Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυκτίου Νο 60 -ελπίζω...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρία περαστικά :x

όμως αφού κοιμάστε όλοι μαζί ρε συ είναι λογικό όταν ο ένας είναι άρρωστος, να αρρωστήσουν και οι άλλοι!!! :!: όσο και να προστατεύεσαι δλδ......

έχει χιόνι ακόμη στην Λάρισα? :?:

Χρύσα εδώ αυτοί που δεν έχουν δουλειά, δεν ξερω αν λέγονται αργόσχολοι, μπαίνουν όμως στην κοινωνική πρόνοια δλδ η κυβέρνηση τους πληρώνει το ενοίκιο, ηλεκτρικό, θέρμανση και τους δίνει -νομίζω- 500ε για τα μηνιαία έξοδα, όπως φαγητό!! το ποσό εξαρτάται από τα μέλη της οικογένειας!.....δεν έχουν δικαίωμα να κάνουν αγορές, π.χ σπίτι............πολλοί είναι αυτοί που δεν θέλουν κάτι τέτοιο και κάνουν δουλειές με 1ε την ώρα!! :!:

επίσης το άρθρο που έβαλα λέει ότι την έρευνα την έκανε κυβερνητικό στέλεχος!!! :!::!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και καλή εβδομαδα όμορφες...

τι κανετε?

δεν θα επεκταθω για τα χθεσινα πολιτικα δρωμενα :evil::evil::evil: ολοι τους και ολα είναι πουλημενα... :twisted::twisted: απορω τι αλλο θα δουμε...

κατα ταλλα όσο γινεται ..μου στε καλα?

μαρακι περαστικα και σε σας..

νατασουλα ειναι λιγο καλυτερα η δαναη?μην μπερδευτω παλι :lol::lol:

θουλαρα μου εχουμε καιρο να τ απουμε...λεω να σου ριξω ενα φονι να τα πουμε ;);)

αφρο μου θελω και εσενα να παρωωωωωω...τηλεφωνακι ε? :lol::lol::lol:

κατι θελει να ρωτησει η παπιομανα..... :oops:

ρε παιδια όταν δεν κανει να κανω σεχ...τοτε θελω σαν τρεληηη :oops::oops::oops:συνεβαινε και σε σας οταν εισασταν εγκυουλες? :roll::roll: πως κανουν οι γατουλες οταν θελουν... νιαουυυυυυυυυυυυυ :lol::lol::lol: τωρα που ναι καλα ο μπεμπης δεν ξερω μετα από ποσο καιρο επιτρεπεται μετα την αμνιο... :roll: και ντρεπομαι να τον παρω να τον ρωτησω... :oops::oops::oops: αν ξερετε....

οκ αφου το πα και αυτο... :!: συνεχιζω...

πηγα να παρω καφε πακετο...μετ απηγα μαναβη και πηρα 3 γαλατα...ελπίζω να μην θεωρείται βαρος... :roll: και μετα ενα γρηγορο φαρμακειο και σπιτι...αλλα κουραστηκα ...λογικο ναμου πειτε μετα απο τοσες μερες ταβλα... ;)

παναγιωτινι...σισσακυ..που ειστε εσεις φιλεναδες μου?

γωγακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι...μπες βρε να μαθουμε τα νεα σας.....μας λειψατε ..η μικρουλα ειναι τελειως καλα????

θεσσαλονικιες μου κοριτσαρες καλα να περασετε με την δημητρουλα μας...ζηλευω...θα θελα πολυ να σας γνωρισω και εγω...

μακια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιμουυυυυυυυυυυυυυ...σου γραψα απο κατω...για δες... :lol:

με την πιπιλα και τον ανασταση πως πηγε???????

ευτυχως το πονάκι που χα πέρασε...

σε φιλωωωωωωω :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάρολ δεν θυμάμαι να σου πω πόσο μου είχε πει εμένα, ίσως και 2 εβδ.!.....δεν είναι κακό να ρωτήσεις τον γιατρό!!!

πόνο έχεις σήμερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Karolinaki moy ta filia moyю

Κανε κρατη μαρι...δε θα παθεις τιποτα..νιαζουρηζε μονο!!!!

Ρωτα τον γιατρο σου ομως καλου κακου ε;;;;;; ;););)

Δηλαδη αργυρω πχ αν εγω η Χρυσα..ερθω στη Γερμανια..και δεν γουσταρω να δουλεψω μπορω να καθομαι να μου πληρωνει το κρατος ενοικιο και λοιπα εξοδα κοινης οφελεις και μου δινει και 500 ευρω για τροφη και ρουχα..και εαν κουβαλισω και τα κουτσουβελα μου μαζι γινονται περισσοτερα;;;

Υπαρχουν ανθρωποι που δεν ειναι ευχαριστιμενοι απο κατι τετοιο;;;;

γιατι αποκλειετε να ειναι ετσι απλα τα πραγματα..τοτε οποιοσδηποτε δεν θελει να δουλεψει θα ερχετε Γερμανια.

Παντως παιδια νομιζω πραν της πλακας και σε συνεχεια αυτου που ειπε η Αφρο πριν- οτι στο νετ υπαρχουν ανθρωποι οι οποιοι πραγματικα δεν εχουν με τι να ασχοληθουν και καθονται και κανουν επειδηξη γνωσεων και αποψεων ανευ ουσιαστικου αντικειμενου και αναλωνονται σε ιντερνετικους καυγαδες...

ειλικρινα δεν ξερω που βρισκουν τον χρονο...

μα εχουνα ποψη επι παντος επιστιτου..ουτε η Αργυρω που ειναι μαστερ του γκουγκλαρισματος δεν ειναι τοσο ενημερωμενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχαχαχαχαχαχα

Χρύσα όχι, πρέπει να έχεις δουλέψει πρώτα, κάτι σαν ταμείο ανεργείας...επίσης ποιός είναι αυτός που δεν θέλει να εργαστεί? μόνο οι τεμπέληδες!....προνόμοια έχουν και οι μετανάστες, όχι από ΕΕ, κυρίως αυτοί που έχουν ζητήσει πολιτικό άσυλο.....τους πληρώνουν ακόμη και το κινητό τηλέφωνο, τα εισητήρια των ΜΜΜ!!!!! κ.α.!!!

φεύγουμε πάμε να πάρουμε την Ρ. από τον παιδικό.....ρε κορίτσια όταν πάω να την πάρω, έρχεται τρέχοντας στην αγκαλιά μου και δεν με αφήνει :o:o:o:o:o ....την Παρασκευή είμασταν αγκαλιά στον παιδικό για τουλάχιστον 10 λεπτά! :shock::shock::shock::shock: ...... καταλαβαίνω όμως ότι της αρέσει στον παιδικό, δεν νομίζω να μην περνάει καλά, ίσως να της λείπω, δεν ξέρω :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι αρτζι ευτυχως σημερα ειμαι καλυτερα...λιγα πονακια που χω ε πιστευω λογικο ειναι εγκυουλα ειμαι..παω να φαω παστιτσιο μιαμι και μαρουλακι σαλατιτσα...σλουρπ =p~=p~

χρυσα μακιαααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε δε με ρωτησατε πως παει ο Μ με το βρακακι !!! :twisted:

αλλα θα σας πω μονη μου :lol::lol::lol::lol: θελετε δεν θελετε να μαθετε :lol::lol::lol::lol::lol:

φοραμε ολη μερα βρακακι ..μονο αν θελει κακα του βαζω πανα ....αλλα δεν υπαρχει φορα που θελει τσισα και δεν του φευγουν πρωτα .....εχω τοσες πολλες φορμες και ομως σηερα εχω ξεμνει και του εβαλα και τις μπιζαμες του :o .....αλλα δεν του λεω τιποτα γιατι του φευγουν ,απο οτι βλεπω του φευγει λιγο ισα ισα να λερωσει και κανει πολλα στην λεκανη .

εγω χρυσα δεν αντεχω και αυτους που βαζουν τα παντα στο ιδιο τσουβαλι ...αντι να πουν μπραβο και παλι καλα υπηρξαν ανθρωποι εκει μεσα που ειπαν οχι σε ολα καθοντε και λενε οτι ειναι το ιδιο με τους αλους γιατι ψηφισαν το πρωτο ....ουτε ολοι οι ανθρωποι των ΜΑΤ ειναι δολοφονοι και γουρουνια ....

σημερα παει η διαιτα εφαγα κατι που αν το πω η χρυσα θα βγαλει τα χερια της απο την οθονη να της δωσω και αυτης :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!!!!!Τι κάνετε;;;;;Σας έλειψα καθόλου;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Μετά την πρόσφατη περιπετειούλα υγείας της κουμποτρυπούλας μου, επέστρεψα στη δουλειά και στο τρενάκι..... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Είμαστε καλά, συνεχίζουμε αντιβίωση και αερολίν μάσκα....Α!!!Και σιρόπι σιδήρου μας έδωσαν γιατί διαπιστώθηκε αναιμία.... :?:?:?:?:?:?

Η εβδομάδα στο νοσοκομείο δεν περνούσε με τίποτα...Κουράστηκα αρκετά, το ζουζουνάκι μου ταλιπωρήθηκε πολύ, αλλά δεν έχασε το χαμογελάκι της..... :x:x:x:x:x:x:x Είναι τόοοοσο καλή..... :x:x:x:x Επίσης, μου ξανααύξησε την παραγωγή καθότι θήλαζε συνέχεια.... :roll::roll::roll: Το τι άκουγα από κατά τ'αλλα εξαίρετους γιατρούς που θηλάζω ακόμα δεν περιγράφεται..... :shock::shock::shock::shock::twisted::twisted::twisted: Μόνο μια γιατρός μου είπε ΜΠΡΑΒΟ! :?:?:?:?:?:?:? Όποτε έρχονταν να δουν την μπέμπα, ήμουν μονίμως με το βυζί έξω..... :lol::lol::lol::lol: Και λέγανε "Ουπς...Θηλάζετε....Θα περάσουμε αργότερα..." :lol::lol::lol::lol: Κι εγώ ατάραχη, "καλέ ελάτε δεν πειράζει..." :lol::lol::lol::lol:

Αυτάαααα...

Σας έχω χάσει εντελώς.....Θα με ενημερώσετε αν συνέβη κάτι συνταρακτικό;;;;;; :roll::roll::roll:

Η Βίκυ γέννησε;;;;; :roll::roll::roll: Η Ερη πώς πάει με την εγκυμοσυνη;;;;;;

Σας ευχαριστώ όλες σας που με πήρατε τηλ και μου στείλατε μήνυμα για το ενδιαφέρον σας...Με συγκινήσατε.... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ομολογα κακουργα τι εφαγες!!!!

Γωγ τι θα γινει με την παρτι σου..θα μας δωσεις αναφορα επιτελους;;;;

Αργυρω εχω ακουσιε οτι καποιες απο αυτες τις παροχες κοβονται, οχι αυτες που αφορουν τους μεταναστες

Αφρο και εγω παλη επιφυλασσομαι...

δενε ιανι οτι τους κατηγορω για κατι...η για το οτι και το τι ψιφησαν..

σε εναν πολυ μεγαλο βαθμο φταινε..οχι για το μνημονιο..αλλα για πολλα..κορακας κορακου ματι βγαζει;;;;

Δεν ξερω ..ειλικρινα τους εβλεπα χτες και νομιζα οτι μςερικοι μιλανε ...σε ραδικια...μα καλα τα πιστευουν αυτα που λενε..η θεωρουν οτι ολοι εμεις γινομαστε χορτα..

Για τοςυ αστηνομικους και τα επεισοδια πιστευω ακραδαντα πως ειναι στιμενα, να απομακρινουν τον κοσμο και να τον αποτρεψουν απο το να διαδηλωσουν...

σηγουρα ξερουν ποιο ειναι οι γνωστοι αγνωστοι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσακι μου τι αναφορά θέλεις;;;;;; :roll::roll::roll:

Έχασε η Έρη το σποράκι της;;;;; :o:o:o:o:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: Εράκι μου γλυκό δεν μπορείς να φανταστείς πόσο στενοχωρήθηκα..... :cry::cry::cry: Κρίμα....Δεν ξέρω τι να σου πω...Σίγουρα ήταν ένα τυχαίο γεγονός.... :(:(:(:( Μην το βάζεις κάτω....Σου εύχομαι σύντομα ένα νέο σποράκι να γεμίσει την κοιλίτσα σου.... :x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μας την εδωσες την αναφορα μπουμπου!!!

Οκ..περαστηκα και αγυρηστα να ναι..και αλλο κακο να μη σας βρει!!!

Φευγω..παω σπιτι..να παραλαβω τον Χ απο τον παιδικο..και μαλλων σημερα θα δω και το Μιτσακι μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποια δημοκρατια εχουμε?

αυτο ειναι τρομοκρατια!

αλλα λογια δεν τους αξιζουν...

δυστηχως ....ολα περασαν...

ραντεβου το ιουνιο!

Γωγω...χαιρομαι που ειστε καλα!

περαστικα και αγυριστα!

Αφρο...πολυ καλα για τον Μ.

μπραβο του!

Κουμπαρα....τι κανεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω μου ξεχασα να σου πω καλος ηρθες και περαστικα .

ψαχνω ενα καλωδιο και δεν το βρησκω :twisted::twisted::twisted::twisted: και το καρτ ριντερ δεν δουλευει :twisted::twisted::twisted: ηθελα να περασω καποιες φωτο στον υπολ. αλλα .... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο ο Μ. μηπως ξερει που ειναι?

εγω θελω να εκτυπωσω μερικες φωτο της Μ-Ι....

αλλα εδω κοντα εν εχουμε φωτογραφειο!

η Μ-Ι τρωει αρακα..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο συμπεθερουλα μου γλυκια για τον γαμπρουλη μου!!!!! :D:D η νυφη σου μεχρι να φτασει στο σημειο αυτο αργουμε πολυυυυ ακομη...

μην πω εγω τι γουρουνιασα... :oops::oops: ξεκινησα με παστιτσιο εφαγα ενα κομματι..κομματαρα :lol::lol::lol: σαλατα μαρουλι και τσακισα λιγο ψωμι με δυο λαβας κιρι και σαν επιδορπιο δυο μπισκοτα τα καινουργια της αλατινη πτι μπερ με σοκολατα.... :@):@) τωρα πινω σοδα με λεμονι...με τη ζυγαρια ααααααααα δεν εχω πολλα πολλα..μακρια και αγαπημενοι... :lol::lol::lol:

γωγουλι μου σιδερενια η μικρουλα σας...οπως ειπαν και τ ακοριτσια περαστικα και αγυριστα κοριτσαρα μου... :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ περαστικά :x

η Ιω τι κάνει? θυμάμαι ότι ήταν άρρωστη, εσύ στο νοσοκ. την έβγαλες? :?

Αφρο τορτελίνια μόνο εγώ και ο άντρας μου τρώμε, τα παιδιά όχι!!! :roll::roll: έτσι δεν κάνω συχνά!!! :roll::roll:

Γωγώ καλά ρε η μπέμπα δεν είναι ούτε 1 έτους και σου έλεγαν ακόμη θηλαζεις? :o:o:evil::evil:

ούτε αρακά τρώνε.....

μπράβο στον Μανωλάκη για την πάνα :D:x

Συμπεθέρα δεν έχεις εκτυπωτή για φωτό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω ηταν νοσοκομειο η μπουμπου;;;;;;;; :o:o:o:o ημουν απουσα κι εγω και ειχα καταλαβει οτι εσυ ειχες αρπαξει καμια ιωση...πωπω περαστικα κι αγυριστα στη κουκλιτσα σου!!!!! :x:x:YMHUG::YMHUG:

ειμαι καπως σημερα...τελος παντων θα περασει κι αυτο!

Περαστικα και στην Ιωαννα σου Μαρακι!!! :YMHUG::x

Φρανιτακι καλα εισαι εκει που εισαι! ζηστο οσο καλυτερα μπορεις και μη σκεφτεσαι τα εδω...ουτως η αλλιως δε μπορεις να κανεις κατι! ;)

Λενακι με τη πιπιλα που ελεγες...εγω παντως θα του την ξαναδινα...απλως οπως και τωρα θα του επετρεπα να την εχει μονο στον υπνο και εντος σπιτιου! Σιγα μην εχανα τον υπνο μου και το ταλαιπωρουσα κι αυτο για να κοψει τη πιπιλα..καποια στιγμη θα τη κοψει δε μπορει! ;)

Αφρο μπραβο στο Μανωλακη για το βρακι!!!! :P κι εμενα ρε ακομη του φευγει πολλες φορες λιγο πριν παει τουαλετα γιατι ξεχνιεται με το παιχνιδι κι οταν αοφασισει να παει τουαλετα ειναι ενα σταδιο πριν κατουρηθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα...ο εκτυπωτης τα εχει παιξει...νασικα δεν παιρνει εντολη να εντυπωσει...οποτε βγαζουμε μονο φωττυπιες!

Τονια...λογικο αυτο που συμβαινει με τα τσισα...ακομα και η Μ-ι το παθαινει που εχει κοψει την πανα τοσο καιρο!

ξεχνιουνται!

σταματησα τ Μ-Ι απο τ ρυθμικη...θα την παω σε αλλη...

σε αυτη που πηγαινε το τελευαταιο διαστημα δεν τπυς εκανε τιποτα...

εμεινε εγγυος η δασκαλα που ειχαν ξεκινησει και η αντικαταστατρια δεν ειχε τροπο να προσεγγισει τα παιδια...τα εβαζε μονο να χορευουν....

παρ ολο που το ειπαμε ,,,δεν το διορθωσε...ετσι φυγαμε 5 παιδια μαζεμενα!

λεω στο νεο τμημα να την παω σημερα πρωτη φορα!

νοιωθω μια απιστευτη ενεργεια...ελπιζω να μην καταρευσω το απογευμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...