Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ Νο2


Recommended Posts

καλησπερα καρολινακι αχ πολυ ωραια ιδεα το καφεδακι πολυ θα θελααααα να ερθω αλλα δουλευωωωωωωωωωω δυστηχως εκοψες το βραδινο????????????και δεν πεινας??????????

αλεκα μου πανε τα σχεδια για το τζακι?????????δεν πειραζει τηγανι τηγανι.....................κατι ειναι και αυτοοοοοοοοοοοο και γω τον ειχα ρωτησει για καισαρικη αλλα και μενα τα ιδια μου ειχε πει μονο αν περβαγαν 4 -5 χρονιααααααα και αν ειναι πολυ επικυνδυνοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

delphine μου ηταν η μερα σου σημερα ολα στραβα με τους γιατρους ποτε βρησκαμε ακρη για να βρουμε τωρα??????????

maxim μου καλα κανεις σημερα θα γινεται πανικος παντου εμεις παραγγειλαμεεεεεε χα χα χα χα χα χα χα ετσι για το καλο να τσικνισουμε χι χι χι χι χι χι χι πολυ χαιρομαι που η εξεταση για την πηξη αιματος ηταν μια χαρα ευχομαι και η επαναλληπτικη να ειναι και αυτη το ιδιο καλη .....................................

κοκονα μου να χαιρεσαι τον αντρουλη σου και να στε παντα μαζι και αγαπημενοι και του χρονου θα εχετε εναακομα μελος στην οικογενεια και θα σβηνετε ολοι μαζι τα κερακια.............πω πω τι ηταν αυτο με το παιδι απο τα ματ μου το χε διαβασει ο αντρας μου αλλα οχι με τοσες λεπτομερειες εμεινααααααααα την μανα του λυπαμαι που εθαψε το παιδι της τοσο νεοοοοοοοοοοοοοοοο

με το καλο αυριο στην β επιπεδου να πανε ολα καλα θα περιμενουμε νεα σου προσπαθησε να μην αγχωνεσαιοσο μπορεις καληνυχτα και απο μεναααααααααααααααααααααααααααααααα φιλακια στις κοιλιτσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μολις γυρισαμε απο κατι φιλους διπλα!ειχαμε παραγγελει και τσικνισαμε!!καλα ηταν,εφαγε κ ο κυριος φασολης!!!!!και ειπα να ριξω ενα βλεφαρο στην παρεα!απο οτι καταλαβα κοιμουνται ολοι ομως!!\

περιμενω πως και πως αυριο να παω για την επαναληπτιη β επιπεδου.....θα ξαναδουμε και τον κυριο ταραξια που εδω και 3 βραδια δινει κατι σκουντηγματα........

κοκονα καλα αποτελεσματα να εχουμε κ περιμενω κ τα δικα σου νεα!!ολα θα πανε καλα...

καληνυχτα!!!!! [smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα φουσκωμανουλες μου και μαλλον καληνυχτα!!!!!!! αποτι βλεπω ολες ή την πεσατε για νανα ή την πεσατε στη μασα ε? :lol::lol::lol:

ραπανακι μου γλυκο...τωρα το τι δηλωσα(σχετικα με το φαι) απο το τι κανω εχει μιααααααα διαφορα :lol::lol::lol: ειπα εκοψα το βραδυνο...απο χθες...εννοουσα τρωω λιγο φρυγανια με τυρακι και κανα μηλο... :D:D αλλα σημερα παραγγειλαμε λογω τσικνοπεμπτης και εφαγα ..ε λιγακι...4 καλαμακια χοιρινα και σκετο γυρο κοτοπουλο...δ.λεω εσκασα :oops::oops: αντε απο αυριο παλι προσοχη...

στεναχωριεμαι γιατι απο το απογευμα εχει ενα βηχα το παπακι μου.. :( ευτυχως με το χαμομηλακι που της εδωσα και ηπιε λιγο ηρεμησε αλλα δεν μπορω να της κανω κατι για ν ατην βοηθησω... :cry: δεν εχει πυρετο για της δωσω ντεπον ..λεω αυριο να την παω σχολειο...μιας και η παιδιατρος μας λεει οτι μονο αν εχει πυρετο ναμην πηγαινει..και εννοειται αν εχει κατι και ειναι χαλια...θα δειξει αυριο το πρωι.. :roll:

αντωνια συλληπητηρια στο παλικαρι..καλο παραδεισο να χει... :(:( πολυ κριμα ...

αλεκακι μου τι εχεις κοριτσακι μου? περαστικα...

μαρακι μου χαρηκα που τα παμε...εστω και ετσι... ;);)

κατερινακι μου γλυκο τι κανεις? η σαντυ σου?

αμαλια..λια..βετα..μαρια-γιωργος...

κοκονα και αννα ...καλα αποτελεσματα απο τα σπορακια σας...

καληνυχτα σε οοοοολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααααα τι κανετε σας εχει πλακωσει το παπλωμα μετα απο το χθεσινο φαγωποτι????????εγω στην δουλιτσααααααααααααααααααα και μπηκα για λιγο

annaσημερα θα πας για την επαναλληπτικη β επιπεδου?????????γιατι κανεις επαναλληπτικη ?

karolinaki μου και μενα ο μεγαλος εκει που ηταν μια χαρα ξαναρχισε ο βηχας και οχι συνεχομενος αλλα το βραδυ στον υπνο του βηχει ευτυχως δεν ξυπναει αλλα εγω δεν μπορω να κοιμηθω τον λυπαμαι τι του δινω μελακι τι λιγο χαμομιλακι αλλα δεν σταματαει αμεσως και γω τον στελνω στον παιδικο γιατι πυρετο δεν εχει και δεν θελω να συνδεσει το γεγονος οτι βηχω και δεν με στελνουν .................υπομονη αυτος ο χειμωνας ειναι ολο αρρωστιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΖΥΓΙΣΤΗΚΑ Κ ΤΙ ΤΟ ΘΕΛΑ Ο Μ........Σ!ΕΙΜΑΙ 4 ΜΗΝΩΝ Κ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 5!!!!!ΚΙΛΑ!!!Κ ΕΧΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΔΥΜΑ!!ΕΝΩ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΚΑΛΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΜΙΑ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΜΙΑ 24ΩΡΗ ΠΕΙΝΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕς ΜΕΡΕς!!

ΘΑ ΤΟ ΡΑΨΩ ΠΑΛΙ Κ ΑΣ ΠΕΙΝΑΩ!!ΨΑΡΙ ΣΗΜΕΡΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia... perastika sta mikroulia sas pou einai arrwstoulia... kokona mou kali b epipedou na exeis stin karavida apoti thimamai eixes pei oti tha pas? k egw ekei piga k m'arese polu... sulipitiria gia to palikari den kserw ti na pw poli stenaxwrithika kalo taksidi na exei.... anna mou perimenoume apotelesmata elpizw na einai ola kala... na min anxwneste koritsia... vlepw to tsiknisate kala xthes.... emeis to vradi pou legame na parageiloume imoun xalia maura den ithela na faw tpt k anakatevomoun opote den parageilame.... me eixe piasei k enas ponos stin plati apo xthes den mporesa na koimithw to vradi..... apoti lete na einai ama eimai k simera xalia tha parw tin giatri til na tin pw mpas k mou dwsei tpt den to antexw...

kali mera na exete egw tha kanw pastitsio simera na apozhmiosw ta xthesina...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας κοριτσια!!!! απ'οτι διαβαζω χτες φαγατε καλα!!! :):) παλιοκαιρος ειναι κ κρυωνουν τα παιδια..ηρθαν χτες βραδυ για λιγο η αδερφη μου και ο γιος της απ'τον πολυ αερα που ειχαμε εδω αρχισε να βηχει κ να δακρυζουν τα ματια του.. καρολινα μου κ εγω χαρηκα που τα ειπαμε!!! νανσυ δεν ξερω αν σε παρηγορει αυτο αλλα ειμαι 6 μηνων κ εχω βαλει 12κ..ποσο μαλλον εσυ που εχεις 2 μωρακια!!! αντωνια συλληπητηρια στο παλικαρι.. :(:( καλα αποτελεσματα να εχεις σημερα κ θα περιμενουμε τα νεα σου...παρεπιπτοντως χρονια πολλα στον αντρουλη σου!!να τον χαιρεσαι!!!!α επισης κ στην αννουλα καλα αποτελεσματα!!!!!! αλεκακι περαστικα... ναταλια μου κ σε σενα περαστικα.. ωραιο φαι θα κανεις..το ζηλεψα λιγο,αλλα δεν εχω φουρνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααααα τι κανετε σας εχει πλακωσει το παπλωμα μετα απο το χθεσινο φαγωποτι????????εγω στην δουλιτσααααααααααααααααααα και μπηκα για λιγο

annaσημερα θα πας για την επαναλληπτικη β επιπεδου?????????γιατι κανεις επαναλληπτικη ?

karolinaki μου και μενα ο μεγαλος εκει που ηταν μια χαρα ξαναρχισε ο βηχας και οχι συνεχομενος αλλα το βραδυ στον υπνο του βηχει ευτυχως δεν ξυπναει αλλα εγω δεν μπορω να κοιμηθω τον λυπαμαι τι του δινω μελακι τι λιγο χαμομιλακι αλλα δεν σταματαει αμεσως και γω τον στελνω στον παιδικο γιατι πυρετο δεν εχει και δεν θελω να συνδεσει το γεγονος οτι βηχω και δεν με στελνουν .................υπομονη αυτος ο χειμωνας ειναι ολο αρρωστιες

καλημερα rapanaki μου ,καλα εισαι;ναι σημερα θα παω το απογευμα.θα ξανακανω σε αλλον γιατρο δικο μου γιατι μου ειπε την πρωτη φορα οτι εχω αμνιακο υγρο αυξημενο στα φυσιολογικα ορια και μου ειπε ο γιατρος που μου εκανε τον υπερηχο(και απλα ο δικος μου γιατρος κουνησε το κεφαλι καταφατικα) να κανω καμπυλη σακχαρου κ αμνιοπαρακεντηση!οταν του ειπα να κανω πρωτα καμπυλη κ μετα την αμνιο μου ειπε οχι.οπως ξερεις ειναι μια εξεταση κ επικυνδυνη καπως κ αρκετα ακριβη (750 ευρω) αν δεν υπαρχει πραγματικος λογος να την κανεις.μιλ με εναν οικογ γυναικολογο κ μου ειπε οτι δεν υπαρχει προβλημα βασει των εξετασεων κ της αυχενικης κ αν θελω να μου φυγει η ιδεα να κανω επαναληπτικη!το θεμα ειναι οτι εχασα κ την εμπιστοσυνη στον γιατρο μου!αυτα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια γλυκα μου αγγελουδια,φαγανες βγηκαμε....κι εγω χθες εφαγα στα πεθερικα μου κατι παιδακια,μουρλια,καθολου γλυκο ομως....το ηθελα τοσο αλλα φοβαμαι οτι θα με πειραξει και θα τα βγαλω...Lil μου θα σου στειλω μηνυμα να σου πω αναλυτικα τι μου ειπαν...βλεπω οτι οι περισσοτερες κανατε την β επειπεδου αντε να ερθει και η σειρα μου,στις 28/02.Δεν το ειχα αγχος αλλα τωρα που το συζητατε καπως μου φαινεται...ρε κοριτσια τιποτα ακομη δεν καταλαβαινω.Τι ακριβως θα κανει η μπεμπουλα για να την καταλαβω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΘΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ.ΕΓΩ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΛΩΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ.Κ ΑΜΑ ΚΟΥΝΙΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΓΟΥΡΓΟΥΡΙΣΜΑ.ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΝΟΙΩΣΑ ΣΑΝ ΦΙΔΙ ΠΟΥ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ.ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ.ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΣΚΟΥΝΤΗΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΟΣΟ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ Κ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΗΡΕΜΗ Κ ΝΑ ΧΕΙΣ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΟΥ ΦΑΕ Κ ΚΑΜΙΑ ΣΟΚΟΛΑΤΙΤΣΑ Κ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ. ΕΓΩ ΤΑ ΑΚΟΥΣΑ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ Κ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΠΡΙΤΣΙΑ.....!!! ΠΕΡΑΣΑ ΩΡΑΙΑ ΧΤΕΣ ΜΕ ΦΙΛΟΙΥΣ ΨΗΣΑΜΕ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ...ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΜΕΤΟ ΧΤΕΣ..!!! ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΖΕΥΓΑΡΩΜΑ ΘΑ ΤΟ ΑΠΟΧΩΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΔΥΠ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΚΑΜΙΑ ΓΕΝΙΚΗ...!!!

ΨΑΧΝΩ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ ΚΟΛΠΙΚΟΥ ΥΓΡΟΥ ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΙΖΕΙ 150 ΕΥΡΩ...ΣΥΝ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΘΥΡΟΕΙΔΗ 60 ΕΥΡΩ.....Κ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΡΩ....ΑΛΛΙΩΣ ΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΙΟΝ 210 ΕΥΡΩ..!!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοκονα και Αννα καλη επιτυχια στη β επιπεδου, θα περιμενουμε νεα σας!

Maxim μια χαρα με την πειξη αιματος,μπραβο! Εγω σε αυτο δεν ημουνα τοσο τυχερη , βεβαια εχω σε μικρο βαθμο αλλα τι να το κανεις που καθε μερα, κανω μια ενεσουλα μεχρι να γεννησω και για 40 μερες μετα...Χαλαλι ομως.

Αλεκακι τελευταια εχω και εγω καουρεςκαι χωρις να εχω φαει κατι, και τρωω γιαουρτακι .Με ανακουφιζει αρκετα, οπως και το γαλα.

Καριλινακι περαστικα στο παπακι σου!

Αντωνια λυπηθηκα με το παλικαρι,να ζειτε για να τον θυμαστε..

ΜαριαΓ. εγω για την καλλιεργεια κολπικου υγρου ειχα δωσει 80 ευρω...Αν θες σου λεω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!

Pws pigan ta tsiknismata??

Kale Delphine, o fournos sou tsiknistike apo monos tou???

Ase kai auta pou les me ta epidomata....kai an ta prolaboume...mexri to kalokairi egw lew pws tha ta kopsoun ola kai auta ta liga pou emeinan....

Gasperaki...thelw galaktompourekooooooo, emeine tipota h mpa?

Sugxaritiria gia tis auxenikes koritsia!

Emeis xtes tsiknisame sto tzaki...mprizolakia, loukanikoumpes ekana kai patatoules tiganites kai mazeutikame parea kai ta fagame ola!!!

Karolinaki thelw kai gw kafeeeee!!!!!! Alla ligo makria mou peftete :|

Kokona mou to akousame kai emeis giati o antras mou einai sunadelfos...polu thlibero gia to paidi alla kai gia tin oikogeneis...polu lupithika.

Anna kai Kokona (na xairesai kai ton antra sou) kali epituxia na exete stin eksetasi kai perimenoume nea!!

Maria kai egw ekana kolpiki kaliergia tin Triti kai peira ta apotelesmata simera...ekane kapou 85 eurw alla mou ta egrapse kai plirwsa mono sumetoxi 7 eurw. Den exeis asfaleia?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εσεις απο οτι βλεπω καλα τα περασατε χθες εγω ομως οχι.... μαλλον την αρπαξα απο τη μικρη και ολο το βραδυ την περασα με εμετους και πυρετο οπως και σημερα με ντεπον κρατιεμαι τι να κανω.... το καλο ειναι οτι οι γονεις μου πηραν τη μικρη στο χωριο και αν δω οτι μεχρι τη κυριακη δεν ειναι καλα θα τους την αφησω και αλλο

κοριτσαρες μου καλη β'επιπεδου να εχετε και περιμενουμε τα νεα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΗΓΑ ΧΤΕΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΥ ΤΕΒΕ Κ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΟΙ ΚΟΛΠΙΚΕΣ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΕΣ ΔΕ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΛΕΟΝ. ΕΠΕΙΤΑ ΠΗΡΑ ΣΤΟ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΘΥΡΟΕΙΔΗΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΣΤΟ ΤΕΒΕ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΠΟΥ 60 ΕΥΡΩ :? ΔΗΛΑΔΗ ΑΛΛΙΩΣ ΠΟΣΟ ΘΑ ΕΒΓΑΙΝΕ....Κ ΜΕ ΡΩΤΥΗΣΕ ΓΙΑ ΚΟΛΠΙΚΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ Κ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ....Κ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΑΑ..ΘΕΛΕΤΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ?? Ε ΤΗΣ ΛΕΩ ΜΑΛΛΟΝ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΑΥΤΗ.... :roll: !!!

ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΙΜΕΣ....ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΟΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κολπικες ακμη δεν εχω κανει αλλα επειδη κανω συνεχεια του θυροειδη ειναι 20ευρω η εξεταση(χωρις καμια ασφαλεια γιατι τις κανω σε συγκεκριμενο εργαστηριο) και ειναι 2 εξετασεις.... καλε και εγω που νομιζα οτι στην αθηνα ειναι πιο φθηνα ολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΗΓΑ ΧΤΕΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΥ ΤΕΒΕ Κ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΟΙ ΚΟΛΠΙΚΕΣ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΕΣ ΔΕ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΛΕΟΝ. ΕΠΕΙΤΑ ΠΗΡΑ ΣΤΟ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΘΥΡΟΕΙΔΗΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΣΤΟ ΤΕΒΕ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΠΟΥ 60 ΕΥΡΩ :? ΔΗΛΑΔΗ ΑΛΛΙΩΣ ΠΟΣΟ ΘΑ ΕΒΓΑΙΝΕ....Κ ΜΕ ΡΩΤΥΗΣΕ ΓΙΑ ΚΟΛΠΙΚΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ Κ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ....Κ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΑΑ..ΘΕΛΕΤΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ?? Ε ΤΗΣ ΛΕΩ ΜΑΛΛΟΝ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΑΥΤΗ.... :roll: !!!

ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΙΜΕΣ....ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΟΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..!!!

ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΝΝΟΟΥΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ.ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΖΗΤΗΣΕΙ ΑΕΡΟΒΙΑ ΚΟΛΠΙΚΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΙΑ.ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΓΥΡΩ ΣΤΑ 30 ΕΥΡΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΧΕ.ΠΑΡΕ ΤΗΛ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΣΟΥ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε στην υγεια σας κατεβαζω το ντεπονακι μου γιατι τρεμω παλι....

βρε κοριτσια λυστε μου μια απορια οταν σας γραφει ο γυναικολογος που σας παρακολουθει τις εξετασεις δε γραφει επακριβως ποια θελει??? ας πουμε τωρα που μου εγραψε τη καμπυλη εγραψε οτι θελει τη 0 εως 1ωρα μετρηση.... εσενα τι σου εγραψε??? καλα σου λεει η νανσυ παρτον τηλ να σε ενημερωσει ακριβως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maria sigoura sou exei grapsei ti thelei akribos o giatros sto xarti.

Afou den sta kaluptei egw sti thesi sou tha eperna diafora ergastiria thl

kai tha rwtaga timi gia na brw to pio oikonomiko. Kai thiroidi pou eixa kanei ton proigoumeno

mina den ekane toso pou les, kapou 20 eurw opws eipe kai h Aleka, mipws na rwtiseis kai se alla?

San polu akribo einai auto pou piges.

Aleka perastika kai se sena.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν το ψαξεις θα βρεις καλες τιμες .

Αυτο συζητουσα το πρωι με τον αντρα μου , οτι τωρα με το εοπυυ μεγαλωσανε τη συμετοχη σε αρκετες εξετασεις...

Π.χ εγω καθε μηνα κανω anti ha ειναι αιματολογικη, επειδη σε μικρο βαθμο πηζει το αιμα μου και κανω τις ενεσουλες καθε μερα .Πριν τον εοπυυ την πληρωναμε στην βιοιατρικη 22ευρω και τωρα με τον εοπυυ 44ευρω.Ρωτησαμε για την ιδια εξεταση στο Ιασω και μας ειπαν 27 euro ..Εννοειται οτι θα πηγαινουμε τωρα στο Ιασω. Θελει να το ψαξεις.

Και εγω για την TSH, 20euro πληρωνω.Και το μεγαλο πακετακι της καλλιεργειας 80 euro

Κοριτσια ξερετε περιπου το κοστος για τη β επιπεδου?

Αλεκακι περαστικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιλακι μου εγω τη β'επιπεδου τη κανω μεσα στο νοσοκομειο με το γιατρο μου και δεν πληρωνω ευρω και ετσι δεν ξερω τι γινεται.... παντως και εγω τωρα που θα κανω εξετασεις μεσω του ΕΟΠΥΥ τις γενικες αιματος-ουρων θα την κανω μεσα στο ικα και τη καμπυλη οπου βρω φθηνοτερα!

τα βγαλα παλι αντε αλλο ντεπονακι τωρα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lil exeis dikio gia tis times...twra eidika tha exoun perissotero antagwnismo opote sigoura kapoia ergastiria tha tis exoun pio ftina apo alla!

Gia tin B epipedou pali kai ekei paizoun oi times. Egw rwtisa gia auton pou tha tin kanw kai mou eipan oti pernei 200 eurw. Omws emas edw einai o monos ekseidikeumenos idiotikos giatros kai mallon tin exei dei kapws kai pernei polla giati se alla meri exw akousei kai polu ligotera apo 120 ews 150.

Opote psaksto ligo kai auto gia na breis kali timi.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...