Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυκτίου Νο 60 -ελπίζω...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ρωτησα πριν τον Μ

"θημασε την Λυδια που παιξατε μαζι?"

"ναι"

"σου αρεσε ?"

"ναι"

"θες να ξανα παιξετε ?"

"ΟΧΙ"

"γιατι? αφου σου αρεσε δεν θες να παμε να παιξετε "

"οχι ειναι νυχτα ,κανουμε νανι νυχτα "

"αυριο θες να παμε να παιξετε?"

"ΟΧΙ"

"γιατι ?"

"ειναι πολυ μακρια ,δεν παμε με καροτσι "

"οταν ερθει ο μπαμπας θελεις να παμε με το αυτοκινητο να παιξετε ?"

"οχι δεν θελω αυτοκινητο θελω καροτσι "

"τελος παντων Μανωλη θες να ξανα παιξεις με την Λυδια καποια στιγμη ?"

"Ναι !!!"και εσκασε στα γελια :lol::lol::lol::lol::lol:

με δουλευει το νηπιο :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχ δε αντεχω 5 λεπτα να παει 12 :lol::lol::lol::lol:

χρονια πολλα λεναρααααααααααααααααααα [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif]

να χαιρεσαι τα 3 αντρακια σου..με το καλο να μας κανεις κ τη κορη ε?κριση κ μαλακιες :lol::lol::lol:

τα ποσα κλεινεις γρια? :-p:-p:-p:-p:-p

καλο βραδυ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τον Νικολα τον εχει βαφτισει Παναγιωτη ...γιατι ειναι γιος της Παναγιωτας και δεν μπορει να πει Νικολα αλλα λεει "ικοα" αρα ειναι παναγιωτης :lol::lol::lol::lol: που το λεει και ευκολα "παναωτης"

χρονια πολλα σου λενα μου !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας διαβασα επιτελους!

Μπανιο εκανα και τωρα εχω κρυα κομπρεσα, το ειχα ξαναπαθει σε μικροτερο βαθμο απο το σουτιεν

και εγω αλλα ειχε περασει γρηγορα, για να δουμε... ευχαριστω για τις απαντησεις! :)

Δεν σχολιαζω σημερα δεν την παλευω...

Μονο να απαντησω στην Αργυ γιατι θα το ξεχασω στανταρ αυριο οτι οχι δεν μας ειπαν ακομα τιποτα

τετοιο για το τεστ. Ισως αργοτερα γιατι εχει μελλον ακομα μεχρι να κλεισει τα 4.

Λενα χρονια πολλα κουκλιτσα μου! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] Να εισαι παντα γερη και να χαιρεσαι τους αντρες σου!

Σας αφηνω καλο βραδυ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες ευχαριστω για τις ευχες!!!!! παρα πολυ!!

ελενα κ εγω αυτο θα σου ελεγα.. περαστικα

γιωτα ουτε ο αναστασης κοιμαται μεσημερι, αλλα δν κοιμοταν κ πιο πριν

σημερα καταστεναχωρεθηκα με τον ανασταση.. ειχαμε παει στο σουπερ κ ηθελε κατι μπαλονια που ειχαν 5.50 ευρω ε φυσικα κ δε θα του τα παιρναμε κ του δειξαμε κατι αλλα που παιρνουμε συνηθως κ ειναι κ πιο φθηνα. δεν τα ηθελε κ εγινε ο κακος χαμος. πατησε ΤΑ κλαμματα στο αμαξι κ ελεγε να παμε σπιτι. οταν φτασαμε σπιτι δεν ηθελε να κατεβει, ηθελε να κοιμηθει στο αμαξι κ φωναζε για την πιπιλα. εκλαιγ τοοοοσο πολυ που οταν τελικα τον κατεβασαμε εκανε εμετο :( κ κατουρηθηκε (εχει να κατουρηθει μηηηηνες) κ αρχισε να ουρλιαζει εκανα τσια πανω μουυυυυυυυυυυ πω πω δραμα η κατασταση..

μετα ετοιμασαμε την τουρτα μου για αυριο (σοκολατινα με τοπ απο κρανα πανω, πρεπει να εγινε τελεια) καναμε φαγητο, φαγαμε κ πηγε για υπνο σχετικα ηρεμα.. ουφ

θου εγω θα σου κανω την κορη, κανε κ εσυ ενα γιο ακομα να συμπεθερεψουμε :mrgreen:

τα 28 κλεινω! αχ παει σταφιδιασα κ εγω!

φιλακια κοριτσαρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Λένα γενεθλιάζεσαι?

Χρόνια σου πολλά να τα εκατοστήσεις [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] περισσότερη υγεία, περισσότερη ευτυχία, περισσότερη τύχη......περισσότερα χρήματα :roll::roll:;)

άντε και με μια κόρη να την δώσεις στην Θούλη :lol::lol::lol:

θυμάμαι που - πέρυσι ήταν? - που σου έκαναν καντάδα οι φίλοι σου και ο Τ.? ή αυτό το έκαναν στην Σισσιώ? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια αν κοπει το εσπα χεστηκα ..θα το εχω σπιτι..οπως κ ολοι φυσικα..αλλα αν κοπει σιγουρα ο οεκ τη κατσαμε..η δοση θα παει 700 ε..

με βλεπω συντομα μια μετακομιση..μα σιγουρααααα

αυτά μας έφαγαν

από το ΕΣΠΑ επωφελούνται χιλιάδες άτομα και επιχειρήσεις σε όλη την επικράτεια..

μην κοιτάζουμε μόνο τι ζημιώνει άμεσα τον εαυτό μας.

Όλα είναι κύκλος και ακόμη δεν το έχουμε καταλάβει.

καλημέρα σας :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και συνεχίζω :mrgreen:

χτες έμεινα στη μαμά μου ο Γ είχε υπηρεσία..

η Ι έκανε 39 πυρετό είμαστε με αντιπυρετικά

Το ντεπόν δνε της κάνει τίποτα, μόνο με το αλγκοφρεν πέφτει ο πυρετός :roll:

Είμαι στη δουλειά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλάρα μου συγνώμη αν "ακούστηκα" κάπως, δεν τα έχω μαζί σου φυσικά

αφορμή πήρα απλώς γιατί τελευταία κάτι τέτοια ακούω από πολύ κόσμο για όσα συμβαίνουν.

(Εμότικον που αγκαλιάζει)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Τι κανετε;;;

Εγω χαλιααα..ειμαι μαλλων κρυομενη…ποναει ολο μου το σωμα!!!

Το ιδιο και η πεθερα μου…ελπιζω να τη σκαπουλαρουν τα μικρα γιατι αλλιως…ζητω που καηκαμε..

Χτες ειδα την Μιτσακοοικογεννεια…πωπω..μα καλα..ΠΟΣΟ αδυνατη είναι;;;…κουκλιτσα ..και ο ΑλφαΒητας της..τι καλος ανθρωπος!!!

Φυσικα ο Χ βρηκε απλετο χρονο και ειχε τη Βασιλικης το φτυσημο και σβαρνιοταν…μετα πηγε και χωθηκε σε ένα παρτι οπου αρχησε να χωροπηδαει και να χορευει..και φυσικα τσιμπισε δωρακι…και μαλιστα δυο..αχ…μ’αρεσει που τον λεω φλουφλη..αυτο το παιδι θα πετυχει ότι θελει στη ζωη του με την γοητεια του-ηθελα να ηξερα σε ποιον μοιαζει;;;;

Κουμπαρουλα..τι καλα νεα με το Λιο…αντε αντε..θα βγει ενας αντρας βαρβατος…ελα ρε..μην ακουω χαζα..τελειος είναι!!!

Θα σε παρω τηλ μολις αποκατασταθει η ακοη καιη ομιλιας μου..αλλιως θα νομιζεις ότι μιλας με τι Μις Πιγκι

Οσο για τη ρυθμικη..δεν παιζει να παει καπου αλλου;;;

Λενα μουυυυ..Χρονια πολλα κοριτσαρα…με υγεια πανω απ’όλα και να βρει συντομα ο Τολης μια δουλεια.

Για τον Ανασταση..ολα τα ιδια κανουνε…

Λενακη στα ειπαν τα κοριτσια..ελπιζω να εισαι καλυτερα σημερα

Μαρακι μουπεραστηκα..αμαν ρε παιδ μου…γιατρο πηγατε;;;

Αυτά..παω να κανω κανενα τσαι…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σήμερα ο δρόμος το πρωί ήταν σκότωμα :? πολύ γλίστρα!!! :? η Ρ. γλίστρησε και έπεσε, ευτυχώς την κρατούσα και δεν χτύπησε, απλά βράχηκε το παντελονάκι και όταν πήγαμε στον παιδικό το έβγαλε και το βάλαμαε στο καλοριφέρ! :|

Μαρία περαστικά στην Ι :x

Χρύσα ελπίζω να μην αρρωστήσεις, πιες ένα ζεστό τσαγάκι από αυτα που σου αρέσουν! :D

Θούλη μπορείς να την πάρεις τηλ. και να την καλέσεις, πού είναι το πρόβλημα αν είναι και τα κορίτσια?

ευκαιρία να την γνωρίσεις :roll::roll:

ρώτησες την δασκάλα για να βγάλεις φωτό τα παιδιά? κανονικά έπρεπε να ρωτήσεις την μητέρα του κοριτσιού αν το επιτρέπει! :!::!:

Λενάκι από Σεπ θα το κάνει το τεστ η Ε.!

πώς είσαι σήμερα? :?:

Αφρο :lol::lol::lol::lol: βρε τον Μανωλιό!!! :roll::roll::roll: σε δουλεύει ψιλό γαζί!!! :lol::lol::lol:

Λένα πόσες φορές έχουμε τέτοια ξεσπάσματα, όχι για αγορές από ΣΜ, αλλά για άλλους λόγους.......

και δεν νομίζω να υπάρχει παιδί που να μην έχει!!! :?

ο καιρός είναι μάπα, πώς θα ντυθούν τα παιδιά για να κάνουν αποκριάτικο πάρτυ? :?::?: ειδικά του Λ. είναι στο προαύλιο!!! :?

Συμπεθέρα καλή κάρτα φαίνεται :)

και κάτι άλλο ήθελα να πω, αλλά δε το θυμάμαι τώρα......

για το ΕΣΠΑ και η αδελφή μου σκεφτόταν από Σεπ να το κάνει.....είναι σίγουρο ότι καταργείται? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

καλα να περασετε!! πρωι επρεπε να την κανετε???? :evil::evil::evil::evil::evil:

βρε μαρθα εσυ χεστηκες για τρο εσπα..αμα ομως θελησεις να δουλεψεις τοτε να σε δω!!!! :(

εγω του χρονου θα πρεπει να σταζω το 400-500αρι και αγχωνομαι απο τωρα..γιατ ιαμα τον παω σε δημοτικο παιδικο θα πρεπει να το παιρνω πολυ νωρις πραμα δυσκολο ή αμα τον παω προνηπια ακομα χειροτερα..1 το μεσημερι δεν σχολανε????? :evil::evil::evil::evil::evil:

εχω δουλιτσα..αυριο θα ειμαι σπιτι αμα θελετε καφεδακι!!!

φιλια!!!!!!!!

αααα γωγω καλως ηρθατε!!!!!!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη για το ΕΣΠΑ δουλέυω και από το ΕΣΠΑ πληρώνομαι.

Αλλά ειλικρινά το τελευταίο που με απασχολεί είναι τα 620 που θα χάσω αν κοπεί

(που δεν νομίζω να κοπεί, γιατί έστειλαν αρκετά χρήματα τελευταία)

Έτσι κι αλλιώς τι τώρα τι σε λίγους μήνες.

Απλώς σκεφτείτε όλα τα προγράμματα ΕΣΠΑ από τα οποία επωφελούμαστε

Το πρόγραμμα για τους παιδικούς σταθμούς,

Οι επιχειρήσεις που χρηματοδοτούνται από το ΕΣΠΑ

Η Βοήθεια στο σπίτι

και ένα σωρό άλλα.

Και ξαναλέω είναι όλα κύκλος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaa και για ξεσπασματα που λετε..

ενα σας λεω..εχθες πηρα σηκωτο τον μικρο απο το bowling και εκλαιγες σε ιολη την διαδρομη κανα 25λεπτο να γυρισουμε πισω..ομως οχι ρε με γανιασε!!!! να δουμε την αλλη φορα θα πεταει μπαλες στον διαδρομο?????????????? :evil::evil::evil::evil::evil:

ειχα ομως μια στεναχωρια μετα... :(:(:(:(:(:( τον τσιμπισα κιολας να σταμητσει να κλαιει.. :(:(:(:(:(:(:(:(:evil::evil: μα τι αχρηστη ρε παιδια...με σιχαινομαι ωρες ωρες..αληθεια.... :(:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛημερα!

Κουμπαρουλα...περαστικα ...ελπιζω να μην κολλησουν τα παιδια...η μεση του Ο. πως ειναι ?

ελπιζω καλα...γιατι...αρρωστος και με μεση ...δεν σε βλεπω καλα!

ο Φοφος...τελειος!

το Μητσακι...καλε ειδες σα 17χρονο ειναι...!

Μαρια...περαστικα σας!

οσο για το εσπα...το βοηθεια στοσπιτι ειναι εκτος...δυστηχως η ληξη τους θα ειναι το ιονιο...το υπεγραψαν οι κυβερνοντες μας 31/12...κριμα γιατι σε καποιες περιοχες εκανε πολυ καλη δουλεια..!

ρε κοριτσια το θεμα παιδικος ειναι ειναι 2 το πολυ 3 χρονια...τα υπολοιπα ειναι που μας καινε!

ετσι οπως τα εκαναν που θελουν αν μειωσουν θεσει εκπαιδευτικων...ποσα παιδακια θα ειναι μεσα στην ταξη?

καπου μεσα στο δαιμονιο αναγραφει οτι σταδιακα οι κατωτεροι μισθοι στην Ελλαδα θα πρεπει να ειναι ιδιοι με την υπολοιπη ευρωπη...ητοι...Βουλγαρια 185 ευρω!....

θυμαστε που σας ελεγα θα παω να γινω χορευτρια στη βουλγαρια?

εεεε δε θα χρειατσει να ξενιτευτω!

νυσταζω....

δεν κοιμαμαι καλα το βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι σπιτι..ειμαι σκατα..ποναεςι ολομου το σωμα....αλλα...πρεπει νααξαφανισω τα μικροβια..μεχρι να ερθει το μεγαλο μικροβιο σπιτι..,..

Θα πλακοθω στα τσαγια και στις σουπες..ε ρε γλεντιαααα..

Βενετια μην ακουω χαζα...ρωτα το μιτσακι το εκανε χτες οΧ...

Βικυ δηλαδη θα γινει και στις πολοιπες χψρες τοσο;;;;..στη Γαλλια πχ;;;..παντως οι μισθοι στη Βουληγαρια παιρνουν την ανιοσα να ξες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααα!!! :D:D:D

Καλε ειχα να μπω μερες και πεφτω πανω σε ενα αλπμουμ της Θου "εδω υπαρχει ενας ερωτας μεγαλος"..Α λεω ωραια..Παω να καμαρωσω την Ειρηνη...και τι διαπιστωνω... :o:o:o

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΕΙΡΗΝΗ... :lol::lol::lol::lol: ΘΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ :lol::lol::lol: ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

μαρη θα σε σκισει η Νατασα..Οι οι οι οι.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Τι κανετε κοπελαρες μου;;;

Εμεις ειμαστε λιγο μουδιασμενοι... :?:?:? Ο Γιωργος τελικα την εχασε τη μητερα του απο λοιμωξη του ανεπνευστικου..(την κολλησε στο νοσοκομειο).Χθες ηταν η κηδεια.Ειναι πολυ στεναχωρημενος. :(:(:(

Ειχα και τον Νικολα αρρωστο μια εβδομαδα..Ελεος..Με σταυρωσε..Εχει παθει μια απιστευτη μαμακιαση... :roll::roll::roll:

ΚΑι μολις εγινε καλα ο Νικολας ξεκινησε να αρρωσταινει ο Φωτης... [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Αυτα εν ολιγοις τα νεα μου..Ελπιζω απο αυριο που επιστρεφω στη δουλεια (την πρωινη) να σας παρακολουθω.

Βίκυ ακομη εδω βρε θηριο ε;;; :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωπα ρε παναγιωτα!!!! :o:o:o:o:o:o:(:(:(:(:(:(:(

συλληπητηρια!!!! :(:(:(:(:(:( ρεστα καλα καθουμενα?? ποσο χρονων? οχι οτι παιζει ρολο... :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

ρε βικυ ο παιδικος δεν ειναι τοσο ασημαντο οσο το λες...! καποιοι δυσκολευοντια εστω για αυτα τα 2-3 χρονια να πληρωνουνε ιδιωτικους σταθμους και ειναι μεγαλη βοηθεια..

θα μου πεις παντο σε δημοτικο ναι αλλα εκει σχολανε πριν τις 4 ή το αργοτερο 4...ε πειτεμ ου καποιον που να δουλευει και να σχολαει 3.30 το μεσημερι(στον ιδιωτικο τομεα)..κανενας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωταμου συλληπητηρια και απο εδω.

Ζωη σε σας..κριμα να φευγει τοσο αδικα κοσμος....

βενη εγω σχολαω στις 3 :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

για μερικους μηνες ακομα... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε χρυσα αλλα εχεις το μειωμενο που ειναι για 2 ωρες καθε μερα..

η κοπελα στο γραφει οεχει μειωμεν ογια 1 ωρα και σχολαει 4 και εγω δεν εχω μειωμενο...δηλ. οι ελ. επαγγελματιες και αυτοι που δεν μπορουνε να νωρις γενικα παιρνουεν τον μπουλο..μην μιλησω για το σχολειο :evil::evil::evil::evil: αμα δεν εχεις γιαγια κοντα την εκατσες!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βενη ενοειται οτι ειναι συμαντικο και ο παιδικος...αλλα το σχολειο ειναι πολυ περισσοτερα χρονια....ειναι τα εφοδια για τα παντα...με αυτο το σκεπτηκο το ειπα...!

καλα αν δεν εχει βοηθεια.... την....μπιπ!

Παναγιωτα...συλληπητηρια και παλι!

τελικα γυρισες πρωι για δουλεια?

τα καταφερες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα συλληπητήρια :(:(:(:( κρίμα για την γυναίκα :(:(:(

ξέρω είναι πολύ επικύνδυνο να κολλήσεις στο νοσοκ., το θυμάμαι από την μαμά μου, κάποια στιγμή την μεταφέραμε σε μονόκλινο και εμείς μπαίναμε με μάσκα μέσα!!! :(:(:(:(

πάντως είναι κρίμα για αυτόν που φεύγει, πολύ κρίμα......κρίμα και για τον άντρα σου :(

τον πατατούλη ποιός θα τον κρατάει τώρα? :?::?:

περαστικά! :x

εγώ δεν κατάλαβα το "μισθοί Ευρώπης", ποιές χώρες είναι στην Ευρώπη? :?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...