Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ Νο2


Recommended Posts

LIL καλά αποτελέσματα. Εγώ θα κάνω αύριο αλλά μόνο ούρων γιατί με την δίαιτα πρέπει να παρακολουθώ και την οξόνη ούρων.

Όντως χάλασε πάλι ο καιρός αλλά τουλάχιστον δεν έχουμε χιόνια.

Την περασμένη εβδομάδα είχα αποκλειστεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

παρεπιπτοντως ξεχασα να πω καλη βδομαδα να εχουμε!! εστε κουραγιο με το ζαχαρο..τωρα ανεβασες?λογου εγκυμοσυνης? κ εγω ειχα κανει μια εξωσωματικη το 97 αλλα δεν πιασαμε..ειχαμε πεσει σε απατεωνα γιατρο που μας ετρωγε λεφτα..κ ετσι το πρωτο μου ηρθε πριν 11 χρονια,το 2000 εμεινα εγκυος φυσιολογικα.το ταξαμε στην αγια ειρηνη χρυσοβαλαντους κ μετα απο 1 μηνα εμεινα..ο πρωην αντρας μου ειχε νεκρα σπερμαζωαρια.καλα αποτελεσματα με τις εξετασεις.. εγω δεν εχω ασφαλεια πια..εληξε στις 28 φεβρουαριου.θα γινει ο γαμος την αλλη βδομαδα κ μετα θα μπω στου αντρα μου το βιβλιαριο(τεβε)..οποτε θα κανω την μεθεπομενη βδομαδα εξετασεις.. οσο για τον καιρο κ εδω συννεφια εχει.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρεπιπτοντως ξεχασα να πω καλη βδομαδα να εχουμε!! εστε κουραγιο με το ζαχαρο..τωρα ανεβασες?λογου εγκυμοσυνης?

Ναι τώρα λόγω εγκυμοσύνης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρεπιπτοντως ξεχασα να πω καλη βδομαδα να εχουμε!! εστε κουραγιο με το ζαχαρο..τωρα ανεβασες?λογου εγκυμοσυνης? κ εγω ειχα κανει μια εξωσωματικη το 97 αλλα δεν πιασαμε..ειχαμε πεσει σε απατεωνα γιατρο που μας ετρωγε λεφτα..κ ετσι το πρωτο μου ηρθε πριν 11 χρονια,το 2000 εμεινα εγκυος φυσιολογικα.το ταξαμε στην αγια ειρηνη χρυσοβαλαντους κ μετα απο 1 μηνα εμεινα..ο πρωην αντρας μου ειχε νεκρα σπερμαζωαρια.καλα αποτελεσματα με τις εξετασεις.. εγω δεν εχω ασφαλεια πια..εληξε στις 28 φεβρουαριου.θα γινει ο γαμος την αλλη βδομαδα κ μετα θα μπω στου αντρα μου το βιβλιαριο(τεβε)..οποτε θα κανω την μεθεπομενη βδομαδα εξετασεις.. οσο για τον καιρο κ εδω συννεφια εχει.. :(

καλημερα!!!!Delphine κατι εχω ακουσει οτι ισως παρουν παραταση τα βιβλιαρια του ικα για 2 μηνες λογω του οτι δεν εχει αυτοκολλητα το ικα. :shock: Ρωτα το μηπωσ και καλυπτεσαι ακομα.Α!! με το καλο ο γαμος να στε παντα μαζι υγιεισ και ευτυχισμενοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσακια!το σκ ο καιρος ηταν τέλειος και όλο έξω ήμουν!αλλα σήμερα δυστυχώς πολυυυυυυυυυ βροχη!θα μουλιασουμε! εμας ο γιατρός δεν μας αφήνει καθόλου επαφές!αλλά ας πάνε όλα καλα και κανουμε υπομονη για μετα!! :( εμεις τελικα επόμενο υπέρηχο θα κάνουμε 12 Μαρτίου! Ηωρα η καλή σε όσες ετοιμάζεστε να παντρευτείτε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες!Πωωω μας την εσπασε παλι ο καιρος!ευτυχως δεν εχει το ιδιο κρυο.Τις προηγουμενες ξεσαλωσα,ειδικα το πρωι σηκωνομαι με μια τρελη υπερενταση και τρεχω να παρω τους δρομους.Γυρισαμε ολη την Αθηνα,ευτυχως που δε βαριεται ο αντρας μου να οδηγει.Κοριτσια εγω εκει που πεθαινα απο τις υπνηλιες τωρα ολο το βραδυ ξυπναω και ξανακοιμαμαι με το ζορι :(

Το πρωι πηρα και τισ απαντησεις ,ουρα-αιμα-τοξοπλασμα.Ο αιματοκριτης αρχιζει τον κατηφορο και τα λεμφοκυτταρα το ιδιο(δε ξερω τι ειναι αυτα). :roll:

το απογευμα εχω γυναικολογο,θα δω την μελενια μου επιτελους,αιωνας μου φανηκε απο τον προηγουμενο υπερηχο.Νομιζω ειναι πολλες μανουλες που εχουν υπερηχο αυτην την βδομαδα.

:D:D:D

Πιστευω να μου δωσει και ημερομηνια για την Β επιπεδου.

σασ φιλω ολες παω να φαω σουτζουκακια με πουρε της μανουλας :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι & Μαρία με το καλό...άντε να μπείτε κ εσείς στο club... [smilie=occasion18.gif]

Το επόμενο ραντεβού το έκλεισα αυτή τη πέμπτη...να την δω..την ζουζουνίτσα μου....αν κ με κλωτσάει πολύ συχνά κ την νιώθω...δεν έχω παράπονο....

Με έχουν κουράσει οι [smilie=icon_puke_r.gif] τα νεύρα μου...

Φτιάχνω γεμιστά κ μου έχουν σπάσει τη μύτη.......θέλω να τα φάω....!!! ΟΛΑ!!!

Μεγάλωσαν πολύ οι κοιλίτσες όλων σας....τέλειαααααααααααα...!!!!

Καλη βδομάδα να έχουμε......φιλάκια πολλά σε όλες...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια και καλή εβδομάδα!!!!!!!!!!!!!!

Νάνσυ το έριξες έγω το σαββατοκύριακο, ειχε ωραιο καιρό ειναι η αλήθεια, να προσέχεις ομως πολύ τα μωράκια σου!

Χριστινάκι η ώρα η καλή και σε σένα! Αντε αύριο θα περιμένουμε τα νέα σου απο το μωράκι σου και στην εβδομάδα που εισαι δεν μπορει θα μάθετε και το φύλο.

Αννα να προσέχεις με τις δουλειές μη το παρακάνεις. Για τις αγκαλιες ρώτα και τον γιατρο σου αλλά γενικά αν η εγκυμοσύνη ειναι χωρίς προβλήματα επιτρέπουν μέχρι το τέλος.

Ανθή θα με τρελάνεις τελειως νομιζώ οτι ειμαστε αδερφές ψυχές οικογενειακά.... και στον δικό μου δεν του βγαινουν οι αγκαλιες στις εγκυμοσύνες....στην Αγγελική καθόλου και τώρα μια φορά ειχαμε ορεξη αλλά ξυπνησε η μικρή και οπως καταλαβαινεις δεν τα καταφέραμε....

Λια καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις σου, οντως το πρωί χάλια ο καιρός αλλά και τώρα πάλι έχει μια μαυρίλα. Τι ωραια που ήταν το σαββατοκύριακο, ποτε θα έρθει επιτέλους αυτή η άνοιξη.

este υπομονή με το ζάχαρο θα το παρακολουθεις, δεν θα πάρεις πολλά κιλά και ειναι κάτι που περνάει μετά την γέννα.

tsevoula ο αιματοκριτης στανταρ πέφτει στην εγκυμοσύνη αφου έχεις σήμερα γιατρο θα δεις τη μικρούλα σου και θα σου πει και για τις εξετάσεις.

Μαρια γεμιστά μιαμ μιαμ μιαμ έχω να φάω πολύ καιρο στειλε και απο δω τιποτα...

Φιλιά σε ολες!!!!!!!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι και εγωωω.... εβαλα τη μικρη για νανι και ειπα να καθησω στο λαπτοπ που βρηκα ευκαιρια γιατι ο αντρας μου δεν μου το δινει με τιποτα!!!

καλα μωρη ξεμυαλισμενη νανσυ θελει σεφερλη ο πωπος σου???κατσε μαρη στη αυγα σου εχεις και διδυμακια!!!!

αννα μου στη σαντυ εκανα μεχρι και τον 8ο. μολις μπηκα στον 9ο σταματησα γιατι το σπερμα επιταχυνει τον τοκετο ασε που την ενιωθα χαμηλα και φοβομουνα!

ντελφιν μου η σαντυ βλεπει με το πατερα της ποδοσφαιρο μονο αυτο σου λεω!!!!

ανθη μου ναι κουραστηκα τη κυριακη το κακο ειναι οτι η μικρη βγαζει δοντια και εκτος απο τη γκρινια ειναι γατζωμενη επανω μου και κουραζομαι διπλα!!!

ναι τσεβουλα ο αντρας μου πηγε να ανανεωσει το δικο του βιβλιαριο στο ικα και εχουν παρει παραταση μεχρι 30απριλιου και ετσι δεν υπαρχει προβλημα σε οποιον γιατρο ή εξετασεις κανεις! εγω τον επομενο μηνα θα κανω εξετασεις γιατι 21 εχω ραντεβου με το κολοκυθα μου!

εστε μου αντε κανε και εσυ αισθητη την παρουσια σου!!!! εδω ειμαστε μια μεγαλη παρεουλα.... οσο για το ζαχαρο μετα την εγκυμοσυνη φευγει και το καλο ειναι οτι δεν θα βαλεις κιλα!!!!!

κικιτσα μου εσυ θα τον ξεζουμηξεις μετα τον αντρα σου.... αντε καπακι για δευτερο σε βλεπω :lol::lol:

χριστινακι μου αντε και εσενα να κρεμασουμε!!!! welcome to the club!!!

mariaγιωργος υπομονη κοριτσαρα μου με τους εμετους... γιατι δεν λες στο γιατρο σου να σου δωσει υποθετα για τους εμετους???

κοριτσια κοριτσια οποια μπορει θελω να με βοηθησει!!!!! η πεθερα μου πηρε προικα για τη κουνια του μπεμπη αλλα πηρε μονο το παπλωμα και οχι ολο το σετ(γιατι αυτο τις πουλησαν). απο εσας που ειστε στην μεγαλουπολη και εχετε κοντα σας ηρα καταστημα οταν πατε για να χαζεψετε θελω να ρωτησετε αν εχουν την ΠΑΝΤΑ-ΚΟΥΝΟΥΠΙΕΡΑ-ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ απο το μοντελο WHITE STAR(ΚΩΔΙΚΟΣ 70) της ΗΡΑ. ειναι ασπρο με γαλαζιο πουα και καφε αρκουδακια.... το μοντελο αυτο ειναι αρκετα παλιο και το βρηκα σε δυο μαζαγια (κορινθο και αθηνα) αλλα ακομη δεν με εχουν παρει τηλεφωνο για να επιβεβαιωσουν την αποστολη των προιοντων... βρηκα στον εναν τα δυο και την κουνουπιερα αλλου..... δεν θελω να τα αγορασετε απλως αν τα βρειτε γραψτε καπου το τηλεφωνο τους και θα επικοινωνησω εγω μαζι τους! ειμαι ομορφο σετ απλως της πουλησαν της πεθερας μου οτι ναναι! γιαυτο τοσο καιρο εχω χαθει γιατι θα εσκαγα αν δεν τα εβρισκα ολα και ειχα νευριασει πραγματικα γιατι δεν θελω επειδη ειναι δευτερο παιδι να μη κανω το καλυτερο και το πιο ομορφο γιαυτον, με λιγα λογια μονο το πρωτο παιδι να ειναι τα παντα στην εντελεια ενω στο δευτερο δεν πειραζει οτι ναναι???? εχω αδικο πειτε μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!ΑΧ ΒΛΕΠΩ ΑΝΟΙΞΑΤΕ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΣΕΧ!ΤΙ ΠΟΝΕΜΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ!ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΡΕΛΗ ΕΠΙΘΥΜΙΑ Κ ΤΡΕΛΗ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ.ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΕΙ ΜΕ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΠΑΝΤΕΛΩΣ..ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΧΑΧΑ..ΑΝ Κ ΜΕ ΤΟ ΑΙΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ 2 ΦΟΡΕς ΔΕΝ ΘΑ ΕΚΑΝΑ Κ ΝΑ ΜΕ ΑΦΗΝΕ ΘΑ ΦΟΒΟΜΟΥΝ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΑΝΤΩΣ ΜΗΔΕΝ ΑΙΜΑ!!Α!ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΧΩ ΜΙΑ ΖΥΓΑΡΙΑ ΜΗΠΩΣ ΤΗΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΜΙΑ;;;ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΣΠΑΣΩ!!!ΠΩΣ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΡΑ ΓΑΜΩΤΟ ΕΤΣΙ;ΕΦΤΑΣΑ ΣΤΑ +8!!!!ΑΧ ΠΩΣ ΖΗΛΕΥΩ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΝΕ ΜΟΝΟ ΜΕ +10 ΚΙΛΑ;ΕΝΤΑΞΗ ΕΧΩ ΔΙΔΥΜΑ ΑΛΛΑ Κ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΜΕ +17...ΑΛΛΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ.Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΤΡΩΓΕ ΤΑ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ Κ ΕΒΑΖΕ 10ΚΙΛΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΕΓΩ ΤΡΩΩ ΝΟΡΜΑΛ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΜΕ ΤΑΧΥΤΑΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ..

ΑΑΑΑΑΧ!Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΕΒΑΨΑ Κ ΙΣΙΩΣΑ ΤΑ ΜΑΛΛΑΚΙΑ ΜΟΥ Κ ΑΛΛΑΞΑ Κ ΣΚΕΛΕΤΟ ΣΤΑ ΓΙΑΛΥΑ ΤΗΣ ΜΥΩΠΙΑΣ..ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΚΟΣΤΗΣΕ ΑΥΤΗ Η ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ!ΧΑΧΑ

ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΓΙΑΤΡΟ...ΕΧΩ ΑΝΧΩΘΕΙ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ Κ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΕΙΣΕΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ...ΝΙΩΘΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΣΥΝΗΘΩΣ Κ ΤΟ ΑΝΧΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΕΝΑ ΜΩΡΟ..ΤΣΙΓΚΛΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΝΑ Η Κ ΤΑ ΔΥΟ ΜΩΡΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΟ ΛΕΣ ΒΡΕ ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ Κ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΕΑΝ ΗΜΟΥΝ ΞΑΠΛΑ ΤΙ ΘΑ ΤΟΥ ΠΩ;ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΘΙΣΤΗ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΘΕΑΤΡΟ Ε!Κ ΕΠΕΙΔΗ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΖΥΓΑΡΙΑ ΕΒΑΨΑ ΜΑΛΛΙ Κ ΙΣΙΩΣΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΘΙΣΤΗ!!ΧΑΧΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Νάνσυ μην αγχώνεσαι ολα καλά θα ειναι αύριο και τα δυο τα μπεμπάκια σου θα ειναι μια χαρά!!

Αλέκα έχεις δικιο αν και το δεύτερο θα έχει πολλά απο το πρώτο πάντα θα θέλεις να κάνεις οτι έκανες και στο πρώτο, οι γύρω δεν το βλέπουν πάντα έτσι.Ειναι ομως καλό για τα παιδιά μεγαλώνοντας να νοιωθουν οτι τα βλέπουμε ισα και δεν θα μου άρεσε να μου πει αργοτερα το δευτερο σε μένα δεν έκανες αυτό ή το άλλο...

μακάρι να τα καταφέρουμε ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxaxaxa aaa re nansy thea!!!eliwsa sto gelio nasai kala kopela mou!!xaxaxaxaxax ante ola kala tha einai avrio min agxwnese marh mporei apla to ena na einai isixo mwro (skepsouoti se volevei ayto!!!)!!

anthoula mou egw niwthw oti einai koritsaki..den exw idiateri protimisi na sou pw tin alitheia pla tha itan pio voliko giti tha eixa rouxalakia apthn aderfi mou an einai koritsi ayto mono...avrio elpizw na doume epitelous!! :D:D:D oso gia sex...mia fora kaname kio antras mou epepdi thn alli mera eixa kati ponakia xamila kai ekana emetous(pragma fystiologiko gia mena..)epathe amok..oti ftaiei aytos kai oti topaidi tou leei na mhn ksanapeiraksie ti mama tou...xaxaxaxaxa oti nanai!!kai milame gia enan anthrwpo pou latrevei to sex e!!an kai thelei sygrateite gia kaki mou tyxi...xaxaxaxax!!ypomoni se oles mas!!!

maraki mou emena o makis mou eixe pei na parw vomex gia tous emetous mhpws voithithw..perneis meta apo kathe gevma...alla egw den ta pira na so pw tin alithia..mia fora pira alla den eida trelli diafora..rwtaton tin pempti..gmt na mhn to kserw na kanonisw na paw kiegw pepmti..pfff na dw pote tha ta poume me ton kwlokairo pou den leei na isiwsei..

alekaki mou dikio exeis kla kaneis ti simainei oti einai deyteros o mpempoulis sou na kaneis oti kalytero mporeis..tha exw to nou mou epeidi ksekinisa na kanw voltes sta vrefika an paw sto hra tha rwtisw kai tah sou pw ;);)

tsevoula me to kalo na deis to mwraki sou to apogevma :D:D:D

paw na ftiaksw makaronakia me kima gia na faei o nikolakis kai epanexromai koiloumpitses mou :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alekagala

ευχαριστώ για την υποδοχή. Τα στοιχεία είναι αγοράκι, ΠΗΤ 22/06 Λητώ Αττικής.

Το σχέδιο που ψάχνεις είναι αυτό?? http://ira-egypt.com/whitestars.html

Αν ναι όντως είναι πολύ ωραίο. Αυτό είναι από το Ηρα στην Αίγυπτο. ΑΝ δεν το βρεις πετάξου ένα ταξιδάκι :lol:

Στο site του Ηρα πάντως δεν υπάρχει. Αν πάρεις τηλ σε κάποιο κατάστημα δεν μπορούν να δουν αν υπάρχει σε κάποιο άλλο κατάστημα διαθέσιμο μέσα από το σύστημά τους??

Νανσυ μία φίλη μου είχε δίδυμα και μου είχε πει ότι και εκείνη άκουγε μόνο το ένα και είχε αγχωθεί αλλά όλα καλά απλά το ένα ήταν πιο ήσυχο :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε εστε μου δεν παιζεσαι ναι αυτο ειναι..... καλα επαθα πλακα γιατι ειδα πως ειναι και τα υπολοιπα!!! :lol::lol: τωρα μου αρεσουν πιο πολυ!!!!

βρηκα τη κουνουπιερα αθηνα και τη παντα και τα σεντονακια στη κορινθο!!!! αλλα ακομη δεν επικοινωνησαν μαζι μου για να ξερω αν θα τα στειλουνε ή οχι!!!!

οκ αποθηκευτηκαν τα στοιχεια σου!!!

νανσυ μου αχ το ειναι αγορακι γιαυτο και το αλλο δεσποινιδα! μια χαρα θαναι και τα δυο μη αγχωνεσαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alekagala

Ναι σἀυτά είμαι μανουλα :lol::lol:

Όντως πολύ ωραίο σχέδιο. ΉΘελα κι εγώ γαλάζιο αλλά σκέφτομαι καλύτερα να πάρω κάτι ουδέτερο σε περίπτωση που το 2ο είναι κοριτσάκι. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!τι κανετε;

εχω χαθει κ εγω αλλα οπως εχω ξαναπει δε προλαβαινω να μπαινω συχνα,καποιες φορες διαβαζω νεα σας αλλα οχι πολυ συχνα κ δε συγκρατω κ πολλα πραγματα.ειστε κ πολλες κ μαλλον ολο κ πληθαινουμε μου φαινεται! :D

εγω τελικα πηρα το pap a,ολα καλα οποτε παει κ αυτο.αλεκακι να σβησεις απο τη λιστουλα οτι εχω κανει την αυχενικη,να σημειωσεις την β επιπεδου για τις 23 απριλη.αχ δυο μερες μερες μετα τα γενεθλεια μου.

σημερα πηγα κ γιατρο κ ολα καλα.εχω σκασει κ με το φυλο,ο γιατρος σημερα δε μπορουσε να καλοδει αν κ μου ειπε κ εκεινος με καθε επιφυλαξη για κοριτσακι.θα δουμε σιγουρα σε λιγες εδβομαδες που θα ξαναπαμε.

κατα τα αλλα τα ιδια,τωρα μαγειρευω αρακα για αυριο,ημουν πρωινη στη δουλεια κ ειμαι στο ποδι απο τις 7 το πρωι.ανυπομονω να σταματησω,να χαρω κ λιγο το παιδακι μου κ να μην τα κανω ολα με τη ψυχη στο στομα.

αυτα κοριτσια μου,δε ξερω παλι τι να σχολιασω,στελνω σε ολες φιλακια πολλα κ να ειστε μανουλες κ μωρακια καλα!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα σε όλες σας, έχω μέρες να γράψω αν και στο όρθιο διάβαζα τα νέα σας. Αυτές τις μέρες έχω κάτι έννοιες και η διάθεση δεν είναι για πολλά πολλά. Ελπίζω να είστε όλες οι κοπέλες καλά, όσες πάνε στο γιατρό να δούν μωράκια να το χαρούν, και άντε να περάσουν οι μήνες και να κρατήσουμε τα παιδάκια μας αγκαλιά.

Να προσέχουμε όλες με τα σκαμπανεβάσματα του καιρού, φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γράψατε πολλά πάλι!!!

Χριστινάκι..τι ωραία κοιλίτσα που έκανες...ζηλεύω! Θα βάλω και εγώ φωτο γιατί λίγο μου φαίνεται ότι μεγάλωσε...όχι πολύ αλλά κάτι άρχισε να φαίνεται!!!Καλή Επιτυχία την Τρίτη στο γιατρό!

Άννα και εγώ το ίδιο παθαίνω με την μέση όταν κουράζομαι παραπάνω...να φανταστείς φωνάζω τον άντρα μου να με σηκώσει σαν να είμαι καμιά γιαγιά!Το ίδιο το πάθαινα και στην πρώτη μου εγκυμοσύνη.

Ανθή εμείς ακόμα δεν πτοούμαστε με τις αγκαλίτσες αλλά όταν μεγαλώσει η κοιλίτσα τότε φοβάται παραπάνω ο δικός μου...

este υπομονή με το ζάχαρο και όλα καλά θα πάνε.

Νάνσυ, μην ανησυχείς καλά είναι και τα δύο μωράκια!!!Αύριο όλα καλά θα πάνε στο γιατρό!!!!!

Τα δικά μου τώρα...σήμερα δεν μπόρεσα να πάω στη δουλειά...πήγα μόνο εφορία για κάτι δουλειές!Δεν ένιωθα καθόλου καλά, ήμουν ξύπνια από τις 3:30 το πρωί και δεν με έπιανε ύπνος...με αποτέλεσμα το πρωί να σέρνομαι...ελπίζω σήμερα να μπορέσω να κοιμηθώ! Εχθές έβγαλα φωτο την κοιλίτσα οπότε θα αλλάξω φωτο...Καλό βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακι μου τελεια τα νεα σου!!!! αντε να τα ζευγαρωσεις και εσυ! και εμενα στη σαντυ μου το ειπε στο 4ο ενω το κολοκυθα στην αυχενικη

εστε μου τα εψαχνα να τα βρω στο νετ αλλα ουτε φωτο δεν μπορουσα να βρω! στη κορη εεε σαν πρωτο τα ηθελα ολα ροζ και εντονα μαλιστα, ενω τωρα επειδη θα κοιμουνται και τα δυο μαζι παλι θα τους μοιρασω χρωματικα το δωματιο και θελω να "μπλεριασει" και λιγο!!!!

βουμπ μου εδω ειμαστε παντως αν θες να μιλησεις.... υπομονη ολα θα περασουν.....

venus μου και εμενα με πιανουν κατι περιεργες υπνηλιες και παντα ξημερωμα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα και απο μένα!!!Ελπίζω να είστε καλά!!

Εγώ πήγα σήμερα στη διαιτολόγο...είμαι +3... :( Υποτίθεται οτι ο στόχος μας ήταν να μην πάρω μέχρι ΚΑΙ τον 5ο...αλλά... όλο παρεκτρέπομαι!!

Θα πάω Πάτρα μεθαύριο και άλλαξα το ραντεβού στον γιατρό και θα πάω Παρασκευή!! Είμαι πολύ περίεργη με το φύλο αν και έχω πειστεί ότι είναι κορίτσι μιας και δεν το έχουμε δει ακόμα...Ειναι και πολύ ήσυχό, λίγες φορές το έχω νιώσει με σιγουριά!!

Χτινακι, ελπίζω εσύ να δεισ φύλο αύριο!!

Αλέκα θα κοιτάξω στην Πάτρα για το white stars και θα σε ενημερώσω!!

Καληνύχτα και φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νασαι καλα βρε αριαδνη μου... και η μαμα μου που ειναι ηδη πανω στο αγρινιο και τους πηρα τηλεφωνο ειχανε μονο το διακοσμητικο μαξιλαρακι!!!! αντε τη παρασκευη θα ξερεις και μη νομιζεις οτι επειδη δεν φαινεται να ειναι κοριτσι απλως θελει να σας ψησει... ξεκινησε τα καψονια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...