Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο 14 - ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΛΟΓΑΚΙΑ!!!!!!!


Recommended Posts

ΝΑ ΜΑΣΤΕ Κ ΕΜΕΙΣ :P:P:P:P

ΣΧΟΛΑΣΑ ΤΑΙΣΑ ΤΟΝ ΕΣΤΕΙΛΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ Κ ΤΩΡΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΕΙ Κ ΝΑ ΜΑΙ ΠΑΛΙ ΠΙΣΩ :D

ΝΤΙΜΑΚΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΕ ΧΑΣΑΜΕ!!!! ΕΛΠΙΖΩ ΜΗΝ ΣΕ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΠΟΥΘΕΝΑ ΧΩΡΙΣ ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΗΚΑΜΕ!!!!!!!!! :|

ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥ ΟΧΙ ΠΕΣ ΜΕΤΑ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΩ????????????? ΑΦΟΥ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ ΝΤ ΑΛΛΟΥ :lol::lol::lol::lol::lol: ΤΖΑΜΠΑ ΣΑΛΙΟ ΧΑΛΑΜΕ!!!! :lol::lol::lol:

ΦΑΝΤΣΑΣΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΑΡΑΧΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ Μ ΛΕΓΕ ΤΟ ΜΑΜΗΣΑ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΟΛΟ ΛΑΘΗ ΒΛΕΠΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑΚΟΙΤΑΩ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΧΩ ΦΟΒΕΡΟ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ ΤΟΙΧΟΥ ΑΡΚΟΥΔΙΑΡΙΚΟ ΣΕ ΟΤΙ ΧΡΩΜΜΑ ΘΕΣ Κ ΤΕΡΑΣΤΕΙΟ!!!

ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΙΔΑ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΕΡΙΑΖΕΙ Κ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΔΩΜΑΤΕΙΟ!!!( Η ΑΛΕΚΑ ΘΑ ΤΟ ΒΑΖΕ Κ ΑΥΤΟ) :lol::lol::lol: ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ Κ LIVE SE ΔΩΜΑΤΕΙΟ Κ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ!!!!

ΘΑ ΤΟ ΨΑΞΩ ΟΜΩΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΣΤΟ ΒΑ;ΛΩ!!!

ΤΑ ΑΡΚΟΥΔΙΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΙΚΑ ΤΙ ΧΡΩΜΜΑ ΕΙΝΑΙ???????? ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ???? ΚΟΥΡΤΙΝΑ???? ΠΕΣ ΜΑΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΝΤΕ ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΛΕΞΟΥΜΕ ΟΛΑ ΕΜΕΙΣ!!!!

ΑΛΕΚΑ Η ΜΟΚΡΗ ΠΕΙΡΑΤΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!! ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑΑΑΑΑ

ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥ!!!!!! ΝΑΙ ΤΟ ΤΡΕΝΑΚΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΕΡΦΟΥΡ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΑΖΙ ΜΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΔΩΡΑ!!! Μ ΑΡΕΣΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΟΝΤΡΟΚΟΜΕΝΟ ΟΧΙ ΣΑΝ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ!!!! ΑΥΤΟ ΑΚΟΜΑ Κ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ!!!

ΟΠΩΣ ΠΡΟΣΕΞΕΣ Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΜΕΝΗ!!!! ΚΑΤΙ ΕΚΡΥΒΕ Ο ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΠΙΣΗΣ ΑΚΟΜΑ Κ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΤΗΜΕΝΑ ΠΡΑΜΑΤΑΚΙΑ :oops::):):):)

ΑΧ Κ ΕΓΩ ΝΕΥΡΙΑΖΩ ΕΤΣΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΞΕΣΗΚΩΝΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!! ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΔΕΝ ΚΟΒΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ????? ΕΓΩ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΟΝ ΠΑΩ ΚΟΙΜΗΣΜΕΝΟ Κ ΜΟΛΙΣ ΑΝΟΙΓΕΙ Η ΠΟΡΤΑ ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΑΖΑ Κ ΜΕΤΑ ΞΑΓΡΥΠΝΑΕΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 913
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ. ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ?

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ ΠΡΙΝ. ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΟΥ Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΛΟΓΙΑ. ΤΟΣΟ ΕΓΩΙΣΤΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ? ΑΚΟΜΗ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΜΟΝΑΧΟΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΣΕ ΑΠΕΚΤΗΣΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ. ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΣΕ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ. ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΝΙΚΑΕΙ Ο ΕΓΩΙΣΜΟΣ ΤΗΣ. ΤΙ ΝΑ ΠΩ ? ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΕΣΥ ΚΑΙ ΣΚΕΨΟΥ ΑΠΛΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΧΕΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ. ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ.

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΑΛΕΚΑΣ. ΑΝ ΚΑΙ ΣΕ ΚΟΒΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΙ ΕΣΥ ΤΟΥ ΟΥΔΕΤΕΡΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!Εσύ του ουδέτερου???????Για μένα έλεγε μάλλον!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ελενάκι τα αρκουδάκια μας είναι καφέ........όλο μου το σπίτι είναι καφέ και μπεζ..........Για κουρτίνες δεν ξέρω δεν έβαλα ακόμα...........Περιμένω για το αυτοκόλλητο που μου είπες.........

Επίσης έχω και τον παιχνιδότοπο που λέω να τον φτιάξω με αποχρώσεις του πορτοκαλλί.........

Απόψε Ρενάτα μου θα είμαι disco girl!!!!!!!!!!Έτσι είναι οι γιαγιάδες και οι παππούδες..........και μένα τα ίδια!!!!!!!

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ΜΑΙ ΠΑΛΙ ΠΙΣΩ!!!!

ΠΟΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΒΑΡΕΤΗ ΜΕΡΑ ΔΝ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ Η ΩΡΑ!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ Σ ΒΑΖΩ ΤΟΝ ΑΡΚΟΥΔΟ!!! ΜΟΝΟ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΕΙΣ ΑΝ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΟΙΟ ΜΕΓΑΛΟ!!!!!

ΕΧΕΙ Κ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΤΩΡΑ!!!! ΤΖΑΜΠΑ ΤΟ ΧΟΥΝ :D:D:D

http://www.sticky.gr/index.php?page=sho ... &Itemid=26

ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ ΠΟΥ ΕΓΩ ΑΝ ΚΑΝΩ ΔΕΥΤΕΡΟ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΣΙΓΟΥΡΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ

http://www.sticky.gr/index.php?page=sho ... &Itemid=26

ΜΟΝΟ ΜΗ Μ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ Σ ΑΡΕΣΟΥΝ!!!

ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΑ Σ ΒΡΗΚΑ ΜΙΑ ΑΥΤΗ

http://www.cosycorner.gr/el/category/%C ... F%81%CE%B1

ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΜΕ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΥ ΧΡΩΜΜΑ

http://showroom.girgiris.gr/main.php?g2_itemId=38604

ΤΩΡΑ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΟ ΔΩΜΑΤΕΙΟ ΓΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΟΤΟΠΟ??????? ΤΟ ΛΑΤΡΕΥΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ :D ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΧΑ ΚΕΝΟΥΡΙΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ!!!!! ΕΚΕΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΜΙΑ ΤΑΠΕΤΣΑΡΙΑ ΜΕ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ ΘΕΜΑ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΦΕΥΓΑΤΟ Κ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ!!!!

ΟΠΩΣ ΑΥΤΕΣ http://showroom.girgiris.gr/main.php?g2 ... &g2_page=1

ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΩΡΑ!!!! ΑΝ ΔΕΝ Σ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΑΛΛΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ!!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ Κ ΑΠΟ ΞΕΝΟ :lol::lol::lol:

Α ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΟΤΑΝ Μ ΠΕΙΣ ΠΟΙΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ Σ ΑΡΕΣΟΥΝ!!!!!!!

ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΟ!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ παιδικα δεν ειναι????

ελενα ο βασιλοπουλος εχει τις λιμπερο up&go το 6αρι(38tem) 9 και κατι ευρω!!! τα εχει μιση τιμη μεχρι αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ ΘΕΛΕΙ ΑΡΚΟΥΔακια ΤΗΣ ΒΑΖΩ!!!!

Κ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΤΟΝ ΓΟΥΙΝΙ ΕΝΝΟΗΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ 4 ΧΡΟΝΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΛΑΓΗ!!! Κ ΑΥΤΟ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ !!! ΓΙΑ ΑΥΤΟ Κ ΕΒΑΛΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΟΤΙ ΩΡΑ Κ ΣΤΙΓΜΗ ΘΕΣ ΒΓΕΝΟΥΝ :D:D:D:D:D Κ ΔΔΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΟΥΤΕ ΒΑΨΙΜΟ!!!!!

ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΠΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΑΚΟΜΑ Κ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!!!!

ΕΜΕΝΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ 5 ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΧΑΛΑΣΕΙ!!!

ΑΧ ΤΟ ΒΛΕΠΩ Κ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΛΥ!!!!!!!! ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΧΑ ΣΚΕΥΤΕΙ???????????

http://showroom.girgiris.gr/main.php?g2_itemId=38600

ΚΑΙ ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙ ΣΤΟ LAPIN HOUSE ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

http://www.mamasandpapas.com/product-be ... 00/type-i/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια κοριτσάκια μου..............

Ελενάκι σ' ευχαριστώ για τα αυτοκόλλητα.

Για τον παιχνιδότοπο έχουμε ένα δωμάτιο κάτω που το φτιάξαμε για γραφείο αλλά τελικά έγινε εποθήκη και λέω να τον κάνω παιχνιδότοπο.......Αυτό μ' αρεσε πολύ

http://showroom.girgiris.gr/main.php?g2_itemId=38992

Για πες για κουρτίνες.........το μόνο που με προβληματίζει είναι ότι θα το ήθελα σε τόνους του πορτοκαλλί για να μην είναι τελείως παιδικό........και οπωσδήποτε όχι μπλε κουρτίνες.......

Για το υπνοδωμάτιο μας δε θα βάλω τα αρκουδάκια είναι πολύ παιδικό.......Δεν ξέρω......Θα το ήθελα για πιο πολλά χρόνια.....

Τα αυτοκόλλητα όταν βγουνε δε θα θελουν βαψιμο οι τοίχοι?????Είσαι σίγουρη???

Χτες πήγαμε στο χορό!!!!!!!!!Περάσαμε πολύ ωραία..........χορούς και πανηγύρια!!!!!!!Ρενάτα μου ντυθηκα disco girl και ο αντρας μου elvis.........!!!!!!!!

Καλό τριήμερο

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΡΩΤΑ ΕΙΧΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΤΑ ΕΒΓΑΛΑ Κ ΕΒΑΛΑ ΑΥΤΟ ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΗΡΑ!!!!

Ο ΤΟΙΧΟΣ ΔΕΝ ΕΠΑΘΕ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΤΙΠΟΤΑ :D:D:D:D

ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΩΜΜΑΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΣΤΟΝ ΠΑΙΧΝΙΔΟΤΟΠΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ Κ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ ΤΟ ΧΕΙ ΣΥΝΔΙΑΣΜΕΝΟ ΜΕ ΛΑΧΑΝΙ ΑΞΕΣΟΥΑΡ Κ Μ ΑΡΕΣΕΙ :D:D:D:D:D ΟΠΟΤΕ ΕΝΑ ΛΑΧΑΝΙ Η ΛΑΔΙ Η ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!!!

ΕΜΕΝΑ ΚΑΛΕ Μ ΑΡΕΣΑΝ ΤΑ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ!!!!! :D:D:D:D ΑΛΛΑ Κ ΕΣΥ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΘΕΣ =ΝΑ ΣΥΝΔΙΑΣΕΙΣ Κ ΤΗΝ ΑΡΚΟΥΔΟΠΡΟΙΚΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΤΑ ΒΑΛΑ!!!!

ΔΙΑΛΕΞΕ ΕΣΥ ΘΕΜΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΟΥ Κ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕΣ ΕΛΕΝΑ. ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΓΟΥΣΤΟ.

ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΑ ΧΘΕΣ. ΩΡΑΙΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΤΟ DISCO GIRL ΜΕ ΤΟΝ ΕΛΒΙΣ. ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΕΣ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΟΥΜΕ ?

ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΝΑ ΦΙΛΙΚΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΙΔΥΜΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΥ. ΕΙΝΑΙ 15 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ. ΕΙΧΑΝΕ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΟΛΑ ΜΑΖΙ.

ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΦΑΜΕ ΚΑΝΑ ΚΟΨΙΔΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ. ΠΑΛΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΑ Ο ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΜΟΥ. ΠΑΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ, ΝΑ ΤΟΝ ΜΑΖΕΨΩ ΚΙ ΕΚΕΙΝΟΝ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι και εγω!!! χθες κωλο δεν βαλαμε μεσα στο σπιτι και εγω και η μικρη απο καφε σε καφε και το βραδακι σε παιδικο παρτυ........περασαμε τελεια! τωρα την εχω βαλει για υπνο μαλλον θα κοιμηθω και εγω(που να με αφησει ο αντρας μου να φυγω και αν ξυπνησει το παιδι?!?) και μετα θα παμε στο καρναβαλι σε ενα χωριο κοντα στη ροδο αφου η πολη δεν κανει τιποτα!

μαρινακι αυτο για το παιχνιδοτοπο μου αρεσει παρα μα παρα πολυ.... τωρα τα αρκουδακια δεν μου πολυγεμιζουν το ματι.... θα εβαζα κατι οχι και τοσο μωρουδιστικο.... ετσι και αλλως δεν θα τον βγαλεις τον ορεστη απο την κουνια καποια στιγμη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΒΛΕΠΩ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΕΣ ΑΠΟΥΣΕΣ. ΜΑΛΛΟΝ ΠΗΡΑΤΕ ΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙΑ.

ΚΑΛΕ ΤΙ ΚΡΥΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΣΗΜΕΡΑ ? ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΒΡΕΧΕ ΚΙΟΛΑΣ. ΟΠΩΣ ΤΑ ΕΙΧΑΝΕ ΠΕΙ ΓΙΝΑΝΕ. ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΠΕΤΑΤΕ ΑΕΤΟ ΣΗΜΕΡΑ.

ΑΛΕΚΑ ΠΩΣ ΠΗΓΕ ΤΟ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΧΘΕΣ ?

ΜΑΡΙΝΑ ΟΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ.

ΕΜΕΙΣ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΤΗΝ ΒΟΛΤΑ ΜΑΣ ΧΘΕΣ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕΣΑ. ΕΚΑΝΑ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕΓΕΙΡΕΨΕ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.

ΧΘΕΣ ΠΑΝΤΩΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ. ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΧΑΣΙΑ. ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΞΕΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑΝ. ΕΤΡΕΧΑΝ ΕΞΩ ΣΕ ΜΙΑ ΑΛΑΝΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΑΜΕ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΚΛΑΙΝΕ.

ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΟ ΣΚΑΤΟΥΛΙ ΜΟΥ. ΠΑΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΦΑΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑΜΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΑΡΙΔΕΣ ΜΑΣ. ΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΟΠΕΙ Η ΟΡΕΞΗ ΓΙΑΤΙ ΕΦΑΓΑ ΠΡΙΝ ΖΕΣΤΗ ΛΑΓΑΝΙΤΣΑ ΜΕ ΧΑΛΒΑ. ΕΙΠΑ ΝΑ ΣΥΓΡΑΤΟΥΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ.

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΥΛΟΥΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!!!!!ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!!

ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ???????ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ 3 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΟΛΟ ΕΞΩ ΗΜΑΣΤΑΝ ΞΕΦΥΓΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΛΙΓΑΚΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΣ ΤΑ ΧΑΛΑΣΕ ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΝΑ ΠΕΤΑΞΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΕΤΟ ΜΑΣ :? ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ..ΧΤΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΠΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΙΟ ΕΝΤΥΣΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΗΚΕ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΠΑΙΖΕ ΜΕ ΟΛΑ ΓΝΩΣΤΑ ΚΑΙ ΑΓΝΩΣΤΑ ΤΟΥΣ ΕΔΙΝΕ ΚΑΙ ΦΙΛΑΚΙΑ ΟΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ :lol::lol: ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΜΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΑΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΛΟΓΩ ΠΕΘΕΡΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΜΑΣ ΕΚΕΙ...ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα και καλη σαρακοστη σε ολες!!! φαγαμε στους γονεις μου στο χωριο, χαρταετο δε πεταξαμε αφου απο χθες βρεχει! οτι ευχαριστηθηκαμε χθες τωρα το κεφαλια κλειδωμενα μεσα!!! παντως η μερα αυτη ειναι για χαλβα με λαγανα!!!!

αντε περιμενω τα νεα σας πως τα περασατε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΒΛΕΠΩ ΟΛΕΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΟΜΟΡΦΑ...ΕΜΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ Κ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΕΜΕΝΑ....ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΥ. ΜΑΣΚΑΡΕΥΤΗΚΑ ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ Κ Η ΜΙΚΡΗ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 12 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΤΟΥΡΑΣΕΛ!!!!ΧΟΡΕΥΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΑΣΚΑΡΕΥΤΕΙ ΠΡΙΝ ΦΥΓΟΥΜΕ .ΚΛΑΜΑ Κ ΑΓΙΟΣ Ο ΘΕΟΣ, ΛΕΩ ΠΑΜΕ Κ ΔΕ ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΠΟΥ ΔΕ ΝΤΥΝΕΤΑΙ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΤΗ ΜΟΥΡΜΝΟΥΡΑ ΤΗΣ Κ ΤΟ ΚΑΛΜΑ Κ ΚΑΘΟΜΑΙ ΝΑ ΣΚΑΩ. ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΑΓΙΡΕΥΑ ΝΗΣΤΙΜΑ Κ ΦΑΓΗΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΜΕ Κ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΟΜΕΤΑΝΙΩΣΑ. ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΑΣ ΠΗΓΕ ΣΤΗ ΜΑΜΑ Μ ΜΕΙΝΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΧΤΕΣ ΒΡΑΔΥ ΕΚΕΙ. ΒΓΗΚΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΟ ΑΔΕΡΦΟ Μ Κ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ Η ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΑΠΟ 2 ΜΕΧΡΙ 5 . ΣΗΜΕΡΑ ΒΡΕΧΕΙ , ΧΑΜΟΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΜΑΙ Κ ΞΥΝΟΜΑΙ. ΔΕ ΘΕΛΩ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΟΥΤΕ Κ ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΙ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ. ΦΑΓΗΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ(ΔΕ ΝΗΣΤΕΥΩ)ΚΑΘΟΜΑΙ Κ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΒΡΟΧΗ Κ ΚΑΦΕ! ΧΤΕΣ ΡΕΝΑΤΑ ΕΦΑΓΑ ΛΑΓΑΝΑ ΜΕ ΤΑΡΑΜΑ ΟΥΥΥΥΥ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟΣ Ο ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ. ΕΝΤΑΞΕΙ Κ ΤΑ ΘΑΛΑΣΣΙΝΑ ΤΑ ΦΑΓΑΜΕ. ΣΤΗΝ ΜΑΡΙΑ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΕΤΟΙΑ...ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΔΩ??? ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΑΣ. ΑΝ ΚΑΙ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ.

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΠΡΟΛΑΒΑ. ΑΡΓΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΥΝΗΘΩΣ. ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΕ ΕΧΕΙΣ ΝΕΥΡΑ ? ΑΦΟΥ ΚΑΤΙ ΚΑΝΑΤΕ. ΚΑΙ ΝΤΥΘΗΚΕΣ, ΚΑΙ ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ ΠΗΓΕΣ. ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ? ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ. ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΠΑΩ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΓΕΝΙΚΟ ΡΕΚΤΙΦΙΕ. ΑΝΤΑΥΓΙΕΣ, ΚΟΥΡΕΜΑ, ΧΤΕΝΙΣΜΑ, ΝΥΧΙΑ. ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΝΤΑΥΓΙΕΣ ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ. ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ. ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΛΕΙΠΩ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΑΛΛΑ Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ.

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ Η ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ. ΤΙ ΤΡΩΕΙ ΚΑΛΕ ΜΕ ΤΟΣΟ ΠΑΘΟΣ ? ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΤΗΜΕΡΙ ?

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕ ΟΛΕΣ ? ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ. ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΜΕΣΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΧΙΟΝΙΖΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ. ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ. ΑΠΟ ΠΕΜΠΤΗ ΕΙΠΑΝΕ ΟΤΙ ΘΑ ΦΤΙΑΞΕΙ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΩ ΚΑΣΑΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΚΕΥΗ. ΟΤΑΝ ΒΓΩ ΣΤΟ ΚΡΥΟ ΦΡΕΣΚΟΛΟΥΣΜΕΝΗ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα γλυκές μου μανούλες!!! καλη σαρακοστή να έχουμε!!! τι κάνετε? χαίρομαι που όλες περάσατε καλά!!! κι εμείς περάσαμε πολύ όμορφα, ειδικά η δήμητρα κατενθουσιάστηκε :D:D:D:D ήταν βλέπετε μαζί με την ξαδέρφη της τρεις μέρες και ξεσαλώσανε στο παιχνίδι, κώλο δεν βάλανε κάτω :?:? αφού χθες γυρίσαμε στις 9:15 το βράδυ, την ετοίμασα για ύπνο και απο τις 10 μέχρι και τις 7 που σηκώθηκα για να την δω δεν είχε αλλάξει ούτε πλευρό :o:o:o φανταστείτε τι κούραση είχε το καημένο...δεν κοιμόντουσαν λεπτό από το πρωί που ξυπνάγανε αλλά ευτυχώς δεν είχανε γκρίνια ;););) είχε πολύ πλάκα που τώρα κουβεντιάζουν μεταξύ τους!!! το κορυφαίο παραπάτησε η ανιψιά μου και έπεσε κάτω και γυρνάει η δήμητρα και της λέει ''σιγά, σκοτώθηκες'' :lol::lol::lol::lol::lol: πού τα βρίσκουν και τα λένε?! κατά τα άλλα εγώ κουράστηκα λίγο γιατί και μαγειρέματα είχαμε και όλο τζάτζαλα και μάτζαλα μαζεύαμε...πας για 3 μέρες κάπου και κουβαλάς την άρτα και τα γιάννενα :o:o:o αλλά εντάξει τουλάχιστον περάσαμε ωραία!!! άντε ρενάτα μου να πας για ρεκτιφιέ, εγώ λέω την άλλη βδομάδα να πάω να κουρευτώ. Αλέκα τι κάνει ο κολοκύθας? κούκλα η πειρατίνα σου παρεπιπτόντως!!! μαρία μου το δικό σου το σπόρι τι κάνει? πότε έχεις την αυχενική? τέλεια και η κωνσταντίνα!!! έχει και την ίδια στολή με την ανηψιά μου. Συμπεθέρα το δωμάτιό σας είναι πολύ όμορφο!!! σαν τον ιδιοκτήτη του!!! :D:D:D:D θα προσπαθήσω να σας βάλω κι εγώ φωτό από το δικό μας παιδικό!!! δήμητρα ευτυχώς έδωσες το παρόν γιατί είχα σκοπό να σε παρω τηλέφωνο να δώ πού εξαφανίστηκες τόσες μέρες...δε θυμάμαι να σχολιάσω κάτι αλλο.. :oops::oops: ηλιάννα, θένα, μαρία, μαρίνα σας στέλνω τα φιλιά μου και την αγάπη μου :x:x:x:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου..........Καλή Σαρακοστή!!!!!!!!!!!!

Και εδώ βρέχει καταρρακτωδώς!!!!!!!!!Από το πρωί έχουμε καταιγίδες, χαλάζι, χαμός γίνεται!!!!!!!!!!!!!!

Χτες μείναμε στο σπίτι μας και μαζευτηκε το σόι να φαγοποτιάσουμε!!!!!!!!!!Πολύ ωραία περασαμε.........πετάξαμε και τον αετό μας αλλά μετά το φαγητό άρχισε η βροχή και καθήσαμε στο τζάκι.........

Πολύ κουκλίτσες έχουμε!!!!!!!!!!Η Σαντυ και η Κωνσταντίνα είναι τέλειες!!!!!!!!!!!!

Νόμισα ότι θα βρισκα 10 σελίδες αλλα ήσασταν χαμένες από ότι είδα!!!!!!!!!!!!Καλά κάνατε............

Καλή αλλαγή στα μαλιά Ρενάτα και Ζέτα!!!!!!!!Μικα μου πες για το καρέ.........Σου πάει????????

Εμείς κάνουμε ανάλυση ούρων πάλι γιατί λέει ότι πονάει ο Ορέστης...........δεν ξέρω........σε 1,5 ώρα θα χω τα αποτελέσματα.........

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na maste kai emeis!!!!!

pigame toys araboniasame kai isixasame itan ola teleiaaaa!!!

poli omorfa ola kai o stolismos tous se fouks kai korali tonous kai ta fagita fantastika mpoykiakai kilo!!!!!kai i mousiki kai oi xoroi ola teleia ksepatothika eytixos ektos apo ta takounia pira kai ena zeygari mpalarines opote mia xaroula kai sto xoro!!!!

i nifi mas mia koukla me poli teleio xtenisma kai to forema tis pigaine teleia kai o adelfoulis moy poli oraios me to koustoumi tou kai asorti grabata me tin nifi!!! fisika itane kouklakia omorfies kai oi dio toys !!!

alla enoeitai oti o pio oraios itane o nikolas me to koustoumaki toy!!!! koykouba koykouba!!! xaxaaxaxxaxaxxaxaxxaaxxaaxax!!!!!!

eimai poli xaroumeni pou pigane ola kateyxin!!!

filakia polla se oles sas kai eyxomai oti kalitero gia oles mas!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ κοριτσια

εμεισ τπτ δεν καναμε με τα αρρωστιαρικα που εχω μπλεξει :twisted:

εκτοσ αυτου δουλευω καθε μερα κ εχω ξεπατοθει!!! η αληθεια ειναι οτι δεν μου θελει να μου δωσει κανενα ρεπο γιατι γεμησα το μαγαζι κ χωρισ εμενα δεν ερχοντε :lol::lol::lol: τουλαχιστων εβαλε αγγελεια μπασ κ βρει κ αλλη μια γιατι θα πεσω κατω καμια ωρα :? .

οπωσ σασ ειπα τα μικρα ακομα να στανιαρουν τα πηγα κ στη γιατρο ολα μαζι κ περνουν αντιβιωση κ εγω μαζι με αυτα :cry: σημερα ομωσ τα εστειλα σχολειο κ τα τρια εεεε δεν πηγενε αλλο ,αφου δεν εχουν πυρετο τι να κανα !

εσεισ βλεπω μια χαρα τα περασατε αντε κ του χρονου να ειστε καλα ,καλο πασχα τωρα :lol:

αυτα τα λιγα φιλια σε ολεσ παω να κανω μπανιο να ξεβρομυσω απο τισ τηγανιλεσ :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου γλυκά!

Τώρα σας γραφω και ο μικρ'ος σκαρφαλώνει στο σβερκο μου..καθομαι στον καναπε και με φτανει καλα και κανει τον ακροβατη!!!

Καλή Σαρακοστ[η σε 'όλες μας!!

Εμείς τα ίδια όπως τα ξερατε..η μανα μου εγωισμός εγωισμός και παλι εγωισμός...αυτό με ποναει και με πληγωνει περισσότερο Ρενατα μου..που είμαι και μοναχοπαιδι και κανει ετσι...λες και έχει και την αλλη κορη της..ο αντρας μου με πιεζει να της μιλησω να σπασει ο παγος τουλαχιστον μαζί μου αλλά δε θελω..αναγκαστικα για την καθημερινοτητα ομως κατι τη ρωταω και ετσι μιλαμε αλλα για τα απολυτως αναγκαια..Την Κυριακη μας είχε καλεσει μια ξαδερφη μου για να παμε στο καρναβαλι που κανει η πολη τους και μετα να φαμε, η μανα μου δεν ήρθε για να μην μπει στο αμαξι με τον αντρα μου..μου το παιξε αρρωστη και κουρασμενη...Χτες μας καλεσε η κουμπαρα μου που μενει εξω απο το χωριό αλλά μας τα χαλασε ο καιρός και κατσαμε μεσα...ηρθε εκει γιατί θα ήταν η γειτόνισσα μας και μανα της κουμπαρας μου και δεν ήθελε να δωσει δικαιώματα στη γειτονια...τελοσπαντων..κουραστηκα...είμαι πληρως απογοητευμενη και θα φροντισω να μην πικρανω ποτε έτσι τα παιδια μου...θελω να περναω καλα΄με τον αντρα μου και το παιδάκι μου και ευχομαι η μανα μου να βαλει μυαλό σε καποια φαση...μη σας πρήζω άλλο με αυτά...

Γενικά καλά περάσαμε αυτές τις μερες...αν εξαιρέσουμε τα υπόλοιπα...ο Κωνσταντίνος ντύθηκε πειρατης..θα σας βαλω φωτο μολις τα καταφερω...

Η Κωνσταντίνα και η Σαντυ είναι κουκλες με τις στολες τους!!! Ελενα μου ωραίες ιδεες δίνεις, Μαρίνα μου το σαιτ που σου αρεσε αυτό με τα ζωα το ειχα δει και εγώ παλαιότερα..έχει πραγματικά πολύ ωραίες ταπετσαρίες!!

Θένα περαστικά στα ζουζουνια σου, Θαλίτσα μου να σας ζήσουν, να είναι ευτυχισμενοι και υγιείς!!

Αχ δε θυμαμαι τί άλλο να σχολιάσω...συγνωμη κορίτσια...

Την Κυρίακή είναι το μνημόσυνο του πατερα μου και θα μαζευτούν οι συγγενείς..να δουμε τί θα γίνει.. ο άντρας μου θελει να πει την αλήθεια σε΄ όσους ρωτάνε για τα τουβλα και η θεια μου αδερφή της μανας μου, είπε να τα αφησουμε εκεί και θα πει επίτηδες στη μανα μου "μα τί είναι αυτά τα τουβλα? πείτε μου ότι είναι για να βγαλετε επιτελους αυτά τα καγκελα!" και θα την βαλει κατω τη μανα μου να της μιλήσει...έχω τρομερό άγχος για το τί θα γίνει...το πιστευετε?..

Αντε θα σας αφήσω γιατί ο μικρός ξεσαλωνει στον καναπε και με πιανει η καρδια μου με αυτα που κανει...

Σας φιλώ όλες γλυκά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΣΤΕ Κ ΕΜΕΙΣ!!!!!

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΠΑΘΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!!

ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΡΕΜΜΩ!!!

ΓΥΡΝΑΜΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ.... ΤΑΙΖΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ .....ΕΚΛΕΓΕ Κ ΖΗΤΟΥΣΕ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΟΥΜΕ ΛΕΦΤΑ.... ΠΑΩ ΤΟΝ ΞΑΠΛΩΝΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΛΑΓΗ ΠΑΝΑΣ!!!!

ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΣΚΕΛΑ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΕΝΑ ΚΕΡΜΑ ΤΩΝ 0,20 (ΤΟΥ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΔΥΟ ΕΙΚΟΣΑΛΕΠΤΑ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΟΥ ΠΡΙΝ ΦΥΓΕΙ) ΛΟΙΠΟΝ ΦΕΥΓςΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΟΥ Κ ΠΕΥΤΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΠΡΟΣ Ο ΛΑΡΙΓΚΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΠΝΙΓΕΤΕ :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

ΤΑ ΕΧΑΣΑ ΤΟΝ ΓΥΡΝΑΩ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ Κ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΤΟΝ ΧΤΥΠΑΩ Κ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΠΝΙΓΕΤΕ!!!!

ΤΟΝ ΠΕΡΝΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΑΝΑΠΟΔΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΤΩ Κ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΕΞΩΠΟΡΤΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΦΕΥΓΕ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑ ΝΑ ΤΟΝ ΧΤΥΠΑΩ Κ ΑΥΤΟΣ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΠΝΙΓΕΤΕ!

ΟΤΑΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΦΤΑΣΑ ΣΤΟ ΧΟΛ ΜΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΑΚΟΥΩ ΤΟ ΚΕΡΜΑ ΝΑ ΠΕΥΤΕΙ!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΑΤΣΑ ΚΑΤΩ Κ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΚΛΑΙΩ ΤΡΕΜΟΝΤΑΣ !!!! :o:o:o:o

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΝ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΧΙΛΙΑ ΔΥΟ ΠΡΑΜΑΤΑ!!!!

ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΟΤΙ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ!!!! :cry::cry::cry::cry::cry:

ΠΟΣΟ ΛΙΓΟ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΚΑΚΟ :?:?:?:?:?:?

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΘΑ ΚΛΕΓΑΜΕ ΤΩΡΑ!!!!!

ΠΟΥΦ ΠΑΛΙ ΜΕ ΠΙΑΣΑΝ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ!!!!

ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΞΑΝΑ[ΑΡΕΙ ΛΕΦΤΑ :roll::roll::roll:

ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΝΑ ΣΧΟΊΑΣΩ?????

ΚΟΥΚΛΑ Η ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ!!!! ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΕΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΛΥ ΒΡΟΧΗ 2 ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΣΚΑΣΟΥΜΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ελα αφου ειναι ενταξει ο χρηστακης μη φοβασαι.... εχεις δικιο το κακο μπορει με οτιδηποτε οσο και να προσεχουμε.... ηρεμησε χαλαρωσε ολα περασαν....

ρενατα μου το κατημερι ειναι ενα ειδος στριφτής τηγανιτής τυρόπιτας με γέμιση μυζήθρας και της ριχνουμε απο πανω μελι και κανελλα.... ειναι τοπικο γλυκο και εγω εδω το εμαθα στη ροδο

μαρια μου τι να σου πω για τη μανα σου...ασε τον αντρα σου να δουμε τι θα γινει

μαρια απο κω τελεια η πασχαλιτσα!!! πως παει η εγκυμοσυνη? υποχωρησαν τα συπτματα?

ζετουλα μου καλοπερασατε ακουωωω!!! ολο βολτουλες μου εισαι ετσι να ξεφευγεις κανει καλο!

θενα μου δουλευταρου μου πιες και καμια βιταμινη για εισαι που εισαι αδυνατουλα θα σε χασουμε κιολας! περαστικουλια στα παιδακια σου

μαρινακι τι εγινε παλι με τον ορεστη??? ουρολοιμωξη?

θαλιτσα ενταξει αντε και στων παιδιων μας τωρα!!!

εγω τα ιδια κρυο βροχη τη σαντυ να μη σταματαει ο κωλος της και ναι μας βγαινει και αλλο δοντι 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...