Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο 14 - ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΛΟΓΑΚΙΑ!!!!!!!


Recommended Posts

ελα ΒΡΕ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΔΕΝ ΣΕ ΠΡΟΛΑΒΑ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΘΑ ΕΙΣΑΙ :D:D:D:D:D

ΝΑΙ Η ΘΕΝΑ ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛ Μ ΛΕΕΙ ΕΙΑΙ ΣΠΙΤΙ???? ΠΛΑΚΑ ΛΕΩ Μ ΚΑΝΕΙ!!! ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Κ ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ ΠΕΡΝΟΥΣΕ!!!! Κ ΣΕ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΗΤΑΝ ΕΔΩ :D:D:D:D:D ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΔΕΣΙΜΟ!!!

ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΥΤΗΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΧΕ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΜΑΖΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΑΠΟΥΣΙΑΖΑΝ :cry:

ΜΕ ΤΗΝ ΡΕΝΑΤΑ ΜΗΛΙΣΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΗΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!! ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΘΑΛΑΣΣΑ Κ ΒΟΥΤΙΕΣ :D ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ :x:x:x:x

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΑΖΟΝΑ ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΑΝ Κ ΜΟΥ ΚΡΥΒΕΙΣ ΤΟ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΜΟΥΤΡΑΚΙ ΤΗΣ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕς ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΜΑΤΙΑΖΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΡΟ ΜΟΥ!!! ΛΙΩΝΩΩΩΩΩΩΩ :x

ΜΑΡΑΚΙ ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΠΕΣΕΣ????

ΣΕ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΑΠΟΥΣΙΑΖΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 913
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πωπω δυο μανουλες μαναρια!!!!!! ετσι ετσι να ββρισκοσαστε να χαζευω και εγω η δολια που ειμαι καρφωμενη στο νησι. παντως αν ανεβω αγρινιο φετος στανταρ τη ελενα θα τη πετυχω αφου θα παμε γρεβενα στο νονο μας και τη θενα γιατι ειναι κοντα μας τα γιαννενα!!!!

ελενα μου αφου σας ειπε παρακολουθηση μην αγχωνεστε, απλως καντε συνεχεια τσεκ απ!

η ρενατα καλοπερναει και αυτη ακουω!!!!

μαρακι μου τι επαθες???? πες τα σε μας να ξαλαφρωσεις....

αχ ντιμι μου χαιρομαι που παει καλυτερα η μικρη σου....

ρε κοριτσια τι να τη κανω τι κυρια κοκοπικου που ειναι δυσκοιλια??? και ακτινιδιο τρωει και δαμασκηνα και γιαουρτι και παλι η κακομοιρα ταλαιπωρειτε στο χεσιμο.... εχετε κανενα αλλο γιατροσοφι???

λεω να της παρω τα γιαουρτακια τα ακτιβια λετε να κανουν δουλεια????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσούδια μου!!! τι κάνετε? φαντάζομαι τσαλαβουτάτε στην θαλασσίτσα :D:D:D εγώ εδώ μοναξιές :cry::cry::cry: μόλις έσβησα το φαγητό μου...σουτζουκάκια έχει σήμερα το μενού για να έχουμε και για αύριο που δουλευουμε ;);) αχ μου λείπει το κοριτσάκι μου πάρα πολύ :cry::cry::cry::cry: σήμερα έβαλα τα κλαματα πρωί πρωί :cry::cry: είμαι και μόνη μου και μου την έχει δώσει...πόσο άδειο μου φαίνεται το σπίτι...τεσπα τουλάχιστον περνάει καλά, την πήρα τηλ και μου είπε πως κάνει μπάνιο στη θάλασσα με την κάτια (ανηψιά μου) και την θεία της τη σκουλίκα(αδερφή μου). έτσι την φωνάζει την αδερφή μου ''σκουλήκα'' :lol::lol::lol: άντε τυχερή συμπεθέρα θα βρεθείς και με την ρενατούλα :D:D καλά να είμαστε και εμείς λέμε πρώτα ο θεός του χρόνου να ανέβουμε προς τα πάνω, προς λεπτοκαρυά. Ελπίζω να τα καταφέρουμε και θα τα πούμε σίγουρα από κοντα να γίνει και το κονέ :lol::lol::lol::lol: ας έρθει και καμιά μανούλα στην πρωτεύουσα ρε κοριτσάκια μου :):) όσο για τις φωτό έχω ένα θέμα το παραδέχομαι :oops::oops::oops: δεν πολυθέλω φωτό του παιδιού στο ιντερνετ και κυρίως εδώ που μπαίνει ο καθένας και μπορεί να τις δει γι'αυτό και τις ελαχιστες φορές που έχω βάλει τις έσβησα κατευθείαν...σου έστειλα όμως μία στο φατσοβιβλίο να θαυμάσεις την νύφη σου ;);) αλεκάκι δεν ξέρω καθόλου για το ακτίβια, κάνει σε τόσο μικρή ηλικία? η αδερφή μου που έχει θέμα με τα κακά της ανηψιάς μου της εμπλουτίζει τα φαγητά της πάντα με λαχανικά και πάντα της δίνει σαλάτες και όταν η μικρή ''στουμπωνει'' (με το μπαρδόν για την έκφρασή μου) της φτιάχνει χορτόσουπα όπως όταν ήταν μωρά.Επιπλέον δεν της δίνει σχεδόν καθόλου ρύζι. αυτά προς το παρόν, εννοείται πως θα ξαναμπώ αν και χλωμό το βλέπω να μπαινει καμιά σήμερα :(:(:( να περάσετε καλά όσες πλατσουρίζετε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ Η ΘΑΛΑΣΣΑ ΓΙΑΤΙ ΚΗΝΙΤΕ ΠΑΝΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΛΑ ΛΑ ΛΑ ΛΟ

ΑΨ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΛΙ ΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΜΑΣ!!! ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΚΑΤΙ ΦΙΛΕΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ Κ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΣΟΥΠΕΡ!!!! Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΡΕΛΕΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ !!!

Α ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΑΛΛΑ ΣΚΕΨΟΥ ΜΟΝΟ ΟΤΙ Η ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ!!!

ΚΑΙ ΟΠΩΣ Σ ΕΙΠΑ Κ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΤΗΝ ΚΡΥΒΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΧΟΥΜΕ ΛΥΠΟΘΙΜΙΕΣ!!!! :D:x

ΕΜΕΙΣ ΦΕΤΟΣ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑ ΤΙΣ ΚΑΝΑΜΕ !!! ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΡΕΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙΣ!!!

ΑΛΕΕΕΕΚΟ ΤΑ ΓΡΕΒΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ 1,5 ΩΡΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΤΟ ΙΔΙΟ Κ ΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΓΡΕΒΕΝΑ!!!! ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΣ ΠΡΟΙΣ ΤΑ ΠΑΝΩ ΜΙΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ ΝΑ ΜΑΣ ΒΡΕΙΣ Κ ΤΙΣ ΔΥΟ :D

ΑΛΕΚΟΟΟΟ ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΤΙ ΕΜΑΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΣΩΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΥΣΚΙΛΙΟΤΗΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ ΧΟΝΤΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΟΥΑΚΕΡ!!!

ΜΙΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΣΤΟ ΦΑΙ ΤΗΣ Η ΣΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΤΗΣ Η ΣΤΟ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΤΗΣ ΟΠΟΥ ΣΕ ΒΟΛΕΥΕΙ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΙΟΛΑΣ ΜΕΡΑ ΘΑ ΔΙΝΕΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!! ΕΜΕΝΑ Μ ΤΟ ΛΕΓΑΝ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ Κ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!!!

ΤΩΡΑ ΕΙΧΕ ΚΑΙΡΟΟ ΝΑ ΦΑΕΙ Κ ΜΟΛΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΖΟΡΙΣΤΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΟΥ ΤΑ ΔΩΣΑ ΜΕ ΓΑΛΑ Κ ΚΑΤΕΥΕΘΙΑΝ ΤΑ ΚΑΝΕ ! ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΟΙΟ ΠΛΟΥΣΙΑ ΣΕ ΦΥΤΙΚΗ ΙΝΑ Κ ΠΟΛΛΥ ΥΓΕΙΗΝΑ!!!

ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΟ Κ ΘΑ ΔΕΙΣ ΑΠΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΝΑ ΔΙΑΡΚΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΛΑΖΕΙ ΤΟ ΠΕΠΤΙΚΟ!!!

ΑΥΤΑ ΣΑΣ ΦΙΛΩ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας όμορφα κοριτσάκια μου!!! Ελενα και Θενα, Θενα και Έλενα, φτου φτου φτου μη σας ματιάσω!!!!!

Μπραβο που κανονίσατε και βρεθηκατε!!!!Ελενακι μου η αυλή σου φαίνεται πίσω? τελεια!!!!!

Αλεκα μου δεν είχαμε ποτέ τετοιο πρόβλημα και ειλικρινά δεν ξερω τί να σε συμβουλευσω..παντως δοκίμασε και τη βρώμη που σόυ είπε η Έλενα..για τα ακτίβια δεν ξερω..όντως κανουν σε τόσο μικρά παιδάκια? γιατί δε ρωτάς τον παιδίατρο σας?

Ζετα μου σε καταλαβαίνω που σου λέιπει η μικρή...υπομονή και όπως είπε η Έλενα, να σκεφτεσαι ότι περναει καλά!

Εγώ καλά είμαι τωρα..χτες πηγε να με πιασει λίγο αλλά συνήλθα!!Η μανα μου λέιπει διακοπες σ κατι κουμπαρους της και εμείς κανουμε μηνα του μελιτος στο σπίτι οι τρεις μας!!!!! Το ΣΚ το περασαμε στη θαλασσα από νωρις μεχρι αργά με παρεα και περασαμε τελεια μονο που ο μικρός εκλαιγε τη μια μερα που θα φευγαμε και όλη η παραλία μας κοιταγε!!!Όλα καλα πανε, αν εξαιρεσουμε ότι το ανεργιακό μου δεν το πηρα ακόμα..και την περναμε οικονομικά!!!Οι μακακες όταν είναι να δωσουν κατι που το εχεις και αναγκη σου βγαζουνε τη ψυχή..όταν είναι να παρουν σε βρισκουν και στα ζητανε συνεχεια!!Τεσπα..τουλαχιστον θα τα παρω μαζεμενα και θα μου φανουν!!

Δε σας είπα και το άλλο...Η γιαγια του Χαρη πεθανε εδώ και 9 χρόνια περίπου..ήταν υπαλληλος στο δήμο και επαιρνε και συνταξη χηρείας κλπ..Με το που πεθανε η γιαγια, ο πεθερος μου (γιος της), κανονίσανε όλα τα χαρτια..τωρα του ήρθε χαρτι να παει η γιαγια στην εφορεια να δηλωσει το εισοδημα από τη συνταξη της για να τη φορολογήσουν..παει ο πεθερός μου και τους λεει ότι η γιαγια πεθανε και κοιτανε και του λενε, μα κύριε εδω δεν φαίνεται κατι τετοιο..ίσα ισα που φαινεται ότι η συνταξη της βγαίνει κανονικα και καποιος την εισπρατει!!!!!και τωρα κανανε μηνυση κατ' αγνώστων και θα ψαξουνε να βρουνε ποιός από τους υπαλληλους την έχει κανει!!!!

Εδω ζεσταινόμαστε πολυ κατα τα άλλα, και σκεφτόμαστε να παμε και σήμερα για μπανιο...η Μαρίνα εξαφανίστηκε να κανονίσουμε καμια συναντηση εδώ!!!

Το μόνο θεμα είναι οτι ο μικρός αμα θυμωσει πολύ βγαζει ενα νευρο και ενα θυμό..τρεμει και κοκκινίζει και τσιρίζει..ρε κορίτσια δεν το κανει κανενας μας αυτό για να πω ότι μας αντιγραφει..εσας το κανουν? να ελπίζω ότι είναι φαση και όπως ξαφνικα ήρθε ετσι θα φυγει?

Τα φιλια μου σε όλες σας..παρουσες και απούσες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα τα κουακερ ειναι αυτα σε ενα μωβ δαμασκηνι κουτι και εχει ενα παπουλη με καπελο απεξω??? αν ειναι να τα παρ μπας και βρω γιατρεια!

στο σπιτι και στο σταθμο μια χαρα ειναι αλλα αμα μενει στις γιαγιαδες κατευθειαν στουμπωνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ψιτ ψιτ να μαι κ εγω!!!!!

ΝΑΙ ΑΛΕΚΑΚΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΟΥΑΚΕΡ Κ ΚΑΤΩ ΓΡΑΦΕΙ Κ ΝΙΦΑΔΕΣ ΒΡΩΜΗΣ! ΣΕ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΔΗΗΤΡΙΑΚΑ!!! ΓΡΑΦΕΙ ΕΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΝΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΘΑ ΒΡΕΙΑ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟΥΣ!!!! ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΑΚΟΜΑ Κ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΝΑ ΤΡΩΜΕ ΒΡΩΜΗ! ΕΓΩ ΠΛΕΟΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΣΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΑΣ ΑΝ Κ ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΣΑ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΔΙΑΒΑΣΕ ΕΔΩ ΤΙ <<ΚΑΛΑ>> ΠΡΟΣΦΕΡΕ

http://www.a-farm.gr/?product=%CE%BD%CE ... E%B7%CF%82

http://www.eimaimama.gr/2011/09/yperoxe ... eyzoi.html

ΕΓΩ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΝΑ ΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ ΣΕ ΝΕΡΑΚΙ Η ΣΕ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΝΑ ΜΟΥΛΙΑΣΕΙ ΝΑ ΜΑΛΑΚΩΣΕΙ Κ ΜΕΤΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ! ΠΟΙΟΟ ΜΙΚΡΟΣ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ Κ ΑΛΕΘΑ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΕΒΑΖΑ 2 ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ !!

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΧΡΗΣΗΣ ΕΣΤΡΩΣΕ ! ΤΩΡΑ ΟΤΑΝ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΞΑΝΑΠΑΘΕΝΕΙ ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΜΟΥΣΚΕΥΩ ΣΤΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΩΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ! ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ Κ ΣΤΟ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΤΟΘ!

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΛΟΓΟ!!!

Κ ΕΜΕΙΣ ΟΤΑΝ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΜΑΣ ΑΚΟΥΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ!!! ΤΩΑ ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΚΟΛΠΟ!!! ΤΟΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ Κ ΘΑ ΠΑΜΕ ΤΖΑΜΠΟ :lol::lol::lol::lol::lol: Κ ΦΕΥΓΕΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ!!! ΟΤΑΝ ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ Κ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΤΟΝ ΛΕΩ ΟΤΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΣΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΜΑΛΩΝΕΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΑΜΜΟ Κ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΠΑΝΙΟ ΠΡΩΤΑ Ε ΜΕΤΑ ΦΑΙ ΝΑΝΥ Κ ΤΟ ΞΕΧΝΑΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΞΕΓΕΛΙΟΥΝΤΑΙ :lol::lol::lol::lol:

ΠΟ ΠΟ ΒΡΕ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΒΡΕΙΤΕ ΚΑΝΑ ΜΠΕΛΑ ΟΤΙ ΠΕΡΝΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΞΗ :? Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΔΗΛΑΔΗΚ ΣΑΣ ΤΑ ΖΗΤΑΝΕ ΠΙΣΩ!!!! ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΟΥΝ!!!

ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ ΛΟΙΠΟΝ!!!

Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥΥ ΑΠΟ ΝΕΥΡΑ Κ ΑΠΟ ΠΕΙΣΜΑΤΑ ΣΥΝΗΛΘΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ!!! ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΤΩΡΑ Κ ΠΕΡΝΑΜΕ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΑ! ΟΛΟ ΑΓΑΠΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ :x:x:x:x ΦΤΟΥ ΝΑ ΜΗ ΜΑΣ ΜΑΤΙΑΞΩ :? ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΣΟ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεκοοοοο τα γρεβενα ειναι 1,5 ωρα απο την ελενη μεσο ορεστιαδασ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: γιατι απο δω(γιαννενα) ειναι 50 λεπτα ;) αλλα ο συζυξ τησ ελενησ εχει θεμα κ θελει gps μεχρι κ για να παει στην τουαλετα του αχαχαχαχαχ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ελενακι μη γελασ καλυτερα να το κοιταξει το θεμα του :mrgreen::mrgreen:

το κουακερ θα το παρω κ εγω καλα που το πατε γιατι κ εμενα αρνητε να κακει κακα αν κ νομιζω επιδη το ειχα περασει κ με το γιωργο το χαλι αυτο ειναι φαση κ θα περασει :roll::roll:

φιλια πολλα παω για μασα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γεια σας!!

Κουακερ παντως τρωει ο αντρας μου αν και δεν εχει προβλημα!! Απλα επειδή κανει διατροφή!!!Είναι καπως αγευστα αλλα πολύ ωφελιμα!!

Ελενα μου ο πεθερός μου εχει ληξιαρχική πραξη θανατου και όλα τα συναφή...απλα καποιος από μεσα δεν προχώρησε τη δηλωση...

Εμείς μαλλον θα παμε σε ενα παιδότοπο σε λίγο να τον παμε να ξεσαλώσει λίγο!!!

Γενικα και μενα είναι μες τις γλύκες και τα χαδια..είναι πολύ ναζιάρης αλλά εχει ωρες ρε παιδί μου που τον πιανει γκρινια και πεισματώνει και θυμωνει πολύ..τσιρίζει, τρεμει και κοκκινιζει από τα νευρα!! :o:o:o:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)) ΕΧΩΩ ΛΙΩΣΕΙ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟΟΟΟΟΟ!!!!!

ΜΕ ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΤΕΤΡΓΩΝΟ!!!!!!

ΘΕΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗ =))=))

ΤΟ ΛΕΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ Κ Μ ΛΕΕΙ !!! Ε ΑΦΟΥ ΕΤΣΙ ΤΗΣ ΛΕΣ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ!!!!! ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΕ :lol::lol::lol::lol:

ΑΛΛΑ ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΕΣΥ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΕΙΝΑΙ 1,5 ΩΡΑ?????????? Κ ΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΚΟΝΤΑ 3,5-4 ΩΡΕΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ!!!!!!! ΑΝΤΕΕΕΕΕΕΕ :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ΑΓΕΥΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΟΙΟ ΩΦΕΛΙΜΕΣ ΤΡΟΦΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΟΝΤΩΣ!!!

ΑΝΤΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ!!! ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ Κ ΤΩΡΑ ΕΚΑΤΣΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ!!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΡΙΝΑ ΘΑ ΤΗΝ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσαααααααααααααα να'μαι κ εγω με τις μεγαλες ωρες χιχιχιχχι ;););)

πως ειστε κοριτσδακια μου????

εδω κ μιαμιση βδομαδα δεν εχω το λαπτοπ μουχαλασε κ γι'αυτο δεν μπαινω. εχω το κιν αλλα δεν το πολυκατεχω κ ολο μακακιες κανω..... :shock::?

εμεις καλουτσικα ειμαστε , εχω τον μπεμπη με πυρετο σπο χθες κ ειμαστε με αντιπυρετικο. ειχε κοκκινισει το ματακι του κ του εριχνα κολλιριο tobrex για 5-6 μερες, ευτυχως εγινε ενταξει το ματακι του τωρα , αντε να περασει κ ο πυρετος , γιατι κ μ'αυτη τη ζεστη δεν παλευεται. :(

κατα τ'αλλα μια χαρα , ειχαμε παει 4 μερυουλες βορειο ευβοια καλα ηταν , ξεφυγαμε λιγο..

ετοιμαζομαστε για την βαφτιση μας κ εχουμε κ απο κει....

αυτα τα νεακια μας..!!

ντιμακο μου πολυ χαιρομαι που ειναι καλυτερα η αννα μαρια!!περαστικα στον αντρουλη σου τωρα!!

διαβσα τα νεα σας αλλα δεν εχω κουραγιο να σχολιασω...

παω για νανι κ τα λεμε παλι κορτσουδια μου!!!!!!

καλο βραδυ πολλα φιλια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας κοριτσάρες !!!

Εδώ είμαστε κι εμείς ... εγώ ακόμα δουλειά ... :(:(:( Σάββατο επιτέλους φεύγουμε για Σύρο με το καλό .... !!! Ανυπομονώ, δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο... τα χω παίξει .... ξεπέρασα τα όριά μου αυτό το καλοκαίρι... μαζεύτηκαν πολλά φαίνεται...

Anyway ... την Κυριακή έστειλα μπαμπά και κόρη στο χωριό στη μαμά μου κ έμεινα μόνη μου μέχρι κ σήμερα που επιστρέφουν. ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΟΜΟΥΝ απαραιτήτως !!! Αν κ μου λείψανε πολύ ΠΟΛΥ όμως.... ήταν ότι καλύτερο μπορούσε να συμβεί τουλάχιστον μέχρι να φύγω το Σάββατο για τις διακοπές μας... :?

Πόσο θέλω να το ζουλήξω το βραδάκι που θα μου έρθει .... αφάνταστα πολυ!!!!!!!!!!! Κατά τ άλλα καλά λέμε ... δεν προλαβαίνω να σας σχολιάσω πάλι... αλλά βλέπω ότι είστε καλά όλες σας !!!!!!!!!

Θα τα πούμε πριν φύγω - ΦΙΛΑΚΙΑ ΧΡΥΣΟΎΛΕς ΜΟΥ !!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας κοριτσάκια μου!!! τι κάνετε? δεν μπήκα τόσες μέρες γιατί είχα τη μικρούλα μου στο σπίτι :D:D:D μου την έφεραν οι γονείς μου γιατί είχε αρχίσει και με ζήταγε (το πρωι που ξύπναγε τους έλεγε ''είδα τη μαμά μου''μάλλον με έβλεπε στον ύπνο της) και μιας και είχαν και αυτοί κάτι δουλίτσες να κάνουν ήρθαν την δευτέρα και ξαναέφυγαν τώρα το πρωί στις 7...άλλες 10 μέρες και μετά θα μου την φέρουν μόνιμα πια...το πρωί όταν την ξύπνησα μου έλεγε ''μαμά δεν θέλω να φύγω'' και να τα κλάματα πάλι, κάθε που φεύγει όλο κλαψουρίζω αηδία κατάντησα πια :lol::lol::lol: ε μετά της είπα ότι την περιμένει η ξαδέρφη της να πάνε για μπάνιο και να της δείξει τα καινουργια της κουβαδάκια (προνόησα και της αγόρασα καινούργια) και έτσι έφυγε με χαρα πάλι!!! δεν φανταζόμουνα ποτέ ότι θα είναι τόσο δύσκολο να την αποχωρίζομαι, τι θα κάνω όταν μεγαλώσει?! :shock::shock::roll::roll: αυτα τα δικά μας...εσείς πώς είστε? ηλιάννα περαστικά στο μικράκι σου. Δημητρούλα πόσο σε καταλαβαίνω...καλές διακοπούλες να έχετε και κανένα ζόρι να μην περάσετε πια...στις υπόλοιπες στέλνω τα φιλιά μου μιας και πρέπει να ετοιμαστώ για δουλειά :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε ζετούλα μου ... κι εγώ έτσι σκέφτομαι. Την άφησα πρώτη φορά φέτος στο χωριό για 3 μέρες κ μου λειψε αφάνταστα!!! Χτες γύρισαν από το χωριό ... περιτό να σας πω ότι κατουρηθήκαμε κι οι δύο (μάνα και κόρη μαζί ) :lol::lol::lol: από τη χαρά μας!!!!!!!!

Βέβαια το βραδυ το μετανιώσαμε κι οι δύο ... μ αυτή την άπνοια και την αφόρητη ζέστη τι να σου κάνουν οι ανεμιστήρες ... πεθάναμε !!! Ξυπνήσαμε καμία 10ρια φορές χαλαρά !!! Αλήθεια εσείς πως το παλεύετε?? Εχετε air condition στο δωμάτιο του παιδιού/ παιδιών ????

Λέω κι από το Σεπτέμβρη να της βγάλω τη μία πλευρά της κούνιας κ να βάλω προστατευτικό κάγκελο για να μην πέφτει το βράδυ. Κ να ανεβοκατεβαίνει μόνη της αν χρειάζεται για το γιογιό. Αλήθεια δεν σας είπα ... αυτές τις τρεις μέρες στο χωριό έκανε τσίσα κάθε βράδυ και μεσημέρι στο κρεβάτι της . Ενώ εδώ στην Αθήνα ποτέ δεν το είχε κάνει. Λέτε να ήταν τύπου αντίδραση επειδή της έλειπα ????

:P:P:P Δεν καταλαβαίνω ... χτες το βράδυ δηλαδή που γύρισε πάλι σπίτι ... ολα καλα΄! Δεν λέρωσε τίποτα !! Πως γίνεται? Τέτοια σύμπτωση πια ... !!!!!

Λοιπόν ... παω σήμερα μετά τη δουλειά για βαλίτσες .... Επιτέλους...

Θενούλα μου πανεμορφούλα μου να έχεις καλό υπόλοιπο καλοκαίρι εσύ ο Ιασωνάκος μας και όλη σου η Οικογένεια !!!!!!!!!!!

Ελενάκι .. εύχομαι όλα να τελειώσουν καλά με την περιπετειούλα του μικρού μας κ να είναι ένα τίποτα η ιστορία με το ματάκι του!!!

Ηλιανούλα μου καλά να περάσετε !!!!!!!!!

Αλεκάκι καλή σαιζόν κ καλό κουράγιο με τα δυό σου ομορφάκια!!!!!

Ζετούλα να μου φιλήσεις κ τα δυό μπουτάκια της Δημητρούλας μας !!!! Καλή συνέχεια κι εσύ στη δουλειά κ καλή ξεκούραση σύντομα!!!!!!!!

Μαράκι(ΚΩ) με το καλό να μας φέρεις στο κόσμο μας άλλο ένα υγιές μικρό χαριτωμένο ανθρωπάκι!!!!!!!!!!!!

Μαράκι (Κύπρο) καλή ξεκούραση εύχομαι (το ξέρω ότι τη χρειάζεται κι εσύ !!!!!) κ καλό υπόλοιπο .. κάντε μπάνια ... πηγαίνετε βόλτες .... ξεχαστείτε όσο μπορείτε τώρα που είναι καλοκαιράκι κ μπόρείς να χαρείς την άδειά σου!!!

Μίκα να περάσεις ακόμα πιο τέλεια από όσο περνάς (Είμαι σίγουρη ότι περνάς καλά !!!! ;) ) !!!!!!!

Ρενατούλα μου χαμένη ακόμα να σεπάρω τηλέφωνο η γαιδούρα ... θα σε πάρω όμως να τα πούμε από κοντά .. .κ μετο καλό το Σεπτέμβρη να κανονίσουμε καμιά συνάντηση!!

Θαλίτσα καλό κουράγιο γλυκιά μου και καλό Καλοκαιράκι !!!!!

Αν τυχόν ξέχασα καμιά σας συγχωρήστε με !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σας φιλώ γλυκά ... ίσως αύριο προλάβω να σας πω μια τελευταία καλημέρα !!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΕΣ ΜΟΥ ΔΙΑΚΟΠΕΣ !!!!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ μικρές μου :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκια μου ΦΡΑΓΚΟΣΥΡΙΑΝΗ?????? ΦΕΥΓΕΙΣ Κ ΜΑΣ ΑΦΗΝΕΙΣ????? ΑΠΟΝΗ!!!!! :mrgreen:

Να ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΠΟΛΛΥ ΠΟΛΛΥ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΔΙΑΣΕΙΣ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΑΠΟ ΟΛΑΟΣΑ ΘΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΠΙΣΩ!!!

ΑΚΟΥΓΕΣΑΙ ΠΟΛΛΥ ΑΓΑΝΑΚΤΙΣΜΕΝΗ Κ ΕΣΥ!!!!!!!!

ΚΑΛΑ ΜΠΑΝΙΑ Κ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ!!!

ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!! ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ ΕΚΑΝΕΣ Κ ΕΣΥ!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΑΠΟΧΩΡΙΣΤΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΜΟΥ!!! ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ!!!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΩ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΠΕΣΩ ΣΕ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ :cry:

ΑΛΕΚΟΟΟΟΟ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΕΣΥ???? ΠΩΣ ΠΑΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ!!!!

ΜΕ ΤΟ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΗΛΙΣΑΜΕ ΜΕ ΜΥΝΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΨΕΙ!!

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΤΕΣΤ ΠΑΠ!!!! ΟΛΗ Η ΕΞΕΤΑΣ Κ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ ΤΩΡΑ ΑΠΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΑΠΟΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!!! :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια σας και απο μας.... μολις γυρισαμε απο το πρωινο μας καφεδακι με το μικρο και απολαμβανω το λαπτοπ μεχρι να ξυπνησει!!!!

ελενα μου τα κουακερ εκαναν δουλεια δυο φορες εχεσε η μικρη στη μανα μου μεχρι στιγμης!!!!

οταν παμε γρεβενα μενουμε στη σμιξη σ'ενα ξενοδοχειο πριν το χιονοδρομικο!

ντιμι μου εγω εχω αιρκοντισιον σε καθε δωματιο αλλα στης μικρης της πηραμε ενα καινουργιο μοντελο της fujitsu(αρκετα ακριβο) και ουτε ακουγετε και ο αερας δεν σε χτυπαει πανω σου, απλως εχει το δωματιο της μια συνεχη δροσια!!!! και φυσικα ολα τα τεκνα κοιμουνται σα πουλακια!!!!

καλα να περασετε στη συρο και ριξε καμια βουτια και για μενα τη εργαζομενη μανα!!!!

θενα αν της ελενας ο αντρας εκανε 3,5 ωρες ο δικος μου που δεν ξερει και τους δρομους θα ερθει την επομενη μερα!!!! παντως αν τα οικονομικα μας πανε καλα σιγουρα θα σας επισκεφτουμε!!!

ζετουλα εμενα η σαντυ δωστης γιαγιαδες και παρτης την ψυχη! εδω οταν την επιστρεφουν σπιτι δεινοπαθουν οι γονεις μου να φυγουν γιατι θελει να παει μαζι τους! ειπαμε η σαντυ απο μικρη ανεξαρτητη χεστηκε για τη μανα και το πατερα της!

τον επομενο μηνα θα τα εχω και τα δυο στο σπιτι τα πρωινα γιατι δεν μας πηραν στο παιδικο και δεν βγαινω οικονομικα για να την στειλω το σεπτεμβρη και ετσι εφοδιαστηκα καρεκλακι λεκανης, σκαμπο, γλιφιτζουρια και καραμελες μπας και την εκπαιδευσω τη βρομιαρα τη κορη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέραααααααααααα!!πώς είστε? ντιμάκι μου και πάλι ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!! να περάσετε τέλεια!!!! συμπεθερούλα μου χιλιόχρονη και απο΄δω :-*:-*:-* αλέκα μου και μένα η δήμητρα τρελαίνεται κυρίως για την μάνα μου, δεν κλαίει όταν είναι μακριά μου απλά καμιά φορά μπρρεί να με ζητήσει αλλά μετά ξεχνιέται πάλι ;););) εγώ κλαίω, όχι αυτή :lol::lol: βέβαια αναγκαστικά την αφησα καθώς δεν είχα άλλη επιλογή...οι γονείς μου ήθελαν να φύγουν και εγώ δεν μπορώ να μην πάω για δουλειά, τι να τους πω? μην πάτε πουθενά γιατί μου κρατάτε το παιδί? :?:? αλλά για να είμαι ειλικρινής 1000 φορές καλύτερα πέρασε το παιδάκι μου... πρωί και απόγευμα κάθε μέρα στη θάλασσα, βόλτες και παιχνίδι όλη μέρα με την συνομήλικη ξαδέρφη της, τι άλλο να ζητήσει ένα νήπιο?! το μόνο ''αρνητικό'' εκτός βέβαια του ότι λείπει από το σπίτι, είναι ότι έχει ξεσαλώσει πλήρως :o:o:o τώρα που ήρθε 3 μέρες μας έπαιρνε 11 για να κοιμηθεί ενώ κοιμόταν από τις 9:30 πριν φύγει και ήθελε συνέχεια να είναι έξω, όχι στο σπίτι...θα ταλαιπωρηθώ λίγο για να ξαναμπεί σε πρόγραμμα αλλά τι να κάνω?! το καλό είναι ότι μιλάει πια πολύ καθαρά -εκτός φυσικά από το ρ- και μπορεί να κάνει ολόκληρη αφήγηση!!! τις προάλλες μου λέει ''μαμά έλα εδώ λίγο που θέλω να σου πω κάτι κοντά να μην μας ακούσουν'' μου φάνηκε τόοοοσο περίεργο που μου μίλησε σαν μεγάλος άνθρωπος :P:P:P όσο για τη ζέστη εμείς έχουμε ένα μεγάλο 23000btu και δροσιζει όλο το σπίτι αλλά φέτος για ''καλή'' μας τύχη χάλασε, κάηκε η πλακέτα, και λιώσαμε στη ζέστη...ευτυχώς μένουμε βόρεια λίγο και πάντα η θερμοκρασία είναι 3-4 βαθμούς χαμηλότερη από το κέντρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι και γω! Καλα τα ειπες Ντιμη καλα περναμε και ολο βολτουλες, βεβαια διακοπες θελω για να συνελθω αλλα...πολλα τα εξοδα και οι υποχρεωσεις...τεσπα υγεια να εχουμε και που θα παει θα παμε παλι διακοπες.

Δεν σας κρυβω οτι μου κακοφαινεται που δεν παμε πουθενα εκει που πριν πηγαιναμε 2-3 ταξιδια το χρονο κ εξωτερικο και τωρα δεν μπορουμε να παμε σε ενα νησι...

Η Μαρια εχουμε μια εβδομαδα που πηγαινουμε τουαλετα τα μεσημερια κοψαμε την πανα και το βραδυ ειναι στεγνη αλλα την φοραω ακομα. εκεινο που με απασχολει πολυ ειναι το εξω. Σημερα πηγαμε για καφε το πρωι της εβαλα εκτως οτι φοβαμαι κανενα ατυχημα γιατι εχουμε μπολικα και απ αυτα...αλλα πως θα την κραταω αγκαλια θα παρω γιογιο φορητο? ψιλοαγχωνομαι με το εξω. τεσπα σημερα και με την πανα για πολλες ωρες δεν εκανε τιποτα και μολις μπηκαμε της εβγαλα την πανα και εκανε τσισακια..Αλεκα καλα εκανες και πηρες το καρεκλακι λεκανης γιατι με το γιογιο κ μενα δεν ηθελε. Και σκαμπο της πηρα κ κρεμοσαπουνο μπαμπιε. μπορω να πω οτι κανει ψιλοσταθερες ωρες τσισα και κακα συμβαινει κ σε σας? Ελενα νομιζω ειδα στο φατσοβιβλιο ειχες γεννεθλια? Να εισαι ευτυχισμενη να χαιρεσαι την οικογενεια σου και τον ομορφο Χρηστακο σου! με το καλο να του χαρισεις ενα αδερφακι! δε σας ειπα προχθες η μαρια ειπε< η μαμα θα κανει μωρακι> ξετρελαθηκα το μπουμπουκακι μου! ο μπαμπας μας φτιαχνει τον κηπο εχουμε και την γιορτουλα της σε λιγες μερες!!!!! Πολλα φιλια σε ολες και καλες διακοπες καλα να περασετε και να γεμισετε μπαταριες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!!! πού είστε όλες? μικάκι μπράβο που περνάς καλά κι εγώ λαχταράω ένα νησάκι αλλά τουλάχιστον έκανα 15 μπάνια έστω και στο χωριό ;);) εγώ έξω την κρατάω από τους ώμους και από τα γόνατα, σαν να καθεται στη λεκάνη απλα είναι στον αέρα και την κρατάω εγώ...μ'αυτό τον τρόπο έχουμε κατουρήσει παντού...τα κακά της τα κάνει και μένα μόλις ξυπνήσει το πρωί, στα τσίσα δεν έχει στάνταρ εξαρτάται από το πόσο νερό εχει πιει. εγώ της ξαναέβαλα πάνα στον βραδινό ύπνο καθώς τώρα στο χωριό πολλές φορές τα αμόλαγε και δεν καταλάβαινε και τίποτα-ίσως από την κούραση-. Από σεπτέμβρη θα την βγάλουμε πάλι. Και μένα την άλλη φορά είχε πει ''η μαμά έχει μωράκι στην κοιλίτσα της'' πού το άκουσε τώρα αυτό ένας θεός ξέρει :lol::lol: όταν όμως την ρώτησα αν θέλει αδερφάκι να του δίνει τα παιχνίδια της για να παίζει κι αυτό είπε ένα μεγαλοπρεπέστατο ΟΧΙ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μαμαδοφιλεναδουλες μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πως ειστε???

εμεις ευτυχως ειμαστε μια χαρα!!!!!!! ο μπεμπακος υστερα απο 4 μερες πυρετο κ ενω εβγαλε μετα τον πυρετο κατι σπυρακια σε ολο του το κορμακι , παντου τωρα ειναι ενταξει!!!!!!!!

ιωση ηταν κ αυτο με τα σπυρακια ηταν αιφνιδιο ξεσπασμα του πυρετου μας ειπε η παιδιατρος μας.

αυτες τις μερες εχω ξεπατωθει στην κυριολεξια , αλλαξαμε δωματια τα παιδια ( τα αγορια στο μεγαλο κ η αννα μαρια στο μικρο ) τα βαψαμε κ εδω μεσα επικρατουσε ενα χαοοοοοοοοοοοοοοςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! κ ακομα δεν εχω τελειωσει... ουφφφφ

κορμιιιιιιιιιιι ολα θα ειναι ενταξει με το ματακι του χρηστακου!!!!!!

ντιμακι μουυυυυυυυ να περασετε σουπερ στις διακοπουλες σας!!!!!!!!!!!!!!!!!

ζετα μου , μια χαρα εισαι λιγο ησυχη τωρα που λειπει η μικρουλα.. παντως κ εγω το θεμα αποχωρισμου το σκεφτομαι παααααααρα πολυ :cry::cry: πωπωπωω δεν μπορω μακρυα απο τα μικρακια μου ποτε ποτε ποτε.

αλλα ειναι καποιες φορες που χρειαζεται γαμωτο...

μικακι μουυυυυυυυ τι κανετε? πως ειστε???? κ εμεις την πανα την φοραμε μονο το βραδυ στον υπνο , αλλα σιγα σιγα θελω να την κοψουμε εντελως.

αλεκαα πως ειστε εσεις? πως τα πας κ με τα δυο μικρουλια???πολλα φιλια!!!!

καλο σας βραδυ κοριτσακια , πολλα φιλια σε οοοοολες σας ( κ σε οσες ξεχασα :oops: )!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου τι κάνετε? το κλείσαμε το ''μαγαζάκι'' μου φαίνεται :cry::cry::cry::cry: ήμασταν που ήμασταν λίγες εξαφανιστήκατε κιόλας :cry::cry::cry::cry: ηλιαννούλα μπράβο που το μπεμπάκι σου είναι καλά, θα ήταν μεγάλη ταλαιπωρία με τόση ζέστη να έχει και πυρετό το καημένο...εγώ εδώ μετράω τις μέρες για να έχω το παιδακι μου στο σπίτι, παραέχουμε ησυχία στο σπίτι και δε μ'αρέσει πια :lol::lol: όσο για τον αποχωρισμό την πρώτη βδομάδα ευχαριστήθηκα κιόλας η κακούργα μάνα καθώς ξεκουράστηκα, καθάρισα το σπίτι και βγήκα και με τον σύζυγο τα δυό μας :D:D:D τώρα όμως δεν την παλεύω άλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γεια σας!!!! Χαθηκα λίγο, είχα κατι τρεχαματα, δουλειες κλπ.δε σας διαβασα, παρα μόνο μπηκα βιαστικα να σας πω χρονια πολλασε όσες γιορταζουν οι ίδιες ή τα παιδακια τους, και να χαιρεστε όποιο άλλο αγαπημενο σας προσωπο γιορταζει!!!Παντα με ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ!!

θα μπω και πιο μετα να σας πω τα δικα μας και να σας διαβασω κιόλας!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ Κ ΕΓΩ!!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΣ ΜΑΡΙΕΣ ΜΑΣ!!!!! ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ Κ ΕΜΕΙΣ Κ ΟΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ Κ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!

Ε ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΣΤΙΣ 2 ΜΑΡΙΕΣ ΤΙΣ ΜΙΚΡΕΣ!!!!

ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ!!!!

ΨΙΛΟΧΑΘΗΚΑ 2 ΜΕΡΕΣ!!! ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΝΥΓΙΡΙ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΑΣ Κ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΜΑΣ ΕΚΕΙ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ Κ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΕΜΑΣ Κ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι και εγω ως συνηθως καθυστερημενη!!!!! η μικρη ειναι στο χωριο και ο παιδαρος μολις κοιμηθηκε και θα την πεσω και εγω μη νομιζετε!!!! μπηκα να σας πω χρονια πολλα στα παιδακια μας οσα γιορταζουν και στις μαμαδες τους αλλα και να σας βαλω μια φωτο να λιωσετε!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...