Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο 61...O Λεωνιδας και οι 300....


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Άφρο ανθότυρο ή μυζήθρα που είναι ανάλατα

Αργυρώ ευχαριστώ :D:D

Χρύσα κυκλοφορεί ίωση που κάνει γύρω στις 5 μέρες πυρετό με κανένα άλλο σύμπτωμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ νατασα το ξερω...μου το ειπε και η παιδιατρος..αλλα απο την Κυριακη εχει πηρετο αλλωτε υψιλοτερο αλλοτε χαμηλοτερο..και μολις προχτες αρχισε να κανει λιγες μηξες και να βηχει οχι πολυ..

τεσπα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στον Μεγα, ο Μαλτας μας το ειχε πει οτι γεννικα δεν κουραρει τοσο μικρα παιδια, δεχετε σινυθως παιδια ανω των 2-2,5 χρονων. Απλα με βολευει γενικα επειδη εχει το ιατρειο στος Αμπελοκηπους οπου βρισκω παρκινγκ κοντα η τον πηγαινω στο ΙΚΑ ευοσμου οπου ειναι παλη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aφρο πήγαινε στην ιστοσελίδα

http://www.toparamithimou.gr

ρε συ θέλεις να προσωποποιήσεις και το βιβλίο μαγειρικής? :roll::roll::roll: αν μπορείς ωραία ιδέα!!! :D:D

Νατάσα επίσης είπε για ΕΝΑ σκάφος, φαντάσου για όλα που υπάρχουν στην Ελλάδα και για όλους τους επιχειρηματίες, γιατί κανείς δεν πληρώνει!!! :evil::evil:

επίσης (ξανά :roll: ) πολύ καλή ανάλυση έκανες για τις 40εβδ.!!! :D

ρε Σισσιώ δεν καταλαβαίνω πού μπερδεύεσαι :?

Καλα αργυρω μην το δενεις κιολας!! εγω ξερω πολους επιχειρηματιες που πληρωνουνε..και μαλιστα πολλα γιατι η φορολογια για τις επιχειρησεις πηδαει..σορυ κιολας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένη οι πολλοί μεγάλοι επιχ. δεν νομίζω να πληρώνουν!!! :!: σίγουρα κάποιοι πληρώνουν π.χ ο της Αναστ. (ελπίζω δλδ :roll::roll::roll: )

Χρύσα περαστικά :x

Αφρο τι συνταγές για παιδιά έχει αυτό, για πες μία!! :roll::roll::roll:

έχουμε έρθει εδώ και μία ώρα από τα σχολεία και η Ρ. ακόμη φοράει το μπουφάν της και τις μπότες της :evil::evil::evil:

τα έβγαλα και εκείνη τα ξαναέβαλε γιατί ήθελε να τα βγάλει μόνη της, και ακόμη τα φοράει!!! :evil::evil:

Παναγιώτα επίσης σκέφτηκα το σκηνικό: εγώ να αγοράζω φρέσκα λαχανικά και ο Νικόλας δίπλα να κάνει πιπί στο μπουκάλι!!! :o:o:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε παναγιωτα κ ετσι στο ξεκαρφωτο πετας το τσουτσουναρο κ κατουραει? :lol::lol::lol::lol::o:o:o:o

εγω του λεω κρατησου 8-)8-)8-)8-)8-)

αργι κ κυκλοφορει ετσι σπιτι?????????????????? :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μην π[ληρωνουνε γενικα δυσκολο αργυρω γιατι αλλιως δεν παιρνεις φορολογικη ενημερωτητα..η επιχειρηση δεν λειτουργει χωρις αυτην..να δυσκολευονται και να μενουνε πισω ναι το δεχομαι αλλα αυτη την γενικοτητα το οτι ο ελ. επαγγελματις δεν πληρωνει δεν την ανεχομαι αλλο...ειναι υπερρβολη οπως ολιι οι ταξιτζηδες πως ειναι καφροι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Βένη εσύ μιλάς για τους σωστούς επιχ. για το νορμάλ....ε δεν είναι όλοι έτσι....και σιγά μην δεν μπορείς να πάρεις ενημερότητα αν έχεις κάποιον γνωστό, που σίγουρα έχεις!!! :!:

αυτοί που έχουν τα σκάφη δεν έχουν πληρώσει ούτε ένα λεπτό φόρο, ωστόσο είναι ακόμη εκεί και απολαμβάνουν!!! και αυτά τα λένε οι ελληνικές αρχές!!!, οι οποίες προφανώς δεν τολμούν να τ απούνε στην Ελλάδα!! :!:

εγώ πάντως ποστεύω ότι υπάρχουν άνθρωποι που δεν πληρώνουν τον φόρο που τους αναλογεί και δεν τους αγγίζει κανείς!!! :evil::evil:

Πήρε το μπουφάν και το ξανα έβαλε ενώ το είχα κρεμασμένο...εν τω μεταξύ δεν μπορώ να ομιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάτε καλά????

Έχω πεθάνει στα γέλια :lol::lol::lol::lol::lol:

Σιγά μην το βάζει να κατουρήσει στους διαδρόμους του ΣΜ

Προφανώς πηγαίνουν στο χώρο του WC και εκεί κατουράει μέσα στο μπουκάλι αντί στην τουλαέτα

Εγώ τουλάχιστον αυτό θα έκανα

Παναγιώτα μήν με διαψεύσεις :mrgreen::mrgreen:

Βίκυ πως είσαι?

Αργυρώ μην της δίνεις σημασία, θα ξεχαστεί και θα το βγάλει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φρα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: τι χαμπαρια :mrgreen:

καλε τι μεριδες εχουν κ εφαγε 3 πιατα?

αχ κ γω εχω θεμα..οοοοοοοοολο θελει να τρωειι..τρωει 12.15 στο σχολειο κ 1.30 ξανα τρωει δικο μας φαι..ολο θελει να τρωει..μα ολο..

σημερα στο πινακα ανακοινωσεων ειδα προγραμμα για το τι τρωνε μεσιμερι καθημερινα :o:o:o πρωτη φορα το ειδα..η μαγειρισσα ειπα οτι το ειχαν παντα :roll::roll::roll::roll:

ρε παιδια η κατερινα που ειναι?????????????δε ηταν καλα..

ρε ιουλια πως εισαι?ολο θελω να σε τηλ κ ξεχναω :oops::oops::oops::oops:

εσεις μιτσακι? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι δεν το εννοεί :? ....τέλος πάντων...καμμια΄φορά πιστεύω ότι ενώ κάνουμε όσα μπορούεμ για εκείνα, εκείνα είναι αχάριστα..... άραγε ισχύει, ή όχι?

διαβάσατε τι έβαλε στο φέεις η Μαρία (παπάκι?) για τα εμβόλια? και για το χαρτί για τα σχολεία?

αν όχι διαβάστε το, είναι ενδιαφέρον! :!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καίγεται ο κώλος μου και σήμερα ρε πούστη.... :evil::evil::evil::evil: Δεν διάβασα τίποτα.... :oops::oops::oops::oops::oops: Ένα μήνα απείχε η Ιω από τον παιδικό, πήγε τη Δευτέρα και τώρα που γύρισε, έλεγε ότι την καίει ο λαιμός της, της έβαλε η πεθερά θερμόμετρο και έχει 37,9.... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Έλεοςςςς με τις γαμωιώσεις..... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Τουλάχιστον ήταν σήμερα στο αποκριάτικο πάρτυ.... :roll::roll::roll::roll:

Καλησπέρα σας!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας!!!

Σημερα βολταραμε και σχεδον το ευχαριστηθηκα!Την Α την πηρε ο μπαμπας της απο το πρωι στη δουλεια κ εγω ηπια καφε,εφτιαξα νυχια,ψωνισα ενα τζηνακι(και εκει χαλασα 2 νυχια!)Στην θεσν/νικη ολα αυτα! :D:D:D

Διαβαζω απο τη σελ 26 @-)@-)@-) και ακομα δεν τελειωσα!Κραταω σημειωσεις!!!

Πχ σε μια σειρα εγραψα :Σισσυ-ροχ.-ποσο κανει ενα φερετρο?!!! :lol::lol::lol::lol::P:P:P

Παναγιωτα οσο μιλας για το που κ πως κατουραει ο Ν τοσο φρικαρω!Πλιζ στοπ!!!! :lol::lol::lol::lol: σας γραφω αργοτερα...Εχει τρομερη γκρινια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απογευμα και ειμαι εδω!

πλακα εχει!

εφαγα χορτα με μπιφτεκια!

η Μ-Ι παει σε αποκριατικο παρτυ με την πεθ!

αυριο αν δεν εχω γεννησει θα την παω στον παιδικο σταθμο που δουλευει η μαμα μου και το απογευμα σε αποκρατικη γιορτη που κανει ο δημος μας!

εεεεεε τουλαχιστον να κανει αποσβεση τα χρηματα η στολη!

θα βαλω 1 φωτο στο κρυφο!

παω να ξεβαψω τα νυχια μου....τα εχω κοκκινα!

χαχχαχ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalησπέρα ,ποσα γραψατε πάλι!! Θούλι να σε πω τι ασχημο εχει να κατουρας στις γωνίες,είναι πολύ ομορφο θέαμα ,ειδικά οταν εισαι στη σταση του λεωφορείου κ ο άλλος την πεταει απο εξω για να κατουρ'ησει στη γωνία...δίπλα σου!! Επίσης περα του ότι κανονικά επιβαλεται πρόστιμο ..φαντάζεσαι να παίζει μπαλα το παιδακι σου και να πεσει η μπαλα εκει που κατουρησε καποιος και να παει το παιδακι σου να πιασει την μπαλα?οκ εδώ ξερνάω...μονο εσενα διαβασα παω να διαβάσω κ αλλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Τι πιο καλή βαλίτσα σκέφτεσαι να κανείς εσυ κορίτσι των διακοπών για τώρα είναι ότι πρέπει 😊 που σκέφτεστε να πάτε διακοπές ; και εγω μαιευτηρίου δεν έχω κάνει μόνο παραγγελία έχω κάνει περιμένω να έρθουν τα πράγματα και αυτά γιατί τα παρήγγειλε ο αντρας μου αυτός θέλει να είμαστε έτοιμοι για κάθε ενδεχόμενο μας είπε και η μαία για γεννά στις 38 εβδ και κάπως το έχω δέσει κόμπο τώρα εγω ότι 9-10 Αυγούστου να με βάλει για γεννά 😂  και εγω 40 εβδ + 2 γέννησα το πρώτο είχα ετοιμάσει τζαντα και είχα βαρεθεί να την βλέπω μέσα στην ντουλάπα 😂
    • Κι εγω αυτο που πήρα! Νομιζω θα βολέψει και για πιο μετα☺️
    • Ναι αυτά λέω κι εγώ! Λέω να πάρω ένα τέτοιο! Εγώ έχω λίκνο από μια φίλη μου, οπότε σκέφτομαι πόσο θα κοιμηθεί στην κούνια αν πάρω την κλασική; Ενώ το άλλο αξιοποιείται για κάποια χρονακια 
    • Πιστεύω έχεις περιθώριο ακόμα να γυρίσει..Μια γνωστή μου όταν πήγε να γεννήσει κ λίγο πριν το πάρουν με καισαρική γτ ηταν ανάποδα, γύρισε τελευταία στιγμή μόνο του και γέννησε φυσιολογικά κ όλα καλά.. Όσο για τις συσπασεις ρώτησα χθες τη γιατρό κ μου ειπε ότι θα τις καταλάβω αν είναι γιατί θα έχω πονακια..Όχι ότι με κατατοπισε αλλά αυτό μου είπε..
    • Κι εγώ έχω δει αυτα  που βγαίνουν τα κάγκελα ,γίνεται κρεβατάκι και κοιμάται εκεί ως 6 χρονών..Μου φαίνεται θα βολεύει καλύτερα..τέτοιο σκέφτομαι να πάρω 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...