Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυκτίου Νο 60 -ελπίζω...


Recommended Posts

συμπεθέρα είσαι 37 εβδ? :D μια χαρά....τον Λ. τον έκανα στην 38 εβδ. 2950γρ! :D

ο δικός μας εκτυπωτής όλο άδειος είναι....κάνουμε 2-3 έγχρωμες εκτυπώσεις και μας βγάζει μήνυμα ότι λείπει το έγχρωμο μελάνι, έτσι παίρνω το στικ και πάω στο ΣΜ και εκτυπώνω τις φωτό αν θέλω!!!

Χρύσα χαιρετισμούς στο Μιτσάκι :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

h M-I γεννηθηκε στη 37η εβδ. 3250

τωρα ...δεν ξερω,...!

αυτο θελω να κανω και εγω....αλλα εδω δεν εχει τιποτα...πρεπει να παρω αμαξι και συνηθως το ξεχναω!

εχουμε ελαχιστες εκτυπωμενες και πολλες στον Η/Υ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geiaaaa :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

γωγωκα :x:x:-*:-*:-*

καρολ χαιρομαι που ολα καλα,,μα σεξ κ συ θελεις? :lol::lol::lol:

παιδια αν κοπει το εσπα χεστηκα ..θα το εχω σπιτι..οπως κ ολοι φυσικα..αλλα αν κοπει σιγουρα ο οεκ τη κατσαμε..η δοση θα παει 700 ε..

με βλεπω συντομα μια μετακομιση..μα σιγουρααααα

αργι ολα καλα?με τη πλατουλα καλα?

ρε βικυ αντεχεις μπραβο..μα τεραστιο θα το βγαλεις

νατασουλα θα μας ερθετε στο παρτυ?για πειτε κοριτσιααα..εσυ φρικιο? :lol::lol::lol::lol::x:x:x πλακιτσα

πηρα μιτσακι.κ ρωτησα αν τη βολευει κεντρο καλυτερα παρα κοσμος..

με ειπε οτι το κεντρο ειναι πιο κοντα αλλα το κοσμος εχει παρκινκ..οποτε το προτιμαει..

οποτε 11 στο κοσμος..οι παιδοτοποι ειναι κλειστοι ολοι με ειπεη νατασα...για πειτε?παμε κοσμος κ οπου παμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια μου ναι....Ήμασταν νοσοκομείο...Η μπεμπουλίνα μου, η κουμποτρυπούλα μου είχε πνευμονία..... :cry::cry::cry::cry::cry: Ευτυχώς τώρα όλα καλά.... :D:D:D

Αρτζιιι εννοείται ότι ήμουν συνέχεια στο νοσοκομείο...Εκεί κοιμόμουν....Εκεί όλη μέρα...Μόνο μια μέρα έφυγα για 5-6 ώρες, πήγα στη διαιτολόγο και μετά σπίτι στην Ιωάννα.... :roll::roll::roll: Ευτυχώς ήμασταν σε μονόκλινο...Πολύ μικρό βέβαια, αλλά μόνοι μας...Πολύ καλές νοσηλεύτριες, εξαιρετικοί γιατροί...Και το σημαντικότερο δεν πληρώσαμε ούτε ένα ευρώ....Το Ιατρικό είναι συμβεβλημένο με το ταμείο μας... ;););)

Όσο για το θηλασμό......Τι να σας πω....Η πρώτη γιατρός (επιμελήτρια) με ένα κοριτσάκι 3 χρονών που κατά τ'άλλα ήταν σούπερ γιατρός, πάνω στη συζήτηση, της είπα ότι ξυπνάει ακόμα τη νύχτα 1-2 φορές για να θηλάσει...Και μου λέει "Οκ...Θήλασε...Κοντεύει 10 μηνών....Ολόκληρη γαϊδουρίτσακαι ακόμα να θηλάζει τη νύχτα;;;;;" :shock::shock::shock::shock::shock: Πρέπει να της το κόψεις....Της λέω "Μα δεν με πειράζει...Αν σταματήσω να θηλάζω, θα ξυπνάω νυχτιάτικα να της φτιάχνω γάλατα και μέχρι να το φτιάξω θα ουρλιάζει το μωρό..." :roll::roll::roll: Απάντηση...."Με το ξένο δε θα ξυπνάει καλέ...Είναι βαρύ..." Της λέω "Της έχω δώσει μια φορά ξένο και το ίδιο ακριβώς έκανε...Ξύπνησε κανονικότατα και μάλιστα περισσότερες φορές απ'ότι συνήθως..." :roll::roll: Μου λέει "Ε, δε γίνεται από τη μια μέρα στην άλλη...Θέλει υπομονή...Καμια 10αρια μέρες να την αφήσεις να κλάψει να καταλάβει ότι τη νύχτα δεν έχει φαγητό..." :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Της λέω "Μπα...Βολεύομαι με το θηλασμό...Ευκολία είναι...." :evil::evil::evil::evil:

Νοσηλεύτρια "Ακόμα θηλάζεις;;;" Ναι λέω εγώ..."Αχ πώς αντέχεις ακόμα;;;;;" :shock::shock::shock: Της λέω "Καλέ τώρα είναι πανεύκολο....Δε θηλάζω συνέχεια.....Στην αρχή ήταν λίγο ζορι, αλλά τώρα είναι τέλεια..."Εγώ πάντως στη θέση σου δε θα θήλαζα τόσο καιρό...Ό,τι πήρε πήρε" η απάντησή της... :evil::evil::evil::evil:

Γιατρός (άντρας)....Παίρνει υγρά;;Πίνει νερό;;;; Λέω "πίνει, αλλά λίγο..Αλλά θηλάζει πολύ" λέω εγώ...Ακόμα θηλάζει μου λέει;;;;;;;Λέω ναι...Μικρούλα είναι ακόμα..."Να ξέρετε ήταν λίγο αφυδατωμένη..."Λέω "δε φταίει ο θηλασμός...Φταίει το ότι ήταν άρρωστη....Θα θηλάζω περισσότερο..." :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σε ολόκληρο νοσοκομείο μόνο ΜΙΑ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ που με είδε να θηλάζω μου είπε..."Τι καλάαααα...Θηλάζεις ακόμα;;;;" Λέω εγώ "ναι..."Μου λέει "μπράβο...Το καλύτερο κάνεις...Κι εγώ την κόρη μου ένα χρόνο τη θήλασα..." :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Και ο καθηγητής που ήταν υπέυθυνος της κλινικής δε μου είπε απολύτως τίποτα...Ούτε μη θηλάζεις ούτε γιατί θηλάζεις..... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Αφροοο έκοψε ο Μανωλάκης την πάνα;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Μπράβο το αστεράκι μου.... :x:x:x

Η Ιω καλά είναι..Μια χαρούλα...Δεν έχει πάει καθόλου παιδικό αυτό το μήνα...Θα την πάω τον άλλο μήνα για να μη φέρει πάλι κανέναν ιο και υποτροπιάσει το μπουμπούκι μου...... :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο μπραβο στο μανωλακη..εμεις τ βραδια πλεον εχουμε ατυχηματα..τελος τα κατουρλια..δηλ στις 15 μερες εκανε μια φορα..οουυυυυυυυυυυυυ τελεια.

μαρακι περαστικα σας ρε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω σπανια κανω αργυρΩ τορτελινια ,αλλα δεινω και στον Μ ας φαει κατι και ας ειναι και .....

φυσικα δεν του εβαλακρεμα γαλακτος αλλα μονο τυρακι .

τον εβαλα για υπνο με κλαμματα .... :(:(:(:(:( και να εφταιγε θα ελεγα καλα να παθει ....

καλα και το βραδυ φοραει πανα για καλο και για κακο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ εγώ θα της έλεγα "γαϊδουρίτσα είναι η δικιά σου" :evil::evil: άκου γαΙδουρίτσα :evil::evil::evil:

είδες η παιδίατρος? ;)

Θούλη ναι ρε συ Κόσμος και όπου να΄ναι :mrgreen: άντε μήπως και οργανωθούμε!!! :mrgreen::roll::roll:

η Ρ. δεν θέλει να πίνει γάλα το πρωί, το έκοψε :( .... το βράδυ τρώει ένα γιουρτάκι....από πού θα παίρνει ασβέστιο που δεν τρώει ούτε λαχανικά? :?::(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα όταν ειμαι εγώ σπίτι δεν κοιμαται μεσημερι ,με το μπαμπα της κοιμαται καμμια ωρίτσα,επίσης το βραδυ να κοιμηθει το πολύ 9-10 ώρες ,προχθες συμπλήρωσε 15μιση ωρες ξύπνια και παλι εαν δεν πηγαινα να ξαπλωσω μαζι της με κλειστα τα φωτα δεν θα κοιμοταν...ολο λεει δεν βλέπω μαμά ,δεν βλέπω...με ένα παράπονο... :(

Θου ποτε θα κάνεις πάρτι?η μικρή είναι στη Θεσσαλονίκη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηγα τ Μ-Ι στο νεο τμημα τη ρυμικης....με απογοητευσε...

η δασκαλα...εχει γνωσεις αλλα οχι μεταδοτικοτητα....και εκανε οτι ηθελε....οχι μονο αυτη!

μου ειπε οτι θελει να συνεχισει εκει που πηγαινε...

δεν ξερω...θα μιλησω αλλη μια φορα στη δασκαλα...ισως της αλλαξω και ωρα ...δεν ξερω...!

δεν ειναι το χρματικο...αλλα οτι δεν υπαρχει πειθαρχια...!

Γωγω...απο εδω και περα θα ακους διαφορα...απλα θα αδιαφορεις!

τωρα νοιωθω να με εγκαταλειπουν οι δυναμεις μου...

ο Π. αυριο ολη μερα...ελπιζω να μην γεννησω αυριο..με βλεπω να πηγαινω μον μου στο μαιευτηριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα καλή το Μιτσάκη? :roll:

Σε τσακωσα!! :evil::P

Αμφιβαλλεις Αργυρουλα;;; :-w:-w:-w:-w:-w

Νατασουλι! :oops:

Χρόνια πολλά για το Ειρηνακι σας,να ζήσει, να την χαιρεστε!!!!!!!!

Γραφω απ' το κινητό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα φυσικα..σε περιμενουμε..ετσι ειχε γινει συναντηση κ γεννησε η αναστασια..ειδες που το θυμαμαι???????

παιδια τι αποψη εχετε για τη εξπρες σερβις?

μας καναν ενημερωσει..για 6 μηνες δυοα παιδια 440

εχει μεσα ΟΛΕΣ τις ειδικοτητεσ γιατρων κ εμβολια..

αλλα ρε παιδια περα απο τις ιωσεις δε εχουμε θεμα..τι να δωσω τοσα λεφτα κ να τα κανω ντε κ καλα εξετσεις αιματος κτλ?

καλυτερα να κανουμε απο ενα εξαμηνο για μας(Θ+Α)κ να κανουμε ενα τσεκ απ

κ θα βγει 700+

αλλα κ παλι καλυτερα να πας σε ενα διαγνωστικο κεντρο που σε παρεχει τσεκ απ σε δινει λιστα με το τι εχει μεσα με 250 ε

επισης..δε ξερω αν σας εχω πει..ο θοδωρης εχει ΤΡΕΛΑ με τη γεωργια..μονο αυτη αγαπαει μονο αυτη αναφερει στα παιχνιδια ζωγραφικη κτλ

πετυχα μια μερα τη μαμα της της ειπα οτι ο θοδ ολο λεει για αυτη αλλα εμεινε λιγο μαλακας..εννοω τις ηρθε αποτομο :lol::lol: ε εγω ειπα οτι ο θοδ ειχε πει να παμε σπιτι της να παιξουμε κτλ

αυτη δε ειπε τιποτα.ε το αφησα

ρωταω τις δασκαλες..λεει τη προστατευει..παιζουν τελεια..κ ολο τη φιλαει..μα λεω να ειμαι απο μια μερια να δω πως παιζουν..αυτη εχει γενεθλια 21 φεβρουαρ :mrgreen:

κ χτυπαει σημερα τηλ κ ηταν η μαμα της 8-)8-) μας καλεσε στο παρτι τηςαλλα τη ειπα οτι εχουμε 2μερο παρτι αλλα δε τη ειπα αυτη να ερθει γτ αν ερθει με σας δε ξερω πως θα ενιωθε μιας κ ουτε γω τη ξερω :roll::roll:

ετσι τη ειπα να συναντηθουμε απο κοντα απο βδομαδα..μα ποοοοοοοοοοοσο χαρηκα..ρε παιδια τη λατρευει..

πηγα μια μερα κ ρωτησα τις δασκαλες να τους βγαλω φωτο..να δειτε ποζες..θα σας βαλω στη ομαδα..

γιωτα λεω κυριακη//θα ερθουν?????????????? :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από μένα!!!

Τελικά ψιλοαρρώστησα αλλά ήδη νιώθω καλύτερα :D

Μόλις έκανα και την γυμναστική μου,Αφρο εσύ κάνεις καθόλου;

Γωγώ περαστικά στην μικρούλα σου,ελπίζω να ήταν η τελευταία φορά που σας ταλαιπώρησε ;)

Όσο για τον θηλασμό,τι να πω,αφού τα ξέρουμε τα ελληνικά δεδομένα :(:(:(

Αφού δεν σου είπαν ότι δεν έχεις λεφτά γι αυτό θηλάζεις,ναι το έχω ακούσει και αυτό :twisted::twisted:

Καλά να περάσετε στο κόσμος αυριο κοριτσάρες!!Τι καλά να ερχόμουν και εγώ.....

Όσο για τη χώρα μας δεν θέλω να πω κάτι,τα έχουμε πει όλα άλλωστε,περισσοτερο χαλιέμαι όσο το συζητάω.....πολύ άσχημα τα πράγματα και έρχονται τα χειρότερα :(:(

Θα συμφωνήσω όμως με την Τόνια,την βουλή έπρεπε να κάψουν :twisted::twisted:

Θουλάκι δεν ξέρω να σου πω για την εξπρες,θεωρώ ότι είναι από τις πλέον αξιόπιστες όμως και είναι και μεγάλη τι να πω...

όμως καλά μαρη έχετε λεφτά για τέτοια;

Εμένα ο άντρας μου φαγώθηκε να αλλαξουμε στρώμα στο κρεβάτι και θέλει κοκοματ,1500 ευρώ 1260 με την εκπτωση,να το πάρω με άτοκες σκέφτομαι;είναι τέλειο όμως,το έχω δοκιμάσει...την κρίση μου μέσα

Σας αφήνω πάω για ταινία πάλι,ευτυχώς τελείωσαν τα ποπ κορν :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα χα! :lol::lol::lol: γελάωω! :lol::lol::lol:

θουλη η μελλουσα νυφη σου :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ,καλα μωρή,την ειρηνη την παρατησατε; :evil::evil::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εχει γενεθλια ιδια μερα με εμενα! :D:D:D:D:D:geek::geek::geek::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ω ναιιιι!εχεις να φας πολυ μα πολυ χωσιμο μιλαμε απο γυναικα ιχθύ!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θου θελεις ασφαλεια ια πιο λογο?

για εργαστηριακες εξετασεις?

εγω σκεφτομαι αφου γεννησω να κανω αυτο...http://www.stirixisygeias.gr/

αν και Αθηνα δεν εχει πολλα!

Θου αν ειναι να γενννησω δεν θα ερθω...χιιχιχ!

δεν θελω...βασικα σκεφτομαι τον πονο...!

τι καλος με τις γυναικες ο γιος σου!

Μ-Ι εφαγε αρακα, και 10 κοτομπουκες,,

τωρα ζηταει γαλα!

κατι τν εχει πιασει σμερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Δεν σας διαβασα ακομα εχω 8 σελιδες αμφιβαλλω αν θα τα καταφερω σημερα. Πριν αρχισω να σας ρωτησω: Χθες βραδυ ο Γ. θηλασε απο το δεξι μεμε τελευταια στης 9 και μετα στης 4. Οση φορα σηκωνεται θηλαζει απο το αριστερο γιατι μονο με αυτο κοιμαται. Αυτο γινεται καθημερινα εδω και πολυ καιρο χωρις προβλημα με το στηθος, μαλιστα του εδινα το δεξι στης 6:30 που σηκωνοταν και χορταινε. Χθες το ενιωθα γεματο και του εδωσα στης 4:00. Οση ωρα θηλαζα ενιωθα αυτον τον γλυκο πονο και την ανακουφιση που γινεται οταν αδειαζει το στηθος αλλα ο πονος δεν σταματησε οταν τελειωσε τον θηλασμο. Ποναω στην εσωτερικη μερια του στηθους στην μερια του στερνου. Ειναι κοκκινο σε μερικα σημεια και στην αρχη της θηλαια αλου. Δεν ειναι σκληρο αλλα ποναει πολυυυυ. Μαστιτιδα? Τι να κανω? Εκανα απαλο μασαζ, εβαζα τον μικρο να πινει απο εκει ολη μερα αλλα τιποτα...Για πειτε πλιζ! Σορρυ για το μεγαλο κειμενο :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...