Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυκτίου Νο 60 -ελπίζω...


Recommended Posts

δεν μπορω ρε παναγιωτα να βαλω !!! ηλιθια γουιντος ετσι μου ερχετε να βαλω λινουξ !!! :twisted::twisted::twisted::twisted: τα γουιντοους 7 ειναι τα πιο ηλιθια που εχουν βγει και αυτα χπ που εχω στον δικο μου ειναι σπασμενα-φτιαγμενα αλαφρια και δεν αναγνωριζουν τιποτα !!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: ...κοινς κανενας απο τους 2 υπολογιστες μου δεν βλεπει την καμερα ...ουτε το καρτ ριντερ :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βρε Αφρο..μερικες φορες δεν ειναι το τι λες..αλλα το ΠΩΣ το λες ;);););)

Μερσι Παναγιωτα μουυυυυ

Εαν αυριο με το καλο παω γραφειο θα σε παρω..τωρα κοιμαται το χουλιγκανακι και δεθελω να τον ξυπνισω

Χτες εφαρμοσα παλη την τακτικη με τις ωρες..ΟΚ, δεν εχω παραπονο γρηγορα τελειωσα τις δουλιες...αλλα σημερα δεν εχω κουραγιο...ψωφησα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο πάρε apple products να βρεις την υγειά σου!!! ;)

τα δικά μας έχουν vista, αλλά μόλις μαζέψουμε λίγα χρήματα θα τα αντικαταστήσουμε όλα με apple ;)

ανώτερη ποιότητα!!! :!: , ούτε ιούς δεν κολλάνε!!!

δεν ξέρω πώς γίνεται και το λαπτοπ που γράφω τώρα κάθε μέρα έχει και λιγότερη χωριτικότητα :o:o:o:o χωρίς να προσθέτω νέες φωτό, χωρίς να κάνω κάτι έξτρα :evil::evil::evil:

εκτός και έχουμε ιό που τα κάνει!!! :?

Παναγιώτα :lol::lol::lol::lol::lol:

Χρύσα περαστικά :x ....έχεις κουράγιο να βγεις και βόλτα? :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρουλα ειναι πολυ αξιοπιστο

Το καλυτερο δε ειναι οτι η χρεωση γινετε κατευθειαν απο το ξενοδοχειο, χωρις μεσολαβητες

Βασικα οταν εισαι αρρωστος..τι το καλυτερο απο μια ξεκουραστη βολτα με καροτσι ειδικα οταν η μερα ειναι τοσο...μα τοσο τελεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHΜΕΡΑ!

Ακομα εδω ειμαι...

κοιμηθηκα σχετικα καλα...σε σχεση με τις προηγουμενες νυχτες!

Κουμπαρα...υπομονη με τις δουλειες...μια απο τα ιδια και το δικο μας σπιτι...

αλλα δεν εχω κουραγιο!

για τιποτα!

Αναστασια...και να ηθελε η Νατασα να εκανε και τιποτα λογω ημερας...εσυ της το χαλασες...

αλλα σημασια εχει που περασατε καλα!

τελικα μονο η Νατασα και η Γιωτα γιοτασαν τον Βαλεντινο?

Αφρο ...βγητε καμια βολτα...ελατε εδω!

υπομονη...σημερα θα ειναι κλαυτερα τα πραγματα!

Παναγιωτα...αν ειχε επιλογη η πεθερα θα ειχε ζητησει να μεταλαβει?

ακομα και αν δεν ηταν τοσο βαθια θρησκευομενη...?

αν τοτε θα επρεπε να το κανατε....

δουλευοντας με τετοια περιστατικα, θα σου πω οτι μεση κατασταση δεν υπαρχει...η θες η δεν θες!

εχω εκπλεγει με συμπεριφορα σε εκκλησια καθως και με συμπεριφορα ιερεα :x:x:x:x:x

μπορεις να διρθωσεις τις σκεψεις σου μιλοντας με εναν ιερεα..

στο θεμα νυχια ....και εγω της τα εχω βαψει...αλλα για λιγο και με συμφωνια ποτε θα τα ξεβαψουμε...πχ δεν παμε ρυθμικη η εκκλησια με βαμμενα νυχια...ειναι λογικο να ζητα και να κανει κρισεις οταν βλεεπι εμενα να φτιαχνω τα νυχια μου...

η κανω οτι τη βαφω οταν ετοιμαζομαστε να βγουμε εξω και βλεπει εμενα...η της βαζω λιποσαν αχρωμο αντ για κραγιον!

οταν εισαι μονη καποια πραγματ δεν μπορεις να τα αποφυγεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλλη φατσουλα παταω αλλη βγαινει ...μαλλον σαμποταζ για τη χθεσινη μερα...

αααα Αφρο απο εκεινα τα χρονια καθε βαλεντινο, γενεθλια λαμβανω μηνυμα...καθε γιορτη λουλουδια...χωρις ονομα...απλα ξερω!

αξεχαστη σιγουρα...για πολλους λογους...αλλα επιλογη του...λαθη του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε πως κανετε ετσι...εδω και ο Χ εχει ζητησει να του βαψω τα νυχια...

αφου οταν με βλεπει να βαφομαι το προι..λεει..η μαμα βαφει τα ματια...η μαμα βαφει τα μαγουλα...η μαμα χτενιζετε...

Κουμπαρουλα μου μια χαρα εισαι εδω..καλε χαζο ειναι το κουκλι μου να βγει μεσα στο Τριωδιο;;;...Ψαρακι θα ναι...τελος!!!!

Αντι για ψαχνοντας το νεμο...θα λεμε ψαχνοντας τον Λιο....

Αχ ασε οι δουλιες..δεν τη παλευω

το σκατιαρικο κοιμαται...πηρε τα πανω του..

να τον παω για εμβολιο;;;

Αχ Βικυ χωρις πλακα μου θυμησες το ανεκδοτο με τις γυναικες που χ...νε στο νεκροταφειο και η μια ειχε κολλημενο στον πισινο της κορδελα δε θα σε ξεχασουμε ποτε...

αχ γελαω σαν τρελη..σορυ...πολυ γελασα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικη ουαου !!!!! (πονηρη φατσουλα)

εφυγε ο ηλιος και ακομα να βγουμε ...λετε να βρεξει :twisted:

εφτιαχα το καροτσι τοση ωρα εβαζα το σκαλακι στο ελαφρι καροτσι .....

ε ελεος !!! βρεχει !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai εδω βρεχει...γκρρρ ελεγα να βγω να περπατησω!

Χρυσα...χαχαχχαχ ....απο αλλο λογο δεν μπορει να ξεχασει...χαχχαχ!

μεγαλο στορυ...!

Αφρο...υπομονη...αν δεν βρεχει πολυ πηγαινετε μεχρι το σουπερ..κατι θα ειναι για τα παιδια!

θα τους φανει οαση!

εκανα ενα γρηγορα μπανακι...

ειχε ερθει ο πατερας μου , του ειπα να εχει λγο το νου στη μικρη και εφυγε αφηνοντας και την πορτα ανοιχτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! Τι κανετε?

Μολις κοιμησα τον μικρο και αραξα..εχω να κανω γενικη την κουζινα και βαριεμαι ελεεινα..καθε μερα το αναβαλω για την επομενη αλλα καποτε πρεπει να γινει :roll: Με εχει αγχωσει τοσο το διπλωμα που με εχουν πιασει τα ψυχοσοματικα μου, στομαχοπονος καθε μερα, πονοκεφαλος ολη μερα κτλ..να τελειωσει να ηρεμησω η μανα. Σημερα εχουμε επιτελους ηλιο αλλα με τρελο αερα! Σκεφτηκα να παω βολτα τον Γ. με το καροτσι αλλα με το ζορι το σκουντουσα απο τον αερα.

Θου τα ειπανε τα κοριτσια για τις φωτο..ξερεις οτι καναμε πλακα, εγω ειπα οτι ειναι γλυκες και τα 2 μονο το κοριτσακι εχει πιο φαρδια φρυδια απο τον Ντοντο, δεν ειναι κακο νομιζω.

Αργυ καλα ειναι το μεμε σημερα ευχαριστω! Ποναει αλλα οχι τοσο οσο προχθες. Ωχ πρεπει να μασκαρευτεις και εσυ στο σχολειο? Πω πω δεν θα μπορουσα με τιποτα, δεν μου αρεσουν καθολου οι αποκριες. Σεπτεμβρη το τεστ ε? Για να δουμε...ηδη εχει μαθει να κανει μερικες προτασεις! Χθες ετρωγε μηλο και μου λεει: Mammy willst du auch ein apfel? Ετσι εμεινα εγω :shock::o Δεν ηξερα οτι ξερει τετοια και πιστευω πως στον παιδικο λεει και πιο πολλα.

Γωγουλα μου ποσο χαιρομαι που η μικρη ειναι καλυτερα! Με το διπλωμα καλα παω ηδη εκανα 7 ωρες οδηγηση και 9 θεωρια. Το τεστ της Ε. ειναι ενα τεστ για να δουμε ποσο καλα Γερμανικα ξερει το παιδι για να μπορει να παει δημοτικο αργοτερα. Παλι καλα για τον μισθο σου, εισαι απο της

"τυχερες "να πω που δεν ειχαν μεγαλη μειωση.

Βικυ και τι λεει ο Π. για τον πρωην που στελνει ανθοδεσμες και μυνηματα? Ο Π. μου θα γινοταν τουρκος παντως!

Μαρακι εγω καταλαβα τι εννοεις ;)

Αφρο σε νιωθω..υπομονη μανουλα!

Δεν θυμαμαι τι αλλο διαβασα απο χθες... :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θυμηθηκα...

Παναγιωτα τα συλληπητηρια μου για την πεθερα. Ειναι πολυ αδικο να φευγουν ετσι οι ανθρωποι :(

Χρυσακι περαστικα ρε συ! Δεν θα σηκωσετε ποτε κεφαλι εσεις? απο τον ενα στον αλλο παει. :( Για το εμβολιο περιμενε μωρε λιγες μερες ακομα..εχει συνελθει τελειως ο μικρος?

Γιωτα τελεια που βγηκατε με την φιλη σου τετοια μερα! Καλη φαση! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΦΑΓΕ!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Καλα μη φανταστειτε τρελη ποσοτητα....αλλα εφαγε..

του εκανα κολοκυθα με μηλο...εφτυνε τα μισα..αλλα καταπηνε αρκετα..τεελια,...τωρα γινετε χαλια...πασαλειφτηκε παντου..αλλα.χεστηκα

Λενακη γιατι τοσο αγχος πολιμ...ολα θα παν καλα.. ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια σημερα ή αυριο ειναι τα γενεθλια της Α της Τονιας???

Θα της ευχηθω απο σημερα!!!Χρονια πολλα μικρη Ντενίζ!!!!!Οτι επιθυμεις να το ζητησεις απο τον αδερφο σου!!!Μα γκομενακι,μα διαμαντενιο δαχτυλιδι,μα τον ουρανο με τ'αστρα?Θα βρει τροπο!!!! :lol: Τονακι μου να την χαιρεστε κοριτσαρα μου!!!Κ αν ειναι αυριο τα γενεθλια της...Ε θα κανω κοπυπειστ!!! ;):lol:

Μαρια εχεις δικιο πουλακι μου!!!Πρεπει η Γωγω να ζητησει δημοσιως συγνωμη!!Αλλα τι περιμενεις απο μια που δεν ξερει να βαζει ταμπον γτ σιχαίνεται κ μας λεει ανωμαλες επειδη σκεφτηκαμε πως ιιιιιισως ενα σεξ τοι ειναι διασκεδαστικο!? 8-)8-)8-)8-):lol:

Η αληθεια ειναι ομως οτι καμιαααα φορα λεμε κατι χωρις να τσεκαρουμε πως θα το παρουν 30 ατομα!...Μηπως κ εσυ κοριτσακι εχεις τις μαυρες κ το πηρες πολυ κατακαρδα?Τεσπα!σας φιλω κ τις 2!

Χρυσουλα μου περαστικα κοπελερα!

Βικυ ξερναω τωρα! :P:lol::lol: Μα με τι ανωμαλο ειχες μπλεξει? :P:P:P:P Παρθενος 30χρ ηταν οταν τον γνωρισες?Πλακιτσα εε...!!!!?

Παναγιωτα ευχαριστω τοοοοσο πολυ!!!!Αλλα που με ειδες πως ειμαι...θεα?(ομορφη ειπες?ε,με ανεβασα λιγακι! :P )Δε φαινομουν στη φωτο καλα!

Αργυ το Μητσακι πρεπει να ειναι καμια 173-75ε... :?

Ελενακι να σου πω κατι???Δε θυμαμαι τι αλλο διαβασα! :P:P:lol::lol::lol::YMHUG:

Μπραβο Χρυσα για το φαγητο!!!!

Μπραβο Λενα για το χεσιμο του μπεμπη(τωρα που το θυμηθηκα!) και χρονια πολλα κ απο εδω!!!!

Περιμενα να στα πω απο κοντα ρε!Γτ δεν ηρθες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμένα μου αρέσουν οι απόκριες και τα μασκαρέματα αρκεί να συμμετέχω και σε γκρουπ, αλλά ακόμη και αν δεν συμμετέχω δεν πειράζει.....αλλά δεν αγόρασα τίποτα δεν μπορούσα να αποφασίσω 8-)8-) , θα πω στον άντρα μου να πάμε μαζί!!! :mrgreen:

Λενάκι όχι δεν πρέπει να μασκαρευτώ, αν θέλεις.....

επίσης πόσο θα σου κοστίσει το δίπλωμα? γύρω στο 2.500ε?!!

είδες που σου τα έλεγα που η Ε. θα μάθει να μιλάει καλά? ;) μπράβο :D

Αφρο πόσο δύσκολο είναι να βγεις έξω με βροχή και παιδιά? :?:

Χρύσα μπράβο στον μικρούλη :D σιγά σιγά :D

Αναστ. οι ευχές δεν πάνε χαμένες, μπορείς να μου ευχηθείς και μένα για τα γενέθλιά μου, είναι στις 17 Ιούνη!!! :D:roll::roll::roll:

επίσης τι είναι το 173-75ε? για το Μιτσάκη? εννοείς ύψος? :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα....Επειδή έχω πολλή δουλειά, δεν έχω να ζητήσω συγγνώμη για τίποτα...Όπως Μαρία μου συμφωνείς με την άποψη της Αργυρούλας ότι την αφήνει αδιάφορη το θέμα "βαμμένα νύχια σε άλλα παιδιά", θα μπορούσες κι εσύ να μη φυτιλιάζεις και να αδιαφορείς για τη γνώμη τη δική μου για τα νύχια...Η οποία όπως προείπα είναι ότι μου προκαλεί εμετό.... :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick: Γιατί να βάψεις σε ένα κοριτσάκι μια σταλιά τα νύχια;;;;;Και καλά της τα βάφεις για πλάκα, γιατί βγάζεις το παιδί σου έτσι έξω;;;;;;;Τι περιμένεις δηλαδή να δει ο κόσμος και να πει τι εξαιρετικό μανικιούρ έχεις κάνει στο παιδί σου;;;;;;;;;

Βαμμένα νύχια σε παιδάκια έβλεπα πάντα μόνο στα γυφτάκια....

Και για να μην είμαι απόλυτη κι εγώ σπίτι της έχω βάψει της Ιως τα νύχια επειδή τα έβαφα εγώ και ήθελε, τα καμάρωσε 5 λεπτά και τα ξεβάψαμε...Όμως έξω δεν υπήρχε περίποτωση να τη βγάλω έξω με τα νύχια βαμμένα που να χτυπιόταν κάτω.......

Επίσης ξαναλέω ότι είναι τουλάχιστον υποκριτικό να λες ότι όλα τα παιδάκια είναι όμορφα....Γιατί απλώς δεν είναι....Το γούστο είναι υποκειμενικό....Οι κόρες μου μπορεί για άλλους να είναι πανέμορφες και για άλλους κακάσχημες....

Και ναι...Σύμφωνα με το δικό μου γούστο όλα τα παιδάκια στο τρενάκι είναι όμορφα...Αλλά περισσότερο αλλα λιγότερο....

Αυτά!!!!!

Αναστασία καλημέρα...Δε σε ξέχασα μωρό μου....Σε σχολίασα και στις φωτος και είπα και για την ιστορία τοκετού...Απλώς δεν σε σχολίασα άμεσα επειδή δεν είχες γρέψει... :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυτιλιάζω εγω ρε Γωγώ??? πλάκα μου κάνεις???

η Αργυρώ είπε ότι απλά την αφήνει αδιάφορη

δεν είπε ότι νευριάζει με τις ηλίθιες μάνες τους.

Νομίζω καταλαβαίνεις πολύ καλά τη διαφορά.

Όσο για τα παιδάκια του τρένου δεν θα πω τίποτα άλλο γιατί πολύ απλά αυτοανερείσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν αυτοαναιρούμαι καθόλου....Τα θεωρώ όλα όμορφα...Απλώς κάποιο μπορεί να είναι πιο όμορφο από κάποιο άλλο...Αλλά δεν είναι διαγωνισμός ομορφιάς για να τα συγκρίνουμε...

Ναι, θεωρώ ηλίθιες τις μαμάδες που βάφουν τα νύχια σε μια σταλιά παιδιά.......Η άποψή μου είναι...Και δε μου απαγορεύει κανείς να την πω...Απλώς..Από εκεί και πέρα δικαιωμά σου να βάφεις στα παιδιά σου τα νύχια τους και δικαιώμα μου να έχω τη γνώμη που έχω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αχχ τουλάχιστον εσένα πήρε ο μπεμπάκος! Καλύτερο μου ακούγεται για να δούμε τώρα την Τρίτη μαι εγω 35 μπαίνω είμαστε πολύ κοντά…εσύ κατάλαβες οτι πήρε θέση; Εννοώ νιώθεις κλωτσιές μόνο ψηλά στον θώρακα;;
    • Ναι Ε; Μήπως να ψαχτώ και εγώ για την μπάλα θα τον ρωτήσω τώρα που θα πάω την Τριτή τον γιατρό…άσε το βλέπω και στον ύπνο μου…οτι δεν πήρε θέση αλλά ντάξει τι να κάνουμε όπως έρθουν τα πράγματα 🙃
    • Τώρα η μικρούλα σου κοιμάται;; Αχ αναρωτιέμαι ποτε θα ξανά κοιμηθούμε, όπως παλιά!! Ρωτάω την μαμά μου, από ποτε μπορούμε να κοιμόμαστε εμείς και τα μικρά να βλέπουν παιδικά 😂😂😂 Αν και ο άντρας μου είναι πολύ πρωινός τυπος και τα σκ που δε δουλεύει παίρνει την μικρή και βγαίνουν βόλτες…οπότε από αυτήν την άποψη είμαι καλά.  Και να μην τον βάλεις πάντως δεν έγινε και κάτι… από του χρόνου πιστεύω θα το χαίρονται..φέτος πιο πολύ εμείς χαιρόμαστε!
    • Καλησπέρα κορίτσι μου,εγώ αύριο μπαίνω στην 35η εβδομάδα ο μικρούλης έχει πάρει θέση εδώ και 3 4 εβδομάδες αλλά ο γιατρός μου είπε να μη το δένω και κόμπο γιατί ανά πάσα στιγμή μπορεί να αλλάξει πάλι οπότε μην αγχώνεσαι!!
    • Οχι δεν μου ειπε! Απλα μου ειπε οτι θα το παρακολουθεί η γυναικολόγος κι αν χρειαστεί να ξαναπάω να με δει η ιδια που εκανε την Doppler. Μου ειπε για σημαδια. Και ειπε δεν είναι κ σίγουρο οτι θα γεννήσω πιο νωρις.    Επισης  πήρε θέση, αλλα  μπορει να αλλάξει γιατι  είναι νωρις ακομα. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...