Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ.2010/2011-ΑΡΧΙΣΕ Η ΝΕΑ ΣΠΟΡΑ..


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ημουν τουαλεττα και απο το καζανακι ξυπνησε κι ο μικρος...τον ακουω καπως ανησυχο παλι...φιλεναδα σε αφηνω,παω κι εγω...

φιλια πολλα στην θεικη σου μουρη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! με εχεις κανει καψουρη!!!

θα με περασουν και για λεσβια...Αλικη!!! οπως θα ελεγα:Μπου χα χα χα χα χα!!!

Ευακι καληνυχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο το πολυ νερο,παω τουαλεττα συνεχεια...σορρυ...ξαναπηγα!!!!!!

φιλια φιλεναδα και σε σενα...πού ειναι η Μαρια να μας καληνυχτισει;

[smilie=sleepy2.gif][smilie=sleepy2.gif][smilie=sleepy2.gif][smilie=sleepy2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Εσείς τώρα χουζουρεύετε κ εγώ έχω σηκωθεί με έναν πονοκέφαλο απίστευτο!!!

Πάλι μάτι δεν κλείσαμε!!!

Το 5ο μπουκάλι γάλα του έδωσα στις 8!

Σήμερα αν κ ο καιρός είναι πάλι σκατά θα πάμε για καφέ κ μετά φαί έξω…. Με τη φίλη θεσσαλονικιά που σας είπα!

Το μενού άρα ελεύθερο…..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aλικη καλημερα!!

κι εγω απο τις 07:30 ειμαι στο ποδι,τον ταισα και τωρα οπου να'ναι θα ξυπνησει...

κι εγω εχω εναν πονοκεφαλο,αλλα εμενα με πιανει οταν ο καιρος ειναι βροχερος...οπως σημερα :evil::evil:

καλα θα κανετε να βγειτε...καλα να περασετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ τώρα που το σκέφτομαι μέσα στα καρναβάλια δεν ντύνετε τα μικρά σας κ να μαζευτούμε σπίτι μου? Όχι την τελευταία Κυριακή όμως γιατί καίμε την κουνιάδα μου!!! μπού χα χα χα που λέει κ η Μαριέττα!!

Ποιος ξέρει τι ατασταλίες θα έχει κάνει η Ελίζα κ η Ευγενία που δεν εμφανίστηκαν ούτε για 1 λεπτό!!!

Ο Σπύρος καθαρίζει τα τζάμια με το χαρτί!!

Πάτησα υποβολή ….. μέσα πάνω που σε μελετούσα!!

Καλημέρα… κ εσύ χάλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ωραια ιδεα!!!!!!!!! αν μας καλεσεις,ευχαριστως θα ερθουμε!!!!!!!!!

ελπιζω να μην ειναι η κουνιαδα σου,ε!!Παναγια βοηθα!!!!

λοιπον ο Σπυρος με τον Ηλια θα γινουν και γαμω τους νοικοκυρηδες!!! ο δικος μου χθες σκουπιζε το πατωμα με το σκουπακι και μετα σφουγγαριζε με πετσετα!!! πώς σας φαινεται!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι παιδί μου δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση!!

Εννοείτε ότι σας καλώ… το κανονίζουμε από Δευτέρα να μαζευτούν κ οι άλλες τσούπρες! Δεν κάνω πλάκα!!1

Άμα θέλουν ας ανοίξουν ένα συνεργείο καθαρισμού!!! χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι παιδί μου δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση!!

Εννοείτε ότι σας καλώ… το κανονίζουμε από Δευτέρα να μαζευτούν κ οι άλλες τσούπρες! Δεν κάνω πλάκα!!1

Άμα θέλουν ας ανοίξουν ένα συνεργείο καθαρισμού!!! χαχαχα

=))=))=))=))=))=))

φιλεναδα παω γιατι τον ακουω που ξυπνησε και μιλαει στον φιλο του!!!

φιλια και τα λεμε!!

ευχαριστουμε για την προσκληση!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.........Νυστάζω....Σκατά η νύχτα μας πάλι!!!!!Θέλω ύπνο επιτέλους!!!!Πότε θα σταματήσει να ξυπνάει????!!!!!!!!!!!!Θα του κόψω το βυζί τις νύχτες μου φαίνεται γιατί δεν πάει άλλο!!!Κουράστικά!!!Και άντε 2-3 φορές που ξυπνούσε τους τελευταίους 2 μήνες,το αντέχω αλλά όχι 5-6-7-8 φορές!!ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!

Αρκετά γκρίνιαξα....Με κολλήσατε και θα κάνω κι εγώ τις ντουλάπες σήμερα!!

Μαριέττα,περαστικά!Κοίταξε εδώ για κανένα βότανο http://giatrosofia-elladas.blogspot.com/

Και κόψε το ρημαδοτσιγάρο να δεις διαφορά!!Όσο για τον Μάνο....χμμ....δεν πάει κι αυτός ψυχολόγο μαζί με την μανούλα????

Ο Σπύρος και ο Ηλίας είναι τα καλύτερα παιδιά!Μπράβο!!!

Νατασσάκι,δεν φέρνεις και από δω κανένα ρουχαλάκι που είσαι μινιόν σαν εμένα????!!!Που έχω ξεχάσει πότε ψώνισα τελευταία φορά!!

Εύη,τρελαίνομαι για τα μεζεδάκια σου!!!!Κι εγώ λάτρης τυριών αλλά δεν τρώμε συχνά...είναι και ακριβά.... :?

Αλίκη,ευχαριστούμε για την πρόσκληση!!Να μαζευτούμε βρε κορίτσια να γνωριστούμε όσες δεν έχουμε γνωριστεί ακόμα!!Μόνο που θα έρθουμε χωρίς στολή εμείς...εκτός αν δημιουργήσω εγώ κατιτίς.... :roll:

Και έλεγα να στείλω τα αντράκια μου βόλτα σήμερα αλλά βρέχει....ουφφφφφφ....Θέλω να έρθει η Άνοιξη!!!!!!!

Σας φιλώ κόρες που λέει και η Μαριέττα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aννα!!!!! ημουν σιγουρη οτι εσυ θα μου απαντουσες επιστημονικα περι βοτανων!!!!! εισαι λατρης του φυσικου και καλα κανεις!!! το διαβασα το αρθρο κι οντως ο γλυκανισος βοηθαει αποχρεμπτικα.....

μπλιαξ!!!!!!!

απο το πρωι μαγειρευω για τον Ηλια,για εμας,συγυριζω,εκανα την μιση ντουλαπα της Μαριεττας,λεω να μαγειρεψω απο τωρα το φαγητο του Ηλια για Δε-Τρ....να μην εχω να κανω τιποτα το απογευμα και να παιξω με το αντρακι μου!!!!

νομιζω οτι οι ντουλαπες των μαμαδων της παρεας....ΘΑ ΑΝΑΣΤΕΝΑΞΟΥΝ :lol::lol::lol:

ΑΛΛΗ ΓΙΑ ΝΤΟΥΛΑΠΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μπορω να μιλησω καθολου εκλεισε η φωνη τελος!!Και δεν μπορω να φαω επισης!Αλλα θα ηθελα να καταπινω αερα χωρις να ποναω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλια...

Πρωτα απο ολα εχω να πωωωωωω ενα μπραβο σε εμενα που σημερα ανεβικα στην ζηγαρια και εδιξε.....

- 4,8 κιλα παρακαλο :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Καλα ειμαι φοβερη το ξερω :lol::lol::lol::lol::lol::lol: .....

Τι να κανω κοριτσια χαρικα πολυ με το αποτελεζμα που ειδα.....

Ινα περαστικα ρε σι, πω πω χαλια εισαι..Ο πονολαιμος ειναι απο τα χιροτερα μου...

Μαριεττα δεν πιστεβω να καπνιζεις σημερα???? :-w:-w

Αλικη καλα να περασετε σημερα με την φιλη σου, αν ηταν και ο καιρος καλιτερος θα περνουσαμε ολοι καλιτερα σημερα....

Αχχχχ παλι κανονιζετε σιναντιση και εγω εδω δεν μπορω να ερθω με τον μασκαρα μου....

Τι σας επιασε με τις ντουλαπες σημερα????

Αννουλα καλημερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια (τι καλημέρα δηλαδή, μεσημέριασε).

Εγώ τώρα πίνω καφέ. Με το που ξύπνησε η μικρή (8.00) την έντυσα και την πήγα στην μητέρα μου. Μόλις γύριασα σπίτι πιάστηκα κατευθείαν με δουλειές. Τώρα τελείωσα τον πάνω όροφο και είπα πριν ξεκινήσω τον κάτω να τσιμπήσω κάτι (σπανακόπιτα) και να πιω ένα καφέ.

Αννούλα αν σου πω ότι το σκέφτηκα εχτές και θα στο πρότεινά κι εγώ σήμερα για τα ρούχα θα με πιστέψεις;;; Αχ ωραία χάρηκα τώρα. Θα στα μαζέψω λοιπόν (μάλλον σήμερα το βράδυ) και θα τηλεφωνηθούμε να βρεθούμε κιόλας για να στα δώσω οκ;

Αλικάκι καλά να περάσετε!

Ινα μου περαστικά σου κοπέλα μου. Τι ταλαιπωρία είναι αυτή;

Μαρριετάκι εσύ πως είσαι σήμερα;

Εύη μπράβο σου!!!!! Εχεις πολύ μεγάλη θέληση απ' ότι φαίνεται. Τα πας περίφημα με τα κιλά!

Κι εγώ συμφωνώ με το να βρεθούμε με τα παιδιά μας μασκαράδες. Θα είναι τέλεια!

Πίνω δυο γουλιές καφέ και πάω να συνεχίσω τις δουλειές γαμώτο. Θα το αφήσω ανοιχτό το μαμμυ μπας και ξανακάνω κανα διάλλειμα. Οπότε έδώ είμαι. Τα λέμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια σας...αργησα λιγο να μπω νομιζω η εσεις τρεχετεεεεεεεεεε!!!!

Καλοριζικο το θεματακι μας αντε να γεμιζουμε και αλλα σπορακια....

Συγνωμη τα διαβασα λιγο περιληπτικα πηδουσα και καμια σειρα γιατι δεν προλαβαινω βρε κοριτσια...ειδα ομως την Ευη...Εισαι θεα κοπελα μου...Οντως αξιζει η διαιτα συνεχισε!!!!μπραβο και με τα κιλα αντε να φευγουν ξου ξου σιγα σιγα...

Ειμαι λιγο καπως αυτες τις μερες συγχωρεστε με θα σας διαβαζω ομως και οποτε μπορω θα γραφω...φιλακια κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι!!!!!'Ανοιξε ο καιρός επιτέλους και θα βγούμε να πάμε στις κούνιες!! :D

Νατάσσα μου σε ευχαριστώώώ!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG: Το τηλέφωνό μου το'χεις?Θα στο στείλω με π.μ!Ευκαιρία να γνωριστούμε κιόλας!! :D

Γιώτα μου,τι έχεις κοκόνα μου??

Εύη,ΜΠΡΑΒΟ!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause: Είσαι φοβερή!!!Έτσι μπράβο!Τα πας περίφημα!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια ,μεγια το καινούργιο θεματακι,!

Καλα ποσά έχετε γράψει ...είπα να λειψω και εγω λίγο και το ξεφτιλισατε....

Μπηκα λίγο χθες μπάσκετ και διαβάσω τίποτα αλλα δεν τα κατάφερα όλο επισκέψεις είχα 2 μέρες και όλο και κάτι έκανα σπίτι.

πΑω να προσπαθήσω να διαβάσω τίποτα και τα ξαναλέμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι!!!!!'Ανοιξε ο καιρός επιτέλους και θα βγούμε να πάμε στις κούνιες!! :D

Νατάσσα μου σε ευχαριστώώώ!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG: Το τηλέφωνό μου το'χεις?Θα στο στείλω με π.μ!Ευκαιρία να γνωριστούμε κιόλας!! :D

Γιώτα μου,τι έχεις κοκόνα μου??

Εύη,ΜΠΡΑΒΟ!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause: Είσαι φοβερή!!!Έτσι μπράβο!Τα πας περίφημα!! :D

Αννούλα μου στείλτο μου αν θες αν και μπορώ να το πάρω και από την Ειρήνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα τσούπρες!! Καλορίζικο και με πολλά νέα σποράκια!! Αν και δεν το βλεπω να μένει πολύ για να προλάβετε να πιάσετε νέα σποράκι...

Τελικά βάλατε το θέμα μου? Τιμή μου!! ΣΚ δεν μπαίνω συχνά από ότι έχετε καταλάβει γιατί προσπαθώ να μαζέψω το σπιτάκι μου και να χαρώ τον μικρό μου άντρα, γιατί με τον μεγάλο δεν μας μένει χρόνος...έχουμε και τους αγώνες μην πω καμια κουβέντα.Μια Κυριακή είχαμε ολοκληρη, την μισή πλέον την τρωει στους αγώνες. Στις 3 ήρθε σήμερα και τον έχω παρατήσει με τον γιο του να παίξει λίγο γιατί εγώ τα εχω παίξει απο την κούραση.

Έυη μπράβο σου!! σχεδόν 5 κιλά!! Είσαι αστέρι!!! Εγώ αντίθετα δεν έκανα καθόλου διαιτα αυτές τις ημέρες. Καταρχήν δεν μπορουσα να κρατηθώ από την πείνα. Χθες μας είχε τραπέζι ο κουμπάρος μου για τα γεννέθλια του και έφαγα και τούρτα (τι είχε παραγγείλει ο τρελός - τούρτα μίκυ για να σβήσει τα 37α γεννέθλια - βασικά η βαπτιστήρα μου την ηθελε και την παρήγγειλε).

Φυσικά δεν σας έχω διαβάσει οπότε δεν σχολιάζω τπτ αλλο.....φιλάκια κούκλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοτιτσια!εμεις ακομα ειμαστε αρρωστουλιδες.τελικα το ακυρωσαμε το χθεσινο και παλι καλα γιατι ι γιαννης το βραδυ ηταν χαλια.ψηθηκε το μαναρι μου.τσακωθηκα και με τον δικο μου γιατι εκεινος δεν ηθελε να το ακυρωσουμε....πως γινεται οι ανττρες να ειναι παντα τοοοσο χαλαροι και στη καρασμαρα τους οεο?????αναισθησιιιιιια

καλα οταν ειδα οτι ολες τακτοποιητε τις ντουλαπες εριξα πολυ γελιο!και αυτο γιατι κι εγω εκατσα και τακτοποιησα ολα τα ντουλαπια του σπιτιου προχθες.τι συχρονισμος ειναι αυτος βρε κοριτσια???

αλικακι αυτη τη κυριακη λες??εμεις δε μαςβλεπω να ειμαστε καλα :(:(:(:(:( ,εχει πολυ βηχα ο μικρος,τελεια ιδεα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!

Καλέεεεεεεεεεε!!!!!! 8 σελίδες γράψατε από εχθές το απόγευμα που σας διάβασα τελευταία φορά;;;

Ενα έχω να σας πω, δεν ντρέπεστε όταν έχω όρεξη εγώ για ξενύχτι εσείς να κοιμάστε και χθες που δεν μπήκα καθόλου το βράδυ να σας πιάσει ξενυχτολογοδιάρροια;;;;;;; :lol::lol:

Αντε εγινα και Μπαμπινιώτης, άκου ξενυχτολογοδιάρροια!! πάω να σας διαβάσω και αν προλάβω και δεν έχει ξυπνήσει η μικρή επανέρχομαι.

Α, κι εγώ χθες τακτοποιούσα ντουλαπες και ντουλάπια, χα χα χα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!Τελικά πήγαμε την βολτούλα μας και ξεσκάσαμε λίγο!!!!Μ'αρέσει πολύ που δεν έχει κρύο σήμερα!!Ελπίζω να μην ξανακάνει κρύο!

Κατερινάκι,καλά κάνατε και το ακυρώσατε!!Όσο για τον Λούκας,μην ασχολείσαι...Εμένα είναι ακριβώς το αντίθετο!Και αυτό επίσης σπαστικό!!Περαστικά μωρέ στον Γιαννάκη μας...

Ευγενούλα,καλά κάνεις και απολαμβάνεις το σπίτι και το παιδί τα ΣΚ!Εμείς που είμαστε όλοι μέρα σπίτι,ξεφεύγω λίγο εδώ μαζί σας! :D χαχαχαχα πολύ γέλασα με τον κουμπάρο σου!!

Γεια σου Ελένη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...