Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυκτίου Νο 60 -ελπίζω...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αφρο σοβαρα;;;

μπραβο ρε συ!!!!

ειναι τετραπερατο αυτο το παιδι..!!!

Αγρυρω ναι..τους εβλεπα χτες και πραγματηκα δεν ειχαν συνειδη\ση του τι γινοταν εξω ειλικρινα

ΜΑ φυσικα και ΔΕΝ εχουμε δημοκρατια...οταν οποιοσδηποτε Βουλευτης παρεκλεινη απο την κομματικη γραμμη..ειναι σαν τα προβατα στο μαντρι...οποιος αρνειτε να ειναι προβατο...αυτοματως τον εξοστρακιζουν απο το μαντρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλλον τα δευτερα "ξυπνανε" πιο γριγορα ....ο μανωλης στην ηλικια του μονο καθοταν .....δεν σκευτοταν καν να κουνηθει :lol::lol:

α ναι βγαλαμε και 5μτο δοντακι !!! και σε λιγες μερες θα σκασει και το 6κτο :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο ρε συ!!! Σηδερενια τα δοντακια

Ναι ισως..εγω βλεπω και απο τον δικο μου που οποτε τον ξαπλονω τουμπαρει κατευθειαςν..και σηκωνετε στα χερια..και αμεσως σηκωνει και τον πισινο...αυτος ισως καποια στιγμη και να μπουσουλησει..

ο Χ δεν μποσυλησε σχεδων καθολου..εκανε ερπινκγ και σε πιο μεγαλη ηλικια!!!

Αχ μιλησα με το Μιτσακι μας!!! τι καλη που ειναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ναι θελει πολυ να μπουσουλισει ...αλλα δεν ξερει πως να βαλει τα ποδια...τα χερια μια χαρα τα βαζει και προσπαθει .αλλα παει οπου θελει με τον ποπο του :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ..τρελαινομαι για μωρα που μπουσουλανε....

χιχιχ..τι καλος..θα μαθει να χειρηζετε τον πισινο του μην ανισυχεις..εμενα δεν τον κουναει καομα..απλα τον σηκωνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι έτσι είναι τα 2α προσπαθούν με κάθε τρόπο να κάνουν ότι κάνουν και οι υπόλοιποι της οικογένειας για να μη είναι τα αουτσάιντερς!!! :roll::roll::roll: ....το βλέπω και από την Ρ., αν κάνει κάτι ο Λ. θα το κάνει και εκείνη.....αυτό είναι καλό, έτσι μαθαίνουν και γίνοντα πιο ανεξάρτητα από τα 1α!!! ;)

Αφρο δεν πειράζει, καταλαβαίνω και με το "ο"!!! :lol::lol::lol:

τελικά η Ρ. έκοψε τσουλούφο από τις οφέλειες της! :( ....αλλά επειδή έχει πολλά δεν φαίνεται!!! :roll:

Χρύσα καλή το Μιτσάκη? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι τώρα που το θυμήθηκα: σας είπαν στον παιδικό για το dolphin test? :?:

πρόκειται για τεστ γλώσσας σε όλα τα παιδάκια σε αυτή την ηλικία (των 4) ..... έρχονται 2 δασκάλες από το δημοτικό και εξετάζουν τα παιδιά στην γλώσσα, αν δουν και δεν τα καταφέρνουν στο τεστ την 1η φορά, το επαναλαμβάνουν και 2η φορά και αν δεν τα καταφέρουν τότε σχηματίζεται ένα γκρουπ, όπου βοηθά τα παιδιά στην γλώσσα, έτσι ώστε να μην έχουν πρόβλημα στο δημοτικό! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε εχει απιστευτα νεα φρωνη...ενταξη ειναι και πιτσιρικα δεν το συζητω...αλλα ειναι γλυκητατη...περιμενω να δω ποτε θα τη δω!!!

Τα δευτερα ναι γινονται πιο ανεξαρτητα...με μερικες εξαιρεσεις..πχ στην δικη μα ςοικογεννεια..εγω ειναι πρωτοτοκη και ομως εγω ειμαι πιο ανεξαρτητη...το ιδιο και οικογεννεια του Ο..

Παντως στα δικα μου παιδια ισχυει αυτο που ειπε ο Ο...

οταν ηταν στη σχολη διαβαζε για ενα πειραμα αναμεσα σε εναν Λυκο και εναν Σκυλο...

πηρανε 2 κομματια κρεας και το κρυψανε κατω απο χορτα, ξηλα και φυλλα...και αμολυσανε τα δυο ζωα..το σκυλι οταν σηναντησε την πρωτη δισκολια, αρχησε να γαυγιζει αναζητοντας βοηθεια απο το αφεντικο του, ενω ο Λυκος δεν σταματισε να σκαβει παρα μονο ωσπου βρηκε την τροφη..

ε ο Χ ειναι σκυλος..ο Γ, Λυκος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ανεξαρτητο μπορει να μεταφραστει σε πολλα ...πχ ο αδερφος μου ειναι "ανεξαρτητος" επανω στην δουλεια του πχ βγηκε στην εργασια απο νωρις αλλα ψυχολογικα ειναι εξαρτημενος ...εγω μπορει να εφυγα πιο αργα απο το σπιτι και να χειραφετιθηκα πιοαργα αλλα ψυχολογικα δεν ειμαι εξαρτημενη ...εχω απομυθοποιησει τους γονεις μου εδω και παρα παρα παρα πολυ καιρο ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντομεταξη- για να ελαφρυνουμε λιγο την ατμοσφαιρα- ειδατ εκαλε με τι χαλι εμφανιστηκαν πολλες "σταρ" ( μη χεσω) στα γκραμι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα μη το λες..παιζει και αυτο που λεει η Αφρο..πχ ο Ο ειναι πολυ πιο ανεξαρτητος και αυτονομος απο την κουνιαδα μου...και ειναι και μολις 1,5 χρονο μεγαλυτερος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χθες το βραδυ εκει που ημουν στο φεις και εβλεπα τις εξελιξεις και προωθουσα λινκ εβλεπα και κατι κουλα και μου την εδεινε ...πως κρατηθηκα και δεν ειπα κατι χοντρο ....

πχ μια κοπελα που συνεχει ζηταει να κανουμε λαικ σε μια φωτο της για να παρει κατι ...6 φορες το εβαλε χθες το βραδυ ,ηθελα να της πω εδω ο κοσμος καιγετε και εσυ το παρκο σου ημαρτον !!!

η μαμαδοπαρεα καποια στιγμη λεει "μα που χαθηκατε ολες " :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: ηθελα να της γραψω που ζει και δεν ξερει που χαθηκαν ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

μιλησα με δημητρα...αυριο 11 η ωρα στο παιζοτοπο..οκ?

ενιωσα τυψεις κ τη ξανα πηρα να συναντηθουμε ραπουνζελ αλλα λεει το δρομο το εμαθε(γτ ξαναπηγε)κ ειναι με αμαξι οποτε δε εχει θεμα..

ΑΚΟΥς ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τα φιλια μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πισης..ξερετε κατι?

μολις εμαθα οτι οποιος πηρε δανειο μεσω οεκ αυτος θα πληρωνει απο δω κ περα τις δοσεις κ ΟΧΙ ο οεκ..δηλ 100-200 ε παραπανω...

το πουλαωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.star.gr/life_style/130480/

αφρο εδω τα ειδα..μπηκα να διαβασω κατι να ευθυμισω γιατι αλλιως την καταθληψη δεν την γλυτονω....

χαχαχ..γι'αυτα που λες;;;...ενα θα σου πω...και ασχετα με το τι γραφηκαν χτες..βλεπω τη ροη του φεισ καμια φορα και αναρωτιεμαι εαν καποιοι ανθρωποι συνειδητοποιουν ΤΙ ζουμε...και τι γυνετε αυτη τι στιγμη γυρω μας..

δεν ενοω κατι συγκεκριμενω..δεν ειναι καν φιλοι μου αυτοι για του ςοποιους λεω..τους βλεπω και απο τα τουιτσ τους ιδιους...

στην κοσμαρα τους γεννικα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορες!!!

Μα καλα δε βρισκεται ενας να καθαρισει μερικους απο κει μεσα;;;;;(τη βουλη) Να καινε τις περιουσιες του κοσμακη ξερουνε οι αλητες,να ριξουν καμια μολοτοφ στη Βουλη δε ξερουν;;;;;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted: και η 17 Νοεμβρη και ολες οι παραπλησιες οργανωσεις πουλημενες ειναι,γιατι ποτε δεν εφαγαν πραγματικους φταιχτες!!!!!

Αργυ αυτο το αρθρο με φουντωσε περισσοτερο!!!!!!!!!! καταστροφολογια για τη χρεοκοπεια,αλλα για να γραψει καποιος και τα δεινα του νεου μνημονιου να συγκρινουμε ποια ειναι χειροτερη περιπτωση;;;;;; :twisted::twisted::twisted:

Νατασακι να χαιρεσαι το Ρηνακι σου και περαστικα στη μπουμπου σου!!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα μου ντε..τονια αυτο λεω..και κλαιγονται κιόλας οι αχριστοπι..φτου τους ρε...

τεσπα..μη με φουντωνετε περισσοτερο...σημερα ηρθα με διαθεση την οποια ειλικρινα δεν γουσταρω να μου τη χαλασουν...που να σκυλιασουν οι αχριστοι...

Θουλακι το ξερω..αφου καταργουνται αυτοι οι οργανισμοι..

και η ξαδελφη μου που πηρε δανειο απο τον ΟΕΚ κλαιει με μαυρο δακρι γιατι εχει και μαγαζι.

χαλια χαλια

Εγω με το μιτσακι θα συναντιθω πριβε :-p:-p:-p:-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι αφρο, το πιθανοτερο ιεναι πως θα σταματισει και αυτο γιατι χρηματοδοτειτα κατα ενα εμαγολο ποσοστο απο την ΕΕ αλλα υπαρχει και κρατικη συμμετοχη..

παντως η Ελλαδα απαλλαχτηκε απο την εισφορα του ΕΣΠΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

πραγματικη αηδια ειναι οι τυποι.. πω πω ... τι να πω πια

μωρη αφρο για το χιουμορ κ εγω σειχα απαντησει :D

μπραβο στον πανουλη!!

αργυρουλα θα εβγαιναν την παρασκευη αλλα εδε μιλησα με τη γωγω απο τοτε

χρυσα συμφωνω μαζι σου!! τα παντα παραγουμε.. τουλαχιστον απο τροφιμα ειμαστε αυταρκεις

ο τολης εχει φαγωθει να φυγουμε κ να παμε αυστραλια η καναδα :?

ειδικα αν δε βρει δουλεια.. δεν ξερω τι θα κανουμε

θουοπαιζοτοπος ειναι στο κοσμος ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και να συνεχισω τη μ@λ@κια που με δερνει..ε μα ειναι εμφανισεις αυτες στα BAFTΑ;;;;

ε ρε δεν παμε καλα λεμεεε

Λενα μου ειναι ευκαιρια να αναθεωρισουμε καποια πραγματα..αφενος οι Ελληνες παραγωγοι να βαλουν μυαλο και να βγουν οι ιδιοι να πουλισουν τα προιοντα τους- αφου ουσιαστηκα η δισθεωριτη αξια τους προκυπτει απο τους μεσαζοντες.....οχι πειτε μου τωρα ειναι λογικη ολα τα ΣΜ να "υποχρεονονται" να αγοραζουν απο τις κεντρικες λαχαναγορες;;;;

οπως και εμεις σαν ανθρωποι να σπουδαζουμε τα παιδια μας λογικα και οχι με τη λογικη του αρχοντοχωριατη...

τεσπα..

Το θεμα μεταναστευση δεν τοε χουμε εξαντλησει..αλλα τι νομιζει ακλε ο Τολης..οτι εκει ειναι καλυτερα;;;..ενας ξαδελφος μου που εφυγε προσφατα εχει αλλαξει 3 δουλιες...

μη νομιζει οτι εκει χωρις συγγενεις- βοηθεια- στιριξη θα ειναι καλυτερα..

ακομα και πολλα επιδοματα κοβονται..

ηθελα να ρωτισω και την Αργυρω εαν αληθευει αυτο..οτι κοβονται πολλα επιδοματα που αφορουν κυριως αργοσχολους και κα'επαγγελα βαρρος στη κοινωνια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...