Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο 61...O Λεωνιδας και οι 300....


Recommended Posts

ε δεν θα ειναι του γλυκου ...αλμυρο δοκιμασες ...πατατακια μιαμ μιαμ μιαμ

τα εβαλα για υπνο και τα δυο ,ο Μ απο τις 9 ο Π πηγε 10 για να κοιμηθει επιτελους .

και εγ σκευτομαι αυτο ...το που θα πανε ...και δεν εχω λυση :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μόνο που εγώ συνήθως σκέφτομαι ότι κάτι θα πάθουν οι άλλοι όχι εγώ

και συνέχεια λέω "Γ αν πεθάνεις και όταν πεθάνεις και θα είμαι μόνη μου, και τι θα κάνω" :lol:

Λένα τι να σου πω δεν ξέρω ρε συ

πάντως είναι υπναράς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!

περαστικά Νατασσούλα και Χρύσα!

Αφρο η καλύτερη αγορά που έκανα ήταν το γιογιό ταξιδίου!!!ούτε άγχη όυτε βρωμικες τουαλέτες!!το παιρνεις μαζί και γίνεται κ καθισμα γ την τουαλέτα!!!δν το μετανιώνω καθόλου!!!! 16 ευράκια!! Θου χαρηκα για το παιδακι!! Λένα το προγραμμα του ακούγεται ιδανικό αλλά λίγο δν είναι 3 θηλασμόι τη μέρα?ας πουνε τα κοριτσια που θηλασαν καιρό..εγω δεν ξερω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι κοιμαται πολλες ωρες, παρα πολλες

γενικα ειναι πολυ ηρεμο κ ησυχο μωρο κ δε διαμαρτυρεται που τον εχουμε ολη την ωρα μονο του

πιστευω οτι κοιμαται τοσο πολυ γιατι βαριεται

καθεται στο ριλαξ εγω κανω τις δουλειες μου παιζω με τον ανασταση κ οοοοταν θυμηθω οτι εχω κ εναν μπεμπαρο παω κ τον βλεπω κ κοιμαται

φυσικα κ μαρεσει που κοιμαται αλλα νομιζω οτι ειναι πολυ

την τριτη που θα παμε στον παπ θα τον ρωτησω

νατασα εσυ τα εμβολια στη μικρη τα εκανες κανονικα?

εμεις ακομα δεν αποφασισαμε :? ολο διαφωνουμε

ο τολης δε θελει να κανουμε κανενα, καθολου, ποτε! εγινα συγκεκριμενη?? :lol:

α αφρο εγω στην αρχη επαιρνα 2 αλλαξιες (τωρα παιρνω 1) 4 βρακια (τωρα 1) κ απαραιτητως το γιο γιο! μπορει να με κοροιδευαν οι αλλες αλλα το παιδι μου εχεζε κ κ ατουρουσε με την ανεση του!

α μαρια να σκεφτεσαι αντιστροφα!

αν παθεις εσυ κατι (χτυπα ξυλο) τι θα κανουν οοοολοι οι αλλοι που θα ειναι μονοι τους? :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενα τοτε εχεις ...βαρυ γαλα :lol::lol::lol::lol:

δεν ξερω κοριτσακι μου ,κλασικα θα επρεπε 4 την ημερα τουλαχιστον αλλα ειναι και 2 μηνων πια δεν ειναι λεχουδι ....αν κανει 7-8 πανες τοτε μια χαρα απολαυσε το τωρα πριν αλλαξει προγραμμα .

καλε για τις αλλαξιες ξερω για καθισματα ρωταω ...ειδα κατι σπαστα αλλα δε ξερω κατα ποσο θα θελει να κατσει .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α νατασα στον υπνο του δεν τρωει, αρχιζει κ πιπιλαει αλλα οταν καταλαβει οτι ερχεται γαλα το φτυνει

βαρυ κ ασηκωτο :lol:

χτες τον ζυγισαμε 6 κιλα ειναι

απο πανες καλα παει, 9 αλλαζει τη μερα

για τα καθισματακια που λες να σου πω την αληθεια πιστευα οτι ο αναστασης δε θα κατσει κ δεν πηραμε

ασε που βγαινουν κ ακριβα με τις σακουλες αλλαγης

αλλα σιγουρα ειναι πολυ βολικα οπως λεει κ η γιωτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είναι απαίσιο θέαμα να κατουράνε στα δέντρα και τις γωνίες!!!τους μένει συνήθειο και μετά...δν μου αρεσει καθόλου!!Λενα εγω δεν αγοράζω σακούλες βρε!!παίρνω τις κλασσικές των σκουπιδιών ,βαζω και ενα κομμάτι χαρτί κουζίνας μέσα και βουαλά!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: επίσης γτ να μην είναι άνετα το παιδί? αμα θελει να κανει κακά ? και αντε να προσεχεις μην κατουρησει τα πόδια.παπούτσια .παντελόνι... Αφρο καλύτερα να κάθεται!!!!

Ιουλία περαστικά!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα τί κάνετε;;;

Πως είναι το κορίτσι σου;;;

ΜΜαρία θεά!!!!! :lol::lol::lol:

Αφρο δεν ξέρεις ποιον να πρωτοδιαλέξεις ε;;;

Χααααααααααααχαχαχα σκατο συζήτηση!!!

Έτσι κάναμε στο κάμπινγκ όταν δεν είχαμε τουαλέτα!!!!

Σκατόφτυαρο.... και στο δάσος για πεταλούδες!!!! Ανοίγαμε τη λακουβίτσα και προυτς η σκατούλα!

Μετά εξευρωπαϊστήκαμε και τα κάναμε σε σακουλίτσα!!!! :lol::lol::lol:

Λένα να μην τον ξεκινήσεις ακόμη. Καθυστέρησέ το ένα 6 μηνο. Εμείς τώρα δεν έχουμε κάποιο εμβόλιο. Είναι τα ΜΜR και της ανεμοβλογιάς να γίνουν αλλά δεν θα τα κάνω. Το MMR ούτε στην Ε το έχω κάνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα λες ε?? :?

χαχαχαχαχαχα πολυ γελασα με τις λακουβιτσες! :lol::lol::lol::lol::lol:

α η βενι πηγε στη γαστρεντερολογο με το φιλιππο

εχει καλα νεα!! δε σας τα λεω εγω, να σας τα πει αυτη να χαρει :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

h Μ-Ι μολις ξαπλωσε...

Νατασα για ποιο εμβολιο λες?

για τον καρκινο του τραχηλου?

τιποτα δεν ειναι τυχαιο....μα τιποτα!

οκ στα αγορακια το καθιστο κατουρημα...αλλα οταν μεγαλωσουν λιγο το πρωινο πως ειναι?

πως κουμανταρεται το θεμα?

τα μαγαλα αγορια πως?

λετε να πω στον Π. να κανιε καθιστος? ;););)

εμεις την κρατουσαμε αγκαλια και εκανε τσισα...

αν επαιζε περναμε το γιογιο μαζι και το αφηναμε στο αμαξι

δεν πηγαιναμε για καφε μαζι του...!

συμπεθερα...εισαι ηρωιδα...γι αυτο κανει τοση ωρα!

εγω νομιζω τι αν παθω κατι...τα παιδακια μου θα τα μεγαωσει καποιος απο τν μεριΑ Του Π.

η δικη μου πλευρα ειναι υπερπλρης απο παιδια! :?::?::?:

εβαψα τα μαλλια μου... :):):)

εχω κανει παναδες στο προσωπο... :(:(:(

πειτε καμι αιδεα για λευκανση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! (-|(-|(-|(-|(-|(-|

Σαπισα στον ύπνο το απόγευμα και τώρα με σνομπάρει! Μαλλον δε θα με "πάρει " σήμερα το βράδυ... :roll::oops::lol::lol::lol::lol::lol::lol::mrgreen:

Νατασούλα μου χίλια ευχαριστώ για την διευκρίνιση! ΤΩΡΑ τα κατάλαβα όλα! :D:D:D:x Άρα ποιος ο λόγος να σε πηγαίνουν με πρόκληση μολις φτάσεις στην ΠΗΤ;

Αχ Μαράκι και γω έτσι σκέφτομαι! Εγω δεν πιστεύω οτι θα πάθω κάτι! :lol::roll:

Γωγάρα μου κουκλάρα θα κανονίσουμε ΣΚ τότε! Αρκεί να είμαστε όλες! :x

Τί άλλα;

Α! Η Χ δεν κατουράει στο δρόμο τα κρατάει μέρι να σκάσει ό,τι και να της κάνω και πω! (αν καταλαβα καλα τι συζητατε :roll: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο κ εμεις μια απο τα ιδια!!

εχω τοοοοοοοοοοοοσα ατομα που μας αγαπουν τρελα κ τα εμπιστευομαι τυφλα :?

σισσιω οχι δεν καταλαβες καλα!! αλλα εισαι κοντα! :lol:

πεμπι με σκιαζει ο κλοουν που εβαλες!

η θου που ειναι σημερα? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ μπαααα. τωρα ειδια που αρχισε και ο Π να ροχαλιζει δεν προβλεπεται...

Εν τω μεταξυ εχει κανα μην ατωρα που η κοιμαται στον καναπε στο σαλόνι και αρνείται να παει στο δωματιο της... είναι βέβαια κρυο το δωματιο της, αλλα λετε να είναι φυσιολογικο να μη θέλει να κοιμάται εκεί; :?:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααα

τι κανετε?

ρε λενα αν βρεχει πανες μη σκας..αλλα εγω στο 3-4 ωρες θα το ξυπνουσε..στανταρακι :P δωσε κ καμια ξυλια στο πωπο να στρωσει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχ θελω να μαθω νεα βενιςςςςςςςςςςςςςςςς

εκανα μηλοπιτα για αυριο..για το σχολειο που εχουν αποκριατικο παρτυ

εγω αρχισα αντιβιωση σημερα...

πηγαμε σε ωρυλα.. :cry::cry::cry: αντιβιωση..εχει ωτιτιδα :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

γιωτακι σε ευχαριστω κ παλι ρε..αλλα καλε τι ασχημο εχει να κατουρας στη γωνια :roll::roll:

νατασα σορυ δε αργησαμε

εμενα εχει 20 λεπτα που κοιμηθηκε ο παντελης :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτςια, με θυμαστε? :geek:

Γραφω απο το ipad και ζητω προκαταβολικα συγγνωμη για λεξεις που δεν βγαζουν νοημα!

Ιουλια χρονια πολλα με καθυστερηση κ περαστικα! Περσι το καλοκαιρι περασε τη γουρουνογριππη με πνευμονια ο Κ...εδω τωρα εχουμε οχι μονο γουρουνογριππη αλλα κ τη γριππη των πτηνων και δαγκειο πυρετο....πιστευω το ρισκο ειναι σχετικα μικρο αλλα εχει τοσο κοσμο που οι αρρωστιες μεταδιδονται πανευκολα...

Παντως για εμβολια, τι να σας πω ρε παιδια...στημ ουγκαντα το νοεμβριο 40 παιδια πεθαναν απο ιλαρα επειδη δεν ειχαν εμβολιαστει...δεν ειναι απλα πραγματα και ολα εχουν δυο οψεις....

Εγω παντως αν πεθανω ο σεμπ θα παει στον πατερα του κ αν πεθανει κ αυτος θα παει στην αδερφη μου....το εχουμε σκεφτει κ εμεις να το κατοχυρωσουμε νομικα επειδη ο σεμπ εχει δανεζικη υπηκοοτητα αλλα θέλουμε κ οι δυο αν παθουμε κατι να τον αναλαβει η δικη μου αδερφη....

Λοιπον παει σχολειο καθε μερα...αλλοτε κλαιει κ αλλοτε οχι...δεν ξερω..γενικα του αρεσει αλλα μου ειπε κ η δασκαλα πως μεσα στην ημερα με ζηταει κ κλαιει...τρωει εκει παντως κ πολυ...του δειχνουν λιγο την τουαλετα...στεναχωριεμαι που κλαιει, αλλα σας λεω αν μενει στο ξενοδοχειο δεν την παλευει..εκει εχει ηδη κανει φιλους κ κανει κ πολλες δραστηριοτητες..η δασκάα του ειναι ινδη, πολυ γλυκεια κ στην ταξη ειναι μονο 5 παιδακια με δυο δασκαλες..ολα τα παιδια ειναι απο την ιαπωνια κ ενα απο ινδια...

Αργυρω εγω να δεις τι τραβαω για να παω αταθμο...εχουμε δεκα λεπτα περπατημα μεχρι το τρενο μετα ενα τεταρτο τρενο το οποιο ειναι τοσο γεματο που ειμαστε σαν σαρδελες....αφου δεν μπορω ουτε να κρατησω λαβη ατηριζομαι στους αλλους κ οι αλλοι πανω μου κ εχω κ τον σεμπ αγκαλια...δεν περιγραφεται..Μολις βγουμε απο κει μεσα εχουμε ενα δεκαλεπτο ακομα περπατημα με τον σεμπ αγκαλια μεχρι το σχολειο....κ το ιδιο στην επιστροφη.

Βικυ ακομα δεν γεννησες?

Σισσιω μπραβο, τον ιουνιο θα περασεις και τα υπολοιπα!

Άλλα νεα δεν εχω, ποστευω θα μπω βορεια κορεα τελη μαρτιου, μολις δήλαδη ολοκληρωσει το σχόλειο ο σεμπ, σταματανε 30 μαρτιου για διακοπες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει και θα γελάσουμε!! Θα γίνουν ξεκαθάρισματα 😀   Τραγικό που δεν κάθεται κάποιος να επιβλέπει και να βοηθήσει.. αχ σε νιώθω..κι εμένα έτσι μου παρατάνε τα ανίψια.. έρχονται επίσκεψη και ξαφνικά 'να πεταχτώ λίγο θυμήθηκα μια δουλειά' και επιστρέφουν όταν είναι να φύγουν 😀 πες ξεκάθαρα ότι θέλεις να στα κρατήσω και αν μπορώ πολύ ευχαρίστως!!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε σπίτι από απογευματινό μπανιο με την μικρή και είδα στο εσώρουχο μου καφέ αίμα. Όχι όπως τις προηγούμενες ημέρες που ήταν ένα σκούρο μπεζ σε απειροελάχιστη ποσότητα. Τώρα ήταν σαν αίμα περιόδου. Εννοείται με έπιασαν τα κλάματα. Είπα στον άντρα μου ότι αν χάσω το μωρό, δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στους γονείς του για την κούραση που τράβηξα 1 εβδομάδα τώρα. Ίσως να μην φταίνε αυτοί αλλά αυτή η κακή τους ενέργεια και η αδιαφορία τους είναι σαν να επιδείνωσαν την κατάσταση. Τους ανέφερα ότι ο γιατρός είπε να μην σηκώνω το μωρό όσο γίνεται, και η απάντηση τους (όχι σε εμένα απευθείας, αλλά στον άντρα μου), ήταν ότι η μάνα του έκανε μετακόμιση έγκυος. Εμένα αυτό μόνο κακία μου βγάζει. Ίσως είμαι απλά ταραγμένη και ψάχνω κάπου να αποδώσω ευθύνες.. ίσως μιλάει ο φόβος μου... Αλλά ειλικρινά έχω πανικοβληθεί και ταυτόχρονα έχω θυμώσει τόσο πολυ. Δεν ξέρω πως θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που έχω την αυχενική. 
    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...