Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο 14 - ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΛΟΓΑΚΙΑ!!!!!!!


Recommended Posts

ου ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ καλησπερα κοριτσακια μου , να'μαι κ εγω!!!! :D

τι μου κανετε? πως ειστε?

εμεις καλα ειμαστε!!!! τρεχω για τις ετοιμασιες της βαφτισης μας που ειναι στις 6 οκτωβρη οπου θα κανουμε βαφτισογενεθλια μαζι!!

αα ο αγγελακος την περασμενη βδομαδα χτυπησε κ κοπηκε με γυαλι. τον εριξε καταλαθος ο μπεμπης με την στρατα κ επεσε σε ενα φωτιστικο επιδαπεδιο που τους εχω στο δωματιο τους κ κοπηκε στο ποδαρακι του. ηταν αρκετα μεγαλο το κοψιμο , ευτυχως δεν χριεαστηκε ραματα. φοβηθηκε πολυ οπως κ εγω :cry:

με τον μπεμπη εχουμε καποιο προβληματακι με τον ποδαρακι του , αυριο θα παρω να κλεισω ενα ραντεβου να τον παμε σε ορθοπεδικο να το δει να μας πει τι ειναι , τι γινεται , κ τι πρεπει να κανουμε. ελπιζω να μην χρειαστει χειρουργειο!!! :(:(

σημερα ψωνισαμε τσαντα για την αννουλα μου για το σχολειο της , αχ πολυ χαρηκα η μικρουλα μου!!!!

ντιμακι μου τι ομορφες φωτο!!!! καλη σεζον να εχετε!!!!!! χαιρομαι πολυ που περασατε τοσο ομορφα!!

μικα μου τι κανεις? πως ειστε?? μπραβο που περασατε ωραια!!!! καλο χειμωνα λοιπον!!!!!

αλεκακι μου υπομονηηη!!!!! νομιζω πως ο μπεμπουκος σου μοιαζει περισσοτερο , ε?!!!! ειστε κ οι τρεις κουκλακια!!!!!!!!!

ελενα , θενα , μαρακι , ρενατα κ οποια αλλη ξεχναω φιλια πολλα!!!!!

σας εχω διαβασει αλλα μεμονομενα αλλα δεν θυμαμαι να σχολισασω αλλα :oops::oops:

πολλα πολλα φιλια σε ολες κοριτσακια μου!!!!!

καλο σας βραδυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 913
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κουκλίτσες μου!!! πώς είστε? ηλιαννούλα μου περαστικά στον αγγελάκο, ευτυχώς που δεν χτύπησε πιο σοβαρα το μικράκι μας :?:? ελπιζω το προβληματάκι του μπέμπη να μην είναι κάτι σοβαρο :ympray::ympray::ympray: μικα μου κούκλα η κορούλα σου, ολόκληρη δεσποινίδα φαίνεται, το μαλλί κάθε πότε της το κόβεις? εγώ της μικρής αν και σγουρό της το έχω μακρύ... μις venus victoria, ναι αλεκάκι για σένα λέω, με τα πανέμορφα παιδιά σου κι εγώ νομίζω ότι ο πετράκος σου μοιάζει περισσότερο από την σάντυ ;);) δημητρούλα μου ναι να κανονίσουμε να συναντηθούμε, το θελω πολύ :D:D:D δεν θυμάμαι να σχολιάσω κάτι άλλο δυστυχως :?:? σας φιλώ όλες πολύ πολύ :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γεια σας!

Ηλιαννούλα μου περαστικα στα παιδάκια σου και ευχομαι με το μπεμπη σου να μην είναι τίποτα.

Εγώ είμαι χαλια..σημερα εκει που λεγα ότι θα ηταν καλυτερα, ήταν κομενος, ακεφος, ηθελε να ξαπλωνει συνεχεια στον καναπε καμε ηθελε δίπλα του..του εδωσα λίγο σιροπακι γιατι μου ελεγε "ποναω την κοιλιτσα μου" συνεχεια, και αμεσως μου εκανε ενα "τεραστιο" εμετό..ε τον παμε στο γιατρό, και μου είπε ότι αμα συνεχίσει ετσι, σε δυο μερες θα πρεπει να μπει νοσοκομείο..αυτός ηθελε να τρωει ψωμι, μπισκοτακια απλα και τετοια και εγω του εδινα αφου εβλεπα ότι δεν τον πειραζαν και αφου ηταν τα μονα που ηθελε να φαει..χτες το βραδυ εφαγε και λίγη φαριν λακτε και χαρηκα ότι αρχισε να ανοιγει η ορεξη του..ο γιατρός μου είπε ότι αυτα να τα κοψω και να τρωει μονο μακαρονακια, φιδε, με κοτοπουλο αφου ρύζι δεν το θελει, γιαουρτι, τυρί.Αν τα συνεχισω τα ψωμια, κουλουρακια και τετοια θα του παρει μηνα να γίνει καλα και το νοσοκομείο δεν το γλυτώνω..ηρθαμε σπίτι και τον πλακωσαμε στους ηλεκτρολύτες..τον αφησα και θεονηστικο μεχρι το μεσημερι , παρόλο που ζηταγε ψωμί, και εφαγε λίγα μακαρόνια..πρωτη μερα από την Παρασκευή το απόγευμα που τρωει κανονικό φαί...εχω σκασει..εχει αδυνατίσει και του φαινεται και στο μουτρακι..θα του δωσω και με τη συριγγα γαλα χωρίς λακτόζη..είναι νοστιμο, μυρίζει και φραουλα και ο Κωνσταντινος ουτε να το φτυσει δε θέλει..μου λεει "παε το, δεν είναι καλό..είναι μπλε!!!"Τωρα για το μπλε πως του κολλησε μη με ρωτατε..του μαθαίνω τα χρωματα και ότι λεει κολλαει και ενα χρωμα..προχτες απλωνα τα ρουχα του και με ρωταγε "που είναι η μπλούδα μου η κοκκινη?"Ετσι κουβεντα να γινεται!!!!Το μονο χρωμα που αναγνωρίζει είναι το πορτοκαλί..όπου το δει. :roll: Τεσπα..ήμασταν και σε καλό δρόμο με τα τσία μας..του πηρα στεφανακι mcqueen και κατι σωβρακακια ε και δε γίνεται να μην τιμήσουμε τους φίλους μας!!!Αρχισε και μου τα λεγε μονος του "μαμα θελω να κανω θια(τσία)" ή "μαμά θελω να κανω κ.."..ε τωρα με τις διαρροιες, του ξαναβαλα πανα και παλι από την αρχή... :| Ουφ κορίτσια μου είμαι σκασμενη....

Τεσπα, σας φιλω όλες πολυ γλυκα και παω γιατί ξυπνησε.. Ελενακι μου, Θενα μου, Ρενατα μου, Μικα μου, Ζετα μου, Ηλιαννα μου, Μαρία μου, Αλέκα μου και όποια αλλη ξεχασα :-*:-*:YMHUG: Καντε και μια προσευχουλα για το αγορακι μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΑΡΡΩΣΤΗ ΠΑΡΑΜΟΝΕΣ ΤΗΣ ΓΙΟΡΤΗΣ ΜΟΥ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΕ 40 ΠΥΡΕΤΟ :( ΔΕΝ ΕΠΕΦΤΕ ΜΕ ΤΠΤ ΟΥΤΕ ΜΕ ΑΝΤΙΠΥΡΕΤΙΚΑ ΟΥΤΕ ΜΕ ΜΠΑΝΙΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΨΗΝΟΤΑΝ ΜΟΝΟ ΠΥΡΕΤΟ ΧΩΡΙΣ ΤΠΤ ΑΛΛΟ ΜΕΤΑ ΒΓΑΛΑΜΕ ΚΑΙ ΚΟΚΚΙΝΑ ΣΠΥΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΩΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ ΕΞΑΝΘΗΜΑΤΑ ΚΡΑΤΗΣΑΝ 2 ΜΕΡΕΣ ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΑΙ ΕΦΥΓΑΝ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΕ ΤΠΤ ΟΥΤΕ ΓΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΑΦΗΣΤΕ ΧΑΛΙΑ...ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ :D Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΕ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΜΕ ΤΠΤ ΒΡΗΚΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ :lol: ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΖΗΤΗΣΕ ΟΛΗ ΚΑΙ ΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΣΕΡΒΙΡΕΙ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΑ ΦΛΥΤΖΑΝΑΚΙΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΜΙΛΑΜΕ :lol: Η ΜΙΚΡΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΕΧΕΙ ΒΟΛΕΥΤΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΕΧΩ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 14 ΤΟΥ ΜΗΝΑ....ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.... :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε Μαράκια κρίμα ταλαιπωρήθηκαν τα παιδάκια μας - περάσατε κ σεις δύσκολα ....

Περαστικά λοιπόν - να γίνεται εντελώς καλά και πολλές θετικές ευχούλες κ στις δυό σας !!!!!!!!

κ εμείς ξεκινήσαμε παιδικούλι από τη Δευτέρα ... όλα καλά ευτυχώς ... βρήκε τους φίλους της ... οικείο περιβάλλον και άνθρωποι... δεν είχαμε πρόβλημα ... σήμερα θα κοιμηθεί κ για μεσημέρι εκεί.... νομίζω θα πάμε καλά ... αλλάξαμε κ τάξη.. πήγαμε στους μεγάλους πια κι όχι στα μωρά ...χαχαχχααχαχαααα καλύτερα είναι εκεί - έχει πιο πολλές κ ενδιαφέρουσες δραστηριότητες.

Εχει τσαμπουκαλέψει βέβαια ... κ με αντιγράφει απόλυτα ειδικά όταν θυμώνω κ νευριάζω κ της μιλάω λίγο πιο επιβλητικά.. μετά που ηρεμούμε έρχεται το σκατούλικο κ μου λέει με ύφος "εσύ όλο κακές δουλειές κάνεις" ΄"εγώ θα φύγω" εσύ θα μείνεις εδώ μόνη" ... αυτά της τα λέω εγώ.... χαχαχαχα ... κ μετά μου λέει .... "εσύ θα μπεις τώρα τιμωρία" ... αυτό το ακούει σχολείο .... τι να την κάνω τη σκατούλα μου !!! χαχαχαχχαχαχαα εχει πολύ πλάκα ομως... μου ρχεται να γελάσω ώρες ώρες αλλά συγκρατούμαι !

Ηλιανούλα μου τι έγινε με το ποδαράκι σας ???

Ελενάκι σε χάσαμε !!! Όλα καλά με το ματάκι σας?

Συμπεθέρα φιλιά στον γαμπρούλη μου κ όχι μόνο!

Ζετούλα ετοιμάσου ....

Ρενατούλα ζεις? Που χάθηκες ... πάνω που σε βρήκαμε??

Σε όλες τις υπόλοιπες φιλιά πολλά κ μεγάλα !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ. ΧΑΘΗΚΑ ΠΑΛΙ. ΞΕΡΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ? ΟΛΟ ΚΑΤΙ ΚΑΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΜΠΩ. ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΞΥΠΝΙΟΣ Ο ΝΙΚΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ. ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΟΙΓΩ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΥΝΑΤΗΣΟΥΛΑ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ. ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΠΕΣΕ ΒΑΡΙΑ Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ.

ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΑΡΡΩΣΤΗΣΑ ΚΙ ΕΓΩ. 39 ΠΥΡΕΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕ ΑΝΤΙΠΥΡΕΤΙΚΑ ΕΠΕΣΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣΕ ΠΟΛΥ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΑΝΑΚΑΤΩΣΟΥΡΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΗΔΙΑ ΣΥΝΕΧΟΜΑΝΗ. ΟΠΩΣ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΤΩΝ, ΠΑΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ.

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ. ΤΤΑΛΙΑΠΩΡΗΘΗΚΕ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ. ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΑΡΡΩΣΡΗΣΑΝ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ.

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΣ ? ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ.....ΦΟΒΕΡΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ. ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΠΕΡΝΑΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 10 ΜΕΡΕΣ Ο ΑΝΗΨΙΟΣ ΜΟΥ. ΤΟΝ ΚΟΛΛΗΣΕ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΚΑΝΑΜΕ ΣΤΑΣΗ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ, ΓΥΡΝΩΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ. ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΣΤΗΝ ΔΙΑΡΡΟΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΧΘΕΣ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΗΛΕΚΤΡΟΛΥΤΕΣ. Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΙΛ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΩ. ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ. ΚΡΙΜΑ. ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ?

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ. ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ. ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ.

ΑΛΕΚΑ ΦΤΟΥ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΑΣ. ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΙΑ. ΚΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΣΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ.

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΑΣ. ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΜΑΣ ? ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΔΑΡΑΚΙ ΣΑΣ.

ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ. ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΡΕΛΛΑΙΝΕΣΑΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ. ΑΚΟΥ ΤΗΝ ΤΣΑΠΕΡΔΟΝΑ...ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΛΛΙ. ΚΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΝ ΝΑ ΚΟΥΡΕΥΤΕΙ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ, ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ? ΑΧ ΜΩΡΕ ΤΙ ΓΛΥΚΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΣΟΥ !!! ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΜΑΣ ΕΙΧΑΤΕ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΔΩΡΑΚΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ. ΚΡΙΜΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΡΙΜΑ. ΚΑΙ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΗΡΘΑ. ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ.

ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ? ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ. ΚΑΛΕ Η ΘΑΛΕΙΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ? ΕΧΕΙ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕΙ ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρεσ μου γλυκεσ περαστικα στα μωρακια σασ....αχ αυτεσ οι ιοσεισ προλαβαν μαζι με τον σεπτεμβρη μπηκαν κ αυτεσ σε δουλεια :twisted:

εγω δουλεια φυσικα απληρωτη κ ισωσ για πολυυυυυυ ακομα :? εχω βγαλει κ ερπη σε ολο το κατω χειλοσ κ ποναω,στεναχωρηθηκα κ αγχωθηκα με μια ελια του ιασονα που εχει κατω στο ποδι κ ο γιατροσ μου ειπε μεσα στο μηνα να την βγαλω :cry: αποφασισα κ θα παμε την τεταρτη για χαρτογραφιση να δουμε αν πρεπει αμεσα να βγει κ μετα βλεπουμε! αχ τι αγχοσ βρε παιδια ειναι αυτο κ οσο σκεφτομαι τι με περιμενει το χειμωνα με τισ αρρωστιεσ παλι φρικαρω!!

αυτα παω να τα διρω φωναζουν κ δεν αφυνουν τον αντρα μου να κοιμηθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΘΕΝΑ ΜΑΣ. ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ? ΤΙ ΑΓΧΩΤΙΚΟ ΤΩΡΑ ΚΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ? ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ. ΑΠΟ ΠΟΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΣΑΙ ΑΠΛΗΡΩΤΗ ? ΕΧΕΙΣ ΜΠΕΙ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ. ΕΛΕΙΨΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΚΙ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ.

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΞΥΛΟ, ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΧΤΥΠΑΩ ΤΟΝ ΝΙΚΟ, ΣΚΑΕΙ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ. ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΜΕ ΦΕΡΝΕΙ ΕΚΤΟΣ ΕΑΥΤΟΥ ΒΕΒΑΙΑ. ΕΙΜAI ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΠΟΝΑΕΙ ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΕΛΑΕΙ.AX ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ. ΜΑΡΑΚΙ SOS.

ΕΠΙΣΗΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΞΥΠΝΑΕΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ. ΑΠΟΨΕ ΣΤΙΣ 5 ΤΟ ΠΡΩΙ ΖΗΤΗΣΕ ΜΗΛΟ. ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΕΙ. ΑΦΟΥ ΞΥΠΝΗΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΤΡΙΟΡΟΦΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου ΜΠΑΙΝΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΕΝΑ ΦΙΛΑΚΙ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!!

ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΛΕς Κ ΕΧΕΤΕ Α ΦΙΛΑΚΙΑ ΜΟΥ Κ Σ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΟΥ!!!

ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ... ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΑΥΡΙΟ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από'δω!!! τι κάνετε? περαστικά στα αρρωστούλια μας...μ'αυτόν τον καιρό το βλέπω κι εγώ να μας έρχεται σιγά σιγ'α :?:?:?:? μαράκι ελπίζω να είναι καλύτερα ο μικρός και να γλιτώσατε τα χειρότερα :?:? αν θυμάσαι η δήμητρα 12 μηνών έπαθε γαστρεντερίτιδα και κράτησε μια βδομάδα αλλά μιλάμε για πολύυυυυυυυυυυ διάρροια μέχρι και 20 φορές τη μέρα...γλιτώσαμε το νοσοκομείο με τους ηλεκτρολύτες που δίναμε...μαρία κω πότε γεννας με το καλό? ρενάτα μου τι βασανηστίρια σου κάνει ο κούκλος σου? μήλο νυχτιάτικα? εγώ αν και δεν έχω αντιμετωπίσει κάτι παρόμοιο δεν υποχωρώ, είμαι λίγο ''σκύλα'' σε κάτι τέτοια...την λατρεύω αλλά δεν θέλω να γίνει κακομαθημενο καθώς απ'ότι βλέπω θα την έχω και μια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

Πολύ στεναχωριέμαι που έχουμε χαθεί :( ... Κι εγώ Ρενατούλα μου πάντως δεν της κάνω τα χατίρια τέτοιες ώρες εννοείται. Μπορεί να ακούγεται "σκληρό".. αλλά η άποψή μου είναι ότι έτσι τη βοηθάω να μάθει ότι πρέπει στη ζωή μας να έχουμε κανόνες και όρια. Δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα όποτε τα θέλουμε κι όπως τα θέλουμε! Χτες είχαμε 2 τα μεσάνυχτα κάτι αλλάγματα στα σεντόνια μας... μας φύγανε στον ύπνο λίγα .... :lol::lol::lol: ... έκανα μετά μια ώρα να με ξαναπάρει ο ύπνος :cry: ... τωρα ψιλοκουτουλάω ..

Ηλιανούλα τι γίνεται με το ποδαράκι του μικρού ?

Μαράκι από Κώ ... μπορεί κ να χεις γεννήσει ήδη .... έιχες πει μέχρι τις 14 !!! Θα περιμένουμε τα νέα σουμικρή μου!!!!!

Ζετούλα - Ρενατούλα ... θέλετε να δείτε το πρόγραμμά σας να δούμε πότε μας βολεύει για meeting??? :shock:

Εγώ πάντως μπορώ κάθε μέρα μετά τις 5.00-5.30 που την πάιρνω από το παιδικό κ εννοείται Σαββατοκύριακα ... εκτός Σάββατο πρωι γιατί ξεκινάμε πισινούλα από το άλλο Σαββατο ... Αυτή τη Κυριακή έχω βαπτίσι πάλι το πρωί κ το απόγευμα πάρτυ γενεθλείων.

Στις 28-29 του μήνα πάλι θα λείπω εκτός Αθήνας. Οπότε δείτε λίγο κ τα δικά σας προγράμματα κ θα την βρούμε την άκρη... αν θέλετε πάρτε με κ τηλεφωνάκι ελπίζω να το έχετε κρατήσει ;)

Συμπεθερούλα μου τι γίνεται με τα μικρά μας ??? Η δουλειά πως πάει ??? .... πάντως τα πράγματα με τις δουλειές είναι πολύ δύσκολα κι όσο πάει δυσκολευουν περισσότερο!Εδώ στην Αθήνα κλείνουν τα καταστήματα κ οι επιχειρήσεις σαν το πασατέμπο που τρώμε .... τόοοσσσοοο γρήγορα !!!!

Μαράκι μου πως πάει η Κύπρος?? Μαρινάκι ???πως είναι τα μικρά σας ?

Ελενάκι σε άφησα για το τέλος ... η ερώτηση είναι : "Ολα καλά ???" :):):)

Θαλίτσα να σε περιμένουμε κ σένα για τη συνάντηση ??

Αλεκάκι πως πάνε τα ζουζούνια σου ???

Μικούλα πολύ ομορφες φωτό με το Μαράκι σου και τον αντρούλη σου !!!! ... Ευτυχώς που έχουμε αύτό το βρωμο fcb που κάποτε το αντιπαθούσα σαν ο διάολος το λιβάνι .... :lol::lol:

Σας φιλώ όλες !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΤΑ ΧΑΤΗΡΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΟΤΑΝ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΕΙ. ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΘΑ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΚΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΟΥΤΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΣΤΙΣ 6.30. ΟΥΦ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Η ΔΟΛΙΑ ΜΑΝΑ. ΕΛΠΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΟΛΙ.

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΚΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΑΚΙ ΣΟΥ. ΕΓΩ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΡΟΣΦΟΡΟ ΤΙΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ. ΚΙ ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΟΤΙ ΩΡΑ ΘΕΛΕΤΕ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΣΤΙΣ 25 ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ. ΑΥΤΑ.... ΚΑΛΕ Η ΘΑΛΕΙΑ ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ. ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΣΑΣ. ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΦΑΤΣΟΒΙΒΛΙΟ ?

ΕΛΕΝΑΚΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ? ΠΩΣ ΚΑΙ ΧΑΘΗΚΕΣ ΕΣΥ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλησπερα!!!!!!!!!!! εμεις καλα ειχα τη γιορτη μου τιποτα δεν εφτιαξα ολα τα πηρα απ εξω. βαριομουν υπερβολικα αλλα ειμουν και χαλια με το στομαχι μου. κρυωσα και ειχα ολο αναγουλες τωρα ειμαι πολυ καλυτερα. Ηλιανα περαστικα στον Αγγελακο με το μιμι σας και ευχομαι το μικρο να μην εχει τιποτα οταν πατε στο γιατρο. Ζετα δεν την εχω κοψει το μαλλι ετσι λιγο ειναι ΑΚΟΜΑ.....σγουρο και αργει να μεγαλωσει.

Η Μαρια Κω αναμενει να γεννησει , της εστειλα μηνυμα σημερα. ελενα που χαθηκες???? Αλεκα ο γιοκας σου μοιαζει περισσοτερο, και η Σαντυ σου μοιαζει αλλα ο μικρος!!!!!!!!! Ρενατα συγνωμη αλλα δε θα το αντεχα αυτο το ξυπνημα. της κουνιαδας μου ο γιος τωρα παει νηπιο και τους ξυπνα καθε ξημερωμα για γαλα κλπ. κοψτο οσο πιο γρηγορα μπορεις θα σε κουρασει ψυχολογικα και σωματικα. Μαρια περαστικα πιστευω να ειναι καλυτερα και να μην πηγατε νοσοκομεια...Ζετακι μας ειδες στο φατσοβιβλιο ε?σας αφηνω παλι τα εκανε πανω της δεν αντεχω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλίτσες!! τι κάνετε? εγώ έβαλα τη μικρή για ύπνο και χαλαρώνω μοναχή μου μιας και ο άντρας μου έχει μια βδομάδα αδεια και πήγε στη σπάρτη να κάνει κατι δουλίτσες στο σπίτι... μίκα μου χρόνια σου πολλά και ευτυχισμενα!!! να χαίρεσαι την όμορφη οικογένειά σου και με το καλό να κάνεις ένα αδερφάκι στο μαράκι!!!! και της δήμητρας σγουρό είναι το μαλλί, όχι όμως τόσο πολύ, και την έχω ήδη κουρέψει 2 φορές αλλιώς θα είχαν φτάσει μέχρι τη μέση της...εγώ κορίτσια μου μπορώ μόνο δευτέρα και τετάρτη απόγευμα καθως δουλεύω ωραριο καταστημάτων. Αλήθεια η συμπεθέρα μου πού είναι οεο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ Η ΤΕΤΑΡΤΗ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ.

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ !!!! ΝΑΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ !!!!ΚΑΛΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΓΙΟΡΤΑΖΕΣ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία κοριτσάκια μου... αν είμαστε καλά ... λέμε για Τετάρτη 19/09 ??? .. .Τη Δευτέρα έχω γυκαικολόγο. ... έτσι έστω ένα καφεδάκι να πιούμε ....

Εκανα ένα ζυμαράκι πίτσας πάντως κορίτσια μου μούρλια !!!! Φουσκωτό αφράτο και πολύ νόστιμό με ωραίο ζαμπονάκι (γαλοπούλα) από πάνω ντομάτα σάλτσα σπιτική (της μαμάς) και light μοτσαρελούλα κ πιπερίτσα φρέσκια από πάνω - Εγινε τέλεια !!!!

Καλό Σαββατοκύριακο σε όλες αγαπημένες μου!!! Εμείς είμαστε φουλ όλο το Σαββατοκύριακο (Σαββατο πρωι πισίνα - απόγευμα παρτυ σε παιδότοπο- Κυριακή πρωί βαπτίσι - απόγευμα πάρτυ γενεθλειων σε σπίτι) !!! ΒΟήθειά μας!!!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου χαθηκα..ξεκινησα δουλεια..δε σας διαβασα..αυριο θα σας διαβασω..μπηκα να πω μια καλησπερα και να δηλώσω παρούσα!!

Σας αγαπω και σας φιλώ..τύχανε διαφορα..δε σας ξεχασα,,θα σας τα πω σε καποια φαση..είμαι κομματια..καληνυχτα σας!!!

post-12053-13873939619292_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ Κ ΕΓΩ!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

ΚΑΛΙΟ ΑΡΓΑ ΠΑΡΑ ΠΟΤΕ!!!! :D:D:D:D:D

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ :D ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ!!!!

ΑΠΛΑ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΙΣ 1 ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΛΟ ΑΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ :roll: ΜΟΛΙΣ ΔΕΙ ΝΑ ΠΙΑΝΩ ΤΟ ΛΑΠ ΤΟΠ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΩ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ!!!!

ΑΦΗΣΤΕ Π ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ!!! ΤΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΚΑΣ ΤΟΥ Κ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΠΑΡΑΞΕΝΙΕΣ :roll:

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ????? ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΑΤΕ???? ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!

ΟΙ ΑΘΗΝΕΕΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΒΛΕΠΩ ΚΑΝΟΝΙΖΕΤΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΟΥΛΑ Κ ΖΗΛΕΥΩ!! :? ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!!

ΣΤΗΝ ΜΙΚΑ (ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΤΗΝ ΛΕΝΕ ΚΑΛΕ)ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Η ΜΑΡΙΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ

ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΛΕΚΑ ΟΤΙ Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΤΟ ΚΟΛΟΚΥΘΙ ΣΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΠΟΛΛΥ :mrgreen:

ΘΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΘΑ ΓΛΙΤΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΛΙΓΟ :mrgreen: ΜΕΧΡΙ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΣΥΜΒΑΣΗ ΣΟΥ?

ΝΤΙΜΑΚΟ Μ ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΕΣ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ ;)

ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ???? ΤΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΟΔΑΡΑΚΙ ΤΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ!!!

ΓΚΑΣΤΟΜΑΡΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΔΕΝ ΛΑΚΙΣΕ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΜΑΖΙ Κ ΕΓΩ!!! ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΕΥΚΟΛΑ!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ !!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΨΥΧΟΠΛΑΚΩΜΑ. ΚΙ ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΕΤΕΙΟ ΓΑΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΛΕΓΑΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΦΑΜΕ ΕΞΩ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ. ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΤΑ ΧΑΛΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ. ΑΝ ΔΕΝ ΒΡΕΞΕΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ. ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΠΑΙΞΕ ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΞΑΔΕΛΦΟ ΤΟΥ.

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ Η ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ. ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΡΕΧΕΙ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΝΟΜΙΖΩ. ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΠΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΑΣ. ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕΝΑΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ !!! :x:x

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΚΡΑΤΗΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ Κ ΝΑ ΒΓΗΚΑΤΕ ΝΑ ΤΟ ΓΙΟΡΤΑΣΕΤΕ!!!

ΕΠ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΣΑΒΒΑΤΚΥΡΙΑΚΟ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΤΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ???? ΟΧΙ ΝΑ ΜΗ Μ ΤΙ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΧΑΝΟΜΑΙ ΟΥ ΕΙΧΑ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΜΗΛΑΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΒΡΟΧΗ!!! ΑΛΛΑ Μ ΑΡΕΣΕΙ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ.

ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΒΡΕΞΕ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ. Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΚΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΣΕΡΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ? ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ ΑΥΤΟ. ΚΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ. ΠΩΣ ΤΟΥ ΗΡΘΕ ΠΡΟΧΘΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΜΜΙΑ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΠΛΕΟΝ ΣΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ ?

Η ΜΑΡΙΑ ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΡΑΓΕ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!

ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΠΑΡΠΟΝΙΟΤΑΝ ΟΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ ΕΓΩ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ΕΙΙΙΙΙ ΞΥΠΝΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΘΥΜΩΣΩ :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Η ΜΑΡΙΑ ΓΕΝΝΗΣΕ Κ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ FACEBOOK!!!!!!!!

ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ Κ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΑΘΟΤΑΝ Κ ΜΕΝΑ Κ ΝΑ ΣΕΡΝΟΤΑΝ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΛΙΣ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΤΕΒΕΡΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΑ Κ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέραααααααααα!!! ρενατούλα μου να ζήσετε πάντα μαζί και ευτυχισμένοι!!! τι κάνετε? εγώ μόλις έβαλα τη μικρή για ύπνο και χαζολογάω μέχρι να φύγω πάλι για δουλειά :(:(:( πολύ κουραστικό αυτό το πρωί απόγευμα :cry::cry: ανυπομονώ αύριο να σας δω από κοντα :x:x:x γιατί ναι κανονίσαμε συνάντηση :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γεια σας φιλεναδουλες μου!!!!!!!! να'μαι κ εγω! πως ειστε? τα μικρουλια σας? σας εχω διαβασει αλλα με πολλα διαλλειματα.. :?:?

λοιπον εμεις ειμαστε μια χαρα , τρεχω για τις ετοιμασιες της βαφτισης μας , εχουν μεινει τα της τελευταιας στιγμης αλλα αγχος κοριτσια..

το ποδαρακι του μπεμπακου ειναι μια χαρα!!!! πηγαμε στον γιατρο κ μας ειπε πως ειναι ετσιλιγο στραβο απο το γονατοκ κατω απο την κοιλια ( δηλαδη ετσι οπως ηταν μεσα στην κοιλια οταν ητνα..) . ειπε πως πολλα παιδακια το εχουνε σε αλλα φαινεται κ σε αλλα δεν φαινεται καθολου. θα το παρακολουθησουμε για κανα δυο μηνες κ μετα ενταξει.

η αννα μαριαμου ειχε χτυπησει το ποδαρακι της , πηγα να ανοιξω την πορτα απο το δωματιο της κ ηταν απο πισω κ το χτυπησε αρκετα. το αιμα πλημμυρα , να ποναει να κλαιει κ εγω σαν τρελη να πηγαινω περα δωθε στο σπιτι κ να μην ξερω τι να κανω.. :cry::cry::cry::cry: πηρα τηλτον αντρα μου ηρθε απο την δουλεια κ την πηγε στο νοσοκομειο της εκαναν εξετασεις , ακτινογραφιες , ολα ειναι ενταξει. τωρα ειναι πολυ καλυτερα!!!!

ξεκινησαμε κ το σχολειο κ αρχισανε τα δρομολογια τωρα , σημερα ξεκιναμεκ χορο κ γενικως τρεχω κ καθε βραδυ ειμαι κομματια , εσερνομαι..

ο αγγελακος μια χαρα ειναι αυτος δεν μασαει κανει τις ζαβολιες του , με τρελενει κ παθαινω μια φρικη που κ που αλλα οκ χιχιχιχιχι

ρενατουλα μου παντα ευτυχισμενοι να ειστε με τον αντρουλη σου κοριτσι μου!!!!!!!! παντως πολυ ζορι αυτο το νυχτερινο.. :?:?

ελενακι τι κανετε? ο χρηστακης?

μαρακι μου να σας ζησει η κορουλα σας κ απο δω!!!!!!!!!γερη κ καλοτυχη να ειναι παντα!!!!!

ζετουλα , μικακι , ντιμακο , αλεκα , θενα , αλεκα , θαλεια κ οποια αλλη ξεχναω , συγνωμη , πολλα πολλα φιλακιαααααααααααα ;):-*:YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον συμπεθερα αυτα τα πηγαινε ελα στουσ αλλουσ γαμπρουσ δεν μ αρεσουν :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Ε???? ΜΑΚΑΡΙ???? ΜΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΜΑ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΑΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΣ????

ΤΕΣΠΑ ΑΦΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!

ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΛΑ!!!! ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΕΜΠΟΡΟΠΑΝΥΓΙΡΗ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΑΣ Κ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ ΚΑΝΑ 2 ΦΟΡΕΣ Κ ΚΛΑΣΙΚΑ ΠΗΡΑΜΕ Κ 5-6 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ!!! ΝΟΜΙΖΩ ΟΙ ΠςΡΙΣΟΤΕΡΟ ΤΑ ΖΗΤΑΕΙ Κ ΤΑ ΠΑΙΖΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΑΡΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙ ΒΑΡΕΘΕΙ ΟΛΑ Κ ΔΕΝ ΤΟΝ ΣΥΓΚΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 20 ΛΕΠΤΟ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...