Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο 14 - ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΛΟΓΑΚΙΑ!!!!!!!


Recommended Posts

ζετουλα μου αφου με ξερετε τι τρελη ειμαι και ποσο μου αρεσουν τα πολυ εντονα χρωματα γιατι μου λετε για ουδετερα οεο?

παντως τωρα να σας πω την αληθεια ετσι που εγινε το δωματιο μου αρεσει πιο πολυ απο πριν γιατι επειδη σκεφτομαι και μελλοντικα να βαλω δυο κρεβατια και οχι κουκετα(στρωνεται και δυσκολα γιαυτο)....

τι σταγονες και αυτες που λετε??? εμεις τις μονες σταγονες που μας εχει δωσει ο γιατρος ειναι οι ζιρτεκ που ειναι για τις πολλες μυξες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 913
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αλεκακι υπερβολη για μενα η μπορντουρα μαζι με τα καστρα ..τωρα τι να σου πω οτι νομιζεισ εσυ!!

εγω σημερα κοριτσια ειπα το δεσποτη παναγιωτη :lol::lol::lol::lol::lol: τα ποδια μου ακομα ειναι τουμπανο...επεσε πολυ δουλεια αν κ δεν το περιμενε το αφεντικο(μαλον επεσε σιρμα για καινουριο φρουτο στο μαγαζι :mrgreen: ) το τραγικο ειναι ο μεζεσ! πολυ μεζε βρε παιδια ,πηραν φωτια τα τετζερεδια ,τσιπουρο κ μεζε :? βαρεθηκα να μαγηρευω! αααα ρε οσο δεν εχω μαγηρεψει μεχρι τωρα θα το κανω σε μια μερα :cry: .....πηγα 11 εφυγα τελικα 4,5 δεν κατουρισα δεν εφαγα δεν εκατσα παρα μονο οταν ηρθα σπιτι. πρεπει να τα πηγα καλα ομωσ γιατι με εχουν στα οπα οπα,φωβουντε μη τουσ φυγω γι αυτο με εδιωξαν αντι για 6 στισ 4,5 να παω να ξεκουραστω....τωρα το απογευμα 10τηλεφωνα με πηραν να με ρωτησουν αν ειμαι καλα κ αν θα ξαναπαω :lol::lol: μεχρι κ τον αδερφο του αφεντικου εβαλαν να με ψαρωσει αν ειμαι εχαριστιμενη!

οκ τελικα ειπα θα πηγαινω κ οσο αντεξω ,πηρα κ τα πρωτα 30 ευρουλακια πιο πολυ θελω να ξεχρεωσω τα δανικα που πηραμα απο των παιδιων τα λεφτα,πολυ με τρωει αυτο :roll::roll:

εχω κ εγω πανεσ λιμπερο αλλα για ποιον κωδικο λετε κ τι κανει αυτοσ?

ελενακι καλα εκανεσ κ του εδωσεσ αφου δεν κοιμοταν αλλα ειναι βαριεσ αυτεσ κ ειναι μονο για 2-3 μερεσ...δεν ειναι ειναι σαν τα σιροπια αυτο, ειναι κορτιζονη μονο.....οσο για τα σιροπια το ξερω κ δεν τα δινω γι αυτο στον βηχα μονο εισπνοεσ περνουν που δεν εχουν παρενεργιεσ οπωσ τα σιροπια...οι εισπνοεσ πανε στα πνευμονια κ μονο εκει ενο το σιροπι παει στο αιμα κ επιρεαζει ολα τα οργανα μασ.

αυτα τα λιγα δεν θυμαμαι κατι αλλο

αυριο μια απο τα ιδια :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΙΑ ΚΑΙ Η ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. 2 ΤΑΙΝΙΕΣ ΒΡΗΚΑ ΚΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΧΩ ΔΕΙ.

ΑΧ ΒΡΕ ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΚΑΤΕΦΕΡΕΣ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΜΕ ΤΟΣΗ ΚΟΥΡΑΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ !!! ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ. ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ, ΕΣΥ ΚΑΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΣΕΡΒΙΡΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΖΕΥΕΙΣ ? ΜΑΛΛΟΝ ΒΛΑΚΕΙΣ ΡΩΤΗΣΑ Ε ? ΘΑ ΣΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΕΝΣΗΜΑ ?

ΑΛΕΚΑ ΩΡΑΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΕΣ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕΣ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΘΑ ΕΒΑΖΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΣΤΡΑ ΠΟΥ ΗΔΗ ΕΧΕΙΣ. ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΑ ΟΛΑ ΜΑΖΙ. ΓΙΑ ΤΑ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙΑ ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ. Η ΚΟΥΚΕΤΕΣ ΔΕΝ ΒΟΛΕΥΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΑΝ ΚΙ ΕΓΩ ΑΝ ΚΑΝΩ ΔΕΥΤΕΡΟ ΙΣΩΣ ΑΝΑΓΚΑΣΤΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΩΡΑΝΕ 2 ΚΡΕΒΑΤΑΚΙΑ.ΕΚΤΟΣ ΚΙ ΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΑΞΕΙ ΣΠΙΤΙ. ΠΡΑΓΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΛΟΓΩ ΤΡΟΙΚΑΣ ΕΓΙΝΕ ΑΔΥΝΑΤΟ.

ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΕΔΩ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε θενα μου σε καταλαβαινω και στα ξενοδοχεια ετσι δουλευουμε για μενα αυτο ειναι καθημερινοτητα!!!

αφου βρε θηριο τα καταφερες ζητα και αυξηση για τη βενζινα σου μην εισαι χαζη πηγε ελα ειναι αυτο....οχι τιποτα να ξαναβαλεις τα λεφτα στη τραπεζα για το ΔΝΤ αλλα να πληρωνεις και τη βενζινη!

ερωτηση με το αερολιν σου δινουν και με τη μασκα? επειδη ο γιατρος μας δεν μας αφηνει να περνουνε φαρμακα αλλα καμια φορα ο βηχας της ειναι την πνιγει μπορω να της δωσω αερολιν δηλαδη?

εδω ειμαι βρε ρενατα μου μην ανυσηχεις ο αντρας μου βλεπει μπαλα και εγω παιζω παλζ! με χωραει ισα ισα το δευτερο κρεβατι στη αρχη ελεγα για κουκετα και εγω αλλα τωρα βλεπω οτι με περνει.... μονο στη μανα μου δεν της αρεσε ετσι που τα εβαλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κ εγωωωωωωωω

ΑΣ ΞΕΚΗΝΙΣΩ !!!!! ΑΛΕΚΑ Η ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΒΑΛΕΙΣ1!!!!!!!

ΠΑΕΙ ΠΟΛΛΥ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΜΑΖΙ!!!!! ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΑΠΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΧΕΙ ΤΗΝ ΑΡΤΑ Κ ΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ(ΣΟΡΥ ΘΕΝΑ) :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΚΑΤΣΕ ΠΕΡΝΕ ΤΑ 30 ΕΥΡΩΠΟΥΛΑ Κ ΜΗ ΜΗΛΑΣ!!!! ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΚΑΦΕΤΕΡΙΕΣ Κ ΚΛΑΜΠΑΚΙΑ ΔΟΥΛΕΥΑ!!!!! ΟΤΙ Κ ΝΑ ΛΕΜΕ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ!!!! ΤΑ ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΡΙΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ Ε???? :P

ΕΠΙΣΗΣ ΧΕΣΤΗΚΑ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΤΑΚΑ ΤΟΥ ΦΡΟΥΤΟΥ ΤΟ ΛΕΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΝΗΗ Κ ΑΚΟΜΑ ΓΕΛΑΕΙ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΝΣΗΜΑ ΟΧΙ ΡΕΝΑΤΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΕΝ ΚΟΛΑΝΕ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ!!! :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΝ ΑΛΕΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑΚΟΙΤΑΩ ΘΑ ΕΛΕΓΑ !!!

ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΤΟΥ ΠΑΡΑΘΥΡΟΥ ΟΛΟ ΡΟΖ Μ ΤΑ ΑΥΟΚΟΛΛΗΤΑ ΔΕΞΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΡΤΙΝΑ!!!

Η ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΟΠΩΣ ΕΧΕΙ

ΑΥΤΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙΣΤΙΚΗ ΜΕΡΙΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ

ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΤΟΙΧΟ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙΣ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΠΟΙΟΑΡΙΣΤΕΡΑ ΟΣΟΟ ΠΑΕΙ ΑΝ ΠΑΑΕΙ Κ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΨΕΙΣ ΣΤΟ ΧΡΩΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΦΥΣΤΙΚΙ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΤΡΟΜΕΡΟ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ Κ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ Κ ΜΕ ΤΟ ΡΟΖ

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΩΝ ΕΝΤΟΝΩΝ ΧΡΩΜΜΑΤΩΝ!!! ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΤΟ ΧΩ ΛΑΧΑΝΙ Κ ΤΥΡΚΟΥΑΖ :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΡΑΨΑ ΕΝΑ ΚΑΤΕΒΑΤΟ Κ ΣΒΗΣΤΗΚΑΝ...... :evil::evil::evil::evil::evil: ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ , ΠΗΡΑΜΕ ΣΤΟΛΗ ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΤΡΑΒΑΕΙ Κ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΟΡΑΕΙ. ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΜΑΣΚΕ ΠΑΡΤΥ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΥ, ΘΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΝΤΥΘΩ..ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΟΨΙΜΟ ΜΑΛΛΙ ΚΑΡΡΕ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ..ΑΛΕΚΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ 1 ΧΡΩΜΑ ΟΥΔΕΤΕΡΟ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ Κ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕ ΤΑ ΑΥΤ ΜΟΚΟΛΗΤΑ. ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΚΑΦΕ ΑΛΕΚΑΚΙ! Κ ΜΕ ΤΗ ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ Να τη ΔΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΞΕΚΑΦΕΔΙΑΣΤΟΥΜΕ!ΑΛΕΚΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΟ ΝΑ ΤΗ ΔΕΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΖΩΝΗ ΣΑΝ ΕΜΑΣ. ΣΕ ΑΓΑΠΩ Κ ΣΤΟ ΛΕΩ ΜΗ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙΣ , ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΕΝΑ ΑΡΘΡΟ Κ ΣΤΟ ΛΕΩ. Κ ΓΩ ΚΑΘΟΜΑΙ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΑΖΙ ΤΗΣ. ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΠΑΛΙ ΠΙΣΩ ΧΑ ΧΑΧΑ! ΜΑΡΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΙΣΣΟΡΟΠΙΕΣ Κ ΜΕ ΤΗ ΜΑΜΑ Κ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ. ΤΟΣΑ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΜΑΡΤΙΑ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ. Κ Η ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΜΕΓΑΛΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΟΠΩΣ ΛΕΣ, Κ ΜΕΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΙΣ ΠΑΡΑΞΕΝΙΕΣ ΤΟΥΣ, ΑΛΛΑ Η ΔΙΚΙΑ Μ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕ ΤΟΥ ΛΕΕΙ. ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ Κ ΜΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΜΕΡΕΜΕΤΙΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΤΗΣ.ΕΛΕΝΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ, Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ? ΘΕΝΑ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ, ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ Κ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗΣ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ! ΗΛΙΑΝΑ, ΘΑΛΕΙΑ,ΖΕΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΩΡΑΙΑ ΦΩΤΟ ΡΩΜΗ! ΜΑΡΙΑ ΚΩ , ΜΑΡΙΝΑΚΙ ,ΝΤΙΜΗ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗ ΣΒΗΣΤΟΥΝ ΠΑΛΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια σας και απο μας! αυτα εχουν οι γιαγιαδες τα κακομαθαινουν και σηκωθηκε η κοκοπικου 7:30 το πρωι τσιτα ειμαι! Δεν πειραζει εφαγε ηπιε και τωρα ειναι στο παιδικο, εφτιαξα και κρεπουλες ντερλικωθηκα και επειδη βαριεμαι να κοιμηθω μπηκα να δω χρωματα για το δωματιο αφου το ξερετε ειμαι ΘΕΟΤΡΕΛΗ!!!

Ελενα μου και εμας μας αρεσε ετσι πολυ και οταν ειδε ο αντρας μου την μπορντουρα του αρεσε το πρασινο παρα πολυ οπως και εμενα τωρα! Πριν αποφασισουμε για τα χρωματα (θα εχω βγαλει και την κουνια) θα το δουμε καλυτερα... δεν με νοιαζει πως θα ειναι με τη κουνια μεσα με νοιαζει το μετα που θα ειναι 2 κρεβατια εκει θελω να μαμαει και να δερνει το δωματιο (να σκασουν οι κουνιαδες μου :twisted::twisted::twisted: )

Μικα μου δεν εχει σταματησει αυτος ο σκατοκαιρος να βρεθουμε και λιγακι, 2μερες που μας εκανε ηλιο ξεπατωθηκα στις δουλειες!!! Μολις αναψα και το τζακι και περιμενω λιγο να ζεστανει για να πιω και το καφεδακι μου! Και μενα η σαντυ δεν τη θελει τη στολη της μονο το καπελο θελει!!! Οσο για τη ζωνη που λες απτο να την εχω στα χερια επειδη βαριεμαι να βαζω το καρεκλακι της μαθαινω τη ζωνη αλλα την αγκαλιαζω απο πισω απλως ειναι και στη ζωνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου,

Αλεκάκι εγώ θα έκανα 2 τοίχους ροζ και 2 τοίχους γαλάζιους χωρίς μπορντούρα. Άφησε την κουρτίνα είναι πολύ ωραία και βάλε κι άλλο καστρο σε αυτό τον τοίχο...........Φτιάξε τον τοίχο που είναι το γραφείο γαλάζιο και τελείωσες!!!!!!!!!!!!

Για το καθισματάκι μας έχω να σας πω ότι μόλις πει κακα γεμιζει το πανί και δεν προλαβαίνουμε να κατσουμε!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καθόμαστε μόνο για να το συνηθίσει!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο εμας!!!

ειδεσ αλεκακι τελικα μπορει να ειναι ωραια τα εντονα αλλα το φυστικι ειναι απλα μαματο!!!!!!!!!!!!!!

μαρινακι εμεισ τα λμε αφου τα κανουμε!!!! παλι καλα να λεσ!!!!!

μικα μου φανταστικη στολη η κοκκινοσκουφιτσα!!! αχ για κοριτσακι α τ ωραια πραματα εχει :roll::roll:

εμεισ ειχαμε παλι βηχ το βραδυ λ για αυτο αργησαμε κ μολισ σηκωθηκαμε απο το κρεςβατι!!!!

παω να κανω καμια δουλιτσα κ ερχομαι αργοτερα!!!

αααα απογευματινη δουλευω σημερα!!! εμεισ την παρασκευη θα πεμε σε μασκε παρτυ μαλλον αν ειμαστε καλυτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα μου καλημερουδια σας!!!! απογευματινη παλι σημερα??? ξερεις τι ελεγα.... να κανω μεγαλες λωριδες σε ολο το δωματιο οριζοντιες με ροζ και φυστικι χοντρες χοντρες και να βαλω στη βιβλιοθηκη απο ενα χρωμα στο καθε φυλλο και τη καθε μπορντουρα! τι λες ελενα για αυτην την ιδεα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑ ΠΟΛΥ ΩΑΡΑΙΑ ΙΔΕΑ ΜΕ ΤΙΣ ΛΩΡΙΔΕΣ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΑ ΘΑ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΟΜΩΣ ???? ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ...Α ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΣ ΠΑΝΩ ΣΟΥ Κ ΤΗΣ ΒΑΖΕΙΣ ΖΩΝΗ? ΜΑΓΙΡΕΥΕΩ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ ΛΑΔΕΡΑ Η ΜΑΡΙΑ ΕΧΕΙ ΤΑΡΑΞΕΙ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΓΙΑΟΥΡΤΙΑ ΚΟΡΝ ΦΛΕΙΚΣ ΓΚΟΦΡΕΤΕΣ Κ ΟΛΑ ΜΙΣΑ ΤΑ ΑΦΗΝΕΙ..ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΜΑΣΚΕ ΠΑΡΤΥ Κ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΤΙ ΝΑ ΝΤΥΘΩ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκανα λιγο τα μαγικα μου αλλα δυστυχως δεν καταφερα να βαλω και τα αυτοκολλητα πανω στα χρωματα.... μη με μαλωσετε τα χρωματα ειναι της ζωγραφικης!!!

σας εβαλα στη μεση τη βιβλιοθηκη με τα χρωματα τελοσπαντων και σκεφτομαι στα ραφια της βιβλιοθηκης εκει να βαλω μονο κομματια μπορντουρας!!!

σας ξαναβαζω και τα αυτοκολλητα

post-12053-13873938878125_thumb.jpg

post-12053-13873938878296_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι βρε μικα τη αφηνω διπλα μου στο πισω καθισμα της βαζω τη δικια της ζωνη απλως την κραταω και εγω απο πισω γιατι αλλιως ειναι ή ορθια και βλεπει πισω ή ορθια και βλεπει μπρος

ντυσου μανουλααααααααααα!!!!!!! φορα εκει καλε κανενα καπελο ή κεραιουλες και καλη θασαι !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εβαλα αρακα ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΞΕΣΚΟΝΙΣΑ ΤΑΙΣΑ!!! Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΝΕΙ ΒΟΛΤΑ ΤΟ ΧΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΓΟΥΡΟΥΝΑ!!!

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ TO MUCH ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΑΖΙ!!!!

Η ΑΡΤΑ Κ ΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ(ΣΥΓΝΩΜΗ Κ ΠΑΛΙ ΘΕΝΑ) :lol::lol::lol:

ΕΓΩ ΘΑ ΑΠΕΡΡΙΠΤΑ ΤΙΣ ΡΙΓΕΣ !!!!!! ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΧΑΝΑΝ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!! Κ ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΑ Σ ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ Κ ΧΘΕΣ!!!! ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΑ Κ ΜΕΓΑΛΑ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ Κ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΣΙΡΚΟ!!!!!

ΟΣΟ ΝΠΟΙΟ ΑΠΛΟ Κ ΛΥΤΟ ΤΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΝΩΜΗ Μ ΠΑΝΤΑ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η πανω φωτο ειναι ο μεγαλος ο τοιχος και αυτος που βλεπεις οταν μπαινεις μεσα στο δωματιο.... αυτον λεω να κανω με λωριδες χοντρες

οι κατω φωτο ειναι η βιβλιοθηκη και ο υπολοιπος τοιχος μεχρι την πορτα... η βιβλιοθηκη ειναι κολλημενη στο τοιχο της κουρτινας εκει λεω να το αφησω ενα χρωμα ή εκει που ειναι η κουρτινα ροζ και οταν τελειωνει η βιβλιοθηκη μεχρι την πορτα φυστικι

post-12053-13873938879893_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρη απο το αγρινιο ειμαι λες να μη ξερω την αρτα και τα γιαννενα???? ιδεες προσπαθω να κατεβασω για κατι το διαφορετικο.... εγω εχω κοτοσουπα απο χθες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιλαω με το μαρινακι και μου λεει να κανω τους τοιχους εναλλαξ το μεγαλο πρασινο και μετα ροζ και παει λεγοντας εσυ τι λες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντυνομαι και φευγω παω να παρω τη μικρη απο το σταθμο και μετα στη πεθερα μου να την δουν φιλακια θα τα πουμε μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου1 Σας διαβασα τωρα βιαστικα και παω γρηγορα στην κουζίν απου ήρθε μια φιλη να μας δει..Θα σχολιάσω ότι θυμαμαι και μη με παρεξηγήσετε!

'Ελενα αποκλείεται να ερχόσασταν σπίτι μου και να μη σας ήθελα!!Κανονίστε να ρθείτε και θα κανουμε γλεντι τρικούβερτο!!! :lol:

Θένα μου με γεια το τουτου!!Καλοτάξιδο!!! Καλορίζικη και η δουλειά!!Το μόνο που θα σου πω, που ξερω από τον άντρα μου που είχε τετοιο μαγαζί, προσοχή στους γερους και μην τους πολυδίνεις δικαιώματα γιατί θα σου βγάλουν και το όνομα!!!Είναι αυτοί....ασε τί εχω ακούσει...

Αλέκα μου μπερδεύτηκα λίγο με τις φωτο..συμφωνω όμως ότι και μπορντούρα θα είναι υπερβολη..φυστικί και ροζ..ωραίος συνδυασμός, όπως επίσης και η ιδεα της Μαρίνας..και θα καταλήξω με την ιδεα της Έλενα, όσο πιο λιτό τόσο πιο καλό!!!

Κορίτσια σας ευχαριστώ ΟΛΕΣ για τη συμπαράσταση..ακομα δεν εχουμε μιλήσει..εμένα κάτι παέι να με καλοπιάσει το πρωί αλλά της μιλάω ψυχρά και της το κοβω γιατί στον άντρα μου ούτε ιδε να του μιλήσει..και είπα ότι θα μιλήσουν αυτοί πρώτα και εγώ ακόμα θα της κρατάω...πρε΄πει να τη βαλω στη θεση της γιατί μετα θα κανει και άλλες χοντραδες...χτες με πηρε η θεια μου, η αδερφή της τηλ.να δει τί κανουμε και της τα είπα όλα..θυμωσε και αυτή πολυ μαζί της...Γενικά όμως χαλάστηκα πολυ και νιωθω χαλια με όλη αυτή την κατασταση..τεσπα...

σας φιλώ γλυκα και φευγω τωρα...Το παιδί καλά είναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΚΙΑ!!!!!!!! ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΖΑΜΠΟ ΣΤΟΛΗ ΧΑΒΑΝΕΑΖΑΣ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΑΞΕΣΟΥΑΡ Κ ΛΟΥΛΟΥΔΙΚΑ. Ο ΝΙΚΟΣ ΜΕ ΚΟΡΟΕΙΔΕΥΕΙ ΕΙΜΑΙ ΛΕΕΙ ΝΟΥΜΕΡΟ...ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΜΕ ΡΙΧΝΕΙ 9 ΧΡΟΝΙΑ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΕΣ ΙΔΕΕΣ ΤΕΛΙΚΑ, ΔΕ ΒΑΡΙΕΣΑΙ! ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΑΠΟΨΕ ΜΕ ΜΑΡΙΑ ΟΤΑΝ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΞΕΝΥΧΤΙ...ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ. ΑΛΕΚΑ ΑΣΕ ΤΙΣ ΡΙΓΕΣ ΚΑΝΤΑ 2 ΧΡΩΜΑΤΑ ΑΝ ΤΟ ΘΕΣ ΤΟΣΟ, ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΠΛΑ Κ ΡΙΓΕΣ Κ ΚΑΣΤΡΑ ΔΕ ΠΑΕΙ...ΝΟΜΙΖΩ ΔΗΛ.ΦΙΛΟΥΡΕΣ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...