Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο 14 - ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΛΟΓΑΚΙΑ!!!!!!!


Recommended Posts

Καλημερούδια!!!!!!!!!!

Εξαφανιζόλ???????

Εμείς είμαστε καλά, εδώ στη δουλειά...........ησυχίες..............

Αλεκάκι μπορείς να κάνεις ρίγες λεπτές εκεί που θα ενώσεις τα 2 χρώματα δίπλα στη βιβλιοθήκη!!!!!!!!!!Καλό?????????Πολύ μ' αρέσει!!!!!!!!

Θέλω και γω να φτιάξω το υπνοδωμάτιο του, πρώτα θέλουμε να πάρουμε κρεβάτι!!!!!!!!!Και μετά να φτιάξω και τον παιχνιδότοπο που τώρα είναι σαν αποθήκη!!!!!!!!!!!Όλα εκεί μεσα!!!!!!!!!!!Τα πάντα!!!!!!!!!!!!!

Και αφού είστε καλές διακοσμήτριες θα σας βάλω φωτο να μου πείτε ιδέες!!!!!!!!!!!Όμως δεν θα πογιατίσουμε.......όπως είναι!!!!!!!!!Απλά θα βάλω κουρτίνες και διακοσμητικά........

Ρενάτα μου μεταξύ του υπνοδωματίου μας και του υπνοδωματίου του Ορέστη υπάρχει το ντους και η γκαρνταρόπα μας......είναι σαν να υπάρχει 1 δωμάτιο μεταξύ τους.......και έχω σαν εσωτερικό μπαλκόνι γύρω από τα υπνοδωμάτια και από κάτω βλέπεις το καθιστικό......είναι λίγο τρομαχτικό τη νύχτα!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Δεν το σκεφτήκαμε όταν το φτιάχναμε........μας άρεσε όπως φαινόταν και μας αρέσει αλλά είναι πιο λειτουργικό το μικρό το σπίτι τελικά.......

Δεν θα πάτε μόνο στη Μαρία θα ρθειτε και σε μενα!!!!!!!Να εξηγούμαστε!!!!!!!!!Εγώ σας φιλοξενώ πάντως όποτε θέλετε...........Σαν ξενοδοχείο 5 αστερο με πρόγευμα και όλες τις ανέσεις θα σας έχω!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 913
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μια καλημερα στα γρηγορα γιατι ο μικροσ απαιτει να κλεισω το λαπ τοπ :|:|:|:|:|

μαρινακι μου τι κανεισ??>>??>βαλε βαλε κ εσυ φωτο να βγαλουμε την ετιμιγορια!!!!!!

α ευχαριστουμε για την φιλοξενια :lol::lol::lol:

μικα ασ τον να λεει κ βαλε οτι θεσ καρναβαλια ειναι εξαλου ποιοσ θα σε παρεξηγισει!!!!!!!!!!!

παω γιατι θα μου το σπασει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας και παλι!!!! απο μενα θα ξεφυγετε δυσκολα αλλα σημερα δε θα σας πρηξω με το δωματιο γιατι με βλεπω στο τελος να το κανω μονη μου γιαυτο θελω και ιδεες!

καταταλλα καλα!!! εχει πολυ καλο καιρο σημερα και ζεστο καιρο....θα μαγειρεψω το αγαπημενο φαι του σπιτιου μακαρονια με κιμα και μπολικο τυρι.... τη σαντυ θα την παρω σε λιγο απο το σχολειο αυτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!! ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΚΑΙ ΓΡΑΨΑΤΕ ΠΑΛΙ ΕΝΑΝ ΣΚΑΣΜΟ.....

ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΧΘΕΣ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΕΣΑ ΚΙ ΕΣΓ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ. ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 3,5 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΔΙΩΡΑΚΙ.

ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ ΜΕ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΔΗΜΟΣΙΟ. ΠΗΓΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΟΝ ΟΑΕΔ ΝΑ ΠΛΗΡΩΘΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΝΟΥΜΕΡΑ. ΕΙΧΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΧΑΡΑΜΑΤ. ΑΠΕΛΠΙΣΤΗΚΑ. ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΟΛΥ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ.

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΕ ΚΙΜΑ ΕΨΩ ΣΗΜΕΡΑ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΓΥΡΙΖΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ. ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΘΑ ΣΥΜΦΩΒΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ. ΑΛΟΙΜΟΝΟ ΑΛΛΩΣΤΕ. ΡΙΓΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΜΑΖΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΗ. ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ. ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΥ ΟΥΔΕΤΕΡΟΥ.

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΧΘΕΣ. ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΚΥΒΟ ΓΙΑ ΝΑ ΝΟΣΤΙΜΙΣΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΙ ΕΓΙΝΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ. ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΑΒΑΝΕΖΑ ΑΣΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΛΕΕΙ. ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ. ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΙΔΕΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ DISCO GIRL, ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΕ ΠΡΟΛΑΒΑ.

ΕΛΕΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟΤΕΤΟΙΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΠΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΑ ΕΝΣΗΜΑ. ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ ΠΑΝΤΩΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ 30 ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ. ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΧΤΥΠΗΣΕΙ Η ΑΝΕΡΓΙΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ.

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ. ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΑΥΤΟ. Ε? ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!!! ΩΡΑΙΟ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΠΑΡ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ. ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟΤΕΡΑ ΘΑ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΜΕΤΑ.

Η ΘΑΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕ ? ΤΗΝ ΠΛΑΚΩΣ ΕΤΟ ΧΙΟΝΙ ? ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΓΙΝΑΝ ΟΙ ΑΡΡΑΒΩΝΕΣ. Ή ΤΑ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

post-1311-13873934649868_thumb.jpgIMGP1011.jpg[/attachment:86xade5m]IMGP1007.jpg[/attachment:86xade5m]

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΔΩΜΑΤΕΙΟ!!!! ΤΑ ΧΡΩΜΜΑΤΑ ΜΑΣ Κ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΓΝΟΗΣΤΕ ΤΑ ΑΣΥΜΑΖΕΥΤΑ!!!!!!!!! :oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D:D:D:D:D:D ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ??????????? ΤΑ ΧΡΩΜΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ ΔΕΝ ΦΕΝΟΝΤΑΙ ΟΣΟ ΕΝΤΟΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΟ ΦΩΤΙΣΜΟΥ :D

ΡΕΝΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕΣ.... ΕΓΩ ΚΑΘΕ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΤΑ!!!

Α ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΟ ΝΕΟ ΦΥΛΛΑΔΙΟ ΤΟΥ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΥΣΧΙΣΕΙ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΑ ΛΙΜΠΕΡΟ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΤΑ ΠΑΝΑ ΒΡΑΚΑΚΙ ΑΓΟΡΑΖΟΝΤΑΣ 2 ΠΑΚΕΤΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΒΓΕΝΕΙ -80%!!!!!!!!!!!ΣΥΜΦΕΡΕΙ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι πολύ ωραίο το δωμάτιο σας!!!!!!!!!!!!!Αχ........θέλω κι εγώ!!!!!!!!!!!

Ρενάτα μου πες για το disco girl που με ενδιαφέρει......αύριο έχουμε καρναβαλλίστικο και πήρα μόνο ένα καπελο ασημί τύπου DISCO!!!!!!!!!

Ελενακι εσυ δε θα ερθεις στο σπιτι μου?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γεια σας!

Ελενα μου πολύ όμορφο και το δικό σας δωματιο!!Ομορφο δωματιο για όμορφο παιδάκι!

Ωραίο το πρασινο με το γαλαζιο, το πρασινο άλλωστε είναι από τα αγαπημενα μου χρ'ωματα!

Να ναι καλά ο παιδαρος σας να το χαίρεται!!

Εγώ θα σας βαλω φωτο από το καινούριο σπίτι..εδώ δε λεει και τίποτα..εξαλλου δεν είναι δικό μας αυτό το σπίτι..φιλοξενούμενοι είμαστε...

εμείς τα 'ιδια..η ψυχολογία μου είναι σκ@τ@ και εχω χαλαστει παααραα πολύ...νιώθω τόσο πληγωμενη από την ιδια μου τη μανα...σήμερα στο σχολείο δεν είχε ερθει το παιδάκι και είχα χρόνο να καθομαι και να τα σκεφτομαι όλα και βουρκωνα συνεχεια..ακόμα και τωρα που σας τα γραφω κλαίω...στον άντρα μου δε θελω να κλαίω μπροστα αλλά καταλαβαίνει ότι είμαι χαλια και μου λεει να της μιλήσω..αλλά όχι ρε κορίτσια..εγώ που είμαι μανα θα γίνω χαλί να με πατήσει το παιδί μου όχι να περιμενω παρακαλια...το είχα πει και παλαιότερα, υπό άλλες συνθήκες, το λεω και τωρα "ο Θεος να με φωτίσει και αν γίνω ποτε τετοια μανα ή πεθερα, να δεσω μια πετρα στο λαιμό μου και να πεσω σρτη θαλασσα..."

Τεσπα..υγεια να χουμε...

Τα φιλια μου σε όλες σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριαχαρ τι να σου πω μονο υπομονη μπας και καλυτερεψουν τα πραγματα (αν και δεν το νομιζω) αυτα τα χουγια ειναι μονιμα.... κλαψε στα κρυφα ξεσπασε για να γελας μπροστα στο κωνσταντινο μας.... αλλα μη της κανεις τη χαρη να σε δει κλαμμενη.... φιλοξενουμενη φιλοξενουμενη δε πειραζει θα σας μεινει και ενα ευρωπουλο στη τσεπη....

ελενα μου τελεια να παρω και εγω βρακακια.... μαρη τι νουμερο να παρω που φοραμε το 5 στο κανονικο? τωρα που βλεπω το δωματιο σας πιο πολυ μου αρεσει το μπλε σας!!!! ανωμαλη τι περιμενες!!!!

μικα μου ωραια θα εισαι!!!! ο ορφανιδης που ειναι στο δρομο του ξενακη μετα απο το ουρανιο τοξο εβαλε ολες τις στολες με 5ευρω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!!!!!!! ΚΑΛΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΡΟΔΟ ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΟΣ, ΤΕΛΕΙΟΣ!!!!! ΗΠΙΑ Κ ΤΟ ΦΡΑΠΕΔΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ. ΜΑΓΙΡΕΨΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟΝ ΚΑΤΩ ΟΡΟΦΟ Κ ΤΩΡΑ ΑΝ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΗΣ Κ ΠΑΙΖΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΤΑ ΠΑΝΩ. ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΚΟΨΙΜΟ ΜΑΛΛΙ. ΜΕΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΟΛΟ Κ ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ. ΣΟΥΠΕΡ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΤΑΝΤΑΡ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΦΕ. ΕΛΕΝΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΣΑΣ ΣΟΥΠΕΡ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ. ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΤΑΙ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ! ΑΛΕΚΑ ΕΤΣΙ ΜΙΣΟ ΜΙΣΟ ΣΕ ΟΤΙ ΧΡΩΜΑ ΣΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ. ΡΟΖ ΜΕ ΛΑΧΑΝΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ...ΤΙ ΛΕΣ?ΜΑΡΙΑ ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΚΟ ΤΗΣ ΜΗΝ ΤΗΣ ΚΡΑΤΑΣ ΚΑΚΙΑ...ΑΜΑΡΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ. ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΕ ΕΧΕΙ. ΚΑΤΣΕ Κ ΜΙΛΗΣΕ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ. ΑΝΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΘΕΤΙΚΕΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ. ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΤΗΣ ΜΑΜΑΣ Μ Κ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΙ ΦΑΓΗΤΟ ΝΑ ΜΑΓΙΡΕΨΩ ΝΑ ΠΑΩ. ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ. ΑΛΕΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΤΟΛΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΑΥΡΙΟ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΗΡΑ ΘΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΩ ΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΨΗΛΩΣΩ ΝΑ ΜΗ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ) ΑΑΑΑΑΑ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Μικα μου εσυ θα πας στη μαμά σου για φαί και σκέφτεσαι τι θα μεγειρέψεις να πάρεις??????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εγώ της λέω να ερθει για να μου μαγειρέψει!!!!!!!!!!!! :o:o:o:o:o:o:o:o

Μπράβο σου πάντως!!!!!!!!!!!!

Μαράκι μου μη στεναχωριέσαι........μίλησε της και εξηγησε της.........να τα βρειτε και να απολογηθει και στον αντρα σου που κανει τα παντα για σας.............

Εγω πως θα κανω διαιτα μου λετε????????Που θελω να τρωω συνεχεια γλυκα????????Δεν ήμουνα έτσι.........από την εγκυμοσύνη μου έμεινε το χούι!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Πρεπει να χασω 5 κιλά!!!!!!!!!!!

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πρώτον δεν κανει διάλογο η γυναικα..όποτε της μιλάω με ειρωνευεται και λεει "ναι δεν ξερω τίποτα εγώ, είμαι χαζή" (για τον εαυτό της τα λεει αυτά) και δευτερον σήμερα μου είπε ότι προτιμα να πεθανει παρα να απολογηθεί στον άντρα μου..φυσικά δεν του είπα τίποτα να μη θυμωσει αλλά τί να κανω..κουραστηκα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΕΙΟ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΩΡΑ...ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΟΛΟ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΕΒΑΖΑ ΦΩΤΟ :lol::lol::lol::lol: ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΕΔΩ Κ 1,5 ΧΡΟΝΟ Κ ΑΣΠΡΑ ΜΕΓΑΛΑ ΡΑΦΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ ΕΙΝΑΙ :oops::oops::oops:

ΕΜΕΝΑ ΑΛΕΚΑ Ο ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ ΛΑΧΑΝΙ ΜΕ ΘΑΛΑΣΣΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΓΑΠΜΕΝΟΣ ΜΟΥ!!!! ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΠΡΟΙΚΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΕΤΣΙ Κ ΤΟ ΣΧΕΔΕΙΟ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΕΤΣΙ Κ ΤΟ ΠΑΡΚΟ ΕΤΣΙ Κ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΟΣΑ ΒΡΗΚΑ ΔΗΛΑΔΗ!!!

ΠΡΩΤΑ ΠΗΡΑ ΤΙΣ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ Κ ΤΙΣ ΜΑΞΙΛΑΡΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΡΟΗ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΣΤΟ ΧΡΩΜΜΑΤΟΠΟΛΕΙΟ Κ ΖΗΤΗΣΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΧΡΩΜΜΑ!!! :D ΞΕΡΕΙΣ ΒΑΖΟΥΝ ΣΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΤΟ ΔΕΙΓΜΑ ΠΟΥ ΠΑΣ Κ ΣΤΟ ΒΓΑΖΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ!!!! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΗ Μ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΠΕΤΥΧΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΧΡΩΜΜΑ ΑΚΡΙΒΩΣ!

ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΧΑΛΙΙ ΠΟΥ ΕΙΔΑ Κ Μ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΛΥ!!!! :D:D:D

ΜΑΡΙΝΑ Σ ΕΙΠΑΜΕ ΠΕΣ ΜΑΣ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ...ΠΕΣ ΜΑΣ ΚΙ ΑΛΛΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΣΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΟΥΚΛΙ ΧΑΧΑΧΑΧ

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΚΛΑΙΣ Κ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ!!!!! ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ Κ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΦΤΑΙΝΕ ΣΕ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΧΟΝΤΡΟ ΔΕΝ ΘΑ ΠΟΥΝ ΠΟΤΕ ΣΥΓΝΩΜΗ!!!! ΧΜΜΜΜ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ Σ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ!!!! ΠΡΟΤΙΜΑΩ ΝΑ ΔΕΙΞΩ ΤΗΝ ΣΥΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣΤΡΟΠΟΥΣ ΠΑΡΑ Ν ΤΗΝ ΠΩ :roll::roll: ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΤΗΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΠΡΟΤΟΥ ΣΑΣ ΧΑΣΕΙ1!!!!!

ΜΗΝ ΤΟ ΠΕΡΝΕΙΣ ΤΟΣΟ ΚΑΤΑΚΑΡΔΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!! ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΟΥ ΔΙΑΛΕΞΕΣ ΠΟΙΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΣΟΥ ΤΥΧΕ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑΚΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΣΑΣ ΤΟ 6ΑΡΙ ΣΕ ΒΡΑΚΑΚΙ ΘΑ ΣΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!! ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΦΙΧΤΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΟΥΜΠΑ :roll:

ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ 5ΑΡΙ ΒΡΑΚΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΠΕΡΝΕΙΣ ΠΑΜΠΕΡΣ ΝΟΥΜΕΟ 3 ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ Κ ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ ΠΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΕΙΝΑΙ!!! ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΛΑΜΕ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΧΩ ΜΕΣΑ ΝΑ ΤΟ ΔΩΣΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιγα μη εκανε και διαλογο... ειπαμε οι μαναδες μας ξερουν τα παντα και μη ξεχνας η μαμα σου ειναι της αποψης "παπουτσι απο το τοπο σου" αρα παντα ξενος θα ειναι ο αντρας σου γιαυτην.... γιαυτο σου λεω υπομονη αδιαφορια και που θα παει καποια στιγμη θα λιγησει(αν και δεν το νομιζω).... μαρακι πως δεν σου ειπε "να πα στη πεθερα σου που σε προσεχει καλυτερα"

μικα μου οσο αφορα τη μαρια και τη μανα της και να της μιλησει ακρη δε θα βγαλει.... ισα ισα που επειδη ειναι μοναχοπαιδι θα επρεπε να την εχει στα πουπουλα και ας μη γουσταρει το γαμπρο....

μωρη παλαβιαρα θα ντυθεις καρναβαλι και θα φτιαξεις και μαλλι μη χασεις??? και καλα σου ειπε η μαρινα στη μανα σου εσυ θα μαγειρεψεις αντι να πεις "εχω ρεπο σημερα απο το μαγειρεμα"? δε σε πιστευω!!!

ελενα και εγω το ιδιο εκανα με τα χρωματα και τη κουρτινα!!! να σου πω πως θα σου φαινοτανε να κανω ρομαν μισο τις πεταλουδες και μισο την αγοριστικη κουρτινα(ακομη δεν την εχω διαλεξει)?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΝΑ ΘΑ ΠΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΣΟΥ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙΡΑΞΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!! ΝΑ ΔΩ ΜΙΣΗ Κ ΜΙΣΗ ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΣΕ ΣΠΙΤΙ Κ ΝΑ ΠΕΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ :shock::shock::shock::shock: ΦΤΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ Κ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΨΗΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ελενα μου δεν εχεις και αδικο με τις ορμονες εχω υπερβολικα αγχωθει και δεν ξερω που να ξεσπασω...ισως με εφαγε και η κλεισουρα αφου το νετ το εχω ξεσκισει!!! δηλαδη μου προτεινεις να βαλω δυο εντελως διαφορετικες κουρτινες σε κουρτινοξυλο μια ψηλη μια χοντρη ας πουμε!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΘΕΤΕ ΙΔΕΕΣ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ!!!!!!

ΜΑΡΗ ΔΙΒΑΖΕΙΣΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΦΡΑΦΟΥΜΕ Η ΤΟ ΧΑΣΕΣ ΤΕΛΕΙΟΣ!!!!!

Ο ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ Σ ΚΑΝΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΟΛΟΚΥΘΟΣΜΠΟΡΟ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να κανω μαρη ολα βαρανε μεσα μου που μυαλο η τρελη!!!! εχω τη σαντυ που με ζαλιζει εχω τον πετρο που με ταραζει εεε ας λεω και εγω καμια μακακια να γελαμε :lol::lol::lol:

δεν θα εβαζα αυτη τη κουρτινα ειναι πολυ απλη!!!!! αυτη παει για μωρουδιακο δωματιο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι ωραια νασαι ολομοναχη στο κρεβατι ναχε και τιποτα καλο στη τιβι μια χαρα θαταν!!!

λοιπον βρηκα χρωματολογια με συνδυασμους χρωματων αν ειναι παλ τα χρωματα δηλαδη σιελ-κουφετι παει να ταιριαξω ασημι ή γκρι για να το σπασω....

αν ειναι και βαλω εντονα ροζ-φυστικι παει το πορτοκαλι υπεροχα!

επισης καθομαι και εχω παθει πλακα με τα τρομερα σχεδια απο κουκετες που υπαρχουν!!! ετσι για να περνω ιδεες!!!!

μαλλον θα την κανω για νανι γιατι κουραστηκα στο λαπτοπ! φιλακια τα λεμε αυριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΗ ΔΙΒΑΖΕΙΣΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΦΡΑΦΟΥΜΕ Η ΤΟ ΧΑΣΕΣ ΤΕΛΕΙΟΣ!!!!!

Ο ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ Σ ΚΑΝΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΟΛΟΚΥΘΟΣΜΠΟΡΟ

Αρχίζω με το θεϊκό της Έλενας!!!!!!!!!!!Συμφωνώ απολύτως όμως!!!!!!!!!!

Και επίσης το άλλο Θεϊκό

ΕΝΑ ΘΑ ΠΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΣΟΥ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙΡΑΞΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!! ΝΑ ΔΩ ΜΙΣΗ Κ ΜΙΣΗ ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΣΕ ΣΠΙΤΙ Κ ΝΑ ΠΕΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΦΤΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ Κ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΨΗΛΑ!
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βρε Αλέκα τώρα σοβαρά!!!!!!!!!!Ακούς τι σου λέμε?????????Είπαμε να κάνεις μισούς-μισούς τους τοίχους οχι και τις κουρτίνες!!!!!!!!!!!!!!!ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

Επίσης είπαμε ο τοίχος της κουρτίνας θα είναι ροζ.............η κουρτίνα θα είναι άλλαν τάλλον???????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Και δε σε φτάνουν τα ροζ-φυστικί θες και πορτοκαλλί!!!!!!!!!Θα τρελλαθώ Παναγία μου..............

Μη ξαναρωτήσεις γνώμες!!!!!!!!!!!Αφού από το ένα μπαίνουν και από το άλλο βγαίνουν!!!!!!!!!!!

Το δικό μας δωμάτιο έχει χρώματα μπεζ, γήινα, χρυσαφί.........Η πρίκα μας είναι μπεζ με αρκουδάκια..........Για πείτε καμιά ιδέα............

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας καλες αποκριες να εχουμε!!!! εμεις ντυθηκαμε και πηγαμε στο σχολειο και ολα τα παιδακια ειναι ντυμενα!!! αντε σας βαζω φωτο το μασκαρακι μου

post-12053-13873938883859_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ομορφούλες μου... μετακομίζω...αλλάζει εσωτερικά διαρρύθμιση το κτίριο όλο ... το γραφείο μου.. μου το ξαπωστέλνουν.... για δυο μέρες δεν έιχα καν καρέκλα ... και σήμερα υπολειτουργώ....

αλλά δεν σας ξεχνώ !!!!!!!!

Εννοείται δεν σας έχω διαβάσει ... ελπίζω να είστε όμως όλες καλά !!!!

Σας φιλώ γλυκά ... μου λείπει η τρελοπαρέα ... καλό τριήμερο σε όλες σας ....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά πολλά στα μουτράκια σας !!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ...

ΚΑΛΕ ΤΙ ΟΜΟΡΦΗ ΠΕΙΡΑΤΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ? ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΔΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΣΤΟΛΗ. ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ. ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΠΑ. ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ, ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΥΠΕΡΠΑΡΑΓΩΓΗ. ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΜΙΣΗ ΜΙΣΗ ΜΗΝ ΦΤΙΑΞΕΙΣ. ΕΛΕΟΣ !!!

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΑ ΜΠΕΖ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟΥ ΟΥΔΕΤΕΡΟΥ. ΜΗΝ ΤΗΣ ΠΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΙΔΕΕΣ. ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΥΣΕΙ. ΓΙΑ ΤΟ DISCO GIRL ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΕΝΑ ΦΟΡΕΜΑ ΦΑΝΤΑΧΕΡΟ ΑΣ ΠΟΥΜΕ. ΚΑΤΙ ΣΕ ΑΣΗΜΙ Ή ΧΡΥΣΑΦΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ. ΨΗΛΕΣ ΓΟΒΕΣ ΜΕ ΜΕΤΑΛΛΙΖΕ ΚΑΛΣΟΝ. ΕΠΙΣΗΣ ΚΡΙΚΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΒΡΑΧΙΟΛΙΑ. ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΙΑ ΠΕΡΟΥΚΑ ΜΕ ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑ ΚΑΙ ΕΝΤΟΝΟ ΧΡΩΜΑ, ΝΑ ΒΑΦΤΕΙΣ ΕΝΤΟΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΙ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΓΥΑΛΙΑ. ΚΟΚΑΛΙΝΑ ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΑ Ή ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΨΕΥΤΙΚΑ. ΚΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ ΤΟ ΚΟΤΣΑΡΕΙΣ ΚΙ ΑΥΤΟ. ΤΟ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ. ΦΥΣΙΚΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΑΓΟΡΑΣΕ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΠΕΡΟΥΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΥΑΛΙΑ.ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΙΧΕ.

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΑΚΟΥ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ. ΩΡΑΙΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΧΡΩΜΑΤΩΝ. ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΑΣΥΜΑΖΕΥΤΑ ΜΙΛΑΣ ? ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ. ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΕΝΑΚΙ ΑΠΟ ΤΑ CAREFOUR ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ. ΜΑΣ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΦΕΡΕΙ.

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΤΗΝ ΒΟΛΤΑ ΜΑΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΨΩΝΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΤΕΒΗΚΑΜΕ ΣΤΑ ΑΝΗΨΑΚΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ. ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΓΡΙΖΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΓΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΜΕ ΒΓΗΚΕ Η ΓΙΑΓΙΑ ΣΤΑ ΣΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΞΕΣΗΚΩΣΕ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ. ΕΙΔΑ ΚΙ ΕΠΑΘΑ ΝΑ ΤΟΝ ΗΡΕΜΗΣΩ. ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΚΛΑΜΜΑ ΤΕΛΙΚΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ. ΤΟ ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ. ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΚΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΑ ΒΓΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΦΩΝΑΞΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΣΗΚΩΣΕΙ. ΤΙΣ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΧΤΥΠΙΕΤΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ. ΤΙ ΝΑ ΠΩ ? ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΡΟΣΙΑ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...