Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2012 Νο2!!!


Recommended Posts

Καλημερααα!!!

Εγω παντως ειμαι ακομη εδω!! :)

μωρουδενια τελεια τα νεα του μπεμπη στην αναμονη και εσυ λοιπον.

χουανιτακι με το καλο τη Δευτερα!!

σκορπινα υπομονη ολες τα ιδια περναμε!

expecting μου το παλευω με τη δουλεια...... πολυυυυυυυυ ομως...

sotkou εχω και εγω αρχισει να κανονιζω μανικιουρ πετικιουρ κομμωτηριο για να ειμαι ετοιμη για τη γεννα. Και στο πρωτο ετσι ειχα κανει 8-)

Ααααααα ποιες ειστε στο φεις?? Στειλτε μου πμ να σας βρω.

Φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalhmeraaa koritsakia mouuu!!!ti kanete???ola kala??

egw xthes piga jumbo kai promitheutika to simatakii ''baby on board'' :D:D:D

arxisa na perpataw pleon meta apo entolh tou giatrou :lol::P

eixame kanena gennitouri arage xthes????ti na egine???

koritsia opote mporesete enimerwste mas :D

simera ti tha kanete???Exei kamia voltoula to programma/?

emeis tha pame sth giagia mou sto xwrio edw konta gia pastitsio :D

opote simera glitwnw to fagito :lol:

filakia polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!! :)

Πολυ ησυχια εχει πέσει εδω μεσα!! Ολες μαζι γεννατε? :lol::lol:

Μωρουδενια μονες μας εχουμε μεινει.

Δεν την παλευω με τον νυχτερινο υπνο...

εχω βαρυνει πολυυ και δε σηκωνομαι για βολτες.... νοιωθω πολυυ κουρασμενη!!!

Γιατρο εχω την Παρασκευη.

Αυτα φιλια!!

Περιμενουμε νεα απο γεννητουρια!!!!! Επισης οσες ειστε στο φεις στειλτε μου πμ!! ;) Εχω ηδη βρει τη σοτκου και χαρηκα πολυ για τη γνωριμια! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολύ βαρεμάρα σήμερα... από το πρωί δεν κάνω τίποτα, βαριέμαι ακόμα και στο τηλέφωνο να μιλήσω. Ευτυχώς έχουμε φαγητό από χτες...Τραγικο ε? εμένα ο ύπνος μου δεν είναι καλός τελευταία. Κοιμάμαι κατά τις 3-4 το πρωί και ξυπνάω μεσημέρι με αποτέλεσμα να σέρνομαι όλη μέρα...

Τόμα κι εγώ με τις βόλτες δυσκολεύομαι πια και κουράζομαι. Έχω σταματήσει και να οδηγώ εδώ και 2-3 μήνες και μετακινούμαι με λεωφορείο και κουράζομαι ακόμα πιο πολύ. Γιατρό κι εγώ έχω παρασκευή, αύριο θα πάρω τηλ τη γυναίκα που καθαρίζει σε μια φίλη μου να δούμε αν μπορεί να έρθει το επόμενο σάββατο ή δευτέρα που θα λείπει ο άντρας μου. Σου έστειλα και πμ, θελω κι εγώ πμ από όσες έχετε fb. Eγώ έχω μόνο τη mwroudenia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera :) prospa8w na sunel8w ligo apo ton upno ton apogeumatino...psisame mazi me filous shmera kai ka8hsame sto mpalkoni kai fagame mas xtuphse kai o hlios...e den h8ela tpt allo.to meshmeri den eniw8a kala phra thn piesh tpt ola ok arxise na me ksematiazei h mana mou k o pateras mou k etsi eniwsa polu kalutera!

Toma kai egw xarika ! fatsoules kai esu kai o gios sou!

mwroudenia pastitsio e?????ama einai ths giagias akoma kalutero!

elenac 8elw na paw sto dhmarxio na vgalw liksiarxikh praksh gamou kai to skeftomai gt 8a mpw sto leofwrio!!!! exw na mpw kati xronia! to misw!oso gia ton upno mia apo ta idia gurizw olo to vradi gt de voleuomai kai to prwi eimai kommatia .

ti eginan ta alla koritsia gennhsan????? elenac sou stelnw mhnuma gia fb filia se oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου κι εγω ακομη εδωωωωωωω....δεν γεννησα ακομαααααααααα........ :shock:

εχω πητ 11 Μαη ,ο ιατρος μου μου ειπε στις 5 Μαη αν δεν γεννηθει ,να μπουμε με προκληση ......εγω δεν θελωωωωωωωωωωω :( γιατι στην 1η γεννα που μπηκα με προκληση εκανα 19 ωρες.....και τρεμω μην ξαναπαθω τα ιδια....ο ιατρος μου μου λεει οτι δεν προκειται να κανω τοσες ωρες παλι....και οτι δεν κερδιζω τιποτα με το να περιμενω αλλες 4 μερες...κι εγω σκεφτομαι...και αν βγει απο μονο του αυτες τις 4 μερες???γιατι να μπω με προκληση γαμωτι μου???συσπασεις εχω λιγες το βραδυ.....γενικα εχω βαρος χαμηλα και πονακια.....τι λετε να κανω ρε κοριτσια???

Βελουδενια μου να σου ζησει κοπελα μου!!!ναναι γερο και καλοτυχο το νινακι σου!!!

Κατ6 γεννησες κορτσακι μου???ευχομαι ολα ναναι υπεροχα!!!

Κοριτσακια μου συγνωμη αλλα επειδη εχω να μπω πολυ καιρο δεν διαβασα τα νεα σας!!!παρακαλω ενημερωστε με αν εχασα κατι....εκτος της γεννας της Βελουδενιας μας!!!

Φιλακια σε ολες σας!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ!!!!ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sotkou kai expecting sas esteila aitima filias sto fb, toma eida me vrikes, koritsia 8a ta leme kai apo ekei :D

prwtomagia 8a kanete tpt? emeis leme na pame kamia voltitsa gia kafe kai fagito. O mpempis simera den itan ka8olou drastirios oli mera kai agxw8ika, eytyxws twra to vrady mallon ksypnise kai kineitai, mallon barman 8a ginei, ti na pw??? ayta koritsakia

Argyrw mou, gia na to leei o giatros mallon to kalytero einai ayto fantazomai.... den kserw pali... as elpisoume na min talaipwri8eis ayti ti fora

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασια και Μαριαναπ....να σας ζησουν τα κουκλακιαααααααααααα!!!!ναναι παντα ευτυχισμενα και γερα!!!να τα καμαρωσετε οπως επιθυμειτε!!!φιλακια πολλα στα μπουτακια τους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου,τι κανετέ από ότι διάβασα είστα στην αναμονή.με ένα πόνο σε όσες περιμένουν πό μέρα σε μέρα.Veloudenia μου να σας ζήσει η μπέμπα,πάντα καλότυχη και ευτυχισμένη,να την δείτε όπως επιθυμείτε.

Η Κατερίνα γέννησε τελικά ;

Για να δούμε ποια θα είναι η επόμενη και ποια η τελευταία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραία αρχίζει και φαίνεται η λιστούλα μας.

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές που μου στείλατε.Εύχομαι καμιά μανούλα να μην δει το παιδάκι της να βασανίζεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsiaaaaaaaaaa :D:D:D

mariannap teleia h listoula mas!!!kai egw sthn anamonh eimai...ligo emeine! :D na sou zisei kai pali o mpemphs!!!OLA KALA ETSI??pws ta pate me to neo melos?

elenac kai egw aurio gia fagito lew na pame poythena...na kseskasoume ligaki :D

Argirw ante esy eisai h epomenh!!skepsou thetika omws..oti se 5 imeres tha deis thn mpempa soy! :D

konteuoume :D

filakia polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera!!!!!!! Marianna mou pws einai me to neo melos???

Argyrw apo oti exw akousei ta deutera vgainoun pio grhgora! Twra gia na sto leei o giatros sou mh fovasai :)

elenac se ekana accept sto fb :) xarika kai nai na ta leme kai apo ekei!

gia aurio de nomizw na vgoume eksw ektos an pame sto kthma sta megara na doume ta zarzavatika mas :P alla exei akoma doulitses o kurios skoulikis sto spiti!!!

x8es to vradi epluna tis mises kourtines twra exw valei ena plunthrio me duo kai exw alles 2 diples...polu kourtina vre koritsia ...alla 8elw na einai etoimes na tis kremasei h kopela . anevasa kai to paplwma epanw katevasa to kouverli. kai aurio isws na katevasw ta kalokairina pou einai eukolo :)

shmera stis 2k30 exw pentikiour. h8ela na paw sto dhmarxeio shmera gia lhkseiarxikh praksh gamou alla den phga den peirazei thn pempth twra! kai shmera to apogeuma 8a parw to giatro na mou pei pote 8a paw sto epomeno rantevou.

filakia polla! se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλησπέρα!!!!!

Σας παρακολουθώ αν και ανήκω στα φθινοπωρινά μωράκια....έχω ακόμη δρόμο!!!!!!

Μια και έφτασε ο καιρός σας,σας εύχομαι με το καλό τα μωράκια σας και να έχετε εύκολες γέννες!

Σε αυτές που ήδη γέννησαν να σας ζήσουν τα νινάκια σας και να είναι γερά και καλότυχα!

:YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, τόμα κούκλος ο γιος σου, είδα τις φώτο στο fb. αργυρώ απ'οτι φαίνεται είσαι η επόμενη, mariannaσιγά σιγά η λιστούλα θα γεμίσει με μωράκια, τι καλά :D , γερά και τυχερά να είναι και να βγουν και εύκολα :-p

mwroudeniaνα βγούμε όσο προλαβαίνουμε :lol::lol: πάντως σκέφτομαι μέχρι τις 20 μέρες που παίρνουμε από τον παπά τη μισή ευχή να μη βγω αλλά δε νομίζω να την παλέψω 40 μέρες μέσα. Θα έχουμε ξεφουσκώσει οπότε θα μετακινούμαστε και πιο εύκολα

sotkou κουρτίνες ε???? εγώ τις είχα πλύνει όταν κάναμε τη μετακόμιση, πριν 2 μήνες περίπου, μετά το καλοκαίρι πάλι. Τις δουλειές του σπιτιού τις παράτησα, τελικά την κυριακή το πρωί μόνο μπορεί να έρθει η γυναίκα να καθαρίσει :ymapplause: , οπότε μέχρι τότε δεν κάνω τίποτα, ευκαιρία για ξεκούραση. Θα έρθει και μια φίλη μου σαββατο βράδυ να κοιμηθεί εδώ μιας και ο άντρας μου θα λείπει Πήλιο και ο δικός της Ρέθυμνο, ευκαιρία για beaute :D:D:D:D:D . Ελπίζω ο μπέμπης να μην έρθει μέχρι την επόμενη βδομάδα, να έχουμε τελειώσει με το σπίτι. Εννοείται οτι το φωτιστικό ακόμα δεν το έχει κρεμάσει. Όταν το κρεμάσει θα βάλω φώτο από το δωμάτιο να το δείτε :D

anji o καιρός περνάει πάρα πολύ γρήγορα ούτε που θα το καταλάβεις νομίζω πότε θα έρθει το φθιονόπωρο, τουλάχιστον εγώ ούτε που κατάλαβα για πότε μπήκαμε στην τελική ευθεία, με το καλό να δεχθείς το μωράκι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ......

Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 20:00 ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.

ΕΧΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΣΧΕΔΟΝ ΤΡΙΑ ΒΡΑΔΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΚΟΥΤΟΥΛΑΩ. ΔΕ ΒΟΛΕΥΟΜΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ ΟΙ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΠΩΔΥΝΕΣ..... ΧΑΛΑΛΙ ΤΟΥ ΟΜΩΣ!

ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΝΕΑ.

mariannap ΤΙ ΟΜΟΡΦΗ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΕ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ Η ΛΙΣΤΟΥΛΑ ΜΑΣ!!!!

Anji ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ. ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ. ΔΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΤΙΣ ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ ΣΑΣ ΟΣΟ ΠΡΟΛΑΒΕΝΕΤΕ ΚΑΙ ΑΦΗΣΤΕ ΠΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D mono kourtines epluna vre koritsia gia na einai freskes gia kremasma ...phra to giatro kai mou eipe na paw thn tetarth gia NST pali kai uperhxo to kako einai oti Tetarth 8a exw gunaika 8a afhsw th manoula mou kai 8a paw monh sto giatro. apo douleies alles den exw kanei tpt exw ena spiti olo skonh alla thn paravlepw! ! ! exw afhsei ton k.skouliki na kanei kati teleutaia vapsimata sto dwmatio kai ka8e ligo pou pernaei me agrio koitaei :P xixixixi tou lew kai egw agaph mou 8eleis tpt??? oxi mou leei kai ksanaphgainei mesa . den to lupamai x8es egw aplwna kourtines mexri tis 3 kai ekeinos epaize playstation me to filo tou (to vradi)

ante elenac se vlepw na to kremas meta th genna monh sou :P (plaka kanw 8a deis 8a to kremasei) egw tis eixa plunei ton septemvrh opote twra epivalotan!

x+m eixa ena pono oksu pali shmera kai lew les na mou spasoun ta nera???? psiloarpaxthka k me thn pe8era mou eperne thl 2 h wra to meshmeri ana ena tetarto k to ekleine ths lew k egw 1 me 6 mhn ksanaparete thl me shkwnetai gia to tpt k mou leei anhsuxhsa gt den se akouw kala mhpws kai gennhses. ths lew kai egw ama me shkwsete 3 me 4 fores akoma 8a gennhsw kai parekshgh8hke...exesthka! :P

xaxaxaxa kai twra perase o skoulikis k mou leei nuxakia ftiaksame exeis valei kai ta podia sto upopodio eisai san kati kuries ths khfisias :P to xalaro kafedaki me tis files sou to vradi sou leipei k apantw kai egw molis gennhsw 8a to exw kai auto :P mouxaxaxaxa

Anji me to kalo na gennhseis kai ola kala 8a pane!

aaaaaaa kai de mporesa na antista8w ekana galliko ! h manikiouristra mou elege na ta perasoume ena diafanes mono . lew as ta ksevapsw otan einai na gennhsw den peirazei! filakia polla stis koilitses kai sta mwrakia sas!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anji euxariistoume polyyy!!kai esy me to kaloooo!!koita na apolauseis thn egkimosini sou einai to pio omorfo taksidi ths zwhs mass gia oles tis gynaikes :D:D

X+M mou pes mas ta neakia sou perimenoumeee :D:D

vasia xeromai pou ola einai kala :D:D

sotkou gt ta vafeis afou tha ta ksevapseis pali?? :lol: aaa auth h pethera sou!!!kala thn eipes

re koritsia exw neuriasei apisteuta!mia fili mou eixame malwsei gia ena thema kata thn diarkeia ths egkimosinis kai stamatisame na milame apo xristougenna..kai twra pou ftanei h genna pernei o antras ths thlefwno ston diko mou antra kai leei re file pare mas na mas peis oti gennisate den peirazei oti kai na egine!!kai rwtaw twra egw...twra mas thimithikan???apo periergeia kai mono den einai auto???

egw den thelw na tous pei tpt alla epimenei o antras mou na tous poume!

ma den katalavainei pws den endiaferontai apla exoun periergeia??

eseis ti lete? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mwroudenia mou to plhrwsa pou to plhrwsa to euxaristh8hka kiolas! :P

oso gia th filh sou kai egw eimai kata na ths peis pote gennas twra thn epiase o ponos ?kala de mporei na parei ekeinh ? ama noiazotan 8a eperne k den 8a evaze ton antra ths ...

tespa filakia !!!! grapsthn kai esu!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mwroudenia κι εγώ θα συμφωνήσω με τη sotkou. Άμα νοιαζότανε θα έπερνε εκείνη και στην τελική μπορούσε να βρει μια αφορμή αν ήθελε όλο αυτο τον καιρό. Οι άντρες δεν τα καταλαβαίνουν αυτά, κι εγώ με το δικό μου έχω βγει κακιά για παρόμοιο θέμα

sotkou οι πεθερές δεν παλεύονται. Εμένα σήμερα πήρε να μου πει οτι έχει περιέργεια που θα μοιάζει ο μπέμπης. Ε, στον κουμπάρο της είπα κι εγώ μεταξύ σοβαρού και αστείου. Έλεος όμως. Εν τω μεταξύ έχουμε και ένα οικογενειακό θέμα υγείας και η μαμά μου δε μπορεί να έρθει και κάθε φορά που τηλ ρωτάει "πότε θα έρθει η μαμα σου?" "όποτε την ζητήσω" της απαντάω για να τελειώσει το θέμα λες και έχω όρεξη να κάνω κουτσομπολιό τα οικογενειακά μου μαζί της :twisted::twisted::twisted: τι να πω πια????και μέσα σ'όλα καθα φορά πως το πάει πως το φέρνει για δεύτερο παιδί. Μα έλεος ακόμα δεν έβγαλα το πρώτο.

Τώρα τ'απόγευμα με πιάσαν κάτι πόνοι χαμηλά αριστερά για καμια ώρα και λέω ως λες να έφτασε η ωρά? Μετά πήγα έκανα ένα ζεστό μπάνιο και ευτυχώς από εκείνη την ώρα είμαι εντάξει. Ας ελπίσουμε οτι ο μπέμπης θα έρθει σε καμια βδομάδα και όχι νωρίτερα. Να καθαρίσει η γυναίκα την κυριακή, να γυρίσει και ο άντρας μου τη δευτέρα το απόγευμα και μετά. Τώρα με τον παραμικρό πόνο νομίζω θα αγχώνομαι μήπως έφτασε η ώρα :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ.

ΕΧΩ ΔΙΑΣΤΟΛΗ 3cm. ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΤΟ ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΠΟ ΛΕΠΤΟ ΣΕ ΛΕΠΤΟ, ΑΠΟ ΩΡΑ ΣΕ ΩΡΑ ΑΠΟ ΜΕΡΑ ΣΕ ΜΕΡΑ ΘΑ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ.

ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ, ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ, ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ Η ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΘΑ ΕΙΝΑι 4cm. ΟΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΤΑΥΘΙΑΝ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ. ΝΑ ΕΧΩ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΗ ΒΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ.

ΑΧ! ΕΡΧΕΤΕ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΑΣ.....

ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΑΣ, ΠΑΙΖΕΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ. ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΜΑΣ ΧΑΜΟΓΕΛΑΓΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΒΓΑΖΕ ΚΑΙ ΤΗ ΓΛΩΣΣΑ!

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenac pragmatika den paleuontai! me tipote! euxomai na ginw kaluterh pe8era kai mana apo ekeinh.

oso gia to port-bebe kai thn kounoupiera mou thn edwsan sto sweetbaby ,opws kai sto parkokrevato fantasou oti einai ena psilo toulaki me lastixo.tipote to idiaitero alla th douleia tou thn kanei.

ta ponakia pleon na fantastw einai mesa sto programma! stamatw epitelous aurio ta utrogestan! epitelous!!! x+m me to kalo!!!

poia lete na einai h epomenh?

Vasia mou 2 kiolas mazi einai ontws polu to treksimo!

filakia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χ+Μ με το καλοοοοο!!!τι ομορφα τα νεα σου!!!!

Μακαρι να μεγαλωσει κι εμενα η διαστολη μου και να σπασουν τα νερα μου!!!

σου ευχομαι μια ευκολη και γρηγορη γεννα κοριτσακι μου!!!!

Σοτκου μου,καλα βρε παιδι μου επαιρνε και το εκλεινε??? :lol: πλακα κανει???χαχαχαχχαχα λεγε τα κι εσυ με τροπο...χαχχαχαχα

Εγω εχω σαλταρει....ουτε συσπασεις εχω ουτε τιποτα....αααααααααα...τα νευρα μου...μονο μια συσπαση ειχα εχθες το βραδυ αλλα οχι πολυ πονο.και σημερα πονακια χαμηλα αλλα ελαφρια....ουφ...δεν με βλεπω να γενναωωωωω....υποτιθεται θα γεννουσα και γρηγορα λογω διαστολης 1,5.....σκατακια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera kai kalo mhna !!!!

ti kanete? Argyrw mou mhn stenaxwriesai h mama mou leei se xrono dt pernei 8esh kai mporei na gennhseis ekei pou den to perimeneis.

As poume egw htan na gennh8w mesa Ianouariou kai phge cinema stis 26 Dekemvriou kai apo ta gelia ths espasan ta nera ston kinhmatografo ;) xixixixi as mhn agxwnomaste :D

Ti 8a kanete shmera ? emeis prostoparon pinoume kafedaki kai molis teleiwsei o kurios skoulikis tis douleies vlepoume... :D filia se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...