Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΒΗΜΑΤΑ!


Recommended Posts

έχει παραγγείλει καμιά σας δώρα πόντων από το libero club;έχω παραγγείλει από τέλη Δεκέμβρη το βιβλιαράκι κ ακόμη να έρθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 599
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αισιοδοξη εγω..εσκισα τη μια μερια του παρκοκρεββατου που ενωνεται με το κρεββατι μας την ξαπλωνω πολυ νυσταγμενη μπαινω η μιση μεσα τραγουδαγα τη χαιδευα εδινα στηθος περασα δημιουργικα καμια ωρα κ ενω μια γκρινιαζε μια σταματαγε παταει ενα κλαμα να μην ηρεμει δε μου χει ξανασυμβει αυτο τελικα την εβαλα στο μαρσιππο την περπαταγα οπως καθε βραδυ μα με πιασανε τα κλαματα ειχα τυψεις ουφ την κοιμισε ο γιαννης...ποπο απλα ηθελα να κοιμοτανε με χαδακια για να διαβαζω πιο ανετα.διαβαζω που διαβαζω ολο το βραδυ ουφ...το μωρακι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τραχανα εμεις τρωμε μια φορα τη βδομαδα εδω κ δυο μηνες μας αρεσει πολυ.... Ελενα τρεις μερες δεν τη βγαζω σε κλειστο χωρο οσο μπορω μετα απο ιωση. Ο Αρης θεος. Ανδρια καλγ αρχη αχ ποσο σε καταλαβαινω τρεις μερες λειπω για πεντε ωρες κ σκιζεται η ψυχη μου..ουφου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τραχανα εμεις τρωμε μια φορα τη βδομαδα εδω κ δυο μηνες μας αρεσει πολυ.... Ελενα τρεις μερες δεν τη βγαζω σε κλειστο χωρο οσο μπορω μετα απο ιωση. Ο Αρης θεος. Ανδρια καλγ αρχη αχ ποσο σε καταλαβαινω τρεις μερες λειπω για πεντε ωρες κ σκιζεται η ψυχη μου..ουφου

αφροδιτη, υπαρχει προβλημα που ο τραχανας παρασκευαζεται με φρεσκο γαλα;;;

για τον υπνο, θελει υπομονη, και μη νιωθεις τυψεις, απ'ο,τι λες, σχεδον αγκαλια την ειχες μεσα στο παρκοκρεβατο, δεν ειναι οτι την αφηνες να κλαιει μεχρι να κοιμηθει...οπως και να το κανεις, θελει υπομονη και να το προσπαθεις καθε μερα, να μην τα παρατας!! καλη δυναμη στα διαβασματα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντρια καλή αρχή σου εύχομαι.. όλα καλά θα πάνε τις πρώτες μέρες θα νιώθεις περίεργα, είναι φυσιολογικό αλλά μετα θα συνηθήσετε όλοι.. Θα συμφωνήσω με τη Δανάη αν ξέρεις ότι είναι σε καλά χέρια θα φεύγεις πιο ήρεμη.. ! Ξέρω μια κοπέλα που αναγκάστηκε να τ αφήσει μόλις σαράντησε σε βρεφονηπιακό σταθμό για να επιστρέψει στη δουλειά, εκεί να δείτε, μου λέει ότι κάθε φορά που τον άφηνε έκλαιγε και δεν περνούσε με τίποτα η ώρα μέχρι να σχολάσει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο μου,καλό διάβασμα κ ψυχραιμία!!!

Αφροδίτη,όπως σου έγραψα,η δική μας παιδίατρος είπε όχι τραχανά πριν τον χρόνο,άλλοι λένε οκ.τον δικό σου τον ρώτησες;μπορείς να δώσεις πληγούρι που ειναι επίσης θρεπτικό!

καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Αφροδιτη καλο διαβασμα! γτ κοιματε στο παρκοκρεβατο και οχι στην κουνια;

Δαναη εγω παρεγγειλα ενα τον Ιανουαριο και ενα τον Φλεβαρη και ακομη τπτ. μηπως να παρουμε τηλ. να ρωτησουν τι γινετε;

Παρασκευη σημερα και ειμαι χαρουμενη!!! ερχετε τριημερο παρεα με τους ανδρες μου!!!!!!!!!!!!!!!

Ανδρια τωρα εισαι εσυ μπροστα μετα δεν θα εχει εσενα αρα θα συνηθησει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο μου,καλό διάβασμα κ ψυχραιμία!!!

Αφροδίτη,όπως σου έγραψα,η δική μας παιδίατρος είπε όχι τραχανά πριν τον χρόνο,άλλοι λένε οκ.τον δικό σου τον ρώτησες;μπορείς να δώσεις πληγούρι που ειναι επίσης θρεπτικό!

καληνύχτα!

δαναη, διαβασα την απαντηση σου, ξεχασα να στο πω, συγγνωμη :oops: απλα, ξαναρωτησα γιατι μου κανει εντυπωση η διασταση αποψεων μεταξυ των παιδιατρων για κατι που ειναι - για μενα - απλο : γαλα=οχι πριν τον πρωτο χρονο > τραχανας=γαλα> τραχανας=οχι πριν το πρωτο χρονο :!::?:

δεν εχω δωσει ακομα στη μικρη,περιμενω να ρωτησω και τη δικη μου, αλλα εχω λιγο απογοητευτει απο τους παιδιατρους....

το πλιγουρι ειναι πολυ καλη ιδεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!

να εχετε μια ομορφη ηλιολουστη παρασκευη και καλο τριημερο!!!!

τελικα, θα ντυθουμε νεραιδουλες!!!θα σας βαλω φωτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

Στο βασιλόπουλο έχει όλες τις πάνες libero από 20/2 έως 25/2 -50%.

γεωργιάννα,τους έχω πάρει ήδη δυο φορές κ λένε ότι θα έρθουν από μερα σε μερα...χθες παρήγγειλα κ το αυτοκινητάκι,καινούριο που έχει.

όντως επιτέλους 3ήμερο,δυστυχώς δευτέρα θα βρέχει...

το παράκανα με τα τικεράκια ε?!?!?! :D

επιστρέφω στη δουλειά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Δανάη, εγώ δε θα βάλω τικεράκι με τα γενέθλια της Γεωργίας γιατί θα μου θυμίζει σε πόσο καιρό γυρίζω στη δουλειά :lol::lol::lol:

Χτες η νύχτα μας ήταν "δράμα"... Ξυπνούσε κάθε μία ώρα μέχρι το 6:30 το πρωί :shock: Οπότα φανταστείτε ότι μόλις την κοίμηζα και πήγαινα κι εγώ για ύπνο, πάλι ξυπνούσε.. μαρτύριο....

Καλύτερα να έμενα ξύπνια, παρά αυτό το σκωτσέζικο ντουζ.. Απλά κάθε φορά είχα την ελπίδα ότι δεν θα ξαναξυπνήσει. Στις 7:30 γύρισε ο άντρας μου απ΄τη δουλειά και κατάφερε να την κοιμήσει στις 8.

Άρα 8 με 10:30 ο ύπνος μου για σήμερα.. καλό,έ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κΑΛΗΜΕΡΑ κι απο εμενα.

ειμαστε αρρωστουλες κ εγω και η μικρη... πυρετο κ βηχα... θελω να τελειωσει ο χειμωνας γινεται;;

αντρια καλο ξεκινημα..καθε αρχηκαι δυσκολη ευχομαι να προσαμροστειτε!

αφρο μου σε καταλαβαινω...κι εγω ετσι νοιωθω που προσπαθω να την κοιμησω και περιμενω πως κ πως να δουλεψω το βραδυ..Υπομονη κοριτσι...μην νοιωθεις τυψεις! Ο υπνος ειναι δυσκολος!

ΓΕωργιανα κ μια φιλη περιμενει πολυ καιρο τωρα τα παιχνιδακια!!

Οσο για τον τρχανα εχει και χωρις γαλα αν θελετε να δωσετε.... εμεις τετοιο τρωμε... παρολα αυτα δεν ξερω ο καθε παιδιατρος λεει διαφορετικα πραγματα.. κι εγω νοιωθω πολυ ασχημα γιατι δεν τρωει τιποτα σχεδον..και δεν ξερω τι να κανω..καμμια ιδεα για δεκατιανο και απογευματινο; τα θελει στο χερι γαμωτο!! περιεργο νινι..

ο Αρης τελειος με την στολη ΔΑφνη ειναι κουκλος!! Φτου φτου!

Δαναη καλο τρεξιμο..χαχα τη βλεπω ατιθαση τη μικρη σου!!

Αναστασια σκοτσεζικο ντους οπως το ειπες!!! Βγαζεται δοντια παλι μηπως;;;

Κοριτσακια σιγουρα καποιες ξεχασα ειμαι τελειως οφ..εχω και τρεχαματα με το αφεντικολ..δε δινει λεφτα κ παιρνει τηλ και απειλει... τι να πεις...

Α~ εκανα και εναν διαγωνισμο στο μπλογ μου...μπειτε κι εσεις...γινεστε αναγνωστριες και καντε σχολιο εδω http://mallia-koubaria.blogspot.com/2012/02/23.html

φιλακια σε ολες καλο 3ημερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου, η μικρη ειχε τα δοντακια της η δεν νυσταζε;;;καλη ξεκουραση σημερα!!

ειρηνη μου, εγω προσπαθησα να παρω μερος στο διαγωνισμο σου, αλλα δεν με αφηνε να ανεβασω ενα σχολιο, ηθελε ενα λογαριασμο που δεν καταλαβαινα.... :(

δαναη, ωραια τα τικερακια σου!!!μ'αρεσει που εχεις πολλα να περιμενεις!!!

μηπως μπορειτε να μου πειτε τι παραγγειλατε απο τα λιμπερο;;;; :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Ευτυχως κάναμε μια ελαφρώς φωτοσύνθεση σήμερα :D

Αυριο δουλευω 1η μερα εκπαιδευτικά στο αεροδρόμιο...μπαίνω σε ενα προγραμμα κ εγώ σιγά σιγά κ χαίρομαι...

Στεναχωριέμαι που δεν εχω ντυσει την Χριστίνα φετος αλλά σκεφτομαι μην παρω τζαπα την στολη κ δεν πάμε πουθενά λόγω καιρου ;)

Αφροδίτη το Ελαια ταβερνα εχει καλές τιμές,λειτουργεί κ γενικότερα?

Αν ειναι να παμε εκει τους κουμπάρους,μου αρεσει κ η εντεχνη μουσική που εχει.

Ειναι κ πολυ κοντά μας....

Με ποναει ο αυχενας μου γμτ σε λιγο θα βαλω κολάρο για να τον ξεκουρασω,επισης νυσταζω κ πρεπει να απλωσω ρουχα,να ταισω την Ζηνα,να λουστω-ισιωσω μαλλί,να βρω τι θα βάλω αυριο για να ειμαι έτοιμη κτλ κτλ....

Οι δουλειες δεν τελειωνουν ποτέ,ευτυχως εχω γεμιστα κ για αυριο....πφφφφφ

Αλλά το φαγητο των μωρων μας ειναι θεμα εχεις δικιο Γλυκερία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!

Sas euxaristw oles gia tis apantiseis sas k ta kala sas logia, 8a sini8isoume ti na kanoume? :)

Gwgw kali arxi gia avrio..

Irinaki sou egra4a sxolio alla diskoleutika esvisa k kata la8os to prwto mou sxolio, signwmi :? ..Na zisete k PANTA eutuxismenoi :D

Den 8imame ti allo diavasa exw k tin mikri agkalia k klaiei giati skizei to periodiko k 8elei na valei ta kommatia sto stoma tis k den tin afinw, 8a er8ei na tin analavei twra o george na kanw k egw ena ntous k 8a pame supermarket..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη εξαργυρωση ποντων καναμε. για να δουμε ποτε θα τα στειλουνε!!

Τι θα κανετε τριημερο; εμεις σπιτι οικογενιακος!!!! ελπιζω να εχει και λιγο "μεζεδακι" και για μενα που πειναω τωρα και 1 μηνα!!!!!

Ειμαι λιγο κουρασμενη γτ με ζαλισανε σημερα στην δουλεια. Αφηστε που ποναει ο λαιμος μου απο το τσιγαρο της αλλης κοπελας. Βεβαια δεν καπνιζει πολυ και οταν κανει κανενα τσιγαρο προσπαθει να μην ερχετε προς εμενα αλλα μαλλον ειμαι ευαισθητη πια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Αφροδίτη το Ελαια ταβερνα εχει καλές τιμές,λειτουργεί κ γενικότερα?

Αν ειναι να παμε εκει τους κουμπάρους,μου αρεσει κ η εντεχνη μουσική που εχει.

Ειναι κ πολυ κοντά μας....

.

Η Ελαια ναι ειναι ταβερνα (σικ ταβερνα :lol: ) λειτουργει κανονικα ,τιμες τι να σου πω ειχαμε παει πριν 2 + χρονια πιστευω οτι θα εχουν πεσει λιγο ....για το φαγητο που εχει που ειναι κατι εξω απο σηνιθισμενα και την πιοτητα τοτε ειχε "καλες" τιμες .Ο κοσμος που ειχα εμεινε εκπληκτος απο το μενου και απο το μαγαζι γενικοτερα .Αξιζει να πατε να φατε εκει .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ομορφες....

η χθεσινη μου νυχτα μολις κοιμισα αγκαλια την αννουλα διαβασα ως τις 2... στις 4 ξυπνω με ημικρανια σηκωνομαι να χαπακωθω κ να κατσω στον καναπε στην απολυτη σιγη. Ξυπναει η μικρη με ουρλιαχτα μαλλον δοντια!

σηκωνω το γιαννη με τα πολλα η μικρη ξανακοιμηθηκε εξι μιση εγω εγινα χαλια μου κανει ενεση ο γιαννης γιατι εκανα εμετο το χαπι. με παιρνει ο υπνος εφτα μιση, οχτω κ τεταρτο κυπνα η αννουλα κ υποτροπιαζω... με πιανει αυχενικο κ χερια... να την περπαταω τα δα ολα ηρθε η μανα μου μου φερε κολαρο κι αλλη ενεση κ πηγα φροντιστηριο κ γυρισα. περασα απο το γιατρο μου ειπε μαλλον οτι το προβλημα στον αυχενα εχει επιβαρυνθει με μαρσιππο κ χερια τωρα εχω κ γραψιμο κλαφτα χαραλαμπε....

ειρηνη περαστικα σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιμηθηκε η νεκταρια κ μπηκα να σα πω τα νεα μου απο τη δουλεια...

το αφεντικο δεν συνετιστηκε με τηνε πισχεση εργασιας.. με πηρε εχθες τηλεφωνο και μου ελεγε μη τα βαζεις μαζι μου θα το μετανοιωσεις και κατι τετοια..δνε ειναι καιρος για δικαστηρια, ελα στη δουλεια κ θα στα δωσω λιγα λιγα οταν εχω ( κ ααααααααν) θα το μετγανοιωσεις , θα χασεις τα λεφτα σου , θα σου στειλω εξωδικο ( ΤΕΟΝ!!) ΕΝΤΑΞΕΙ ρε μεγαλε τι εξωδικο θα στειλεις?? της χρωσταω μια μικρη περιουσια και δεν ερχεται να δουλεψει;;;;; ΠΑΣ ΚΑΛΑ? Μιλαμε με εβγαλε εξω απο τα ρουχα μου..εχιες ημασταν βολτα κ απο την ωρα που μιλησαμε ΜΕ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕ! Ειλικρινα με αρρωστησε... μου εχει ανεβει η πιεση , εχω ταχυπαλμιες... με εχει γκαντεμιασει γυρισα το χερι μου.. κ μεσα σε ολα αρρωστησαμε κ οικογενειακος!! ειναι ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΟΣ Κ ΑΝΑΙΣΘΗΤΟΣ! Θελω τα λεφτα μου...ας μου δωσει 6.000 κ τα αλλα τα χαριζω κοριτσια αρκει να ηρεμισω απο αυτον ειλικρινα!!! κουραστηκα ειναι ψυχοφθορο να μην εχεις χρηματα να ζησεις αξιοπρεπώς και να εχεις εναν καραγκιοζη να σου παρακρατει 7.500 ευρω και να κανει τη ζωη του!!! Εχω στερησει πολα στην οικογενεια μου , ακομα και στιγμες ηρεμιας εξαιτιας του..θελω να τελειωσει ολο αυτο ...και δν βρησκω πουθενα συμπαρασταση...ολοι μου λενε οτι φταιω εγω που τα αφησα να μαζευτουν , που δεν εκανα μυνηση ( λες και τωρα που εκανα κατι εγινε!) που το ενα που το αλλο.... ολοι εξω απο τον χωρο λενε τραγουδια... τι να εκανα; οταν με φεσωσε τον 1ο μισθο να εφευγα; αφηνεις 900 ευρω; οταν σου λεει ο αλλος περιμενε λιγο κ θα στα δωσω? κ οτνα ερχετε 2ος μισθος ΚΑΙ ΔΩΡΟ χριστουγεννων δλδ 3 μισθοι δλδ 2.800 τα αφηνεις; δε τα αφηνεις...κανεις υπομονη... κ φτανεις εδω..

Συγνωμη σας κουρασα με την μιρλα μου... ηθελα να καπου να τα πω..με εχουν διαλυσει ολα αυτα τοσους μηνες...ηλπιζα οτι κατι θα εφτιαχνε μεχρι τωραπου θα επετρεφα στη δουλεια..αλλα μερικοι δν εχουν αθρωπια!!

Γωγω δεν πειραζει που δεν την εντυσες..σιγα του χρονου!!

Αφροδιτακι αν ελεις γραψε στο γκρουπ του φατσοβιβλιου κ θα το μεταφερω εγω :)

Γεωργιαννα καλα να .....περασεις ;);) Εμεις πειναμε απο περσυ! αχαχαχα :lol:

Γωγω καλη αρχη για αυριο !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!

ειρηνη μου, βαστα γερα, και μην ξεσυνεριζεσαι τον παλιομαλακα!!! :twisted: περαστικα στη νεκταρια!!!

αφροδιτη,περαστικα και σε εσενα!!!να προσεχεις τον εαυτο σου, δεν ειμαστε υπερανθρωποι!!τωρα εισαι καλυτερα;;;

γωγω,καλη αρχη αυριο, ολα θα πανε καλα και θα σου αρεσει!!!!εγω μαγειρεψα κοτοπουλο σημερα για τη μπουμπου και εβαλα και τρεις μεριδες στην καταψυξη για ωρα αναγκης ;)

γεωργιαννα,δεν πολυκαταλαβα τους ποντους,μαλλον σε καποιο κλαμπ ειστε :? τι μεζεδακι λες;;;

σημερα πηγαμε βολτα στο παρκο τριτση και ηταν τελεια!!!!η μικρη χαζευε τα περιστερια και τις παπιες και το καταευχαριστηθηκε!!!εμεις ηπιαμε τον καφε μας, και η αθηνα εφαγε το κοτοπουλακι της!!

η στολη της ειναι ετοιμη για αυριο, θα την ντυσω και θα τη βγαλω φωτο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρήνη μου,τι να πω;;;καλά κάνεις κ διεκδικείς τα λεφτά!γιόρταζες;;;αν ναι.χρόνια πολλά έστω και καθυστηρημένα!!περαστικά στη μικρή!πώς είναι τώρα;

Γεωργιάννα,καλά να περάσετε...!!

Αφρο,περαστικά σου!!!θα συμφωνήσω με την Αφροδίτη,πρόσεξε κ τον εαυτό σου!καλό κουράγιο με το διάβασμα;πώς παει;

Αφροδίτη,δεν είμαστε σε κάποια μυστική λέσχη.. :lol: κάθε συσκευασία πάνες libero έχει εναν κωδικό από τη μέσα πλευρά.μπορείς να τον καταχωρήσεις στο site του libero club και να εξαργυρώσεις τους πόντους παραγγέλοντας δωρεάν κάποια μικρά παιχνιδάκια . Με τη Γεωργιάννα έχουμε παραγγείλει εδώ κ μήνες κ ακόμη δεν έχουν έρθει.

Ο Κωστας έχει πάει στο μασκέ πάρτυ του φροντιστηρίου που δουλευει,εμένα με πήρε ο ύπνος στον καναπέ βλέποντας τηλεόραση.κάποια στιγμή γύρω στις 10.30 ακουσα τη μικρή να γκρινιάζει,πάω στο δωμάτιό της,τη βλέπω καθιστή,την ξάπλωσα,της έβαλα μουσική κ ξανακοιμήθηκε κατευθείαν!λέτε να υπνοβατεί καθιστή;;; :lol: καθάρισα την κουζίνα και πάω να ξαπλώσω!Σάββατο αύριο!!!!!

καλή ξεκούραση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρυκολακιασα σημερα!!!!

δαναη, αυτο με τις πανες λιμπερο δεν το ηξερα!!!ευχομαι τα παιχνιδακια σας να βρουν το δρομο τους!!

αντε καληνυχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Ειρηνη καλα εκανες και μας τα εγραψες. Πολλα λεφτα ειχανε μαζευτει αλλα δεν μπορουσες να κανεις και αλλιως. εχω ζησει 2 φορες παρομοια κατασταση με τον πατερα μου. Ειναι πολυ δυσκολα να τα παρεις πισω δυστηχως με τετοιους ανθρωπους. Μακαρι να γινει ενα θαυμα και να τα παρεις συντομα.

Αφρο περαστικα σου! Το "μεζεδακι" δεν ξερεις τι ειναι;;;;;; σεξ εννοω!!!!!!!

Τελικα ο ανδρας μου δουλευει σημερα. θα βγουμε σημερα μια μικρη βολτιτσα με τα παιδια. εχει πολυ ωραια μερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

Μόλις θήλασα τη μικρή για πρωί!!!ντόιν!!!!κοιμηθηκε στις 20.15 χθες,ξύπνησε στις 6,λέω νωρίς είναι ακόμα,της έβαλα μουσική κ το καρουζέλ κ ξανακοιμήθηκε μέχρι τις 9.30!!!να δω πότε θα προλάβει να φάει όλα τα γεύματα.θα της δώσω την φρουτόκρεμα στις 12.30 (ενώ κανονινικά την τρώει 4 ώρες μετά το γάλα),θα πάρω το μεσημεριανό της στο θερμός και θα πάμε βόλτα στο λιμάνι που έχει υπέροχη μέρα και μετά για καφέ με τη νονά της κ παρέα.

Αυριο μεσημέρι μας εχει καλέσει η θεία του κώστα για φαγητό και τη Δευτέρα η πεθερά μου.

οι υπόλοιπες πώς θα περάσετε;

γεωργιάννα,κ εγώ θέλω μεζεδάκι μόλις μου τελειώσει η περίοδος! :lol: καλά να περάσετε!

Αναστασία,τι είχε η μικρή τελικά προχθές το βράδυ;μην μου πεις το 9ο δοντάκι?!?!εύχομαι χθες να είχατε μαι ήρεμη νύχτα!

γωγώ,πώς πάει ο αυχένας;τι καινούρια κατορθώματα έκανε η Ζήνα μας;

Χθες πήρα κ εγώ από το jumbo στοπ για τα ντουλάπια,για τις πρίζες κ πήρα κ το παζλ για το πάτωμα,σαν αυτό που έλεγε η Δάφνη για να επεκτείνω τον παιδότοπο,αν κ θα σέρνεται κ στο γρανίτη,αναπόφευκτα!

Σούλα,πού χάθηκες;πώς είσαι;το νινί κ το σποράκι καλά;

παω να κάτσω με τη μικρή κάτω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...