Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυκτίου Νο 60 -ελπίζω...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

A!Lena υπαρχει περιπτωση να ειχε ς πολλη ωρα να θηλασεις απο εκει???¨η να στραβοκοιμηθηκες πανω στο μεμε?Παρακολουθησε το λιγακι!

Ειναι κοκκινο εξωτερικα?

Ναι Αργυ το ακουσα...Απο τι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και καλη κυριακη...

λενακι δεν ξερω να σε συμβουλεψω :oops::( μακαρι ναμην ειναι τιποτα...οι υπολοιπες κοριτσαρες σιγουρα θ αξερουν καλυτερα..

ανασταση..μπραβο και για την πιπιλα... :D:D:D:D

σε λιγο θα το συνηθισει...θελει λιγο ακομη υπομονη απόλους σας ;)

δημητρουλα μου καλο ταξιδι...φιλακια σε ολες τις φιλεναδες μας...

κοριτσια μου εχει αρχισει και με ποναει απο αριστερα λιγο πιο κατω απο εκει που εγινε η ενεση..αλλα περασαν 4 μερες ...δεν νομιζω ναναι κατι..απλα ποναω αρκετα :(:( και καθομαι ξαπλα εννοειται...

παναγιωτα μου..αφρο μου...σισσακυ μου.. τι κανετε κοριτσαρες μου? μεσα στη βδομαδα θ αμπορεσει καμμια τσουπρα να παμε γι ακανα καφε...?εχω πηξει εδω μεσααααα απο την τεταρτη... :(

θουλακι μου...βενι...lovie...νατασουλα...χρυσουλιιιιιιιι... και λοιπες βορειες τσουπρες... :lol::lol: καλα να περασετε με την δημητρουλα μας...

γωγακιιιιιιιιιιι τι εγινε η μπουμπουκα ολα καλα? και παλι σιδερενια..

γιωτακι..

αρτζι..μπρρρρρρρ πολυ κρυο

μαρια -ιωαννα...

βικυ...χαχα εισαι σιγουρη οτι θες κανα τριμηνο ακομη?

τονια μου τι κανεις εσυ κοπελια :lol::lol::lol:

μακια σεοποια ξεχνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

δεν μου κανει και τοση εντυπωση οτι πεθανε η χιουστον .....κριμα κριμα ,κριμα για την ζωη που χαραμισε ...

καρολ πεσ στον γιατρο για τον πονο ,αν και πιστευω οτι ειναι απο το τρυπιμα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο και αναστασια μου ευτυχως πριν λιγο περασε αυτος ο εντονος πονος...τωρα ποναω λιγο αλλα απο την αλλη μερια...αν δω οτι με ξαναπιανει εννοειται θα τον παρω τηλ στο κιν.απλα ανησυχησα πριν αληθεια...και εγω πιστευω οτι γεμιζει το αμνιακο που αφαιρεθηκε...

κριμα για την Χιουστον..αλλα το περιμενα με τετοιες καταχρησεις που κανε :(:( παντως ειχε απιστευτη φωνη μικρη ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα χαιρομαστε την Ειρηνη κοριτσια!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Χρονια της πολλα,ευτυχισμενα κ γεματα!!!

Φιλεναδα να ειναι καλα το μωρο μας κ να σας τρελαινει(με την καλη εννοια! :lol: ) :-*:-*:-*:-*:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα να χαίρεσαι την Ειρηνούλα σου, ευτυχισμένη και τυχερή στη ζωή της :D:x:-*:-* [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

μα πώς πέρασε έτσι ο καιρός? :o:o:o:o

Αφρο δεν πονάει το τσίμπημα, ειδικά μετά από τόσες μέρες.....μπορεί να είναι κάτι τυχαίο Κάρολ :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα τι κάνετε? να χαιρόμαστε την Ειρήνη!!!!ΝΑΤΑΣΣΑ ΚΑΙ ΔΗΜ. ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΣΑΣ!!!!

παω να διαβασω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα κανε υπομονή !!πανω στη βδομαδα την θυμηθηκε και η δικιά μου ,τώρα πλεον δεν την ζητάει ,με τον ύπνο εχουμε και εμεις θέμα ... χαίρομαι όμως που της την κόψαμε !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια σε εμάς πρεπει να δουλέψεις έστω μια μερα για να την δικαιούσαι την άδεια του έτους!!!

Αργυρω και εμενα τετοια εφτιαχνε στο ΣΜ ,τωρα της λεω οτι δν εχω λεφτα και το δέχεται :oops:

Κοριτσάρες Αναστασίες μεγιά τα παπά σας!!

Καλα Δήμητρα και όσες εχετε δευτερα,χαρά στην υπομονή σας βρε παιδιά!!!

Βενη δεν νομιζω να ξερει τι γευση της σοκολατας ,απλά μην ξαναπαρεις στο σπίτι... κανε υπομονή 5 μηνες εμειναν!!! θα σε παρω τηλ!

Καρολ ξεκουράσου κούκλα!όλα τα λεφτά το παπάκι σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα να χαίρεστε την Ειρηνούλα σας!!!!!!!!!!γερό ναναι το κοριτσακι σας και να το καμαρώνετε μια ζωη!!!!!!!!!!! :x:x:ymparty::ymparty::ymparty:

κοιμουνται τα μωρα μου και εγω χαζευωωωωωωωω..

ουπς κατι ακουω σαν κλαμμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πού, πότε, τι και σε ποιόν? :?::?:

ελα καλε ακομα το θυμασε !!! :P για το χιουμορ που εγραφα για τα παιδακια μονο εσυ απαντησες και σε πειραξα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθεραααααααααααααα...σου γραφω καλε απο κατω με διαβαζεις?????? τα δες ? :lol::lol:

μοναχουλες καλε μειναμε???? παει ερημωσε σημερα το τρενακι..

τιμωρια βαζω σεόλες τις απούσες!!!!!!!!!!!! :-p:-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!!!!!!!

Γιορτάζουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!

Έχει γενέθλια η κοριτσάρα μου!!!!! Πέρασαν 3 χρόνια και το θυμάμαι σαν χθες!!!!!!!!!

Να τη χαίρομαι τη σκατού μου!!!

Στεναχωρλεθηκα που δεν κάναμε το πάρτυ αλλά δυστυχώς δε γινόταν αλλιώς! :(:(:(

Η Δ την Πέμπτη το βράδυ ξεκίνησε τους εμετούς. Το Σάββατο τα ξημερώματα ξεκίνησε τις διάρροιες. Έχει ρέψει η καημένη. Δεν έχει δύναμη ούτε όρθια να σταθεί. Όλη μέρα τη βγάζει με νερό και γάλα(ευτυχώς). Έκανε μέχρι 39,6 πυρεττό η καημένη μου. σήμερα είναι καλύτερα πάντως. Δεν κάνει καθόλου εμετό και οι διάρροιες είναι πιο λίγες. Αύριο νομίζω πως θα έιναι πολύ καλύτερα!!!!

Το πάρτυ μας θα το κάνουμε στις25 ή 26 του μήνα. Δεν αποφασίσαμε ακόμη τη μέρα....

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασουλα μου γλυκιαααααααααα..περαστικουλια μωλε στην ειρηνουλα σου... :(:(:( πολυ στεναχωρηθηκα μωλε για την καημενουλα..ας ανακαμψει και θ ακανετε το παρτακι σας μην στεναχωριεσαι... ;););) φιλησε μου την...και μια μεγαλη αγκαλιτσα απο την παπενιααααααααααα :x:YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα..η μαλλον καληνυχτα, εδω ειναι 11.30 το βραδυ..

Νατασα να τη χαιρεσαι την ΕΙρηνη! Και περαστικα στη Δαναη, κριμα το μωρο, ευτυχως που πινει γαλα...

Καρολινακι τι κανεις? ποτε παιρνεις τα αποτελεσματα??

Εμεις ηρθαμε απο τη θαλασσα και αυριο θα παει δοκιμαστικα σχολειο για 3 ωρες..Καλο ηταν το ΣΚ, κοκκινησα απο τον ηλιο, κατακαηκα...αλλα να πω την αμαρτια μου αισθανομαι ασχημα να περναω ΣΚ πολυτελειας, κ να ξερω τι γινεται κατω..Οκ βοηθαω τους δικους μου αλλα οσο και να βοηθαω δεν θα βγουν απο την κατασταση...

τεσπα...ας κανει ο καθενας οτι μπορει...

μου εστειλαν και τη συνεντευξη που ειχα δωσει στην εφημμεριδα ....ψωνιο ανεβασα το εξωφυλο στο ΦΒ αν κ δεν διαβαζεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάρολ αυχαριστώ πολύ ...για τη Δανάη!!! :lol::lol::lol:

Τη λυπήθηκε τόσο πολύ η ψυχή μου. :(:(:(

Φιλιά στην πάπένια και στο παπάκι!!! :mrgreen::mrgreen:

Φρανίτα πάω να το δω!!!

Και τι να κάνεις εκεί που είσαι;;;; Καλά κάνεις! Κάνε και καμιά βουτιά για μας!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!! Καλη Κυριακη σε ολες!! Τι κανετε?

Πολυ στεναχωρεθηκα για την Χιουστον αλλα το περιμενα με τετοια ζωη που εκανε, κριμα ολοι οι καλοι απο την κωλοπρεζα φευγουνε :( Παγωνια και εδω -13 παλι..

Νατασα να χαιρεσαι το Ειρηνακι σου!!! Χρονια της πολλα!! [smilie=occasion13.gif]

Συμπεθερακι δεν ηξερα ποσο νουμερο εισαι :lol::P Χωρις πλακα πολυ χαιρομαι που θα κανεις κατι που πραγματικα σου αρεσει. Πολυ γελαω με την νυφουλα μου :lol: φανταζομαι την σκηνη να πεφτει κατω και να φωναζει βοηθεια και τρελενομαι :lol:

Λενα και εγω το ενιωσα στο στηθος αυτο που λες προχθες αλλα περασε την επομενη μερα. Δν εδωσα και πολυ σημασια, το εχεις πολλες μερες? Τωρα για την πιπιλα δεν ξερω τι θα εκανα αν επεμενε τοσο, μαλλον δεν θα λυγιζα αλλα ο Π. θα της την εδινε σιγουρα.

Καρολινακι παρε αυριο τον γιατρο ενα τηλεφωνακι, μαλλον απο το τσιμπιμα θα ειναι.

Αναστασακι με γεια τις μποτες! Τι καλα που αρχισε να τρωει η Αννυ!

Νατασουλα με γεια και τα δικα σου ψωνια!

Μητσακι καλο ταξιδι αν δεν ειστε ηδη στον δρομο. Φιλια στις βορειες! :)

Ποια ρωτησε για το Σουπερ μαρκετ? Εμεις κανουμε συμφωνια να παιρνει μονο ενα πραγμα, οταν παμε ολοι μαζι περνουμε απο ενα καροτσι, ο Π. με την Ε. και εγω με τον μικρο. Διαλεγει κατι η Ε., συνηθος αυγο εκπληξη και τελος, δεν ζηταει τιποτα αλλο και αν ζητησει της εξηγω και δεν ξαναζηταει. Ευτυχως μεχρι τωρα καλα παμε. Αυτααααα :D Το κειμενο το εγραψα το μεσημερι, τα υπολοιπα θα τα διαβασω αργοτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαριεμαι βαριεμαι βαριεμαι βαριεμαι ...................................................................................................................................................................................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασσα , χρονια πολλα στην Ειρηνουλα!!!!!!

Περαστικα στη μικρη!!!

Ειναι κι αλλα παιδακια που γιορταζουν;;;;;;

Εχω χασει πολλααααα επεισοδεια.......................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Πιστεύω έχεις περιθώριο ακόμα να γυρίσει..Μια γνωστή μου όταν πήγε να γεννήσει κ λίγο πριν το πάρουν με καισαρική γτ ηταν ανάποδα, γύρισε τελευταία στιγμή μόνο του και γέννησε φυσιολογικά κ όλα καλά.. Όσο για τις συσπασεις ρώτησα χθες τη γιατρό κ μου ειπε ότι θα τις καταλάβω αν είναι γιατί θα έχω πονακια..Όχι ότι με κατατοπισε αλλά αυτό μου είπε..
    • Κι εγώ έχω δει αυτα  που βγαίνουν τα κάγκελα ,γίνεται κρεβατάκι και κοιμάται εκεί ως 6 χρονών..Μου φαίνεται θα βολεύει καλύτερα..τέτοιο σκέφτομαι να πάρω 
    • Βρε κορίτσια μπράβο που έχετε ετοιμάσει τόσα πράγματα κ την τσάντα μαιευτηριου. Εμένα μου φαίνεται πάρα πολύ νωρίς ακόμα, σήμερα είμαι 31 εβδομάδες ακριβώς. Ίσως είναι που κ την πρώτη την γέννησα 40+2. Εγώ προς το παρόν σκέφτομαι μόνο την τσάντα διακοπών🤣, όταν με το καλό γυρισω θα σκεφτώ και την μαιευτηριου🤣 Προς το παρόν έχω πλυνει μόνο τα πράγματα που είχα από την πρώτη, σίδερο μετά τις διακοπές κ αυτο😁
    • Σ' υπερευχαριστώ κορίτσι! Μακάρι! Θα σας ενημερώνω με τις εξελίξεις εάν έρθουν χαχαχα και σας διαβάζω καθημερινά!
    • Χαχαχαχαχα κι εμάς έβαζε το δάχτυλο στο στόμα κάτι που το έκανε κι ο σύντροφός μου μέχρι και που ήταν 5 χρόνων και είπαμε ότι ήδη ξέρουμε από πού πήρε το παιδί 🤣🤣🤣 Τι καλά που είδες κι εσύ το μωράκι σου καλή μου! Πότε είναι η αυχενική τώρα;  Εδώ που λες η οδηγία είναι να κάνουμε αυτές τις εξετάσεις στη 10η εβδομάδα. Βέβαια εγώ με βάση τον τελευταίο υπέρηχο πήγα με το νου μου 10+2 αλλά τελικά ήμουν 11+2 αφού αποδείχτηκε προχθές ότι το μωράκι είχε μεγαλώσει. Δε ξέρω, τι να σου πω, ίσως είναι διαφορετικά πρωτόκολλα από Ελλάδα. Πάντως και στο ξένο μαμαδογκρουπ όλες την ίδια οδηγία με μένα έχουν 😅
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...