Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο 61...O Λεωνιδας και οι 300....


Recommended Posts

Καλημέρα σας :x

μου πονάει ο λαιμός μου, το αριστερό μέρος :? δεν πολυμιλάω....... καλύτερα κιόλας!!! :roll::roll:

Φρανίτα καλημέρα, 5 παιδάκια με 2 δασκάλες? :o τέλεια :D γιατί όμως κλαίει? :? δύσκολη διαδρομή έχεις και εσύ, αυτό να με αγγίζουν οι άλλοι δεν μου πολυαρέσει, αλλά δεν έχεις και άλλη επιλογή!!! :?

δλδ από Απρίλη δεν θα σε διαβάζουμενα μαθαίνουμε νέα σας! :(

Συμπεθέρα όταν πρωτοείδα τον κλάουν τρόμαξα, αλλά μετά μου άρεσε ;) ....βέβαια μπορείς να βάλεις και την νυφούλα μου ντυμένη!!! ;)

εμείς δεν έχουμε συζητήσει τίποτα για το αν "φύγουμε" πού θα πάνε τα παιδιά, ο άντρας μου δεν έχει κανέναν, οπότε.....αλλά πρέπει να μιλήσουμε και με αυτούς που πιθανόν να τα δεχθούν!!! :?

Μαρία :lol::lol::lol::lol::lol: καλή η Ι, με γιαγια παππού καλά είναι!!! :lol::lol::lol:

Λένα να τον ξυπνάς για να θηλάζει, αλλιώς θα σου μειωθεί και η παραγωγή, εκτός και βγάζεις με θήλαστρο :? .....πολύ σημαντικό να θηλάζει ή βγάζεις μεταξύ 24.00-06.00!! :!:

σας αφήνω, μια καινούργια μέρα αρχίζει πάλι, ελπίζω καλύτερη από την χθεσινή! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα,

η Έλενα από χθες το πρωϊ δεν ξανέκανε εμετό ούτε διάρροια, ελπίζω να την σκαπούλαρε ;)

Αργυρώ πολύ μου άρεσε το βιβλίο κι εγώ δεν είχα καταλάβει τι ακριβώς ήταν :?:?:? πολύ ωραία ιδέα παντως για δώρο

Για την Ρέα μήπως κουράζεται στην διαδρομή? Είναι μακριά? καλή ιδέα πάντως αυτό που είπε η Νατάσα με το ποδήλατο

Λένα οι θαλασμοί που κάνει ο μπέμπης είναι όντως λίγοι για την ηλικία του, αν όμως βρέχει αρκετές πάνες το 24ωρο μπορεί και να μην υπάρχει πρόβλημα. Καλύτερα να μιλήσεις με τον Παπ.

Φραν ο Σεμπ τι σου λέει για τον παιδικό, του αρέσει?

Θου περαστικά

Βίκυ πως έισαι? κανένα σύμπτωμα?

Αχ κι εγώ το σκέφτομαι πολύ συχνά τι θα γίνουν τα παιδιά αν πάθουμε κάτι :(:(:(:( βέβαια για νομική καταχύρωση δεν το είχα σκεφτεί ποτέ :?:?:?

Βίκυ ο Μιχάλης κατουράει όρθιος, έχω υγρά μαντηλάκια δίπλα στην λεκάνη και μετά καθαρίζει το καπάκι

Ο Η πάλι καθιστός του έχω απαγορεύει το όρθιο το πρωϊ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Βένι σε βλέπω για πες νέα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ,ο μικρος με τελανε χθες βραδυ αλα τι να κανουμε δοντακι ειναι αυτο .ο Μ ειχε εφιαλτες :( και φωναζε και αυτος και το πρι ξυπνησε ηρθε στον καναπε και κοιμηθηκε και μετα που τον κατουρησε !!!ξεχασα χθες να του βαλω πανα για βραδυ !! :roll:

περιμενω πως και πως να ερθει ο Κ να βαλουμε τον Μ στο πανω κρεβατι και τον μικρο απο κατω ,να του παρουμε τον ουρανο απο το ικεα και εκεινο το επιπλο για τα παιχνιδια που ειναι σαν σκαλακι ...

φωβαμαι ομως μην πεσεικαμοια σανιδα απο το κρεβατι επανω στον μικρο .....τωρα στο κατω κρεβατι πευτει καμοια φορα ...λεω να βαλω κανενα σεντονι κατω απο τις σανιδες για προστασια ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα ευτυχώς για την Έλενα :D

αυτό με το ποδήλατο που λέτε δεν γίνεται γιατί

1ον. δεν ξέρει ποδήλατο :oops::oops: και

2ον. ο γυρισμός είναι ανηφόρα και σίγουρα θα κουραστεί, οπότε μετά θα έχω να κουβαλάω και την Ρ. και το ποδήλατο!!!! :roll::roll::roll:

επίσης αυτό που κάνει είναι να σταματά κάθε φορα που βρίσκουμε στον δρόμο υπόνομο και να κοιτάζει μέσα, να δει πόσο νερό έχει!!! :o:o:lol::lol::lol::lol: ....αυτό της το έδειξε μια μέρα ο Λ., της είπε για να δούμε τι έχει μέσα, και εκείνη από τότε κάθε φορά το κάνει!!! :?

αυτό που είδατε στην φωτό δεν γίνεται κάθε μέρα, αν γινόταν κάθε μέρα θα είχα πηδήσει στον Ρήνο!!! :?

Γιώτα μπορεί να μην είναι και τόσο ωραίο αυτό με τους άντρες αλλά είναι πολύ βολικό! :roll::roll:

Θούλη περαστικά :x

διαλέγεις εσύ το παραμύθι ;)

Αφρο εγώ προσωπικά δεν θα ήθελα να κοιμάμαι από κάτω, αλλά και τι να κάνεις?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο δεν αφαρμωζουν καλα οι σανιδες;;;;

Και εμεις ειχαμε ενα βραδυ αστα να πανε..ο φο εκανε πηρετο παλη..ο οποιος επεφτε μονος του...εβαζα ξυπνιτιρι ανα 2 ωρες εφτανε μεχρι 38,6 ιδρωνε επεφτε...μα τι εχει;;;

Δεν τον πηγα παιδικο σημερα..μου την πεσανε συσσομοι πεθερος και Ο..ε ας κατσουν να τον προσεχουν αη σιχτιρ...

Σημερα το απογευμα εχουμε και ΩΡΛ..εντομεταξη και τα δυο ειναι με μηξα...

παιδια κουραστηκα..θελλω 1 ευδομαδα αδεια απο τα παιδια μου γινετε;;;;

και ο μικρος με περιμενει να γυρισω για να χεσει..χτες ειδικα χεστηκε πατοκορφα....λερωσε και τα χερια του ...

Η πεθερα πηγε βολτα τον μικρο στο παρκο..και ξεχασε την ζακετα που μας εκανε δωρο η ψιλεγκω...οταν γυρησε πισω η ζακετα δεν υπηρχε εκει..το ποσο τσατηστηκα δεν περιγραφετε..μου αρεσε παρα πολυ η συγκεκριμενη...

παλη καλα που εχουμε το ζακετακι της νατασας και ταιριαζει με τη μπλουζα του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άφρο γιατί έτσι οι σανίδες? δεν εφαρμόζουν καλά?

Να το προσέξεις αν υπάρχει τέτοιος κίνδυνος

Χρύσα κρίμα για την ζακέτα :(

Περαστικά σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! (-|(-|(-|

Τι κάνετε κοριτσάκια; Χθες τελικά κοιμήθηκα αφού πρώτα άρχισα μια κρεβατομουρμούρα απείρου κάλλους στον Π για το ροχαλητό του. :-w

Έχω 2-3 μέρες που δεν μπορώ να σηκώσω το τομάρι μου. Και τώρα που μιλάμε μετα βίας σας γράφω... (-|i-)

Αργυρούλα περαστικά! :x

Νατασσούλα ευτυχώς που την περασε ελαφριά η Ε. :x

Χρυσάκι κρατα γερα και συ ρε κοριτσάρα, αν πάλι εφτασες στα όρια σου δε ρίχνεις ένα χέσιμο στον Ο και το σόι του να στανιάρεις; :lol::lol::lol::lol::oops: Πλακίτσα!

Ρε Άφρο γιατί να πέσει σανίδα στο μωρό; :-? Μήπως δεν τις έχετε στερεώσει καλά; Πάντως αυτό με το σεντόνι θα στο πρότεινα και γω, αλλά με κουβέρτα! :D

Θουλάκι περαστικά και σε σας! Και μη στεναχωριέσαι για την αντιβίωση. Τί να κάνεις αν δεν γινόταν αλλιώς; Και γω έδωσα στην Χ γιατί απο αμυγδαλίτιδα την πήγαινε και για ωτίτιδα. :roll:

Χρυσοχέρα εισαι ρε! Και μηλόπιτα;; Εγω μαλλον είμαι άχρηστη εντελώς! :oops:

Φραν περνάς καλά ρε συ; Φιλιά σε σένα και στον Σεμπ! ;)

Τί άλλα κορίτσια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα ευτυχως εχω τι δικη σας- αν και μοιαζει πολύ μαφια ο μικρος με αυτην χαχα- και την ταιριαζω με το μπλουζακι

Αχ Σισσιω..μωρε ξιλο θελει ο αντρας μου αλλα ...

ειχα την ελπιδα οτι αμα θα μιλισει με τον αντρα της συμπεθεροκουμπαρουλας θα βαλει μυαλο..αλλα ατυχησα..δεν προλαβε...χαχαχα

Για πειτε τσουπρες..Αγιου Πνευματος θα την κοπανισετε πουθενα;;;..λεω να κατηφορισω μια βολτα για μερικες μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο προσεχε ρε..μα γτ δε εφαρμοζουν καλα.εγω θα φοβομουν

νατασουλα μακαρι να τη σκαπουλαρε

εμενα κακα δε κανει στο παιδικο..θελει σπιτι

ναι πηγα τα τσουρεκακια προχθες..η μαμα της γιωργιας ξερετε τι μας κερασε????? :o κ κις κ γλυφιτζουρι :twisted:

σημερα εκανα μηλοπιτα..ειδα απο αλλους σακουλες απο μιλτο κτλ..δηλ σπιτικα δε εκανε κανεις? :!: κ οιλι τυπροπιτακια κλτ.εκτος αν δε ειδα καλα

χρυσα κριμα ρε..μακαρι αν το πηρε καποιος που το εχει οντως αναγκη

τρωω το τελευταιο κοματι τουρτας :roll:

σταματηστε να υποβαλλωωωωωωωωωωωωω :evil::evil::evil::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! Επειδή η μικρή μου κατέστρεψε και αυτό το κινητό και δε μου αντιστοιχεί ονόματα σε κινητά, μπορείτε να μου ξαναστείλετε σε π.μ. τα κινητά σας; ;;);;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρε ηταν πολυ ωραια η ζακετα, του το φορουσα μαζι με το μπλουζακι και ενα παντελονακι Η&Μ με τιραντες του φοφο και ηταν πολυ μουρη...πολυ μου αρεσε..αλλα ΟΚ υγεια να υπαρχει...

Θου πολυμ δεν ειναι ολες χρυσοχερες σαν και εσενα!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω κανει παναδες στο προσωπο... :(:(:(

πειτε καμια ιδεα για λευκανση..

χλωρίνη? :lol::lol::lol::lol::lol: πλάκα κάνω, δεν ξέρω να σε βοηθήσω....θέλεις να ψάξω στο νετ? :lol::lol::lol:

Σισσιώ ευχαριστώ :-*

Χρύσα κρίμα για το ζακετάκι, μα πώς μπορούν και παίρνουν ξένα πράγματα? :evil::evil::evil:

Θούλη σε μας είχαν λίστα με το τι να φέρουμε, εγώ επέλεξα τα μίνι μπερλίνερ (σαν λουκουμαδάκια με γέμιση μαρμελάδα)! :!:

κοίτα μπορεί η γυναίκα να μην μπορούσε να κάνει κάτι άλλο ή να μην είχε ιδέες ή να μην έχει την οικονομική δυνατότητα....δεν ξέρεις τι συμβαίνει στο σπίτι του καθενός!!! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα είσαι τρελή! :lol::lol::lol: Απο τώρα ρωτάς για του Αγίου Πνεύματος; :geek::lol:

Εγω εδώ θα είμαι. Ιούνιο δεν πέφτει; Θα έχω και εξεταστική! Ευτυχώς που με γνώρισες στην Θεσσαλονική στα καλά μου, γιατί αν περίμενες να σχηματίσεις αποψη για μένα εν μέσω εξεταστικής καλα κρασιά! :lol:

Αργυρούλα χλωρίνη;;; =)):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω ΟΚ, ειδαν ενα μπλουζακι- ζακετακι και ΟΚ το πηραν τι να κανουμε, μπορει οντως να ειχε αναγκη καποιος ηταν και πολυ ωραιο ζακετακι

χαχα...ναι καλε..να μη παιρνω τζαμπα αδεια..ειχα σκοπο να κατσω καμια βδομαδουλε..

Βικυ γεννα εσυ και θα σου φτιαξω εγω μετα μια μουρι κατσε καλα..θα φυγουν οι παναδες, ειχα κανει ακι εγω κατι κιτρινους λεκεδες απαπαπαπαπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω ΟΚ, ειδαν ενα μπλουζακι- ζακετακι και ΟΚ το πηραν τι να κανουμε, μπορει οντως να ειχε αναγκη καποιος ηταν και πολυ ωραιο ζακετακι

χαχα...ναι καλε..να μη παιρνω τζαμπα αδεια..ειχα σκοπο να κατσω καμια βδομαδουλε..

Βικυ γεννα εσυ και θα σου φτιαξω εγω μετα μια μουρι κατσε καλα..θα φυγουν οι παναδες, ειχα κανει ακι εγω κατι κιτρινους λεκεδες απαπαπαπαπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η απλα να πιστευει οτι τα μωρα ΜΠΟΡΟΥΝ και ΠΡΕΠΕΙ να τρωνε κις και οτι ΟΛΑ το κανουν !!! Οκ και εγω δεινω που και που μερεντα στον Μ αλλα δεν θα δωσω σε ξενο παιδακι γιατι πολυ απλα ξερω οτι δεν ειναι καλο για παιδακια και δεν θελω να φερω σε δυσκολη θεση την μαμα ...

αν και αυτες τις μερες του βαζω μελι στο ψωμι και του αρεσει πιο πολυ απο την μερεντα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρω οκ..μπορει καποιος να μη ειχε το χρονο διαθεση κτλ

αλλα αν εχεις λεφτα για να παρεις απ εξω δε κανει ενα σπιτικο που θα σε βγει κ πιο φτηνο υγιεινο κτλ :roll::roll:

αχ οι παναδες δυσκολα φευγουν :cry::cry::cry::cry:

σισσακι σου εστειλα στο τσατ το τηλ μου..χεστηκες :P

αγ πνευματος πεφτει 4 ιουνιου στη γιορτη μου κ στη επετειο γαμο σου ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλημερα!

εδω ειμαι ακομα...

μολις μου τηεφωνησε μια φιλη...να δει αν γεννησα...

αυτη γεννησε πριν 45ημερες....το μωρο της θηλαζει 3-4 φορες την ημερα...και μεσα σε 45 ημερες εχει παρει 1500 γρ...την ημερα που 40ντησε κοιμηθηκε σερι 7 ωρες....και δεν τ ξυπνησε....

τι ωραια!

και εγω κατι τετοιο θελω!

μπορω?

Συμπεθερα...θες να καταστρεψεις το υπεροχο προσωπακι μου με τη χλωρινη....το ειχα καταλαβει... :lol::lol::lol::lol::lol:

ψαξε για καμια καλη κρεμα....

μα καμια σας δεν εβγαλε παναδες στην εγγυμοσυνη?

ολα εγω θα τα περασω!

Νατασουλα....τελειος ο Μ.

ακομα πιο τελεια εσυ σε σχεση με το Η.

το κανει η σε κοροιδευει?

εμενα δεν παιζει να κανει κατι τετοιο...

προσπαθω να του κοψω το χερι στα πλακακια...

αλλα....εχει ετοιμη την απαντηση...

"η επισκεψη του αντρα στην τουλαετα ειναι ιερη"

κουμπαρα εδω θα ειμαι ...!

δεν θα δουλευω!

Σισσυ....μα ροχαλιζει... σε πιστευει ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΤΟ ΛΕς?

οταν ελεγα στο Π. οτι ροχαλιζει νομιζε οτι τον κοριδευω....εεεεε καποια στιγμη τον ηχογραφησα και τον εκανα ηχο στο κινητο !

αΦΡΟ αν πεφτουν οι σανιδες τοτε η ειναι μικρες....η ανοιγουν ευκολα τα πλαινα...

η κουβερτα δεν ειναι λυση...καλυτερα να καρφωσεις μερικες!

ο Μ. θελει να κοιμηθει στο επανω?

Θουλη...οι περισοτερες μαμαδες δεν εχουν και χρονο...οποτε το ετοιμο ειναι πιο ευκολο!

οικονομικο δεν θα το ελεγα βεβαια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααα!!!! :D:D:D:D

Τι μου κάνετε;;;

Καλε να διευκρινισω τι εννοω με το κατουρημα στο μπουκάλι... :lol::lol::lol:

Οταν ειμαστε σε κλειστους χώρους που δεν υπαρχουν τουαλετες ή οι τουαλετες ειναι βρωμικες ή

η λεκανη της τουαλετας ειναι πολυ ψηλη και το τσουτσούνι ακουμπάει στο γυρω γυρω της λεκανης τοτε τον βαζω να κατουρησει στο μπουκαλι ..στοχευεουμε μια χαρα και δεν λερωνει τπτ... :lol::lol::lol:

Αν ειμαστε σε κουνιες ή σε παρκο ή καπου τελος παντων που δεν εχει προσβαση σε τουαλετα τοτε κατουραμε τα δεντρακια...αν και η Γιώτα με εβαλε σε σκεψεις με την εκφραση"απαισιο θεαμα".. :roll::roll::roll: Μηπως κανω βλακεια που τον βαζω να κατουαραει εκει;; Λετε να το σκεφτονται και οι αλλοι αυτο??? :?:?

Ιουλια ..πΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ. Επειδη ειναι προσφατη η εμπειρια μου σε η1ν1 θα σου προτεινα να κανεις αμεσως το τεστ καθως και ακτινογραφια θωρακος.Ο αντρας μου περυσι ειχε ατυπη πνευμονια.Δεν ειχε καθολου ακροαστικα.Με την ακτονογραφια φανηκε.Πηρε ταμιφλου.

Ευχομαι να μην εχει κολλησει ο Γιωργακης ουτε ο Χαρης.

Σισσακι εγω θα σε τηλ βρε.

αφρο θα σε τηλ και εσενα σ ελιγο.Χθες ειχα ξεχασει το κιν αθορυβο και το σταθερο δεν επαιζε.

Χρυσα :D:D:D Καλε εδω θα ειμαι!!!Αλλα η Γωγω θα σε σκίσει.Εχει την βαπτιση εκεινο το 3-μερο.

Αργυρουλα και εγω για αστεγους τους περασα αρχικα. :lol::lol::lol:

Νατασουλα μου μπράβο που την σκαπουλάρατε!!!!θα πατε πουθενα το 3ημερο;;

Λεναρα απ οτι θυμαμαι ο Φωτης στην ηλικια του μικρου θηλαζε γυρω στις 5 με 6 φορες.Μου ειχε πει η Αγλαϊα (μεσω της θου εγινε η συννενοηση) οτι αν βρεχει πανες και παιρνει κιλα ειναι οκ;;Απο ικτερο πως παει;;;εμενα ειχε λιγο ικτερο πάντως.Οταν ειναι ξύπνιος πως αντιδρα;;;

Λενακι ποτε θα δωσεις οδηγηση;;;

Καλα μωρε Αφρο ..με τοσο χαμο συνταγων στο ιντερνετ ιντα το θες το βιβλιο;;; :lol::lol: Ρωτα και την Ερη παντως να σου πει.

Επανερχομαι σε λιγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κορίτσια δίνετε το κινητό σας στα παιδιά? :o:o:o

1ον έχει ακτινοβολία και

2ον δεν είναι παιχνίδι.......γιατί να το πάρουν? τι θα κάνουν με αυτό εκτός από το να το χαλάσουν? :?:

συμπεθέρα σου έβαλα κάποια λινκσ να δεις, μάσκες με φυσικά προιόντα!! ;)

Παναγιώτα τι εννοείς κλειστό χώρο χωρίς τουαλέτα? δεν υπάρχει....για πες παράδειγμα!!!

αυτό με το πιπί έξω, εγώ δεν το βρίσκω κακό σε παιδάκια, αντίθετα το βρίκσω κακό σε μεγάλους....όταν μεγαλώσει το παιδάκι του εξηγείς!!! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...