Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 59 - Full of life!!


Recommended Posts

Για 71 ώρες δεν είναι πολλά τα 227

Αυτό που πρέπει να ελέγξεις είναι αν έκαψες όντως 71 ώρες

Τι ώρες ποιος τις δίνει στην εταιρεία?

Και εμάς εταιρεία τα βγάζει αλλά τις ώρες τις δίνουμε εμείς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γωγώ περαστικά :( κρίμα, πολύ λυπάμαι όταν ακούω παιδάκια να ταλαιπωρούνται έτσι!!! :(

ελπίζω ο βήχας τουλάχιστον να σταματήσει σύντομα :!:

Νατασούλα περαστικά στον Μηχαλάκη, μήπως έφαγε κάτι και τον πείραξε? :roll::roll:

χθες εμείς πήγαμε στο νοσοκομείο για να δει την Ρ. ο γιατρός και την είδε ο δντής της κλινικής (ένας πολύ αντιπαθητικός) και μας είπε ότι εξεπλάγη που βελτιώνεται η πλατούλα τόσο γρήγορα, δεν το περίμενε....πάμε πολύ καλά!!! :D φυσικά συνεχίζουμε την κρεμούλα 3 φορές την ημέρα, και πιο πολλές ακόμη καλύτερα μας είπαν!!! :roll::roll:

ο Λ. πήγε σε έναν συμμαθητή του να παίξουν :roll::roll:

κορίτσια εσείς τα αφήνετε μόνα τους στο σπίτι του άλλου παιδιού? ή κάθεστε και εσείς? δεν μιλάμε για οικογ. που την ξέρετε, π.χ. η Νατασούλα στην Ιουλία.......γιατί εμένα η μαμά του δεν μου είπε να καθήσω, οπότε έφυγα :? .........λίγο ρίσκο, αλλά εμπιστεύομαι.......αν έρθει όμως εκείνη σε μας, θα της προσφέρω ένα καφεδάκι!!! :roll::roll:

θα πάω να τον πάρω σε μία ώρα, σύνολο μιάμιση ώρα....

Μαρία δεν ξέρω ρε συ, πιστεύω ότι παντού πρέπει να ελέγχουμε τελικά......

τις ώρες τις δίνει ο διαχειριστής!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω και ο Χριστοφορος και ο Ιωαννης ειναι ετσι αυτη τη στιγμη..

ειναι και τα δυο με τα αερολιν και τις μασκες και ο Χ ειναι και με αντιβιωση για αλλες 7 ημερες...ο μικρος ειναι μονο με σιναλαρ οτικ

Περαστηκα και αγυριστα να ναι...προσεχε λιγο τη μικρη γιατι κολλαει

Μαρακι κανονικα ολα τα χαρτια ειναι στη διαθεση σου για ελεγχο..πρεπει να ιεναι στη διαθεση σου για ελεγχο οποιαδηποτε στιγμη.

Απαιτησε να σου εξηγησουν πως προκυπτει η χρεωση και με βαση ποια τιμολογια και λογαριαμσους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία αν δεν έχετε κρατημένες τις προηγούμενες ενδείξεις τώρα δεν μπορείται να το ελέγξεται

Δες τι γράφουν πάνω τα κοινόχρηστα

Εμάς γράφει:

Προγούμενη ένδειξη 1990

Νεα ένδειξη 1950

Διαφορά 50 ώρες

Κάτι άλλο που πρέπει να προσέχετε πολύ είναι το βυτίο που σας βάζει πετρέλαιο, νομίζω ότι όλοι κλέβουν (άλλοι λιγότερο άλλο περισσότερο)

Αργυρώ εγώ τον Μιχάλη τον άφησα 1η φορά το Σάββατο μόνο του σε παιδικό πάρτυ (σε συμμαθητή από το σχολείο). Βασικά το πάρτυ ήταν σε παιδότοπο και επειδή ο Η ήταν στην δουλειά θα έπρεπε να πάω εγώ μαζί με την Έλενα και τον Μιχάλη και δεν ήθελα να επιβαρύνω την οικογένεια οικονομικά. Οπότε τον άφησα και πήγα τον πήρα μετά από 3 ώρες. Η μαμά του βέβαια μου είπε αν θέλω να μείνω κι εγώ.

Μάλλον ίωση ήταν του Μιχάλη, δεν έφαγε κάτι περίεργο ή διαφορετικό από εμάς για να σκεφτώ ότι μπορεί να τον πείραξε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ να σας πω: χθες που έβαλα το άρθρο, το γνωστόν, πάω και γκουγκλάρω την λέξη και μου βγάζει το τρενάκι μας :o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock: , οπότε σήμερα το έσβησα το άρθρο, αλλά πάλι το βγάζει το τρενάκι :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχουμε τα πάντα! Ο Γ είναι μεγάλη μαζώχτρα καλέ δεν σας έχω πει?

Όλα τα χαρτια με τις αποδείξεις ανα μήνα.

Νατάσσα περαστικά σας! Είχα γράψει αλλά μάλλον σβήστηκε

Είμαι στη δουλειά κι έχω χάσει τη μπάλα..

Θέλω να δω ποιος δίνει τις ώρες :? Τεσπα

Ναι αυτό με το γκουγκλάρισμα είναι ένα θέμα. Ρόμπα θα γίνουμε. Κι εγώ αν βάλω βεελζεβουλ ξέρετε τι θα βγει :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευχαριστώ...Προς το παρόν βηχει ακόμα πολύ απ'ότι μου λένε..... :roll::roll::roll: Σήμερα παρήγγειλα και έναν υγραντηρα να έχω στο δωματιο της.... :?:?:? 90 ευρώ.... :o:o:o:o:o:o

Δεν ξέρω αν βοηθάει...Εσείς έχετε;;;;; :?:?:?

Χρύσα σοβαρά μιλάς;;;Και τα δικά σου έτσι;;;;; :(:(:(:(:(:( Περαστικά ρε....Γιατρό πήγατε;;Τι σας είπε;;;Η μπέμπα την Παρασκευή σταμάτησε την αντιβίωση για την ωτίτιδα...Μια εβδομάδα έπαιρνε.... :?:?:?:?

Πολύ φοβάμαι να μην κολλήσει.... :?:?:?:?:?

Νατασούλα μου περαστικά ρε και στο Μιχαλακη..... :x:x:x:x:x

Αρτζιιιιι μπράβο που πάει καλά η πλατούλα της ΡΕΑΣ...Πολύ χαίρομαι.... :x:x:x

Σε ποιο άρθρο αναφέρεσαι;;;;; :?:?:?:?:?:?:?:?:?

Ο Λουκάς είναι μεγάλο παιδάκι...Μπορείς να τον αφήσεις μόνο του....Αν εχεις φυσικά εμπιστοσύνη στην οικογένεια... ;);););)

Καλά τη λογική της μαμάς του άλλου παιδιού, δεν την καταλαβαινω.... :?:?:? Τι νοοτροπία έχουν ρε γμτ;;;;Ούτε από ευγένεια να σου πει να καθίσεις;;;; :?:?:? Εδώ, εμείς ξεβρακωνόμαστε οι Έλληνες.... :roll::roll::roll::roll::roll:

Μαρίααααα πάααρα πολλά τα λεφτά ρε...Μας είχε τύχει και εμάς πριν που ημασταν στο διαμέρισμα να πληρώσουμε τρελό ποσό σε κοινόχρηστα και ολη μέρα λείπαμε....Ελάχιστα το ανάβαμε.... :shock::shock::shock::shock: Και μας είπαν ότι έτσι καίει πολύ περισσότερο...Πρέπει το καλοριφέρ να το έχεις πάντα σε μια σταθερή θερμοκρασία για να μην καίει πολύ...Όταν πχ είναι κλειστό, η θερμοκρασία έχει πέσει πολύ και το ανάβεις να ζεσταθεί, καίει πολύ περισσότερο για να πιάσει την ιδανική θερμοκρασία....Εμείς από τότε που το έχουμε σταθερά αναμμένο στους 18-19 δεν καίμε πολύ.... ;);););) Ψαξτο πάντως.... :roll::roll::roll:

Λενάρα αμαν βρε πουλάκι μου με τα κακά του μικρού.... :?:?:? Πάαααρα πολλές μέρες... :?:? Εγώ δε νομίζω να την άφηνα έτσι πάντως.... :oops::oops::oops:

Νατάσααα ρε τι πάθατε κι εσείς με τη μικρή;;;; :o:o:o:o Περαστικά και να προσέχεις τώρα.... :x:x:x

Η Θουλάρα μου που είναι;;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Αφροοο όλα καλά;;;

Βικάκι όπου να 'ναι γεννάς...

Τόνια κι εμένα απίστευτο μου φαίνεται τόοοοσο μωρό να κόβει την πάνα.... :?:?:?:? Η Ιω 18 μηνών άρχισε να κάνει κακά στην τουαλέτα.....Με απόλυτη επιτυχία...25 μηνών αρχίσαμε τα τσίσα στην τουαλέτα και βγάλαμε πάνα...Και τώρα 3 μηνες πριν κλείσει τα 3 κόψαμε τη βραδυνη.... ;););););)

Πεθαίνω με τον Άλεξ...... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερες! 8-)

Περαστικα ρε Γωγω!

Πηρα απο γκρουπον κουπονι για μανικιουρ+πεντικιουρ+καθαρισμο φρυδιων+ μασαζ=19ε! :D:D Μπορω να κανω το μασαζ αλλη μερα! :D

Οποτε θα παρω τη γυναικα μια βδ αργοτερα για να ισοφαρισω το εξοδο! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά τη λογική της μαμάς του άλλου παιδιού, δεν την καταλαβαινω.... :?:?:? Τι νοοτροπία έχουν ρε γμτ;;;;Ούτε από ευγένεια να σου πει να καθίσεις;;;; :?:?:? Εδώ, εμείς ξεβρακωνόμαστε οι Έλληνες.... :roll::roll::roll::roll::roll:

η μαμά του είναι από την Πορτογαλία και ο μπαμπάς του από την Ιταλία!!! :roll::roll::roll:

πάντως τον τάισαν, σπαγγέτι με κάτι, δεν κατάλαβα τι!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

τα δαβασα ολα...τα μισα θυμαμαι..αχχαχ!

Μαρια σχετικα με το πετρελαιο...

οι ωρες ειναι πραγματικες η θερμοωρες?

ψαξε ποιος τις δινει στην εταιρια!

η αληθει αειναι οτι εχουν παει ολα στα υψη!

εμεις τα βγαζουμε μονοι μας!

βασικα πετρελαιο ειναι μονο...

αλλα ολα τα δαμερισματα ειναι σχεδον ιδια!

Χρυσα ολα καλα στη δουλεια?

η αληθεια οτι κανεις δεν ξερει τι αγγουρια εχει ο καθε ενας σπιτι του!

εδω εχει 1 βαθμο!

δεν θελω να χιονισει...

περυσι θα ελεγα να χιονισει να δει το παιδι μου χιονι...τωρα δεν θελω..

σκεφτομαι ολους αυτους που εναι εκιε εξω...αστεγοι ...στο κρυο!

Συμπεθερα...εγω δεν θα αφηνα το παιδι καπου που δεν γνωριζω τους γονεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τι κάνετε, δεν σας διάβασα αλλά θα το κάνω λίγο αργότερα.

όλα καλά... δεν έχω τίποτα απο χθες το πρωί που είδα έτσι λίγο.. αρχισα όμως τις μαλακίες, γράφτηκα σε ενα γκροουπ Καναδέζικο September 2012 birth club και είναι εκεί μέσα φρέσκιες εγκυούλες σαν και μένα και μία μία παλινδρομεί το μωρό τους και έχω τρελαθεί.. τι σκατά..!

Τεσπα, σημερα έχει πολύ καλό καιρό και θα βγούμε με τον Κώστα, θα πάμε βόλτα και θα πάμε να φάμε έξω το μεσημέρι.. Μετά όταν γυρίσω θα κάνω μοσχαράκι στιφάδο...

Συμπεθέρα πως πήγε η μικρή χθες στον παιδικό? αν το έγραψες θα το διαβάσω.. Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερες!

ετοιμαζομαι να παω στον γυναικολογο μου,επιτελους το αποφασισα!2,5 χρονια εχω να κανω τεστ παπ..κ τωρα φοβαμαι.. :oops::oops::oops: !θα του πω να κανουμε κ ψηλαφιση στηθους..αν κ δεν εχει αποθηλασει πληρως ο γιωργος..κατι θα φανει..θα ρωτησω κ για μαστογραφια ποτε πρεπει..

ερη μην επηρεαζεσαι!το σπορακι σου ηρθε κ θα μεινει!θα ειναι η πιο ομορφη αμερικανιδα πολιτης! ;):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

βικυ κ εγω το σκαφτομαι αυτο για τους αστεγους.. :(

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθέρα καναδή μια χαρά τα πάει ξανά, μου είπε η δασκάλα της ότι είναι λίγο διστακτική ακόμη, αλλά σιγά σιγά, άλλωστε το σύνολο δεν έχει συμπληρώσιε μήνα, που πάει!!! :?

να σου πω κάτι? αν τυχόν σε καταθλίβει και στεναχωρεί αυτό με το γκρουπ, να μην πας :? ....αλλά πως τυχαίνει αυτό καλέ? :roll::roll::roll: και τι φοβάσαι? το ντόμινο? :? αλλά μην ανησυχείς, εσύ θα παίρνεις ενέργεια από μας, που είχαμε επιτυχημένες εγκυμοσύνες ;)

σας είπα? στις 16 Φεβ που εορτάζεται εδώ η τσικνοπέμπτη ο παιδικός, το γκρουπ της, έχει θέμα την μάγισσα, και μας είπαν να ντυθεί μάγισσα :o:o:o:o ...... μωρέ τέτοιο κοριτσάκι να το ντύσω μάγισσα? :?:lol::lol::lol::lol:

Ιουλία καλή επιτυχία εγώ θα πάω Απρ.!!!....2,5 χρόνια έχεις? :o:o:?

Φρανίτα δεν μπορώ να σε κάνω γιατί δεν είμαι διαχειρήστρια!!!! :lol::lol::lol::lol:

καή απόλαυση στο κομμωτήριο!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρω αφου εχουν θεμα μαγισσα και δεν θες μαγισσα τοτε ντυσε της ....σκουποξυλο :lol::lol::lol::lol::lol:

την δευτερα η την τριτη ερχετε η μαμα μου ....χωρις παρακαλια ;) και θα μου φερει και τα παιχνιδια μου :D αχ εχω τοσα χρονια να τα δω !!!!

Ερη μην φοβασε τιποτα δεν ηταν .ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΜΕ ΒΑΖΕΙΣ ΣΕ ΠΕΙΡΑΣΜΟΥΣ κανω διαιτα λεμε :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηγαμε ρυθμικη....

μπρρρρρρρ κρυο....

παγωσαμε....

-1 βαθμο!

αλλα τι λεω...οι ξενιτεμενες θα εχουν -20!

Ερη επαμε ολα καλαθα πανε...

μην κανεις κακες σκεψεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο :lol::lol::lol::lol::lol: σκουπόξυλο!!!!

Θα την ντύσω κάτι άλλο, το διάβασα πάλι προσεκτικά δεν λέει να ντυθεί μάγισσα!! Ουφ :lol::lol:

Βίκυ εμείς είχαμε -5 το πρωί και το μεσημέρι ζέστανε και είχαμε -2!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afoy επιασε ολο το σπιτι φωτια !!και το εσβησε ο Μ :lol::lol::lol::lol: τωρα ψαρευει καρχαριες και μεγαλα ψαρια!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

βλεπει Σαμ ο πυροσβεστης και κανει αναπαρασταση !!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταματήστε με!!!!! :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:(( Έχω πάρει το φυστικοβούτυρο αγκαλιά και του έχω άλλαξει τα φώτα.

Τι κάνετε;;;;;; :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Εγώ είμαι μια χαρα και δύο τρομάρες! @-)@-)8-}

Έγραφα σήμερα Εβραϊκά, ευτυχώς τα πέρασα και αυτά #:-s#:-s#:-s και έτσι έκανα το τρία στα τρία!! :ymparty::-B

Αυριο δίνω εισαγωγη στην Χριστιανική τέχνη που σημαίνει οτι πρέπει να μελετήσω Αιγυπτιακη, Βαβυλωνιακη, αιγαιοπελαγιτικη, ελληνικη, ελληνιστικη και ρωμαϊκή τέχνη και γω τι κάνω;;;; :-?:-?:-?

ΑΚΡΙΒΩΣ! Καβλαντίζω στο ίντερνετ. Δεν έχω καμία διαθεση να διαβάσω.... L-)L-)L-)8-|

Βέβαια το μαθημα το παρακολουθούσα, έχω σημειώσεις, έχω κάνει και μια πρώτη αναγνωση το Σ/Κ, αλλά αυτό καθόλου δεν έχει σημασία.

Έχω και την πεθερα μου εδώ που έχει γίνει η φωνη της συνειδησής μου!! Το εχει καημο βλέπετε, ο ενας γιος μπηκε στο πολεμικο ναυτικο, ο άλλος στην αστυφυλάκων, ο δικός μου ο αχαϊρευτος κηνυγούσε γκομενάκια, κανεις δεν έβγαλε το παν/μιο και τώρα με μένα βρήκε πάλι την χαμένη της ελπίδα! :lol::lol::lol::lol::lol:

Το παιδί μου βήχει πολύ. Την Πέμπτη θα την πάω στον παιδίατρο, μάλλον δεν πρέπει να το καθυστερώ άλλο... :roll:

Τα διαβασα όλα αυτά που είπατε περι ομοφυλοφιλίας, η αποψη μου είναι κάπου στη μέση.

Έχω πολυ καλό μου φίλο γκέι, γαμώ τα παιδιά απ' όλες τις απόψεις. Δεν είναι βέβαια της παρούσης να το αναλύσω.

Μωρή Άφρο έχε χάρη που δεν μπορώ το ΣΚ να έρθω να σου κάνω μια ψυχανάλυση. Δεν καταλαβαίω γιατί εν ακούτε την αγαπημένη σας μουσική!!! Αλλαξε κάτι επειδη γίνατε μάνες;;;

Στην εγκυμοσυνη μου άκουγα καφρίλες έτσι για να γουστάρω και αργότερα συνέχισα να κάνω τα γου΄στα μου.

Να σας βάλω δε να δείτε την Χ να κάνει χεντμπάγκιν να σας φύγει το σκατό απο το γέλιο!!! Ακούς γοναμπι συμπεθέρα του μπι;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Αχ να μην πω άλλα καλύτερα να παλουκωθώ να διαβασω αυτες τις ύστερες ώρες τουλάχιστον... :geek::geek::geek::geek::geek:

Αν περασω απο τα 12 τα 9 θα θεωρηθει επιτυχία;; :?:?:?:?:? Ο στοχος μου ήταν τουλάχιστον 11 :cry::cry::cry::cry::cry:

Μαρία με τις υγείες σας! Εμείς με 30 ωρες πετρέλαιο πληρώνουμε 190 € κοινοχρηστα και τα βγαζουμε και μονοι μας. Ο συζυξ το παιζει διαχειρισταράς!! :lol: Άρα μάλλον καλά είστε!

Γωγω περαστικα σας ρε...

Παναγιωτίνι μου θελω να σε παρω τηλ ρε συ...

Μιτσάκι σε βλέπω μέσα! :x

Ωωωωωωχ ξεκόλλα επιτέλους!! 8-}8-}8-}8-}8-}

Φιλακια σε όλες τις όμορφες! Δε σας αναφερω μιαμια, αν και πολύ θα το ήθελα (μου έχετε λείψει), για ευνόητους λόγους!

Φραν καλό ταξίδι αύριο! Καλό ξεκίνημα και να προσέχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...