Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο 61...O Λεωνιδας και οι 300....


Recommended Posts

xaxaxa..σοβαρα;;;..ελα ρε μια ευδομαδα θα μαι..δε θα δω το σουργελο να σφαχτουμε και live;;;;;

Εγω δεν εχω τετοιους προβληματισμους ακομα...αλλα θα εχω συντομα..

Παιδια στο γραφειο εχεουμ επολυ γελιο..ολοι τριγυρναμε με ενα διαφορετικο ρινικο σπρει...μπουχαχαχαχαχα

Λοιπον θα κανονισουμε δραστηριοτητες αμα ερθω..ναι;;;..θα εχω και την πεθερα μαζι μου...θα κρατησει τον μικρο...θα παμε για φαη δεν ξερω τι θα κανετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βίκυ με πιστεύει! Το ξέρει και ο ίδιος οτι ροχαλίζει του το λέμε όλοι, του το έχει πει και ο γιατρός οτι πρέπει να βγάλει αμυγδαλές και κρεατακια. Απλώς ο ανθρωπός μου ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Παναγιωτάκι θα περιμένω! :x

Αργυρούλα δεν της δίνω το κινητό ακόμα και όταν κάποιος επιμένει να της μιλήσει το απαγορεύω, το πολύ πολύ να το βάλω σε ανοιχτή ακρόαση και να το κρατάω εγω.

Όταν χτυπάει το κινητό μου τωρα τελευταία τρεχει να μου το φέρει, δεν το σηκώνει, ξερει οτι δεν είναι καλό, ε και σε μια μεταφορά το εκανε σμπαράλια.

Και ΟΚ ναι τα κινητά έχουν ακτινοβολία, τα ρούτερ του ασυρματου ιντερνετ είναι λιγότερο βλαβερα;;;

Άσε δεν βρισκεις άκρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω εμενα δεν το θελει πια...του το εδινα παλαιοτερα, μου εχει μαλιστα σπασει 2 κινητα αλλα πια δεν του κανει εντυπωση..τωρα θελει αλλα, πχ το ipad :shock::shock:

Toν πηρα απο το σχολειο κ ηταν μια χαρα...Μου ειπε η δασκαλα πως εκλαψε λιγο κ μετα σταματησε..Δεν κλαιει καθε φορα αλλα γενικα ναι του αρεσει..Τρωει πολυ, σημερα εφαγε 3 πιατα..στο τελος θα με χρεωσουν διπλα με τοσο φαγητο που τρωει. Παιζει πολυ με τα παιδακια παντως κ ουτε χτυπαει ουτε παιρνει παιχνιδια οπως εκανε στην Ουγκαντα..ισα που μου το λενε συνεχεια ποσο συνεργασιμος ειναι και συμμετεχει σε ολα..ΕΠομενως θεωρω οτι περναει καλα κ οταν τον παιρνω ειναι παντα χαρουμενος...

Ειναι δραμα η διαδρομη. Ενω ειναι δεκα λεπτα μεχρι το τρενο με τον Σεμπ το κανουμε τεταρτο κ οντως μετα στο τρενο ειμαστε σαν σαρδελες..Τι να σας πω δεν το εχω ξαναδει αυτο το πραγμα...

Σισσυ το καλα ειναι σχετικα..οχι γενικα δεν περναω καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου και στην γιορτή της Έλενας στον παιδικό πολλές μαμάδες φέρανε αγοραστά αλλά το θεωρώ πολύ λογικό γιατί αν δουλεύεις είναι δύσκολο και μας ενημερώσαν την προηγούμενη μέρα. Να σας πώ την αλήθεια κι εγώ το σκέφτηκα να πάρω έτοιμα αλλά μετά κάθόμουν στις 11 το βράδυ και έκανα κουλουράκια για σκέφτηκα ότι μπορεί όλες να κάνουν σπιτικά και να εμφανιστώ μόνο εγώ με τα ετοιματζίδικα και τι θα σκεφτούν :oops::oops::oops:

Βίκυ το τηρεί, το έχω τσεκάρει αρκετές φορές :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Παναγιώτα εδώ θα είμαστε 3μερο, έχει γενέθλια ο βαπτιστικός μου το Σαββατο και ο Η ακόμα δεν ξέρει αν θα δουλεύει. Ελπίζω να έχει καλό καιρό την Δευτέρα να πετάξουμε κανέναν χαρταετό.

Εσάς πως είναι η κατάσταση στο σπίτι?

Σίσσυ το δικό μου το θέλεις το τηλ? δεν νομίζω να το είχες :x

Για πειτε για λεύκανση? ξέρετε καμιά κρέμα δοκιμασμένη όμως? Μ'ενδιαφέρει κι εμένα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

τρεχω και καιγομαι δεν σας διαβασα αλλα ειδατην αφρο που εγραψε για το ψωμι και αλατι του λουκακου

ειναι τελειο αφγρο παρτο!!!! το εχω απλα εινα ιδυσκολο..

δηλ. εχε ιβασικες συνταγες που κανουνε σε εστιατορια(ζωμους τηγανιτα κρεμμυδια σοταρισμενα μανιταρια κτλ) και οι συνταγες συνθετουνε στη νουσια τις βασικες παρασκευες..

ειναι μπελαλιδικο αλλα μια συνταγη που εχω κανει ειναι τελεια..εινα ιυπεροχη..κατι μπουριτος μμμμμμμμμμμμμμμμ μουρλια....ητανε η πιο απλη και μου πηρε ολο το πρωινο :lol::lol::lol::lol:

τα λεμε μετα!!

ααα

ο μικρος 12.400 και 93 ποντους και ειμαστε τελεια!!! ταλεμε ξανα μετην γιατρο το καλοκαιρι για προκληση!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μΠΡΆΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ Βένηηηηηηηηηηη!!!! :D:D:D

Αργυρουλα σε σουπερ μαρκετ ή στο ικεα που γινετε χαμος και οι τουαλετε εινει χάλια...επισης στο παρκινγκ του ικεα.. :lol::lol::lol:

Καλε εννοειται οτι αμα μεγαλωσει λιγο δεν θα τον αφηνωνα κατουραει σε δεντρακια. 8-)8-)8-)

εχουμε συλλογο..εγω σερφαρω ..και αυτοι τσακωνονται..το θεατρο του παρολογου... :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενετια απλα τελειο!!!!!!

πολυ χαρηκα..μπραβο σας !!!!

Για την διατροφη τι σαςε ιπε..θα συνεχισετε ετσι;ς;; θα χαλαρωσετε λιγακι;;;

Φραν δυσκολα ε;;..τι να σου πω ρε πουλακι μου..υπομονη...τα δυσκολα πιστευω πως ειναι μπροστα ακομα...

Εμας στον παιδικο δεν μας ειπαν να φερουμ εκατι...ποτε δε μας λενε...

Σισιυ το ασηρματο τηλεφωνο εχει ιδια ακτηνοβολια με ενα κινητο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα Φρανίτα, το iPad είναι πιο ενδιαφέρον ;)

ο άντρας μου το δίνει στα παιδιά για να οδηγήσουν αυτοκίνητο σε πίστα ταχήτητας :?

και να δείτε την Ρ. πώς κάνει, μιλάμε έχει πολύ πλάκα :lol::lol::lol::lol:

ο Λ. τα καταφέρνει μια χαρά!!! :D

Σισσιώ εγώ επειδή έχω το iPhone και κόστισε πάνω από 600ε, το έχω ψηλά για να μην το φτάνουν, αν και μερικές φορές το ακουμπούν!!! :evil: μετά επειδή παίζω ένα παιχνίδι εκεί (το χτήσιμο της πόλης) και κάθε φορά που πρέπει να μαζέψω το ενίκοιο από τα ακίνητά μου :roll::roll::roll: το μαζεύουν εκείνα, αλλά το κρατώ εγώ!!! :!:

Φρανίτα δεν ξέρω γιατί μπορεί να κλαίει, αφού μετά είναι όλα καλά :!:

μόλις μου είπε ο άντρας μου μια ιστορία για το νήπιο που πήγαινε ο Λ.,... μόνο αυτή η φάτσα ταιριάζει :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: και ~x(~x( και [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] και [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Παναγιώτα μέσα στο ΣΜ κάνει πιπί? :o:o:o:o αυτό είναι ανθυγιεινό :?

και στο πάρκινγκ γιατί δεν πάει στην γωνία ή στα δέντρα? :? δεν έχει δέντρα εκεί το παρκινγκ? γιατί εδώ έχει :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αι μαρη που θες και δεντρακια στην υπογα του Ικεα... :lol::lol::lol:

Ρε συ αμα θελει να κατουρησει και ειμαστε στο μαρκετ τι να τον κανω??? :roll::roll::roll: Αφου οι τουαλετες του ειναι χαλια... :?:?:? Και γιατι ειναι ανθυγιεινο???Δεν κατουραει τα τροφιμα... :lol::lol::lol::lol:

Εγω τα δινω τα κινητα μου παντως. :oops::oops::oops:

Νατασααααααα :x:x:x Ρε συ τωρα που σε πετυχα..για λεγε ..τα ω 3/6/9 "προσφερουν" στο ανοσοποιητικο;;;

Φραν..φιλακια πολλα.Πολυ χαρηκα που εμαθα τα νεα σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα δεν ξερω αν προσφερουν..εγω παντως τον Φο τον εχω τιγκαρει στα αυγα και στον σολωμο ( ενα μικρο κομματακι μαζο με καλαμποκι- αλλιως δεν το τρωει- σαρδελα τετοια εποχη...δυσκολα βρισκεις...

Παντως σκεφτιμαι πολυ σοβαρα να του δοσω μουρουνελαιο...

37,8 πηρετος...αχ παιδια..κουραστηκα..

καλε γιατι να μη κατουρισει στο μπουκαλι..σηγα...μια χαρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα δεν ξερω αν προσφερουν..εγω παντως τον Φο τον εχω τιγκαρει στα αυγα και στον σολωμο ( ενα μικρο κομματακι μαζο με καλαμποκι- αλλιως δεν το τρωει- σαρδελα τετοια εποχη...δυσκολα βρισκεις...

Παντως σκεφτιμαι πολυ σοβαρα να του δοσω μουρουνελαιο...

37,8 πηρετος...αχ παιδια..κουραστηκα..

καλε γιατι να μη κατουρισει στο μπουκαλι..σηγα...μια χαρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστουμε!!!!!

χρυσακι ναι μας βεαλε 1 φορα στις 15 ζυμαρικο :D:D:D:D:D:D

και η δυσκοιλιοτητα εχει φυγει τελειως λεει και η κοιλια πεντακαθαρη!! :D:D:D

αχ γελασα με την παναγιωτα!!!! βασικα ομως αμα το σκεφτεις..σε αυτες ουτε εγω δεν παω..το μωρο θα βαλεις????μπλιαξξξξξ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίσσυ έχει δοκιμάσει κανένα ρινικό σπρέι ή ρινικές ταινίες για το ροχαλητό?

Αργυρώ ο Μιχάλης μιλάει από το κινητό το καλοκαίρι που είναι Καβάλα γιατί εκεί δεν έχουμε σταθερό, επίσης παζει και παιχνίδια ούτως η άλλως την ίδια ακτινοβολία έχουν με τα ασύρματα

Βένι μπράβο για τον Φιλλιπάκο, πολύ χάρηκα :D:D

Φραν αυτοκίνητο δεν έχετε εκεί? πολύ ταλαιπωρία έτσι όπως το περιφράφεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα πηγα σουπερ ταισα τον μικρο και εκατσα .

Βενη τωρα χαρκα παρα πολυ για το βιβλιο (το πηρα) γιατι θα του ειναι ωφελιμο στην δουελια του ,θα του γραψω και μια ωραια καρτουλα !!

κοριτσια τι τυρι να παρω για τον μικρο ?ρωτησα την Παναγιωτα απο το τηλ αλλα δεν πηρα για να παρω γνωμες .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο ποιόν μικρό? τον Πανούλη? τι εννοείς τυρί? αλοιφή ή κανονικό? :?:

Παναγιώτα :lol::lol::lol::lol:

Νατασούλα τι κούκλα ρε συ η Έλενα :D:x:x:x:x

όλα τα παιδάκια δλδ, είδα τις φωτό....κουκλάκια φτου φτου :x:x

Θούλη πολύ όμορφη οικ. είστε :x

Αφρο γράωε κάτι στην πρώτη σελίδα που είναι λευκή, μια αφιέρωση....είναι πολύ καλύτερα πιστεύω....γιατί όταν θα έχει το βιβλίο μαζί θα μπορεί να κοιτάζει και την σελ., ενώ η κάρτα μπορεί και να χαθεί.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο τι εννωεις;;;;

ανθοτυρο η μυτζιθρα γαι αρχη εαν ειναι για τον μικρο...

Εμας ο Φο τρωει τωρα τελευταια γραβιερα Μυτιλινης..του αρεσει

Ο Ο μου εφερε απο το αγιο ορος ενα βιβλιο μαγειρηκης...δεν ξερω τι υπονοουσει σε αυτο :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένη μπράβο στον Φιλιππάκο :D:x

δεν κατάλαβα όμως, πήγατε σε αυτήν την γιατρό που λέγαμε χθες με τα 60ε? :?:

πηγαμνε πηγαμε...πατησα ποδι!! ;):lol::lol::lol:

αχ ωραια αφρο! κανε αυτο που σου ειπε η αργυρω με την αφιερωση!

ειαν ιπολυ ωραιο βιβλιο..εχε ιζωμους μεθοδο ψησιματος(σχαρα, σουβι κτλ)

παντως ρε κοριτσια..ενα εστιατοριο πωπωπ δουλεια που εχει..

στο βιλιβο λεει..

καθε πρωι γινονται οι παραλαβες απο ανθρωπο που ξερει και ελεγχει

μετα φτιαχνουνε τα κομματια των συνταγων να ειναι ολα ετοιμα..μολις ανοιξει μαγειρευουνε τα κρεατικα κτλ μετα συνθετουνε με οτι χρειαστει..εγω νομιζα πως εκεινη την ωρα γινοτανε ολα.. :?:?

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: αφρο γελασα!!! :lol::lol::lol: ανθοτυρο νομιζω.. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα...χαχα...Αφρο μην εχεις παραπονο..εχεις ενα αφαγο./..και ενα φαταουλικο μωρο...τελεια ειναι!!!!!

Παιδια ο Φο εχει 39,2...τις σκατοιωσεις μου μεσα...

και εκει που ηταν Οκ απο αποψη διαθεσης το προι μου λεει η πεθερα οτι ειναι ψωφιος σαν μεθυσμενο κοτοπουλο...

ελπιζω να τη σκαπουλαρει ο μικρος..θα τους κουβαλισω ΚΑΙ τους δυο μου φαινετε στον ΩΡΛ σημερα

Α Βενη εγω αυτο το ηξερα..ειχα μια θεια που χροναι δουλευε σε εστιατοριο σαν μαγειρησσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΤΣΙ ειναι βενη ολη μερα μεσα στην κουζνα ειναι ο Κ ...τον λυπαμαι ...γιαυτο εδω δεν θελει να πολυ κανει κατι ...

Μπραβο για τον μικρο αλλα ημουν σιγουρη οτι ειναι μια χαρα .

α ναι πηρα και το αλλο με τις παιδικες συνταγες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...