Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο 14 - ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΛΟΓΑΚΙΑ!!!!!!!


Recommended Posts

Κοριτσάκια μου τι κάνετε?

Δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω... είμαστε χάλια εμείς.

Ξεκινήσαμε με πυρετό 39 αρι... που δεν κατέβηκε κάτω από το 38 έως σήμερα (από την Κυριακή το βράδυ), χτές πήγαμε γιατρό - είναι αμυγδαλίτιδα τελικά - ξεκινήσαμε αντιβίωση χτες. Τη λυπάμαι πολύ - δεν μπορεί να καταπιεί τίποτα πονάει πολύ - είναι τρομαγμένη πολύ που δεν έχει ξανανιώσει αυτό το πόνο προφανώς.... δεν τρώει τίποτα απολύτως εννοείται - με το ζόρι λίγο νερό.. εγώ που φοβάμαι μην τυχόν ξαναμπεί στο νοσοκομείο τηνπιέζω να φάει έστω και δυό μπουκιές κ φωνάζω .. κ μετά νιώθω τύψεις κ στεναχωριέμαι που στη κατάστασή της δεν έχω κ γω τόσο υπομονή όσο θα έπρεπε για΄τι είμαι παααρααααπολύυυυυ κουρασμένη ... άυπνη... κ τώρα βέβαια σκάω περισσότερο που την πιέζω κ φωνάζω κ την στεναχωρώ ακόμα περισσότερο !!!!!!!!!!! :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

οοοοουυυυυυυυφφφφφφφφφφ .. .δεν μπορώ ... τα πα .....

Είμαι πολύ στεναχωρημένη - Ελπίζω να είστε όλες καλά

Οταν θα μαι λίγο καλύτερα .. θα σας διάβάσω μικρε΄ς μου !!!!!!!! Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 913
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΥΚΛΙΙΙΙΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!!!!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ!!!!! ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΑ :D:D:D:D:D

ΤΙ ΝΑ ΣΑ ΠΩ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΔΗΜΗΟΥΡΓΟΥΣΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΑΥΤΟΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ Κ ΜΟΥ ΖΗΤΟΥΣΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΜΑΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΘΑΛΑΣΣΑ Κ ΠΟΙΟ ΚΑΛΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ Κ ΣΗΤΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ Κ ΚΛΕΙΝΕΙ :lol::lol::lol::lol::lol: Κ ΕΧΕΙ Κ ΤΡΕΝΑΚΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ(( ΑΑΑΑΑ Μ ΑΥΤΟ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΠΗΓΑΜΕ ΒΟΛΤΕΣ :D:D:D:D ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΧΑΖΟΤΟΥΡΙΣΤΕΣ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ :D:D )

2 ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΛΥ ΑΕΡΑ Κ ΤΕΡΑΣΤΕΙΑ ΚΥΜΜΑΤΑ Κ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΠΟΙΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΑΜΕ ΝΑ ΜΠΕΙ ΜΕΣΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΟΥΜΕ ΠΙΣΙΝΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΦΟΥΣΚΩΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΧΑΖΩΝΕΤΕ!!!!

ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΟΛΛΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ Κ ΜΑΖΙ ΤΟΥ Κ ΕΓΩ ΓΝΩΡΙΣΑ ΠΟΛΛΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ!!!!

ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΠΑΡΕΑ Κ ΠΕΡΝΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!! ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ!!!!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΕΝΟ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ Κ ΣΤΑ ΣΥΓΚΡΟΥΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟΚΗΝΙΤΑΚΙΑ!!! ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΧΕΡΕΤΑΙ Κ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΨΥΧΗ ΝΑ ΤΡΕΜΕΙ ΜΗΝ ΜΑΣ ΤΡΑΚΑΡΟΥΝ Κ ΧΤΥΠΗΣΕΙ :o:o:o

ΑΧ ΑΧΧΧΧΧ ΩΡΑΙΑ ΠΟΛΛΥ ΗΤΑΝ ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΑΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΙ ΜΕΡΕΣ :? ΤΩΡΑ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΥΜΑΖΕΥΤΗΚΑΜΕ ΠΑΜΕ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΥΘΗΜΕΡΟΝ Κ ΜΕΑ ΤΟ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ!!!!

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΣ Κ ΠΑΛΑΒΟΣ ΓΙΑ ΘΑΛΑΣΣΑ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΝΑΦΗ!!! :mrgreen: ΤΟ ΙΔΙΟ Κ ΕΓΩ!!!! ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΠΗΡΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!! ΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥΛΙΑΣΩ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΩ ΕΞΩ :mrgreen:

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΣΙΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????

ΑΛΕΚΑΚΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ???

ΘΕΝΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ???? ΤΕΛΙΚΑ ΣΕ ΤΙ ΠΟΣΤΟ ΕΙΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ???

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΓΥΡΙΣΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ????? ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕΣ???

ΡΕΝΑΤΑΚΙ?? ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΛΑ?????

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!!!!! ΜΗ ΣΚΑΣ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ!!!!

ΝΤΙΜΑΚΟ ΜΟΥ ....ΟΥΦ Κ ΕΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΕΙΧΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ Η ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΠΥΡΕΤΟ Κ ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΙΔΑ!!!

ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΙ ΣΟΥ ΧΑ ΠΕΙ!!!! ΗΤΑΝ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΙΩΣΗ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΕ ΔΕΝ ΕΠΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!

ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΖΕΣΤΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΚΡΥΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΞΥΝΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΑΛΑΤΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΟΞΙΝΑ!!!!ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΦΡΟΥΤΑ.... ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΑΜΑΣ!!!!

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΣΕ Κ ΕΦΑΓΕ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΑΤΑΤΑ ΒΡΑΣΤΗ!!! Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΡΕΣ ΛΙΓΟ ΜΑΚΑΡΟΝΙ!!!

ΜΗΝ ΤΗΣ ΦΩΝΑΖΕΙΣ ΚΡΙΜΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΑ!!!! ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΗΣ Κ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΟΛΟΥ ΕΥΚΟΛΟ!!!!! ΣΕ ΚΑΤΑΛΕΒΕΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!!!!!! ΑΝ ΔΕΙΣ ΤΙΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΚΑΝΑ ΕΞΑΝΘΗΜΑ ΚΤΛ ΝΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΠΑΣ ΑΜΕΣΑ!!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΙΔΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!!

ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΜΙΚΑ ΗΛΙΑΝΑ ΜΑΡΙΝΑ(ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ) ΜΑΡΙΑ ΚΩ( ΚΑΛΕ ΠΟΤΕ ΓΕΝΝΑΣ ΕΣΥ?????)

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX ELENAKI MOU EINAI DRAMA I KATASTASI !!!

Δεν την παλεύω άλλο. Έχω στεναχωρεθεί πολύ !!! Τα λέω σε σένα κυρίως γιατί το πέρασες πρόσφατα κ ξέρεις κάτι περισσότερο. Είναι σίγουρα η χειρότερη ίωση που έχουμε περάσει !!!!!!!!!!!! Με το ζόρι πίνει αυτό το ένα κουταλάκι την αντιβίωση μόνο .... Δεν ξέρω τι να κάνω .. δεν ανοίγει το στόμα για τίποτα άλλο.... Λέτε να μου λιμοκτονήσει ????? Και πότε θα αρχίσει να περνάει ο λαιμός δηλαδή ρε παιδί μου ??? Γιατί είναι τόσο αδύναμη πια... με τόσα φάρμακα που πίνει (για τον πυρετό) - που με το ζόρι της ανοίγω το στόμα κ γι αυτά - μαζί με την αντιβίωση, τρείς μέρες κλείνουμε τώρα .... τι θα γίνει????

Φιλιά μικρές μου φιλιά !!!!!!!!!! Κάντε κ σεις καμιά προσευχούλα μπας κ μας περάσει αυτό το βασανιστήριο κ σταματήσει να βασανίζεται το κοριτσάκι μου το γλυκό ..... δεν αντέχω άλλο να την βλέπω έτσι .... άσε που φοβάμαι μη χρειαστεί να μπούμε κανα νοσοκομείο πάλι... αυτός είναι ο εφιάτης μου !!!!!!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΙΜΑΚΟ ΜΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΠΥΡΕΤΟ????? :o:o:o:o

ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΠΑΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ Η ΕΣΤΩ ΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΕΙΣ????

ΤΙΠΟΤΑ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ??? ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟ ΧΕΡΙ Δ Κ ΝΑ ΨΑΞΕΙΣ???

ΕΜΑΣ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ ΛΙΓΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΜΕΡΕΣ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ :? ΑΚΟΜΑ ΟΜΩΣ Κ ΑΝ ΠΕΣΕΙ Ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΝΑ ΤΗΣ ΔΙΝΕΙΣ ΝΤΕΠΟΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΝΟ!!! ΚΑΤΙ ΚΑΝΕΙ Κ ΑΥΤΟ!!!!!

ΤΗΝ ΑΦΥΔΑΤΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΞΕΡΕΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΧΕΙΛΙΑ Κ ΓΑΡΙΑΖΕΙ ΤΟ ΔΕΡΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΛΑΣΤΙΚΟΤΗΤΑ!!!!

ΣΕ ΝΙΩΘΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΗΜΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ!!!!!!! ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΕΙΔΑ Κ ΤΑ ΞΕΦΛΟΥΔΙΣΜΑΤΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΜΕΡΕΣ Κ ΕΦΡΙΞΑ Κ ΜΕΤΑ ΤΡΕΧΑΜΕ Κ ΔΕΝ ΦΤΑΝΑΜΕ!!!!

ΑΑΑΑΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΑΛΛΑ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΑΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΕ ΚΑΒΑΣΑΚΙ!!!! ΒΕΒΑΙΑ ΕΚΕΙΝΑ ΕΙΧΑΝ 8 ΜΕΡΕΣ 40 ΠΥΡΕΤΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΥΠΟΤΙΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΠΑΝΕΙΑ ΑΣΘΕΝΕΙΑ Κ ΝΑ ΠΟΥ ΣΥΜΒΕΝΕΙ ΠΟΛΛΥ ΣΥΧΝΑ ΤΕΛΙΚΑ!!!!

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΝΑ ΧΕΙΣ ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΜΗΛΗΣΑ Κ ΓΙΑ ΕΞΑΝΘΗΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΠΟΛΛΥ ΟΣΤΡΑΚΙΑ!! ΚΑΙ ΕΧΕΙ Κ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ!!!! ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΠΟΥ ΠΕΡΝΕΤΕ ΠΕΡΝΑΕΙ ΣΤΟ ΑΨΕ ΣΒΗΣΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ ευχαριστώ κοριτσάκι μου για την άμεση απάντηση. Ναι, το βράδυ σήμερα κλείνουμε τρεις μέρες με πυρετό. Βέβαια χτες το βράδυ ώς σήμερα το πρωι είχαμε ενα μόνιμο 37,5. Κατά τις 11.00 μόνο τώρα το πρωι τις δώσαμε ντεπόν γιατι σκαρφάλωσε πάλι στο 38,5.Έως τώρα στο 38 είναι ακόμα βέβαια.

Ο γιατρός από την Δευτέρα το απόγευμα που την είδε, μου ειπε ότι το πιθανότερο είναι να έχουμε μεχρι κ σήμερα πυρετό. Το περίμενα δηλαδή αυτό. Αλλά κ χτες ούτως η άλλως τον πήρα τηλέφωνο για ενημέρωση κ να του πω οτι δεν τρώει τίποτα κ μου είπε να περιμένουμε κ να μην την πιέζω.

Θα δούμε θα δούμε .. είναι μες τα νευρα .. χτυπιέται στην κυριολεξία κ δεν θέλει τίποτα απολύτως !!!! Ζητάει μόνο εμένα σήμερα κι εγώ είμαι στη δουλειά - είναι με τη μαμά μου που δεν είχε κανένα πρόβλημα έως τώρα - αλλά τώρα όλα της φταίνε !!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΙΜΑΚΟ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΜΕ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΥΡΕΤΟ ΕΙΔΙΚΑ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΔΩ ΠΟΥ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙ Ο ΠΥΡΕΤΟΣ Κ ΜΕΤΑ ΔΙΝΩ ΝΤΕΠΟΝ!!! ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΟΤΙ ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΙΠΥΡΕΤΙΚΟ ΠΟΥ ΣΚΑΤΑ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙ???? ΒΕΒΑΙΑ ΕΝΝΟΗΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΜΕΤΡΑΩ ΣΥΝΕΧΙΑ Ε ΚΑΘΕ ΤΕΤΑΡΤΟ :oops::oops::oops::oops::oops:

ΩΧ Κ ΕΜΕΝΑ ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΤΣΑΤΙΛΑ ΗΤΑΝ ΤΟΤΕ ΤΙ ΝΑ ΑΚΝΟΥΝ ΥΠΟΦΕΡΟΥΝ!!!!

ΠΕΡΣΣΤΙΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΔΙΚΙ!!!! :D

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΑΝΑ ΣΕ ΝΙΩΘΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ σ ευχαριστώ πολύ πολυ !!!! Αυτή η συμπαράσταση που μου δίνεις είναι πολύ σημαντική για μένα να ξέρεις. Από όλες σας εννοείται αλλά περισσότερο όταν στο λέει κάποιος που έχει ζήσει ακριβώς ότι εσύ... νιώθεις ακόμα πιο σιγουριά ότι όλα θα πάνε καλά ... δεν συμβαίνει μόνο σε σένα ... κι άλλοι το χουν περάσει... :|

Νιώθω πολύ τυχερή που σας έχω βρει στην πορεία αυτών των δύο χρόνων !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Φιλάκια ομορφούλες μου !!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τί κανετε? Πως είστε?

Ντίμι μου πώς είναι η μικρούλα σου? Τις ευχες μας και την αγάπη μας για πολύ γρήγορα περαστικα!!

Υπομονη..μπορώ να σε καταλάβω τί αγωνία περνας αλλά μπες λίγο και στη θεση της μικρούλας που εχει τον πυρετο και τον πόνο της και θελει απλα την αγκαλίτσα και τα χαδια της μαμάς της.

Ελενακι μου μπραβο που περασατε όμορφα!! Πολύ χαίρομαι!!

Εμας τα ίδια τα νεα μας..ζεστη, μπανια κ τα συναφή...

Τα φιλια μου σε όλες σας και ιδιαιτερα στην πριγκίπισσα της Ντίμης που εχει αναγκη όλη τη θετική μας ενεργεια και τις προσευχες μας!!!

Ντίμι μου περιμενουμε νεα...

Φιλιααααααααα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τάξτε μου τάξτε μου!!!!

Γυρίζω 5 σπίτι χτες το απόγευμα, παω να ξυπνήσω την ΑνναΜαρία από το κρεβάτι της ..... κ βλέπω αφού ούρλιαζε χτες όλη τη μέρα (τέτοια γκρίνια ολοήμερη δεν είχα ξαναδεί ούτε καν φανταστεί) ... ότι είναι γεμάτο το στόμα της με ασπρα σημάδια(τύπου αφθες)... Ουλοσταματίτιδα το πόρισμα !!!!!!!! :o:o:o:o:o

Τηλέφωνο αμέσως το γιατρό εννοείται - μας έδωσε ενα jel dactarin για να μειώσει λίγο το πόνο και το πρόβλημα.... κ δεν έχω να σας πω τίποτα άλλο νομίζω..... Έχει εξαντληθεί η κακομοιρούλα μου ..... Δεν μπορώ να φανταστώ ούτε στο ελάχιστο τον πόνο που περνάει .... :(:(:(:(:(:(:(:(

Φιλιά καλές μου φιλενάδες.... Δεν έχω κέφια να σας πω τίποτα άλλο αυτή τη στιγμή .... :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntimi μου περαστικουλια στη αννα μαρια σου.... πωπω σας ετυχε και αυτο καλοκαιριατικα.....

τα νεα μου λιγα ξεκινησα δουλεια ευτυχως δουλευω μονο 4ωρες πολυ βυζι πολυ αρμεγμα, η μικρη ειναι τσαντισμενη με το μπαμπα της γιατι το απογευμα την πηγαινω στη πεθερα ενω ενω στο σπιτι καθεται ο μπαμπας με το πετρο και γιαυτο δεν του μιλαει καθολου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου , πως ειστε? εμεις δοξα το θεο μια χαραειμαστε!!!!

αχ ντιμακι μου τι ειναι αυτο αυτο που περνατε με την αννα μαρια σας :(:( πραγματικα στεναχωρηθηκα του πουλακι μου να ταλαιπωρειται τοσο πολυ..

ευχομαι απο την καρδια μου περαστικα κ οσο πιο γρηγορα γινεται!!!!!

κανε υπομονη βρε κουκλαμου (οσο γινεται) κ προσπαθησε να μην της φωναζεις της μπουμποκιτσας μωρε...!!

σας κανω μια πολυ μεγαλη αγκαλια κ πολλα πολλα φιλακια!!!!!!

ελενα απ'οτι καταλαβα ειχατε παει διακοπουλες , ε?? αιρομαι πολυ που περασατε ομοορφα!!!! φιλια στον χρηστακη!!

αλεκα μουυυυυυυ να σου ζησει ο γιοκας σου κοριτσι μουυυυυυυ , γερος κ καλοτυχος να ειναι παντα στη ζωουλα του!!!!!!!! πολλα πολλα φιλιααααααααα!!! :)

μαρακι μου , τι κανεις? πως ειστε?? πολλα φιλιαααααα!!!!

θενα , μικα , μαρινα , θαλεια κ οποια αλλη ξεχναωπολλα πολλα φιλιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΟΥΣΟΥΡΑΔΕΣ ΜΟΥ, ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ...ΜΕΤΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΗΡΘΕ Η ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ...ΠΟΝΟΙ ΝΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ ΝΑ ΚΛΑΕΙ Κ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ. ΤΗΣ ΕΒΑΛΑ ΥΠΟΘΕΤΟ ΓΛΥΚΕΡΙΝΗΣ ΤΙΠΟΤΑ, ΤΗΝ ΠΛΑΚΩΣΑ ΣΕ ΦΥΣΙΚΟΥΣ ΧΥΜΟΥΣ ΜΕ ΑΚΤΙΝΙΔΙΟ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΤΗΣ ALL BRAN. ΣΕ ΜΠΟΥΚΙΤΣΕΣ , ΜΠΑΡΕΣ ΚΛΠ. ΤΩΡΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΝΕΙ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΚΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ...ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΦΡΟΥΤΑ ΜΕ ΤΟ ΠΗΡΟΥΝΑΚΙ ,ΑΛΕΣΜΕΝΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙ..ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΒΗΧΑ Κ ΜΥΞΟΥΛΕΣ..ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ.

ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΔΥΣΑΡΕΣΤΟΣ ΓΕΓΟΝΟΣ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ, ΕΝΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙ 22 ΧΡΟΝΩΝ ΕΧΑΣΕ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΑΠΟ ΠΝΙΓΜΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΟΥΝ ΟΥΤΕ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΟΥ. ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΣΣΑΣ ΜΑΣ ΕΓΓΟΝΑΚΙ...ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΑΠΟ ΜΩΡΟ...ΓΕΝΙΚΑ Η ΜΑΡΙΑ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΕ ΗΜΙΔΙΠΛΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ , ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΑς ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΤΕ. ΑΥΤΑ ΚΑΤΑ Τ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ! ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ, ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ!ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!

Η ΜΑΡΙΑ ΚΩ, ΓΕΝΝΑΕΙ ΣΕΠΤΕΒΡΗ ΝΟΜΙΖΩ. ΜΑΡΙΑ, ΜΑΡΙΝΑ,ΑΛΕΚΑ, ΗΛΙΑΝΑ, ΖΕΤΑ, ΡΕΝΑΤΑ, ΘΑΛΕΙΑ,ΝΤΙΜΗ ΚΑΙ ΕΛΕΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα τι κανετε? εμεις ειμαστε πειραια γυρισαμε μαζι με τον μπαμπα μας κατω τρελη ζεστη εδω ο νικολας εχει τρελανει την πεθερα μου και τον πεθερο μου τρεχει στο κρεβατι τους και το κανει τραμπολινο!!!! τρελο γελιο τους τραβολογαει απο το χερι ολη την ωρα και ειδικα τον παππου του που τον εχει αδυναμια!!! δεν τους αφηνει να κοπιμηθοπυν και να ησυχασουν αλλα τιν να κανουν ειναι ο εγγονος βλεπετε και μαλιστα ο μοναδικος που εχουν οποτες το διασκεδαζουν οσο μπορουν και λενε εεεεεεε δεν πειραζει παιδακι ειναι!!!!!!

μαρακι μη σκας ολες στην θεση σου τα ιδια θα καναμε!!!

ελενακι να στα πα και στο φεις μπουκ τελειος ο μικρος εμας μας μενει μονο το ανχος και ο φοβος!!! αυτα περνανε τελεια

ντιμη μου πως ειναι η μικρη ? περαστικα σας ολη μας η θετικη ενεργεια μαζι ειναι πακετο και την παει απο το 1 στο αλλο να γινεται γρηγορα γρηγορα καλα!!!!!

μικακη μου περαστικα σας ειναι δυσκολη η δυσκιλιοτητα παρεα με τις μυξουλες εμενα ο νικολασ ητανε δυσκιλιος μεχρι 18 μηνων μετα αρχισε να ζηταει πιο πολλα φρουτα και χυμους και εχουμε ησυχασει!!

κοριτσακια μου πολλα πολλλα φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου !!!

Ολα καλά Ολα καλύτερα θα έλεγα για την ακρίβεια... Η μικρή είναι σαφώς πολύ καλύτερα παίρνουμε ακόμα αντιβίωση αλλά δεν πονάει πια΄από οτι λεει, άρχισε να τρώει ευτυχώς κ κοιμηθήκαμε επιτέλους αυτό το Σαββατοκύριακο λίγο περισσότερο !!!

Βέβαια κόλησε ο σύζυγος με 39,5 πυρετό και αμυγδαλές τούμπανο!!! Είναι με αντιβίωση αλλά αυτόν τον κουμαντάρω εύκολα ... χιχιιιχι

Χαίρομαι που επιτέλους περασε το δύσκολο που σας μιλάω ειλικρινά .... ήταν ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ούτε στον χειρότερο εχθρό μου !!!!!!!!!

Φιλιά μικρές μου .... περιμένω πως κ πως να ξεκινήσει η αδειούλα μου στις 11 Αυγούστου γιατί δεν την παλεύω άλλο... Τα όριά μου μετά κι από αυτή τη βδομάδα που πέρασα με την αρρώστια της Αννας Μαρίας, είναι στο κόκκινο !!!!!!!!!!!!!!!! Καλή εβδομάδα σε όλες !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ Κ ΕΓΩΩΩΩΩΩ :D:D:D:D:D

ΝΤΙΝΑΚΟ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΕΤΣΙ??? ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ Κ ΣΤΟ ΦΑΤΣΟΒΙΒΛΙΟ ΕΜΕΙΣ ;)

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΔΙΝΕΙΣ ΤΟ ΦΡΟΥΤΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ??? ΕΓΩ ΚΑΘΑΡΙΖΩ ΤΗΝ ΜΠΑΝΑΝΑ Κ ΤΗΝ ΔΙΝΩ Κ ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΕΙ!!!! ΤΟ ΙΔΙΟ Κ ΤΑ ΡΟΔΑΚΙΑΝΑ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΥ ΖΟΥΜΙ Η ΥΠΟΘΕΣΗ!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΥΣΚΙΛΙΟΤΗΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΣΤΕΡ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ ΚΟΥΑΚΕΡ!!! ΚΑΝΕΙ ΘΑΥΜΑΤΑ!

ΑΛΕΚΑΚΙ ΤΕΤΡΑΩΡΗ Κ ΕΣΥ???? ΠΩΣ Κ ΕΤΣΙ???

Η ΜΙΚΡΗ ΞΕΘΥΜΩΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑΚΑ ΤΗΣ???? ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΝΕ ΤΑ Α ΑΔΕΡΦΑΚΙΑ???

ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ :x:x:x:x:x ΕΜΙΣ ΤΑ ΛΕΜΕ Κ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ;) ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΣ!! ΑΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΜΕΡΕς ΝΑ ΣΕ ΔΩ!!!

ΕΜΕΙΣ ΠΕΠΜΤΗ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΕ ΠΑΙΔΟΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟ!!!! ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΟΥ ΚΑΠΟΤΕ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΠΕΤΟΥΣΕ ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΕΝΑ ΜΑΤΑΚΙ ΤΟΥ!!! ΟΧΙ ΠΑΝΤΑ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΣΤΡΑΒΩΝΕ ΚΑΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΞΕΦΕΥΓΕ ΤΟ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΛΟ!!! ΤΟΤΕ ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΚΑΘΗΓΗΤΗ ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟ Κ Μ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΜΑΛΑΚΙΕΣ!!! Κ ΟΤΙ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ!!!

ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΠΑΛΙ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΡΚΕΤΑ ΠΟΙΟ ΕΝΤΟΝΑ!!!! Κ ΜΟΥ ΡΧΕΤΕ ΝΑ ΣΚΑΣΩ!!! ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΟΥΜΕ ΓΙΑΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΘΩ ΣΟΚ Κ ΕΓΩ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΑΖΙ!!!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΧΤΕΣ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Κ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ!!!! ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ!!!! ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ!!!! ΠΟΣΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκούλες μουυυυυυυυυυυυυ!!! τι κάνετε? επιστρέψαμε...εγώ και ο σύζυγος μόνο, η δήμητρα συνεχίζει τις διακοπές της μέχρι 18 Αυγούστου, αν δεν μας ζητήσει μέχρι τότε :?:?:?:? περάσαμε πολύ όμορφα, η μικρή όλη μέρα με τα κουβαδάκια της έχει γινει καταμαυρη πια :o:o:o:o το στόμα της δεν σταματάει να λέει, τραγουδάει κιόλας :D:D χθες μας είδε που φορτώναμε το αμάξι και είχε κρεμαστεί στην πόρτα και έκλαιγε και προσπαθούσε να την ανοίξει και έλεγε θα φύγω κι εγώ μαζί σας θα έρθω :cry::cry::cry::cry: έκλαιγε η μικρή, έκλαιγα κι εγώ...τελικά την βάλαμε για ύπνο και φύγαμε στις 10 το βράδυ αλλά η μαμά μου μου είπε ότι είχε στο μυαλό της να μην φύγουμε και κοιμήθηκε στις 12. Σήμερα βέβαια ούτε που μας αναζήτησε :shock::shock: δεν ξέρω πώς θα την παλέψω χωρίς το παιδάκι μου 3 βδομάδες :?:? απλά ξέρω ότι περνάει καλά και αύριο πάει και η αδερφή μου με την ανηψιά μου και θα είναι όλο παιχνίδι όλη μέρα!!! αύριο ξεκινάω πάλι δουλειά. Στα υπόλοιπα τώρα...δημητρούλα μου διαβασα τι περάσατε και χαίρομαι πραγματικά που η άννα μαρία είναι καλύτερα!!! πω πω ρε κορίτσι μου τι έχετε περάσει φέτος με τις αρρώστιες συνέχεια... μόνο να φανταστώ μπορώ την αγωνία σου, την στενοχώρια σου και το άγχος σου :?:?:? συμπεθερούλα μου δεν θα ησυχάσεις ποτέ εσύ?! δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς έχει το μάτι του παιδιού αλλα ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό... αλεκάκι ξεκίνησες δουλίτσα ? καλή αρχή και καλό κουράγιο...φανταζομαι πόσο δύσκολο θα είναι μιας και ο πετράκης είναι ακόμα σχεδόν λεχουδάκι. Μίκα μου ελπίζω να ηρεμήσετε κι εσείς, η δήμητρα βγάζει τα πίσω δόντια τώρα, έχουν σκάσει και ευτυχως δεν μας έχει ταλαιπωρήσει καθόλου, μόνο ζηταει όλη μέρα την πιπίλα της και την τραβάει με μανία και όταν δεν έχει πιπίλα βάζει το χέρι της στο στόμα και το δαγκώνει.Θάλεια έτσι είναι οι παππούδες, ότι κάνουν τα εγγόνια τα βρίσκουν φυσιολογικά και χαριτωμένα ;);) πότε θα ξαναπάτε πανω? ηλιάννα πως είναι τα παιδάκια σου? πώς τα πάνε όλα μεταξύ τους? αυτά προς το παρόν φιλενάδες μου!!! σας φιλώ!!!! μου λείψατεεεεεεεεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΤΗΝ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗ :D:D:D:D:D:D

ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ!!!!! ΜΠΡΑΒΟ Κ ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ!!!! ΤΑΙΡΙΑΣΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΑ ΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ;)

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕς ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΣΤΟ ΚΛΑΜΠ ΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΟΥ ΤΡΙΒΙΖΑ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΑΝΕ ΩΣ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΔΩΡΟ ΕΝΑ ΠΑΔΙΚΟ ΒΙΙΒΛΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ... ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ!!!

ΜΑ ΤΙ ΚΑΛΟΙ :x:x:x:x:x

ΣΑΣ ΒΑΖΩ ΤΟ ΛΙΝΚ ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ!!! ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΣΕ ΟΛΟΥΣ :x:x:x

http://www.metaixmio.gr/trivizas_member

ΑΝΤΕ ΣΑΣ ΦΙΛΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩΠΩ τελεια τα περασατε στις διακοπες σας ακουω και ζηλευω.... αν πανε καλα τα οικονομικα μας το χειμωνα θα παμε και εμεις (αν δεν μας εχουν κλεισει φυλακη μεχρι τοτε) :lol::lol::lol::lol:

ελενα μου με βαλαν 4ωρο γιατι αν με ειχαν 6ωρο επρεπε να με πληρωνουν 8ωρο ενω τωρα με πληρωνουν 4ωρο! πως θα κανουν περικοπες????

ντιμι μου παει καλυτερα η αννα μαρια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια μου !!!

Καλά είμαστε Δόξα το Θεούλη κ τη Παναγία !!! Ακόμα παίρνουμε βέβαια αντιβίωση αλλά απλά κ μόνο για λόγους τυπικούς φαντάζομαι να κλείσουν 10 μέρες μην τυχον υποτροπιάσουμε .... ! Ευτυχώς έχει αρχίσει να ηρεμεί το παιδάκι μου. Βέβαια, της έχει μείνει μια "καλομαθισιά" ... βλέπετε τόσες μέρες που είχε όλη τη προσοχή μας πάνω της, τώρα ξαφνικά της κακοφαίνεται που της βάζουμε κ καμιά φωνή να συμορφωθεί !!! :P;) Ναι η σκατουλίτσα μου, μας εκμεταλλεύτηκε όσο μπορούσε κ συνεχίζει να το κάνει όσο την παίρνει !!!!!!!! :):):)

Ελενάκι μου σ ευχαριστούμε πολύ για το Link... εγώ έγινα μέλος !!! Μη σκας από τώρα για το ματάκι του μικρούλη μας, το πιο πιθανό είναι να μην είναι τίποτα απολύτως ... πήγαινε όμως σε οφθαλμίατο κ επιβεβαίωσέ το για να είσαι απολύτως σίγουρη!!!! Κ φυσικά ενημέρωσέ μας !! Περιμένουμε ... κ υπομονή όσο έχεις κ εσύ ακόμα με τη δουλειά !!!! Ας όψετε η βρωμοκρίση ..... !!!!!!!!!

Ζετούλα μου καλωςμας βρήκες πάλι!!!!!!!!! Μη στεναχωριέσαι για τη Δημητρούλα ... πολύ γρήγορα θα περάσουν οι μέρες κ θα είστε πάλι μαζί. Ευκαιρία να ξεκουραστείς λίγο κ εσύ χωρίς τη μικρούλα σου !!!!!! :D

Συμπεθέρα μου μου φαίνεται ο Δήμος .... σε έχει "κλέψει" από μας .... χιχιχιιχιιχιχιχ :lol::lol::lol: Ευτυχώς που σε βλέπω ότι είστε καλά στο fcb.... ! Φιλάκια στα ομορφούλια σου !!!!!!!!!!

Φιλιά κ στις υπόλοιπες .... Αλεκούλα ... καλή αρχή για τη σαιζόν σου !!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που είστε οοοορεεεεε?

Ελενάκι όλα καλά ???? Πήγατε μήπως οφθαλμίατρο ???

Κοιτούσα αποστάσεις ... μήπως σας έρθω .... ρε γαμ... είναι 488 χλμ. Αθήνα - Αλεξάνδρεια !!!!!! Πολλά είναι ρε παιδί μου....!!!!!!!!!!!!!!!! Είναι πολλές ώρες για λεωφορείο.... πολλά τα λεφτά για αυτοκίνητο ..... χχχχμμμμμ ...... :?

Η συμπεθέρα μου που είναι ακριβώς ??? Που είσαι μικρή μου .. για θύμισέ μου μήπως είσαι κοντινότερη κ συναντηθούμε όλες σε σένα ..... αν κ τα ίδια σκ...ά θα είσαι κι εσύ ...... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τί κάνετε?

Πώς είστε?

Ντίμι μου πόσο χαίρομαι που είναι καλυτερα η μικρουλα σας!! Μπραβο!!

Ελενα μου θυμαστε που ελεγα ότι μου το κανε και μενα? Ε δεν το ξαναπρόσεξα..μηπως είναι η ιδεα σου?? (ακου τι ρωταω..)Το πιο πιθανόν είναι να μην είναι τίποτα αλλά για να ηρεμήσεις και να σιγουρευτείς παρε τον σε ενα ειδικό να τον δει..

Εγώ δεν είμαι πολύ καλά ρε κορίτσια..η ψυχολογία μου επεσε στα πατωματα...από το πρωί είμαι χαλια σήμερα..νιώθω ότι θελω να αναστεναξω να ξαλαφρωσω..και δεν εχω κατι συγκεκριμενο...

Τα φιλια μου σε ολες σας..χχχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ΜΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΡΗΓΟΡΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ :mrgreen:

ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΘΑ ΤΑ ΠΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΙΛΗ :D

Η ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΣΗΚΩΝΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑΑ ΨΗΛΑ!!! ΤΟ ΠΑΙΔΙ Μ ΜΕ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΡΑΒΙΣΜΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΕ ΤΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ!!! ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΩΡΕΣ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ!!!

1,3 0 ΩΡΑ ΔΙΗΡΚΗΣΕ Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΧΤΕΣ ΜΕ ΧΙΛΙΑ ΔΥΟ ΤΕΣΤ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ 0,5 ΜΙΣΟ ΒΑΘΜΟ ΜΥΩΠΙΑ ΣΤΟ ΕΝΑ ΜΑΤΙ Κ ΙΣΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΕΝΟΧΛΕΙ!!! ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΛΩΣ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!

ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ 6 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ Κ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Μ ΛΕΕΙ ΟΠΣ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ Κ ΕΓΩ!!!! :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Η ΘΕΩΡΙΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ Η ΙΔΙΑ ΟΤΙ ΔΕ ΛΑΖΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΛΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΗΝΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ Κ ΠΟΤΕ ΕΠΑΝΕΡΧΕΤςΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ Κ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΟΥΛΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΠΛΗΡΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ!!!! :?

ΤΕΣΠΑ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ Κ ΚΑΝΟΝΤΑΣ!!!!!!!!

ΤΟΝ ΕΡΙΞΕ ΚΑΤΙ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΠΟΥ ΑΠΑΙΤΟΥΣΕ ΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ Κ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΓΚΑΒΑΘΗΚΕ :lol::lol::lol: ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΕ ΚΑΛΑ Κ ΟΛΟ ΕΚΛΕΙΝΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ Κ ΕΣΤΙΑΖΕ ΣΑΝ ΧΑΖΟ! :D

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!!

ΘΕΝΑ ΕΣΥ ΝΟΜΙΖΩ Μ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΣΟΥ???

ΜΑΡΙΑ ΣΕ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΜΑΣ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ 20 ΜΗΝΩΝ!!

ΟΥΦ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ!!!!

ΝΤΙΜΗ Η ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΔΟΞΗ ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑ :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NA MAI K ΠΑΛΙ :D:D:D:D:D:D:D:D

ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΠΟΥ Η ΝΤΙΜΗ ΜΕΤΡΑΕΙ ΤΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ................... ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΕΚΛΗΞΗ ΣΗΜΕΡΑ :D

IMGP1372mam.jpg[/attachment:3d07f56z]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κάνετε κουκλίτσες μου? κουκλίτσες με όλη τη σημασία της λέξης μιας και μόλις μπήκα είδα τη φωτό των θένα- έλενας!! βρε θηρία βρεθήκατε πάλι? μπράβο!!! φανταζομαι περάσατε τέλεια και πάλι :D:D:D εμείς εδώ στην αθήνα και τελικά δεν ξαναβρεθήκαμε οι γαϊδούρες :oops::oops::oops: αλήθεια η ρενάτα λείπει διακοπες? έχει καιρό να δηλώσει ''παρουσία''. Μαράκι μου τι έχεις κοριτσάρα μου? γιατί έχεις τις μαύρες σου? ελπίζω σήμερα να είσαι καλύτερα.Εγώ εδώ ερημιές :cry::cry::cry: μου λείπει το παιδάκι μου...δεν την αντέχω τόση ησυχία... δουλεύει και ο άντρας μου σήμερα βράδυ και αύριο όλη μέρα και είναι απελπιστική η κατασταση...από την ώρα που γύρισα από τη δουλειά, κάνω καμιά δουλειά στο σπίτι, κάθομαι, μασουλάω κάτι και μετα΄ξανα τα ίδια :?:? άντε ας μπει καμιά να μιλήσουμε λιγάκι :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...