Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές & Χειμωνιάτικες μανούλες 2011!!!!Νο3!Ελάτε!


Recommended Posts

αννα μαρια γεια...ετοιμασιες για βαπτιση βλεπω...αχ τι ωραια

σε ευχαριστω για τις ευχες...κ εσεις να χαιρεστε το δικο σας ζουζουνι...κ με μια κορη τωρα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοριτσακια!

Αννα μαρια ποτεβαφτιζετε εσεις?

Αναστασια αληθεια τελεια ιδεα το βαζακι με φραουλα ως μπομπονιερα!θα κανετε θεμα φραουλα φανταζομαι!

Αγγελικουλα ο Χαρουλης πως ειναι?τρωει τα φρουτακια του ε?

Δωρουλα και σας η μικρουλα τρωει φρουτακια!αχ τι καλα!μεγαλωσε το μαναρακι σας!

Ρε κοριτσια κι εμας 5μιση μηνωνμας ειπε για ρυζαλευρο!εμενα ειναι και μικροκαμωμενηκαι θα θελα νωριτερα αλλα θα περιμενιυμε.!

Γιωτακι οως ειναι ο θανουλης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα η δική μας παιδίατρος μας ξεκίνησε ρυζάλευρο 5 μηνών εφόσον καθόταν το μωρό, βασική προυπόθεση, και τώρα τρώμε και φρουτόκρεμα οπότε πριν κλείσει τους 6 θα έχει φάει και χορτόσουπα και μετά κρεατάκι.

Τι κάνει η πριγκιπέσσα σου;; φιλάκια πολλά.

Αγγελικούλα μου πήγαμε τη βόλτα μας, πήρα και κάτι ρουχαλάκια, και τώρα θα πιούμε το καφεδάκι μας.

Το ίδιο πρόβλημα είχα και εγώ πριν 3 μέρες όταν έπρεπε να λιώσω το μήλο, έμειναν κάτι ψιλά κομματάκια, δε γινόταν να λιώσει, έπρεπε να χαλάω 2 μήλα για να τρώει λίγο, κατέβασα ότι είχα και δεν είχα......έκανα ότι καλύτερο γινόταν και του το έδωσα, τώρα που βάλαμε και ένα ολοκληρο αχλάδι και σήμερα πρώτη φορά λίγο μπανάνα σωθήκαμε :lol::lol::lol::lol::lol:

Και ο δικός μου ξίνισε λίγο τα μούτρα του στο μήλο αλλά ευτυχώς το έφαγε και μόνο του :lol::lol::lol:

Να μου φιλήσεις τον Χαρούλη!

Άννα Μαρία δε το είχα ακούσει ποτέ αυτό με την μια μπομπονιέρα ανά οικογένεια.

Με το καλό να το βαφτίσετε τον Αντρίκο σας!

Συμπεθέρα και εγώ το ίδιο έχω πάθει.......όπου βλέπω φραουλα εσένα φέρνω στο μυαλό μου!!!

Εγώ είδα μπομπονιέρες σαπουνάκια φραουλες, υπέροχα αλλά και πανάκριβα!

Φιλάκια στη ζουζούνα!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτακι μου τι ωραια που ξεκινησατε ρυζαλευρο και φρουτακια!μεγαλωσατε καλε:-)

Εμενα το κοριτσακι μου γκρινιαρικο ειναι τις τελευταιες μερες!πονα τα τα ουλη της μου φαινεται γιαι οταν δαγκωνει τα χερακια της ανακουφιζεται!

Χρυσανθη μου να σας ζησει ο γιοκας σας!να τον χαιρεστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ξεκινατε στερεες εσεις...εμεις παλι ειμαστε μικρακια...εχουμε μελλον

εγω στον γιο μου ξεκινησα ρυζαλευρο μολις εκλεισε τον 6ο....ο καθε γιατρος εχει δικο του συστημα

σας ευχαριστω για τις ευχες....αυριο θα τον ξυπνησω με το happy birthday.... :lol: κ επειδη κοιμηθηκε σημερα μεσημερι μαλλον θα του το τραγουδησω στις 12 το βραδυ :lol::lol::lol: το πιθανοτερο ειναι να μην κοιματε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσανθουλη χρονια πολλα να τον χαιρεστε!!!!

Βασουλα δεν ξερω ακομα τι θεμα να κανω....εχω πολλα κατα νου....

Συμπεθερα κι εμεις 1 μπομπονιερα σε καθε οικογενεια μαζι με το προσκλητηριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα μου μεγαλωνουν γρήγορα τα μωράκια μας και κάθε μέρα όλο και κατι καινούργιο κάνουν!

Γερά να είναι!

Συμπεθέρα μου αχ και εγώ πολλά είχα κατά νου, αλλά αυτά που ήθελα ήταν πανάκριβα...τα άτιμα.

Χρυσάνθη μου μπορεί να κοιμηθεί, να στο κανει δώρο για τα γενεθλιάκια του!!!! ;)

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xρυσανθη μου, χρονια πολλα!!!!να τα εκατοστησει το αγορακι σας!!!

τι κανετε???επιτελους παρασκευη!!!!απο τοτε που ξεκινησα δουλεια, δεν καταλαβαινω ποτε περνανε οι μερες!!!!και ειμαι συνεχεια πτωμα!!και εχω και τεραστια βοηθεια απο τους γονεις μου!!!

τι κανετε κοριτσακια μου???εχετε ξεκινησει βλεπω ρυζαλευρα κτλ!!!μεγαλωνουμε σιγα σιγα!!!εμεις μετα το πασχα ξεκιναμε.

δωρακι, που χαθηκες εσυ??/ειστε καλα???

αννα μαρια δηλαδη ο αντρεακης δεν εβαλε καθολου βαρος απο τον 3ο???ποσο ειναι τωρα???εγω αντιθετως εχω το αγχος να μη βαλει πολυ γιατι ειναι 7300 και μας ειπε οτι ειναι παραπανω απο το μεσο ορο...βεβαια λεει, δεν ειναι δεικτης για την μετεπειτα πορεια του παιδιου γιατι ακομη δεν εχει αρχισει να μπουσουλαει, περπαταει κτλ....!!!!

σημερα ηθελα να παω στον ακαθιστο υμνο, αλλα δυστυχως ο αντρας μου εχει μαθημα ως τις 9.30 και δε θα προλαβω...

αντε, μπειτε να πουμε κανενα νεο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω κι εγω..

Χρυσανθη να σου ζησει το αγορακι σου!χρονια πολλα στον γλυκο ακη!

Γιωτακι,με γεια τα ρουχαλακια του θανουλι..

Βασουλα μινιον η ιωαννα,ε?μοντελακι..

Αννα μαρια ουτε εγω το εχω ακουσει αυτο με μια μπομπονιερα ανα οικογενεια..αμα υπαρχουν και παιδια δυσκολο να παρεις μια..

Κι εγω για το δωρακι της μπομπο σκεφτομαι οτι θα ηθελα να ειναι κατι χρηστικο,να μην το βαλει ο αλλος σε ενα συρταρι για να το πεταξει αργοτερα..αλλα τι...δεν ξερω..

Βανεσσακι τι κανεις φιλεναδα?θρεφταρια ειστε κι εσεις διαβαζω..εμεις ξεπερασαμε το 8,5 κιλα ..στις καμπυλες αναπτυξης ειμαστε στο 75% στο βαρος και στο 50-75% στο υψος..αυτα μωρε εγω δεν τα υπολογιζω και πολυ..μολις ξέκινησουν να περπατουν θα αλλαξουν αυτα..

Η διατροφη πως παει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που ειστε καλε?

Τωρα που ηρθα εγω βγηκατε ολες?

Μετα απο καιρο καταφερα να κοιμησω τον μικρο απο τις 9:20 (συνηθως κοιμαται μετα τα μεσανυχτα) .για να δουμε τι ωρα θα ξυπνησει αυτη τη φορα..

Εχω ολο το βραδυ μπροστα μου..εστειλα και τον αντρα μου για καφε με κατι φιλους του..τηλεοραση βαριεμαι να κατεβω να δω..

Για ελατε..για ελατε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελικουλα εδω κι εγω!!!α κι εσεις καλα πατε απο κιλακια,αλλα ειστε και μεγαλυτεροι!!!εγω βλεπω ιδεες για τη βαπτιση τωρα με τον αντρα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Πριν λίγο γύρισα απ' το σχολείο.

Στις βαφτίσεις στην Κύπρο δίνουμε μία μπομπονιέρα ανά οικογένεια. Μπομπονιέρες διαφορετικές για τα παιδιά δεν πρόκειται να κάνω, γιατί δεν καταλαβαίνω το λόγο. Δεν είναι ούτε πάρτι γενεθλίων για να τους δώσω δωράκι, ούτε εκδήλωση για παιδιά.

Εδώ όλα αυτά τα πληρώνει ο νονός, οπότε είναι ένας λόγος παραπάνω να μην επιβαρύνω τον αδελφό μου με ανόητα έξοδα, παρ' όλο που, φυσικά, θα μπορούσα να τα πληρώσω κι εγώ.

Ούτε θέμα θα έχω, γιατί διαφωνώ μ' αυτήν την καινούρια μόδα.

Γιωταμαρία, πανάκριβα δε λες τίποτα... Είναι απίστευτη η εκμετάλλευση που γίνεται με τις βαφτίσεις, όπως και σε όλα τα θέματα που έχουν σχέση με το παιδί.

Αγγελική, μια καλή ιδέα για "χρηστική" μπομπονιέρα είναι το μπρελόκ.

Βανεσσάκι, ο Αντρέας εδώ και ένα μήνα και βάλε είναι σταθερός στα έξι κιλά και κάτι. Ψηλώνει, όμως, και μεγαλώνει το κεφαλάκι του. Ο γιατρός μου είπε ότι είναι υπερκινητικός και καίει πάρα πολλές θερμίδες έτσι όπως χτυπιέται απ' το πρωί μέχρι το βράδι!

Κι εγώ ήθελα να πάω στο Ακάθιστο Ύμνο σήμερα, αλλά ήμουν στο σχολείο... :( Και θα πηγαίναμε με το σχολείο εκκλησία, και είπε ο διευθυντής να μην πάμε, γιατί χάθηκαν πολλά μαθήματα τον τελευταίο καιρό. Λες και μας έσωσε η μία μέρα...

Αγγελική, εγώ προσπαθούσα να προσέχω λίγο τη διατροφή μου, για να φτάσω στον απόλυτο στόχο των 55 κιλών! Αλλά αυτόν τον καιρό έτσι όπως τρέχω σαν τον Βέγγο, το τελευταίο πράγμα που μπορώ να κάνω είναι να αφήνω τον εαυτό μου να πεινάει. Περίμενα, λοιπόν, ότι θα έχω φτάσει στα 58... Τελικά ζυγίστηκα σήμερα και ήμουν 56.8! Πάλι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες μου!!!!!!

Τι κάνετε, Σαββάτο σήμερα.........εσείς που δουλεύετε ώρα για ξεκούραση και να χαρείτε και τα μαναράκια σας!

Βανεσάκι μου ξεκουράστηκες καθόλου και εσύ;; Πού να προλάβεις;; Σε πεθύμησα!!!

Η μικρή κουκλίτσα σου καλά;

Χρυσάνθη και πάλι να τον χαίρεσαι τον γιόκα σου!

Άννα Μαρία και ο δικός μου ένα μήνα είχε κολλήσει στα κιλά και δε κάθεται καθόλου, χτυπιέται, κάθεται και στο καρότσι και ότι του δίνω να παίξει το ξεθεώνει :lol::lol: και μετά παίρνει άλλο.

Αλλά με την φρουτόκρεμα και το ρυζάλευρο έχει πάρει περίπου 300γρ σε 15 μέρες, είμαστε περίπου 6.300 :)

Όσο για τα δικά μου κιλά σήμερα που ζυγίστηκα , τα έχασα όλα!!!!!!!!! είμαι και -300γρ, αν χάσω και άλλα 3κιλάκια έστω μια χαρά!

Αγγελικούλα μου μια χαρά είναι και ο μικρός μου, μου έρχεται να τον φάω.......χτες έλεγε μπα ....μπα...μπα... και μετά μα μα μα :lol::lol::lol: και εγώ κουκουβάααααααααααγιααααααααα :lol::lol::lol::lol:

Τι κάνει ο Χαρούλης μας;; Πώς παει το πιάνο;;

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας....η δικια μου αρχισε τα γλεντια το βραδυ....ξυπναει....πρεπει λιγο να κρυωσε γιατι εκανε 3 φορες χθες κακα και οι δυο ηταν λιγο νερουλες....εχει και μυξουλες...

Συμπεθερα μοντελακι σε βρισκω μπραβο!!!Αρχισε να σχηματιζει λεξουλες ο γαμπρουλης μου?Να του μαθεις να λεει φραουλιτσα! :lol: Και η δικια μου οταν κλαιει λεει μααααα......μααααααα κουκουβααααααα χαχαχαχα!!!!

Θα εχει καλο καιρο σημερα,αλλα το σκεφτομαι να την βγαλω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Αγγελικουλα μου ναι,μινιον η ιωαννα!οβεβαια γεννηθηκε και πολυ μικρουλα,2440!ο χαρουλης μπουλουκακι,ε?

Αννα μαρια εφοσον ψηλωνει και μεγαλωνει το κεφαλακι του,μια χαρα!οταν θα αρχισετε κρεμουλες θα παρουν κιλα και με το παραπανω!

Βανεσσακι μου αρχισες δουλιτσα ε?τι κανει το κοριτσακι σου?

Αναστασια μου κρυωσε η φραουλιτσα???

Γιωτακι ειδες με τις κρεμουλες πηρε κιολας 300γρ σε 15 μερες!κι εγω ανυπομονω ν αρχισουμε για να βαλει περισσοτερα κιλακια το κοριτσακι μου!

Εδω στην κυπρο ναι,δινουμε μια μπομπο ανα οικογενεια και μια νεα μοδα,που δεν με βρισκει συμφωνη,αλλη μπομπο στα παιδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Σήμερα δεν κάνω δουλειές, μόνο σίδερο που έχω ένα τεράστιο βουνό και το απόγευμα, θα πάει ο άντρας μου σ' ένα τουρνουά σκάκι και θα έρθουν οι γονείς μου, να με βοηθήσει η μάνα μου να τελειώσουμε με τις προσκλήσεις.

Το μεσημέρι λέμε να πάμε ταβερνούλα με τον Αντρίκο.

Γιωταμαρία, μου δίνεις θάρρος για τα κιλά. Όχι ότι αγχώθηκα, αλλά όσο να 'ναι, όταν ακούς μια ίδια περίπτωση νιώθεις καλύτερα!

Ρε συ Αναστασία, και γκρινιάρα σου βγήκε η μικρή και αρρωστιάρα! :P Χι χι! Άκου να μάθει ο μικρός να λέει φραουλίτσα!!!

Βάσω, συμφωνώ κι εγώ για τις μπομπονιέρες για τα παιδιά. Χτες βράδι μιλούσα με μια φίλη μου και επέμενε ότι πρέπει οπωσδήποτε να δώσω κάτι άλλο στα παιδάκια. Και μου λέει "πάρε κάτι φτηνό, 50 λεπτά από τα Τζάμπο και δώσε". Ε, όχι ρε παιδί μου, δε θα πάω στα Τζάμπο που τα σιχαίνομαι και που εκμεταλλεύονται τρελά τους εργαζόμενους για να ικανοποιήσω την καταναλωτική μανία και τον νεοπλουτισμό της κοινωνίας μας.

Αλλά από την άλλη, δε δίνεις και σε λένε γύφτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο το παιδι μας κραταει σε εγρηγορση συνεχεια....

Πρεπει να αρχισω να διαλεγω για βαφτηση,περναει ο καιρος και χαμπαρι δεν θα παρουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουχουυυυυυ κορίτσια καλημερα!!!!!!!!!

Χαθηκαμε.....αλλα μπαίνω απο κινητο συνέχεια και δεν μπορω μα μπαίνω εδω αργεί απίστευτα πολυ και δεν ειναι καθόλου βολικό....

Ειμαστε καλαααααα ο μπεμπουλης έχει γίνει ολοκληρο αντρακι και τρελενει την μανουλα του.....

Παλεύω με τα μαλλια μου ακόμα....μου έχουν πέσει ολα πλέον......και τώρα κοιτάξω να πάρω περουκα....πολυ χάλια ψυχολογικά....σταμάτησα και τις ενέσεις κορτιζονης στο κεφάλι και τώρα βάζω μόνο λοσιόν....και Άγιος ο θεός....θα κάνει παρα πολυ καιρο να φτιάξει......

Εσάς τι κάνουν τα μπεμπακια;;;;;μεγαλώνουν;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, γλυκά μου κοριτσάκια.

Εμείς είχαμε μια πολύ πολύ καλή νύχτα χτες. Κοιμήθηκε στις 11, την ξύπνησα στις 6 να φάει και ξανακοιμήθηκε μέχρι τις 10. Και στις 12 ξανακοιμήθηκε.

Αναστασία, κι εμείς στους 5,5 μήνες θα αρχίσουμε κρεμούλα και γεννηθήκαμε την τελευταία μέρα. Είναι θέμα γιατρού μάλλον.

Άρχισε να δίνει τα χεράκια για να την πάρεις αγκαλιά και χτες γύρισε από ανάσκελα μπρούμυτα μόνη της!!!! Ο άντρας μου με λέει κουκουβάγια, αν και δεν καταλαβαίνω το λόγο ;)

Εμείς ακόμα σκεφτόμαστε το μέρος της βάφτισης οπότε δεν έχω κάνει τίποτα ακόμα. Μόνο φωτογράφο έψαξα εδώ, αλλα όλοι έχουν τις ίδιες τιμές.

Ξύπνησε!!! Τα λέμε αργότερα!!!

Φιλάκια σε όλα τα πατουσάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εδω και εγω ψανχω για σπιτια μπηκα και εχτες και τελικα στα μισα το εκλεισα αρχισε η Μιλα να γκρινιαζει ειχε γκρινια κανα 2 μερες σημερα κοιμαται περναει φαση...μεχρι να διαβασω τι γραψατε ολο και θα ξυπνησει και τετοια ειδ και τις μπομπο...δεν εκφερω γνωμη γιατι τις ξερω τις εχω στο μαγαζι ναι ωραιες ειναι αλλα αν ειναι κατι που βλεπεις καθε μερα δεν μπορεις να πεις αντικειμενικα αλλα πανω απο ολα αγαπω το σωλινα ,μπομπο ειχα κανει και στο γιο μου και σε μπομπο και ειχα κανει και καποι αλλη στιγμη σε πρ.ριο..αυτα φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα μου και μένα την πρωτη φορά που είπε μα...μα ήταν στο κλάμα του.

Θα τον μάθω να την προσέχει την φραουλίτσα και να την ηρεμήσει λίγο...χα χα χα

Βασούλα μου μια χαρά η Ιωάννα σου θα πάρει φόρα και σένα όταν αρχίσει τις στερεες τροφές.

Άννα Μαρία ναι το ίδιο περάσαμε και εμείς ένα μήνα, σταθερό βάρος και πριν έπαιρνε μισό κιλό ανά μήνα, αλλά τώρα τρώει και πίνει και περισσότερο γάλα από το στήθος, πήρε φόραααααααααααααααα!!!!! Άσε που δε κάθεται πουθενά, έτσι θα γίνει και με τον Αντρίκο!!!!!

Χριστινάκι εγώ σε είδα φέισ και είσαι μια κουκλάααααααραααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και ο γιος σου παίδαροςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!

Έφη φιλάκια στην κούκλα!

Αγγελικούλα μου γκρινιάζει μάλλον από τα δοντάκια του ο καημενούλης!

Ευούλα σωλήνα μπομπονιέρα έχουμε εμείς, έβαλα και φωτό.

Πώς πάει το ψάξιμο;;;

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑ12-ΓΙΩΤΑ τις ειδα τις φωτο και το θυμηθικα θα δω αν εχω φωτο απο του γιου μου...το ψαξιμο καλα παει εχω βρει δουλεις πολλες να ζητανε ατομα το θεμα ειναι να με καλεσουν για συνεντευξη...και περιμενω να φυγουν τα αμαξια για να εχουμε χρηματα..απο αυτο εξαρταται το ποτε θα φυγουμε..αν τα ειχα δωσει θα ειχα φυγει τωρα..σημερα εχω τις μαυρες μου ολη μερα σπιτι ψαχνω για δουλεια...εδω δεν παιζει τπτ δεν χτυπαει καν το τηλλλχαλια

http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 066&type=3

αφιερωμενο στην Αναστασια το λινκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
    • Στο πλάι κοιμάμαι αλλά γυριζω στον ύπνο μου ανασκελα δεν το καταλαβαίνω 🤷‍♀️ μια χαρά πας από τα πράγματα του μωρού μαζεύονται σιγά σιγά 😊 πιστευω για τώρα δεν θα χρειαστεί να πάρεις και πολλά μετά όταν γεννήσεις θα κανείς και τις υπόλοιπες αγορές σου βλέποντας και κάνοντας 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...