Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ Νο2


Recommended Posts

Σε ολες μασ διαφορετικα φαρμακα δηλαδη.λογικα αναλογα απο `τισ εξετασεισ μασ τα δινουν.

Θα πω αν ειναι να μου γραψει και μενα το αναβραζον ασβεστιο,γιατι με το μασωμενο δεν την παλευω,ασε που δεν το πινω πλεον καν.

Δε ξερω τι εχω παθει.σκεφτομαι ολο θαλασσα,αφου μου ερχεται κι η μυρωδια της,ανυπομονω.

Ετσι πωσ τα υπολογιζω και ευχομαι βεβαια να πανε ολα καλα αρχεσ Σεπτεμβριου θα εχω σαραντησει,αραγε επιτρεπεται να παμε για μπανακι 8-) ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χρονια πολλα κατερινα!!!!!!!να τον χαιρεσαι τον αντρουλι σου!!!!!αλεκα περαστικουλιααααααα!!! καρολινα η λυδια πως ειναι?φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω πολυ ολες σας για τις ευχες σας. Και σας ευχαριστει και ο αντρας μου :):):):):)

Εμενα κοριτσια μου ειχε δωσει στην αρχη να παιρνω ασβεστιο αναβραζον 1 την ημερα, ενα που ειχε την πιο αθλια γευση που εχω δοκιμασει. Ξυνισμενη λεμοναδα κανονικα!!!!! Και μεσα ελεγε οτι πρεπει να το παιρνω με 200μλ νερο και με αηδιαζε ακομη περισσοτερο....

Το αλλαξα και παιρνω το calcioral που ειναι χαπακι που το γλυφεις και σωθηκα. Το παιρνω το πρωι αφου εχω πιει το γαλατακι μου (ναι ναι αρχισε να το αντεχει το στομαχακι μου, γιατι το λατρευω το γαλα, πινω αυτο με τη λιγοτερη λακτοζη και μου καθεται μια χαρα) και πριν φαω μεσημεριανο και δεν με αηδιαζει.

Να πω την αληθεια περιμενα να μου ειχε δωσει πορτοκαλαδιτσες - ασβεστιο να πινω οπως επαιρνε η αδερφουλα μου και ηταν ωραιες, αλλα η λεμοναδα δεν πινεται σας λεω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ομορφοκοιλιτσες μου..τι κανετε?

σημερα ημουν ολη μερα εξω με λιγα διαλειμματα... :lol::lol::lol: το παραχιεσα η εγκυουλα το ξερω...!!!!!!!

ακουστε προγραμμα... :o

πρωι αφου πηγα την παπενια μου σχολειο....μετα πηγα καφεδακι με την μανα μου...μετα χαζινγκ θεραπι...μου πηρε και κατι ωραια μπαλαρινακια :D:D:D μαυρα απο 110€... 50€ και μετα σουπερ...γυρναω σπιτι πλυσιματα..πλυντηρια ..δουλιτσες..μαμ στα γρηγορα και παλι πηγαμε στα μαγαζια να αλλαξει κατι πουχ ε παρει...παλι σουπερ... :lol::lol: ξεχασα γαλα για το παπι μου και πηραμε και μια κουκλα για το λυδακι μου και καλα κλαιει και ηρεμει με την πιπιλα...όχι πως τρελαθηκε στην αρχη εδειξε χαρα.. και μετα..

ειμαι κουρασμενη...πολυυυυ..αφου στο σουπερ ειχ ακατι πονακια και εκατσα σε ενα σκαμπο... :oops:

κατερινακι (πασχαλιτσα)να τον χαιρεσαι τον αντρουλη σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D υγεια πανω απολααααααα

κατερινακι-καγκουρο μουυυ...εχεις πμ!!!!!!!!!!!!γραμμααααααααααααα :lol::lol:

αλεκακι περαστικουλια κοριτσακι μου...

οι υπολοιπες κοριτσαρες καλα?

απο βδομαδα θα κανονισω καφεδακι με τα αθηναιοκοριτσα...θα το γραψω και εδωωωωωωωωω...θα χαρω να σας γνωρισω απο κοντα... :):):)

μακια σε ολες τις υπολοιπες...

μαρακι μουυυυ το παπακι μου ακομη βηχει...ηπιε με το ζορι δυο γουλιες χαμομηλι..και της εδωσ α και τραχανα...αντε να της περασει...αλλα απο διαθεση δοξα τω θεω δεν μπορω να πω...παπαπα .... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια

Εκανα β επιπεδου κ κοντεψα να παθω εμφραγμα...βρηκε υπερηχογενη εστια στην καρδουλα..κομβιο οπως λεγεται αλλιως..ολες οι αλλες μετρησεις ηταν τελειε....πηρα απευθειας τον γυναικολογο μου κ μου ειπε να παω απο κει κ να μην σταναχωριεμαι...Μου εξηγησε οτι απο την στιγμη που τα αποτελεσματα της αυχενικης κ PPA ηταν τελειες δεν υπαρχει κανενας λογος ανησυχιας κ οτι πολλες φορες εμφανιζεται κατι τετοιο κ εξαφανιζεται γυρω στην 28 εβδομαδα...θα με εστελνε να κανω αμνιοπαρακεντιση μονο σε περιπτωση που τα αποτελεσματα κ της αυχενικης δεν ηταν καλες...τελοσπαντων εγω φρικαρα αλλα μου ειπε οτι δεν υπαρχει λογος ανησυχιας κ περεταιρω εξετασεις κ οτι ο αγοραρος μου ειναι υγιεστατος....τι να πω με καθυσηχασε...αν κ φρικαραααααααααααααααααα...

Χρονια Πολλα για τον αντρουλη σου Πασχαλιτακι....

Περαστικα στο Αλεκακι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοκονα μου και εγω ανησυχησα οταν πρωτοδιαβασα το μην σου..αλλα μετα ηρεμησαααα..μπραβο που δεν ειναι τιποτα ανησυχητικο... :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοκονα μου ευτυχως ολα καλααααααααααααααααα γιατι οταν το διαβασα λιγο ανησυχισααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα αλλα αφου ο γιατρος σου σου ειπε οτι ολα καλα αυτο εχει σημασιαααααααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εβαλα και γω κορίτσια φωτο...σαν κοιλια παχους δεν ειναι??πειτε μην ντρεπεστε!!!

Kokona καλα σου ειπε ο γιατρος να μην ανησυχεις, αυτο απορροφάται απο τον οργανισμο και εξαφανιζεται, το ίδιο είχε και κολλητή μου και όλα καλα!

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντωνια στην αρχη κ εγω τρομαξα..τουλαχιστον τελικα ολα καλα..για να λεει ο γυναικολογος ετσι θα ειναι! σε ποιον εκανες την επιπεδου?ποιον γιατρο εχεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλεεεεςςς!!!

Εβαλα τα πλυντηρια μου πήγα τα χασαπικα,σουπερ μαρκετ φαρμακεια μου.Έβαλα στο φούρνο παστιτσάρα κι εφτιαξα κι ενα τσιζκεικ κι εγω!

Πόνεσε η μεσουλα μου και η κοιλιτσα μου τραβηχτηκε λίγο αλλα τώρα αραξα,έβαλα σοδίτσα με στιμένο λεμονάκι.Μου λειψατεεεε!! :x

Πασχαλιτσάκι μου να χαιρεσαι τον αγαπημένο σου!Να είστε ευτυχισμένοι οικογενειακώς!

Την καλλιεργεια την είχα κάνει κι εγω στον 4ο.Και αεροβια αναεροβια μυκοπλασμα ουρεοπλασμα κτλ.

Το calcioral παίρνω κι εγω,το μασώμενο.Δεν το βρίσκω τόσο χάλια,καλουτσικο είναι.Το παίρνω το πρωι.Παιρνω και μαγνήσιο 2 τη μέρα,Φυλλικο απο την αρχη ,σιδηρο το μασώμενο,είναι ο μονος που δεν μου πέφτει πολύ βαρυς.Αυτά.

Τώρα που θα πάω για τις εξετάσεις του μήνα να δω σε τι κατάσταση θα είναι ο ήδη και πάντα χαμηλος μου σιδηρος!

Εσεις κάνετε κάθε μήνα και για κυτταρομεγαλοϊο?Εγω ναι.Πρεπει να προσέχω λέει αγκαλιες φιλιά και κόσμο ,για να μην το κολλήσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολινάκι το ρίξαμε έξω σήμερα ολο βολτούλες εισαι. Οργάνωσέ μας για την αλλη βδομάδα αλλά να το κανονίσουμε κανα δυο μέρες νωριτερα για να συντονιστούμε.

Αντωνια ευτυχώς που σε καθησύχασε ο γιατρός σου θα ειναι κάτι που υποχωρει οποτε ολα θα ειναι καλά!

Ναταλια και Αμαλια συνενοημένες ησασταν και φτιάξατε cheese cake και οι δύο σήμερα, θέλω και εγώ κομματάκι, εμένα εφερε ο άντρας μου γαλακτομπούρεκο αλλά δεν έλεγε και πολλά.

Αχ και δεν εχω πολύ ή αργά τώρα το απογευμα νιώθω οτι θα σκάσει η κοιλιά μου. Πάω για ύπνο να ηρεμήσω.

Καληνύχτα μανουλίτσες και μέλλουσες μανουλίτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!!

Πώς μου ξέφυγαν τα καλοκαιρινά μωράκια;;;;;; Λοιπόν, είμαι η Ανθή, έχω ένα γιο τον Πάνο που σε ένα μήνα θα γίνει τριών ετών και τώρα περιμένω το δεύτερο μωράκι μου μέχρι τις 26 Αυγούστου!Είμαι 13 εβδομάδων (το τικεράκι μου συνέχεια κολλάει και δε δείχνει το σωστό :evil::evil: )..Τι λέτε θα με βάλετε στη λίστα σας;;;;;

Από την όμορφη παρεούλα σας γνωρίζω μόνο την Κατερίνα (Καγκουράκι) αλλά πολύ θα ήθελα να γνωρίσω και τις υπόλοιπες! Λόγω δουλειάς θα σας επισκέπτομαι βραδινές ώρες!

Καλώς σας βρήκα λοιπόν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!

Χρόνια πολλά Πασχαλιτσάκι!να χαίρεσαι τον αντρούλη σου και ότι επιθυμείς για την οικογένειά σου! Πάντα υγεία και ευτυχία!

Καλωσόρισες Ανθή στην παρεούλα μας!

Αχ βρε κορίτσια η ώρα είναι 5 και δεν μπορώ με τίποτα να κοιμηθώ! Πριν από καμιά ώρα ξύπνησε ο μικρός μου και τώρα δεν μπορώ να κοιμηθώ, όχι ότι δεν ξανακοιμήθηκε (μέσα σε 5 λεπτά κοιμήθηκε), αλλά είμαι πολύ αγχωμένη με κάτι που έγινε στην κουμπάρα μου. Είναι και αυτή έγκυος, τώρα είναι στην 18 εβδομάδα, εχθές το απόγευμα είδε λίγο αίμα, πήρε τηλ. τον γιατρό της (πηγαίνει Θεσσαλονίκη και την παρακολουθεί) και την καθησύχασε ότι δεν είναι τίποτα, της είπε ξεκούραση και της είπε να πάρει κάτι υπόθετα. Ταυτόχρονα όμως πήγε και εδώ στο Νοσοκομείο για να ηρεμήσει...περίμενε να έρθει κάποιος γιατρός και μετά που την εξέτασε της είπε ότι ο τράχηλος άνοιξε και μπορεί να αποβάλει... μετά πήρε τηλ τον γιατρό της και έφυγε γι Θεσ/νίκη,ακόμα δεν έχω νέα της...

Στο Νοσοκομείο που πήγε δεν την είδε ο γιατρός μου αλλά μια άλλη, τι να πω δεν ξέρω τι έγινε, αν της είπαν μείνε να κάνουμε κάτι και αυτή έφυγε ή της είπαν ότι δεν μπορούν να κάνουν τίποτα...Ελπίζω να πάνε όλα καλά με την μπέμπα της!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Περιμένω να ξημερώσει να μπορέσω να πάρω τηλ. Εσείς έχετε ποτέ ακούσει για ανάλογη περίπτωση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααααααα τι κανετε?εγω δεν μπορουσα να κοιμηθω και ειπα να συκωθω νωρις και μπηκα τωρα να δω νεα σας ................................

ariadni μια χαρα κοιλια εχεις ...................................lia μια χαρα σε βρισκω εκανες τις βολτες σου μετα τις δουλειες σου εκανες και ενα παστιτσακι .................μιαμ μιαμ να βρισκεταιιιιιιιι και μετα χαλαρωσες ..................................................παντως και μενα ο αιματοκριτης μου ειναι στον πατο οτι και να κανωωωωωωωωωωωωωωωωωωω................

γεια σου ανθουλα με το καλο να κρατησεις και συ στην αγκαλιτσα σου το μωρακι σου και να χεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη

venus οταν εχεις νεα απο την κουμπαρα σου να μας πεις να δουμε τι της ειπε ο γιατρος της επρεπε ομως να ταξιδεψει ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια..

Venus..ευχομαι ολα καλα με την κουμπαρα σου..περαστικα να ειναι κ ευχομαι να μην ειναι κατι σοβαρο..

Delphine mou πηγα στον Κ.Καρυδα στην μητροπολεως 81..κ ο γιατρος μου ειναι πλατεια Συντριβανιου.ΖΑφειρατης..ειναι οικογενειακως φιλος χρονια μενει ακριβως διπλα στους γονεις μου..

τον εχω εμπιστοσυνη αν ηταν κατι σοβαρο θα μεβαζε να κανω αμνιο αλλα μου ειπε να το ξεχασω σαν να μην μου το ειπαν ποτε...ο αγοραρος μου ειναι υγιεστατος...

Ανθη καλοσωρισες στην παρεα μας..

Καλο ΣΚ να εχουμε κοριτσια κ περαστικα στις αρρωστες κοιλιτσες...

Τα λεμε αργοτερα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mou anthh kalws irthesstin pareoula mas... lia mou oute sunenoimenes na eimastan xixixi... kokona k eman me frikares alla afou einai kati pou pernaei min anusuxeis tha to parakolouthei k o giatros sou... esu eixe plakounta xamila? ti egine anevike katholou? k egw se autin piga gia b , se epipedou alla einai agia sofia 15.se diagnwstiko kentro...... venus mou elpizw na pane ola kala me tin koumpara sou....koritsia k emena mia zwi o aitakritis k to sidiro xamila htan gia auto epina k apo prin sidiro k i feritini htan panta polu xamili alla twra den tin metrane... prin mino egkuos tin eixa anevasei ligo....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα.... σημερα ειμαι λιγο καλυτερα αλλα δεν μπορω να πω το ιδιο και για το μπαμπα μας... η μικρη στο χωριο και αυτη παλι με διαρροια... μαλλον τριτη θα την ξαναδω... δε πολυσηκωνομαι απο το κρεβατι για να μη κανω εμετο και βγαλω ολα τα χαπια της εγκυμοσυνης αλλα πειναω πολυ κοριτσια σα λυκος

προβλημα ποτε δεν ειχα με τα χαπια οποια και ναταν αυτα ολα τα σφαζω ολα τα μαχαιρωνω αναισθητη εντελως!

κοκονα μου μας κωψοχωλιασες αλλα αφου ειναι μια χαρα το μωρακι σου μη αγχωνεσαι για τιποτα! τα αγορακια ειναι πιο "προβληματικα και πιο ευαισθητα" απο τα κοριτσακια (συγχωρεστε με αν ακουγεται λιγο περιεργο)...

αριαδνη μου και εμενα δε φαινεται κοιλια παχακια φαινονται!

ανθη μου καλως ορισες στη παρεουλα μας... βαλε μας και αλλα στοιχεια να σε βαλουμε με πληρες λεπτομεριες στη λιστουλα μας!

παω να απλωσω τα ρουχα και ερχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου

Αλεκάκι περαστικά καμια ηπια γαστρεντεριτιδα θα ειναι ή καμια ιωσούλα,μου θυμίζεις τα δικά μου στην αρχή της βδομάδας περαστικά σας και γρήγορα.

Ναταλια τι ομορφη στρογγυλή κοιλίτσα που έχεις!

venus ευχομαι να ειναι ολα καλά με την κουμπάρα σου!

Ανθή μου καλώς μας ήρθες θα τα λέμε και απο δω λοιπόν με το καλο και πάλι η αδερφούλα μαλλον του Πανούλη σου. Δώσε στην Αλέκα ποτε έχεις ξανα γιατρο και που θα γεννήσεις να συμπληρώσει την λιστούλα μας. Είμαστε πολλές μανούλες εδώ και οπως θα δεις πολύ γλωσσούδες :lol::lol::lol:

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα(σπέραα)!!!!

Καλό και ήρεμο Σ/Κ να έχουμε,και λίγο ήλιο παρακαλώ καλέ μου θεούλη!! :ympray:

Έχουμε κανένα νέο απο την κουμπάρα?

Ανθούλα καλως μας ήρθες!!

Αλέκα περαστικούλια σας!Να επανακάμψεις σύντομα!

Ναταλία πολυ γλυκιά κοιλουμπίτσα!Έχεις και γραμμούλα ε?

Τι θα κάνετε σήμερα,αυριο?Εμεις θα πάμε σ/κ στην πεθερά που μένει στας εξοχας,να δουμε και λίγο φύση οι καημένοι αθηναίοι.Έλπίζω να μην βρέχει πάλι συνέχεια.

Το παστιτσάκι ήταν επιτυχία!Το έκανα με πένες και μάλλον θα το καθιερώσω.Κλέβεις πιο ευκολα λίγο μακαρονάκι απο το δίπλα κομμάτι στο σερβιρισμα!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!!!

Ti kanete!!!

Kokonaaaaa me frikares!!! Kala auti h eksetasi pragmatika se kanei na patheis emfragma mexri na matheis oti ola einai kala! Ante twra tha pane ola kala eutuxws! To mwro sou tha einai mia xara!

Lia steile kanena tsizkeeeeiiikk!!! Kai pastitsio den tha me xalage xixi!

Egw exw spanakorizo!

Kale Maximaki ti omorfi koilitsa! Pote prolabes na tin kaneis!

Anthi kalw orises!

Venus, euxomai ola na pane kala me tin koumpara sou...h alitheia einai oti to aima den einai kalo simadi, alla an to exei prolabei isws ola pane kala. Pes mas neotera.

Kangaroo kalimera!

Kai kalimeres se oles tis koilitses! Egw simera tha kanw coffee day, tha paw gia 2-3 kafedes afou douleuei kai o antras mou mexri to bradu. Exei bgei kai o ilios kai allazei ligo ti diathesi, an kai einai ilios me dontia.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια και καλο Σαββατοκυριακο να εχουμε.

Κοκονα μου γλυκια μου μη στεναχωριεσαι. :):):):):) Αυτο που σου βρηκε ο υπερηχος ειναι ενα ευρημα που το βρισκουν σε πολλες εγκυουλες και τα μωρακι τους τελικα δεν αντιμετωπιζουν κανενα προβλημα. Οπως ακριβψς θα συμβει και με το δικο σου μωρακι ;););););) Νομιζω οτι ο γιατρος σου εχει δικιο. Απο τη στιγμη που η αυχενικη και το ΠΑΠΠ-Α ηταν αριστα και σου βρηκε μονο εναν δεικτη στη Β΄επιπεδου, καλα κανει και δεν σε βαζει να κανεις αμνιο. Για να κανεις πρεπει να σου βρει απο 2 δεικτες και πανω. Οποτε μη στεναχωριεσαι καλη μου. Προσευχουλα στην Παναγιτσα που φυλαει ολα τα μωρακια μας και ολα θα ειναι καλα, θα δεις.

Καλως μας ορισες Ανθη και με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλιτσα. Πως και δεν μας πηρες ειδηση τοοοοοοοσο καιρο????????????????? Εχει βουηξει το φορουμ με εμας τις πολυλογουδες, σε λιγο θα κανουμε δικο μας φορουμ τοσα πολλα που λεμε!!!!!!!!!!!!!!!!!

Venus ειχατε κανενα νεο????????????????????

ΜΑξιμακι η κοιλιτσα ειναι πολυ τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ποτε προλαβες και την απεκτησες βρε???? Μια χαρα, ολοστρογγυλη και πανεμορφη.

Αναφορα ημερας για ΜΕΝΟΥ :

Για τον πριγκιπα βραστο μοσχαρακι με χορτοσουπιτσα και για εμας πιλαφακι με μοσχαρι κοκκινιστο και πατατοσαλατα home made.

Για γλυκακι το απογευμα λεω να κανω βαφλες και να εγκαινιασω την βαφλιερα μας (την πηραμε απο το λιντλ) αλλα πεστε καμια εγγυημενη καλη συνταγη (βρηκα μερικες απο το ιντερνετ αλλα εχουν πολλα αβγα!!!!!)

Σας φιλω ολες. ΚΑλο μεσημερι :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!! venus ολα καλα να ειναι με την κουμπαρα!! ναταλια φτου φτου ωραια κοιλιτσα εκανες!! ελενα κ εγω πρωι πρωι εκανα την βολτουλα μου για καφε..εχει ηλιο ακομα,αλλα το πρωι δεν φυσουσε,τωρα αρχισε να φυσαει..καθαρισα κ την αυλη μου,κλαδεψα τα φυτα μου κ τις τριανταφυλλιες κ φυτεψα μια μικρη ελια που πηρα!!!πολυ μου αρεσε!!αχχχχχχ κακα τα ψεματα...καλοκαιρι ειναι καλοκαιρι...ομορφαινει η αυλη!!!ειμαι σε μια φαση κοριτσια που δεν μπορω να μαζεψω τον γιο μου..καθε τρεις κ λιγο τον παιρνουν οι φιλοι του τηλ κ μαζευονται στα σπιτια για να παιξουν.χτες ειχαν χορο σε ενα μικρο κεντρο κ μαζευτηκαν ολοι..πλεον δεν τα συνοδευουμε..η χαρα του παιδιου!!!!!!!!!σημερα εκανα μακαρονια με κιμα,κατι παρομοιο με το παστιτσιο με γελασα,γιατι το ψιλοζηλεψα προχτες ναταλια μου,αλλα ακομα φουρνο δεν εχω..δεν βρηκαμε ανταλακτικο..:( :( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια...εγώ είμαι σοκαρισμένη ακόμα!!!!Τελικά απέβαλε το μωράκι της...Εχθές στο Νοσοκομείο της είπαν ότι δυστυχώς δεν μπορούσαν να κάνουν κάτι γιατί είχε κάνει διαστολή και είχε ξεκινήσει κανονικά η διαδικασία της γέννας...και ότι θα απέβαλε το μικρό.Αυτό που ακόμα δεν μπορούνε να καταλάβουν είναι από τι και γιατί διότι δεν είχε ούτε πόνους στην κοιλιά ούτε στην μέση...τίποτα...Μετά που της το είπαν ξαναπήρε το γιατρό της και της είπε να πάει Θεσ/νικη να την δει. Με δική της ευθύνη πήγαν το βράδυ...όπου και αυτός επιβεβαίωσε την κατάσταση, πήγαν στο διαβαλκανικό και της έκαναν πρόκληση τοκετού γιατί το μωρό ήταν πολύ ψηλά...Το μωράκι ήταν ζωντανό αλλά ήταν πολύ μικρό για να επιζήσει. Της είπαν ότι είχε ανεπάρκεια τραχήλου. Εντωμεταξύ πριν 2 μέρες είχε πάει επίσκεψη στο γιατρό της και της είπε ότι όλα ήταν καλά! Το πιο περίεργο είναι ότι ενώ στο πρώτο παιδάκι της δεν είχε τέτοιο πρόβλημα εμφανίστηκε στο δεύτερο. Τώρα θα κάνουν εξετάσεις να δουν μήπως ήταν κάποιος ιός που το προκάλεσε...Τι να πω δεν ξέρω.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου..

πωπω πολυ στεναχωρηθηκα με αυτο που ειπε η venus..καλο παραδεισο να χει η ψυχουλα μου...κριμααααααααααα :(:( και οντως ειναι πολυ περιεργο πως δεν φανηκε τιποτα πριν...αχχχχχχ κουραγιο στην κοπελα...

τωρα τα νεα μας εν συντομια...γιατι επεσα λιγακι μ αυτα..

πηγαμε το κλασσικο καφεδακι μετον αντρα μου ..ψωνια..διαφορες δουλιτσες και τωρα περιμενω πιτσα και μακαρονια για μαμ...

ειχαμε ασχημο βραδυ με τη μικρουλα.. :(:( εβηχε παρα πολυ..εγω να πεταγομαι συνεχεια..παραμιλαγε...και εγω εντωμεταξυ δεν ημουν και πολυ καλα... :? δεν ξερω αν ηταν το εντερο απο τις μαμακιες που φαγα χθες... :oops: αλλα καθε φορα που σηκωνομουν απο το κρεβατι το κανα με δυσκολια... :? και σημερα ειχε βηχακο αλλα ηταν σχετικα ευδιαθετη..αν και δεν ειχε ορεξη να φαει και εχει τωραειχε λιγα δεκατακια..την εβαλα για νανι..αλλα ολοπαραμιλαει...να της δωσω ντεπον δεν ξερω???? :roll::roll: δεν πηγε 38..αλλα εχει μια γενικοτερη κακουχια.. :(

δηλωση παπιομανας !!!!!!!!εκοψα παλι απο χθες το βραδυνο... :D:D μονο λιγο φρυγανια με γραβιερουλα εφαγα...

αλλα το μεσημερι θα τσακισω λιγο πιτσα.. :lol::lol::lol:

να αναμενετε τον συντονιστη του καφε...εμενα δηλαδη :lol::lol::lol: για τηνβδομαδα που μας ερχεται...στειλτε καλε με πμ..τα κινητα σας ...να συννενοηθουμε...θα το πω και απο δω...να ναι καλος και ο καιρος μην κανει ψοφοκρυο...αλλα θα ναι μετα τις 5 στο κεντρο καπου σας βολευει φουσκωκοιλιτσες μου?????????????εγω κοντα στο συνταγμα δουλευω..κεντρικα νομιζω δεν εξυπηρετει?????

σας φιλωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

και καλα θα τα λεγα η πολυλογου εν συντομια... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...