Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ Νο2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σας!!!!

θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση παρακαλώ πολύ! Που θα μου συστείνατε να κάνω το U/s Β επιπέδου ώστε:

1. Να πάρω DVD

2. Να πάρω Φωτό του μωρού μου

3. Να είναι 4D εγχρωμο

Εγώ δεν ξέρω κάτι σχετικό. Ρώτησα το γιατρό μου, αλλά επειδή είναι σε δημόσιο νοσοκομείο, και είναι πολύ τυπικός με αυτά, δυστυχώς δεν μου είπε κάτι... Μου είπε ότι είμαι πολύ ψείρα και θα την βρω την άκρη και ότι μου έχει εμπιστοσύνη (εχω σχετικές σπουδές... ίσως για αυτό)

θενκς!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!

Ήδη έχει πάει 5.42 και είμαι ξύπνια από τις 4.30...υπομονή τι να κάνεις?????Είπα να δω τι κάνετε, μήπως είναι καμία ξύπνια αλλά μόνη μου μάλλον είμαι.

Miss_Yakinthos, (πρωίνη σε βρίσκω και εσένα) δεν αναφέρεις για ποια περιοχή είσαι...Εγώ στο πρώτο μου είχα πάει στη Θεσσαλονίκη στον Καρυδα (μιας και Φλώρινας δεν έχει) αλλά δεν ξέρω αν έχει 4D έγχρωμο...

Αλέκα με έκανες και γέλασα!!!!!Δε το χώνεψα βρε...γενικά δεν κάνω κοιλίτσα. Και στο πρώτο μου από τον πέμπτο και μετά άρχισε να μεγαλώνει η κοιλίτσα, μάλλον και τώρα έτσι θα γίνει. Έχει όμως διαφορά από πριν να μείνω έγκυος. Το θέμα είναι ότι έχω σχετικά φαρδύ σκελετό οπότε έχει να απλωθεί το μωράκι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα να έχουμε και σήμερις!

venus αυτό στη φωτογραφία είναι κοιλιά? Εγώ ήμουνα έτσι πριν μείνω έγκυος χαχαχα

Τυχερούλα! Πρέπει να βάλω κι εγώ photo με την κοιλιά τώρα ζήλεψα :D

Σήμερα θα πάρω αποτελέσματα ούρων για την οξόνη να δούμε αν η δίαιτα την έχει επηρεάσει ελπίζω να είναι αρνητική.

Κοριτσάκια για πείτε μου και μένα γνώμη. Σκέφτομαι να πάρω αυτο το λ'ικνο σε χρώμα ζαχαρί

http://www.motherbaby.gr/images/product ... _0134s.jpg

με αυτή την προίκα

http://www.motherbaby.gr/images/product ... ITRINO.jpg

Μήπως είναι too much το κίτρινο? Θα ρωτήσω μήπως έχουν αυτή την προίκα που έχουν στη photo με το λίκνο αν και δεν νομίζω γιατί μου είπαν ποιες έχουν συγκεκριμένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ.ΕΣΤΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΛΥΚΝΟ Κ ΤΟ ΚΙΤΡΙΝΟ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ..ΑΧ Κ ΕΓΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΧΩΡΑΜΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ.ΑΝ Κ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΜΙΑ ΚΟΥΝΙΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΣΤΗΝ ΚΡΕΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ Κ ΒΑΖΩ Κ ΤΑ ΔΥΟ ΜΕΣΑ.ΤΙ ΛΕΤΕ; ΑΠΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ Κ ΑΛΛΟ ΛΥΚΝΟ ΑΦΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ Κ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΚΟΥΝΙΑ ΝΑ ΕΒΑΖΑ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΔΥΟ ΛΥΚΝΟ ΜΙΑ ΚΟΥΝΙΑ.ΑΠΛΑ ΤΟ ΛΥΚΝΟ ΤΟ ΕΙΧΑ Κ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ(ΕΙΧΕ ΡΟΔΑΚΙΑ ΠΟΛΥ ΒΟΛΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΥΠΟΨΙΝ ΣΑΣ)ΑΛΛΑ Κ ΠΑΛΙ ΛΕΩ ΔΥΟ ΛΥΚΝΟ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΥΠΕΡΒΟΛΗ Κ ΑΥΤΟ.ΕΞΑΛΛΟΥ ΘΑ ΠΑΡΩ Κ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΟΡΤ-ΜΠΕΜΠΕ Η ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ..ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ Κ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΕΤΟΙΜΟ ΜΕ ΤΙΣ ΔΥΟ ΚΟΥΝΙΕΣ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ Κ ΕΝΑ..ΑΧ ΔΕΝ ΞΕΡΩ...

ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΓΙΑΤΡΟ ΤΙ ΑΓΩΝΙΑ Κ ΑΥΤΗ...ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΝΧΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΝΑΙ Κ ΤΑ ΔΥΟ ΚΑΛΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!τι κανετε.Εμεισ εχουμε αρχισει και κλωτσαμε πιο εντονα και πιο συχνα. :D

πολυ ωραιο το λικνο και η προικα este,και εγω που παρειγγειλα την κουνια δεν εχω καταληξει ακομα στην προικα,θα την αφησω στον αδερφο μου για δωρο,γιατι δεν προκειται να επιλεξω. ;)

Venus και σε μενα τωρα λιγο πεταχτηκε η κοιλια αλλα και [παλι δεν καταλαβαινεισ οτι ειμαι εγκυοσ,σιγα σιγα θα αρχισουμε κι εμεις να ξεπεταγομαστε 8-)

Χτες ειδαμε την μελενια μας,εχει μεγαλωσει πολυ και ειχε μια σταση λες και διαβαζε!!Δοξα τω Θεο ολα καλα,ππανεμορφη ειναι και εννοειται οτι μου μοιαζει!!!! :D πηρα και 1 κιλο.(ειχα χασει 4-5 απο τους εμετους,τα ξαναπηρα με το που σταματησαν καπακι,και ειμαι +1 απο τα αρχικα κιλα μου :? )

Μις Υακινθος και εγω εχω αποριες για την β επιπεδου.Εχω αρχισει και νευριαζω κιολας.Η γιατρος μου (Κοντογεωργη-Ιασω) ως και τωρα με στελνει σε δικους της για εξετασεις και για τις μεγαλες(αυχενικη,τριπλο τεστ-β επιπεδου....) παντα μου λεει οτι δεν καλυπτονται απο το ικα.Της εχω εξηγησει οτι εχουμε οικονομικο προβλημα πλεον και οτι πανε οι παλιεσ εποχες κι ομως ποτε δεν μου εδωσε τηυν εναλλακτικη να παω να τις κανω σε ενα δημοσιο.Ποτε δεν φροντισε να μου τις γραψει νωρις ωστε να προλαβω π.χ να κλεισω στο Ελενα που θελει ενα μηνα πριν ραντεβου.

χτες που την ρωτησα για τηυν β επιπεδου(26/3) παλι τα ιδια μου ειπε και με εστειλε στον δικο της και την ρωταω αν εχει ο συγκεκριμενος την πιστοποιηση και το απεφυγε :x

Τι να κανω βρε κοριτσια?Δε με χαλαει να τα δωσω τα χρηματα,απλα δεν θελω να με πιανουν κοτσο και εστω να ηξερα οτι ειναι καλυτεροι αυτοι που τους πληρωνω.Στην τελικη με τοσα χρηματα που χω δωσει θα χα τελειωσει και το δωματιο της μπεμπας!!!!Εσεις τι εχετε κανει???Α και γω θελω dvd kai foto :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσυ

Μπορείς να βάλεις κάτι τέτοιο http://www.safababy.com/images/twins.jpg :)

Κοριτσια όσο για την β επιπέδου πιστεύω ότι μεγαλύτερη σημασία έχει να είναι καλός ο γιατρός παρά αν θα σου δώσει dvd.

Εμένα μου έδωσε μόνο φωτογραφίες αλλά έμεινα τόσο ικανοποιημένη ότι τα τσέκαρε όλα στον μπέμπη μου που δεν με ενδιέφερε το dvd. Αλλωστε σε λίγο καιρό θα τον έχω στα χέρια μου :D .

Στην βἐπιπέδου κατάλαβε ο γιατρός ότι ίσως έχω πρόβλημα με το ζάχαρο και να προσέξω την διατροφή μου. Και όντως είχε δίκιο.

tsevoula εγω κάποια στιγμή πήγαινα σε μία γυναικολόγο στο Έλενα πολύ καλή. Αν σε ενδιαφέρει να σου δώσω τηλ επικοινωνίας να σε καθοδηγήσει για την βἐπιπέδου στο Έλενα.

Εγώ στο Έλενα ήθελα να γεννήσω αλλά επειδή έχω τέβε και είμαι ικανοποιημένη με τον νυν γιατρό μου που έτυχε να είναι και του τέβε, επειδή είναι στο Λητώ θα γεννήσω εκεί.

Άσχετο αλλά και σχετικό. Χτες πήρα τηλ στο Λητώ για να ρωτήσω για τιμές και για τις ειδικές τιμές για ασφαλισμένους του ΕΟΠΥΥ και μου λένε στο λογιστήριο ότι τώρα ισχύει για όλους 900 ευρώ επίδομα τοκετού αλλά να ξανακαλέσω τον Ιούνιο γιατί το πιο πιθανό είναι να έχει καταργηθεί τελείως. ΑΙΣΧΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tsevoula κοντογιωργη που εχει ιατρειο??? παιζει να την ξερω πολυυυ καλαααα!!!

Κορίτσια....λέγαμε χτες΄με το γίωργο μου..να φτιάξουμε λίστα με τα πρωτα που θα αγορασουμε τα απαραιτητα ....να δουμε στο ricardo ή στο ebay ποσο στοιχιζουν να φορτωσουμε την καρτα την πιστωτικη ώστε να τα ξεχρεωσουμε μεχρι τη γεννα.....αλλα....τι να αγορασω....??? δε ξερω??? ποια εχουν προτεραιοτητα??? ειδα δε μια πιπιλα θερμομετρο τελεια...χαχαχχα...ειναι ομως προτεραιοτητα αυτο......??????

μετα τι γνωμη εχετε για τα καροτσια που ειναι 3 σε 1?? ειναι καλα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariagiorgos

Πολύ φθηνά μπορείς να βρείς και στο amazon.co.uk. Εγώ από κει πήρα το baba sling σε γκρι χρώμα, θερμόμετρο Philips Avent κανονικό και πιπίλα, μαξιλάρι θηλασμού, επιθέματα στήθους philips, Ένα δοχείο για τις πάνες, ένα φορμάκι-φασκιά να το πω? :D για τον ύπνο του, και ένα σετ σκουφάκι και γαντάκια (όχι μάλλινα) για προστασία από το γρατζουνισμα. Έχει και πολλά άλλα πράγματα αλλά λογικά τα πολύ ογκώδη όπως καρότσι θα πρέπει να τα πάρεις από δω φαντάζομαι.

Λίκνο θα πάρω από ένα μαγαζί στο Περιστέρι (είναι αυτό που έβαλα πιο πάνω) και έχουν πολύ καλές τιμές και τα φέρνουν και δωρεάν με μεταφορική στην πόλη σου. Το λίκνο που θα πάρω έχει μαζί με την προίκα την κίτρινη 165 ευρώ. Μπορείς να κάνεις μία λίστα με πράγματα που θα χρειαστείς. Εμένα μου δώσανε μία στο Λητώ αλλά τελικά δεν πήρα ακόμα τίποτα από κει γιατί τα βρίσκω πανάκριβα. Για παράδειγμα, στο Λητώ το μαξιλάρι θηλασμού το είχε απο 60-80 ευρώ και χωρίς να βγαίνει το κάλλυμα και να πλένεται, ενώ στο amazon το είχε τόσο δες εδώ (με έξτρα κάλλυμα που όλα βγαίνουν και πλένονται. Εγώ το βολεύτηκα πάρα πολύ ήδη το βάζω στον ύπνο και όταν κάθομαι στον καναπέ. http://www.amazon.co.uk/gp/product/B005 ... 02_details

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsia ti kanete eiste kala ?

nansy moy min anxonese ola kala 8a einai 8a deis !!

tsevoula me tous giatrous i ali8eia ginode polla to simadiko einai na exeis empistosini ston diko sou an oxi ekei arxizoun ta 8ematakia k i amfivolies !

alekagala kalh mou megalsoe i kilitsa sou ftou ftou mi se matia3o koritsaki mou !

na exete oles mia omorfi mera k oses pate giatro na deite ta morakia sas k na einai oooola teleia !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα αγαπημενες μου!!

Εχθες το βραδυ μας εστειλε η βιοιατρικη τις εξετασεις και με μια ματια που ρηξαμε φανηκαν ολες καλες!

Αυριο μενει το απογευμα να δουμε τι θα μας πει η αιματολογος...

Εχω χαρει με τις εξετασεις!Ευχαριστω και για τις ευχες σας!

Εste καλως ηρθες στην παρεα μας!

Το λικνο και η προικα του μωρου μου αρεσαν.

Σκεφτομουν και εγω για λικνο αλλα διαβασα οτι ειναι το πολυ μεχρι τον 6ο μηνα οποτε ειπα να παρω κουνια και να εχω στην κρεβατοκαμαρα το πορτ μπεμπε που θα μπορω να το μεταφερω κι ολας.

Κατερινακι και Αριαδνη καλη επιτυχια στη β επιπεδου!!Θα περιμενουμε με αγωνια νεα σας!

Κοντευω και εγω την αλλη Πεμπτη. :ympray:

venus oντως ακομα δεν φαινεται η κοιλιτσα :o

Και εσυ αυπνοιες , ε?Αρα να μπαινω και εγω μηπως σε πετυχω :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia! Ti kanete? Blepw polles kai diafores suzitiseis anoiksate!

Exw erwtiseis na kanw se autes pou kseroun! Katarxin Este mou aresei para polu to likno auto

kai h proika...kai auti pou dialekses esu Aleka einai Teleia! Polu wraia ola. H erwtisi mou einai,

eseis koritsia pou tha parete lukno tha parete kai kounia?? H pernoume to lukno anti gia kounia??

ti diafora exoun??

Kai h alli erwtisi mou exei na kanei me tis aggalies pou legate xtes. Loipon, meta tis epafes mas...h

koilia mou petrwnei gia liga lepta kai niwthw oti paei to mwro xamila kai einai sa petra, auto krataei kanena tetarto.

Auto to pathainei kamia sas?? Tha rwtisw kai to giatro mou apo bdomada alla ithela na dw an kai eseis kserete kati gia auto.

Aleka, egw eimai 30 an thes bale to sti listoula kai epomeno rantebou exw stis 13-3.

Autes tis meres den mpika polu giati eixame alla...ebale o antras mou ena palio pluntirio piatwn pou eixan oi goneis mou...pou itan men palio alla den itan pote xrisimopoiimeno, to eixan agorasei kai den to ebalan pote...opote eipame na to paroume emeis, loipon to ebale kai mallon auto apo tin polukairia eixe xalasei kapoio lastixo kai plumirise oli h kouzina!!!! Eprepe na bgazoume eksw xalia kai ola gia na stegnwsei. Kai oxi tipota allo, alla gia na baloume to pluntirio mou ksilwse kai ena ntoulapi!

Mou irthes sto mualo esu Delphine pou eixate kai eseis problima me kati stin kouzina alla kai alli mia kopela de thumamai poia pou eixe pei oti plumirise h kouzina tis!

Lil mpravo gia tis eksetaseis sou!!! Euxarista auta ta nea, ante na deis pou kai h B epipedou mia xara tha paei!!

Kali epituxia sta koritsia pou exoun B epipedou kai eksetaseis autes tis meres!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ESTE ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΩ.

ΑΧ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΘΑ ΡΘΕΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΣΚΑΣΩ!!!

ΑΧ ΞΕΚΙΝΑΤΕ ΑΓΟΡΕΣ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ..ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΜΑ ΠΑΡΕΤΕ..ΡΟΥΧΑ..ΚΟΥΒΕΡΤΕΣ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΚΟΥΝΙΑ ΚΑΡΟΤΣΙ ΡΙΛΑΞ ΜΑΡΣΙΠΟ ΚΑΘΙΣΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΕΣ ΘΕΡΜΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΚΤΛ.....ΘΥΜΑΜΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΨΩΝΙΖΑ ΨΩΝΙΖΑ Κ ΤΕΛΙΩΜΟ ΔΕΝ ΕΙΧΕ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LIL

Ευχαριστώ πολύ καλώς σας βρήκα.

Εμένα δεν χωράει η κούνια στο υπνοδωμάτιο γιἀυτό θα πάρω λίκνο.

mariagiorgos

θα σου το στείλω με μήνυμα για να μην θεωρηθεί διαφήμιση.

Elena_C

Πωπω ζημιά που έπαθες στα καλά καθούμενα φασαρίες.

Για τις αγκαλιές και το πέτρωμα το πιο πιθανό είναι να σου πει ο γιατρός ότι κάνει συσπάσεις η μήτρα και να σου δώσει μαγνήσιο. Αν παίρνεις ήδη τότε θα σου δώσει κι άλλο δεν είναι τίποτα μην ανησυχείς.

Ναι εγώ θα πάρω και κούνια αλλά θα μου την δώσουν οπότε δεν θα την αγοράσω και θα την βάλω στο παιδικό. Όπως προείπα δεν χωράει στο υπνοδωμάτιό μου και γιἀυτό παίρνω λίκνο. Η διαφορά τους είναι στο μέγεθος το λίκνο είναι πιο μικρό και μπορείς να το έχεις για συγκεκριμένο χρονικό διάστημα. Επίσης, το λίκνο κουνιέται και νανουρίζεται το μωρό αλλά έχει και την δυνατότητα να κλειδώσει και να μείνει σταθερό. Μπορείς να το μεταφέρεις και στο σαλόνι αν θες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tsevoula κοντογιωργη που εχει ιατρειο??? παιζει να την ξερω πολυυυ καλαααα!!!

Κορίτσια....λέγαμε χτες΄με το γίωργο μου..να φτιάξουμε λίστα με τα πρωτα που θα αγορασουμε τα απαραιτητα ....να δουμε στο ricardo ή στο ebay ποσο στοιχιζουν να φορτωσουμε την καρτα την πιστωτικη ώστε να τα ξεχρεωσουμε μεχρι τη γεννα.....αλλα....τι να αγορασω....??? δε ξερω??? ποια εχουν προτεραιοτητα??? ειδα δε μια πιπιλα θερμομετρο τελεια...χαχαχχα...ειναι ομως προτεραιοτητα αυτο......??????

μετα τι γνωμη εχετε για τα καροτσια που ειναι 3 σε 1?? ειναι καλα??

Στο μενιδι κοντα στην εφορια ειναι η κοντογεωργη.Για πες,εγω την εχω 4-5 χρονια :?:

Εμενα μου εχουν πει οτι η καλαθουνα κ κ η κουνια ή λικνο(το λικνο για πολυ λιγο διαστημα)ειναι τ5α πρωτα που χρειαζεται αλλα καλυτερα να σου πουνε η δευτερομανουλεσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μενίδι μένω....την ειχα κ εγω στα 17 κ με εστειλε για επεμβαση η βλαμενη στο ιασω ενω οταν πηρα δευτερη κ τριτη γνωμη δεν μου βρηκαν οτι ελεγε αυτη....την αλλαξα αμεσως...επισης κ 2 φιλες μου την αλλαξαν γιαιτι πηγαιναν με το βιβλιριο κ της ξεπεταγε....ενω οταν πηγαινανε να πληρωσουν ασχολιοταν..βεβαια αυτα δικες μου γνωμες......συγνωμη αν σε επηρεαζω....απλα επειδη την ηξερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν με επηρεαζεις Μαρια,τα χω ψιλοπαρει κ γω.Ιδιωτικα παω αλλα δεν δινει καθολου σημασια στο οτι δεν τα παμε καλα οικονομικα και βαριοταν εστω να μου γραφει τις εξετασεις κ τα φαρμακα.

και εγω το ζωον αργω να φουντωσω.Για το σιδηρο-ασβεστιο με το ζορι την εβαλα να τα γραψει πλεον,τα θεωρουσε ευτελη ποσα! Και εγω εχω κανει επεμβαση στο Ιασω.Αλλα δε το εχω ψαξει αλλου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια! τι κανετε? απουσιασα καμποσο καιρο γιατι ειχαμε την πεθερα μου στο νοσοκομειο και τελικα εφυγε απο κοντα μας στις 28 του Φεβρουαριου μια βδομαδα πριν :( ειναι δυσκολα τα πραγματα σπιτι, ο αντρας μου ειναι σε κακα χαλια!

Η μικρη μου ειναι πολυ δραστηρια ομως και με εχει ταραξει στις κλοτσιες! την πεμπτη που μας περασε πηγαμε στον γιατρο και ειμασταν 630 γραμμαρια! την βρηκε μια χαρα απ'οσα μου ειπε :) με ποναει αφανταστα η μεση μου και απο την Κυριακη εχω αρκετες ενοχλησεις απο κατω :roll::roll: !

Αρχισαμε να ψαχνουμε για πραγματακια του δωματιου αλλα ακομα δεν εχουμε κλεισει τιποτα!

Θα σας παρακολουθησω για να ενταχθω και παλι :D φιλακιαα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΠΡΩΤΟΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟ ΛΙΚΝΟ Η Η ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ 3 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ Κ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ.ΤΟ ΛΥΚΝΟ ΤΟ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΚΡΕΒΑΤΟΚΑΜΑΡΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ Κ Η ΚΟΥΝΙΑ ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ.ΤΩΡΑ ΕΑΝ Η ΚΡΕΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ Κ ΧΩΡΑΕΙ Η ΚΟΥΝΙΑ ΤΟ ΛΥΚΝΟ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΟ.ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΜΕ ΡΟΔΑΚΙΑ Κ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ Α!ΚΟΥΝΙΟΤΑΝ ΚΙΟΛΑΣ.ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΛΟΝΙ Κ ΚΟΥΖΙΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΤΑ ΡΙΛΑΞ Η ΠΟΡΤΜΠΕΜΠΕ Η ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ.ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΛΙΛΑΞ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ 3 ΜΗΝΕΣ.ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΟΣΟ ΤΟ

ΣΥΖΗΤΑΩ ΘΑ ΒΑΛΩ ΚΟΥΝΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΕΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ 2 ΛΥΚΝΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΤΡΙΜΩΓΜΑ ΕΙΝΑΙ.ΘΑ ΕΧΩ Κ ΤΟ ΛΥΚΝΟ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ 40 ΜΕΡΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΧΩΡΑΝΕ Κ ΤΑ ΔΥΟ.ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ 6 ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΟΥΝΙΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΧΩ ΟΛΑ ΕΤΟΙΜΑ.Α!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΧΙΛΙΟΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑΜΕ;ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ!ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΣΤΡΩΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΠΑΤΩΜΑ Η ΚΑΝΑΠΕ Κ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ!Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΟ ΕΛΙΩΣΕ Κ ΑΥΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΑΝ ΣΠΙΤΑΚΙ Κ ΠΑΙΖΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΑΥΤΟ(2 ΧΡΟΝΙΑ)ΣΤΑΝΤΑΡ ΘΑ ΠΑΡΩ Κ ΑΛΛΟ!!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΤΑΝ ΑΡΧΗΣΟΥΝ ΝΑ ΚΟΥΝΑΝΕ ΧΕΡΑΚΙΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΕΝΤΟΝΑ 3 ΜΗΝΩΝ ΠΕΡΙΠΟΥ.ΕΧΕΙ Κ ΣΤΑ JUMBO ΣΕ 5-6 ΣΧΕΔΙΑ.ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΛΕΤΕ ΡΩΤΗΣΤΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΔΙΚΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ Κ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΘΑ ΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.ΘΕΛΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΧΡΟΝΟ Κ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas kopelares mou!!!elena upomoni koritsara mou,lil mpravo gia tis exetaseis ante na doume ti tha sou pei i aimatologos,este polu wraio to likno kai i proika!!!kai egw psaxnomai siga siga den exw katalixei pouthena tha doume tin pempti exw giatro ante na tin dw!!!! einai polu isixi pali kai exw anusixisei filakia se oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ συλλυπητήρια. Θα τον βοηθήσει τον άντρα σου η μπέμπα να ξεχαστεί ;)

Νανσυ για 3 μήνες το λίκνο?? Εμένα μου έχουν πει ότι είναι για τουλάχιστον 6 μήνες ανάλογα την ανάπτυξη του μωρού. Ε εντάξει μετά τους 6 μήνες καιρός είναι να πάει στο κρεββατάκι του :D

Εσύ τώρα με τα δίδυμα είναι ότι πρέπει η κούνια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια να στε καλα, περνουμε δυναμη απο το μπουμπουκακι μας!

Ξερετε ποσο δυσκολο ειναι αλλα εν μεσω μιας εγκυμοσυνης περναει πιο ανοδυνα νομιζω :roll:

Για καμπυλη σακχαρου τι εχετε πει? εχει κανει καμια? εγω εχω ραντεβου 23 του μηνος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...