Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο 61...O Λεωνιδας και οι 300....


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Α Χρύσα τώρα που το θυμήθηκα...Τι τέλεια που θα έρθεις Αθήνα του αγ. Πνεύματος..... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Θα χαρώ πολύ να ΜΗΝ σε δω καθότι θα είμαι στη Βόνιτσα για τη βάφτιση.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ηξερα μωρή ότι δε με πας, αλλα τωρα επιβεβαιώθηκα.... :twisted::twisted::twisted::twisted: Θες να έρθεις Αθήνα όταν λείπω εγώ για να μη με δεις και αλλάξεις γνώμη για μενα και με ερωτευτείς παράφορα και μετά πως θα ζήσεις μακριά μου....... =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω σε διαβασα και γελασα...μου εφταξες λιγο τη διαθεση!!

Κοριτσια σημερα πηγα το μικρο στο σταθμο..επαθε κριση..κρεμιοταν πανω μου. ουρλιαζε, μανουλα μη με αφηνεις, παρε με. γραπωνοταν πανω μου..δεν το εχει ξανακανει αυτο ποτε..Ειδικα σημερα που ειχα ενα ραντεβου και δεν μπορουσα να τον παρω...

Τι επρεπε να κανω? να τον παιρνω οτνα κανει ετσι? να τον αφηνω? δεν το εχει ξανακαει κ γενικα οποτε τον παιρνω ειναι χαρουμενος κ οταν τον ρωταω αν θελει να παει αλλοτε λεει ναι , αλλοτε οχι..

Τι να κανω? ειλικρινα πειτε μου..κανω κατι λαθος?

Καποιος με ρωτησε αν εχουμε αμαξι..οχι δεν εχουμε εδω..Ειναι κουραστικη διαδρομη, καμια φορα παιρνω ταξι, ειναι περιπου 3 ευρω (120 μπατ) αλλα δεν βρισκω παντα κ δεν συμφερει κ συνεχεια..

Συγγνωμη δεν θα σχολιασω πολλα...γενικα ειναι δυσκολα και ισως τα πιο δυσκολα να ερχονται αλλα αυτη τη στιγμη η κατασταση ξεφευγει απο τον ελεγχο...

Καλημερα σας. εδω ειναι ηδη 12 το μεσημερι. θα παω σε μια ωριτσα να παρω τον μικρο...ελπιζω να μην εκλαιγε ολη μερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααα επισης ξεχασα να σας πω τι εγιναν τα πραγματα μου..Λοιπον οταν εφυγα απο Αφρικη εβαλα τα ρουχα, δικα μου κ του μικρου, τα παιχνιδια του ΟΛΑ, καποια μικρα επιπλα, καποια ειδη κουζινας, πετσετες, σεντονια βιβλια και πολλα αλλα που δεν θυμαμαι τωρα, πρσωπικα αντικειμενα, χειροποιητα καλαθια που τα λατρευα, ολα αυτα 28 κουτες...

Τελικα δεν μπορουν να σταλουν Β Κορεα ουτε εδω τωρα αλλα ουτε κ Ελλαδα για λογους τωρα που θα παρει ωρα να εξηγησω..Κοινως πανε τα πραγματα..οποτε απλα για να μην πεταχθουν θα πανε οι 28 κουτες στον πατερα Αντωνιο και του ειπα να τα κανει οτι θελει...

Εγω δεν εχω ρουχα, ουτε ο μικρος, του ψωνισα καποια, γενικα εχασα ΟΛΑ τα προσωπικα μου ειδη...ολα..

Δεν θελω να θυμηθω τι ειχα μεσα γιατι δεν θελω να στεναχωρηθω για υλικα πραγματα. ετσι κ αλλιως δεν εχω κ αλλη επιλογη πλεον..Τουλαχιστον θα πιασουν τοπο στον Αντωνιο απο το να πανε στα σκουπιδια...

αυτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!!!!! μα καλά οίστρο είχατε εχθές?ξεκινάω να διαβάσω βλέπω τις προσευχές της Θου ,πεθαίνω στα γελια ..ακολουθεί το χέσιμο της Βίκ. εχω λιώσει και σνεχίζεται μια μια μετά ...με πεθάνατε πρωινιάτικα!!! εχθές τελικά δεν διάβασα τπτ γτ με τραβουσε η μικρή ,χαρηκα πολύ με τ νεά της Βένη που τα έμαθα από το τηλ!!!

Λένα ο δευτερος ή ο τρίτος πηγε φανταρος? καλός πολίτης!!!

φραν αν έχει φωτος κ τετοια μπορει να στα κρατησει ο ανθρωπος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα τι τέλειες φώτο!!ζήλεψα!!!!αραγε η Νίνα πως θα επαιρνε ενα αδερφάκι ? φοβαμαι τις κρίσεις ζήλιας!!!

α βρε Θου να σε πω ,ναι με ενοχλεί που τα βαζουν να κατουρανε ρε οπου ναναι,το ειδα κ μεσα στην τσιμισκη που θα μπορουσε να το παει σε εν καταστημα ή τελως παντων κανε το διακριτικα ρε παιδι μου..ίσως να το έκανα και εγώ ε?αλλα για αυτό πήρα το γιογιο ,για να είναι ανετα το κορίτσι μου!!!το έχω βαλει κατω απο το τραπεζι σε καφε στην ακρη κ κανεις δν πηρε χαμπάρι :oops::oops::oops:

Λενα γ τα σκυλια,βλεπω εχθες εναν που αφησε το σκυλο στο παρκο ελευθερο να @@@ και περιμενε στα 500 μετρα να γυρίσει ο σκύλος ,ήθελα να παω να του τα χωσω ,να παει να τα μαζεψει!!μπλιαξ που λεει κ η Νινα :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα

χτες είχα μια δύσκολη μέρα

ειδικά στη δουλειά έγινε Ο ΧΑΜΟΣ

έχω πονοκέφαλο από χτες το πρωί που με πάει συνεχόμενα μέχρι και τώρα.

Χτες έφυγα απο τη δουλειά στις 6 πήγα στο σχολείο της Ι, πήγα να πάρω την Ι από τη μαμά μου γιατί ο Γ πήγε τη Φ για εμβόλιο και γυρίσαμε κατα τις 11 σπίτι. Και είμαι ολίγον τι μέσα στα νεύρα και κάπως.

Και για να λέω εγώ είμαι κάπως, εσύ πώς είσαι βρε Φρανίτα... Τώρα διάβασα και τα δικά σας. Δεν ξέρω εγώ μάλλον δεν θα το άφηνα αν δεν ήθελε να πάει στο σχολείο. θα το έπαιρνα μαζί μου. Δεν ξέρω...Είναι πολύ δύσκολα για τον Σεμπ :roll: Στο σχολείο μπορεί να συννενοηθεί και να παίξει με τα άλλα παιδάκια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν τι ρουχα εχει εκει ρε ,είναι καλά ή χαλια?αμα ειναι να παω να αγορασω μερικα να στειλω ...

Μαρία κουράγιο ρε και εσύ...εγω με μιση καρδια παω καθε μερα για δουλειά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα που δουλευει η Μπαχατελα..ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

Ειμαι μεσα στα νευρα…τον Ο η θα τον χωρισω η θα τον…

Γωγω εγραψες παλη…αφιεωρες παιδι μου…..

Δεν καταλαβα τωρα…υποστιριζεις τον Ο….ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!

Να γιατι μαρι θα σφαχτουμε επι τοπου αμα σε δω…ναι γιατι θα ερθω Αγ. Πνευματος!!!!

Ολη την ευδομαδα μαρι θα εισαι Βονιτσα;;;θα με κανεις να ερθω εκει..ακαλεστη…χεστηκα..εγω θα ερθω!!!!!

Φραν…πολύ λοιπηθηκα…αλλα τουλαχιστων θα πανε για καλο σκοπο…

Ρε συ..μηπως κατι γινετε εκει στον παιδικο και εχει τετοια αρνυση το Σεμπινι;;;;…

Ποσταρω…θα σα ςπω στο πριβε γιατι θελω να τονε σφαξω τον αντρα μου…τι ειχες Γιαννη..τι ειχα παντα ειμαστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τωρα που πηρα φορα,...ας κανουμε ενα γκαλοπ..

Ποσες απο σας εχουν υγρασια στο μπανιο;;;;

Ποσες απο σας σκουπιζουν τα πλακακια στο μπανιο μετα απο ΚΑΘΕ μπανιαρισμα;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ!Ευτυχως δεν τα εχασα ολα αυτα:

Καλημερα σας!

Βικυ ακομα εδω?!Νομιζω πως αυριο γεννας!ετοιμασου! :P:D:D Αληθεια λετε πως η Χρυσα θα γινει νονα? :D:D:D Αφου οι παναδες ηρθαν με την εγκυμοσυνη...μηπως θα φυγουν μετα τη γεννα? :?

Νατασακι αυτο το βιβλιο το εχεις εσυ???Φαινεται ωραιο απο τις κριτικες!

Γωγω τι εφαγες αγαπη μου χθες κ τα ελεγες ετσι ωραια?χαχαχαχαχα τρελλουλα μου!!!

Με ραντακι πηγες στη δουλεια?! :o Τη ζακετα τη φορουσες συνεχως?Αααααχ αυτο το ποθητο σου δερματακι! :lol::lol::lol::lol::P:P:P

Μαρη 45ε πηρα το τζην μου!...Μιση τιμη!Και αυτο επειδη...με στενευουν ολα τα αλλα! :(:lol: Αλλα μη χαιρεσαι μωρη σκατουλα!Το γυμναστηριο φταιει! :P:lol::lol:

Λενα τα αγορια σου ειναι για φαγωμα!!!Μαναρακια!!!!

Αληθεια εχεις 2 αδερφους? :o Νομιζα 1!Καλος πολιτης λοιπον!

Σισσυ υπαρχει πιθανοτητα να διαβασεις απο τωρα???Μακαρι!Θυμαμαι τον εαυτο μου,μετα απο την εξεταστικη....Ενω ειχα κουραστει,ειχα κ διαθεση να προγραμματισω διαβασμα κ να συνεχισω για την επομενη εξεταστικη...παντα μου εδινα λιγες μερες κ καλα ξεκουρασης και παντα...εφτανε η επομενη χωρις να ανοιξω βιβλιο! :?:?:?

Χρυσουλα μου πως ειστε σημερα???Κριμα για τη ζακετα!

Θουλη πως τις ξεδιαλεξες ετσι τις συμπεθερες σου?Τα 2 ακρα!Η μια εχει μεχρι κ το βρακι της βιολογικο και η αλλη κερναει κις κ γλυφιτζουρια! :lol::lol::lol:

Πραγματικα ο Παντελης ειναι ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ αγορι!Δλδ αν δεν ηταν τοσο καιλακος θα ηθελα να τον απαγαγω! :P:P:P:P:P:P

Αυτη την ψιλομακαβρια κουβεντα-σκεψη που κανετε..Για το αν παθουμε κατι τι θα απογινουν τα μωρα μας...Το εχω σκεφτει κ εγω...Εχω ηδη πει στη μανα μου πως θα'θελα να ζει μαζι της κ με την αδερφη μου αλλα δεν το εχω πει στον Α!Θα γραψω διαθηκη!λετε να την τηρησει? :P:P:P:lol::lol::lol:

Παντως γενικως ανατριχιαζω με σκατα σκεψεις καθε φορα(ευτυχως δεν συμβαινει παρα σπανια) οταν η Α ειναι εξω κ μακρια μου!Δλδ οταν ειναι σε σπιτι δε φοβαμαι πολυ...Χθες πχ που πηγε με τον μπαμπα της κ το αυτοκινητο....... :cry:

Βενετια 1000μπραβο για τον Φ!Δεν ξερεις ποσο χαρηκα!!!! :D:D:D:D

Αργυρουλα κατι ελεγες για τους φοροφυγαδες κλπ!Δεν ξερω τι ακριβως κανει ο Α!Ξερω μονο πως το συστημα ειναι σκαρτο απο τη ριζα και αν εισαι 100% νομοταγης τοτε ΠΕΙΝΑΣ!ξεκινησα να σου γραφω ψιλολεπτομερειες αλλα δε λεει εδω...Παντωςη εφορια ΤΟΥ χρωσταει ενα πολυ μεγαλο ποσο επιστροφη αυτη τη στιγμη που πιθανον να μην το παρει ποτε...Μιλαω για 5 μηδενικα ποσό!

Παναγιωτα ο προβληματισμος μου για το μπουκαλι κ τα τσισα εχει να κανει με το μηνυμα που περνας στον Ν!Δεν ειναι κατι που το λες φυσιολογικο....Σαν εικονα...καταλαβες?Πιο "φυσιολογικο" ειναι να κανουμε τσισα στο υπαιθρο!...

Φραγκισκα μου!!!Σκατουλες σε ακουω κ στενοχωριεμαι!...Δεν ξερω τι θα εκανα αν εκλαιγε το παιδι κ εγω ΕΠΡΕΠΕ να φυγω....Αν ηταν σε ατομο που εμπιστευομαι...θα την αφηνα...Αλλα το λεω εκ του ασφαλους γτ εχει τυχει μονο μια φορα κ αυτο στη μανα μου...Υπομονη κουκλα μου!Φιλια πολλα!

Ιουλια πως εισαι κοριτσακι μου?Ζωντανεψες???

Χρυσα ειχαμε υγρασια(και μαζευε μουχλα σε μια γωνια) 1ον γτ εχει μονο 2 μικρουλια παραθυρακια(μεγεθος τσιμεντολιθου) κ 2ον γτ το σπιτι δεν εχει καθολου μονωση απο εκεινη την πλευρα...Φυσικα δεν σκουπιζω τα πλακακια μετα απο το μπανιο :o:o:o

Αυτη ειναι η λυση που σου προτεινε ο οδ.!? :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι μονο το πατωμα..ολα τα πλακακια...

ναι αυτη τη λυση μου προτεινουν συσσομοι οικογεννιακως..που μη κανω μια τρυπα στο @#$%^& τους...

και ξρετετε ΤΙ μου τι δινει περισσοτερο..δε θελλω να γραψω αλλα..θα τα γραψω εν βρασμω ψυχης και δε λεει...

Το προβλημα πρεπει να λυτενε οχι να σκεπαζετε με πατεντες...

Ειλικρινα σας το λεω..με τα ιδια μου τα χερια θα το ξυλοσω...να το φχαριστηθω...και αμα μιλαει πολυ θα παρω τα παιδια μου και θα φυγω και θα ξαναγυρισω οταν τα φτιαξει ολα οπως τα θελω..αη σιχτιρ πια

Γιωτινι μου τα φιλια μου..αχ μου λειπεις που καθομασταν μαζι και σιχτιριζαμε..τωρα θα καναμε κοπανα απο τη δουλεια..και θα πηγαιναμε σταρμπακσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

εκεί που διάβαζα την Γωγώ τσουπ χαλάει η ιστοσελίδα...τυχαίο? δεν ξέρω :roll::roll:

εγώ συνεχίζω να μην μπορώ να καταπιώ και από το πρωί διαβάζω για καρκίνο στο λαιμό :o:o:o:? και άφθες στον λαιμό :? ....τέλος πάντων.....είναι επειδή αισθάνομαι σαν κάτι να υπάρχει εκεί....

Φρανίτα προσωπικά σαν Αργυρούλα θα τον έπαιρνα μαζί μου γιατί

1ον δεν είναι παιδικός στον οποίο θα μείνει για όλη την χρονιά, οπότε δεν θα με ενδιέφερε η προσαρμογή του,

2ον θυμάμαι που μου είχε πει μια ιστορία η αδελφή μου για ένα παιδάκι που πήγαινε ιδ. παιδκό και έκλαιγε πάντα και σαν αποτέλεσαμ είχε να σταματήσει να μιλά, πάει στο νήπιο τώρα και σε λογοθεραπείες....μπορεί να είναι μία περίπτωση, αλλά.... και τέλος

3ον για μένα δεν αξίζει να καίλει το παιδί μου για τον παιδικό......είναι μόνο για έναν μήνα γιατί να το ζορίζω? μπορεί μην έχει γίνει κάτι εκεί απλά να μην του αρέσει!!!! :!:

βέβαια εόχες και το ραντεβού σήμερα αλλά.....

όσο για τα προσωπικά σου είδη, εγώ θα έλεγα να τα κρατήσει ο π. Αντώνιος και όποτε μπορέσει να συ τα στείλει ή - θυμάμαι έλεγες ότι κάποια στιγμή θα ξαναπάς - τότε όταν πας τα παίρνεις εσύ ;)

τα ρούχα και τα παιχνίδια άστα, αλλά τα προσωπικά είδη γιατί να χαθούν? :(:(:(:(

έστω και μία φωτό που έχει συναισθηματική αξία γιατί να χαθεί? :?:

Χρύσα σιγά μην στεγνώνω κάθε φορά τα πλακάκια ρε, πλάκα μας κάνεις? όποιος το λέει αυτό ας το κάνει εκείνος!!! :evil::evil::evil::evil:

να σου πω εμείς δεν έχουμε υγρασία, δεν έχουμε και παράθυρο στην τουαλέτα, αλλά έχουμε καλό εξαερισμό....μήπως να φτιάχνατε την υγρασία και να βάζατε και εξαερισμό? :!:

αυτό το πρόβλημα το είχε η αδελφή μου και έτσι έκανε (ύστερα από πρόταση του άντρα μου!) ;)

Μιτσάκι πού είσαι ρε? είστε καλά? τι έγινε με το ματάκι της Β.? :?:

Λένα τι κουκλάκι ο μικρούλης και παίρνει και τέλειες εκφράσεις.....και ο Α. ομορφούλης :x:x:x

Αυτά....

θα πετάξετε αετό? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω αυτο μου ειπε και ο Μιχανικος μας..αλλα ειλικρινα μου τι δινει..καθε φορα που του λεω να κανουμεκαντι μουλαρωνει..παντα, μα παντα ολοι μας οι καυγαδες απο κει ξεκινανε..

Στοσ ημειο που ειναι το μπανιο δενε χει καλη θερμομονωση, αλλα θελει οπωςσδηποτε ξηλωνα, καλυτερη μονωση ο τοιχος και ακομα και εαν δεν βαλουμε μεγαλυτερο παραθυρο- αυτο που εχουμε ειναι μικρο και εχει και τη σητα- πρεπει να βαλουμε εναν εξαερισμο, ενα στιλ ανεμιστιρακι.

Αλλα το κυριοτερο ειναι οτι πρεπει να ξηλωθει το μπανιο ολο και να γινει απο την αρχη..

τεσπα...ασε ειναι για σφαξημο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!

χαχχα ακομα ειμαι εδω!

καλε σας λεω δεν θα γεννησω....θα περιμενω την κουμπαρα του αγιου πνευματος ,,,,ετσι για να μην παει στη Βονιτσα...

ασχετο...ωραια στη Βονιτσα....η εγω ειχα περασει ωραια.......................

Κουμπαρουλα....βαλε εξαερισμο!

πες τι εκανε ο Ο. να τον στειλω να μεινει μονιμα στο αγιο ορος!

αν και υποψιαζομαι οτι δεν φταιει ο δολιος αλλα η αγαπημενη σου πεθερουλα!

καιοχι δεν σκουπζω τα πλακακια....δεν ειμαι τρελη!

ανοιγω παραθυρο...και οχι μονο μετα απο μπανιο...(βλ. ιερη στιγμη αντρων)

χθες η Μ-Ι εκανε κακα της...και μου ζητησε το περιοδικο της μπαρμπι να διαβασει....

οπως κανει ο μπαμπας της.....

μα πως συγκεντρωνονται χεζοντας?

συμπεθερα...δεν εχεις τιποτα...

χαλαρωσε.....

ωραια τα λεω...αλλα οταν αντιμετωπισα κατι παρομοιο τα ειχα δει ολα...

τελικα ολα καλα!

θα δεις!

Φραν....αν δεν τον αφηνες παιδικο?

αχ ποσο δυσκολο να γατζωεται στην αγκαλια σου!

οσο για τα πραγματα...

δεν μπορει να γινει κατι?

τουλαχιστον γαι τα προσ, ειδη!?

Γωγω....τοσες σκηνες σου εκανε....τουλαχιστον του εκατσες μωρη η κοιμηθηκε μετα την τ(σ)οντα?

στειλε και απο εδω κανα δανεικο απο την πεθ!

ποσταρω ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουμπαρουλα ασε..ο Ο μουλαρωσε ως συνηθως και καθε φορα που του λεω οτι το @#$%^ του ειναι αχρηστο, αβολο,και χρειαζετε γεννικο ρεκτιφιε...

και ποιο πολυ μου τι δινει που καποιοι αλλοι εκει μεσα..εχουν γραμμενους τους παντες και κανουν οτι θελουν..και εμενα μου εχουν απαγορευσιε τα παντα....αη σιχτιρ..

τεσπα...

ειπα καμια μερα θα φυγω,...και θα ξαναγυριζω αποκλειστηκα και μονο οταν ολα γινουν οπως εγω τα θελω..

δεν χανω εγω τα καλυτερα χρονια των παιδιων μου δουλευοντας....για ποιον δουλευω..οχι μονο για μενα...

για να εχουν τα παιδια μου οτι καλυτερο μπορω να τους προσφερω...

επρεπε να τον βαλω να κανει 3-+4 δουλιες..να στερειτε αυτος τα παιδια μας..και εγω να καθομαι και να παριστνω την Κυρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χθες η Μ-Ι εκανε κακα της...και μου ζητησε το περιοδικο της μπαρμπι να διαβασει....

οπως κανει ο μπαμπας της.........

δλδ και ο μπαμπάς της διαβάζει την μπάρμπι? :o:o:?:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑ κια αυτος δεν καταλαβαινει ως πρεπει να γινει σωστα η δουλεια?

δλδ και ο μπαμπάς της διαβάζει την μπάρμπι? :o:o:?:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

διβαζει γενικως περιοδικα στο μπανιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α Φρανίτα τώρα το σκέφτηκα, θυμάμαι είχες πει ότι θα του μάθουν και την τουαλέτα....μήπως αυτό δεν του αρέσει? μήπως πιέζεται εκεί? :? ....η διαδικασία απαλλαγής της πάνας είναι επίπονη για το παιδί και ποιά μέθοδο ακολουθούν? :?:

Λένα τώρα πήγε φαντάρος ο αδελφός σου? εγώ θα ευχηθώ καλός στρατιώτης :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...