Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ ΜΑΣΚΑΡΑΚΙΑ 2009 νο31 !


Recommended Posts

γεια και απο μας!!!

καλα και μεις σημερα..καναμε το χρονο..

οχι πολυ κοσμο..ηρεμα πραγματα..τελεια κολυβα!!

μπραβο σοτ θανο που τρωεςι!!!

λες να φταιει το ματζουνι;;

παιδια τι γνωμη εχετε για την αμγουει;;

εχω λογο που σας ρωταω..

φροσω θα παμε στο τελεφερικ..εννοειται!!

χψσψσψσ!!

η μικρη ξεσαλωσε εψω..προς το παρον δεν εχουμε μυξες..εχουν οι υπολοιποι 2!!

αντρε να δουμε..αυριο το απογ θα παμε γιαντισα 1 βολτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 942
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα!!!

Έχω παααρα πολύ καιρό να γράψω...

δεν ήμουν στα καλά μου..

Παρόλα αυτά έμπαινα κατά καιρούς και διάβαζα τα νέα σας...

Νανούκα μου λυπάμαι με όλο αυτό που πέρασες..

αλλα να είσαι σίγουρη πώς όλα καλά θα πάνε από δω και πέρα..

η μαμα σου θα είναι πολύ καλύτερα τώρα που σε είδε...

Εμείς καλα..εκτός της μελαγχολίας που κάνει για όλη την κατάσταση...

Φρόσω εμεις παμε με το τελεφερικ για πικ νικ στην παρνηθα..

τρελαινονται τα μικρά!

Πως εισαι εσύ??

Έλεγα στην Αλέκα πώς την παλεύεις με 3..

εγώ ώρες ώρες αισθάνομαι εντελώς ανεπαρκής...

νιώθω οτι δεν αποδιδω σε κανενα τομέα..

Τελος πάντων...

Σας φιλώ όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έλα ρε Φροσω , τοσο ωραια στην παρνηθα ? εχω να παω απο μικρο παιδι !

μαρ77 επειδη μπορει εγω να το ειπα την 1 φορα το τι αλλο 8α μας βρει , προφανως ηταν σε συναρτηση με όλο το παρεάκι επειδη η κάθεμια είχε και κάτι. (ωστοσο εχω μνημη χρυσοψαρου , δεν 8υμαμαι κιολας)

Σωσω εγω την εταιρια αυτη δεν την πάω με τιποτα όμως... μου φαινονται σαν παρα8ρησκευτικοι ένα πράμα , τα προιοντα μπορει να είναι 1 χαρά , αλλά δεν 8α γουσταρα να ''μπλέξω'' , εχω δει κ παρουσιασεις τους και... κατι δεν μου κολλάει... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ok t\zoyl....δλδ κρυβεται κατι υποπτο;;καπως ετσι μπορεις ν;α το πεις;;

ισμηνη καμια ΝΕΑ τουρτα;;

εμεις πηγαμε σε 1 χωρο για ζωγραφικη παιδιων....το εχει 1 φιλη μου!!

κανουν και πηλο ..αλλα..δυσκολα..δε το χουν ταπ αιδια μας!!

σε λιγο θα παμε γιαννιτσα..εδω μουντος καιρος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω ρε ... διαισθητικά κάτι δεν μου ''πάει'' ... κάτι μασωνικό ν απω μου βγαζει , εχω παρακολουθησει 1 φορα την φιλη της μανας μου , που 8ελανε να την εντάξουν και όλο μυστικά και όλο ιεραρχίες και κατι τετοια...

κάνε κ καμια ερευνα στο ιντερνετ ;)

http://webspace.webring.com/people/pa/a ... /howto.htm

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!!!εγω σημερα ξεκολωθηκα...

εστειλα αιμα πανω στην αθηνα για να επαναληψη στον καρυοτυπο και η μεταφορικη μου ζητουσε να παω χαρτια που να αποδεικνυουν οτι το αιμα δεν ειναι μολυσμενο....εφαγα την μερα μου να πηγαινω σε γνωστους γιατρους και να μου βαζουν σφραγιδες :twisted::twisted:

σημερα ξεκινησα κλομιφαινη... για να δουμε πως θα αντιδρασει ο οργανισμος μου μηπως και μειωθει λιγο ο κυκλος μου... :roll:

μραβο ρε τζουλ στο παιδι σου...

εμενα ειναι μερες που κατεβαζει τον αμπακο και μερες που δεν τρωει τιποτα.

μαρακι αλόϊ να του βαλεις για να μην κανει σημαδακι...

γεωργια μια χαρα περνατε βλεπω...

ισμηνη υπομονη και ολα θα πανε καλα για ολους μας...

τι ειναι η αμγουει;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

καλα εδω χαμος κυριου

στην Αθηνα εριξε μιλαμε 5 ποντους χαλαζι

εγινα λουστα μεχρι να φτασω σπιτι

1ον Μαρακι δεν θα σχολιασω το μονολογο σου

γιατι πραγματικα νομιζω οτι εχεις παρανοησει τρομερα και πιανεσαι λιγο απο λεξεις

αλλα οικογενειακως μαζι με τη μεση σου σας επεσαν ολα μαζι και ταυτοχρονα- τιποτε αλλο- αυτο ηταν το σχολιο

εαν θες τα λεμε και με πμ - φυσικα και δεν παρεξηγω αλλα νομιζω οτι μολις το εκανες εσυ

2ον σωσω δεν την ξερω καν την κυρια αμγουει που γραφεις - δεν την εχω ακουστα - τι ειναι;

3ον Ελενη μου ναι ετσι κανουν - ειναι καθαρα για λογους αφαλειας εαν τους σπασει το μπουκαλακι

δεν γινοταν η εξεταση κατω;

ευχομαι να πανε ολα καλα -καλη επιτυχια.

οσο για την παρθηνα να το κανονισουμε να παμε ολοι μαζι οταν φτιαξει ο καιρος

εμεις μαζι με τα παιδια δεν εχουμε παει να κατσουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

asxeto , πρεπει να δουμε ορ8οπεδικο , το ποδι παει πολυ προς τα μεσα ... μου συστησε η ελενη καποιον Γκιορκα στο αγλαια , για να δουμε...

ελα ρε τοσο πολυ χαλάζι???

Ελενη δεν καταλαβα γιατι μοιραζεις αιματα ? δρακουλας εισαι ? :lol: εκανες εξεταση δηλ?

ρε η amw ειναι μια εταιρια κα8αριστικα , καλλυντικα , της Παναγιας τα ματια (τα παντα όλα) που λειτουργει στο μιλητό και στο κρυφο , που κρυβονται πισω ιεραρχιες , πυραμιδες ανθρωπων και τεσπα μια πολυ μυστηρια Φαση και όσες δεν την ξερετε πολύ καλά κάνετε (γνωμη μου)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρα πολυ τζουλ δεν μπορεις να φανταστεις

ααα για την εταιρια καταλαβα

ναι μας ειχαν κανει και εμας ενα μιτινγκ ο κουνιαδος μου πριν σιγουρα καμια 4ετια

δεν ξερω εαν ειναι αυτη

και σχεδον κοντεψαμε να τσακωθουμε γιατι ενω μας ειχαν πει οτι προκειτε για κατι να αγοραζουμε ππροιοντα οικονομικα κλπ και να βγαζουμε χρηματα - εγω τα ακουω βερεσε παντα αυτα

οταν αρχισαν τις μλκ με το οτι θα βγαζουμε δυσεκατομοιρα τους εκανα αναλογες ερωτησεις τυπου που δεν μπορουσαν να απαντησουν καθαρα λογιστικες και δικηγορικες και φυσικα τα επερνας αυτοι κρανιο και δεν απαντουσαν

δεν ξερω μου φανηκε τρελλη απαταιωνια

γνωμη μου παντα

δεν θα πειραζε να αγορασω προιντα και να στηριξω καποιον που ασχολειται αλλα εγω δεν θα ασχολουμουν η ιδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ισμήνη smile! :D

Οτι κι αν συμβαίνει κύκλος είναι και θα γυρίσει πού θα πάει.

Πώς την παλεύω εγώ άσε...την παλεύω όμως. Απλά το δύσκολο για μένα είναι ότι είναι και τα 3 μωρά. Δεν έχουν αξιόλογη διαφορά ηλικίας. η αδελφή μου με ρωτάει πάντα τί κάνουν τα τρίδυμα;

Σωσώ η αμγουέι δεν με ενδιέφερε ποτέ γιατί δεν μου αρέσει να πρήζω τον κόσμο, πόσο μάλιστα τους φίλους, να μπουν στην πυραμίδα. Εδώ κάποτε πέρασα 3 φορές γραπτές εξετάσεις, συνεντεύξεις και με πήραν σε γνωστή τράπεζα κι όταν μου μίλησαν για πιστωτικές και στόχους είπα άντε γεια και μείνανε μαλ....ες οι διευθυντές.

Τζουλ το ποδαράκι πάει μέσα του Θάνου; πήγαινε τον σε παιδοορθοπεδικό αλλά γενικά αν ξέρεις φτιάχνουν μόνα τους αυτά.

Πήγα σε αλλεργιολόγο σήμερα και παίρνω αγωγή. Έχω γίνει χάλια.

Εντωμεταξύ ο γιατρός ήταν συνομήλικός μου και ωραίος :oops: και με κράτησε στο ιατρείο 1,30 ώρα. Δεν είχε κόσμο. Μιλήσαμε για πολλά πράγματα. Επικοδομητική η συζήτησή μας ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρόσω κοιτα να σου δίνει τπτ να φουντωνεις , να γινεσαι χειρότερα για να σε βλέπει συνεχεια :lol::lol::lol::lol:

πουλάκι μου μπας ηρ8ε η Ανοιξη κατα κει ??? :lol::lol::lol::lol: για στείλτη και απο δω λίγο !!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε Φροσω ο ντοκτορ!!!

νιάου..... ;)

Σωσω γυρισατε απο Γιανιτσα;

κανονισε αν ειναι και με Αλεκα και πες μου. και Πεμπτη και Παρασκευη μπορω απογευμα. μονη θα ερθω. Πεμπτη ειναι να φερω και τη μαμα μου πισω Τουμπα σπιτι της. αλλα και Παρασκευη δεν εχω θεμα. θα αναλαβει ο αντρας τα μωρα! του το ανακοινωσα ηδη. να ξεσκασω μονη λιγο.

Ελενη σκ και εγω ειχα παρει κλομιφαινη για περιπου 6-7 κυκλους. στον 3ο επιδη ηταν συνεχομενος, εγινε ενα ωαριο τεραστιο και πονουσα σα να ειχα σκολικοηδιτη! πολυ πονο για περιπου 12ωρες. εμεινα και ενα βραδυ στο στρατ. νοσοκομειο. καλα που δε με κοψανε στο τσακα τσακα. ενω τους ειχα πει τι χαπια παιρνω.

Ισμηνη γερα... ερχεται η ανοιξη, που θα παει... θ αανεβουμε ολες...

οχι μονο το Φροσακι!!! :lol:

καλε εσεις στην Αθηνα ακομα χιονια και χαλαζια εετε;;;

κατα τα αλλα ειμαστε βορεια...

εδω ψιλομυρισε η ανοιξη...

Τζουλ η πεθερα φευγατη... ο Θανοςεγινε λιχουδης;;;

και εγω μικρη επαιρνα σιροπακι με γευση πορτοκαλι για να μου ανοιξη η ορεξη γιατι ειχα μεινει στα 20 κιλα για 2-3 χρονια γυρω στο νηπιαγωγειο.

καλε τι 25 νο παπουτσι;;;;;!!!

εμεις ακομκα 22! :oops:

Μαρακι κανει πεταλι μονος;;;

τα δικα μου ακομα δεν τους κοβει. αν και εχουν να ανεβουν απο το καλοκαιρι... τωρα μονο στα καρφουρ και στο μασουτη οταν παμε ανεβαινουν σε αυτα που ειναι προς πωληση... :oops:

καλα στους διπλανους ηρθε η κορη απο το Ντουμπάι με το 3μηνων μωρακι! τι ταλαιπωρια θα τραβηξε το καημενο τοσες ωρες πτηση! και αν και τους ειπα σε μια φαση πριν ερθει, οτι δεν κανει να αναψουν τζακι για ζεστη με τοσο μωρο, πετρελαιο δεν ειδαμε να βαζουν.... αρα με τζακι το εχουν το δολιο!!!! πολυ ματζιριδες. αντε αυτοι που ειναι μεγαλοι ανθρωποι και μαλλον δε βγαζουν λεφτα. η κορη , στελεχος τραπεζης στα Εμιρατα;;;;;

και ουτε που ακουγεται το καημενο. μονο λιγο χθες βραδυ. νωρις... ειναι που δεν την αφηνει να κοιμηθει και γιαυτο ηρθε να την ξεκουρασει η μανα της...

ο αντρας λεει... ε, ρε Σπυρος που τη χρειαζεται!!!! :lol:

παω για μπανιο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tzoyl τωρα το ειδα για τον μικρο

καλα κανεις δειτε το για καλο και για κακο

λογικα δεν θα ειναι τιποτα

Εκανες τεστ αλλεργιας φροσω;

ή απλα πηγες για φαρμακα;

αληθεια συμπεθερα ακομα 22;

μηπως ειμαστε μαγαλοπόδαροι ή μου φαίνεται;

ποδηλατο εμεις δεν ξερω εαν κανουμε γιατι απλα δεν τους βαζουμε

πλατεια υπαρχει απλα και τους 2 μονη μου με ποδηλατα δεν το επιχειρω α τους βγαλω

θα το δουμε καλοκαιρι τωρα πια

με το θεμα πως πατε;

εμας ανεπιδεκτοι - ενω καταλαβαινουν και το λεμε μονοι τους οτι τσισα και κακα τα κανουμε στο γιογιο

τιποτα

ολη την ωρα πανω τους

μου φαινεται θα εχουμε προβλημα ρε γμτ μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι αλλο θα το βρει αυτο το παιδακι -δεν κανετε κανα ευχελαιο λεω γω

περαστι

Το τι αλλο θα το βρει αυτο το παιδακι νομιζω δε θα ηθελε να το ακούσει καμια Μαμα. Το σας πέσανε πολλα απέχει πολυ απο το παραπάνω.

Πάντως και παλι ειπα φιλικά οτι εκανα τον "μονόλογο" .Που δεν ειναι μονόλογος ειναι διάλογος μιας και το συζητάμε.

Μαρ γνωριζόμαστε πολυ καιρο διαδυκτιακα και εχουμε βρεθεί και κανα 2 φορές. Νόμιζα οτι μπορούσα να μιλήσω λιγο πιο άνετα για κατι που με ενόχλησε. Που ειμαι σίγουρη οτι έγινε εκ παραδρομής και φυσικα οτι ειχες πολυ καλη πρόθεση και ολα Καλα.

Δε χρειάζεται νομιζω να τα πουμε με πμ γιατι δε τρεχει τίποτα. ;)

Απλά εγω ειπα αυτο που ένιωθα.

Ελένη καλη επιτυχία!!!!!!!!!!!!! Ταλαιπωρηθηκες σημερα ε;;;; Τουλάχιστον να πάνε ολα Καλα!!!!!!

Φροσωωωωωωωωωω!!!!!!!!!

:oops::oops::oops: χαχαχαχαχαχαχχαχχαχχαχχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχααχα

Και τι λέγατε δηλαδηηηηηη;;;;;;

Καλα για την amw και γω τα χειρότερα γνωρίζω........... Αυτα που λεει η Τζουλ.

Βαγκ ο δικος μου κανει συχνα ποδήλατο. Εχουμε μεσα στο Σπιτι. Και μηχανοκίνητη γουρουνα. Οπότε γι αυτο και κανει μαλλον. Και τα δικα σου αν λιγο ασχοληθείτε θα κάνουν!!!!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκανα μια καγκουρια!!!

ξεχασα το μεσημερι που γυρνουσα απο τη δουλεια 3 λτ γαλα στο καθησματακι πισω!!! μου τα εδωσε ο αντρας να τα παω σπιτι, αλλα επιδη πηγα την κοπελα σπιτι, τα εβαλα στο πισω καθησμα και τα ξεχασα!!!!

αυριο πρεπει να παω χαραματα να φερω γαλα να εχουν για το πρωι και μετα να παω στη δουλεια! την τυχη μου!

Μαρακι και εμεις μεσα στο σπιτι εχουμε τέως μηχανοκινητη γουρουνα, παει μονο ποδοκινητα :lol: και αμαξακι-αεροπλανακι που το πανε με τα ποδια χωρις πηδαλια. κατω δεν κατεβαινουμε ακομα λογω καιρου.

σε λιγο η εφορια θα μας ζηταει τεκμηριο τοσα οχηματα!!!

παω να πλυνω τα βραδυνα πιατα και νανι......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έλα ρε Βαγκ πακετ με τα γαλατα αλλα ... δεν πειραζει συμβαινει :mrgreen:

με βαση τη nike το επομενο νουμερο που πηρα ειναι το 27 , το οποιο πλέει λίγο αλλά ειναι το επόμενο νουμερο , η πατουσα ειναι 15,5 εκατοστα περιπου

τωρα που το λέτε και μενα που τον βαζω 1 φορα τον μηνα δεν κανει πεταλι γαμωτο , που 8α παει όμως μια δυο τρεις 8α το μάθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια και απο εμας...

Νανα ευχομαι η μαμα σου να ειναι μια χαρα και να περνατε ομορφες στιγμες μαζι...

Ισμηνη λιγο πολυ ολες τις φασεις μας τις εχουμε...το ζητημα ειναι να ειναι περαστικες...

Φροσω να ανεβαινει η αυτοπεποιθηση μας και καμια φορα ;);)

Τζουλ ετσι θα ανοιξει η ορεξη του παιδιου και δεν θα το πιστευεις...

Μαρια και εγω πιστευω οτι θα εχουμε ζητημα στα τσισα..τα κακα μου φαινονται πιο ευκολα...

ο δικος μου γιογιο τελος θελει λεκανη κανονικα...του πηρα και δικο του καθισματακι κα στο μικρο μπανιο το εχω πλεον μονιμα...

Βαγκ τη λεξη καγκουρια ειχα να την ακουσω χρονια... :lol::lol: την ελεγε μια αγαπημενη μου μαθητρια και γελουσαμε!!!ο λογος που δεν ηθελα να δινω φρεσκο στο παιδι ειναι οτι μου ξεφευγουν και μενα κατι τετοια...

Μαρακι η μαμα μου εχει κανει ενα καψιμο στα 3 δαχτυλα απο το δεξι απιστευτο...

εμεις τα ιδια..αντε να το παιξω και εγω μια φορα κουκουβαγια..ο δικος μου κανει ποδηλατο τελεια..με την ευκολια που εμαθε μαλλον ειναι εμφυτο..του το ειχα ομως ολο το χειμωνα μεσα στο σπιτι..το φοβερο ειναι οτι στην πλατεια παραταει το δικο του και παει να καβαλήσει τα μεγαλυτερα των αλλων παιδιων...ειναι μικο λεει ..θα του παρω απο τα μικρα με βοηθητικες..

βεβαια παλι αφαγια περναμε αυτη την περιοδο...μονο κρεας τρωει και αυτο σκετο..κοτοπουλο λεμονατο σκετο κουνελι κοκκινιστο σκετο κοτοπουλο ψητο σκετο...ααα και πατατες οπως και να ειναι...φρουτα παλι κομμενα γιαουρτακι τιποτα ...απο γαλα ομως παρα πολυ ..

...του εφερε η νονα του που ειχε ερθει αυτη την εβδομαδα παλι hogan--το ιδιο σχεδιο της ειχα πει σε μπλε 27αρι..φοραει ακομα το 26 οριακα..και τα nike 26..δεν εχω μετρησε πατουσα..

στο κρεβατι κοιμαται τελεια, δεν εχει πεσει καθολου :D:D

δεν εχει και ξυλο οποτε δε φοβαμαι μη χτυπησει στο κεφαλαρι οποτε οκ...

το σαβ/κυρ θα μαζεψω κουνια..

βεβαια στον παιδικο παραπονιουνται οτι εινα ζωηρος και ατιθασος..

τι να πω ..εμεις παντως γμτ του τα εχουμε σφιξει τα λουρια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ρε χρυσουλα με τον χειμωνετο τον ποδηλάτη σου :D:D:D καλή φάση !!!

χ8ες δεν σας ειπα κοιμηθηκα με τον γιο μου στο υπερδιπλο κρεββάτι και έπεσε :shock: , ευτυχως πριν το πατωμα έχει ξυλο πλατυ το κρεββατι και επεσε εκει και κοιμοταν βαρυα που δεν το πολυκαταλαβε.... η καρδιά μου πέταξε με τον ηχο , τα δα όλα... μα καλά Δυομισαρι κρεββατι δεν τον φτάνει :roll:

καλα ξηγη8ηκε η νονα πάλι ! εγω πηρα τωρα το αθλητικο και επειδη Πασχα 8α με ρωτησει η νονα 8α πω 1 πεδιλάκι για να βγαλουμε το καλοκαιρι.

ρε γαμωτο καπου εχω χασει δω μεσα την ταυτοτητα κ ηθελα να παω τραπεζα σημερα να ξεμπλοκαρω 1 cash καρτα. Γιατί οταν χρειαζόμαστε κάτι τότε το χάνουμε ??? Νομος του Μερφυ... :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!

ΤΖΟΥΛΙΑ ΜΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΕΜΒΡΥΟΓΕΝΕΣΕΙΣ..

ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΔΩ..

ΓΙΑΥΤΟ ΤΟΥΣ ΤΑ ΕΣΤΕΙΛΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ...

ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ ΓΙΑΤΙ Η ΓΕΝΕΤΙΣΤΡΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟΣΟΙ ΤΟΥΣ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΑΙΜΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΡΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ...

ΤΕΣΠΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ Η ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ..

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΛΟΜΙΦΑΙΝΗ ΒΑΓΚ Η ΚΑΘΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΝΤΙΔΡΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ.. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΔΡΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΣ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ

ΚΑΙ Η ΔΟΣΗ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΕΙΝΑΙ ΜΗΔΑΜΙΝΗ.. 50 ΜG ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ..

ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΕΙ

ΜΑΡΑΚΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ....

ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΜΗΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ ΟΙ ΣΑΛΠΙΓΓΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΠΟΒΟΛΕΣ...

ΦΟΒΑΜΑΙ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΑΕΙ...

ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΩ ΚΑΛΑ....

Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΧΘΕΣ ΜΕ ΜΙΑ ΣΕΡΒΙΕΤΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ : ΦΟΛΑΣ ΣΕΒΙΕΤΑ?????????/ :shock:

ΠΑΛΕ ΜΙΑ ΜΗ ΛΕΛΩΣΕΙΣ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!! :shock:

ΕΓΩ ΦΟΛΑΩ ΣΕΒΙΕΤΑ ΜΑΜΑ????????

ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΕΧΕΙ ΔΕΙ... ΤΗΣ ΕΞΗΓΗΣΑ ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΘΑ ΦΟΡΑΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΕ ΑΠΛΑ ΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΤΑ ΕΙΠΑ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΠΗΓΕ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ ΣΥΝΑΜΕΝΗ ΚΟΥΝΑΜΕΝΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΕΣΥ ΦΟΛΑΣ ΣΕΒΙΕΤΑ????????? :lol::lol::lol:

ΚΑΝΑΜΕ ΤΡΕΛΑ ΓΕΛΙΑ!!!!!!!!!!!

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ ΤΟ ΡΙΡΙ ΚΑΙ ΞΕΧΝΑΜΕ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalη επιτυχια Ελένη και μην αγχώνεσαι ρε , ολα καλά 8α πάνε !!!

καλά η μικρή ειναι μεγάλο νουμεράκι , γουστάρω ! ευτυχως που έχουμε και τα μικρά μας και μας χαρίζουν πολλά γελάκια μεσα στη μέρα :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη σουπερ η μικρη!!!!

καλη επιτυχια σε ολες τις εξετασεις σου!!!!

Τζουλια η νονα εναι σαν τη δικη σας...εχω καβατζωμενο και ενα prada 27αρι που το εστειλε κατα τον Οκτωβρη αλλα εχει πολυ μεγαλη φορμα και ειναι για του χρονου τον Οκτωβρη :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia και απο μας!!

χθες κομματια..δε μπορεσα να βγω!!

να σχολιασω λιγο τα λεγομρνα της μαριας..και γω εχω πει κατι αναλογο με τη μαρκερ...και εννοουσα αυτο..

αλλο επανωτο κακο να μη σας βρει..και εννουοσα μαζεμενο!!

δλδ ολα μαζι!!αυτο!!

ενημερωτικα!!

ρε παιδια για την αμγουει σας ρωτησα...για να γραφτω και να παινρω προιοντα για μας!!

δλδλ πιο οικονομικα..και αν τα δοκιμασω και μαρεσουν να παρει κια αλλος κοσμος..οικονομικα!!

αυτο!!

οταν κατεβω ηρακλειο θα το ψαξω λιγο..

παντως εχω ακουσει οτι εχει εκπληκτικα καθαριστικα..εκανα γαλακτομπουρεκο και ετοιαζω και πιτα..κοσμος μπαινει κοσμος βγαινει εδω!!

μυξες καθολου!

φτου!

χρυσουλα..

1ασχετο αλλα γιατι καημος να μαζεψετε τισ κουνεις;;πςριμενετε παιδι;;

καλη επιτυχια σαλπιγγογραφια ελενη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

e tότε ρε Σωσω τι ρωτας ?

εγώ προσωπικά (ξερω οτι ειναι καλά) δεν θα επελεγα με βαση αυτα που ξερω να αγοράσω τπτ , γενικα δεν 8έλω να μπλεκομαι με αυτα , μια χαρα ζω και χωρις τα προιοντα αυτα. και μαλιστα με ρωτησε και η κολλητη της κουμπαρας μου χ8ες η οποια 8έλει να γραφτεί !

το καταλαβαινω ότι εχει καλά προιόντα αλλά σε καμια περιπτωση δεν θα στηριζα μια εταιρία με την οποια εχουν ειπω8ει πολλά , γινονται πλυσεις εγκεφάλου και δεν ειναι ξεκάθαρο ποιοι κρυβονται απο πίσω ! γνώμη μου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...