Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ.2010/2011-ΑΡΧΙΣΕ Η ΝΕΑ ΣΠΟΡΑ..


Recommended Posts

Εντάξει, πρόλαβα!!!

Καλέ τι μας έπιασε όλες με τις ντουλάπες;; :lol::lol:

Κι εγώ νόμιζα ότι μόνο η Μαριέττα ήταν! εγώ βασικά ασχολήθηκα με ένα κομμάτι της δικής μου, γιατί έχω πολλάαα τζιν παντελόνια και ήθελα να τα ξεκαθαρίσω. Εχω δύο φετίχ, τα τζιν και τα παπούτσια! παπουτσια δεν αγοράζω ακριβά γιατί θέλω να έχω πολλά ζευγάρια οπότε δεν μπορώ κιόλας να παίρνω ακριβά, αλλά για τζιν έχω δώσει μια μικρή περιουσία τόσα χρόνια... κομμένα όμως πλέον κι αυτά, ελπίζω να μην παχύνω για να μου κάνουνε. Να τολμήσω να σας πω πόσα έχω μιας και με προκάλεσε ο άντρας μου χθες και τα μέτρησα;;; 28.... :shock:

Δεν τα θυμάμαι όλα αυτά που διάβασα, να ευχηθώ περαστικά στην Ινα και στη Μαριέττα από τις άρρωστες μανούλες.

Αχ σας αφήνω άρον άρον γιατί χτύπησε το κουδούνι και ήρθε απροειδοποίητα η θεία του Στέλιου και μου ξύπνησε και το μωρό :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ενταξει ηρθα...δεν θυμαμαι και πολλα αλλα να πω θερμα συγχαρητηρια στην σουηδεζα μας που ειναι πολυ πολυ ομορφη και με κιλα και χωρις κιλα...εμενα μου φενεται πως ο γιος σου σου μοιαζει πολυ...αχ ειναι ωραια να βλεπεις τα ατιμα τα κιλα να φευγουν και να μην ξαναρχονται...αντε κοριτσακι μου μπορεις και θα τα καταφερεις...

αλικη δεν πιστευω βρε να ειπες τιποτα στην κουνιαδα σου για την παρεα μας εδω μεσα γιατι βλεπω πεφτει η μια μετα την αλλη χαχαχαχαχ :lol::lol::lol::lol: πλακα κανω ....περαστικα κοριτσια υπομονη λιγες μερες ειναι ακομα θα περασουν και μαζι με τα γενεθλια μου θα ερθει και η ανοιξη...ολα τα καλα θα σας φερω..

κοριτσια σαν σημερα ακριβως δυο χρονια πριν εγινε η πετυχημενη μας σπερματεγχυση και φυτευτηκε το μονακριβο μου σπορακι...τι τελεια...αχ πρωτη μαρτιου ειχα κανει την χωριακη μου και το ειχαμε επιβεβαιωσει και επισημα λετε να εχουμε και τωρα τιποτα???γκαστρουλες πιαστε δουλεια και αρχισετε να φυσατε...εσυ μαιρη πιο πολυ φυσα θελω κι εγω διδυμακια...

κατερινακι περαστικα σας κοριτσακι μου και μην νοιαζεσαι για τους αντρες ετσι ηταν ετσι ειναι και ετσι θα ναι...αννουλα μου ομορφη η βολτουλα???εδω σημερα βρεχει και ετσι κατεβηκαμε με το αμαξι στο μαγαζι οποτε δεν ειχε βολτα σημερα...

νοικοκυρουλες τελειωσατε με τις ντουλαπες???μπραβο σας...και εγω εχω νοικοκυρη γιο τι νομιζατε??εμενα αδειαζει τα μωρομαντηλα του και καθαριζει τα παντα απο το τραπεζακι του σαλονιου μεχρι τις σκαλες...ευτυχως τζαμια δεν εχει κανει ακομα...οταν τρωει πρεπει να εχει παντα την πετσετα στα χερια του και να τριβει το τραπεζι....

εχθες βγηκαμε εξω..για αυτο και δεν μπηκα το βραδυ..και οσοι δεν μας ηξεραν μας εμαθαν...δεν εκατσε μονο δεκα λεπτα υσηχος...μεσα εξω στην κουζινα λες και ηταν σπιτι του..ειχα κατακοκκινησει απο την ντροπη μου αλλα ευτυχως ξεραμε τους ανθρωπους που την ειχαν και ετσι τον εχουν και στο δικο μας μαγαζι και ξερουν πως ειναι..κοριτσια πηγαινε στα τραπεζια και χαιρετουσε τον κοσμο..και οταν εφευγαν τους εκανε μπα και εστελνε φιλια...ετρεχε πανω κατω μεσα στο γελιο και την καλη χαρα και χορευε... :oops::oops::oops: ...θα ηρεμησει ποτε???η μαλλον θελω να σταματησει το τρεξιμο..να ειναι πιο ηρεμος..μετα δεν με νοιαζει αλλα ακομα και στο σπιτι πρεπει να τρεχει..μηπως δεν ειναι καλα???

λοιπον θα σας αφησω για τωρα γιατι εχει και μπαλα..μαριεττα ο φιλος μου ειναι γηπεδο??? και θα τα πουμε αργοτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι περαστικά μωρέ στον Γιαννάκι. Τον πήγες στον γιατρό; Τι είναι; Ιωση;

Μαράκι γιατί να ηρεμήσει ρε συ το παιδί; Δεν χαίρεσαι να το βλέπεις μες την ενέργεια και την ζωντάνια; Έτσι είμαστε ύσηχες τουλάχιστον ότι είναι υγειής. Αν δεν κάνει και ζημιές και σου καθαρίζει κιόλας όλο το σπίτι με τα μωρομάντηλα είναι σούπερ το παιδάκι σου!!!!

Κορίτσια το ευχαρηστίθηκα σήμερα. Κατάφερα και έφτιαξα το σπίτι σε 4 ώρες και το έκανα λαμπίκο! Βγήκα και ήπια και το καφεδάκι μου με τον Βασίλη και μετά πήγα και πήρα την Σοφούλα. Την κράτησε ο Βασίλης και έκανα και την γυμναστική μου. Τα πρόλαβα όλα λοιπόν. Και τώρα έχουμε αράξει.

Ελενάκι πως είναι η Αφροδιτούλα. Την βρήκες την γιατρό σας;

Μα χριστιανή μου 28 τζην;;; Και τα φοράς όλα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασσακι μια χαρα σε βρισκω...τελικα κατεληξα πως και εγω αυτο θελω..χρονο με την οικογενεια μου...να περναμε περισσοτερο χρονο οι τρεις μας..δεν γινεται ομως...ναι το παιδι μου χαιρει ακρας υγειας αυτο ειναι το μονο σιγουρο...απλα ειναι τοσο γρηγοροι οι ρυθμοι του...πως τα καταφερνει...μπορει να τα διαλυσει ολα σε δευτερολεπτα...το πρωι τον παρατηρουσα με τα παιχνιδια του..δεν αφηνει τιποτα να δουλεψει απο μονο του..ισως λιγο να κατσει να τα παρατηρησει και μετα τα πιανει και τα σπρωχνει τα πεταει τα τραβαει τα αναποδογυριζει..οταν μου φερνει τα βιβλια του να τα δουμε ισα που προλαβαινουμε να ανοιξουμε την πρωτη σελιδα και μετα το παιρνει απο τα χερια μου το πεταει και φερνει αλλο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και η δικιά μου είναι μεσα στην ενέργεια. Παει συνέχεια πέρα δώθε. Κουράζομαι μόνο που την βλέπω. Με τα παιχνίδια της παίζει όμως. Προσπαθεί να τα ανακαλύψει. Και εμένα μου φέρνει βιβλιαράκια να βλέπουμε εικόνες αλλά περιμένει δείχνοντας μου κάτι να της πω τι είναι και προσπαθεί να το επαναλάβει. Έχει πολύ πλάκα. Ά! τώρα που το θυμήθηκα. Κάποια στιγμή είχες ρωτήσει πως τους κόβουμε τα νύχια. Εμένα ο μόνος τρόπος να της τα κόψω και στα χέρια και στα πόδια είνα να την βάλω να βλέπει στο youtube Dora και τραγούδια των Mazoo and the zoo. Χαζεύει προσπαθεί να τραγουδήσει και εγώ σιγά σιγά τσούπ της κόβω ένα νύχι μετά από λίγο άλλο ένα. Μπορεί να κάτσουμε και μισή ώρα βέβαια για να τελειώσουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πάω για ύπνο. Αύριο πάλι δουλειά. Αχ!

Σας καληνυχτώ, φιλάκια πολλά σε όλα τα ζουζούνια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα νυχακια των χεριων τα κοβουμε ευκολα σχεδον αλλα με τα ποδια υποφερουμε και οι δυο...αυτα τα τραγουδια μαλλον τα εχει βαρεθει πλεον γιατι ακομα κι αν του τα βαζω απλα να τα δει μου ζηταει να του τα αλλαξω..αλλες φορες παλι καθεται και τα χαζευει...τι να πω ειναι περιεργο παιδι..δεν καθεται να μημηθει τα ζωακια που κανουμε συνεχεια ενω τα αναγνωριζει ολα στις φωτο δεν κανει καμια φωνη..γιατι??μηπως πρεπει να ανυσηχησω??τα περισσοτερα παιδακια κανουν κοκο και παπα..εμενα γιατι δεν το κανει??οταν του λεω για τα σκυλια μας το μονο που κανει ειναι να λεει σουτ με το δαχτυλο... :shock::shock::shock:

καληνυχτα κοριτσι και ονειρα γλυκα...καλη δουλιτσα και καλη ξεκουραση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυλογουδες..εμείς λιώνουμε στον καναπε,...βλέπουμε στην τηλεόραση όλα αυτά τα αίσχη που γίνονται στο κέντρο και μας μαυρίζει η καρδια. Αυριο που θα ανακοινωθούν και τα μέτρα να δείτε μαυρίλα στην καρδια.

Εμείς πήγαμε για καφεδάκι με την κουμπαροπαρέα και ξεκσάσαμε λιγάκι. Ο Νώντας λιώνει στον υπνο και σιγά σιγά θα πάμε και εμείς...ααα κορίτσια εγώ δεν ήξερα ότι το Σάββατο ήταν του Αγιου Π....και δεν τον γιόρτασα...ούτε σήμερα βέβαια.... :twisted::twisted::cry::cry::cry:

Αντε βρε θα το γιορτάσω την Τρίτη...

Ο μικρός στα νύχια δεν είχε ποτέ του πρόβλημα..χαζευει που του τα κοβω..ειδικά στα πόδια συνήθως με χτυπάει στην πλάτη και γελάει...είναι εύκολος σε αυτό.

Μαρία και εμένα πλέον σπάνια θα κάτσει πολύ ώρα κάτω. Πέρνει τα φορτηγά και του τουτού και προσπαθεί να πάει στο μάρμαρο που τσουλάει καλύτερα και τα πάει πέρα δόθε...βιβλία του αρέσει πολύ να βλεπει αλλά όταν έχει αυτός όρεξη...μου δείχνει μια μια τις φωτογραφίες να του πω τι είναι...φυσικά δεν λέει κουβέντα και μας κοροιδεύει όλους....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια παω για νανι νανι...οσες ειστε στην αθηνα τον νου σας αυριο..ελπιζω να ξημερωσει ομορφη μερα

καληνυχτα ηρεμη και υσηχη νυχτα να εχουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορες καλημερα ολη μερα!!

θα μπω αργοτερα να σχολιασω...σημερα το παιζω αρρωστη κι ειδοποιησα στο γραφειο οτι δε θα παω!!

δε το εχω καθολου!! ειμαι πολυ κουρασμενη απο τις δουλειες,αλλα το σπιτι το εχω στην εντελεια και ειπα να το χαρω με το μωρο μου!!!

θα τον παρω να βγουμε μια βολτα,ελπιζω γαμω την τρελα μου να μη βρεξει!!

φιλια σε ολες!!!

Υ.Γ. ελπιζω να μη με απολυσουν :roll::roll::roll:

και για να μη ξεχνιομαστε: Μπου χα χα χα χα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι επειδη ολο το ξεχναω:

ΕΥΗ ΕΙΣΑΙ ΘΕΑ!!!!!!!!!!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd

τι θα ελεγες για ενα δωρακι; [smilie=icescream.gif] [smilie=icescream.gif] [smilie=happy1.gif][smilie=happy1.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif]

ενταξει,ξερω: [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

ειμαι γουρουνα :@):@):@):@):@):@):@):ymdevil::ymdevil::)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Είμαι στην δουλειά - πίνω καφεδάκι και διαβάζω τι έγινε στην Αθήνα το βράδυ... ενα εχω να πω

Ζούμε σε ενα μεγάλο μπουρδέλο, εμείς είμαστε οι πουτάνες που μας γαμάνε κανονικα, το κράτος η τσατσα που μας πέρνει όλα τα λεφτά και έχουμε και έναν νταβατζή (βλεπε ΔΝΤ) το οποίο απαιτεί και άλλο πήδημα για την προστασία που μας παρέχει... Εύη μάζεψε βαλίτσες τώρα και φύγε για Σουηδία!! Φοβάμαι να ζήσω άλλο στην Ελλάδα..δεν ξέρω τι θα ξημερώσει για τα παιδιά μας. Ο άντρας μου μου προτεινε να μην κάνουμε παιδί για τα επόμενα 2 χρόνια γιατί δεν ξέρει που θα παει η κατάσταση...μόνο φόβος υπάρχει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια...μια τετοια μερα χαιρομαι τοοοοοοοοσο πολυ που δεν μενω αθηνα...εχει εναν υπεροχο ηλιο και εχω ανοιξει πορτοπαραθυρα να μπει καθαρος αερας και φως...

ΑΡΝΟΥΜΑΙ να δω ενημερωτικα εχω βαλει mad και χορευουμε...ΑΡΝΟΥΜΑΙ να ασχοληθω με την επικαιροτητα..πεστε το αδιαφορεια δεν με νοιαζει..αλλα βαζω πανω απο ολα την χαμογελαστη φατσουλα που χοροπηδαει γυρω μου και αρνουμαι να τον βαλω σε αυτο το κλιμα μιζεριας...μεσα μου μπορει να βραζω αλλα εχω την αισιοδοξια πως μεχρι να μεγαλωσει ολο αυτο που ζουμε θα ειναι μερικες σελιδες στο βιβλιο της ιστοριας και εμεις θα κανουμε τον σταυρο μας που τα καταφεραμε παλεψαμε σταθηκαμε στα ποδια μας για μια ακομα φορα και επιβιωσαμε...αλλα δεν θα μοιρολατρησω που σημερα θα φαω φακες και οχι φιλετακι...

ψηλα λοιπον το κεφαλι και τα ματια μας στα παιδια μας..

http://youtu.be/dgs-ntQ3N3E αυτο χορευει αυτην τη στιγμη...θα τον παρω να παμε βολτα στην θαλασσα...

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Είμαι στην δουλειά - πίνω καφεδάκι και διαβάζω τι έγινε στην Αθήνα το βράδυ... ενα εχω να πω

Ζούμε σε ενα μεγάλο μπουρδέλο, εμείς είμαστε οι πουτάνες που μας γαμάνε κανονικα, το κράτος η τσατσα που μας πέρνει όλα τα λεφτά και έχουμε και έναν νταβατζή (βλεπε ΔΝΤ) το οποίο απαιτεί και άλλο πήδημα για την προστασία που μας παρέχει... Εύη μάζεψε βαλίτσες τώρα και φύγε για Σουηδία!! Φοβάμαι να ζήσω άλλο στην Ελλάδα..δεν ξέρω τι θα ξημερώσει για τα παιδιά μας. Ο άντρας μου μου προτεινε να μην κάνουμε παιδί για τα επόμενα 2 χρόνια γιατί δεν ξέρει που θα παει η κατάσταση...μόνο φόβος υπάρχει

ευγενια μου καλυτερη παρομοιωση αποκλειεται να βρει κανεις...μην φοβασαι ομως γιατι το μελλον μας το φτιαχνουμε εμεις...οι παππουδες μας περασαν κατοχη και επιβιωσαν...οι γονεις μας χουντα και ομως επιβιωσαν μια χαρα...εμεις περναμε ΔΝΤ και θα την βγαλουμε και εμεις καθαρη..αντεχουμε καλη μου μην φοβασαι... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλεναδες!

Ειμαι γραφειο ,βαριεμαι αλλα το μεσημερακι θα παω γυμναστηριο...τελοσ τα ψεματα..Το σαβ/κο εφαγα αρκετα :oops: Απο σημερα πεινα!!!!!

Περιττο να σας πω οτι δεν θυμαμαι τπτ να σχολιασωωωω ...

Το μονο που μου εμεινε ειναι η κουκλαρα η Ευη!Ευακι μην το βαζεισ κατω θα γινεισ σουπερ μοντελ απο μοντελ σκετο που εισαι ;)

Μαριετακι καλα εκανες "περαστικα σου" χιχιχι!

Μαρια,Ευγενια,Αλικη καλημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ελιζακι...γυμναστηριο εεε????δωσε χαιρετισματα γιατι εγω ουτε απ'εξω :oops::oops::oops::oops: ..κι αυτη η δευτερα ολο διαιτα μας θυμηζει... :lol::lol::lol::lol: καλη δουλιτσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι :lol::lol::lol::lol::lol:

Εχετε ηλιο εκει ε?ωραια...ειπαμε καλοσ ο χειμωνασ,εμενα δλδ μ αρεσει πολυ αλλα φετοσ το ξεφτυλισε !

εμεισ βροχη παλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχθές περάσαμε καλά….. πήγαμε καφεδάκι μετά για φαί!!! Ο Σπύρος έτρεξε αμέσως στην αγκαλιά της φίλης της φίλης μας κ δεν ξεκολλούσε.

Μετά πήγε κ λίγο σε ένα ζευγάρι στο διπλανό τραπέζι κ τους μιλούσε (τα δικά του) κ στο φαί, έπιασε το χέρι της σερβιτόρας να πάνε βόλτα!!! Σπίτι δεν ήθελε να γυρίσει πάντως!!

Σας έχω πει πως ο γιός μου είναι party animal?? Μπορεί να μείνει μέχρι το πρωί σε γιορτή, αρκεί να ακούει τραγούδια κ να έχει κόσμο! Χορεύει σαν ξεβιδωμένος κ πιάνει κ το ρυθμό…. ακόμη κ μέσα στο αυτοκίνητο! Χτυπάει κ κεφάλι μπροστά πίσω!! Βέβαια άμα του αρέσει η μουσική, άμα δεν του αρέσει φωνάζει να αλλάξουμε ρυθμό!! Του αρέσει κ το σαξόφωνο…. Κ επειδή ο μπαμπάς είναι σαξοφωνίστας, καμαρώνει που ο γιός του, του πήρε κ αυτό!! μμμμμμ

Τα κορίτσια τρελάθηκαν μαζί του εχθές γιατί δεν σταμάτησε να τους γελάει χωρίς να χάνει το κέφι του… τελικά όλο παραπονιέμαι πως είναι γκρινιάρης αλλά δεν είναι αλήθεια, είναι καλό παιδί κ αγαπησιάρης!!

Αυτά κορίτσια.. είπα να κάνω κ εγώ μία φορά την κουκουβάγια γιατί δεν θέλω να τον αδικώ…. Επικεντρώνομαι στα κακά κ δεν κοιτάζω τα καλά του…. κ πραγματικά δεν θέλω να το κάνω αυτό!!!

Άννα μου υπομονή…. Δεν είναι σίγουρο πως κόβοντας το βραδινό στήθος θα ηρεμίσει… μη σου πω το αντίθετο!! Συνέχισε κ κάποια στιγμή, που θα πάει θα σταματήσει να ξυπνάει… αυτό περιμένω κ εγώ!!

Αμάν με αυτές τις ντουλάπες!!! Αντιστέκομαι στη ντουλάπα!!

Ίνα υπομονή… περαστικά!!! Ωραίο χειμώνα περάσατε!!

Ευάκι μπράβο κορίτσι μου…!!! Κ που είσαι ακόμη!!!

Κατερίνα μου καλά κάνατε… περαστικά στο Γιαννάκη!! Κ να προσέχεις μην κολλήσεις!!!

Ελίζα καλά θα κάνεις!! Το γυμναστήριο σε βάζει σε πρόγραμμα!!

Ευγενία μπράβο στο κουμπάρο σου….. είναι μικρός ακόμη!! χαχαχα

Ελένη 28 τζίν??? Σαν συλλογή από γραμματόσημα ακούγεται!!

Μαρία είσαι τρελή?? Εδώ δεν της λέω τι έφαγα, θα της πω για την παρέα?

Άσε το Μανωλάκη να εκφραστεί ελεύθερα!!

Ούτε εμένα κάνει τα ζωάκια… μόνο τη μελισσούλα κ κουνάει κ το δακτυλάκι!!

Νατάσσα φιλάκια σε σένα κ στο γλυκό Σοφάκι σου!

Μαριέττα καλά έκανες κ έμεινες σπίτι…. να πάνε να πνιγούνε όλοι! Ο Ηλίας σου να είναι καλά!!!

Μαράκι θα βάλω τα κλάματα…. Σε ζηλεύω… θα ήθελα να ήμουν στο νησί μου!! Ειδικά αυτές τις μέρες που γίνονται όλα αυτά!! Σκέφτομαι πως κ εγώ πήγαινα τη βολτίτσα μου στη θάλασσα κ το μυαλό μου άδειαζε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια έκανα μία πρόταση!! Να ντύσετε τα μικρά σας κ να μαζευτούμε σπίτι μου!! Αν είστε σύμφωνες να κανονίσουμε μέρα κ ώρα!!

Σας ξαναλέω βέβαια πως δεν έχω βίλα αλλά όλοι οι καλοί χωράνε!

Σήμερα είμαι πιασμένη… δεν μπορώ να γυρίσω δεξιά κ αριστερά , ούτε πάνω κάτω πάω!! Πως στράβωσα έτσι το βράδυ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ πιστεύω ότι θα φάμε πολλές φακές αλλά θα τα καταφέρουμε. Έχουν και πολύ σίδηρο..

Αλλά νευριάζω πολύ με το κράτος!! Το ανύπαρκτο!! Είναι κρίμα να βλέπεις την Αθήνα έτσι..και εγώ φανταστείτε δεν μένω κοντά για να τα βλέπω κάθε μέρα αλλά νευριάζω!!!

Και εγώ αποφεύγω γενικά να τα βλέπω...και δεύτερο παιδί θα κάνω και ας μην έχω να του προσφέρω αυτά που θα ήθελα. Άλλος είναι ο λογος που δεν θα γίνει μάλλον σύντομα...πρεπει να καταφέρνω να γιορτάζω πιο συχνά τον Αγιο Π....

Πρέπει να πάρω στολή στο μικρό μου το αντράκι....και στο μεγάλο βασικά, γιατί λέμε να ντυθούμε φέτος. Αυτό λεγαμε χθες - τι όρεξη είχα παλιά και ντυνόμουν ότι μπορείτε να φανταστείτε...

Εμάς ο μικρός έχει αρχίσει να μουρμουράει που φεύγουμε το πρωι για την δουλειά..το μανάρι μου - πόσο το αγαπάω!! Εκείνη την στιγμή θελω να τον πάρω αγκαλιά και να μην πάω πουθενά!!!

Λέω να πάρω μια μέρα μέσα στην εβδομάδα άδεια να χαλαρώσω λίγο...εχω και καμια 40αρια φέτος και πρέπει σιγά σιγά να τις τρώω..

Αλίκη εγώ είμαι μέσα!! Τι έπαθες καλέ...σταβοκοιμήθηκες ή έκανες αταξίες και πιάστηκες??? ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε Ευγενια παρε καμια αδειουλα!και εμεισ φετοσ εχουμε πει να ντυθουμε και να παμε σ ενα παρτυ μασκε που θα κανουν καποιοι φιλοι αλλα ακομα δεν εχω βρει κατι να μ αρεσει πολυ γμτ.

Αλικακι ωραια ιδεα αλλα χλωμο το κοβω να κατεβω Αθηνα αν και κοντα ειναι...πες ποτε θα το κανεισ και θα δουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά θα κάνεις κ εσύ Ευγενία μου.. να ξεκουραστείς!!

Του Σπύρου του πήρα στολή από το μαγαζί που μας πρότεινε η Ελίζα (το site)!

Είχε όμορφα πράγματα!!

Δεν ξέρω τι έγινε το βράδυ… εγώ έτσι ξύπνησα!! Ορκίζομαι… καμία αταξία ήμουν ήσυχο κορίτσι!!

Έλα βρε μην απογοητεύεσαι, κάθε μέρα μπορεί να είναι του Αγίου Π….

Ωραία οπότε μέσα κ εσύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elisa εμένα δεν μου αρέσει να ντύνομαι κάτι συγκεκριμένο, να φοράω στολή. Ότι έβρισκα το έβαζα πάνω μου, πάντα ήμουν τελείως ελεεινή και άσχημη!! Elisa Χαλκίδα μένεις? Δεν θυμάμαι καλά.. :?:?:?

Καλέ χρόνος για να τον γιορτάσουμε τον Αγιο Π δεν μένει...και επίσης αντοχές....δεν...

Αλίκη κατά που πέφτει το σπίτι σου..κάτι είχες πει αλλα μνήμη χρυσόψαρου από ότι έχετε καταλάβει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...