Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 59 - Full of life!!


Recommended Posts

Συμπεθέρα Καναδή εγώ νομίζω ότι είναι νωρίς για γιατρό, να φανταστείς ότι εγώ πήγα στην 12η εβδομάδα!!! ..... έτσι μου είχε πει και ο οικογενειακός μας γιατρός, διότι δεν μπορεί να κάνει κάτι ο γυναικολόγος παρά μόνο να επιβεβαιώση την κύηση!!! ;)

όσο για την πεθερά σου, εσύ θα την πάρεις? :o:o:o άσε τον άντρα σου να την πάρει!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πολλοί είναι αυτοί που είναι αλλιώς προ γάμου και αλλιώς μετά γάμου

πιστεύεις ότι αν εσύ συζούσες μόνο με τον Α. θα είχες προβλήματα? εγώ πιστεύω πώς όχι!!! ακόμη και αν είχατε και παιδί!! δεν ξέρω ίσως να είναι η αίσθηση της δέσμευσης και της ελευθερίας!!! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα ειχαμε!και ειχαμε κ απο πριν αλλα τοτε δεν εχεις κ τοσες απαιτησεις...Ουτε τοσα κολληματα...Γιατι στην τελικη δε σου κοστιζει και τοσο πολλα να τον σιχτιρισεις και να πας γι'αλλα!Μεγαλη κουβεντα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!

ερηηηηηηηηηηηη συγχαρητηρια!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη!!! την πεθερα ας την παρει ο αντρας σου καλε..δεν θελει? :? αλλα κανονιστε συντομα γιατ ιαμα το μαθει αμα την μαμα σου π.χ. θα φανει ασχημα που αυτη δεν το ξερει :?

καλα μωρη γωγω :evil::evil::evil::evil:

ο αντρας μου σε εβαλε και εμενα δεν με ανεφερες σε 2ες εγκυμοσυνες????? :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

2η φορα με ξεχνας κακουργα 2!!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil: [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif]

ειχα στεναχωρηθει πολυ με την ρεα και τον παναγιωτακη και τον αντρα της γωγως..μην κοιτατε που δεν ειχα γραψει αλλα ειπαμε..μονο απο την δουλεια ιντερνετ..κανουμε τα βασικα :? χαιρομαι που οιλα ειχανε καλο τελος :x:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*

σε λιγο καιρο θα τα λεμε και απο το σπιτι..απο το νεο μας σπιτι!!!! σε 2 εβδομαδες θα ειμαστε μεσα!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: τελος το νοικι!!! :D:D:D:D

αχ και εχω ενα αγχος..δεν λεγεται :?:?:?:?:?:?

μαρθα στο ειπα..ρε μαςε δουλευεις!!!!!! :lol::lol::lol:

μα τι ζωγραφιζει???????????? εχει ταλεντο τρομερο!!!! :D:D:D:D:D:D

να τον κανουμε γραφιστα!!!!! :D:D:D:D:D:D σχεδιαστη ταινιων ξερεις αυτα τα παιδικα στην αμερικη βεβαιως!!! :D με τι λεφτα?? μετην υποτροφια που στανταρ θα παρει εαν συνεχισει ετσι!!! αρε μεγαλειαααααααααααα!!! :D

φιλια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένι αυριο θα έχω τα μπισκοτάκια λαδιού που μου έδωσες στο blog. Με το καλό η μετακόμιση.

Συμπεθέρα έχεις δίκιο τώρα θυμήθηκα είναι έγκυος και η γυναίκα του κολλητού του Βαγγ εδώ και θυμάμαι που μου είχε πεί στην αρχή ότι πήγαινε μονο στον οικογειακό γιατρό. Πηγε πολύ αργότερα στον γυναικολόγο.. και εγώ αυτο θα κάνω..

την πήρα την πεθερά εντάξει τώρα το ξέρουν όλοι :D Μακάρι να πάνε όλα καλά :D

Τωρα για τον γάμο εγώ νομίζω ότι είναι πολύ σημαντικό το δέσιμο στο οποίο είναι κανείς διατεθιμένος να ενδώσει. Νομίζω ότι εκεί παίζονται όλα. Και ένα αλλο σημαντικό είναι να γνωρίζει κάποιος ότι με τον χρόνο η ερωτική σχέση θα μεταμορφωθεί σε αδελφική..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ τι εννοείς μωρή;;;;; :evil::evil::evil::evil: Οτι δε θα είμαι καλή νονά.... :evil::evil::evil: Πίσω και σε 'φαγα.... :evil::evil::lol::lol::lol::lol:

Στάσαα θέλω να είμαι το βρακί που θα αγκαλιάζει το υπέροχο κωλαράκι σου... :lol::lol::lol: Σου δίνω τη δυνατότητα να με βγάζεις από πάνω σου καθημερινά.... ;););) Θα δοκιμάσεις κι άλλα βρακάκια...Αλλά να 'σαι σίγουρη ότι εμένα θα φορέσεις περισσότερο από όλα τα άλλα...... 8-)8-)8-)8-)8-)8-) Γιατί είμαι η καλύερη..... 8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Όσο για το γαμό, διαφωνώ.... :roll::roll::roll::roll::roll: Αν από την αρχή, η βάρκα μπάζει νερά, θα μπάζει πάντα....Εγω πέρα από την καθημερινότητα δεν έχω νιώσει ότι έχει αλλάξει κάτι στη σχέση μου με τον Γιώργο.... :roll::roll::roll::roll: Είμαστε ακριβώς όπως πριν παντρευτούμε...Αρχίσαμε να ζούμε μαζί από τον πρώτο μήνα...Και όπως ήμασταν τότε, είμαστε και τώρα... 8-)8-)8-) Ίσως και καλύτερα...Γιατί πλέον δεν καβγαδίζουμε για μαλακίες, ζήλιες κλπ....Απλώς πλέον έχουμε περισσότερες ευθύνες για τα παιδιά μας... :?:?:? Για να τα μεγαλώσουμε σωστά, να τα κάνουμε σωστούς ανθρώπους, να τους παρέχουμε αυτά που έχουν ανάγκη και ίσως και λίγα περισσότερα... :?:?:?

Γκόμενους θα γνωρίσεις πολλούς, συνέχεια θα έρχονται και θα φεύγουν...Αυτό όμως που θα μείνει είναι η πραγματική αγάπη, ο αλληλοσεβασμός, η κοινή ικανοποίηση και υπερηφάνεια γι'αυτά που δημιουργησατε μαζί και η ασφάλεια ότι θα έχω δίπλα μου έναν άνθρωπο που ξέρω ότι θα κάνει τα πάντα για μενα.... :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Βενάκι μου γλυκό είμαι απαράδεκτη..... :oops::oops::oops::oops: Συγγνώμη ρε κοριτσάκι.... :oops::oops: Δε σε έγραψα γιατί σε ξέχασα...Δε μπαίνεις συχνά... :roll::roll::roll::oops::oops: Πάντως χθες το βράδυ σε σκεφτόμουν...Έλεγα που χάθηκε το Βενάκι;;;; :roll::roll::roll::roll:

:x:x:x:x Αγοράσατε σπίτι καλέ;;;;; :shock::shock::shock: Άντε με το καλό να μπείτε, να το χαρείτε και να γεμίσει με πολλές πολλές παιδικές φωνούλες.... :x:x:x:x:x:x:x

Ερακι μου κι εγώ θα έλεγα να περιμένεις λίγο ακόμα και μετά να πας...Αλήθεια, έχεις γυναικολόγο εκεί;;;; :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαφωνώ ριζικά μαζί σας, στα περί γάμου, συγκατοίκησης κλπ, αλλά δεν προλαβαίνω να το αναλύσω.

Νομίζω άλλωστε ότι έχω και εντελώς διαφορετική "κοσμοθεωρία" περί αυτών...

Είμαι μόνη με τα μικρά+την ανηψιά μου.

Απλά πιστεύω ότι ο καθένας κρίνει τελικά απ' τα βιώματά του και αναπτύσσει και την ανάλογη θεωρία... ;)

Δεν καταλαβαίνω με τίποτα π.χ. αυτό που λες Αργυρούλα, περί δέσμευσης και ελευθερίας. :roll:

Νομίζω ότι η διαφορά είναι καθαρά ψυχολογική και τίποτα περ/ρο... Όλα στο μυαλό μας είναι...

Ο γάμος φθείρει τη σχέση; :roll: Και όχι η συγκατοίκηση, τα παιδιά και η καθημερινότητα; Αν όλα αυτά υπάρχουν ούτως ή άλλως, ο γάμος θα δημιουργήσει το πρόβλημα;

Σαφώς, όλες οι υποχρεώσεις που δημιουργούνται στην πορεία της ζωής θα φθείρουν τον έρωτα και τη σχέση του ζευγαριού, αλλά αν υπάρχουν γερά θεμέλια τελικά δεν θα τους απομακρύνουν, αλλά αντιθέτως θα τους ενώσουν... :roll:;)

Μεγάλο το θέμα και δεν εξαντλείται...

Βένι... :x:x

Έρη και Γωγουλίνι, δεν σας διάβασα! Θα επανέλθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"...Έπρεπε να γεράσω , αγόρι μου, για να μάθω τι είναι ευτυχία.

Τελικά ευτυχία είναι ένα ζευγάρι χέρια, δύο χέρια. Αυτά που θα σε αγκαλιάσουν, θα σε κρατήσουν, θα σε κοιμήσουν, θα σε περιποιηθούν, θα σου μαγειρέψουν, θα σε χαϊδέψουν και στο τέλος θα σου κλείσουν τα μάτια. Τα πολλά χέρια απλά σε κατσιάζουν. Χάσιμο χρόνου. Θα το δεις κι εσύ όσο μεγαλώνεις..."

Θανάσης Βέγγος

Αυτό είναι για μένα ο γάμος.

Ο γάμος με τον συγκέκριμενο άνθρωπο!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι τέλεια νέα! :D

Έρη συγχαρητήρια κοριτσάκι! Είδες που τελικά θα τη γεννήσεις την παρέα του Κ?

Εύχομαι τα καλύτερα. Μια τέλεια εγκυμοσύνη και πάνω από όλα ένα γερό μωράκι στην αγκαλιά σου! :x

Πόσο χρονών είσαι που σε απασχολεί?

Σόρυ που δε σχολιάζω...πρέπει λίγο να σοβαρευτώ να βγάλω δουλειά γιατί το έχω χέ... τις τελευταίες εβδομάδες....

Αναστασία ωράια φωτό - τόσο στραβά της έκοψες τη φράντζα που της φοράς συνέχεια καπέλο? :P:lol: Κουκλίτσα :x Μου φαίνεται πολύ μεγαλύτερη από το καλοκαίρι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε καλα γωγ!!! :-w:-w

εχε χαρη που εισαι γλυκουλα αλλιως......!!!! :evil::evil::evil:

οχι δεν αγορασαμε καλε τι ρωτας???????? με τι με το βρακι μας??? :lol::lol::lol::lol:

στου κωστα παμε που εμενε η μανα του και τωρα παει στο χωριο και μενει σε εμας..χωρις ανακαινιση αλλα δεν πειραζει ας μπουμε και ολα θα γινουνε... :?:roll::roll::roll:

ερη μου και τα σκεφτομουνα!!!!! να τα βαλεις νωρις να προλαβω να παρω την συνταγη μαζι μου για σ/κ!!!! :D:D

για τον γαμο βασικα συμφωνω με την γωγω...

αλλα πιστευω πως πρεπει να συμβιβαζεσαι και λιγακι...να παραμεριζεις λιγακι φιλοδοξιες και θελω...και να κανεις πισω αλλιως δεν γινεται... :? οχι βεβαια ολα αυτα ως θυμα αλλα με ανταποκριση αναλογη..την φθορα την φερνουνε τα προβληματα(οικονομικα) και οι εγωισμοι..ετσι πιστευω..δηλ. πρεπει λιγο να παραμεριζεσαι να παιρνει τον χωρο του και ο αλλος και το αναποδο..αχ δεν ξερω αν μι πιανιτι??????????????????(βλαχικο!!) :lol:

δημητρουλα :) τι συγκινητικο ρε!!!! αχ θελωνα κανω αγκαλια το αγορι μου τωρα!!

επισης να σας πω κατι ρε γμτ?????

με πιανει καταθλιψη οταν σκεφτομαι πως θα πεθανει πρωτος//με περναει 10χρονια..

δεν θελω ρε γμτ!!! γιατι τον διαλεξα μεγαλυτερο ε??? πωπ με πιανει ταχυπαλμια! πως να το αποβαλω μου λετε???ουφ :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το καλύτερο δε σας το είπα.....

Μειώσεις 5% από 1000-1500 ευρώ

Μειωσεις 10% από 1500 ευρώ και πάνω

Και 4-5 απολύσεις-αντικαταστάσεις εντός 20ημερου......

:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Βενη εμένα είναι πέντε χρόνια μεγαλύτερος...Αλλά κι εγώ τρέμω και τρελαίνομαι στην ιδέα ότι μπορεί να πάθει κάτι.... :?:?:?:? Δεν μπορώ να φανταστώ τη ζωή μου χωρίς αυτόν.... :oops::oops::oops: Τον αγαπάω τον μουργάκο μου.... :x:x:x:x:x:x:x:x Με κάνει και γελάω, με κάνει ευτυχισμένη.... :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έρη εδώ δεν πηγαίνεις καθόλου στε γυναικολόγο στη διάρκεια της εγκυμοσύνης... Εκτός αν είναι ιδιαίτερη περίπτωση με προβλήματα κτλ... Σε παρακολουθεί είτε ο γενικός γιατρός σου είτε μαία. Εγώ πήγαινα σε μαία - έχουν συνήθως περισσότερο χρόνο και όρεξη για κουβέντα...

Επίσης κάνουν έναν μόνο υπέρηχο :shock::shock::shock: στις 16 εβδομάδες :shock:

Τη δική μου κοσμοθεωρία για το γάμο θα σας την αναλύσω άλλη φορά :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμαν ρε γωγω..ελπιζω να μην σε πιασουνε οι απολυσεις... :?

αχ δεν ειναι τρελα οταν τα σκεφτεσαι??? επισης το αγορακι μου το μικρο...αχ παναγια μου δεν μπορω ωρες ωρες μνε πιανει ενα αγχος τραγικο.....και με αυτο που εγινε στης παναγιωτας τρελαθηκα..λεω απ οτην μια στιγμη στην αλλη να το βρεις ετσι.. :shock::shock::shock::shock: πωπω σταματηστε μεεεεεεεεεεεεεεεεε :oops::oops::oops::oops::oops:

xioni σοβαρα? δεν πατε για μεγαλ ουπερηχο μικρο υπερηχο εξετασεις κτλ?????? :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένι είσαι θεότρελη και θέλεις αγωγή στο είπα? Τι λες μωρη τρελή, που ξέρεις πότε θα πεθάνει ο άνθρωπος?! :shock::lol::lol::lol: Και για τα άλλα που λες ξεκόλα, έτσι είναι η ζωή ποτέ δεν ξέρεις τι θα συμβεί, για αυτο πρέπει να χαιρεσαι και να αγαπάς τους ανθρώπους σου χωρίς όρους. Αυτη ειναι η ουσία της μικρής μας ζωής. Μια σταγόνα στον ωκεανό του χρόνου είμαστε εξάλλου και εμείς και τα παιδιά μας και τα εγγόνια μας κτλπ..

Γιωτάκι ναι λογικά 4 στην 5η εβδομάδα πρέπει να είμαι..

Μάγδα μου 36 είμαι. Δεν ξέρω εδώ τι γίνεται. Θα πάρει τηλέφωνο ο Βαγγ στο imigration να ρωτήσει για την κάλυψή μου τώρα που δεν έχω πάρει ακόμη την μονιμότητα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Venακι, ΞΕΚΟΛΛΑ!!!! [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

Κι εμένα με περνά 10 χρόνια ο Β και ναι, ομολογώ ότι παρόμοιες απαράδεκτες σκέψεις έχω κάνει πολλές φορές, αλλά το ξέρεις και το ξέρω, ότι είναι τόσο ανόητες... ;)

Κι εγώ, στη σκέψη ότι μπορεί να πάθει το ο,τιδήποτε κάποιο απ' τα 3 μωρά μου... Τρελαίνομαι στην κυριολεξία. :( :( :(

Ποιος ξέρει ποιος θα "φύγει" πρώτος;;;;;

Ειδικά σήμερα, με τον καρκίνο και το αλτσχάιμερ να έχουν γίνει μάστιγα και να εξοντώνουν νεότατους ανθρώπους;;;;

ΜΑΚΑΡΙ να γεράσουμε και να είμαστε και ακόμα όρθιοι!!! :roll:;)

Ξ-Ε-Κ-Ο-Λ-Λ-Α!!!!! :D:D:D

Γωγουλίνι μου, εύχομαι ολόψυχα να την γλυτώσεις και να περιοριστούν στη μικρότερη δυνατή μείωση... :(

Τι να πω... :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xioni σοβαρα? δεν πατε για μεγαλ ουπερηχο μικρο υπερηχο εξετασεις κτλ?????? :shock:

Αυτά προσφέρει το δημόσιο σύστημα υγείας... Έναν υπέρηχο και μηνιαία κοντρόλ σε μαία ή στο γενικό γιατρό όπου απλώς μετράνε πίεση, ακούνε καρδούλα, και μετράνε πόσο μεγαλώνει η κοιλιά σου... Α, δίνεις και τσισάκια κάθε φορά :P

Μέτρηση αυχενικής διαφάνειας προσφέρεται μόνο όταν είσαι πάνω από 35.

Όλα αυτά όπως και η γέννα είναι τσάμπα...

Μπορείς αν θες να πας για υπέρηχο σε ιδιώτη, όμως υπάρχουν πολύ λίγοι κι εγώ ξέρω μόνο μία κοπέλα που έχει πάει για έξτρα υπέρηχους. Σχεδόν όλες οι εγκυούλες κάνουν μόνο τα παραπάνω. Δεν τους προτείνει και κανένας άλλωστε να κάνουν κάτι περισσότερο :?

Και είναι όλες χαλαρές, κανένα άγχος, κανένας φόβος, καμία αμφιβολία ότι κάτι θα πάει στραβά... Καμία σχέση με Ελλάδα.

Εγώ ήμουν Αγγλία μέχρι 4 μηνών κι έκανα εκεί την αυχενική. Και μετά ήμουν Ελλάδα που έκανα τη Β' επιπέδου. Από τον 6ο και μετά που ήρθα εδώ δεν ξαναέκανα υπέρηχο παρά μόνο στο τέλος για να επιβεβαιώσουν ότι το μωρό ήταν σε ισχιακή προβολή...

Καλά αν ξαναμείνω έγκυος θα πηγαίνω για υπέρηχους στην Αγγλία... Στην Ελλάδα είναι υπερβολικοί με τις εξετάσεις, συμπληρώματα κτλ αλλά κι εδώ τόση χαλαρότητα πια δεν τη μπορώ...

Μην αγχώνεσαι ρε Βενακι με τέτοιες σκέψεις... Ποτέ δεν ξέρεις τι σου επιφυλάσει το μέλλον... Ποιός θα φύγει πρώτος και ποιός θα μείνει πίσω... Ζούμε την κάθε μέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kορίτσια εμένα η μείωση στο μισθό μου θα είναι 5%. Όμως δεν ξέρω αν θα γλιτώσω την απόλυση-αντικατάσταση....Θυμάστε άλλωστε το σκηνικό που μου είχαν κάνει όταν γύρισα από την άδεια μου...Γιατί την πήρα κλπ.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ μου ελπίζω όλα να πάνε καλά και να μην δεχτείς μεγαλύτερο πλήγμα απο την μείωση..

Μαγδα και εδώ κάπως έτσι πρέπει να είναι.. Εμένα πάντως μου αρέσει περισσότερο η χαλαρότητα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω ευχομαι να εχεις μονο μιωση .....δυσκολες εποχες ....

καλε γιατι να μην θελω την γωγω ?!!! μηπως και παρει η "κορη" μου τον τσαμπουκα της ? μακαρι !!!

αχ αυτα που λετε για γαμους και για τους αντρες μας δεν μπορω να τα επεξεργαστω καλα ....

εκανα και 4 καδρακια και τα βλεπω λιγο ροζθαλασσοπρασινα :lol::lol::lol::lol:

φοβαμαι παρα πολυ μην μου παθει κατι ο Κ (εχουμε και ενα στεγαστικο :lol::lol::lol::lol: ) φοβαμαι τα παντα ,να μην πεσει στην θαλασσα ,να μην πεσει με την μηχανη ,να μην τρακαρει ....να μην μου παθει τιποτα ....ασχετα αν γελαω οταν χρυπαει :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ασχετα αν ωρες ωρες θελω να τον πεταξω απο την ταρατσα η να του χτυπησω το κεφαλι στον τοιχο μεχρι να γινει .....ας αφησω τις φαντασιωσεις μου γιατι θαμε πατε μεσα :lol::lol::lol::lol::lol:

Μπορει να μου σπαει τα νευρα ,να εχουμε τσακωθει απειρες φορες στα 11 χρονια και καποιες πολυ σοβαρα ...αλλα τα διαγραφω ,τον αγαπαω πραγματικα ,εχουμε μεγαλωσει μαζι .....

Σημερα μιλησαμε μεσο σκαιπ ...αυτος μιλουσε ...εμενα δεν με ακουγε :? δεν εχω μαλλον μικροφωνο :?:roll: του εγραφα σε χαρτι :lol::lol::lol: και καποια στιγμη του λεω "δεν χαιρεσαι που δεν με ακους?" :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!

Εχω μαθημα σε 10 λεπτα αλλα δεν θα παω σημερα...μου τσιτωσε τοσο πολυ τα νευρα η Ε. το μεσημερι που με επιασε τρελος πονοκεφαλος. Κοριτσια τις τελευταιες μερες εχει μεταλλαχτει κανονικα...εκει που δεν εκανε κρισεις του τυπου, οχι αυτο το κουταλι το αλλο, γιατι το εκανες ετσι, ετσι το θελω και τετοια, τωρα αρχισε να κανει 2 με 3 την ημερα! Εν το μεταξυ απο τοτε που αρχισε τον παιδικο αρχισε να μιλαει ακαταλαβιστικα οταν θελει να μας πει κατι και δεν την καταλαβαινει κανεις. Ε πανω στην κριση μιλαει και ετσι και τσιριζει την ακουει και ο Γ. , τρομαζει και κλαιει και αυτος και γινεται ο κακος χαμος. Βεβαια δεν της δινω σημασια αλλα γινεται χειροτερα...δεν φωναζω, την αγνοω. Το μεσημερι χτυπιοταν μιση ωρα και ουρλιαζε επειδη δεν μπορουσε να βγαλει την μπλουζα της γιατι ειχε κοτσιδα. :twisted: Το χειροτερο μου ομως ειναι τα ακαταλαβιστικα που λεει, δεν το αντεχω αυτο το πραγμα! :twisted:

Για τον γαμο θα συμφωνησω με την Γωγω. Πριν παντρευτω σκεφτομουν ακριβος σαν την Αργυ αλλα μετα γνωρισα τον Π. και αλλαξα γνωμη. Επισης μου την δινει η ταμπελα ΓΑΜΟΣ. Μα και ακομα αν συζεις, και κανεις παιδια ειναι σαν να εισαι παντρεμενος για μενα. Απλα μπορεις να φυγεις ευκολοτερα αν το θελησεις.Ολα στο μυαλο ειναι τελικα. Και εγω τρεμω μην μου παθει κατι ο Π. ειδικα στην δουλεια που ειναι γιατι γινονται συχνα λεει εργατικα ατυχηματα εκει, της προαλλες για κλασματα δευτερολεπτου γλιτωσε το χερι του, θα το εκανε κυμα η μηχανη...Επισης απο τοτε που εκανα παιδια τρεμω μην παθω κατι εγω ενω ποτε δεν σκεφτομουν ετσι και εννοειται τρεμω και για τα παιδια.

Γωγουλα μακαρι να μεινουνε μονο στην μειωση και να μην ερθει η απολυση. Καλα αυτο που ειπες με το αμαξι ειμαι ικανη να το κανω. Αλλα δεν... :roll: Το καλοκαιρι θα κατεβουμε με αμαξι μαλλον και ισως παω το πολυ μεχρι Σαλονικα φετος αλλα με τον Π. μαζι.

Μαγδακι μονο εναν υπερυχο ειναι πολυ λιγο μωρε, και εγω τοσο χαλαρωτητα δεν την μπορω. Εδω νομιζω η ασφαλεια πληρωνει 4 υπερηχους αν δεν κανω λαθος αλλα οι περισσοτεροι γιατροι σε κανουνε καθε μηνα χωρις να πληρωσεις τιποτα παραπανω. Τι ωαια που πρεπει να ηταν στην πισινα. Ποσο ζεστο ηταν το νερο? Να πηγαινετε πιο συχνα αφου αρεσε στην Μαρκελλιτσα τοσο!

Ερακι μου πολυ γελασα που αφου το ειπες στην πεθερα θα το μαθουνε ολοι τωρα :lol: Γιατρο και εγω θα πηγαινα λιγο αργοτερα. Δεν μπορει να σε παρω πανω του ο Β. στην ασφαλεια? Ο Κωστης εχει ασφαλεια?

Αργυρουλα τελικα την ελουσες την Ρ? Ευχομαι να πανε ολα καλα με την αλλαγη σημερα.

Αναστασακι τι ομορφη που ειναι η Αννυ με αυτο το αουτφιτ!! Κουκλακι μου ομορφο!

Θου ξεχασα ρε ο Παντελης ειναι ολα τα λεφτα στην φωτο!!!

Γιωτα δεν ξερω ποτε θα δωσω. Οποτε ειμαι ετοιμη μαλλον. Δεν εχουν στανταρ ημερομηνιες εδω.

Νατασουλα πως πηγε το τραπεζι? Μου ετρεχαν τα σαλια με τα φαγητα σου!

Αφρο :lol::lol: για την τελευταια ερωτηση! Τι απαντησε?

Δεν θυμαμαι αλλα...παω να σαβουριασω τιποτις :D Ολοι κοιμουνται ακομα! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι χαλάρωσε τα ακαταλαβίστικα είναι η αντίδρασή της στα γερμανικά που άρχισε ξαφνικά να ακούει καθημερινά στον παιδικό. Παρα πολλά παιδιά το κάνουν αυτό και ο Κώστας το κάνει. Εγώ απλά του λέω μίλα καλά, δεν σε καταλαβαίνω. Το κάνει όμως συχνά. Και το άλλοτο παιδάκι των φίλων μας και αυτο το κάνει.

Αφρο εγώ είμαι μέσα για τις 4 5. Πότε είναι τα γεννέθλια του Μανώλη? αχ τι ωραία πέρσι που ήρθαμε με γαστρεντρίτιδα στο παρτάκι σας και κολήσαμε και την εγκυμονούσα Γωγώ και την Ιω!!! :lol::lol::lol::lol:

Εγώ αν ο Βαγγ πάθει ατυχημα θα πάρω 1 εκατομμύριο δολλάρια :)]^#(^:-bd

Φτου φτου φτου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης να σας πω κατι ρε γμτ?????

με πιανει καταθλιψη οταν σκεφτομαι πως θα πεθανει πρωτος//με περναει 10χρονια..

δεν θελω ρε γμτ!!! γιατι τον διαλεξα μεγαλυτερο ε??? πωπ με πιανει ταχυπαλμια! πως να το αποβαλω μου λετε???ουφ :shock::shock::shock:

Αχουουουουουου!!!!!!!!!!!!!!!!! Μαρη Βενη κι εσυ ληγμενα παιρνεις;;;;;;;;;;!!!!!!!!!!! :o:o:o Βκυυυυυυυυυυυυ εεεελααααα!!!!!!πολυ πελατεια εδωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!:lol::lol::lol::lol:

Τι καθεσαι και σκεφτεσαι ρε νουμερο;;;;;;;;; ξερεις εσυ αν θα ζεις αυριο;;;(χτυπα ξυλο!!)

Αντε να πας να ταισεις το Φιλιππο να μη σκεφτεσαι μαλακιες!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αυτα με το γαμο....εμενα ο γαμος και το να συζεις το ιδιο μου κανει..οποτε στραβωσει το πραμα τη "κανεις" ευκολα και στις δυο περιπτωσεις αν δεν υπαρχουν παιδια! αν υπαρχουν δε φευγεις τοσο ευκολα ειτε υπαρχει γαμος ειτε οχι.. :roll:

Αλλα αν δεν εχει σκοπο να κανει καποιος παιδι,γιατι να παντρευτει και να φαει στη μαπα και ολο το υπολοιπο σοι;;;;;

Γωγω ευχομαι να μην εχεις δυσαρεστα,αν και δε νομιζω...μονο εκεινος ο μαλακας μωρε θελει να σε εκτοπησει!!τα μεγαλα κεφαλια σε γουσταρουν!!! ;)

Συμπεθερακι σε νιωθω!!! εχθες ειχα κι εγω παρομοια σκηνικα κι απο τα δυο και εκανα υπομονη,αλλα καποια στιγμη εξεραγη και ειπε παλι το στομα μου οτι μαλακια μου ερχοταν!!!!! :?

Σφαζονται τα σκατιαρικα παω!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Ερη!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: για τα δολαρια!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...