Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΑΣ!!!!


Recommended Posts

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΝΕΒΕΝΟΥΝ ΤΑ ΛΕΥΚΑ ΕΓΩ ΕΧΩ 12,5 ΜΗΝ ΣΚΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟς ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΒΡΙΣΚΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΕΠΕΙΣΗς ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ.. ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΚΑΛΑ ΒΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΕΣ ΤΟΥ

line_line_typew1_beg_d_typew7_time_1190520000_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

line_line_typew3_beg_d_typew11_time_1041742800_text_cce520f4efed20c3e9e1edede720eceff520e5e9ece1f3f4e520ece1e6e920e1f0ef20.gif

preg.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΝΕΒΕΝΟΥΝ ΤΑ ΛΕΥΚΑ ΕΓΩ ΕΧΩ 12,5 ΜΗΝ ΣΚΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟς ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΒΡΙΣΚΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΕΠΕΙΣΗς ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ.. ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΚΑΛΑ ΒΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΕΣ ΤΟΥ

line_line_typew1_beg_d_typew7_time_1190520000_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

line_line_typew3_beg_d_typew11_time_1041742800_text_cce520f4efed20c3e9e1edede720eceff520e5e9ece1f3f4e520ece1e6e920e1f0ef20.gif

preg.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απιστευτη φωτογραφια! Και το...περουκίνι όλα τα λεφτα (κι εγω αυτο θα ελεγα στο γιατρο, φαινεται σαν κανονικη κουπ, οχι αστεια!)! Με το καλο να τον κρατησεις στην αγκαλια σου γλυκια μου! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απιστευτη φωτογραφια! Και το...περουκίνι όλα τα λεφτα (κι εγω αυτο θα ελεγα στο γιατρο, φαινεται σαν κανονικη κουπ, οχι αστεια!)! Με το καλο να τον κρατησεις στην αγκαλια σου γλυκια μου! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΟΛΛΥ ΠΟΛΛΥ!!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΝ!!!!!!:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΟΛΛΥ ΠΟΛΛΥ!!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΝ!!!!!!:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενετία μου είναι κούκλος!! Νομιζω σου μοιαζει...χεχε! Άντε με το καλό να τον πάρεις αγκαλίτσα!!!!!!!!!!!!!!!!! Ούτε εγώ πια να γένναγα τόσο καιρό που το συζητάμε! :P

Φιλάκια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενετία μου είναι κούκλος!! Νομιζω σου μοιαζει...χεχε! Άντε με το καλό να τον πάρεις αγκαλίτσα!!!!!!!!!!!!!!!!! Ούτε εγώ πια να γένναγα τόσο καιρό που το συζητάμε! :P

Φιλάκια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happyland έγραψε:

Βενετία μου είναι κούκλος!! Νομιζω σου μοιαζει...χεχε! Άντε με το καλό να τον πάρεις αγκαλίτσα!!!!!!!!!!!!!!!!! Ούτε εγώ πια να γένναγα τόσο καιρό που το συζητάμε! :P

Φιλάκια πολλα!!

ΟΝΤΩΣ ΒΡΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΑΝ ΠΟΛΛΥ ΚΑΙΡΟ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ!!! ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ...!!!!!!

ΕΧΩ ΚΑΤΑΑΓΧΩΘΕΙ ΚΙΟΛΑΣ...ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!!:

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΤΣΑ ΣΟΥ:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happyland έγραψε:

Βενετία μου είναι κούκλος!! Νομιζω σου μοιαζει...χεχε! Άντε με το καλό να τον πάρεις αγκαλίτσα!!!!!!!!!!!!!!!!! Ούτε εγώ πια να γένναγα τόσο καιρό που το συζητάμε! :P

Φιλάκια πολλα!!

ΟΝΤΩΣ ΒΡΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΑΝ ΠΟΛΛΥ ΚΑΙΡΟ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ!!! ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ...!!!!!!

ΕΧΩ ΚΑΤΑΑΓΧΩΘΕΙ ΚΙΟΛΑΣ...ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!!:

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΤΣΑ ΣΟΥ:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...