Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 59 - Full of life!!


Recommended Posts

Τι κανετε μανουλες?

Σημερα ντυθηκα, στολιστηκα και πηγα για μαθημα θεωρια. Μα ποσο σου ανεβαζουν την ψυχολογια τα καινουρια ρουχα και λιγο βαψιμο. Δεν σταματησα να μιλαω! Εγω που το στομα μου δεν ανοιγα τοσο καιρο απο ντροπη και αγνοια φυσικα. Το διαβασμα μου αποδιδει! Ηξερα ενω σωρο απο αυτα που ρωτουσαν :D

Μαρακι αστα αυτα, πονοκεφαλος και καλα, Βρε μηπως παιζει κανενα μπεμπε? ;) Τελεια με το πλεξιμο, εγω δεν το εχω, μικρη εμαθα αλλα δεν ειναι για μενα αυτα.

Συμπεθερακι πρωτη μερα δουλεια σημερα? Μεγαλη μειωση ρε γμτ... :( Τα μικρα ποιος τα προσεχει? Η μαμα?

Σισσακι τελεια με το μαθημα, θα το περασες ρε συ μην σκεφτεσαι ετσι. αφου εισαι τσακαλι!

Θου περαστικα σας! Μανικι η γαστρεντεριτιδα. Με περνας 2 κιλα! :D Στεκλα εμεινες, πλακωσου παλι στις νουτελες και στα γλυκα αιντε!

Παναγιωτα δεν υπαρχει περιπτωση να μπορεσεις να αλλαξεις θεση? 3 ωρες δεν ειναι πολλες αλλα το ωραριο ειναι βλακεια. 10.30 παει αργα.. Η δουλεια σου ειναι τουλαχιστον κοντα στο σπιτι η θα τρως χρονο στους δρομους?

Νατασα σαν να περιγραφεις τον Γ.! Οτι βρει παει να το πεταξει στον κουβα η στην μπανιερα, ολη την ωρα ανεβαινει στον καναπε η στο τραπεζι και θελει και να περπαταει και εκει πανω. Πριν λιγο προσπαθουσε να ανεβει στο επιπλο που εχω την τηλεοραση αλλα δεν τα καταφερε και γενικα αντιγραφει την Ε. σε ολα! Τι εχουν να δουν τα ματακια μας ακομα.

Ερακι για τσαι του βουνου δεν ξερω..μερικα βοτανα ομως δεν ειναι για εγκυες. Θα το κοιταξω αυριο στο παλιο λαπτοπι που τα εχω αποθηκευμενα.

Λενα περαστικα στα μικρα. Απο χθες ηθελα να στο πω και το ξεχασα. :oops: Δοκιμασες να του βαλεις λαδακι με μπατονετα? Πολλες μερες ρε γμτ. χωρις κακακια...

Θα συμφωνησω με Θου στο θεμα παιδι. Δεν ειναι μονο το οικονομικο θεμα στην μεση αλλα και το ποσα αντεχει να κανεις ο καθενας απο θεμα αντοχων. Εγω πχ. ξερω πως αν κανω τριτο θα με κλεισουν σε τρελαδικο στανταρ. :)

Γιωτα εννοειται πως και με ενα παιδι εισαι οικογενεια ποιος λεει τετοιες βλακειες?

Σας αφηνω.. ειπα σημερα θα ξεσκιστω στις ασκησεις...καλο βραδυ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ευχαριστω και τα απογευματινα -βραδινα κοριτσια για τις ευχες ,να χαιρεστε και εσεις τα παιδακια σας !!!

μαρακι μηπως γκαστροθηκες ? 8-):D:lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη να χαίρεσαι τον Μανωλάκι σου!!!!!!

Γερός και καλότυχος!!!!!!

Σόρυ που δεν γράφω κάτι άλλο,νυστάζω πολύ.....

Καληνύχτα,τα φιλιά μου σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα του κανω μια στις τοσες το κολπο με τη μπατονετα, δεν πιανει..

αυτο που με αγχωσε ακομα περισσοτερο βασικα ειναι που μου ειπε ο γιατρος οτι ιιιιιιιιιιιιιιισως εχει καποιο θεμα με το εντερο του που θα πρεπει να το δουμε με παιδοχειρουργο, αν δε βελτιωθει η κατασταση μετα τους 3.5 μηνες

ουφφφ

καληνυχτα κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια γρηγορη καλησπερα και μια γλυκια καληνυχτα..νυσταξα η εγκυουλα απλα εκανα μαμινγκ-θεραπι :lol::lol::lol: και ομολογω οτι ειστε πολυ γλυκοπαρεακι και τι μου αρεσει πιο πολυ... :D:D:D οτι ολες σας ειστε τοσο διαφορετικιες αλλα και η καθε μια λες και ενωνει ενα παζλ...ουφ..ελπίζω να καταλαβατε τι ειπα...γιατι παω για νανα κλεινουν τ αματακια κοριτσαρες..ειμαι βζζζζζζζ...

αντε αυριο εχω την β επιπεδου..λοιπον ελπιζω η σοκοφρετα να ξυπνησει τον αγοραρο και να μας κανει την τιμη να δουμε την μουριτσα του... :roll::roll: γιατι εχω αγωνια η παπιομανα...και εννοειται ολα να ναι καλα...

μαιμουδακο μου ελπίζω να μην χρειαστει αυτο που πε ο γιατρος και ναμην ειναι τιποταααα..το ευχομαι ολοψυχα...ασε που τωρα τελευταια με τις μαιμουδιες που κανει το παπι μου της αλλαξα ζωακι... :lol::lol: της λεω πολυ συχνα..αχ εισαι μια μαιμουυυυυυυυυυυ :D:D

δημητρουλα μου γλυκια..λενακι μου ..νατασουλα...σας ξεχασα προηγουμενως...τα φιλια μου και μια μεγαλη αγκαλιαααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μητσάκι!!! :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::x:x:x:x

Αυτά είναι τα εύκολα ρε συ... γι' αυτό δε λέω μεγαλες κουβέντες... όταν φτασω στα παλούκια θα δούμε πόσα απιδια βάνει ο σάκος. :roll::roll::roll::roll:

Γιώτα εννοείται οτι είναι οικογένεια με ένα παιδί. Και με κανένα παιδί το αντρόγυνο είναι οικογένεια. Απλώς θεωρώ οτι το να έχεις αδέρφια είναι ανεκτίμητο. Θα σου πω το πιο απλό.

Όταν πέθανε ο μπαμπάς μου η αδερφή μου ένιωθε ο,τι και γω μου κρατούσε και της κρατούσα το χέρι.

όταν πέρισυ τέτοια εποχή η μαμα μου έπαθε την εμβολή η μία έδινε κουράγιο στην άλλη.

Ε αυτό δε θα το άλλαζα με όλα τα ρούχα και όλες τις δραστηριότητες του κόσμου. ΟΚ δεν έκανα 2 γλώσσες και το σπίτι μας ήταν 55 τ.μ. δεν είχαμε δικό μας δωμάτιο και κοιμόμασταν στο κρεβάτι των γονιών μας και αυτοί στον καναπε κρεβάτι του σαλονιού. Πάντα όμως θα θυμάμαι τα γέλια που κάναμε και τις χαρές όταν ο μπαμπας ξαπλωνε μαζι μας στο κρεβάτι και για να κοιμηθούμε μας έλεγε την ιστορία με των Αντωνάκη και το σκιουράκι, δικής του εμνεύσεως, κάθε μέρα και άλλο επεισόδιο! :lol: Και μολις ερχόταν η ώρα για ύπνο πιανομασταν χεράκι χεράκι και νάνι.

Δεν πειράζει που έμαθα την δεύτερη ξένη γλώσσα ενήλικη! ;)

Αυτό λέμε νομίζω όλες μας.

Είναι το μετρο που είπε και η γόναμπι συμπεθέρα του μπι Έρη! :P

Ρε Λένα σόρι κιόλας, αλλά δεν ξεπατώθηκες στο χέσιμο με τόσα που έφαγες;; :lol::lol::lol::lol:

Αντε ρε Καρολάκι να δούμε τί θα δούμε!!! Μακάρι να είναι μια τέλεια β' επιπέδου! :x

Κόρες ευχαριστω για τα καλα σας λόγια! Και τώρα πάω να διαβάσω, μιας και ο πήχυς ανέβηκε πολύ ψηλα, έ να μη σας απογοητεύσω! :D:P:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φοιτητρονι μου γλυκο..καλο διαβασμα αγαπημου.. :x:x εις αυριον τα σπουδαια...

θα μπω να σας τα πωωωωωωωωωωωω..αχ αντε και αυριο θα του εκμυστηρευτω του γιατρου περι των συνολικων κιλων που απεκτησα μεχρι σημερα..δηλαδη +8 αισιως :oops::oops::oops: και ειμαι στον 6 μηνα μονο...τι θα ακουσω παλι... :roll:

καλο βραδυ σε ολες..και καλημερα μαλλον γιατι βλεπω οτι ολες πηγατε με τον μορφεα αγκαλιτσα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα, εσεις κοιμαστε εδω ειναι μεσημερι...αχ τι να πω η μανα....χτες πηρα ενα τουκ τουκ κ πηγα βολτα, ψιλοεβρεχε αλλα μετα επιασε νεροποντη κ πλημμυρισαν ολα..οι δρομοι εκλεισαν, το νερο εφτανε στο γονατο...το σεμπινι το ειχα στους ωμους κ περνουσα το δρομο κ σε καποια σημεια εφτανε κ στο μηρο το νερο..αααα κ ειχαμε εκατονταδες κατσαριδες...επειδη βουλωσαν ολες οι αποχετευσεις οι κατσαριδες γραπωνονταν στα ρουχα οταν περνουσα τα νερα..ομορφα εεε...τεσπα σημερα ειναι μια άλη μερα...θα βγαλω το μικρο για παγωτο σε λιγο...

Για οικογενει που λευε..ρε πΑιδια δεν ειπε η γιωτα πως θα αλλαζε το παιδι για το μπαλετο κλπ...κ τι ανοησιες εινΑι αυτες πως ενα ισον κανενα? συγγνωμη αλλα αυτα τα λεγανε στα χωρια πριν 50 χρονια κ κριμα να τα λεμε ακομα το 2012. Ειναι επιλογη τ παιδια κ για μενα απαιτουντια πολλες προυποθεσεις....κ ναι τα παιδια θελουν Αγαπη πανω απο ολα αλλα μονο αυτο σεν φτανει. κ οχι αν κανεις 5 παιδια κ δεν εχεις να τα ταισεις ο θεος δεν θα σου στειλει φαγητο...

Υστερα ειναι κ τι αντοχες εχει ο καθενας....

Ωχ ακουγομαι λιγο επιθετικη..στα,ατω εδω διοτι ειμαι κουρασμενη κ αυπνη κ μου βγαινει λιγο αγριο το υφος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

κι εδώ χάλια ο καιρός

σήμερα δεν έστειλα κανέναν σχολείο, είναι και τα 2 στην μαμά μου

Ο Μιχάλης χθες το απόγευμα ανέβασε πάλι πυρετό, το απόγευμα θα βγουν και τα αποτελέσματα της καλλιέργειας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας!

είμαι στη δουλειά ήρθα σιγά σιγά με το αυτοκίνητο :? και προσπαθούσα πόση ώρα να παρκάρω κάπου ώστε να μη κολλήσω :roll:

η Φ έκανε πυρετό και τη νύχτα και σήμερα ο Γ θα την πάει στον παιδίατρο να δούμε αν είναι καμιά ωτίτιδα μην περάσει έτσι το ΣΚ. Η Ι δεν έχει σχολείο σήμερα :D

Ρε τρελάρες όχι δεν είμαι έγκυος απλώς είχα πονοκέφαλο και όταν έχω πονοκέφαλο μερικές φορές κάνω εμετό :? Αφού στο καπάκι έφαγα.

Νατασούλα περαστικά σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Τι κανετε;;;;;δεν θα τα αναλυσω όλα γιατι ψιλονυσταζω..θα σας πω μετα γιατι…

Σαυρογιωτινιιιιι αν δεν κανω λαθος τα λεφτα που σου εδωσα τα κετεθεσες σουμπιτο στην ΖΑΡΑ Μπανκ…

Τρελη

Στο θεμα παιδια θα τοποθετιθω πιο μετα..αφου πιω καφε..ενα θα σας πω..διαφονω με ολες σας!!!!

Εν μερη και σε μαγελο βαθμο θα συμφωνισω με την Αφρο.

Οσα παιδια μπορει ο καθενας να μεγαλωσει αξιοπρεπως και αναλογα με τις αρχες του.

Παντως εχω καταλαβει πως οσα παιδι απροερχονται από οικογεννιες με πανω από 3 παιδια..κανουν και οι ιδιοι 3-4.

Εάν ένα ζευγαρι θεωρει ότι μπορει ναμεγαλωσει ΕΝΑ παιδι με βαση το βιοτικο του επιπεδο..καλα θα κανει να εχιε μονο ΕΝΑ παιδι. Είναι πολύ οι παραγοντες. Διαφονω ότι κανεις ένα παιδι για να εχει παρεα το άλλο..πιστεψτε με για ολη την παιδικη ηλικια τα αδελφια σφαζονται μεταξη τους..η σχεση αποκαθιστατε μερικες φορες όταν μεγαλωνουν..με τον ιδιο δεσμο μπορουν να δεθουν και με τα ξαδελφια τους εάν εχουν την ιδια ηλικια..

Παναγιωτα αμαν ρε συ…Δυσκολο..τουλαχιστων του χρονου θα εισαι σε κανονικο;;;;

Εγω νομιζω πως της πεθερας- μα βαση αυτά που ξερουμε-είναι ψυχοσωματικο

Κοιτα Παναγιωτα στον ιδιωτικο τομεα εγω προσωπικα από τον Νοεμβριου που γυρησα ηδη εχω δει μειων 300 ευρω από την μειωση του αφορολητου και από την εισφορα αλληλεγγυςη( αραγε απεναντη σε ποιον;;; γιατι αυτά πουτ μα ςκρατανε σηγα μη τα δινουν σε αυτους που εχουν αναγκη..στην τσεπη τους τα βαζουν ..τεσπα..ειμαι που ειμαι τσιτα σημερα..μη φορτονω κι’αλλο

Ερη φυσικα και κανει το τσαι του Βουνου…γιατι να μη κανει..απλα προσεξε να το βρασει ςκαλα για παν ενδεχομενο

Σισσιω μου κονγκρατς γι ατα μαθηματα..ευχομαι να τα πας τελεια και σε όλα τα υπολοιπα..

Ποιος σου ειπε ότι δενε χουμε περικοπες;;;;..μειων 300 ειμαστε..και ο Ο δεν ..ουκ λαβεις παρα του μη εχοντος…Απλα όταν εχεις «περιορισμενα» εσοσα οργανωνεις καλυτερα τα εξοδα σου…

Φυσικα ΟΚ ο δικος μου μισθος είναι καλος..εξακολουθει να υπερβαινει- δεν ξερω για ποσο ακομα- το 1000 οποτε δεν εχω παραπονο.

Αλλα ψωνιζω απορροιπαντικα πανες κλπ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ σ επροσφορες..και ρουχα για τον Χ για του χρονου εχω ηδη παρεις τις εκπτωσεις. Αλλιως δεν υπηρχε περιπτωση..

Και μη νομιζεις..τα μοναδικα μας λευτα είναι εκεινα ππου περισεψαν από τα δωρα του γαμου ..δεν μαζεψαμε και κανενα τρομερο ποσο εκτοτε, και για τα παιδια βαζουμε ένα μικρο ποσο στο λογαριασμο τους και αυτά όχι κάθε μηνα..πχ αυτόν τον μηνα που εχω την ασφαλεια του αμαξιου..δε θα βαλοπυμε τιποτα .

Τα παιδια σους κουμπαραδες τους εχουν τα λευτα που τους δινουν ΚΑΙ ΜΟΝΟ…εμας μας εχουν δωσει αρκετοι χρηματα από συγγενεις

Θουλιτσα μουυυυ..τοσο χαλια ρς συυυυυ

Αχ ποσο σε νιθω.΄.ειδικα τις τελευταιες μερες..εσενα και την Αφρο σας μελεταω συνεχεια..αμα ειστε ματιαγμενες να ξερετε εγω σας ματιαξα

Ρε παιδια δεν σκαω..αλλα αη σιχτηρ( θα το πω δεν αντεχω και ας με κοψει το ΕΡΣ)..να πανε να …ολοι τους…ουτε κλαιγομεια..ουτε περιφανευομαι…ουτε μοστραρω τα λεφτουδακια μου..απο στοκατζιδικα ψωνιζω..αμα εχουν τα α…α ας ψωνιζει και αυτή…

Ο Καθενας στις προτερεοτητες τους.

Λεναρα ρε συ..αμαν τι σου ειπε ο ΠΑ>.περιμενε λιγακη και μην αγχωνεσαι για τα κακα

Καρολ καλη επιτυχια σημερα με την Β επιπεδου!!!!

Νατασουλα καλα αποτελεσματα..ειμαι σηγουρη ότι θα είναι καλα αφου η γεννικη δεν εδειξε κατι

Ποσταρω..και μετα θα σας πω γιατι σημερα ηθελα να πνηξω τα παιδια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχει ένα κρύο έξω, Παναγία μου!!! :o:o:o:o μπήκα σπίτι και ζεστάθηκα, έβγαλα μπότες, κάλτσες και στάθηκα στο πλακάκι, όπου αισθάνεσαι την θέρμανση, τι καλά :D ....έχουμε υποδαπέδια θέρμανση, όχι καλοριφέρ και είναι τέλεια!!! :D:D

Η αξία του να έχεις αδελφό-η φαίνεται όταν είσαι ενήλικας όχι σε μικρή ηλικία.....και θα διαφωνήσω με την Χρύσα, όχι ο ξάδελφος δεν είναι σαν τον αδελφό όσο καλή σχέση και αν έχεις με εκείνον......

και εγώ προέρχομαι από οικογένεια με 6 παιδιά, αλλά δικά μου έχω μόνο 2 :lol::lol::lol::lol: , και όλα τα αδέλφια μου έχουν 2, με εξαίρεση τον αδελφό μου που έχει 3!! :roll::roll:

Γιώτα, όπως πολύ καλά είπε η Σισσιώ, οικογένεια είναι και ένα ζευγάρι χωρίς παιδιά.....το θέμα είναι να τα μεγαλώνεις με αξιοπρέπεια και να τους παρέχεις τα απαραίτητα (τα απαραίτητα για τον κάθε ένα είναι διαφορετικά), για να μεγαλώσουν σωστά και να γίνουν σωστοί άνθρωποι! :!::!:

σήμερα έχει γενέθλια ο μπαμπάς μου, η αδελφή μου και μία φίλη μου!!! :D

Συμπεθέρα Καναδή, από ότι ξέρω οι υπέρηχοι είναι ακίνδυνοι, αυτό που μας είπες με ξάφνιασε!! :o:o:o

πρόσεξε, εδώ κάθε μήνα μου έπαιρναν ούρα, αίμα (τα εξέταζαν επιτόπου), πίεση και έλεγχος βάρους, ο δε γιατρός μέσα μου έκανε κολπικό υπέρηχο και έλεγχε για τυχόν μολύνσεις στον κόλπο!!! :!:

Νατασούλα περαστικά και πάλι :x

ΜΑρία περαστικά και σε σας :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περι παιδιών ο λόγος

Λοιπόν στη φάση που είμαστε τώρα δεν θέλω με τίποτα να κάνω άλλο παιδί και αν ήμουν στην παρούσα φάση με 1 παιδί μπορεί να μην επέλεγα να κάνω ούτε και 2ο και δεν εννοώ μόνο οικονομικά

Σε άλλη περίπτωση πάλι αν η ζωή μου ήταν διαφορετική θα μπορούσα να κάνω και 3ο

Η έννοια οικογένεια για μένα δεν έχει να κάνει με τον αριθμό των παιδιών, και ένα αντρόγυνο χωρίς παιδιά είναι οικογένεια.

Θέλω να μπορώ να προσφέρω στα παιδιά μου όλα όσα εγώ θεωρώ απαραίτητα και ως εφόδια για την ζωή τους. Φυσικά θέλω να τους προσφέρω και υλικά αγαθά τουλάχιστον τα βασικά, 1 ξένη γλώσσα, 1 άθλημα κλπ

Αλλά θέλω να έχω και χρόνο να αφιερώσω στα παιδιά μου, η αγάπη δεν μοιράζεται αλλά χρόνος δυστυχώς μοιράζεται, και αυτή την στιγμή αν είχα περισσότερα παιδιά δεν θα μπορούσα να τους αφιερώσω καθόλου από τον χρόνο μου γιαυτό είπα και πιο πάνω ότι δεν είναι μόνο οικονομικό το θέμα.

Στην δουλειά εμείς προς το παρόν δεν έχουμε μειώσεις αλλά έχουμε αλλαγή ωραρίου το 8-4 έγινε 8-5 και για μένα είναι πολύ χειρότερο :(:(

Τέσπα είναι μεγάλο το θέμα και δεν αναλύεται από εδώ

Γαι τους κουμπαράδες τώρα εμείς έχουμε διαφορετικούς γιατί όταν γεννήθηκε η Έλενα ο Μιχάλης ήταν ήδη 4+ οπότε είχε ήδη βιβλιάριο με κάποιο ποσό μέσα. Τώρα όταν έρθει η ώρα να τα χρησιμοποιήσουν σαφώς και όποιος έχει λιγότερα θα συμπληρώσουμε εμείς το υπόλοιπο ποσό για να φτάσει άυτόν που θα έχει περισσότερα. Εμάς πάντως οι γιαγιάδες-παππούδες δίνουν πολλές φορές χρήματα στα παιδιά αντί για δώρα, αυτά τα λεφτά αποταμιέυουμε;)

Παναγιώτα στη φάση που είσαι τώρα όντως δεν σε βολεύει το ωράριο από το εσπερινό, είναι τελεσίδικό?

Σε άλλη περίπτωση αν τα παιδιά ήταν λίγο μεγαλύτερα (όπως τα δικά μου τώρα) εγώ θα το προτιμούσα

Περαστκά και στην πεθερά

Καρολ καλή επιτυχία με τον υπέρηχο

Σισσιώ νομίζω μας βγήκες φύτουλας :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εύχομαι πάντως να συνεχιστεί η επιτυχία και να τα περάσεις όλα :D:D:D

Μαρία περαστικά

Χρύσα αστους να λένε ότι θέλουν, εγώ σταμάτησα να ασχολούμε με ανεγκέφαλους

Φραν :shock::shock::shock::shock::shock:

Αργυρώ να ΄τους χαίρεσαι :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μόλις διάβασα ότι το PeterZahlt σταμάτησε τα δωρεάν τηλεφωνήματα στην Ελλάδα :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: , από 1 Ιαν :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

πρόσεξέ το λοιπόν! θα κοστίζει 1,1 λεπτό το λεπτό!!! :!::!::!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα ευχαριστώ :D

Παναγιώτα τουλάχιστον τώρα θα είσαι τα πρωινά με τον πατατούλη, όταν γυρίζει ο Ν. μην τον κοιμίζεις έτσι θα κοιμάται και νωρίτερα γιατί θα είναι κουρασμένος!!! ;)

εύχομαι από την καινούργια χρονιά να έχεις το ωράριο που θέλεις!!! ;)

Καρόλ καλή επιτυχία στην Β επιπέδου σου! :D

Φρανίτα κατσαρίδες στα ρούχα? :o:o:o:o:o:o:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

αααα σημερα ειστε εσεις πρωινες πρωινες!

εγω ξυπνησα πριν λιγο....αααααα θαλω τον υπνο μου πισω!

βασικα ξυπνησα απο το κουδουνι που χτυησε ενα ς στυνομικος...εφερε ειδοποιηση για τον Π. δικαστηριο!

ελπιζω να ειναι απο την δουλεια και οχι απο τη θεια του!

χρυσα...μη χαλεσαι με τιποτα....αααα και μπραβο για ην αποταμιευση!

εμεις με το ζορι μαζευουμε κατι ψηλα τη μικρη...αλλα και εμας δεν δινουν χρηματα !

κουμπαρας κοινος....και ενπειται οτι γινεται κατα διαστηματα αφαιμαξη...!

ειδικα με τα τις περικοπες...

αλλα τωρα ετσι οπως εφτασαν οι μισθοι μας...δεν βλεπωνν αβαζουμε ουτε σενς στην ακρη!

οσο για τον αρθμο των παιδιων....ειναι και θεμα αντοχων...πλεον δουλευουμε πολλες ωρες ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

εγραφα..και μου λεει να ξανασυνδεθω!!!!

ετσι για να μη λετε πως κανει διακρισεις σε συντοτηστες... :lol::lol::lol:

δεν ξαναγραφω....

εν ολοιγεις, συμφονω με τη Νατασα..απολυτα ομως..πιο ωραια δεν θα μπορουσα να τα πω.

Οποτε Σαυρογιωτινι μου μη χαλιεσαι..και μην αφινεις κανεναν να σε χαλασει.

μεγαλωσε την Κων/να μονο εαν θες ενα παιδιακι..οπως ακριβως θελεις..

Και οι οιπολιπες μεγαλωστε τα παιδια σας οπως ακριβως θελετε εσεις..και οπως ακριβως θελετε εσεις

καλε ναι..σημερα εχει γενεθλεια η Ανδριαννα μας...γιουπιιιι..χρονια πολλα....

[smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif]

Σημερα ο Χ ηταν καπως [smilie=toothy9.gif] και ηθελα να τον [smilie=violent1.gif] γιατι με εφτασε στα ορια μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχει γενέθλια η Ανδριάννα?

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!

[smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif]

Να την χαίρεσαι Τόνια

Βίκυ πως είσαι?

Έχετε πρόβλημα με την θεία του Π?

Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες!!! :D

Σισσακι στο παρτυ αποφοιτησης λοιπον θα εχουμε και τη πεθερα ως τιμωμενο προσωπο!!!!! :lol::lol::lol:

Κιπ γκοινγκ αστερι μας!!!! Ειμαστε πολυ περηφανες για σενα!!!!!! \M/ \M/ \M/

Και βαλε και καμια ζακετα που θελεις και καλοριφερ με τετοια κριση!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Για το θεμα παιδιων θα συμφωνησω κι εγω με Νατασουλα,Βικυ,Γιωτα Φρανι...Φυσικα και ειναι μαλακια αυτο το 1=κανενα και φυσικα κανενα παιδι δε θα αλλαζε τα αδερφια του με τα μπαλετα(Μαγδα ξεραθηκα με τον Αβελ!!!!! :lol::lol::lol::lol: ) και σιγουρα αυτο που χρειαζονται προτιστως ειναι απεραντη αγαπη και φροντιδα,αλλα στις μερες μας που η ζωη(ειδικα στο Ελλαδισταν) εχει τοσες απαιτησεις και τα παιδια βλεπουν οτι υπαρχουν πολλες αλλες επιλογες που μπορει να τα ενδιαφερουν,ειναι κριμα να μην μπορουν να εχουν προσβαση επειδη οι γονεις τους εκαναν 5 παιδια ενω δεν ειχαν πορους...

Ο Τολης της Λενας, μπορει να μην αξιοπουνται τα προσοντα του αυτη τη στιγμη,αλλα αν δε τα ειχε θα ηταν σε χειροτερη μοιρα(απο παλια) και δε θα ειχε πολλες επιλογες..πχ αν τωρα θελησει να βγει εξωτερικο σιγουρα τα προσοντα του θα του ανοιξουν πολλες πορτες...

Κι αν ειμασταν εξωτερικο που τα παιδια δε χρειαζονται να μαθουν 42 γλωσσες,να κανουν ενα σωρο φροντιστηρια,τα σχολεια παρεχουν ευκαιριες να ανακαλυψουν τις κλισεις και τα ταλεντα τους,σιγουρα θα μιλουσαμε σε διαφορετικες βασεις..

Εδω στο κωλοκρατος σε λιγο θα πληρωνουμε και τους δασκαλους!!!!! :twisted::twisted::twisted:

Φυσικα δεν ειναι αναγκη να ειναι κανεις πλουσιος για να κανει 2ο παιδι ή 3ο..πχ εμεις εδω οι περισσοτερες το να κανουμε 2ο- 3ο νομιζω οτι μπορουμε(με τα παροντα δεδομενα γιατι το μελλον κανεις δε μπορει να το ξερει) ) να ανταπεξελθουμε οικονομικα,αλλα να κανουμε 4-5 παιδια και μετα να μη μπορουμε να ικανοποιησουμε τιποτα περα απο το φαγητο τους,νομιζω οτι ειναι αδικια για ολα..και μετα φυσικα μπαινουν και οι παραγωντες χρονος,αντοχες κτλ(που εγω οπως το συμπεθερακι μου δεν εχω καθολου..εγω ουτε για το 2ο μη σας πω..)! :roll:

Θουλακι περαστικα ρε πουλακι μου...ολα τα χες αυτο σου λειπε... :(:(:( αντε σε λιγο ερχεται η αδερφουλα σου να παρεις τα πανω σου!!!!! :YMHUG::x

Παναγιωτα μου εισαι υποχεωμενη να πας;;;δεν εχεις δικαιωμα να αρνηθεις και να παραμεινεις εκει που εισαι;;; :roll:

Καρολ αντε να μας πεις νεα απο τη β' επιπεδου! :D

Βικυ οι 40 βδ ειναι ιδανικες,αλλα το ζορι ειναι ακομη 2 βδομαδες μεχρι να πατησεις τις 37! ;)

Επισης δε ξερω πως θα το κανεις,αλλα φροντισε μολις βγει ο μπεμπης να ενημερωσεις εδω το λαο οκ;;;!!!!! :P

Φρανιτακι δε μου πολυαρεσε η σκηνη που περιεγραψες.. :roll: Πως ειναι γενικα εκει;;;η ζωη,οι ανθρωποι;;;

Συμπεθερακι ποτε δινεις για το διπλωμα;;;;

Νατασουλα Αλεξοφερνει η Δαναη σου;;;;;; ωωωωχχχχχ ερμη μανα!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Εχω δωσει στη μικρη ενα παξιμαδι και ειναι ολοχαρη!!!δε βγαζει κιχ!!!! :lol::lol::lol:

Α για το κατσικισιο γαλα που μου ειπατε,αυτο πηρα να της δοκιμασω(οχι το πολυ φρεσκο,αυτο στο χαρτινο που εχει 1 μηνα διαρκεια στο ψυγειο),αλλα εχω 2 θεματακια..1ον πως θα το πιει αυτο το πραμα που σκυλοβρωμαει χειροτερα κι απο τη σκονη;;; και 2ον αν τελικα το πιει νομιζω θα εχω προβλημα γιατι δε το βρισκω ευκολα... :roll:

Ευχαριστω για τις ευχες σας κοριτσακια μου γλυκα αλλα....επαναλαβετε τις στις 15 του μηνα που ειναι τα γενεθλια της!!!!!!!!! :)):)):)):)):)):))

Παντως προ στιγμη με αγχωσατε και κοιτουσα τα ημερολογια μηπως και το χω χασει τελειως και ειμαι εκτος τοπου και χρονου!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Σήμερα κλείνουμε την 6η εβδομάδα 🥰🥰🧿🧿.. Όχι όχι ξυπνούσε ανά 3ωρο για φαγητό...οι κολικοί μας συνήθως κρατάνε από τις 7 μέχρι τις 11 το βράδυ!!
    • Αχ τέλεια! Εύχομαι να παραμείνει έτσι. Τα προηγούμενα βραδιά ξυπνούσε για να φαει? Η από κολικούς? Αντε ελπίζω να μειώθηκε η ένταση τους κάπως τώρα.
    • μακάρι κορίτσι μου να συνεχίσει ετσι.. τουλάχιστον να ξεκουράζεσαι! μεγαλώνουν μωρέ και ηρεμούν και αυτά..ποδο είστε εσείςς;
    • Καλημέρα κορίτσια μου 🩷🦋🩷 Πώς είστε??εμείς χθες το βράδυ κάναμε το πρώτο μας σερί 6ωρο και η αλήθεια ξεκουραστήκαμε αρκετά 😍👣..τις προηγούμενες 2 μέρες περνούσαμε πάλι δύσκολα με τους κολικούς αλλά χτες ήταν άλλο μωράκι...💙💙🧿🧿
    • Εγώ πάντως παρατήρησα το εξής. Εγώ κανονικά κάνω πολύ απότομο πικ. Τα τεστ μου βγαίνουν ολόλευκα, ξαφνικά τη 12η αρχίζει αχνό, 13η ξαφνικό μπαμ θετικό και από 13η το βράδυ γίνονται λευκα. Στον προηγούμενο κύκλο που έψαχνα θετικό ωορρηξιας ενώ είχα ήδη το εξωμήτριο κ δεν το ήξερα, άρχισα τεστ από την 8η κ μέχρι 16η που σταματησα τα έβλεπα πολύ έντονα όλα. Τοτε δεν ψιλιαστηκα τι γίνεται, απλα ειχα σκοπο να ρωτησω τ γυναικολογο πως γίνεται απο το πουθενά να εχω θετικα τοσες μερες ! Δηλαδή σ εμένα ίσχυσε αυτό που βγαίνουν θετικά τα ωορρηξιας στην εγκυμοσύνη. Αλλά αν βγάζεις θετικό ωορρηξιας, θα βγάλεις και θετικό εγκυμοσύνης. Το τεστ μπερδεύει τις ορμόνες απλά. Είναι αδύνατο να σου βγάζει έντονα σχεδόν θετικά ωορρηξιας κ η χοριακη να μη φανεί καν. Έτσι λέω εγώ...  Σου δείχνω φώτο μου με μερικά από κείνα τα τεστ, δεν τα έβαζα όλα στην εφαρμογή, μόνο λίγα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...