Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ Νο2


Recommended Posts

Εste μια χαρα θα κοιμαται και εκει τον πρωτο καιρο, και το καλο ειναι οτι θα ειναι μερος του καροτσιου για να μπορουμε να μεταφερομαστε κι ολας εκτος.Πως και εφτασε τοσο το ζαχαρο, και με διατροφη?Μηπως να ξαναεκανες μια μετρηση ακομα? θα περιμενουμε νεα σου...

Αριαδνη σουπερ το δυημερακι! Καλα να περασετε!

Νανση μια χαρα με τα διδυμακια :D Σιγουρα χρειαζεται να προσεχεις περισσοτερο , θα θελουν και πολλες βιταμινουλες , χαλαλι.

Ελενα ακομα ταλαιπωρεισαι με τις συσπασεις?Υπομονη κοριτσακι θα περασει.

Κοκονα περαστικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα σας και απο μενα... η μικρη αφου εφαγε του σκασμου, εκανε και τον εμετουλη της και επεσε ξερη για νανι, και αφου εδιωξα το μπαμπα μπας και κρατησ το λαπτοπ ειπα να ξαναπαρω ολα τα καταστηματα τηλεφωνο να βρω την προικα (παναθεμα με)!!!!

ελενα μου εμενα εκει κοιμοταν η μικρη οταν την ειχα στο σπιτι μεχρι περιπου 4μηνων(μετα εβγαζε τα ποδια της απεξω) αλλα το καλο ειναι με το πορτμπεμπε οτι εδενε με τις ζωνες του αυτοκινητου και ετσι δεν την αλλαζα να την βαλω στο καρεκλακι του αυτοκινητου... κατσε να σου βαλω φωτο.... εμενα με βολεψε υπερβολικα... φυσικα για το αυτοκινητο το πιο ασφαλεστερο ειναι το καρεκλακι-κουβαδακι...

post-12053-13873938994781_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εστε μου οπως θες το βγαζεις το μωρο απο το μαιυτηριο ειτε με καρεκλακι ειτε με πορτμπεμπε ειτε με καλαθουνα.... στο εξωτερικο μονο με το καρεκλακι του αυτοκινητου.... τιμες δεν ξερω εγω πηρα το 3σε1 καροτσι και τα ειχε ολα πανω και ετσι τα χρησιμοποιησα ολα στο φουλ!!!!

νανσυ επισης μου αρεσει το ΕΡΡΙΚΑ!!! σαντυ και ερρικα τι λες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ πηρα μια ευγενικοτατη κυρια σε ενα απο τα καταστηματα ηρα και μου ειπε οτι βρηκε απο διαφορα μαγαζια τα πραγματα που χριαζομαι και τωρα περιμενω τηλεφωνο της για να επιβεβαιωσουμε την παραγγελεια!!! μακαρι!

λιλ μου επειδη οδηγαω μονη μου δηλαδη λογω της δουλειας μου και του συζυγου επρεπε καποιος να ειναι με το παιδι και ο αλλος στη δουλεια ετσι βρηκα λυσεις που ειναι βολικες για τα αυτοκινητα (βαλε βγαλε) και δεν πολυταραζουμε το μωρο.... τα περισσοτερα πορτμπεμπε ξεχασα να σας πω σηκωνονται οι πλατες αν το θελετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΚΟΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ!ΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΟΙ ΚΟΙΛΙΕΣ ΟΛΟ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΑΚΟΥΩ ΝΑ ΛΕΤΕ.ΕΓΩ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΨΩ ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΡΧΙΖΩ Κ ΕΓΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera kouklitses mou euxaristw gia tis euxes sas....piga ekana tin kampuli an k nomiza oti den tha pernaei me tpt i wra oute katalava pws perase.. tha perimenw twra to apogeuma na dw k ta apotelesmata... nai lil mou o giatros tha sou pei poses metriseis tha kaneis akrivos... pantws koritsia sourotiti me kanane :lol::lol::lol: elena upomoni me tis suspaseis...

anthi mou ontws pws antexeis mexri toso arga den tha tin paleua me tpt...

nai vre maraki mou ante kanoniste k me tin antwnia na pioume ena kafedaki oles mazi...

nansy moou ti wraia pou einai ena k ena polu xarika, na prosexeis min epanapavese einai duskolo sta didima, telika uperteroume ta agorakia :lol::lol:, egw ariadnh tha elega k to nefeli einai polu wraio....

xristinaka mpravo gai ta nea sou na sou zhsei o koritsaros...

katerinaki kali eputixia aurio stin b epipedou.....

antwnia mou perastika sou....

tsevoula polu katatopistiki i listoula sou prepei na arxisw k egw na kanw lista me to ti tha parw...

egw mallon se kalathouna tha to exw stin arxi k meta kounia k emeis den exoume k polu xwro sto dwmatio tha dw den kserw akoma....

osos gia karotsi k emena mou aresei polu to 3se1 alla polu akrivo re seis....

tespa paw na mageirepsw tpt filakia edw gurw tha eimai....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω έγραφα 2 ώρες και τελικά δεν αποθηκεύτηκε το ποστ μου. :evil:

aleka ωραίο το πορτ μπεμπε αλλά λέω να μην μπω σε έξτρα έξοδα αφού θα έχω το καθισματάκι. Άντε θα το αποκτήσεις επιτέλους το επιθυμητό σετάκι :D .

Εγώ θα έχω τα εξής: να μου πείτε αν χρειάζομαι κάτι άλλο. Μία κούνια που θα μου την χαρίσουν, ένα λίκνο το οποίο θα μου κοστίσει το πολύ 174 ευρώ με την προίκα, το καθισματάκι του αυτοκινήτου από 0-9kg για τις μεταφορές - μετακομίσεις :lol: το οποίο και αυτό θα μου το χαρίσουν. Πιστεύετε ότι θα χρειαστώ και κάτι άλλο πέρα από καρότσι που σκέφτομαι να πάρω αργότερα ένα οικονομικό από το Jumbo που μου είχαν πει ότι είναι καλά και πολύ ελαφριά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ESTE ΡΙΛΑΞ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΜΕ 120,ΟΟΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΑ ΕΚΛΑΨΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ Κ ΜΕΤΑ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΤΗΣ CICCHO ΜΕ 20 ΕΥΡΩ Κ ΤΟ ΕΛΙΩΣΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ναι κοριτσια τα βρηκα ολα παντα-σεντονακια-κουνουπιερα στη τιμη 120ευρω ολα μαζι... τα μισα απο κορινθο και η κουνουπιερα απο αθηνα!!! αυριο τους καταθετω τα λεφτα και μου τα στελνουν με κουριερ!!!

παραγγειλα και τα αυτοκολλητα και την επομενη βδομαδα θα τα εχω(ετσι μου ειπαν), βρηκα και τους κωδικους των χρωματων για το δωματιο των παιδιων και ναι ολα τωρα πανε καλα.... μονο να φτιαξει ο αντρας μου τη συρταριερα της ντουλαπας και ξεκιναμε τα ρουχα!!! αχ πολυ χαρηκα!!!!

εστε μου για ελαφρυ και φθηνο καροτσι τζαμπο ανεπυφιλακτα.... ριλαξ εγω δεν πηρα στη σαντυ την εβαζα στο καρεκλακι του αυτοκιητου γιατι κουνιοταν κιολας!

μαξιμ καλα αποτελεσματα ναχεις! και εσυ λιλ μου μια χαρα θα ειναι ολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε σας ειπα ειμαι τρελη γιαυτο!!!! και θελω τα παντα να ειναι ετοιμα! σας ειπα οπως οργανωσα το δωματιο που ηταν μονη της η κυρια τα ιδια θα κανω και στο κυριο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβοοο αλεκάκιιι. Άντε άντε σου φυγε ένα βάρος. Κι εγώ θέλω να τακτοποιήσω το δωμάτιο αλλά επειδή είναι το 1ο έχω γολγοθά μπροστά μου. Σε 2 εβδομάδες θα μπούνε μαστόροι να μου το κάνουν λαμπόγυαλο :lol:

Θα βάλω εσωτερική μόνωση στο ταβάνι για να έχει δροσιά ο μπέμπης και ζέστη τον χειμώνα και μάλλον θα βάλω και κρυφούς φωτισμούς με Led. Επίσης, ταυτόχρονα θα αλλάξω και την ντουλάπα. Ανυπομονώ να τελειώσει να δω πως θα γίνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον παω να ταισω τη κοκοπικου γιατι γεμισε το σπιτι με μωρομαντηλα!

σημερα για μενα το μενου εχει νιοκι(θελω να τα δοκιμασω να δω τι σκατα ειναι) με σαλτσα κοτοπουλο αλα κρεμ και μπολικο τυρι, κοτομπουκιτσες και μοσχαρακι για το μοσχαρακι μου!!!! φιλια θα τα πουμε μετα!

εστε στη εκανα και εγω τις μεγαλες αλλαγες ξυλινο πατωμα, αιρκοντισιον, γυψοσανιδες και δεν συμμαζευεται! εσυ απολαυσε τις αλλαγες και ασχολισου με τα ψωνια(και εγω ετσι εκανα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aleka euxaristw gia tis photo, eisai polu katopistiki! Eidika gia emas ti prwtomanoules pou den

kseroume, egw toulaxiston apo auta tipota den iksera ws twra...den kserw oute ti diafora exoun

ta port mpempe me to rilax kai tin kalathouna! Logika tha ta mathw kai gw siga siga. Opws to blepw kai egw auto to 3 se 1 karotsi tha parw. Mporei na kanei liga parapanw alla an ta pareis ola ksexwrista pali mazeuontai kamposa lefta. Opote 3 se 1 gia na teleiwnoume.

Xairomai pou ta brikes ola gia to setaki sou giati itan polu omorfo!!

Nancy gia to onoma kai ta tria wraia einai, emeis skeftomastan an to bgaloume kati asxeto pou mas aresei emas na to bgaloume Nefeli opws eipe kai h Maxim. Alla m'aresei polu kai to Artemis.

Koritsia tin kampuli zaxarou pote tin kanoume? Mallon tha mou pei o giatros sto rantebou mas tin Triti pote tha to kanw e?

Auto to sfuksimo an telika einai suspaseis...den to pathainw sunexeia, mono stis aggalitses to pathainw.

Tha dw ti tha mou pei tin Triti kai giauto.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elena_c λογικό να το παθαίνεις στις αγκαλίτσες αφού η απόλαυση που δημιουργούν οι αγκαλιές :lol: κάνει την μήτρα να συσπάτε.

Εμείς λέμε να τον βγάλουμε το όνομα του πεθερού μου Στράτος. Δεν τρελάθηκα κιόλας αλλά υπέκυψα γιατί το μόνο που με ενδιαφέρει είναι να είναι καλά ο μπέμπης μου και τίποτα άλλο.

Αλεκάκι με πέθανες με το μενού. Πωπω λιχουδιέςςςς. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maxim τι σύμπτωση :lol: Το χειρότερό μου είναι αν θα τον φωνάζουν Στρατή γιατί έτσι φωνάζουν τον πεθερό μου :? Θα βάλω αυστηρούς κανόνες να τον φωνάζουν μόνο Στράτο χαχαχα Αλλιώς θα πέφτουν κυρώσεις :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηello μανουλες!!Μολις διαβασα τα νεα σας και χαιρομαι που βαδιζουμε ολες ομαλα.

Νασνσυ πολυ χαρηκα που ναι καλα τα μωρακια σου.

ΧαΧα,κοριτσια οσο σχολιαζατε τα καροτσια εγω ημουν παλι στο ηρα,με τηυν γιαγια και την μαμα μου(τους παω λιγους λιγους για να επιλεξουν τι θα μου παρουν ;) ,μονο με την συγκαταθεση μου βεβαια!!)

Ενταξει με αυτα που εχω ξετρελαθει ειναι με τα ρουχαλακια,δηλ ειναι κατι τοσο πανεμορφα καλοκαιρινα φορεματακια που ανυπομονω να τα δω φοραμενα στην μελενια μου μαζι με τουρμπανακι τρελο.Ομως για καροτσι πηγα να κανω ερευνα,αυτο που μου αρεσε ηταν 3 σε 1 και κοστιζε 610€ :shock: .Μιλησα με τον αντρα μου στο τηλ και ειπε καλυτερα να κοιταξουμε και αλλου,ευτυχωσ με συγκρατησε γιατι ετοιμη ημουν να ψησω την γιαγιουλα!!Παντως πολυ ωραιο,εκρου χρωματακι.Ειχε ομως και 3 σε 1 με 380€. Πηγα να δω ξανα τις προικες και μου αρεσε μονο μια που η οποια κοστιζει 250€ :shock: .Γαμωτο τι τιμες ειναι αυτες.!!!

Αντε γαι το καροτσι,αλλα εσεις τι λετε αξιζει η προικα για την κουνια να δωσεις 250€???

Πωωω αν δε τελειωσω την λιστα μου θα σκασω,ομως εχω φτασει στα μισα ;)

Εμεις απο τον Μαιο θα μπορουμε να φτιαξουμε το παιδικο και γενικως το σπιτι της πεθερας μου που θα φυγει για το χωριο.Αρα οτι ψωνιζω ειναι σε μια ακρη στην μαμα μου :(

Ουφ να ναι καλα οι οικογενειες μασ που εχουμε κοντα μας,ειδαλλως ουτε μπιμπερο δε θα μπορουσαμε να παρουμε μονοι μας με αυτα που γινονται στην Ελλαδα!!

Εμενα μου αρεσει πολυ το Αρτεμις,το Αλεξανδρα,Ελισαβετ, Αριαδνη, το Δαναη+++...

και για αγορακια το Αποστολης ΑλεξανδροΣ,Στρατος,Σταυρος,Δημητρης+++

Για εμας δεν εχουε καταληξει ακομα,ο αντρασ μου λεει να το πω στην μανα μου(Παναγιωτα :? )

ομως δε μου αρεσει αν και γινεται και Ναγια.Μακαρι να μπορουσε να επιλεξει μονη της !!!!!

καποια κοπελα με ειχε ρωτησει αν θελω να μου δωσει πληροφοριες για μια γιατρο στο Ελενα.Σορι που ξεχασα ποια αλλα ειναι πολλες σελιδες πισω :( . Αν θελεισ στειλε μου πληροφοριες ,γιατι μαλλον θα φυγω απο την δικια μου και θα αλλαξω και νοσοκομειο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsares mou ti kanoume shmera??egw edw spitaki efaga kati psilo kai etoimazomai na ksekinisw to siderwma pou tooooooooso variemai alla o antras mou se ligo de tha exei rouxa!!xaxaxaxxa eyxaristw polu ola ta koritsaki agia tis eyxes kai anteyxomai ola na sas pane kala mexri telous!!! :D:D:D

nansy mou emena maresei polu to ariadni :D

kai re koritsia maxim kai etse mia xra onomataki einai to stratos ;);) wraiotato!!!

alekaki se zilevw pou eisai toso organotiki..pwpw egw akoma me tipota den exw asxolithei..isws giati emas o xwros einai periorismenos kai leeme na kanoume kapoies prosmarmoges me gypsosanida gia na dhmiourgisoume ena mikro dwmatiaki akei pou twra einai xolaki alla tha ksekinisoume molis anoiksie ligo o kiaros gia na mporoume na vapsoume kiolas mi mou myrizei to spiti..alla kiegw ana den sigourepsw to koritsaki ton allo mhna den ksekinaw na parw tipota min tin patisw!!xaxaxxaaxxaaxxa

ante katerinaki mou perimenoume nea aptin b epipedou!!ola na einai teleia me to mpempaki sou!!!

elena mou min agxwnesei kiegw asxeti hmoun apla etyxe na exei gennisei prosfta i aderfi mou kai me katatopizei me polla pragmata!!siga siga tha ta mathoume kiemeis!!xaxaxa

emeis phrame mia prosfora gia kounia apo kapoio magazi kai to savvato leme na pame kai 2-3 akoma kai mexri telos tou mhna na apofasisoume etsi kialliws tin kounia se oudetero xrwma tha tin paroume opote na mas fygei ayto to agxos kai ena ena ta exoda na fevgoun...ayta prostoparon sas afhnw kai ta eme argoteraaaaa :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tsevoula μου εγώ στο είπα. Είναι πολύ καλή την έχει πολύς κόσμος γνωστός μου και έχουν μείνει ευχαριστημένοι και εκείνοι εκτός από μένα βέβαια. Αν δεν είχα το γιατρό μου θα πήγαινα σίγουρα σε αυτή. Πάω να σου στείλω μήνυμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας εγκυουλες ομορφες, το πρωί πήγα για την β επιπέδου.

Ολα καλά με το μωράκι μου ολες οι μετρήσεις στα φυσιολογικά ορια δεν βρέθηκε τιποτα παθολογικό και ναι ειναι 100% αγοράκι!!!!!!!!!!! :D:D Εχω ανακουφιστει που ειναι μια χαρά το μπεμπάκι μου μονο που δεν ειδα το μουτράκι του 3d αλλά δεν με πειράζει. Την έκανα μάλιστα και σε δύο δοσεις γιατι στην αρχή ήταν γυρισμένος πλάτη και μάλλον κοιμόταν οποτε πηγα έφαγα την σοκολατιτσα μου και συνεχίσαμε. Μετά γύρισε και ειχε ξυπνήσει για τα καλά αφου δεν σταμάτησε να κουνιέτε. Τους ειπα και μου μέτρησε και τον τράχηλο οποτε ειμαστε και απο κει οκ. ;)

Μόνο που πήγα μονη μου και έμεινε ο άντρας μου στο σπιτι με την μικρή γιατι ειχε ολο το βράδυ και το πρωι πυρετο. Εχει μονο πυρετο και λιγες μυξούλες οποτε καμια ιωση θα ναι που ελπιζω να κάνει γρήγορα τον κύκλο της. :roll:

Πάω να διαβάσω τα νέα σας και επανέρχομαι.... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
    • Άντε μπράβο συγχαρητήρια κορίτσι μου με το καλό ο γάμος πάντα ευτυχισμένοι να είστε, αγαπημένοι και να έρθει το μωρακι σας να ολοκληρώσει την ευτυχία σας 🥰 καλα εκανες και έφυγες από την δουλειά δεν είναι να χάνονται τέτοιες μερες μακάρι να μπορέσετε και αύριο και μεθαύριο να έχετε μπόλικες επαφες 😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...