Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΒΗΜΑΤΑ!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

ΜΠΡΑΒΟ,ΕΛΕΝΑ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ,ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.......

ΕΜΕΙς ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΥς ΔΥΟ ΠΑΠΠΟΥΔΕς ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ,ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ,Ο ΜΠΑΜΠΑς ΜΟΥ ΜΕ ΦΟΒΕΡΗ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΝΝΗς ΕΦΥΓΕ ΧΤΕς ΜΕ ΤΟ ΠΕΘΕΡΟ ΜΟΥ ,ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ....

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΑΧΩΡΗΜΕΝΗ,Ο ΓΙΑΝΝΗς ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΤΗς ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΥΤΥΧΩς ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ,Ο ΛΕΥΤΕΡΑΚΗς ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΚΑΙ Η ΑΝΑΠΝΟΗ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΩΘΗΚΕ Η ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ,ΔΙΑΒΑΣΜΑ ,ΜΠΑΛΕΤΟ,ΚΙΘΑΡΑ....

ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΤΗΝ ΚΑΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΗ ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥς ΓΟΝΕΙς ΜΑς... :(:(:(

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ,ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΕς,ΟΙ ΜΕΛΛΟΥΣΕς ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΕς,ΟΙ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΕς ΚΑΙ ΟΙ ΑΔΕΙΟΥΧΕς....ΓΩΓΩ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΣΟΥ...Κ ΕΜΕΙς ΠΟΛΛΕς ΤΟΥΜΠΕς,Ο ΘΕΟς ΝΑ ΜΑς ΦΥΛΑΕΙ...

ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΚΑΤΕΒΩ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΓΥΡΙΣΕΙ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ.

ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 599
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα!

Γεωργιάννα, ακόμη ο πυρετός? Το Χαλάνδρι δεν είναι μακριά απ'τη δουλειά σου?

Ιωάννα, καλορίζικο το καινούριο σας σπιτάκι!

Χτες παρόλο που κοιμηθήκαμε αργά, δεν με ξύπνησε πολλές φορές το ζουζουνάκι μου!

1πμ με 9 πμ, μόνο δύο φορές σηκώθηκα :lol: αλήθεια λέω, ξεκουράστηκα!

....Δε θέλω να ακούω για μωρά που κοιμούνται 12ωρα.. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ βρε Γλυκερία! Τι είναι αυτά που διαβάζω... Και οι δύο μαζί στο νοσοκομείο? Τι να πω?

Ελπίζω να είναι περαστικά όλα και για τους δυο τους! Και κουράγιο σ'εσένα. Δύσκολο να είσαι μακριά... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμένα!!

ευχαριστώ για τις προτάσεις για τους πίνακες :D:D:D:D:D

Δάφνη πολύ μου αρέσει ο Sargent! Αντε με το καλό να κάνεις και κόρη (ξέρεις τώρα παραγγελία, όπως έχει παραγγείλει ο άντρας μου τον γιο χιχιχι)

swetty περαστικά σας. γρηγορα να γυρισουν ολοι σπιτι τους...

Γεωργιάννα είναι ωραία προς το Χαλάνδρι. Βέβαια η Παπανικολή είναι μεγάλος δρόμος με αρκετή φασαρία! Πώς και επιλέγετε αυτή την περιοχή ή είναι το σπίτι που σας αρέσει...Πάντως μια μετακόμιση μπορώ να πω ότι σε ανανεώνει (και σου αδειάζει και τις τσέπες :lol::lol::lol: )

Δανάη καταλαβαίνω τι λες! Έχω και ένα χαρακτικό του Matisse δώρο από μια φίλη μου που έχει γκαλερί αλλά το έχω φανταστεί αλλιώς εγώ στο μυαλό μου και ξαφνικά ο άντρας μου απέκτησε άποψη για την τέχνη....πιο πριν μου έλεγε: δεν είμαι αδερφη κλπ κλπ (για πλάκα εννοείται-δεν έχουμε τίποτα με τους gay) και δεν με νοιάζει κλπ κλπ....

αα και για το γιαούρτι, γιατί δεν το δίνεις με λίγο ψωμάκι? Ή σπιτική μαρμελάδα? Εγώ πάντως 'κρύβω' όλα τα φαγητά μέσα στο ψωμί και την ξεγελάω!

Γωγώ μην στενοχωριέσαι καλέ! Αφού δεν χτύπησε παραπάνω....Σε καταλαβαίνω δηλαδη πρέπει να ήταν μεγάλο σοκ ΑΛΛΑ για σκέψου ότι έχεις ένα ζωηρό, υγιέστατο παιδάκι που δεν το φωνάζουμε τυχαια ΖΗΝΑ!! Περαστικά σας!

Στέιση, ΆΝδρια, Χοανίτα φιλιά πολλά πολλα!!

γρρρ έσκασε δουλειά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

επανέρχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σαμανθα μου μην ακους κανεναν κανε οτι σου αρεσει εσενα!!!!κ οταν τελειωσεις με το καλο το δωματιο στειλε μας φωτο!!!!!τι εννοεις οταν λες οτι κρυβεις τα φαγητα μεσα στο ψωμακι???

εχθες της εκανα αυγοφετα γιατι το αυγο δεν της αρεσει κ παλι τζιφος εφαγε 3 μπουκιτσες κ αντε γεια!!καμμια ιδεα???

γλυκερια μου τι να ευχηθω...περαστικα στους γονεις σας κ ολα να πανε καλα!!!

πω πω βρε γωγω περαστικα!!!τι σοκ κ αυτο νομιζω θα λυποθημουσα αν εβλεπα να τρεχει αιμα απο το μωρο μου..αλλα κ τι να κανεις σιφουνες ειναι μην ριχνεις το φταιξιμο στον εαυτο σου..

ιωαννα καλοριζικο το νεο σας σπιτικο!!!!!πολλες χαρες κ γελια να υπαρχουν μονο εκει μεσα!!!

γεωργιαννα ποσο δικιο εχεις ειναι πραγματι πολυ κουραστικο το πανω κατω τουλαχιστον εσυ εισαι τυχερη νοικιαζετε κ μπορειτε να φυγετε εμας που ειναι δικο μας δεν γλυτωνουμε θα το φαω στην μαπα μια ζωη....δεν λεω το αγαπω το σπιτακι μας αλλα μερικες φορες δεν παλευετε με τιποτα!!!!

κ στους καιρους που ζουμε καλα κανετε κ νοικιαζετε οσοι εχουν δικα τους τα εχουν πληρωσει ξανα κ ξανα κ εχουμε μελλον ακομη...

πω πω βρε αναστασια ποσες φορες σηκωνεσε δηλαδη την νυχτα για να λες τωρα οτι σηκωθηκες μονο δυο φορες κ ξεκουραστηκες :lol::lol::lol: κουραγιο μανα θα ερθουν κ καλυτερες μερες :lol::lol:

δαναη μου ωαια τα περνατε βλεπω(διαβαζω)μπραβο!!!θα ηθελα καποτε να παω στην κρητη εχω ακουσει πολυ καλα λογια!!!!εχουμε πολλους εορταζοντες την κυριακη ο αντρας της δαφνης αρε βαγγεληηηηη ο δικος μου η πεθερα της δαναης...αλλος για το πλοιο???

ηθελα βρε κοριτσια να φτιαξω στολη για την ελενα κ να την εβαζα να κανει παρελαση με τα αλλα παιδακια κ ξεχαστικα τελειως!!!!!!ειδα στα τζαμπο αλλα ειχε για πιο μεγαλα παιδακια στολη :cry::cry::cry: την επομενη χρονια τι να κανουμε...

εβαλα κοτοπουλο με πατατουλες στον φουρνο τηγανησα λιγες πιπεριες θα φτιαξω κ ενα τζατζικακι για σημερα γιατι εχθες εκανα φακες κ μονο εγω κ η ελενα φαγαμε ο αντρας μου εμεινε νηστικος δεν του αρεσαν καθολου κ γρηνιαζε κλασσικος βαγγελης :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαναη μια που εισαι κρητη μηπως γνωριζεις καποιον καλο γιατρο στο νοσοκομειο ηρακλειου κρητης????ειναι ενας μπαμπας πολυ ανχωμενος που ανοιξε ενα ποστακι κ ρωταει τι να κανει σε λιγες μερες ερχετε η γυναικα του απο την ισπανια να γεννησει στο ηρακλειο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σούλα,τον κρόκο του αυγού της το βάζω μέσα στη φρουτόκρεμα αλεσμένο κ δεν καταλαβαίνει τπτ.δοκίμασε!θα ρωτήσω την κουμπάρα μου που μένει Ηράκλειο κ γέννησε αλλά σε κλινική.

Αναστασία,μπράβο που ξεκουράστηκες!

κάποια στιγμή είχατε γράψει ότι τα μωρά σας πιάνουν το αυτί τους.η Μυρτώ εδώ κ μερικές μέρες βάζει το δείκτη της στο αυτί.δεν καταλαβαίνω αν την πονάει,αν την ενοχλεί κάτι.αυριο θα παμε στο γιατρό.ξέρετε κάτι;;

παω να ξαπλωσω μπας κ προλαβω να κοιμηθώ λιγο τώρα που κοιμήθηκε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...

.ΜΟΛΙς ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΝΝΗ....Ο ΠΑΠΠΟΥς ΛΕΥΤΕΡΗς....ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ.....ΕΣΦΙΞΑ ΤΟ ΛΕΥΤΕΡΑΚΗ ΜΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΑΙΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ,ΟΣΕς ΖΕΙΤΕ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΟΥς ΔΙΚΟΥς ΣΑΣ ΓΟΝΕΙς ΚΑΙ ΖΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙς ΤΟΥ ΚΑΛΟΥ ΣΑΣ ΘΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκερία μου, τι να πω... κουράγιο? Δύσκολες ώρες.. Πιο κουράγιο... Αυτός ο άνθρωπος απ'ότι μας λες σου έχει σταθεί σα 2ος πατέρας. Κράτα δυνάμεις!

Εγώ είμαι πολύ στεναχωρημένη. Θυμάστε που σας είπα χτες ότι επιτέλους θα φάμε κανονική κρέμα και όχι πια υποαλλεργική? Τζίφος.........

Της έδωσα σήμερα φαρίν λακτέ κανονική. Δεν έδειχνε να της πολυαρέσει. Σκέφτομαι "μάλλον θα είναι επειδή συνήθισε την HA". Έφαγε 100 ml και μετά από 5 λεπτά άρχισε να κλάιει. Λέω "μάλλον θα νυστάζει".

Αλλά την έκανε εμετό και μετά από λίγο κοκκίνησαν και τα μάτια της από πάνω. Πήρα τον παιδίατρο και μου είπε να της δώσω 3 σταγόνες zirtec και αν καλυτερέψει, θα το εκλάβουμε πάλι ως αλλεργία... και όντως η κοκκινίλα έφυγε...

Οπότε ούτε γάλα nativa 2 θα πιούμε, ούτε γιαούρτι θα φάμε. :( Ξανά HA.

Σε 4 μέρες θα δοκιμάσουμε το πορτοκάλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκερια μου ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ στους ανδρες!!!

Δαναη δεν μπορω να διαβαζω με αυτο το πρασινο!

Η προηγουμενη ζυγαρια ηταν χαλασμενη η ατιμη 1 κιλο σου εβαζε;;; πετα την!!!

Σουλα μου και εμενα ο παιδιατρος μου ειπε να βαζω τον κροκο μες στην φρουτοκρεμα. αυγοφετα την τηγανισες;

Εχω μια απορια οταν λετε να τρωνε οτι και μεις εννοειτε και τηγανιτα; εγω τσιγαριζω το κρεμμυδι θα δινω και στο παιδι;

θα παμε παιδιατρο σε λιγο γτ ο πυρετος δεν σταματαει. για να δουμε τι εχει τελικα.

Σαμανθα μου Χαλανδρι το βρηκα απο γνωστο. δεν το εχω δει ακομη, εβελπιστω το Σκ.Ειναι κοντα στην παπανικολη, κοντα στην πλατεια κενεντυ απο μεσα. Δεν εχω κανει ακομη καμια κινηση γτ ξερω οτι οικονομικα θα βγω πολυ μειον!!!! Ειναι πολλα που δεν εχω σ'αυτο το σπιτι οπως αποθηκη!!!

Ειναι μακρια απο την δουλεια μου αρκετα αλλα δεν εχω αλλη επιλογη απο την στιγμη που ο ανδρας μου δεν θελει Περιστερι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτη ειναι μια ιδεα για το παρτυ γενεθλιων! πιτσακια χειροποιητα εννοειτε!!!!!!!!!!!!!

Εκανα μια προβα την Κυριακη και βγηκαν τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκερια μου μονο κουραγιο μπορω να πω...πολυ δυσκολες καταστασεις...μακαρι να γινει κατι κ να καλυτερεψει ο ανθρωπος..

αντρια καλοριζικα τα δοντακια σας που αχνοφαινοντε :lol::lol: δεν μας ειπες πως τα περασες στα γεννεθλεια σου???ο γιωργος δεν μου ειπε ποτε θα κανουν τοποθετηση μονο οτι σιγα σιγα θα αρχισουν..

ρε γεωργιαννα λυπησουμε βραδιατικα...σλουρπ πιτσακια!!!!θα κανω κ εγω στα γεννεθλεια περιμενω την δευτερα να πληρωθουμε να κανω τα ψωνια που μπορω απο τωρα..τουρτα θα φτιαξεις η θα παραγγειλης???

με τον γιατρο τι εγινε τελικα???

γενικα τα φαγητα δεν τα τσιγαριζω κ αν τυχει να τσιγαρισω κρεμμυδι θα ειναι ελαχιστα ισα ισα να γυαλισει κ επισης αποφευγω τα πολλα μπαχαρικα κυριως το μαυροπιπερο..

αυρο σκεφτηκα να δοκιμασω το αυγο σε ομελετα φουρνου αν κ δεν νομιζω να καταφερω κ πολλα...

αναστασια απεφυγε καλυτερα κ το πορτοκαλι νομιζω θα ηταν προτειμοτερο να περιμενες να κλεισει πρωτα χρονο το νινι κ μετα ξανα δοκιμαζεις...

ενταξει τα βρηκατε τωρα με τα χρωματα δαναη γεωργιαννα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρισαμε! Εχουμε γριπη τυπου Α ή Β, δεν καταλαβα καλα.Απο καπου την κολησαμε και κανει να εκδηλωθει 5-7 μερες, αρα ή εγω ή τα ανηψια τον κολλησαμε. Μπορει να εχει και 1 εβδομαδα πυρετο. ειναι λιγο επικυνδινη αλλα εαν προσεξουμε καποια πραγματα στο μικρο που μπορει να εκδηλωσει θα την γλιτωσουμε.

Σουλα μου τωρα πια εχουμε μεσο σε ζαχαροπλαστιο :lol::lol::lol: θα την φτιαξει ο φιλος της κουμπαρουλας μου, οπως και του Αλεξανδρου. ειναι καλλιτεχνης σε τουρτες!!

Δοκιμασε να φτιαξεις πιτσακια μια μερα να δεις πως θα σου βγει.

Μου ειπε να προσεξω παρα πολυ την ντοματα και παντα να της βγαλω την φλουδα γτ ειναι πιο επικυνδινη σε αλλεργιες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα στον Διονυσακο,να περασει γρηγορα ο παλιοπυρετος!

σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια.............

Μερικες φορες η νυχτα ειναι απαισια και ατελειωτη μια τετοια ειναι και η αποψινη για μας.....ευχομαι αυριο να παρουμε τουλαχιστον καλυτερα αποτελεσματα για τον μπαμπακα μου, οχι εγωιστικα, αλλα γιατι πρεπει να γινει ετσι.......διπλό χτυπημα;εχουμε αναγκη ενα πατερα...ενα παππου...

καλη σας νυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπώ Γεωργιάννα,περαστικά στον Διονυσάκο,οπότε εχει περασει ηδη 1 εβδομαδα?

Ωστε ετσι η ντοματούλα ε?Χα!Ευτυχως μεχρι τωρα την ετριβα.

Αν ειναι ευκολα τα πιτσακια θα τα κανω κ εγω....ευκολα όμως!

Αναστασία πολύ ευαίσθητη η Γεωργια μας τελικά,εχει να τραβηξει ταλαιπωρία ο αντρας της :lol:

Υπομονη βρε γμτ....

Δανάη,πως κ δεν το σκέφτηκα να αλλάξω ζυγαρια?Φοβερή η ιδέα σου!Ασε θα αγοράσω απο κανενα παζαρι για να ειναι αντικα με κολλημενο δεικτη :lol:

Ρυθμιζομενο εννοειται.

Γλυκερία μου,κουραγιο κ πολύ δυναμη σας ευχομαι...δυσκολες στιγμές κ ειναι οι χειροτερες που συνανταμε στην ζωη μας....συνεχισε να περνεις αγκαλια τα παιδακια σου,ειναι το καλυτερο φαρμακο......

Ολοι εχουμε αναγκη απο εναν παππου κ εναν πατερα...δυστυχως για εμας δεν εχουμε τιποτα απο τα 2.Να ελπιζεις κ ολα καλά θα πάνε.Ευχομαι καλά αποτελεσματα.

Αντρια καλό Π-Σ-Κ!

happy καλη επιτυχία στην ομελέτα.....ελαφρυα τα φαγητακια σου,μπράβο...

Τα νεα μου....ευτυχως η Χριστίνα δεν ειχε καμια παρενέργεια...συνεχίζει απο κει που εμεινε με ενα σημαδακι στο φρυδι :( την Τριτη εκλεισα ραντεβου για να βγαλουμε τα ραμματα,Δευτερα για εμβολιο κ μετα περιμενω τον παιδιατρο να μας πει κ τις καινουργιες διατροφικές αλλαγές.

λογικά θα μας πει τυρια μετα τον 12 μηνα?Για να δουμε...

Εγω ειμαι αρρωστη με πολύ βηχα κ καταρροη μύτης,οχι πυρετο κτλ...μαλλον την πατησα απο τον ηλιθιο κλιματισμο.....

Πρεποει να προσεχω πολυ μην κολλησω την μικρη.

Σαμανθουλα φιλια στα νινακια σου!!!

Αντε καληνυχτα σε όλες μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...