Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ.2010/2011-ΑΡΧΙΣΕ Η ΝΕΑ ΣΠΟΡΑ..


Recommended Posts

Ελένη μου σε έπιασε…. εε? Είναι που λέγαμε για γενικές!!

Κ εμένα Μαράκι μου το γρήγορα με αγχώνει γιατί τα προβλήματα τα έχω εγώ κ χειροτερεύουν!!! Σε λίγο το έχασα το τρένο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Α και ένα τελευταίο υστερόγραφο προς Μαρία, Ινα και Αλίκη:

Σας παρακαλώ μην απογοητεύεστε, όλα καλά θα πάνε θα το δείτε! αφού κάνατε ήδη ένα παιδάκι σημαίνει ότι δεν υπάρχει κάποιο σοβαρό πρόβλημα, άρα θα έρθει και το δεύτερο και πολύ σύντομα. Οσο μου αγχώνεστε για το δεύτερο χάνετε λίγη από τη μαγεία του σήμερα με τα παιδάκια σας και είναι κρίμα, και αυτά ακόμα μωράκια είναι μωρέ, αφήστε τα να χαρούν την αποκλειστικότητα :lol:

Είπαμε όλα καλά θα πάνε, τόση γκαστρόσκονη έχει φυσήξει η εγγυούλα Νο1! σας θέλω αισιόδοξες και χωρίς άγχος. Φιλάκια, σας αγαπώ πολύ δεν θέλω να μου στενοχωριέστε!

Ναι Αλίκη με έπιασε, αλλά το είχα προγραμματισμένο κιόλας! αααα μη λες ότι το έχασες το τρένο, δεν θα το χάσεις. Μη σου πω ότι θα γίνεις και μηχανοδηγός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΝΕΟ ΘΕΜΑ!!!!

Κατερίνα σκέψου και την Μαίρη που θα έχει 3 μωράκια στο σπίτι ... καλά σίγουρα τον πρώτο καιρό θα μετακομίσει κάποιος σπίτι της. Η μαμά της, η πεθερά της...κάποιος πάντως σίγουρα!!

Κορίτσια όσο και αν μας κουράζουν τα αγγελούδια μας, είναι η μοναδική μας χαρά πλέον..

Νομίζω ότι τώρα θα είναι πιο εύκολο να πιάσετε μωράκια...εύχομαι πολύ πολύ σύντομα να γεμίσει το θεματάκι μας με πολλά πολλά σπορομωράκια για όσες το θέλετε. Εγώ πρέπει πρώτα να τελειώσω με τους γιατρούς μου και μετά να ξεκινήσω να το σκέφτομαι. Και σίγουρα για να κάνω το δεύτερο θα βιάσω τον άντρα μου..

Μαριέττα τι κάνεις καλέ στον Μάνο? Γιατί τον έχεις στην νηστεία? Εγώ δεν θα μπορούσα να ζήσω χωρίς σεξ..έστω και όπως γίνεται τώρα. Στα γρήγορα και στα κλεφτά.. και με την κούραση που έχουμε και οι δυο. Βέβαια δεν γίνεται και πολύ συχνά πλέον και έχω τα θεματα μου. :evil::evil::twisted::lol::lol::lol:

Αλίκη και Μαράκι μου, κάντε υπερωρίες και υπερεργασίες...θα πληρωθείτε κάποια στιγμή!! Και αν χρειάζεται να πάρετε και βοήθεια δεν πειράζει...ας μην είναι ξαφνική η εγκυμοσύνη και ας είναι με πρόγραμμα. Πάλι εγκυμοσύνη θα είναι και πάλι μωράκι θα έχετε στην κοιλίτσα σας!! Τουλάχιστον απολαύστε το σεξ!!!! Εμείς μόνο την περιόδο που προσπαθούσαμε για παιδί είχα ευχαριστηθεί το σεξ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι να πας σε ενα περιπτερο που δεν σε ξερουν και παρε τα περιοδικα με τις τσοντοταινιες!

Βαλε μια στα χαλαρα και αρχισε να σχολιαζεις με χιουμορ!κατσε στον απεναντι καναπε και κανε την αδιαφορη.Αμα δεν σου την κανει την κορη εγω θα κανω τρυπα στη μυτη!!!

Μετα αν την βαρεθειτε την ταινια στειλτην στην πεθερα της μαριεττα να περναει την ωρα της!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι να πας σε ενα περιπτερο που δεν σε ξερουν και παρε τα περιοδικα με τις τσοντοταινιες!

Βαλε μια στα χαλαρα και αρχισε να σχολιαζεις με χιουμορ!κατσε στον απεναντι καναπε και κανε την αδιαφορη.Αμα δεν σου την κανει την κορη εγω θα κανω τρυπα στη μυτη!!!

Μετα αν την βαρεθειτε την ταινια στειλτην στην πεθερα της μαριεττα να περναει την ωρα της!!

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη….. χαχαχαχα

Έχεις δίκιο....το σκέφτομαι κάθε μέρα κ γι’ αυτό προσπαθώ να μην χάσω ούτε δευτερόλεπτο από την ζωούλα του….!!!

Άλλωστε σας το έχω ξαναπεί 1ον θα ήμουν αχάριστη αν ένιωθα χάλια γι’ αυτό κ 2ον θεωρώ λάθος να επικεντρώνεις την ευτυχία σου σε ένα μόνο πράγμα έστω κ αν αυτό είναι όνειρο ζωής…… υπάρχουν πολλά μικρά καθημερινά κ όχι μόνο πράγματα που κάνουν την ευτυχία!!!

Απλά καμιά φορά μία θλίψη τη νιώθεις… έτσι σαν απογοήτευση γιατί αυτό δεν είναι κάτι που λες εντάξει δεν μπόρεσα να το αποκτήσω αλλά οκ, ένα κότερο, μία βίλλα, 5.000.000 (Ευγενία χαχαχαχα), είναι κάτι που το δίνει απλόχερα η φύση, ο Θεός, υποτίθεται γι’ αυτό είμαστε φτιαγμένοι…. κ όταν δεν έρχεται νιώθεις κάπως!! Φαντάσου εδώ τα ζώα πέφτουν σε κατάθλιψη άμα δεν τεκνοποιήσουν!!!

Την υγειά μας να έχουμε….. κ όλα καλά θα πάνε για όλους!!!

Πόσες υπερωρίες πια……. Δεν αντέχω!!!! χαχαχαχα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδακια 1,5 χρονων: καντε μας γρηγορα αδελφακια!!!!

αν τυχον κερδισω το βραβειο,θα πηδηχτω απο το παραθυρο και θα κρεμασω και σημαια!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριεττα πρωτα μεσα στο σπιτι και μετα εξω!!

Εχεις καμια προτιμηση σε σημαια να σου στειλω!!

Μιλησα με τη φιλη μου στο τηλεφωνο εχω μια εντυπωση οτι θα χωρισει τον αντρα της επειδη αυτος περνει το μερος της μανας του .Εχουν δυο παιδακια και δεν ξερω αν μπορω να βοηθησω να ηρεμησουν τα πραγματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ. 2010/2011: ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ!!! (ΜΩΡΑΚΙΑ)

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΕΤΤΑΣ. ΨΗΦΙΖΩ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΑΛΛΑ ΠΗΔΗΜΑ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΜΑΝΟ!! ΜΠΟΥ ΧΑ ΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσουδια.........τι εχετε γραψει???? δεν σας προλαβαινω..............

Μαριεττα,ελα απο εδω και φερε και την πιπινα ....θα το κανω να φανει ΑΤΥΧΗΜΑ χαχαχαχα

Ελενακι θελω πολυ να τα πουμε Σ-Κ αν εχει καλο καιρο

Μαρακι εισαι γλυκα!!!!! θα την κανεις την κορη φετος μην φοβου!!!!!!!

Αλικη θελω και εγω να σε γνωρισωωωωω ;)

Ευγενιτσα σε ειδα στην φωτο...μιση εμεινες ρε

Κατερινακι με το καλο η ζουζου

αν εχει καλο καιρο κυριακη παμε ολες και ολοι στο παρκο Τριτση???????ειναι τελεια για περπατημα και καφεδακι!!!!!!!!!!!!!!

Ινα φιλακια

αχ ξεχασα καμμια??????

αλλες 20 μερες χημειοπροφυλαξη με αντιβιωση

ειναι καλυτερα ο μικρος αλλα εμενα το αγχος μου εμεινε :shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ψηφίζω Μαριέττα δαγκωτό……..!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θα πηδ…τείς αυτό είναι σίγουρο όχι μόνο από το παράθυρο!!!!!!!!!!!!!!!

Θα πάρεις κ τον Μάνο μαζί σας?????????

=))=))=))=))=))=))=))=))

Ειρήνη μου κι εγώ…..

Είμαι μέσα αρκεί να είναι καλά ο Σπύρος…… αλλά κανονίζουμε κ όποτε θελήσετε!!!!

Τώρα προσπαθώ να σου κάνω αίτημα φιλίας κ έχω το ίδιο πρόβλημα που είχα με την Νατάσσα!!!!

Υπομονή με τον μικρούλη σου, για καλό είναι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν το πιστευω τοση ωρα εγραφα και ερχεται το σκατο μου και παταει ενα κουμπι και μου τα σβηνει ολα...μα καλα τι πατησε???

αχ τα νευρα μου και ειχα γραψει τοσο ομορφα λογια..που τωρα δεν θυμαμαι ακριβως...

ειδατε για αυτο θελω κι αλλο ενα μηπως και το δευτερο τον κρατησει λιγο απασχολημενο και ηρεμησω...δεν το κανω για μενα για το παιδι μου το κανω.. :lol::lol::lol::lol:

ελενη εχει δικιο ομως η αλικη κατι που πρεπει να θεωρειται αυτονοητο τελικα δεν ειναι και τοσο...

το μωρο μου μας πηγε στα χιονια το μεσημερι..φορτωσε παιδια σκυλια στο αμαξι και πιασαμε τα βουνα..τελεια ηταν ετσι μ'αρεσει ο χειμωνας...και τωρα αστραφτει και βροντα και φοβαται ο χεστρακος μου και μαλωνει συνεχεια το σκυλι γιατι νομιζει πως το κανει αυτο...χαχχχα

συμφωνω και εγω με τον τιτλο της μαριεττας..αλλα να χωρεσουμε και τα σπορακια που ηδη εχουμε...σκεφτειτε...

ειρηνακι ενταξει λογικο να ανυσηχεις αλλα ολα ειναι καλα...συνεχισε την αντιβιωση και μην σκεφτεσαι τιποτα..μια χαρα θα ειναι ο μικρος..τωρα ο παιδιατρος πως θα ειναι αμα του το πεις αυτο ειναι αλλο θεμα..χιχιχιχιχι ;);)

δεν θυμαμαι τι αλλο ειχα γραψει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνη που με είδες? Δεν είμαι εγω στις φωτο. Η χοντρή η Αλίκη είναι!! μπου χα χα!!! που θελει να κανει δίαιτα... :lol::lol: Εγω απο τοτε εχω χασει 3-4 κιλά οποτε μισή δεν λέγομαι....

Μέσα και εγώ για την Κυριακή!!! Το ειδα το παρκο στην τηλ και ειναι υπεροχο.Θελαμε να ερθουμε ετσι και αλλιώς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνη που με είδες? Δεν είμαι εγω στις φωτο. Η χοντρή η Αλίκη είναι!! μπου χα χα!!! που θελει να κανει δίαιτα... :lol::lol: Εγω απο τοτε εχω χασει 3-4 κιλά οποτε μισή δεν λέγομαι....

Μέσα και εγώ για την Κυριακή!!! Το ειδα το παρκο στην τηλ και ειναι υπεροχο.Θελαμε να ερθουμε ετσι και αλλιώς.

εισαι κουκλα και το ξερεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου κι εγώ μέσα εννοείται για την Κυριακή!!!!!!!!!

Καλησπέρα! Δινω κι εγώ το παρόν! Είμαστε καλά, η Σοφούλα έχει γίνει σιφουνας. Δεν την πτοούν ούτε τούμπες, ούτε χτυπήματα, ούτε τίποτα.

Την κατέβασα λίγο στην μάνα μου για να συμαζέψω το σπίτι γιατί το βρήκα σε άθλια κατάσταση.

Μόλις τελείωσα και είπα να σας διαβάσω. Νιώθω κι εγώ πολύ τυχερή που σας έχω!

Γελάω μερικές φορές μόνη μου με τις ατάκες σας...

Τι να πρωτοσχολιάσω;;;;

Μάλλον προς το παρόν τίποτα.

Θα πάω να πάρω την μικρούλα μου απ' την μητέρα μου γιατί δεν θέλω να χάνω κι εγώ πολλές στιγμες από κοντά της. Έχουμε που έχουμε περιορισμένες ώρες λόγω εργασίας (Αχ Ελενάκι πόσο συμφωνώ μαζί σου.... Τα ίδια σκέφτομαι κι εγώ και κοπανιέμαι που πρέπει να δουλεύω αντι να μεγαλώνω το παιδάκι μου) και θα προσπαθήσω να μπω και να σας σχολιασω μετά που θα βάλω την Σοφούλα για ύπνο.

Σας φιλώ προς το παρόν. [smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδακια 1,5 χρονων: καντε μας γρηγορα αδελφακια!!!!

αν τυχον κερδισω το βραβειο,θα πηδηχτω απο το παραθυρο και θα κρεμασω και σημαια!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

παιδακια 1,5 χρονων: καντε μας γρηγορα κι αλλα αδελφακια!!

θελω να κερδισω το βραβειο για να πηδηξω την ζαμπα και να πηδηχτω απο τον γιο της!!!

μπου χα χα!!

Μαρια προσπαθησα να διορθωσω τον τιτλο,γιατι εχεις δικιο:εχουμε ηδη σπορακια στον δρομο!!!!

μαγειρευω,κανω δουλειες αλλα θα μπω αργοτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρεπιπτοντως,ειμαστε κι εμεις μεσα για το παρκο....

οι ενδιαφερομενοι θα το μαθουν τελευταιοι...δηλαδη ο Μανος!!!

μπου χα χα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εμεις μεσα για το παρκο μαλλον αν ειμαι καλα γιατι ετσι οπως με βλεπω για να γενναω ειμαι :lol::lol::lol::lol: μακαρι να μπορεσουμε να ερθουμε!

μαρια ειδα το παιδακι σου στο φατσομπουκι τι σου ειναι οι αντρες χειροτεροι απο μωρα!οσο για το αλλο το θεματακι για καντου κι εσυ λιγο τη δυσκολη,πιανει!

ευγενια η μπουμπου θα εχει την πρωτη (εστω μονο ακουστικη επαφη) με τη πεθερα της τη κυριακη??προσεχε τι θα λες ε?? :lol::lol::lol::lol:

ειρηνη περαστικα σας!καλα τι περασατε και θα παρει 20 μερες αντιβιωση?και η χημειοπροφυλαξη τι ειναι? :?:

αναστασια γερο καρυδι η μικρη ε?δε τη σταματα τιποτα!

εμεις καναμε τρελες προοδους τελευταια......αρχισε να σηκωνεται απο ξαπλωτος καθιστος.περπαταει κανονικα αλλα θελει χερακι γιατι πεφτει ακομα με το κεφαλι προς τα πισω και ειναι αρκετα επικυνδυνο αυτο!τελος ενω ξερω οτι μπορει και τον εχω δει αμα τον αφησω καθιστο δεν σηκωνεται ορθιος...λες και δε ξερει πως να βαλει τα ποδια να σηκωθει.....

πλεον ομως δεν ανησυχω και δε χαμπαριαζω...μας δουλευει κανονικα ο τυπος!!αν ερθουμε τη κυριακη θα μας δειτε..ειναι αντρας πολλα βαρυς......φυλαχτητε κοριτσοπουλα :lol::lol::lol: στη παιδικη χαρα τα κοριτσακια καμια φορα του στελνουν φιλακια και αυτος τους κανει οχι κουνοντας το κεφαλι..μιλαμε λιωνω στο γελιο .οταν δε πανε να του δωσουν φιλακι στραβομουτσουνιαζει και γυρναει απο την αλλη.

εγω βρε κοριτσια εμπνευση για τιτλο δεν εχω...εχω χασει και τις τελευταιες συζητησεις και δεν ειμαι και πολυ στο κλιμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω μεσα για την κυριακη..θα σας στειλω ενα ομοιωμα μου να με κουβαλατε οπου πηγαινετε...επειδη δηλ.ειμαι μακρια θα γλιτωσετε???εεε οχι λοιπον... 8-)8-)8-)

κατερινιω μου για να του κανω την δυσκολη πρεπει να κανει και καμια κινηση..αλλα τιποτα...ποια ειπε προηγουμενος για τις τσοντες η ινα???σας πληροφορω πως παλιοτερα που εβαζε το φιλμενετ νωρις και εντελως τυχαια επεφτα πανω ο αντρας μου κοκκινιζε πρεπει να ειναι μοναδικη περιπτωση αντρος...τι να πω..σας εχω πει περιστατικο με την μανουλα??παλιοτερα οταν ειχα την ευτυχια να μενουμε και οι τρεις στο ιδιο σπιτι...ηταν αρχες ακομα της κοινης ζωης μας...ετυχε και το καναμε πρωι..με κλειστη την πορτα και την ακουμε απο μεσα να φωναζει:αλεξη καλα εισαι????γιατι αναστεναζεις???οχι τιποτα επαθα κραμπα να της λεει ο δικος μου...γελατε εεε??εμεις να δειτε...μετα πως να εχεις λιμπιντο??με τετοιες τραυματικες εμπειριες???

και εγω πιστευω πως λιγο σας δουλευει ο γιαννακης αν και για να πω την αληθεια μου πιστευω το κανει επειδη θελει να εχει την μανουλα ολη δικη του...

μαριεττα μαρεσει η βελτιωμενη εκδοση..ελπιζω να χωρεσει μονο...ολοκληρο..(ειμαι λιγο προστυχη το ξερω...) :oops::oops::oops:

νατασσακι μου φιλιαααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου είσαι ακόμα εδώ;;

Κοιμησα το Ταρζανάκι μου, έβαλα το ποτάκι μου και άραξα.

Μ' αρέσει κι εμένα ο τίτλος της Μαριέτας. Ποια θα το ανοίξει;

Κατερινάκι μου έφτασε ο καιρός και πλεον σε λίγο θα είσαι στον ένατο ε;;;; Έρχεται η μπουμπου σου τι καλά; Μπες ρε συ να μας πεις τα νέα από το dopplrer ε; Και γενικά να μπαίνεις έστω και για ένα γειά (καλα σου λέει η Ελένη) γιατί πρέπει να ξέρουμε και πότε θα γεννήσεις.

Η Μαιρούλα μέρες έχει να μπει μου φαίνεται, Ελπίζω να είναι καλά.

Εχω πάθει μπλακ αουτ τώρα και δεν θυμάμαι τίποτα απ' αυτά που διάβασα το απόγευμα.

Αχ μακάρι να βρεθούμε την Κυριακή....να τα πούμε από κοντα, να γνωρίσω κι εγώ τις υπόλοιπες κοπέλες που δεν έχω γνωρίσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι...εχει μπαλα σημερα οποτε θα τραβηξει η δουλεια...

η μαριεττα να το ανοιξει πριν πηδηξει ομως..

ναι κατερινα εχουν δικιο..ενα καλημερα ολα ειναι καλα και τιποτα αλλο...α και κανα φυσημα που και που...(αν δεν το ελεγα θα εσκαγα...)και μετα που θα γεννησεις θα λες καλημερα ειμαι εδω και ειμαι καλα...ακομα....

μωρε τι ομορφες ολες αυτες οι ετοιμασιες ολη η αγωνια που ειχαμε η λαχταρα μας ολα να πανε καλα...δεν νομιζω να ξεχαστουν και ποτε εε??

η μαιρη λογικα θα ζοριζετε αλλα νομιζω ολα καλα θα ειναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια ιδεα Νο 2

Σεξυ εσωρουχα!Να πας να αγορασεις σεξι βρακι.Να γυρνας το βραδυ στο σπιτι μετα το μπανιο μονο με το βρακι και μια μπλουζα γιατι ζεσταθηκες!

Προσοχη ο μανωλακης νωρις για υπνο!

Αμα δεν πιασει και αυτο να τον γραψουμε στις καλογριες!

Μην με παρεξηγειτε αλλα πεντε χρονια στη προσπαθεια ημασταν δεν ηταν ευκολο επρεπε να εχω πολυ φαντασια.

Τι Μαριεττα τι θα κανουμε τα λουκανικα δεν πιασαν, τα θαλασσινα δεν της αρεσουν!Καμια ιδεα να στειλουμε με sms στο Mano?

Ευη τι επαθες δεν μπορεις να γραψεις απο την πολλη διαιτα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φευγω για λιγο γιατι ηρθε η κολωνα του σπιτιου μου και δεν θελω να διαβαζει τι λεμε!!Αν μπορεσω θα μπω μετα να πουμε και αλλα σοκιν και μη!

Ευη σε ειδα γεια!!Αναστασια ωραιο ποτακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...