Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΑ ΛΕΥΚΑ ΣΤΗΝ 25 ΕΒΔΟΜΑΔΑ


Recommended Posts

Εννοειται οτι ειναι φυσιολογικά και πόσο μαλλον λογω γριπης!

Ασχετο: εγω τον πρωτο μηνα της εγκυμοσυνης μου επαθα λοιμωδη μονοπυρηνωση!!! Ειχα φρικαρει εντελως, αλλά ευτυχως δεν επαθαν τιποτα τα μωρα μου - αν προσβληθει το εμβρυο απο τον ιο ειναι ασ' τα να πανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοειται οτι ειναι φυσιολογικά και πόσο μαλλον λογω γριπης!

Ασχετο: εγω τον πρωτο μηνα της εγκυμοσυνης μου επαθα λοιμωδη μονοπυρηνωση!!! Ειχα φρικαρει εντελως, αλλά ευτυχως δεν επαθαν τιποτα τα μωρα μου - αν προσβληθει το εμβρυο απο τον ιο ειναι ασ' τα να πανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,

ΧΘΕΣ ΠΗΡΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΟΡΙΑ 4-10 ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ 6,2 ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΣΩΣΤΑ. ΤΑ ΛΕΥΚΑ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΛΟΙΜΩΞΗΣ ΟΠΟΙΑΣΔΗΠΟΤΕ ΜΟΡΦΗΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΡΙΠΗ.ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΝ ΤΑ ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΚΑΘΩΣ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ!!!

ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ....ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ!!! ΑΝ ΓΕΝΝΟΥΣΕΣ ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΣΕ ΞΕΓΕΝΝΟΥΣΕ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ????ΕΛΕΟΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,

ΧΘΕΣ ΠΗΡΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΟΡΙΑ 4-10 ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ 6,2 ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΣΩΣΤΑ. ΤΑ ΛΕΥΚΑ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΛΟΙΜΩΞΗΣ ΟΠΟΙΑΣΔΗΠΟΤΕ ΜΟΡΦΗΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΡΙΠΗ.ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΝ ΤΑ ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΚΑΘΩΣ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ!!!

ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ....ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ!!! ΑΝ ΓΕΝΝΟΥΣΕΣ ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΣΕ ΞΕΓΕΝΝΟΥΣΕ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ????ΕΛΕΟΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΛΕΥΚΑ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΛΟΓΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ

ΣΤΗΝ 35η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΓΩ ΕΙΧΑ 15400 !!!!!!!!!

ΑΠΛΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙΣ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΛΕΥΚΑ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΛΟΓΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ

ΣΤΗΝ 35η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΓΩ ΕΙΧΑ 15400 !!!!!!!!!

ΑΠΛΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙΣ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΟΥ ΜΕ ΠΗΡΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΩΝΑΞΕ ΟΤΙ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΛΕΕΙ ΛΟΓΩ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ,ΔΕΥΕΤΡΑ ΜΕ ΠΗΡΕ ΕΑΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΛΕΕΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΤΑ ΛΕΜΦΟΚΥΤΤΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΣΜΕΝΑ ,ΜΕ ΟΡΙΟ ΑΠΟ 20-44 ΕΧΩ 15 ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΟΤΑΝ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΜΕΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΤΑ ΔΕ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ΑΥΤΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΟΥ ΜΕ ΠΗΡΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΩΝΑΞΕ ΟΤΙ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΛΕΕΙ ΛΟΓΩ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ,ΔΕΥΕΤΡΑ ΜΕ ΠΗΡΕ ΕΑΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΛΕΕΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΤΑ ΛΕΜΦΟΚΥΤΤΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΣΜΕΝΑ ,ΜΕ ΟΡΙΟ ΑΠΟ 20-44 ΕΧΩ 15 ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΟΤΑΝ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΜΕΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΤΑ ΔΕ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ΑΥΤΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε καλώς το κορίτσι μου!!!!!!

Ακόμα με τα λευκά ασχολείσαι Panoula μου??

Είδες τι σου λένε τα κορίτσια? Είναι φυσικό στην εγκυμοσύνη!!!!

Μην αγχώνεσαι βρε μανάρι μου! Ολα καλά πάνε!!!

Ας μην ξεχνάμε οτι ο οργανισμός μας τα έχει παίξει και λίγο με όλες αυτές τις αλλαγες... όπως λέει και ένας αγαπητός γιατρός στο Internet "Είμαστε και ολίγον έγκυες.....":kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε καλώς το κορίτσι μου!!!!!!

Ακόμα με τα λευκά ασχολείσαι Panoula μου??

Είδες τι σου λένε τα κορίτσια? Είναι φυσικό στην εγκυμοσύνη!!!!

Μην αγχώνεσαι βρε μανάρι μου! Ολα καλά πάνε!!!

Ας μην ξεχνάμε οτι ο οργανισμός μας τα έχει παίξει και λίγο με όλες αυτές τις αλλαγες... όπως λέει και ένας αγαπητός γιατρός στο Internet "Είμαστε και ολίγον έγκυες.....":kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...