Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΒΗΜΑΤΑ!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 599
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Aναστασία τελεια η λιστούλα!!!Μπραβο!!!!

Γεωργιάννα ευχομαι να βρεις το σπιτακι που ονειρεύεσαι κ να ερθει η μανουλα σου να σε πάρει αγκαλιτσα :D

Σαμανθα-Ελενα μου αρεσει το 2ο σπίτι με τις οριζοντιες ρίγες που συνδιάζει γηινους τονους με ελαφρυ ψυχρους δλδ λίγο ασημι με μπέζ στην ρίγα του τοιχου κ μαυρες πολυθρόνες σε μπεζ σαλόνι...τελειο.

Αντε με το καλό!!Και το σπίτι κ ο μονιμος επισκεπτης σου,ωραιο δωρακι για την γιορτη σου.

Δανάη μπράβο στην Μυρτω για το καινούργιο κατόρθωμα...αχχχ κ που εισαι ακόμα!

Ειρήνη καλή αρχη με την δουλεια...ευχομαι να πανε όλα καλά.

Εγω αυριο πρεπει να παω για 4η φορα στο Μαρούσι να υπογράψω για την πρόσληψη κ μου ειπαν να παω ΕΓΩ στην επιθεωρηση εργασίας να την δηλωσω!!!Ετσι γινετε?Ξερετε?

Αντε Αντρια καλή μας αρχη την Πέμπτη......

Ο Αντρας μου κοιμαται στον καναπέ ....πολυ ησυχια στο σπίτι.....

Παω να ξαπλωσω,σιδερωσα ενα καρο ρουχα κ εχω κλαταρει :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια!! σημερα εκανα δουλειες και φυσικα δεν τελειωσα εχω και αυριο πολλα να κανω :( περιμενω τη μαμα μου μεθαυριο και θελω να ειναι καθαρο και τακτοποιημενο το σπιτι :)

μπηκε και ο μισθος μου, ειναι παλι 800 ε, δεν ξερω τι ειναι αυτα που μου κρατανε, ειμαι πολυ στεναχωρημενη με τα οικονομικα, και γενικα ειμαι λιγο στα κατω μου....ελπιζω να επανελθω συντομα, και να ειμαι πιο χαρουμενη :? διαβασα τα νεα σας, περαστικα στο λευτερακη, μπραβο στη μυρτω μας, κουκλα το χριστινακι με την τουτου, η μαμα ελενα ειναι σουπερ στη διακοσμηση και μ'αρεσει πολυ το εμμα, ελπιζω να μην το αλλαξετε , αναστασια πολυ ωραια ιδεα με τα γενεθλια ( παλι τελευταια ειμαι!) , γεωργιαννα, νομιζα οτι το σπιτι ειναι δικο σας γιατι σκεφτεσαι τη μετακομιση;ειρηνη μου ελπιζω ολα να πηγαν καλα και να πηρες τα χρωστουμενα!!

παω να αραξω στο τζακι, λειπει ο αδερφος μου και πηρε και το λαπτοπ μαζι, οποτε θα χαζεψω τηλεοραση ;)

καληνυχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samantha πολυ ωραιες οι ιδεες σου..εδωσες και σε εμενα ιδεα!! αντε με το καλο..λιγο εμεινε!!

Γεωργιαννα σε καταλαβαινω ειναι δυσκολο οι γονεις να ειναι μακρυα..ελπιζω να ερθει η μανουλα σου ειναι εμγαλο στηριγμα..οπως και η αδερφη!!γιατι μαλωνετε με τον αντρα σου; Κι εμεις ειχαμε πολ φαγωμάρα αλλα εντάξει!

Αναστασια πολυ ωραια η ιδεα σου!! ερχονται γενεθλειααααααα ερχονται γενέθλειαααααα οεοεοεο

Λοιπον δεν θυμαμε τι αλλο διαβασα σημερα ηταν μια μερα περιεργη..εχαριστβ καταρχας για τα θετικα σας σχολια!

Λοιπον πηγα στο γραφειο οπως σας ειπα...ΝΑΙ Σχεδον εξοφληθηκα..εμειναν 1.000 ευρω... η Νεκταρια μου ελειψε επιστευτα..αυτο που ειδα ειναι οτι δν εχει καθολου δουλεια κ αν θα μεινω θα μεινω παλι απληρωτη και θα μαλωνω με τον αντρα μου και το αφεντικο.. ζητησα να παραιτηθω η να γινω 4ωρη..θα το συζητησουμε αυριο το πρωι... δεν ξερω .. νοιωθω σημερα σαν να εχω κερδισει το τζόκερ..δεν ξερω πως να σας το περιγράψω επιτελος οτι μου στερησε το αφεντικο 2 χρονια το απεκτησα... και σε δυσκολους καιρους!! Θα μπορεσω να προσφερω στην Νεκταρια κατι παραπανω..την καθαρη δευτερα εγινε κατι που με πειραξε / ενοχλησε.... κοιμοταν ο πεθερος στο δωματιο μας ( τους ειχαμε τραπεζι) κ σηκωθηκε κ αρχησε να κανει παρατηρησεις " μπαζει το κουφωμα , εχει υγραφσια εχει κρυο εχει παγωνια..μετα κατσαμε στο σαλονι εχουμε το παρκο μπροστα στη μπαλκονοπορτα γιατι η νεκταρια βλεπει εξω και χαιρετε...αρχισε παλι..κρυωνει το παιδι μπροστα στην μπαλκονοπορτα που μπαζει κ αλλα τετοια...εγινα εξαλλη γιατι εκτως του οτι δε δινουν εχουν απαιτησεις ενω ημουν απληρωτη.. σημερα που πηρα τα λεφτα αρχισαν " τι θα κανετε με τις πορτες να τις φριαξετε να κανετε να ρανετε..ελεος πια ..βεβαια δεν τους αφησα να μου χαλασουν την μερα!!

Πηγαμε και απιδιατρο ειμαστε 73 εκατοστα κ 9240 βαρος..εκπληκτικη αναπτυξη ειπε ο γιατρος.. α ! κ εκεινο το ασπρακι που ειδα ηταν 3ο δοντι απλως ζοριζεται να σκασει για αυτο εχει γκρινια το πουλακι μου!! Κατα τα αλλα κι εμεις γριπη κ μας εδωσε διαφορα σιροπακια!

Περαστικα σε ολα τα νινακια κ μανουλες να σας ζητησω κατι? Οταν εχετε αρρωστα παιδια μη πηγαινετε επισκεψεις.. καμια φορα επειδη θελουμε να ξεσκασουμε το παρακαμποτυμε αυτο μιας που εμεις το περασαμε και δεν νοιαζομαστε για τους αλλους..κ κολαμε αλλα παιδακια.εμας αλλςο μας κολησε... κ εχω πιασει κ εγω τον εαυτο μου να ειμαι λιγο σιναχωμενη κ να πηγαινω αλλου!

Καλο βραδυ κ ευχαριστω που εισαι οιφ ιλες μου εδω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenaki mou sigoura oi prwtes meres 8a einai diksoles wspou na prosarmostw se polla pragmata sto 3ipnima giati 8a prepei stis 6:30 na sikonome, sta ka8ikonta mou stin douleia k to teleutaio k diskolotero makria apo tin mikri alla 8a ta kateferw :D

Anastasia euxaristoume gai tin listoula..

Gewrgianna nai nai 8a ginoume k emeis ergazomenes :)..

Gwgw mou kali mas arxi!!!!

Irinaki mou MPRAVO, katalavenw otan les pws niw8eis san na k kerdises sto joker milame gia poli simantiko poso..Oso to ti 8a kaneis me tin douleia 8elei poli ske4i opws sou eipa k sto facebook itan apo prin xalia i atmosfaira k i simperifora tou skeftou twra meta apo oso eginan pws 8a einai ta pragmata akomi xeirotera, 8a se exei sto mati k 8a sou kanei tin zwi kolasi k egw 8a skeftomoun tin paraitisi stin 8esi sou giati tis perissoteres wres tis imeras tin pername stin douleia mas k prepei na pername kala apo tin alli einai diskoloi kairoi gia na vreis allou alla 8a mou peis k na meineis se auton poios sou egguate pws 8a se plirwnei, diksoli apofasi..Perastika stin Nekataria sas!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Έχει πολύ κρύο σήμερα!επιτέλους πότε θα έρθει η άνοιξη;φέτος βρέχει ασταμάτητα όλο το Φλεβάρη! :(

έλενα,θα τη βαφτίσετε Έμμα ή θα είναι το υποκοριστικό κάποιου ονόματος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Γωγω μου ο λογιστης πρεπει να παει. τι αλλο θα ακουσουμε!!!!!!!!!!!!!!!! αλλα δεν μπορεις να κανεις και αλλιως!!

το πρωι ακουσα παλι μειωσει κατα 22% στους μισθους χωρι ς να μας πουν κατι!! και κατι τον Μαι για 40%;;;;;;;; εξοφρενικα πραγματα!!

Ειρηνη πολυ χαρηκα που τα πηρες τα λεφτα αντε και σε καλη μερια!!! Διαφωνιες εχουμε με τον ανδρα μου σε γιορτες μετα ολα μια χαρα και εαν δεν ημουνα κρυωμενη θα καναμε και κατι :lol::lol::lol:

Θελω την γνωμη σας. ειπα στον ανδρα μου να μετακομισουμε και οταν τον ρωτησα για περιοχη μου ειπε οχι Περιστερι γτ ειναι πολυ μακρια απο το αεροδρομιο και παει πολυ η συντηρηση του αυτοκινητου. προσπαθω να δω ποιες περιοχες θα μπορουσα να παω αλλα σκεφτομαι οτι θα πληρωνω αττικη οδος και πιο πολλα σε βενζινη. Ομως θα ηθελα να παω σ'ενα σπιτι που να εχει μπαλκονι 'η κηπο να καθομαστε τα βραδια εξω. τι να κανω; να μετακομισω; που να παω;

Σημερα επιτελους πληρωνομαι!!!!! δεν εχω ουτε 1ε στο πορτοφολι!! ειναι ο 2ος μηνας που μου συμβαινει αυτο. ο ανδρας μου μου ελεγε εχθες το βραδυ οτι φοβατε για χειροτερα πραγματα, δεν ξερω τι εννοουσε.

Γλυκερια πως ειναι ο Λευτερακης;

Ειρηνη υπαρχουν παντα ασυνηδητοι γονεις. εγω αποφευγω να πηγαινω σε γιορτες και γενεθλια γι'αυτο το λογο. οταν το ειπα σε μια μαμα στο σχολειο του Αλεξανδρου με θεωρησε υπερβολικη. εγω τωρα ειμαι λιγο κρυωμενη γτ να κολησω αλλους;;; ανευθυνο δεν ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.

ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ....ΑΡΡΩΣΤΑ ΤΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ......ΧΤΕς ΜΑΛΩΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΜΙΑ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ......ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ...ΚΙ ΕΓΩ ΤΗς ΕΙΠΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑς ΤΙ ΦΤΑΙΝΕ;

Ο ΛΕΥΤΕΡΗς ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΟΡΟΥς ΣΤΗ ΜΥΤΟΥΛΑ,ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ....ΘΑ ΔΟΥΜΕ.ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΟΤΙ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΤΗς ΓΡΙΠΗς ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ,ΓΙΑ ΠΙΟ ΕΛΑΦΡΥΑ....

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΩΡΑΙΟ ΤΟ 800...ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ....ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ΘΕΛΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑς,ΑΠΑΙΔΕΥΤΟΥς ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΧΩΡΙς ΑΠΟΨΗ....ΦΕΡΕΦΩΝΑ ΤΩΝ ΞΕΝΩΝ....ΜΙΑ ΔΑΣΚΑΛΑ ΤΗς ΠΡΩΤΗς ΜΕ 25 ΠΑΙΔΙΑ 6 ΧΡΟΝΩΝ,ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ....ΜΕ 700 ΕΥΡΩ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΤΑ ΠΑΝΤΑ....ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΟΦΕΙΛΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ,ΑΝ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΑΔΙΚΗΣΩ ΚΑΘΟΛΟΥ.....ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΙΝΗΤΡΑ;ΒΛΕΠΩ ΑΝΤΙΚΗΝΗΤΡΑ,ΝΑ ΠΑΡΑΙΤΟΥΜΑΣΤΕ ΘΕΛΟΥΝΕ,ΓΙ ΑΥΤΟ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΛΑ....ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ.....

ΑΥΤΑ.....ΝΕΥΡΙΑΣΑ ΠΑΛΙ.....ΦΤΗΝΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ,ΦΤΗΝΗ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΜΕΙΝΕΙ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια πολυ χειροτερες για μας θα ερθουν, δυστηχως!! ετσι πιστευουν ολοι και ετσι φαινετε.

και εδω χιονισε εχθες το βραδυ, το αμαξακι μου ηταν ασπρο λιγακι το πρωι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!

Μου βγήκε λίγο ξινή αυτή η εκδρομή τελικά αφού από κάποιον τσίμπησα μια υπέροχη γαστρεντερίτιδα. Έχω χρόνια να αισθανθώ τόσο χάλια, ζαλίζομαι, δε με κρατάν τα πόδια μου και νομίζω πως θα λιποθυμήσω. Αφού το πρωί φώναξα το Βαγγέλη να σηκώσει τον Άρη από την αλλαξιέρα γιατί φοβόμουν πως θα μου φύγει από τα χέρια.

Τέλος πάντων θα ζήσω! Ευχαριστώ για τα περαστικά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ!

Το παιδί μου πάντως έχει βγει πολύ γκουρμέ! Τα αγαπημένα του φρούτα είναι το αβοκάντο και ο ανανάς και τ'αγαπημένα του φαγητά κατσικάκι με σέσκουλα και κουνέλι λεμονάτο... Τι να πω η μάνα!!

Καλή αρχή σε όσες ξεκινάτε δουλειά αύριο!!

Είναι κι άλλα που θέλω να γράψω αλλά είμαι τόσο ζαλισμένη που δε θυμάμαι τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristoume!!!!!! Vrika ta rouxalakia mou gia avrio gia tin douleia, etoimasa k tin tsanta tis mikris parolo pou i mama mou exei ta panta gia tin Victoria (rouxa,fagito,pania) sto spiti tis eipa na min tin epivarinw k allo..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!ΣΙΔΕΡΟΚΕΦΑΛΕς΄΄΄

ΔΑΦΝΗ,ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ....

ΔΙΝΟΥΜΕ ΚΙ ΑΛΛΟΥ ΕΙΔΟΥς ΚΡΕΑΤΑ ΕΚΤΟς ΑΠΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΜΟΣΧΑΡΙ;ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΤΟΛΜΑς ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙς ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ....ΕΓΩ ...ΔΕΝ ..ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΚΑΚΙΑ ΤΩΝ ΕΧΩ ΤΡΕΛΛΑΝΕΙ ΣΤΟ ΡΥΖΑΚΙ,,,,ΜΠΑΝΑΝΑ ΜΗΛΟ ΚΑΙ ΠΑΤΑΤΑ......ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΨΑΡΙ...ΜΕΓΑς ΦΟΒΟς...ΤΙ ΨΑΡΙ ΔΙΝΕΤΕ;Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗς ΜΟΥ ΛΟΓΩ ΚΑΙΡΟΥ ΝΟ ΨΑΡΕΜΑ.....ΛΙΓΟ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΚΑΤΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΚΟ ΜΑΣ....

Η ΜΥΤΟΥΛΑ ΜΑς ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.....ΕΥΤΥΧΩς ΤΑ ΝΥΧΤΕΡΙΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΓΙΑΝΝΗς, ΕΓΩ 18 ΩΡΕς ΕΚΕΙΝΟς 6,ΠΑΛΙ ΜΕΣΑ ΕΙΜΑΙ!

ΕΠΙΣΗς..... ΑΥΡΙΟ....10 ΜΗΝΏΝ ,Ο ΦΡΑΤΖΟΛΑΚΟς ΜΑς......ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟς.....

ΚΑΙ Η ΩΡΑ ΕΠΙΣΗς....ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ......ΣΕ ΟΛΟΥς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα....σας ευχαριστω για τις ευχες σας...ναι κ μενα Αντρια μου φαινεται κάπως που θα ξυπνήσω στις 7.00 για να παω Επιθεωρηση κ μετα 10-14.00 δουλεια...δεν ειναι κατι φοβερό,αλλα εχω να το κανω 2 χροινια περιπου κ εχω ξεσυνηθησει....εχω όμως καλό προαίσθημα.

Αν ισχυσει αυτό που λενε με μειωση 22% κλαψτα Χαραλαμπε...δλδ θα δουλευω για 240 ευρω?

Εχουν ξεφυγει τα πραγματα εντελώς,με βαλανε να υπογραψω πως δεν εχω δικαιωματα στην προυπηρεσια μου,θα μειωσουν κ το μισθο?

Ειρήνη μου μην δινεις σημασία στον πεθερό,βαλε ωτοασπίδες,οποιος ειναι εξω απο τον χορό πολλά τραγούδια ξέρει...για καλό τα λένε αλλά ειναι ζαλάδα.Ετσι ηταν κ ο συγχωρεμένος ο πεθερος μου,στο τεχνικό κομμάτι πρώτος...ας ζούσε κ ας μας εκανε τα ίδια ;)

Δες κ κρίνε τι ειναι καλύτερο με την δουλεια σου...εσύ ξερεις αν αξίζει η όχι.

Ευχομαι να παρεις την σωστή απόφαση.

Γλυκερία μου ποσο δίκιο εχεις εσυ κ όλοι μας...η παιδεια ειναι το βασικότερο συστατικό σε μια υγιείς ανάπτυξη των παιδιών μας,πρέπει να την προωθουν πανω απολα κ να μην κοβουν τα φτερα κ τα κινητρα των εκπαιδευτών.

Ψαρι ξεκινάτε?Οκ εφόσον το είπε ο γιατρός σας...εμεις ξεκινάμε στον 11ο,τωρα δλδ κ μας ειπε για μπακαλιάρο,να δω που θα βρώ να ειναι καλός...

Οσο για το κρύωμα...εμενα η Χριστινα κόλλησε πιθανότατα απο ανοση ίωση του αντρα μου που εφερε απο την δουλειά,δεν εξηγειτε αλλιώς.

Καλό ειναι να προσεχουμε παντου κ πάντα κ αν κάτι υποψιαστούμε κατεθείαν μάσκα.

Γεωργιάννα μακρυα απο διόδια,καθε μερα να πληρωνεις???Are U crazy???

Δαφνη μου περαστικά....κουραγιο...

Αντρια αντε περιμενω νεα απο την δουλεια,μην μασάς όλα θα πάνε ρολόι :D

Μετά απο ενα κατεβατό μου,σας καληνυχτώ...φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Γωγώ και Άνδρια,καλή αρχή στη δουλειά!!!!!

Γλυκερία,τι κάνει ο Λευτεράκης μας;κ εγώ θα της δώσω ψάρι αύριο,μας είπε ψάρια που ειναι για βραστά,όπως γλώσσα,μπακαλιάρος,όχι καρχαριοειδή.θα αναθέσω στον κώστα ως ψαροτουφεκά την επιλογή του ψαριού,εγώ είμαι άσχετη.

Και η Μυρτώ χθες το βράδυ πριν κοιμηθεί είχε 38,1 στον ποπό,ο κώστας ήδη είναι με μύξες εδώ κ 2 μέρες.της έδωσα depon μολονότι δεν ήταν υψηλός πυρετός περισσοτερο γιατί ήταν βράδυ κ δεν ήθελα να την ξυπνάω μέσα στη νύχτα για να της δώσω αν ανέβαινε.τη νύχτα την έλεγξα 2-3 φορές στο μέτωπο κ ήταν κρυα,το πρωί δεν είχε.ελπίζω να μην αρρωστήσει πάλι.ο κωστας από το φροντιστήριο κουβαλάει πάντα κατιτίς :lol:

γεωργιάννα,γιατί θέλεις να μετακομίσεις;δεν σου αρέσει το σπίτι σας;

Σήμερα σχολάω στις 2,θα πάω νωρίς στο κοριτσάκι μου ( κ στο αντράκι μου)!τώρα πια σηκώνεται κ στην κούνια όρθια μονη της.εντωμεταξύ το έχει βρει παιχνίδι,τη βάζω για ύπνο μέσα στην ημέρα κ μετά την ακούω να μιλάει κ να είναι όρθια!κ μετά άντε να την ξαναξαπλώσω!!!εμμμμ,ταυρίνα δεν ήθελα;;;;το επόμενο μου είπε η κουμπάρα μου να είναι ψάρι,να φέρει ισορροπία (είμαστε ήδη δυο ταυρίνες κ ενα λιοντάρι) :lol::lol::lol:

καλη μέρα και καλή δουλειά στις εργαζόμενες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γεια σας κοριτσια!!!

ευχαριστώ πολύ πολυ για όλες τις συμβουλές για το βάψιμο του σπιτιού και γενικά!

Καλή αρχή στα κοριτσάκια που δουλεύουν! Μπράβο ! Είναι πολύ σημαντικό που βρήκατε τέτοιες εποχές δουλειά! :lol::lol::lol::lol::lol: Καλή δύναμη!!!

Περαστικά σε όλα τα μωράκια που είναι λίγο κρυωμένα....να προσέχετε πολύ πολύ ....

η δικιά μου κάνει από χθες μαλακά κακά και φοβάμαι ότι είναι 2η ιωσούλα...χωρίς πυρετό βέβαια...

της άλλαξα το μενου της και ελπίζω να της περάσει...

Δανάη ο ένας αδερφός μου είναι φανατικό ψαράς-ψαροντουφεκάς και μου έφερε ψάρια από την Β. Έβοια πολύ ωραία! Τα έκοψα μερίδες γιατί ήταν τεράστια και τα έβαλα στην κατάψυξη...εκεί θα έχετε πολύ καλό ψάρι...τρελαίνομαι για ψάρι αλλά ο άντρας μου είναι κερατοφάγος οπότε δεν τρώμε τόσο συχνά...θα κάνω συμαχία με την μικρή και θα τρώμε ψάρι :lol::lol::lol:

Λοιπόν το όνομα είναι απο το Εμμανουέλα, το ονομα δηλαδή του μπαμπά της...και θα την φωνάζουμε Έμμα καθώς είναι και αρκετά εύηχο στα Αγγλικά και είναι πολυ πολυ πολυ πιθανό να μετακομίσουμε στο εξωτερικό στο μέλλον. Οπότε ήθελα κάτι που να μπορεί να συνδυαστεί. Αυτά βέβαια αν ΔΕΝ μας αλλάξει πάλι γνώμη ο μπαμπάς μας...

σας φιλω για την ώρα! και θα μπω ξανά, να δουλέψω και λιγάκι :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά ε, άσχετο έχετε ανεβάσει ΟΛΕΣ υπέροχες φωτογραφίες με εσάς και τα μωράκια!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

ααα και Άντρια πολύ γέλασα με την φωτογραφία με τον φοίνικα και το χιόνι :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαφνουλα περαστικα σουυυυυυυυυυυυυ....

μια χαρα ο αρης η δικια μου δε γουσταρει τα φρουτα αλλα λατρευει, μοσχαρισια μπριζολα γαλακτος με πρασο καροτο κ ζυμαρικα, η γαλοπουλα λεμονατη με ρυζι μπασματι παρακαλω... κ το κατσικι μας αρεσει κ με πατατες φουρνου...

κοριτσακια μου τρεχω κ με διαβασματα την κυριακη πηγαμε σαλαμινα με κοσμο κ ψησαμε μια χαρα η αννουλα...

κοιμηθηκε το μεσημερι αποκαμωμςνη καθως θηλαζε.... μεσα στη φασαρια κοιμηθηκε ενα διωρο μονο που συνεχιζει το προβλημα παλινδρομηση εμετου... θα δουμε αλλαξα κ το ξενο που πινει που κ που αλλα το κανε κ με μητρικο θα δουμε λοιπον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...