Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο 14 - ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΛΟΓΑΚΙΑ!!!!!!!


Recommended Posts

:D:D:D:D:D ανοιγω το λαπ τοπ και βλεπω τετοιεσ φατσεσ!!!!!! :D:D:D:D:D

ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΕΕΙ :arrow: ΜΑΜΑ ΣΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΜΠΕΜΠΗ!!!!!!! ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΘΕΣ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΩΡΑ ???

ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΙΤΣΙ ΑΓΟΥΡΙ ΕΙΝΑΙ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΛΙΩΝΩ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΔΕΡΦΗ :x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 913
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάρες μου γεια σας!!!

Καλε τί παιδάκια όμορφα, γλυκα, αγαπησιάρικα είναι αυτά??? Αχχχχχ!!!!!

Αλέκα τον προσέχει ε? Δεν ζηλύει καθόλου? Μια φίλη μου που έχει κοριτσακι 2.6 μηνες μεγαλύτερο από τα δικα μας και γεννησε παλι πριν 2 μηνες, ενω στην αρχή μου ελεγε ότι ήταν μια χαρα η κορη της, τωρα θυμώνει όταν ταιζουν το μικρό και ζηλευει πολύ..

Εμεις γενικα καλά είμαστε..αδιαθετησα και ποναω παρα πολυ...Τρίτη βραδυ πηγαμε σε κατι φιλους που τωρα φτιαξαν το σπίτι τους και μας καλεσαν, και επειδή εχουν πισίνα πηραμε και τα μαγιώ μας..ε ο Κωνσταντίνος ξετρελλαθηκε!!! όλο να βουταει μεσα ήθελε..επαιρνε φορα, ετρεχε και επεφτε μεσα και ξανα και ξανα το ίδιο..και φυσικα ο Χαρης από κατω, να τον αρπάζει!!!Και από προχθες όλο ζηταει πισινα και τα παιδια που είχαν το σπίτι!!!! :lol::lol:

Οι υπόλοιπες τί κανετε? Ελενακι μου, τί εκκλησία έχετε εκει? Φτανει που περνατε καλα!!Ο Χρησταρας μας καλα είναι?

Ηλιαννα μου τελειωσες τις δουλειες? τα παιδακια σου τί κανουν?

Ζετα μου εσύ πως είσαι? η κοριτσαρα σου?

Μικα μου εσύ? Η Μαριώ μας?

Πολλα φιλια και στις απούσες μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙΙ ΠΑΛΙ!!!!

ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ Κ ΕΚΑΤΣΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΩ Κ ΕΓΩ!!!

ΔΟΥΛΕΙα το απογευμα σημερα κ αυριο ρεπο!!!!

ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΜΗΣΕΩΣ ΤΗΣ ΘΕΟΤΟΚΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΜΑΣ!!!

ΜΕΓΑΛΗ Η ΧΑΡΗ ΤΗΣ!!!!

ΧΤΕΣ ΤΗΝ ΒΓΑΛΑΜΕ ΣΕ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ Κ ΒΟΛΤΕΣ ΠΑΛΙ!!!!!

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΧΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ <<ΦΟΒΑΜΑΙ>> ΦΟΒΑΤΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΕΙΟ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ... ΦΟΒΑΤΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΜΟΝΟΣ ... ΦΟΒΑΤΕ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ Κ ΝΑ ΠΑΕΙ ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ ΜΟΝΟΣ!!!!

ΜΑ ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ!! ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΦΟΒΕΡΙΣΙΕ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΚΑΤΙ!!!!

ΤΟΝ ΡΩΤΑΩ ΣΥΝΕΧΙΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΟΒΑΤΕ Κ ΔΕΝ Μ ΛΕΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!!

ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκουλες μου γεια σας!!! χρόνια πολλά σε όλες και πολλές ευχές για τις μανούλες αλλά και τα παιδάκια που γιόρταζαν χθες :D:D:D αλεκάκι μου τα παιδάκια σου είναι για φάγωμα!!! τι όμορφα που είναι και τα δύο και τι ύφος η κυρία κοκοπίκου σου!!! λιώνωωωωωωωωωωωω!! να τα χαίρεσαι κοπελάρα μου :P:P έλενα και η δήμητρα το είχε αυτο πριν 3 μήνες περίπου :?:? φοβόταν να παει οπουδήποτε μόνη της, ακόμα και στην κουζίνα που είναι δίπλα ενιαία με το σαλόνι μας έπρεπε να την πάω εγώ :?:? έτσι της είχε έρθει ξαφνικα όπως και ξαφνικά της έφυγε...κάθε που την πήγαινα της εξηγούσα ότι δεν πρέπει να φοβάται αφού είναι στο σπίτι η μαμά και ο μπαμπάς και μπορεί να πάει όπου θέλει και εμείς θα την βλέπουμε...ε κάποια στιγμή ξαναπηρε το σπίτι σβάρνα, δεν ξέρω τι πετριά ειχε φάει :lol::lol: ο χρηστάκος θέλει αδερφάκι? άντε βάλε μπροστά ντε, να κάνεις την κόρη :D:D:D:D μαρία μου εγώ ευτυχώς παρόλο τα μπάνια που έκανα αδιαθέτησα και ούτε που το κατάλαβα...ευτυχώ ς από τότε που γεννησα δεν πονάω πια όταν αδιαθετώ, μόνο μια δυο φορές έχω πάρει παυσίπονο. να ρωτήσω κάτι ρε κορίτσια, θα γράψω τη μικρή κολυμβητήριο και σκεφτόμουν μήπως να την έβαζα και σε κανένα παιδικό για λίγες ώρες την μέρα ή να την αφήσω ακόμα στη μαμά μου? το σάββατο επιστρεφει ο ανεμοδούρας μου και ανυπομονώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποναωωω...τίποτα Ζετα μου..ετσι μου ελεγαν και μενα..ότι θα γεννησω και θα περασουν οι πόνοι..απολύτως τίποτα..καμία διαφορα... :evil:

Τεσπα..

Μεγαλη η χαρη Της Έλενα μου..να προσεχει τα παιδακια όλου του κόσμου και τα δικά μας!

Κορίτσια μου τί να πω..ευχομαι να είναι φαση αυτό με τη φοβία..που θα είναι, απλα λεω να είναι φαση και να μην εχει φοβηθεί στα αλήθεια..δεν ξερω..εβλεπα μια φορα κατι για τις φοβίες των παιδιών και ελεγε ότι φοβουνται κατι που φοβομαστε και εμεις, ή που εχουν δει καποιον να φοβαται και επηρεαστηκαν..Εαν δεν του εχει πει κανενας τίποτα, ίσως να ακουσε κατι από καποια συνομιλία ή την τηλεόραση..εμενα ξερεις πόσες φορες ο Κωνσταντινος μιμήται κατι που βλεπει στην τηλεόραση? Προχθες βλεπαμε μια ταινια, και σε καποια φαση επεφτε ξύλο..αμεσως αλλάξαμε καναλι αλλα αυτός το είδε και μετα αγριεψε και αρχισε να μας χτυπαει..ευτυχως του περασε, το ξεχασε ελπίζω..δεν ξερω κιολας αλλα ίσως να μην δίνεις εμφαση..δηλαδη να το συνοδευεις εκει που θελει, να του μιλας με τρόπο ότι δεν πρεπει να φοβαται αλλα να μην το υπερτονίζεις για να μην του μεινει..Ζετα μου εσενα πόσο καιρο κρατησε η φοβία της?

Παω για ξεκουραση κοπελαρες μου!! Σας φιλω γλυκα γλυκα και ευχομαι Ελενα μου να περασει γρηγορα..

Ζετα μου τελειο το κολημβητήριο, όσο για τον παιδικό νομιζω κανεις όπως νιωθεις!! Κατα την αποψη μου είναι καλος για την κοινωνικοποίηση του παιδιου, για να μπει σε μια αλλη σειρα, θα κανει και παρεουλα με παιδακια της ηλικιας της, αλλα αν η μαμα σου και εσεις δεν εχετε προβλημα αστην ακόμα λίγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα καλησπεραααααα εδω κ εγω!!!!

πως ειστε κοριτσακια μου?

χρονια πολλα στις μανουλες κ στα παιδακια κ σε οσους γιορταζαν, αν κ λιγο καθυστερημενα :roll:

εμεις καλα ειμαστε μια χαρα τελειωσαμε το βαψιμο κ οοοολο το συμαζεμα κ τωρα εδω βολτιτσες κ παιχνιδι!!

αχ κοντευουν οι μερες που ανογουν τα σχολεια κ ειμαι αγχωμενη , το κοριτσακι μου θα παει προνηπιο κ μου φαινεται καπως.. :(:o μεγαλωσε η μικρη μου πριγκιπισσα!!!!!

αλεκαααααα τι γλυκα φατσουλινια ειναι αυταααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μαρακι μια ξεσαλωσε ο μικρος στην πισινα , ε? χαχαχα

καλο βραδυ κοριτσακια παω να ξεραθω στον υπνο γιατι ποναω ολοκληρη χωρις καποιον ιδιαιτερο λογο κ δεν ξερω το γιατι

φιλιααααα πολλα σε ολες !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου!

Χαθηκα γιατί δεν είχα λαπτοπ..το άλλο είναι στο σαλόνι, μες τη ζεστη και απομονωμενο και σπανια παω σε αυτό..τώρα από αυτό σας γραφω φυσικα γιατί ακόμα λαπτοπ δεν εχω...γεμισε ιους, μπλοκαρε γιατί εμεις οι εξυπνοι όλο και αμελούσαμε το antivirous...και τωρα εφτασε σε σημείο που πρεπει να διαγραφουν όλα από πανω και να ξαναμπουν τα προγραμματα για να στρωσει!!..ευτυχως δεν ειχα τίποτα πανω..όλα τις δουλειας μου και αρχειο με διαφορες φωτογραφιες τα εχω σε αυτό το μεγάλο..στο λαπτοπ μονο κατι τραγουδακια, ταινιες και ψιλοπραγματα είχα..θα το παει ο αντρας μου αυριο σε ενα ειδικο να του το φτιαξει..που είναι καθηγητής του κουμπαρου μου του μικρου στα κομπιουτερ..

Γενικα είμαστε καλα..ο μικρός ξεσαλώνει και μου βγήκε λίγο απο τα νερα του τωρα τελευταία..δεν κοιμαται μεσημερι, σηκώνει μπαιρακι, φωνή και όλο μες το οχι είναι..μαλλον φταιει που αυτες τις μερες είχα αδιαθετήσει, ήμουν κομματια, διαβαζα για τη δουλεια και δεν ασχολούμουν πολύ μαζί του και ζητουσε σημασία... :oops: τωρα όμως αρχισα να του αφιερωνω παραπανω χρονο και φυσικα ποιοτικό χρόνο..!! ;)

Περιμενω από μερα σε μερα την επιταγή του ανεργιακού..

..εμ...τί άλλο??? Πατρα δεν παμε..Θα παμε Χριστουγεννα μαλλον..

Ήρθε και μια φιλη μου από μια άλλη πολη, και κανει διακοπες με τον αντρα της και τα δυο παιδακια της εδω κοντα σε μας και σημερα θα συναντηθούμε να παμε σε ενα παιδότοπο για τα μικρά!!!

ε αυτά τα νεα μας..εσείς??? Πως περνατε κορίτσια μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ γεια σασ μανουλεσ τι κανετε πωσ ειστε πωσ την εχεται :lol::lol::lol:

εμεισ καλα τρεχω τρεχω ολη μερα εχει κ ζεστη κ δεν την παλευω........μου λειψατε καλε :mrgreen: εγω σασ ελειψα ??? :lol::lol:

τα νεα μασ λιγα αλλα απ ολα.....εγω στη δουλεια ολα καλα...ειμαι με τουσ μπογιατζιδεσ εδω κ 3 βδομαδεσ κ την εχω κατα βρει :D:D:D βαφουμε σχολεια κ εγω κανω τα κοψηματα :lol::lol: ναι ναι το χω ξανα κανει κ τουσ προτινα να με παρουν μαζι τουσ κ ετσι πηγα κ την περναω ζαχαρη :lol::lol: εχω παρει φορα κ τωρα εβαφα κ το ταβανι απο το μπανακι μου ;) .....

τα παιδια καλα ευτυχωσ φτου φτου μη τα ματιαξω......την κυριακη πηγαμε αυθημερων πατρα κ περασαμε ωραια καλα εμεισ αυτα τα αυθημερων τα εχουμε για πλακα :lol: το επομενο θα ειναι κυπρο ετσι πωσ εχουμε εκμηδενισει τισ αποστασεισ :lol::lol::lol:

αλεκακι κουκλακια τα παιδια σου πραγματικα ειναι πανεμορφα κ οπωσ ξερεισ ζουλευω ενα μπεμπακι να παρω αγκαλιτσα εχω πολυυυυ κερο, αχ.....

αυτα παω να κανω τα ταλιμπανακια μπανιο μολισ ανεβηκαν απο την αυλη κ ειναι μαυρα :mrgreen:

μακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι και γω η γυριστρω..τι μου κανετε μανουλες? μου λειψατε?εμεις χαλαρα και ησυχα, γιορτασαμε τη γιορτουλα της σας ευχαριστω για τις ευχες σας οσες μας ευχηθηκατε!

καθομαστε στο κλιματιστικο διοτι η ζεστη αρκετη και δεν αντεχω. αδιαθετησα κιολας και ειμαι λιγο χαλια και φουσκωμενη-πρησμενη...το πρωι εβαψα τα νυχακια μου που ηταν τοσο καιρο απεριποιητα τα πανω τα κατω κρατανε πιο πολυ. δουλεια θα ηθελα να βρω αλλα δε το συζηταμε ειμαι και γκαντεμο...υγεια και θατην παλεψουμε!

Η Μαρια εξακολουθει να κανει κακα της στο βρακι......πως θα το σταματησει? τι να κανω? την μαλωνω με τροπο αλλα δεν σκαμπαζει...Ελενα εσενα δεν εκανε για καιρο στην πανα και μετα το εκοψε και απο κει..

Θενα μια χαρα με τη δουλιτσα ε?Ηλιανα μεγαλωσε η μπουμπουκα σου θα παει προνηπιο ε? καλη αρχη!!!!

Μαρια και Μαρινακι ,Ζετα, Ελενα,Μαρια Κω , Ρενατα, Ντιμη , Αλεκα σας στελνω πολλα πολλα φιλακια!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκα ειναι κουκλια να τα χαιρεσαι κοριτσακι μου! Και η Σαντυ μεγαλωσε πολυ αλλα και ο Πετρακης!!!!!!! Να μου τα φιλησεις και τα δυο! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΑΣ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΙ ΑΠΟ ΜΑΣ. ΣΑΣ ΛΕΙΨΑΜΕ ? ΤΟ ΠΑΡΑΞΗΛΩΣΑΜΕ ΦΕΤΟΣ. ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΑΚΤΙΚΕΣ. ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ.

ΕΜΕΙΣ ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΜΕ ΧΘΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑΜΙΣΗ ΜΗΝΑ ΑΠΟΥΣΙΑΣ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ 10 ΣΕΛΙΔΕΣ.

ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΣΟΥΠΕΡ. ΚΑΝΑΜΕ 44 ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕ Ο ΝΙΚΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΠΙΝΕΙ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ. ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΜΕΤΟΥΣ. ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΕΙΧΕ ΓΑΣΤΡΕΝΕΤΡΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΕ ΒΡΟΧΙΤΙΔΑ. ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΚΟΛΛΟΥΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ ΜΑΣ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ.

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΚΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ ΚΑΙ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΣΩ. ΕΧΩ ΠΕΘΑΝΕΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ.

ΘΑ ΕΥΧΗΘΩ ΜΟΝΟ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΑΝ ΤΟΝ 15ΑΥΓΟΥΣΤΟ. ΚΑΛΛΙΟ ΑΡΓΑ ΠΑΡΑ ΠΟΤΕ....

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΣ ΜΑΡΙΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΑΝΝΕΣ-ΜΑΡΙΕΣ ΜΑΣ. ΚΑΙ ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γύρισα μικρές μου !!!

Ολα καλά ... πρώτη μέρα στη δουλίτσα. Περάσαμε τέλεια στις διακοπές μας, όμορφα ξεκούραστα και μακάρι να είχαμε κι άλλο τόσο. Χάρηκα το παιδάκι μου πολύ πολύ κι αυτό εμένα και το μπαμπά του !!!!!!!!!!!!!!!!!! Μπάνια βόλτες κόσμος επισκέψεις μπάρμπεκιου παιχνίδια ....κι άλλα πολλά! Γυρίσαμε Σάββατο προχτες Αθήνα. Χτες βέβαια τρέχαμε για παιδίατρο ψιλοξαφνικά Κυριακάτικα ...αρρωστήσαμε κι εμείς σαν παιδιά... χαχαχχαχαχααχααα.... τι περίεργο !!!!....βρωμοιώσεις .... κόλλησαν 3 παιδάκια που κάναμε παρέα στη Σύρο κ πέφταν το ένα μετά το άλλο την τελευταία εβδομάδα κ εγώ έκανα το σταυρό μου τουλάχιστον να μην μας έπιανε ο πυρετός εκεί στο νησί όσο κάναμε ακόμα διακοπές... κ δόξα το Θεό...λέω πάλι καλά... Τώρα την πήγα στο χωριό στους γονείς μοιυ, θα είναι μαζί κ ό άντρας μου... κι εγώ εδώ back to reality...

Ολες είστε καλά απ ότι βλέπω .. αλλά θα σας τα πω αύριο στη κάθε μία !!!!! Φιλάκια πολλά αγαπημένες μου και χαίρομαι που σας ξαναβρήκα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ..... μ ακούτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε...... ?????????????????

...βρε σεις ...!!!!!!!

Ούτε ένα "καλωςόρισες" δεν άκουσα !!! ... βρεεεεεε που είστε χαμένες ???? Μαζευτείτε σπίτια σας πιααααα .... άντε ντεεεεεεεεεεε... ποιός θα μου κάνει παρέα τώρα ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΝΤΙΜΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!

Και μεις καλα πλακωθηκαμε με το Νικο και εφυγε με τη μικρη. Της αγορασα πανες βρακακι γιατι ακομα σας ειπα με τα κακα εχουμε θεμα και δε θελω εξω να εχει ατυχηματα. εκλαιγε εσκουζε η μικρη και ο <ψυχραιμος> ο αντρας μου ελεγε ενταξει μωρε αστην και μου φωναζε εμενα. Τα νευρα μου κροσιααααααααααα.......εκανε τις δουλειες μου ολες επλυνα μπαλκονι θα απλωσω και τη μπουγαδα μου και ξεκουραση! τωρα καφεδακι και σιροπιαστη καρυδοπιτα με παγωτακι. Χαιρομαι Ντιμη που περασατε υπεροχα! φιλια και να την χαιρεσαι γιορταζε το μισο της ονοματακι?που ειστε οι αλλες καλε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΒΡΕ ΒΡΕ!!!!!

ΣΑΝ ΤΑ ΧΙΟΝΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΤΙΚΑ :D

ΚΑΛΩΣ ΤΙΣ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ :x:x:x:x:x:x:x

ΤΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΣΟΥΠΕΡ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΣΑΣ Ε???

ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΗΝ ΑΡΠΑΞΑΤΕ ΤΗΝ ΙΩΣΟΥΛΑ ΣΑΣ!!!!

ΝΤΙΜΑΚΟ ΜΟΥ ΓΕΜΙΣΕΣ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ???? Η ΓΥΡΙΣΕΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΒΡΙΖΟΝΤΑΣ (ΕΤΣΙ ΚΑΝΩ ΕΓΩ) :D

ΡΕΝΑΤΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΠΟΛΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΠΟΥ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΒΡΕΘΗΚΑΜΕ!!! ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!!!

Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΤΑΝ ΕΤΟΙΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΠΩΣ Κ ΠΩΣ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙ ΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΤΟΥ!

ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΕΙ Κ ΕΝΑ ΔΩΡΑΚΙ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΣΟΥ Κ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΤΥΛΙΓΜΕΝΟ Κ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΝΑΙ ΣΕ ΕΜΑΝ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΑ ΚΑΝΕ ΑΥΤΑ!!!! ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΟΤΙ ΤΑ ΚΑΝΕ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΑΠΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΟΝ ΦΟΡΑΩ ΑΚΟΜΑ ΠΑΝΑ Κ ΑΥΤΟΣ ΞΥΠΝΑΕΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΜΕΝΑ Κ ΚΑΝΟΝΙΖΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΕΚΕΙ!!! :mrgreen:

ΑΜΑ ΤΟΥ ΕΡΘΟΥΝ ΑΛΛΗ ΩΡΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΚΑ ΓΙΟΓΙΟ ΚΑΙ ΑΠΕΙ ΣΤΟ ΓΙΟΓΙΟ Κ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥΥ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΩΙ ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΗΣΕΙ (ΡΟΛΟΙ ΕΧΕΙ Ο ΚΟΛΟΣ ΤΟΥ :lol: ) ΟΠΟΤΕ Κ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ !!!!

Ε ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΝΑ ΤΟ ΤΡΕΧΩ ΣΤΟ ΓΙΟΓΙΟ!!! :oops::oops::oops::oops:

ΤΕΣΠΑ Κ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟ ΓΙΟΓΙΟ ΚΕΡΔΟΣ ΕΙΝΑΙ!!!!

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΑΞΟΥΜΕ ΩΡΑΡΙΑ ΣΤΟΝ ΚΟΛΟ ΤΟΥ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΕΝΑ ΦΡΕΣΚΑΡΙΣΜΑΤΑΚΙ ΒΑΨΙΜΟ ΤΙ ΛΕΣ? :lol::lol::lol::lol::lol:

ΜΑΡΙΑ...... ΗΛΙΑΝΑ ....... ΣΥΜΠΕΘΕΕΕΕΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ????...... ΑΛΕΚΑΚΙ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΚΛΙΑ ΣΟΥ.... ΣΑΣ ΦΙΛΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ γεια σασ :mrgreen:

γεια σου συμπεθερουλα μου....μακια μακια μακια :D:D:D για τη νυφουλα μου τα 2 :mrgreen:

αχ δεν με αφυνουν τα υπολοιπα αργοτερα :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάρες μου!!! τι κάνετε? καλως ήρθατε και καλό φθινόπωρο να έχουμε!!!!εμείς τα ίδια, δουλειά, σπίτι... το δημητρούλη μου μεγαλώνει και με τρελαίνει ακόμα περισσότερο!!! η γλώσσα της πια δε σταματάει πουθενά, αφού να φανταστείτε την πήγαν οι γονείς μου για κούρεμα και αφού έκατσε κυρία όλη την ώρα, μόλις γυρίζανε τους λέει ''κλείσε παππού το παραθυρο γιατί θα μου χαλάσει το μαλλί'' :lol::lol::lol: εμείς την βραδινή πάνα δυστυχως ακόμα την έχουμε μιας και μια φορά μέσα στη νύχτα σίγουρα θα τα αμολήσει, ποτέ δε σηκώνεται εντελώς στεγνή...όσο για τα κακά πόσες φορες συμπεθέρα θα πω ''αν δεν ταιριάζαμε δε θα συμπεθεριάζαμε?'' και η μικρή το πρωί μόλις ξυπναει τα σερβίρει αλλά ευτυχώς στη λεκάνη, τωρα λέει είναι μεγάλη και δεν θέλει ούτε το καθισματάκι της λεκάνης, κάθεται όπως εμείς :roll::roll::roll: τώρα είμαστε σε φάση να της κόψω την πιπίλα το οποίο αποδεικνύεται πολύυυυυυυυυυυυ δύσκολο αλλα το παλεύουμε σιγα΄σιγά...δεν με αφήνει να γράψω άλλα θα επανέλθω μάλλον το σάββατο πια γιατί την παρασκευή παντρεύεται η νονά της μικρής στο αίγιο και έχουμε ταξιδακι :):) φιλιάαααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΓΑΜΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΧΟΥΜΕ!!!!

ΠΑΝΤΕΥΕΤΕ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΔΙΚΙΑΣ ΜΑΣ ΝΟΝΑΣ :D:D:D:D:D ΑΥΤΟ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ ΠΡΟΞΕΝΙΟ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΜΟΥ Κ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΛΥ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΓΑΜΟ!! Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΗ Μ ΦΙΛΗ!!!

ΕΜΕΝΑ ΣΤΕΓΝΟΣ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΩ !!! ΕΧΟΥΜΕ Κ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΧΕΣΙΜΟ ΜΗΝ ΞΕΧΝΟΜΑΣΤΕ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑΛΗ ΩΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΚΑΝΑΜΕ ΤΑ ΚΑΚΑ ΜΑΣ Κ ΤΙΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΓΙΟΓΙΟ :)

ΑΑΑΑΑ ΚΑΛΕ ΚΑΛΑ Π ΜΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΣΕ Η ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ!!!

ΚΑΛΕ ΠΩΣ ΞΕΧΑΣΑΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΠΩ!!!!

ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΨΕΙ ΤΗΝ ΜΠΙΜΠΙΛΑ ΕΔΩ Κ ΚΑΝΑ 20ΗΜΕΡΟ!!!

ΦΥΣΙΚΑ ΤΗΝ ΠΕΡΝΑΜΕ ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ Κ ΑΥΤΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΗΝ!!!

ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΛΟΙΠΟΝ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΝΤΥΝΟΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑ Ο ΜΠΑΝΙΟ Κ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑΝΥ Τ ΛΕΩ

-ΧΡΗΣΤΟ ΞΕΡΕΙΣ Ο ΒΑΣΙΛΗΣ (Ο ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΤΟΥ)ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΠΙΜΠΙΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΑΑΛΟ ΠΑΙΔΙ!!

-ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΑΠΙΔΙ ΜΑΜΑ!!!

-ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΜΠΙΜΠΙΛΑ ΕΝΩ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΝ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ!

-ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΜΠΙΜΠΙΛΑ ΜΟΥ ΜΑΜΑ

-ΠΑΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΤΑΞΟΥΜΕ??? Τ ΛΕΩ!

Ε ΚΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΤΗΝ ΠΕΡΝΕΙ.... ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ ΣΤΟΝ ΣΚΟΥΠΙΔΟΤΕΝΕΚΕ ΤΗΝ ΠΕΤΑΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΜΕΣΑ ΤΗΝ ΛΕΕΙ Κ BYE BYE ΜΠΙΜΠΙΛΑ Κ ΕΝΩ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΟΤΙ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΕΝΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΒΡΑΔΥ ΑΥΤΟΣ ΚΟΙΜΗΘΙΚΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Κ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΗΝ Κ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΤΗΝ ΖΗΤΗΣΕΙ!!!!! ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Μ ΛΕΕΙ!!! ΜΑΜΑ ΦΕΡΕ ΜΠΙΜΠΙΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑΝΑΚΙΑ!!! ΚΑΙ Τ ΛΕΩ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΕΤΑΞΕΣ ΣΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ Κ ΤΗΝ ΕΙΠΕΣ Κ ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΓΕΙΣ ΣΟΥ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΜΠΙΜΠΙΛΑ !!!

ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑΝΑΚΙΑ ΧΩΡΙΣ ΜΠΙΜΠΙΛΑ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΔΩΡΟ!!!!

Κ ΕΚΑΝΕ ΝΑΝΑΚΙΑ Κ ΠΗΡΑΜΕ Κ ΤΟ ΔΡΟ ΤΟΥ Κ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΠΙΜΠΙΛΑ ΕΛΗΞΕ ΓΙΑ ΕΜΑΣ :D:D:D:D:D:D:D

ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ!!!

ΑΝΤΕ ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΙΑΤΙ ΝΥΣΤΑΞΑ ΤΩΡΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλησπερα!!!!!!!!!!! ειμαστε καλα αν εξαιρεσουμε παλι τη δυσκιλιοτητα....σας εβαλα φωτο και απ το νεο μας κρεβατι και μια ολοσωμη! χαχαχαχαχα! εδω δροσισε απο αποψη καιρου αλλα ειχαμε μεγαλη πυρκαγια στο νησι...καηκε πολυ παρθενο δασος....κριμα...ποσοι ανωμαλοι και ηληθιοι κυκλοφορουν ωστε να καινε τα δαση μας! σε γενικες γραμμες καλα Δοξα Το Θεο! Ελενα παει η μπιμπιλα ε? Μπραβο σας και μεις απο Φεβρουαριο την καψαμε! Σημερα παρ ολο που δυσκολευεται μου λεει παμε γιγιο κακα..αλλα δεν κανει στουμπωσε..να σκασω ειμαι. πηγα να ανεβασω κ αλλες φωτο αλλα κολλαει κ δε μου τις εβαλε. αυριο αν μπορεσω. φιλακια πολλα πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου!!!!

Καλέ τι κουκλάρα είναι τούτη !!!!!!!!!!! Αυτό το μαλλί δε "ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ"!!!! Να τη χαίρεστε Μικούλα μου ... κ στούμπωσέ την με δαμάσκηνα κ κουάκερ !!!!! Θα φτιάξει .. που θα πάει ... !

Ελενάκι μου συγχαρητήρια για τη πιπίλα σας!!! Σοφό κόλπο και πάντα πιάνει από ότι ακούω !!! Εμείς δεν κοιμηθήκαμε ποτέ εως τώρα με πιπίλα ... τη θέλουμε μόνο όταν αρχίζει να νυστάζει ή όταν την πιάνει κανά παράπονο... ή μέσα στο αυτοκίνητο στις βόλτες μας τη χαλαρώνει πολύ... κ δεν προσπαθώ κ να τη κόψω με μανία εφόσον είναι πολύ λίγα τα λεπτά που τη θέλει μέσα στη μέρα - της αφήνω ακόμα αυτή την ευχαρίστηση .... 8-)

Συμπεθερούλα μου γλυκιά αγαπημένη !!!!!!!!!!!! Πότε θα σου ρθω να σε δω από κοντά ΄...... !!!!! Θέλω να δώσεις μέχρι τότε πολλά φιλιά σε Ιασονάκι ειδικά .... κ στα υπόλοιπα εννοείται μη μείνουν παραπομενένα από μια τρελή συμπεθέρα πές τους...Οταν με δουν θα καταλάβουν :lol::lol::lol:

Χρόνια Πολλά κ σε όλα τα Μαράκια και Παναγιωτάκια έχουμε κ είχατε !!!!!!!!! Εμείς δεν γιορτάζουμε να ξέρετε... Μόνο 9 Δεκεμβρίου τη γιορτάζουμε στης Αγ. Αννας.

Ηλιανούλα μου σούπερ μαμά !!!!! Ολα καλά ???? Ξεκινάτε τα σχολεία σας ????

Ρενατούλα μου που είσαι εσύ ??? Ακόμα σε παίρνω τηλέφωνο η γαιδούρα ... :?:shock::shock::?:shock: Αντε ... θα κάνουμε καμιά συνάντηση τώρα που είμαστε ακόμα ξεκούραστες ???? Ο νικόλας μας ο Ομορφος τι κάνει? Εχει ομορφήνει ακόμα πιο πολύ ????

Τι λές Ζετάκι??? Η Δημητρούλα είμαι σίγουρη αν συναντηθούμε θα μας "τρώει" όλους σε ύψος και κορμοστασιά !!!! ;):D:D;) ... μη σου πω και στη "παρλαπίπα" !!!! χαχαχχααχαχχαχααααα .......... αντε ανυπομονώ να σας ξαναδώ ..... πώς πας με τη δουλειά ? τι θα κάνεις τελικά ? Θα μείνεις εκεί που δούλευες? καφενείο ? τι ήταν ?

Μαράκι από Κύπρο πολλά φιλιά !! Θα ξαναπας φέτος για δουλειά εκεί που ήσουν ???

Αλήθεια θα πάει καμιά σας σε παιδικό ??? Εσύ Ζέτα το αποφάσισες για τη Δημητρούλα ??

Μαράκι μου γέννησες βρε ??? Που είσαι ?

Αλεκούλα καλή μας σχολική χρονιά εύχομαι... κ να μη ξεχάσω να σου πω ότι είναι υπέροχα και τα δυό τους !!!!!!!! Να τα χαίρεσαι κ να είναι γερά πάντα!!!!

Φιλιά κ στις υπόλοιπες αν ξέχασα ....συγχωρήστε με .... είμαι ακόμα στο κλίμα των διακοπών ..... χιχιιχιχιχιχι

:lol::lol:

Εμείς καλύτερα είμαστε .... παίρνουμε μόνο αντιβίωση μέχρι να τελειώσουν οι 8 μέρες που μας είπε ο γιατρός αλλά δεν την πονάει πια ο λαιμός κ ούτε πυρετό έχουμε!!! Βέβαια κόλλησε ο μπαμπάς μας πάλι!!!! Παμε πάλι από την αρχή.... κ που να ξεκινήσει ο σταθμός ....

Δευτέρα με το καλό .... αντε να δούμε πως θα προσαρμοστεί μετά από τόσες μέρες ξενοιασιάς ξεκούρασης κ μη τήρησης ακριβού ωραρίου ... :?:?:?

Χτες πήραμε κ προστατευτικό κάγκελο για τη κουνίτσα της, που εμείς θα την κρατήσουμε όσο ακόμα χωράει εκεί μέσα ..... έτσι που το κόβω...χαλαρά μέχρι τον άλλο φθινόπωρο μας βγάζει κ μετά αγοράζουμε κρεβάτι !!!

Εχουμε κ μεις μια Βάπτιση αύριο πρωί πρωί 11.00 !!!! Πόσοοοοο βαριέμαιιιιιιιι........

Λοιπόν φιλάκια πολλά πολλά κ καλό φθινόπωρο καλή σαιζόν καλή προσαρμογή σε όλα !!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι και εγω ως συνηθως ταλαιπωρημενη και κουρασμενη αλλα παντα εδω.... η ταλαιπωρια του κωλου της σαντυς συνεχιζεται, πανα δεν λεει να κοψει με τιποτα αλλα δεν με πολυ αγχωνει κιολας μιας και θα παραμεινει και στο παιδικο και αυτο το μηνα... ειναι πλεον στη μεγαλη ταξη και καθεται και ζωγραφιζει και κανει και κουκλοθεατρο και εγινε κυρια!!!!

ο κουραμπιες εγινε πολυ ζωηρος και γκριανιαρης περιττο να σας π οτι και αυτος δε χεζει και οποτε κλανει ποναει παλι κωλικοι τον πιασανε... ααα ξεχασα να σας πω οτι τωρα που αρμεγομαι βγαζω καθε μερα και απο ενα σακουλακι (150μλ) για τη σαντυ και το βαζω στη καταψυξη. μολις τελειωσουν τα εβαπορε της θα πινει μανουλας γαλατακι. ο παιδιατρος μου ειπε οτι δεν της προσφερει κατι αλλα οπου και να διαβασα μου ειπαν δωσε το δικο σου γιατι ν το πετας????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγραψα ενα κατεβατό αλλα μου τα εσβησε και νευριασα..

εμεις απλα χαλια..ο μικρός αρρωστος με γαστρεντερίτιδσα..δεν τρωει δεν πίνει..με το ζόρι του δίνουμε ηλεκτρολύτες και σημερα είναι καπως καλυτερα και ζηταει νερό να πιει και ψωμί με βουτυρο!!! Σημερα εκλαιγα που τον εβλεπα ετσι..δεν ειχε δυναμη να κρατησει όρθιο το κεφαλι του και εκλεινε τα ματια του σαν να ηθελε να κοιμηθεί..πανικοβλήθηκα αλλα με τους ηλεκτρολύτες εφερε τα ισα του...θα σας τα πω αλλη ωρα γιατί τωρα δεν μπορω να τα ξαναγραψω γιατι ηρθε και πειραζει!!!Συγνωμη που δε σχολιαζω τίποτα..σας είχα σχολιασει στο άλλο..

Τα φιλια και την αγαπη μου σε όλες!!!

Οι φωτο σας, Μικα μου και Αλεκα μου είναι τελειες!!Να τα χαιρεστε τα παιδακια σας, να ναι παντα καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...