Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 59 - Full of life!!


Recommended Posts

Αντε ρε ρυ!!!

Περαστηκα!!!!!! Γωγουλα μου

Αχ παιδια..και εμεις ενα χαλι μαυρο ειμαστε..ο μικρος χαλια..ειχαμε παει Σαββτο ξυπμεροματα τσο Ιπποκρατειο γιατι ενω επειρνε αντιβιωση εκανε πηρετο 39.

η Ωτιτιδα καλα κρατει..

εννωειτε πως και τα δυο ειναι ακομα με εισπνεομενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

http://leftsax.blogspot.com/

γεια σας.τι κανετε;;;ο αντρας μου εχει κανει μπλογκ...και για μας !!!

εχει πολλα λινκ για να κατεβαζετε παιδικες σειρες,μουσικη!δε χρειαζεται να γινεται φιλοι!!

ενημερωτικα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα το εξερευνησω πιο μετα!

φαγαμε οικογενειακως σημερα...ο Π. εχει ρεπο!

Χρυσα ...ακομα ωτιτιδα?

Η Μ-Ι μολις εκατσε να δει λιγο παιδικα...!

θελω να φαω μια παστα..αλλα φοβαμαι!

διαβαζα αυτο http://ieroslochos.blogspot.com/2011/08 ... t_678.html

και διαπισωσα οτι μου λειπουν πραγατα απο τ λιστα μου!

χμμμ αλλα και λεφτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ, ευχαριστούμε για την ενημέρωση!

Το καημενούλι... :(:(:(

Αμάν πια ρε γμτ!!!! :evil::evil::evil:

Ξέρουν πότε θα βγουν;

Χρυσοσυμπεθεράκι, κι εσείς νοσοκομείο; :?

Και τι σας είπαν;

Τώρα που το θυμήθηκα, ξέχασα να σου απαντήσω στο πμ! :oops:

Συγχωράτε με, το αλτσχάιμερ καλά κρατεί, το συνηθίζω... :? Σε λίγο δε θα θυμάμαι ούτε τ' όνομά μου!!! 8-)

Μαρία, κι εσύ πυρετό; :? Πόσο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερεςςς..καλα ειμαστε..μικροι μεγαλοι ;);):mrgreen:

λεναρα ποσο χαρηκα που εχεσε ρεεεεεεεεεεεε :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: με σπορακια?

φραν μια κακια μερα..να περασει κ αυριο θα εισαι καλυτερα...αχ αγοριαααααααααααα

φυσικα κ εισαι καλη μανουλα..δε το συζητω..αλλα συμφωνω με τη αργυ..για το θεμα ασφαλειας..

κανε καμια βολτα να ξεσκασεις...μια αγκαλια :YMHUG::YMHUG::YMHUG::-* απο μενα

η ιω ειναι νοσοκομειο???????? :o:o:o θα τη τηλ μετα :cry::cry::cry::cry: τι παθαμε φετος ολοι :evil::evil::evil:

περαστικα μιτσακι κ σε σας ρε...

χρυσα αντεχεις ρε???????//βοηθαει το πεθερονι?

εμενα το κωλι μου συνηλθε 8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας κορίτσια, περαστικά σε όλες!

Θα σας στεναχωρήσω και εγώ λίγο, δεν ήξερα τι να κάνω όλες αυτές τις μέρες, να σας πώ την αλήθεια σκεφτόμουν να εξαφανιστώ αλλά θα μου κόστιζε και αυτό..

Βρίσκομαι σε διαδικασία αποβολής η οποία ξεκίνησε την Παρασκευή το βράδυ με αποκορύφωμα το Σαββατο που είχα έντονες συσπάσεις και αρκετή ροή.. Οι γιατροί εδώ δεν μπορουν να σου κάνουν τίποτα όταν γίνεται κάτι τέτοιο τόσο νωρίς και σου προτείνουν να το αφήσεις να εξελιχθεί φυσιολογικά.. Αφου καθαρίσω θα πάω να κάνω υπέρηχο για να δούμε ότι πράγματι έχω καθαρίσει και δεν έχει μείνει τίποτα μέσα...

Φιλάκια και συγνώμη.. :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εράκι... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Λυπάμαι πολύ κοριτσάκι μου! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Αλλά είπαμε... Είμαστε εδώ και για τις χαρές και για τις λύπες... Άκου να εξαφανιστείς... Για να μη μας στεναχωρήσεις; Και νομίζεις δεν θα ανησυχούσαμε;;; :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα μου Καναδή :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

κρίμα ρε πολύ σταναχωρήθηκα :cry::cry::cry::cry:

αλλά να μην σε παίρνει από κάτω

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ακόμη και έτσι να είναι, δεν πειράζει, θα ξαναπροσπαθήσετε, δεν πρέπει να απογοητευόμαστε, συνεχίζουμε πάντα κοιτώντας μπροστά και θετικά :-*:-*:-*

να προσέχεις τον εαυτό σου :x

και γιατί να εξαφανιστείς παρακαλώ? :?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ενα εχω να πω ...ειναι ο πιο γ@@@@νος Φεβρουαριους :(:(:(

φοβαμαι τοσο για την ζωη μας απο εδω και περα .....ειναι η πρωτη φορα που θελω να μιλησω τοσο πολυ στον Κ και δεν μπορω .........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω νοιωθω ενα περιεργο συναισθμα...σαν κατι να γινει αλλα δεν ξερω τι...

νοιωθω τοσο ασφαλης στο σπιτι μου ....τοσ σιγουρια με τν κορ μου εδω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά αυτη τη στιγμή να ξαναπροσπαθήσω το βλέπω πανχλωμο. Κρίμα να συμβαίνουν τέτοια πράγματα σε οποιονδήποτε άνθρωπο, δεν αξίζει σε κανέναν. Το θέμα είναι ότι απο οτι φαίνεται είμαι καλά γιατι απο την στιγμή που έγινε μονο τον Κώστα σκεφτόμουν και τι θα γίνει αν πάθω κάτι.. Γαμησετα παιδιά, μακριά αυτα τα πράγματα απο ολο τον κόσμο αν ειναι δυνατον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερη μου πραγματικα στεναχωρηθηκα πολυ με οτι εγινε :cry::cry::cry::cry::(:(:(:(:( ευχομαι ολοψυχα να ξαναρθει συντομα ενα μωρακι...το ξερω ποσο στεναχωρηθηκες... εδω εγω σκαω γιατι θα κανω αμνιοπαρακεντηση την τεταρτη και τρεμω απλα και μονο στην ιδεα να μην εχει τιποτα το μωρακι μου...εξαλειφοντας καθε πιθανοτητα για οτιδηποτε κακο...μακαρι να μπορουσα να σου πω κατι για νασε κανω να νοιωσεις καλυτερα...απλα εμεις ειμαστε εδω για όοοοοοοοοοολα ;););) οχι μονο για τα χαζα και ευχαριστα...να μην χανεσαι..

χρυσουλινι μου με εκανες και ενοιωσα λιγοκαλυτερα με τα λογακια σου...σε ευχαριστω... :x:YMHUG:

σημερα ετρεχα απο τοπρωι...ετοιμασα τη μικρη την πηγα σχολειο...μετα τραπεζα για μια δουλεια...ειχαν κλεισει κατι δρομους και εκανα γυρω γυρω ολοι μεχρι να βρω να παρκαρω... :evil: μετα πηγα για τα σιδερακια και ενω ηταν σχεδον ετοιμα ... :D παωνα φυγω και τσουπ της εφυγε ενα... :twisted: αντεπαλι απο την αρχη ...γκρρρρρρρρρρρρρρ...πρεπει να κατσα καμμια ωρα και ενα τεταρτο συνολικα..μετα να παω στον μαναβη...φαρμακειο και φουρνο./..γυρισα τι ωρα σπιτι...εφαγα του σκασμου και τωρα εσκασα η χοντρουλα :oops::oops: λιχουδωπαπιομανα...

βασιλικουλα μου περαστικουλια μωρε στο κοριτσακι σου..

γωγακι μου κριμα μωλε τετοια ταλαιπωρια η μικρουλα σου... :(:(:(:( περαστικουλιαααααααααααα

φιλια σεόλες...παω να πλυνω το παπι και να το βαλω σελιγο για νανα..

εγω εδω θα μαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη μου κριμα...ελπιζω να το ξεπερασεις γρηγορα! Να τα μοιραζεσαι αυτα, χρειαζεται να μιλας..

Ρε παιδια το μωρο της γωγω; Εχει πνευμονια? αχου, τοσο μικρο....περαστικα στο καημενούλι...δυσκολα πραγματα...

Να ρωτησω κατι? γιατι αποθηκευετε τροφιμα?

Στο θεμα μου, εννοειται τα εχω κανει κ τα κανω ολα οσα λει η αφρο..καιε βραδυ πριν κοιμηθει συζηταμε της μερα του κ τον ρωταω αν εκανε κατι η μαμα που τπν πειραξε, αν στεναχωρηθηκε, αν νιωθει οτι τον αγαπαμε κ πολλα αλλα...κ γενικα συνεχεια του μιλαω...παντως ρουτινα εχει κ στην ουγκαντα ειχε κ τον χωρο του κ ολα..εδω δεν εχει τον χωρο του..ομως ο μικρο; Απο νεγεννητο δεν ηταν της ρουτινας κ του προγρμματος σε πολλα...κ εμεις δεν τον πιεζουμε κ ισως κακως τελικα...

Αχ δεν μπορω να ακυρωσω το αυριανο γιατι το εχω κλεισει...παντως κ εγω εδω δεν μου αρεσει οπως ζουμε σε ενα ξενοδοχειο για 3 μηνες...αυτο δεν το περιμενα κ εγω ηρθα με αλλη συμφωνια.?.

Λενα σου εφυγε τωρα η αγωνια με τα κακα του μοκρου? θα ηρεμησε κ εκεινο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανίτα, μπορεί να πω και χαζομάρα τώρα, αλλά είναι δύσκολο να νοικιάσετε ένα επιπλωμένο διαμέρισμα για αυτούς τους 3 μήνες? :? καλύτερα από το να μένετε σε ξενοδ.!

τελικά η Ρ. απέκτησε φοβία με την κουζίνα, αν δει έστω το τηγάνι πάνω στην κουζίνα, χωρίς να μαγειρεύουμε δεν μπαίνει μέσα :o:o:o και χθες είχα τον φούρνο αναμένο και ο φούρνος είναι ψηλά και ήταν ο Λ. μέσα στην κουζίνα και του φώναζε να βγει γρήγορα έξω!!!! :o:o:o:?:?:?

ακόμη και αν θέλει να πιεί κάτι στέκεται στην πόρτα δεν μπαίνει μέσα!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!! τι κανετε??? :D

μου βγηκανε τα ματια 20και σελιδες διαβασα..μνην ρωτατε τι θυμαμαι παντως διαβασα..

στεναχωρεθηκα με την ερη :( και την μικρη της γωγως :( και τα της χρυσας :( και της φρανιτας :(

φρανιτακι μην ξαναπεις πως ειμαιστε καλυτερες μανες :evil::evil: πας καλα????????

εχεις το παιδακι σου αυτοκολλητο εχει γυρισει τον κοσμο εχει παρει τοσες εμπειριες και εικονες και σκεφτεσαι πως δεν εισαι καλη μανα????? :evil::evil::evil::evil: παιδακι ειναι..και εμενα ο μικρος εχει κυλιστει στο σουπερ μαρκετ τσιριζοντας δεν με αφηνε να τον παρω αγκαλια εφαγα μια στα μουτρα,,κοινως ρομπα..με εχει ακουσει οοοοοολη η παλια γειτονια να τοου φωναζω να τον ταρακουναω επειδη δεν ετρωγε να του δινω στο ποπουδακι του επειδη κανει σκανταλιες ΟΛΗ μερα...ντρεπομαι και μονο που τα σκεφτομαι..εγω που ειμουνα κατα της ξυλιας το χερι μου παει μονο του..

εμεις μετακομισαμε..ολα καλα...θα σας γραψω και στο κρυφο καποια στιγμη αφου πηρα αδεια του κωστα :lol::lol::lol: τα της συνηφαδας!!! :lol::lol::lol::lol: παλι κωλο τα εκανε...καλυτερα να μην πρεπει να την κανω παρεα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

το νεο μου σπιτι μου αρεσει πολυ!!!! εχει χωρια κουζιαν απο σαλονι και ειναι τελεια!!!!! :D:D:D:D

αντε να ερθετε για καφε!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

ξυπνησα τον μικρο να τον παω στην γιαγια και δεν ηθελε να ντυθει μου ελεγε παμε κατωωωωω παμε κατωωωωω εννουσε στην μαμα μου που ητανε πριν απο κατω μςκ ια πηγαινες με την πιτζαμα..μετα δεν ηθελε μπουφαν παπουτσια δεν ηθελε να εχω τα κλειδια του αμαξιου δεν ηθελε να οδηγησω..πλακα ειχε :lol::lol::lol::lol::lol:

φρρανιταααααααααααα ξεχασα!!!!

αχχχ μπαγκοκ ειχαμε παιε γαμηλιο μετα την βορεια ταυλανδη, τσαγκ μαι νομιζω... :? !! ητανε τελεια!!!!! ποσο σε ζηλευω που εισαι εκει!!! χριστουγεννα ειχαμε παει!!! :):):):):)

ρε συ..εμεις απο εξω δεν φαγαμε αν και καποια τα λιμπιζομασταν και τωρ μετανοιωσαμε..αν δεν γινεις ενα με την κουλτουρα δεμ λεει...βεβαια αυτη η μυρωδια ακοκμα στην μυτη μου ειναι..παντου μυρισε τζιντζερ...νομιζω... θα σε γελασω..κατι που εχιε γευση σαν σαπουνι :lol::lol::lol:

ο κωστας ειχε παθει γαστρενετριτιδα τρογωντας μονο εκει που μας πηγαινανε και στα ξενοδοχεια..και μετα 3 μερες ετρωγε ρυζι πρωι μεσημερι βραδυ :lol::lol::lol::lol::lol:

μα τι γελιο!!!!!! αφου θα λεγανε τοσο πολυ του αρεσε??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

φιλιαααααααααα

πρεπει να

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένη μπράβο, χαίρομαι που σου αρέσει στο καινούργιο σπιτικό σας! :D ....θα συνηθίσει και ο Φιλιππάκος :D:x

Κάρολ να σε ρωτήσω κάτι?, αν θες μου λες φυσικά:

γιατί κάνεις άμνιο? για να ησυχάσεις εσύ? διότι είσαι σε εβδομάδα κύησης που δεν μπορείς να κάνεις και κάτι και αν έχεις αποφασίσει να συνεχίσεις την κύηση, τσάμπα την κάνεις!!!!.........συνήθως γίνεται μεταξύ 14 και 18 (το αργότερο) εβδομάδα!!! :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Όχι.. γενικότερα παίρνω πολλααααά!! Αλλά μη συγκρίνεις γιατί έρχομαι και από εξωσωματική με διάφορα θέματα.. Filicine παίρνω χρόνια και λόγω στίγματος αλλά όχι ολόκληρο το χάπι γιατί είναι υπερβολική δόση.. πριν την εγκυμοσύνη έπαιρνα 1/2 χάπι μέρα παρά μέρα και έλεγχα πάντα τα αποθέματα με εξετάσεις.. στην εγκυμοσύνη τώρα παίρνω 1/2 χάπι κάθε μέρα και ότι λίγο έχουν οι πολυβιταμινες μέσα.. τα 5mg συστήνονται σε γυναίκες με ιστορικό ελαττωμάτων του νευρικού σωλήνα σε προηγούμενη κύηση.. αν και ξέρω ότι πολλοί γιατροί τα δίνουν επικουρικά σε όλες χωρίς να χρειάζεται συνήθως.. και ο δικός μου δηλαδή το ίδιο αλλά μετά από συζήτηση κατέληξα να παίρνω μισό που πάλι το θεωρώ πολύ προσωπικά και σύμφωνα με τις εξετάσεις μου.. Από συμπληρώματα το ίδιο.. παίρνω διάφορα.. αλλά σίδηρο μου είπαν όχι..! 🤷 Αλήθεια και τα υπόλοιπα κορίτσια... Τι σας έχουν πει εσάς ότι μπορείτε να παίρνετε από συμπληρώματα;
    • Είμαι σίγουρη ότι με καταλαβαίνεις απόλυτα αγάπη.. αισθάνομαι βέβαια άσχημα για το μωράκι αυτό ότι το αδικώ.. αλλά μέχρι την αυχενική και να δω ότι είναι υγιές, δεν μπορώ να αφήσω τον εαυτό μου να δεθεί μαζί του.. που δεν έχω "αγγίξει" κάν όσα πέρασες εσύ κοριτσάκι μου και που δεν θα ευχομουν σε κανέναν άνθρωπο ποτέ να περάσει τόσες δυσκολίες γενικά για να φτάσει να κρατήσει το μωρό του αγκαλιά... Εμένα με έχουν πάρει "χαμπάρι" αρκετοί τρίτοι και με ρωτάνε, ίσως επειδή έχω πρηστεί παααάρα πολύ και έχω βάλει κάποια κιλά.. δεν ξέρω αν φταίει η κορτιζόνη που παίρνω ή και οι διεγέρσεις που προηγήθηκαν βέβαια και η κατακράτηση που προέκυψε εξαιτίας αυτών (έχω ξεκινήσει ήδη διατροφολόγο πρώτα για το θέμα ζαχάρου να είναι υπό έλεγχο και δεύτερον για να μην παρά ξεφύγω...) Αυτή τη φορά όμως γενικότερα το παραδέχομαι και το λέω λίγο πιο εύκολα όχι γιατί θέλω να το μοιραστώ αλλά γιατί επιλέγω να πιέσω τον εαυτό μου να είναι πιο αισιόδοξος για αυτή την εγκυμοσύνη και ότι όλα θα πάνε καλά μέχρι τέλους.. εύχομαι ολόψυχα να μην μου γυρίσει μπούμερανγκ...😕 Λες σε έναν χρόνο από τώρα να συζητάμε για τη διατροφή του παιδιού;;;; 😅😅😅 Αχχχ μακάρι Παναγίτσα μου!!!! 🙏🙏🙏🤞🤞🤞 Το συζητάω με μια φίλη μου που τώρα κάνει εισαγωγή στις στέρεες η οποία φοβάται πολύ ότι θα πνιγεί το μωρό αν δεν είναι αλεσμένα.. δεν δέχεται καθόλου ότι υπάρχει λογική στα κομμάτια.. εγώ βέβαια βλέπω το μωρό πάλι πνίγεται και βγάζει γουλιες.. οπότε δεν καταλαβαίνω τη διαφορά.. από τη μια έχει βάση ο φόβος της από την άλλη πιστεύω ότι είναι και θέμα παιδιάτρου να ξέρει.. τεσπα δεν το έχω ψάξει καθόλου ακόμα αλλά προς χάριν της συζήτησης τώρα.. Ξεκίνησε από τώρα ο μπαγασας τα σουρτα φέρτα έξω;;;; 😝🤣🤣🤣🤣 Στην εφηβεία ούτε που θα τον βλέπετε σπίτι!!! 🤣🤣🤣 Μπράβο το παιδί!! Τουλάχιστον ηρέμησε λίγο η ψυχούλα μου που ποναγε.. πόσα έχει βγάλει τώρα;
    • Μονο filicin παιρνεις και utrogestan; Αν θυμάμαι καλα απο τις προηγούμενες, το σίδηρο το ξεκίνησα λιγο πιο μετά. Πρωτα φιλισιν και λιγο αργότερα σιδηρο, d3 και ω3 .
    • Ζηλεύωωωωωωωωω 😀υπέροχα!!
    • Καλά μπανια κορίτσια (έστω και από εξω 😂)
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...