Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο 61...O Λεωνιδας και οι 300....


Recommended Posts

Καλημέρα σας :x

ρε συμπεθέρα Βίκυ είδα ότι έγραψες αργά και νόμιζα ότι πήγες για γέννα :D

αλλά ακόμη κρατάς!!! :lol::lol:

Συμπεθέρα Καναδή περαστικά στον γαμπρούλη μου :x:x

Αφρο \M/ \M/ \M/ \M/ \M/ μαζί εμείς με τις γαργάρες!!! :lol::lol::lol:

δεν σας διάβασα, πάω να κάνω το πρωινό πρώτα διότι τα παιδάκια μου πεινούν!!! :roll::roll::roll:

έχασα 2 κιλά σε 2 μέρες!!! :o:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλημερα! :D:D:D

Ζυμωνα μπιφτεκια(στα οποια βαζω νιφ.βρωμης αντι για φρυγανια ή ψωμι)...Η Αννυ καθοταν διπλα μου στον παγκο και ζητησε να δοκιμασει!Εφαγε πανω απο 10κ.γλ βρωμη σκετη με το κουταλι κ τα δαχτυλακια! :D:D:D:ymparty::ymparty::ymparty: Δεν ειναι τελειο μωρο?! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσουλα μου περιττο να σου πω πως εφριξα μ'αυτα που γραφεις...

Αλλα κοριτσακι...Στο τελος δεν ημουν ΚΑΘΟΛΟΥ θυμωμενη με τον αντρα ή την πεθερα σου!Ειμαι ομως εκνευρισμενη μαζι σου!Εσυ κ ο χαρακτηρας σου φταινε για οσα σε ενοχλουν.Και με συγχωρεις αλλα θα σε χαρακτηρισω "τζαμπα μαγκα" φιλεναδα!Και αν σε ηξερα λιιιιγο καλυτερα θα συνεχιζα να σε "βριζω" οχι τοσο διακριτικα για να κανει ντιγκι ντιγκι το μυαλουδακι σου!ΔΕΝ σε κρινω,αλλα σε συμπαθω πολυ και αυτη η (γενικοτερη) κατασταση με το σπιτι κ την "συγκατοικιση" θα σε μουρλανει στο τελος....ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ και μιλα επιτελους.Δεν ειναι απαραιτητο να εισαι αγενης αλλα δεν χρειαζεται να κρατας τοσο πολλα μεσα σου και να περιμενεις απο τον αντρα σου αν κ ποτε θα συγκεντρωθει κ θα κοψει τον ομφ.λωρο...ΕΣΥ θα υποφερεις κ στο τελος θα κανεις ενα τεραστιο ΜΠΑΜ και θα νομιζουν κιολας πως εισαι κουκουρουκου αφου θα τους φανει σχετικα ξαφνικο κ αναιτιο!...ΟΥΦ!Σκαω κ μονο στη σκεψη...Ειναι αδικο ολο αυτο...

Μωρη Γωγω τι παθατε με τον αντρα σου και γεμισατε σαλια το φεις??? :lol::lol::lol: Και τι φωτο ηταν αυτη που τον φιλας?θα τον ρουφηξεις ολοκληρο μωρη ρουφηχτρα????Αντε δοκιμασε κ κανα σιροπακι να γλυκαθεις! :P:P:P:lol::lol::lol:

Αργυρω πως εισαι σημερα?Χθες ελεγα συνεχεια να σου ευχηθω περαστικα αλλα το ξεχνουσα...

Παναγιωτα -Βικυ ξεραθηκα με την σιροποκουβεντα σας!!!Ειστε θεες!Οι ιεριες του σεξ! :lol::lol::lol::P:P:P

Καλε!Δεν κανετε γαργαρες???τσ τσ τσ!!!!Ελεος!!!χαχαχαχαχαχα Πλακα κανω!Πειραζω την Θου κ την Γωγω τις σουπερ απολυτες τρελλουλες!!!!Μα...ουτε γαργαρες ΔΕΝ μπορουμε να ΜΗΝ μπορουμε να κανουμε??? :lol::lol::lol::lol:

Περαστικα στα αρρωστουλια!!!!

Νατασακι ποσες ωρες κοιμασαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ απο το γιατρο!

4080 +/- 300γρ

ολα καλα!

να παρπαταω!

την αλλη εβδομαδα παλι!

μαντεψτε τι αλλο χρειαζεται το καλοριφερ...

πετρελαιο....

ποσο εχει το λιτρο....

1.25.....

κοντευω να τρελαθω!

δεν αντεχω!!!!!!!!!!!!!!!!!

μα που να τα βρουμε?

ελεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!!! εχω τρελλό πονοκέφαλο,βλέπω η Βικυ δεν γεννησε ακόμη!! 4 κιλά !!!!αντε 5κιλο τον βλεπω τον Λεωνίδα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χρύσα με όλο το θάρρος.... εσείς πληρώνετε ένα στεγαστικό για να προικησετε την αδερφή του ? μωρέ πας καλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????????????????????

βρε αντε και στο διάολο πες τους ,κανε οτι θες μεσα στο σπίτι και άμα σε πουνε κ τπτ πες τους όλο δικό μου είναι ,εγώ το πληρώνω!!!!!! να απαιτήσετε το μισό στεγαστικό από την αδερφή του,ειδάλλως όλο το σπίτι να γραφτεί στα δικά σου παιδιά ....μνησθιτι μου κυριε...θέλω και εγώ μακάκα αδερφό να μου πλερώ σπίτι...δν παμε καλά... με όλο το θάρρος ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααααααα!!!

Γιώτα χαλάρωσε!!! :lol::lol::lol:

Έχεις απόλυτο δίκιο βέβαια...

Ρε συ Χρύσα πως έμπλεξες εσύ έτσι;;; Σ'έχω για πολύ δίκαιο άνθρωπο και νομίζω πως πληρώνεις την καλοσύνη σου τώρα. Καταλαβαίνω πως σου είναι δύσκολο απλά αν δεν κάνεις εσυ κάτι τώρα δεν πρόκειται ποτέ να λυθεί το θέμα...

Βίκυ 4 κιλά! Ουάου ο Λεωνίδας!!!! Εγώ τον βλέπω 1 μαρτίου!!!

Έρη περαστικά στον Κώστα!!!!

Αναστασία ουυυυυυυυυυυυυυυυυυουυυυυυυυυυ!!! Τί κανετε;;; Πότε θα βγούμε;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέραααα

το έσωσα το φόρεμα ε? το θυμάστε? :D

όσο για τον λαιμό μου, έχω ένα μικρό σγουρβαλάκι στα αριστερά, την Δευτέρα θα πάω γιατρό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

teleio to forema !!!!μα τι γλυκο κοριτσακι ειναι !!!!και σακι να φορουσε θα ηταν τελιοπανω της :D

παρηγγειλα σημερα κατι "περιεργα" τρωφιμα που παιρνει και η Νατασα :lol::lol::lol: Νατασα θελω καμοια συνταγη τωρα :lol::lol::lol:

εκανα και στον Μ ομελετα με γλυκοπατατα :lol::lol::lol: την τρωει :lol::lol::lol: το αστειο ειναι οτι εβαλα και μοσχοκαριδο :lol::lol::lol::lol:

αυτα τιποτα περιεργο ...πειναω ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ 4 κιλά ρε :o:o:o:o:o καλά μέσα σε μία εβδ. πήρε τόσο πολύ?

περπάτημα περπάτημα περπάτημα....α και σεξ σεξ σεξ :lol::lol::lol::lol:

ευχαριστώ Αφρο μου :x:x

όσο γλυκιά φαίνεται στην φωτό άλλο τόσο με εκνεύρισε σήμερα....ήθελα να της δώσω μια :oops::oops: ....αν ήμουν Ελλ. θα της έδινα, αλλά εδώ αν με δει κάποιος επι τόπου θα καλέσει την αστυνομία και θα μου την πάρουν!!! :cry::cry:

πάω να ξανα κάνω γαργάρα....γενικώς είμαι στεναχωρημένη, δεν ξέρω μήπως είναι πρισμένη η αμυγδαλαία μου? :roll::roll::roll::roll:

Νατάσα επιτρέπεται από τόσα μικρά να δίνουμε βιταμίνες κ.λπ? ο παιδίατρός μας, μας είχε πει ότι μέχρι και 7 ετών δεν δίνουμε τίποτα :? και δεν είναι γιατρός των φαρμάκων κ.λπ!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελπιζω να εχει αποκλισεις ο υπερυχος και να βγει γρω στα 3 + !

νοιωθω σα να ειμαι αδιαθετη αλλα συνεχομενα!

οποτε δεν ειναι πονοι γεννας!

σημερα περιμενα να μου βαλει χερι ...αλλα ευτυχως δεν το εκανε!

εχω νευρα...η 2η αδελφη μου δεν συμφωνει να βαλουμε πετρελαιο...

καταλαβαινω δεν εχει...αλλα...τι θα κανω με μωρο παιδι?

τι να αγορασω?

σκεφτομουν ....θερμοπομπο...!

αλλα δεν ερω ρε γμτ!

εχουμε χειμωνα ακομα μπροστα...

αλλα και να βαλουμε οι 2 , παλι ειναι πολλα τα λεφτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βρε γιωτα αλλα ποσοι ειναι οι ελληνες που θα εβλεπαν μια μαμα να δεινει σφαλιαρα και θα επαιρναν τηλ την αστηνομια ?...καμοια ?...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιστεύω ότι σε όλες τις χώρες απαγορεύεται η βιαιοπραγία, αλλά ποιός θα καλέσει την αστυνομία είναι το ζήτημα! :? στην Ελλ. σίγουρα όχι.....τουλάχιστον για μια τσιμπιά, ή σφαλιάρα ή τράβηγμα μαλλιών.... :?

εδώ αμέσως θα το κάνουν και θα έρθει μετά στο σπίτι σου η πρόνοια του παιδιού!!! :?

Βίκυ :o:o:o τι να πω, μόνο μην μπλέκεις με συγγενείς σε τέτοια θέματα!!! :!:

αν ανάψετε το aircondition? κάνει τόσο κρύο ε? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax ax ax

σιγουρα ως την τριτη δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα!

Αφρο....ασχολειται ο μπραδερ?

ψαξε για τιμες και λοιπα!

δεν εχω και πολυ ιδεα!

το θεμα ειναι οτι ετισ οπως παει θα θελουμε 2000 ευρω καθε σπιτι το χειμωνα μονο για πετρελαιο...

ητοι 200 το μηνα...

τα υπολοιπα?

εχει καμια ενεργιακο τζακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ομορφες..

τι κανετε?

καλο τριημερο να χουμε...

σημερα μετα απο πολυυυυυυ καιρο ..πηγαμε στις κουνιες και το καταευχαριστηθηκε η παπενια μου... :D εγω οχι τοσο γιατι ποναγε η μεσουλα μου :( αλλα χαλαλι της...!!!!!

πριν τις κουνιες πηγαμε και στο βερντε για να πιουμε καφεδακι....βασικα η μικρη με το που εκατσε ελεγε τοστακι..τοστακι...και εψαχνε να βρει την γκαρσονα που εχει μαθει λεγοντας ..μαμα που ειναι η φιλη μου?? :lol::lol:

καθαρισαμε το τραπεζι με μαντηλακια :D:D αφου φαγαμε... και μετα πηγαμε να κανουμε και τα τζαμια :lol::lol: αλλα ευτυχως την σταματησα σχετικα εγκαιρως..

αχ αφρο ειδες βρε τι νοικοκυρα νυφη σου δινουμε??????????όχι πεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς.... :lol:

εσεις τι νεα?ολα καλα?

βικυ αποτι ειδα δεν γεννησες ακομη...

θηριακι καλε ο μικρος!!!!!! αντε με εναν πονο...

δεν μπαινω γιατι παλι επεστρεψα στη δουλεια...και το βραδυ δεν εχω και πολυ κουραγιο..κοριτσια εχουν μειωθει οι αντοχες μου...γυριζω τι ωρα και μεχρι να παω στο τουτου με ρυθμους χελωνας :oops::oops: λεω αντε λιγο ακομη ...αντε λιγο ακομη...

σας φιλω ολες...σορυ που δεν σχολιαζω μια μια ελπίζω να μην εχουμε αρρωστουλια...

αν κανονισετε καφε αθηναιες μουυυυυυυυυυυυ... ν α με callαρετεεεεεεεεεεεεεεεε :lol::lol: γιατι δεν μπαινω τοσο συχνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικη η δουλεια του ειναι η εναλακτικη θερμοτητα .

το ενεργειακο τζακι δεν ειναι για τα σπιτα μας αστω ..ειναι για οσα χτιζονται τωρα η για οσα εχουν τετοια διαρθμηση που η θερμοτητα παει ευκολα σε ολους τους χρους .

απο οτι ξερω που εβαλε στους γονεις μου ηλεκτροκαυστιρα (με ρευμα) η καταναλωση ειναι οκ (ρευματος) και η τιμη ηταν 2000 περιπου ...ασχολτε και με την υπερυθρη θερμανση αλλα γιαυτην δεν ξερω πολλα ...μονο οτι κανει καλη δουλεια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρεις μερες σας διαβαζω, επα να σας πω κι ενα γεια. μιας και πολλα δεν θυμαμαι....

Βικυ ακομα εδω εεε;;Εμεις δεν εχουμε καθολου θερμανση, εναι κοινος ο καυστηρας για ολη την πολυκατοικια και φετος δεν ηθελε να βαλει κανεις πετρελαιο εκτος απο μας και μια οικογενεια που εχει κι αυτη παιδακι...Με τα κλιματιστικα τη βγαζουμε.... :evil::evil::evil::evil::evil:

Χρυσα υψωσε το αναστημα σου, σε εκμεταλευοντε κανονικοτατα μου φαινετε ..Συγνωμη κι ολας για το υφος , αλλα οσα διαβασα μου αναψαν τα λαμπακια..Δηλ αν δε δουλευες εσυ, τι θα τρωγατε, που πληρωνετε το δανειο τους...Και αφου το πληρωνετε στην τελικη, κανε οτι γουσταρεις και μην τους δινεις και αναφορα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα

τι κανετε;;;

εμεις καλα....

Βικυ γεννας;;;;;

χαχαχαχ..

νατασα πεμπτη δεν ...δυσκολο...αλλη μερα

Χτες ηταν μια τρελη τρελη μερα....

πηγαμε Τζαμπο και ΙΚΕΑ...σστο ΙΚΕΑ δε μεαφισε ο μεγαλος να κανω τιποτα..στα Τζαμπο οι δε ταμιες ειναι απιστευτα αγενης..και καταλαβαινω ΟΚ εχουν περιστατηκα κλοπης..βαλτε καμερες...μη μιλας στον αλλον σαν να εχει ηδη κλεψει το μισο μαγαζι μονο και μονο επειδη εχει ενα βρεφικο μπουφανακι πεταμενο στο καροτσι...

τεσπα...κονταψαμε να πεσουμε στις κιλιομενες σκαλες..ευτυχως προλαβα..

στο ΙΚΕΑ ο Χ βαρεσε μια απιστευτη ιστερια..ηθελα να παρω καποια πραγματα αλλα το μονο που προλαβα ηταν 3 κουτες απο το παιδικο τμημα για τα παιχνιδια..

θα παρω αδεια μια μερφα απο τη δουλεια..και θα παω με την ισιχυα μου

Νατασα οχι στεγνωτηριο δεν εχω..αλλου ειναι το προβλημα και το εντοπησα

Διαβαστε αμα θελετε και εδω

http://www.durostick.gr/index.php?optio ... 75〈=el

Παντως μετα απο καθε καυγα ο Ο ειναι..μεταξενιος...ειναι αναγκη να μου σπαει τα νευρα αφου κατα βαθος συμφωνει μαζι μου;;;;;

Για το θεμα δανειο παιδια..δεν μπορω να κανω κατι...δεν ειναι δικο μου το σπιτι...ειναι οικογεννιακο τους θεμα...

απλα πληρωνω που πληρωνω...θα το εκτιμουσα βαθητατα αμα βγαζαν το σκασμο και δεν φτρωνα εκει που δεν τους σπερνουν οικογεννικαως....

παντως νομιζω πως τωρα τελεταια το εχουν καταλαβει οτι το εχουν παραχεσει και εχουν μαζετει αρκετα..τεσπα...αφιστε το..ο σταυρος που κουβαλαω ειναι...

ΑΑΑ..πηρα και χυτρα..την τεφαλ την κλιπσο με το χρονομετρο..τελεια ειναι....

http://www.buildnet.gr/default.asp?pid= ... artid=1423

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...