Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο 61...O Λεωνιδας και οι 300....


Recommended Posts

Γιώτα δεν μιλάμε για ενήλικες, αυτοί δεν έχουν τρόπους....αλλά τώρα ένα 2χρονο αν πάει στο δεντράκι δεν νομίζω πια να πειράζει τόσο πολύ!!! :roll:

αλλά σε στάση λεοφωρείου? :o:o:o:o είναι δυνατόν? δεν είπες τίποτα? :?

Βίκυ βάψτα γαλάζια, αφού αγόραρο έχεις :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γιωτα...η περιγραφη δεν παιζεται!

η να εισαι σε ταξι...να λεει ο οδηγος... μισο λεπτο εχω μια δουλεια...να πηγαινει να κατουραει και να επιστερεφει...εεεεε μετ απως εχεις συναλλαγη μαζι του? ??

πηγα σουπερ..πηρα 5 κουαντο 3λιτρα απο 1,80 το ενα...!

χαρτια κουζινας ζεβα το μεγαλο...1 ευρω , πηρα 5!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εβαλα τον Μ για υπνο και εχω ακομα τον μιρκοπου θα κοιμηθουμε μαζι ...ξυπνησε αργα

σημερα ολη μερα προσπαθουσε ο Μ να κανει κακα και δεν εβγαιναν και ελεγε οτι "κανουν νανι ακομα " :lol::lol::lol: πριν μια ωρα εκανε και τσιριζε μετα "εκανα κακα" απο χαρα :lol::lol::lol::lol:

εχω βαλει τον μικρο στην γωνια του καναπε να ειαι διπλα μου και του εχω βαλει μαξυλαρια για να μην φυγει και εκεινος τσιριζει στα μαξυλαρια !!! :lol::lol::lol::lol: θα μου ξυπνησει τον Μ !!! :o:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε γιωτα τωρα δηλ αν δεις το θοδωρη να κατουραει σε χαλαει?

εγω το εκανα κ στο δρομο..σε ενα δεντρο..αφου δε κρατιοταν..να τα κανει πανω του? :?::?:

αλλο για ενηλικα ..δε το συζητωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!

παναγιωτα ικτερο εκανε λιγο αλλα του επεσε πολυ γρηγορα

οταν ειναι ξυπνιος ειναι μεσα στην τρελη χαρα, δεν ειναι καθολου νωθρος

σημερα θηλασε περισσοτερες φορες αλλα μαλλον θα παρω κ ενα θηλαστο να βγαζω το βραδυ μια φορα

αθηναιες μπορει να κατεβουμε για 2-3 μερες απριλιο η μαιο, θελω να δω τη γιαγια μου στην πατρα κ θα περασουμε μια βολτα

πεθυμησα το συμπεθερονι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

σισσιω ο τολης ακομα σε θυμαται παντως! αξεχαστη του εχεις μεινει :lol::lol:

καλα γωιτα για ενηλικες δε ντο συζητω.. απαραδεκτο!

κ εγω στον ανασταση λεω να κρατηθει αλλα αν δε μπορει τον βαζωσε δεντρο

ετσι κ αλλιως εκει κατουρανε κ τα σκυλια, κ εκει μπορει να πεσει η μπαλα ενος παιδιου

αυτα δε μπορεις να τα ελεγξεις οταν εισαι εξω

αφρο ζεις ωραιες οικογενειακες στιγμες!!!

χρυσα περαστικα σας

αναστασι πως ειναι η μικρη?

βικυ αντεεεεεεεεεεεε ερχεται ο μπεμπαρος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα πως να μην του μείνω αξέχαστη, αφού έψαχνα το παιδί μου στα δέντρα η αγχωμένη μάνα!!! :lol::lol::lol:

Α να χαθεί το τέρας τώρα που το θυμήθηκα!!! :evil::evil::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θα σας περιμένουμε με ανοιχτές αγκάλες! :x

Είμαι τοσο εκνευρισμένη!!! Βγήκε το εαρινο πρόγραμμα. Όλα τα μαθήματα το ένα πάνω στο αλλο και μόνο δύο μαθήματα μετα τις τρεις το μέσημέρι!!! :evil::evil::evil::evil::evil: Ρε φίλε δεν παίζονται μιλάμε! όλοι το τομάρι του κοιτάνε! :twisted::roll:

όριστε τα θυμηθηκα πάλι και ξέχασα τί ήθελα να γραψω.

Η Χ κοιμάται σερί απο τις 6:15 :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααααα...Είμαι κομμάτια...Έχω τέτοια κούραση...Πήγα γραφείο σήμερα 10.30...Ξέρετε τι ώρα ήρθα σπίτι;;;;;21.40..... :o:o:o:o:o:o:o:o Κι έχω το κοριτσάκι μου με πυρετό...Την είδα ένα τέταρτο και τωρα κοιμάται...Την μπέμπα μόνο να τη θηλάσω πρόλαβα.... :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Ατιμη κοινωνία...Να μην είχα λεφτά να κάθομαιιιιιιιιιιι... :twisted::twisted::twisted:

Βενάκι χάρηκα πάαααρα πολύ με τα νέα σας.... :mrgreen::mrgreen: Αντε να φάει και σίδερα τώρα... :lol::lol:

Λενάκι όχι μωρή...Δε μας το είχες πει.... :lol::lol::lol: Ρε λίγους θηλασμούς κάνεις... :?:?:? Είναι πολύ μικρός για τόσο λίγο.... :roll::roll::roll: Ρε μπας και δεν έχεις γάλα;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Σου μιλάει η ειδικός τώρα...Τρομάρα μου δίνω και συμβουλές.... 8-}8-}8-} Που το βυζί το είχα μόνο για να είναι στητό και να διαγράφει ωραία μέσα από τις μπλούζες... :lol::lol::lol:

Συμπεθέρα Θουυλη μα πόοοοοοσο όμορφος είναι γαμπρός μου.... :x:x:x Πεντάμορφος...Και ο Ντόντος.....Γενικά έχεις πανέμορφα παιδιά...Απορώ που μοιάσανε... :lol::lol::lol::lol:

Τονια κι εσύ γαμωσταυρίζεις μωρή;;;;;; :lol::lol::lol::lol: Μα πόσο ίδιες είμαστε...Επίσης, ξέχασα να σου πω ότι και οι κόρες μας ταιριάζουν...Ακόμα και στο χέσιμο...Σταθερά 4-5 φορές την ημέρα.... :shock::shock::shock::twisted::twisted::twisted: Έλεος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα Θουυλη μα πόοοοοοσο όμορφος είναι γαμπρός μου.... :x:x:x Πεντάμορφος...Και ο Ντόντος.....Γενικά έχεις πανέμορφα παιδιά...Απορώ που μοιάσανε... :lol::lol::lol::lol:

[-([-([-([-(;;);;);;)[-([-([-(;;);;);;);;);;)

Τονια κι εσύ γαμωσταυρίζεις μωρή;;;;;; :lol::lol::lol::lol: Μα πόσο ίδιες είμαστε...Επίσης, ξέχασα να σου πω ότι και οι κόρες μας ταιριάζουν...Ακόμα και στο χέσιμο...Σταθερά 4-5 φορές την ημέρα.... :shock::shock::shock::twisted::twisted::twisted: Έλεος!!!

:-s:-s:-s:-s:-s:ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray: ημαρτον..τι λεξεις καλε λετεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω εγω παλι σκέφτομαι να μην έχω λεφτα και να κάθομαι!!! :lol::lol::lol:

Θουλάκι θα το πάει μέχρι το πρωί μάλλον... το εύχομαι δλδ! Το κάνει κατα καιρούς. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παραμενω σπιτι...

εχω τον Π. που αν καθυστερησω λιγο στην τουαλετα....ρωτα..."εσπασαν τα νερα"- ειδες αιμα"

ουτε να χεσει κανεις δεν μπορει με την ησυχια του!

τους δηλωσα οτι θα γενννησω στις 29/2 για να κανω γενεθλια καθε 4 χρονια...

εμ κρισ εχουμε!\

Σισσυ...απο το απογευμα?

και δεν θα ξυπνησει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίσσυυυυ μα τι μαλάκες... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Κοιμάται από τις 6.30 και θα ξυπνήσει το πρωί;;;;; :o:o:o:o:o:o:o:o:o

Κορίτσια σόρρυ..Σας διάβασα καποια στιγμή και τώρα λεω ό,τι μου 'ρχεται... :oops::oops::lol::lol: Ο,τι θυμαμαι... 8-)8-)8-)8-)8-)8-)

Είμαι και ψόφια από την κούραση.... :?:?

Θυμάμαι ότι η Θου σαβουριάζει ότι βρεθεί σε ακτίνα ενός εκατοστού, την Στάσα που έφτιαξε νύχια και μετά τα χάλασε γιατί προσπαθούσε να μπει σε ένα τζιν που πήγε να αγοράσει (γαμω τη φτώχεια της μέσα :lol::lol::lol: ), τα άστεγα παιδάκια της Αρτζις που κοιμούνται στους δρόμους, τη Βίκυ που ψώνισε χαρτιά κουζίνας με 1 ευρω το ένα, την Αφρο που αγόρασε βιβλίο μαγειρικής (μωρή να δω τον Κ. να σου φτιάχνει καραμελωμένα αμύγδαλα και εσύ να κυνηγάς τον Μ. να τα φάει :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ), την Μαρία που σκέφτεται τι θα κάνει αν πεθάνει ο άντρας της χωρίς να σκέφτεται το ενδεχόμενο να πάθει κάτι αυτή (μαρίαααα κι εγώ το ίδιο ακριβώς :lol::lol::lol::lol::lol::lol: είμαι αθάνατη σαν εσένα), τη Νατάσα με τις ανησυχίες της για νομική κατοχύρωση κηδεμονίας σε περίπτωση που πλαθει τίποτα 8-}8-}8-}8-} , τη Γιώτα που παίρνει μάτι τους ανώμαλους που κατουρανε στις στάσεις λεωφορείων :lol::lol::lol::lol: , τη Νατασούλα που έχει το βαφτιστήρι γενέθλια, τη Φραν που ούτε έχω καταλάβει που βρίσκεται και τι κάνει και ανησυχει για τον Σεμπ που κλαίει στον παιδικο, τη Χρύσα με τον μοναχό Οδυσσέα που δεν την καταλαβαίνει τι τραβάει και θα τη συμβούλευα να φωνάξει κανα παπα να τη διαβάσει, το Μιτσάκι που είχε πάει Αλεξίου-Γαλάνη (που το θυμηθηκα αυτό :lol::lol::lol::lol::lol: ), τη Μάγδα που ζει στην παγωμενη Νορβηγία και δε βρίσκει παιδικό της προκοπής, το Λενάκι από γερμανία που περνάει κρισαρες και φυσικά τη φίλτατη γκεστάπω Τόνια που ντύνεται μελισσούλα και δίνει το λουλουδάκι της στο μελισσούλο της......Ελπίζω να μην ξέχασα καμία....

Είμαι η Γωγώ και είμαι καλα....!!!!! [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρή Βίκυ έλιωσα με τα γενέθλια καθε 4 χρόνια.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Και με το χέσιμο που δεν κάνεις με την ησυχια σου..... :lol::lol::lol::lol: Να σε δω μωρη πως θα χέσεις στο Έλενα στην βρωμοτουαλέτα όταν σου κάνουν το κλισμα.... :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o μισή ώρα ήμουν εκεί και πάλευα.....Σιχαινόμουν και να ακουμπήσω..... :oops::oops::oops:

Και γι'αυτό τα έβγαλα όλα στη γέννα... :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα! Παλι ξεράθηκα στον ύπνο! απο τις 6:15 μέχρι τις 9:30 κοιμόμουν.

Μαλλον μου βγαίνει η κούραση... Καλα αν δεν έχ περασει 10 μαθηματα πολύ θα στεναχωρηθω... :evil:

Εντωμεταξυ σκεφτομουν σήμερα να αρχισω να διαβαζω ιστορία, αλλά πιέστηκα και εν διάβασα! :lol::geek::mrgreen::oops:

Βίκυ ναι καλα! Θα του τα κάνεις κάθε 28 μη σκας! :lol::lol::lol:

Επισης σταματα μαρή!!! :lol::lol::lol: Αμα μου ξυπνήσει θα στην στείλω εκεί! :lol:

Μωρή Γωγώ σταματηστε καλέ μη με χρουσουζεψετε και ξυπνήσει!!! :evil::lol:

Εγω μωρο μου στα είπα στο φεις μην επαναλαμβάνομαι! :x

Ο Γ βλέπει τον ολυμπιακο;; Εμενα ο δικος μου έχει σπασει τα νεύρα! Είναι μεσα στο δωματιο, έχει πάρει τηκ και τον κουμπαρο μας-δεσμό του και κανουν σαν γκομενες που βλέπουν τουν Μπεχλούλ!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα γεια σου ρε συμπεθερα!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σισσιω το κανει ου κ που??? ουαου!!!

ο αναστασης κοιμαται απο τις 9 κ δεν ξρω γιατι αλλα μεχρι τωρα εχει ξυπνησει 3 φορες φωναζει μαμακαααααααααααααα μουυυυυυυυυ κ μου κατσιαζει τα μαλλια για να ξανακοιμηθει :roll::roll:

θου ειδες λεξιλογιο??? τσ τσ τσ τσ... :lol::lol:

βικυ με ελιωσες κ εσυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω την παναγιωτα ξεχασες που βαζει τον ικολα να κατουραει στα μπουκαλια μεσα στο σουπερ μαρκετ και την αργυρομε τα παιδια "αστεγους" που κοιτανε υπονομους :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα ρε Θρυλάραααα...ελα μωρή αρρωστια........ [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif]

Μαζευτε με....Δεν παώ καλά.....Βίκυ τον ζουρλομανδύααααααα.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σισσυ εννοειται οτι βλεπει ολυμπιακο...σαν υπνωτισμενος...σαν χανος...και γυρίζει και με κοιτάει κιόλας που γελάω μόνη μου...και του λεώ "γελάω με τις κοπέλες στο μάμμυ..." 8-}8-}8-}8-}8-}

Α, όταν γύρισα πο δουλειά και με είδε τι φορούσα μου έκανε σκηνικό..... :evil::evil::evil: Αλλά μ'αρεσε γιατί δείχνει ότι ζηλεύει....Ποτέ δε μου έχει κάνει σκηνή το καθίκι... :twisted::twisted::twisted: Και μου έκανε σήμερα..... :x:x:x:x:x Τον αγαπώ.... :x:x:x

Και σαν καλόγρια ήμουν ντυμένη..Μαύρο φουστάνι με ραντάκι, μαύρη ζακετα από πάνω και μαύρο καλσόν..Και μπλε λουστρινι μπαλαρίνα.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Ζήλεψε που φαινόταν λίγο το δερματάκι μου το ποθητό μάλλον.... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροοοοο της Αρτζις τα παιδια τα έγραψα...η δεν τα έγραψα και μόνο τα σκεφτόμουν ότι ήθελα να τα γράψω;;;τα μπουκάλια της Παναγιώτας τα σχολιάσα χθες...Μα να κατουράει σε μπουκάλι;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Ποια είπα ότι σιχαίνεται που κατουράει στο σούπερ μάρκετ;;;;;

Μωρή (όποια κι αν είσαι) ποτίζει τα φρούτα και τα λαχανικά και ρίχνει και τσίσα στους καταψύκτες για να διατηρηθούν τα τρόφιμα ..... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α λενα μόλις θυμήθηκα και τα 30 ευρω που είχατε και ξοδέψατε στη λαϊκη...Πληρώθηκε η πεθερά σήμερα...Να σου στείλω κανα δανεικό μωρή αύριο;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol: Κι εγω από αυτήν θα πάρω αύριο..... 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-) Δανεικά και αγύριστα..... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...