Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 59 - Full of life!!


Recommended Posts

Καλημέρα! Προσπαθώ να διαβάσω αλλά έχω απίστευτο ποοκέφαλο. Η μικρή δεν ξεκολλάει απο το κρεβάτι μας το βράδυ και δεν ξεκουράζομαι!!!!

Είμαι στο σπίτι, δινω αύριο λατινικά έχω να διαβασω λατινικα 14 χρόνια! Άντε να δούμε τί θα γίενι.

Λέω να πάω να ξαπλώσω κανα μισάωρο και να συνεχίσω μετά.

ΕΡΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!! Κουκλάρα μου τι υπέροχα νέα! Λοιπόν αυτό το παιδί το καπαρώνω απο τώρα! Θα γίνουμε συμπεθέρες!!!! Χέστηκες απο τη χαρά σου ε;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Όλα καλα θα πάνε μαναρι μου! :x:x:x:x

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ!!!!! Το ξέρω αγάπη μου τοι είσαι μαζί μου, άσε τις υπόλοιπες να λένε!!! όταν οι άλλες οι σουπιές θα βράζουν στα καζάνια της κολάσεως και θα θρηνούν δυστυχισμένες, εμείς δεν θα τις ακούμε, γιατί θα παίζουμε τις άρπες μας στον παραδεισο!!! Θα έχουμε και το Μητσάκι μαζί μας!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Άντε και την Μαρία που θα την έχει τραβήξει μαζί του ο Γ!!! :lol::lol::lol::lol:

Αλλά Αγιοσύνη μην περιμένεις. δεν είναι για όλους τους ανθρώπους, είναι μόνο γι' αυτούς που δεν μπορούν να περιμένουν να έρθουν σε κοινωνία με τον Θεό στη βασιλεία του και την θέλουν εδώ και τώρα και την πετυχαίνουν με τον ενάρετο βίο τους.

Εσύ θα πορευτείς με τον προφέσορα μαζί δεν έχεις άλλη επιλογή! :lol::lol::lol::lol:

Σας αφήνω γιατί αν επαναλάβω τα χθεσινα με βλεπω να παίνω τα τρία μου, όπως τα επαιρνε και Νατασα!!! :lol::lol::lol: Περαστικά στις κουλες σου ρε Νατάσα!

Χρυσάκι περαστικά και σε σας ρε παιδί, αμαν πια με τις αρρώστιες σας! :roll:

Τόνια ο,τι και να λες πια για τον Άλεξ δεν το πιστεύουμε μωρή!!!! :lol::lol::lol::x

Μητσάκι μου πάντα ήμουν στο δρόμο του Θεού τρομάρα μου, αλλά τώρα που τα βάζω και σε μαι ταξη μέσα μου, μπορώ και να τα εξωτερικεύω! :D:D:D Φάτες όλες τις λυσσάρες!!!

Μη δουν άνθρωπο να ωριμάζει και να προοδεύει!!! :lol::lol::lol: Ελπίζω να είστε καλά! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αναστασί είσαι σούργελο!!! :lol::lol::lol: Εγω πάντως ανν ημουν ο Α θα σου έκανα χοντρες πλάκες απο εδω και στο εξής!!!

Βικυ δεν μου έχει πει τίποτα ακόμη ρε συ, μαλλον για να μη μου αποσπάσει την προσοχή. Βεβαια με πηρε και προηγουμένως και τον αρπαξα απο τα μούτρα οπότε.... :roll:

Αργυρούλα αν την στεγανοποιήσεις με κάποιον τρόπο :lol::lol::lol: δε θα μπορέσεις να την πλύνεις στην μπανιέρα; :|

Φευγωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!! :geek::geek::geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία σε διάβασα και από μέσα μου έλεγα.."καλά τα λέω εγώωωωω /:)/:) και μετά διαβάζω για το σταρ οτι το ειχε προγραμματίσει ο Α :-w:-w:-w

χτες είπα στο Γ για τους περίεργους θορύβους..

σε μια στιγμή που καθόμουν στον καναπε με το λαπιτοπι και λίγο φως ακούω μια φωνή μέσα από το δωματιο μας (όπου είχα σβηστά τα φωτα) μοουυυυυυυυυυ μουουουουουουου 3:-O3:-O3:-O3:-O

Κοιτάζω γύρω μου :-ss:-ss:-ss και πετάγεται έξω γελώντας ο Γ :evil::evil::evil:

Και σήμερα από το πρωί με παίρνει τηλ στο γραφείο και όποτε το σηκώνω ακούω μουουουουουουου μουυουο μουουουου ουουουου 3:-O3:-O3:-O

:-w:-w:-w:-w:-w:-w

κι εγώ έτσι πιστεύω Σίσσυ ότι κι εγώ θα πάω παράδεισο γιατί έχω τα μέσα O:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ για πες μου πώς να την στεγανοποιήσω!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::geek::geek::geek:

Μαρία :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: σε πήρε χαμπάρι δλδ ο άνθρωπος!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

κορίτσια έχετε δοκιμάσει το μπαχαρικό κούρκουμα? πολύ ωραίο, είναι κίτρινο, σαν το κάρρυ, έχει ωραία γεύση και άρωμα!!! :D το χρησιμοποιώ όταν κάνω κοτόπουλο σε σάλτσα μουστάρδας με κάρρυ και κούρκουμα :D πολύ νόστιμο!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α Μαρία το ίδιο κάνει και ο άντρας μου π.χ όταν βλέπουμε τιβι και έχει καμμιά σκηνή που είσαι έτοιμη να πεταχτείς πάνω μου κάνει ....... μπουμ και εγώ πετάγομαι :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααα!!! :D

Ερακι μου [smilie=wav.gif] Το πιστευεις οτι ολο το βραδυ εσενα σκεφτομουν? Ανατριχιασα, δακρυσα, χαρηκα τοσο πολυ κοπελαρα μου!!! Ευχομαι μια ηρεμη εγκυμοσυνη με ενα γερο μωρακι! Μην μου κουραζεσαι απο εδω και περα. Χαλαραααα!

Ρε τρελες δεν υπαρχετε μιλαμε!! :lol: Εχω ξεραθει στα γελια και χθες και σημερα :lol::lol::lol: Μου φτιαξατε την μερα!!!

Αργυ πρωινα ειμαι σπιτι. Αν εχω οδηγηση συνηθος μεχρι της 10>30 ειμαι εδω. Παρε οποτε θελεις, θα χαρω πολυ να σε ακουσω, αν δεν ειμαι εγω θα ειναι ο Π. κανενα προβλημα. Σου ειχα ζητησει και εγω το τηλ. σου πριν καμποσες σελιδες αλλα μαλλον δεν το ειδες. Μηπως να δοκιμαζες να βαλεις ενα μικρο σκαμπο μπροστα στην μπανιερα, την Ρ. πανω και να την λουσεις οπως λουζομαστε εμεις? Θα τραβανε οι πληγες λες ετσι? Αχ δεν ξερω...δυσκολη κατασταση. Με το κλαμα ειναι λογικο να στο κανει, της αρεσε που ασχολειστε λιγο παραπανω μαζι της αυτον τον καιρο και το εκμεταλλευεται. Ρωτησες πως θα δωσω στα Ελληνικα. Θεωρια κανω στα Γερμανικα αλλα οταν παω για εξετασεις ολες οι ερωτησεις ειναι στον υπολογιστη και υπαρχουν σε πολλες γλωσσες. Εχω μια σελιδα που τις εχει ολες εκει στα ελληνικα και καθε μερα απανταω οσες μπορω. Οταν φτασω στο σημειο να τις απανταω ολες σωστες ειμαι ετοιμη και να δωσω. Για τα σπυρακια της Ε. στην αρχη ειπε ειναι απο την πιπιλα, μετα ειπε ατοπικη δερματιτιδα και αλλαξαμε 3 κρεμες αλλα δεν φευγανε και τωρα λεει ισως αλλεργια.

Συμπεθερακι :lol::lol: ποσο γελασα με την περιγραφη σου! Μωρε καμια φαση θα περναει η καημενουλα με κανενα δοντακι γιαυτο στα κανει αυτα. Παντως εμεις την αγαπαμε οπως και να εχει ;) Α και μολις περπατησει θα ηρεμησει πολυ θα δεις. Ο Γιωργος εγινε αλλο παιδι απο τοτε που περπατησε. Με τον Αλεξ και τον ομοιοπαθητικο τι εγινε? Η Ε ειχε θεμα με το σιδηρο πριν ενα χρονο και ηθελα να δω φετος που βρισκεται. Της εκανα και για αλλεργιες.

Θου φοβερες οι ζωγραφιες του Θ.!!! Εχει ταλεντο το παιδι πως να το κανουμε! Μπραβο του! Η Ε. ακομα μουτζουρες κανει και γραμμες. Α γραφει και το α, το ο, το ι, το 6 αναποδα, το 2, το 3! :D

Γωγουλα καλη αρχη με την διατροφη! Μακαρι να αποδωσει.

Χρυσα ακομα χαλια ε? Υπομονη και περαστικα σας και παλι.

Αναστασια πεθανα με τα πνευματα και την τηλεοραση!!! :lol::lol::lol:

Μαρια αυτο με τους θορυβους το ξερω και εγω. Ο σπιλμπερκ εβγαλε/θα βγαλει μια ταινια που δειχνει να κατεβαινουνε εξωγηινοι στην γη και κανουν ακριβος τον ιδιο θορυβο!! Αν βρω το λινκ με το τρειλερ θα στο βαλω μετα.

Πολλα εγραψα :oops: παω να κοιμησωτον Γ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερούδια!!! :D

Καλορίζικο και καλοτάξιδο το τρενάκι μας!!! (*) Χωρίς δυσάρεστα απρόοπτα!!! ;)

Έρη!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Συγχαρητήρια κοριτσάρα μου, πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D

Να έχεις μία υπέροχη εγκυμοσύνη και με το καλό να έρθει στον κόσμο ένα ακόμα πιο υπέροχο μπεμπάκι!!! [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif]

Μαρή ΣαβροΓιωτίτσα... 3ο;;; ^#(^^#(^^#(^^#(^^#(^

Later... ΠΟΛΥ later... ;)

Χρυσουλάκι, περαστικά σας!!! :-*

Μεγάλη πίκρα το λουμπάγκο... Δυστυχώς γνωρίζω! ;) Χτυπάμε ένα ετησίως!!! :?

Αργυρούλα, είμαστε καλά, ευχαριστώ! :D

Το στομάχι μου δεν είναι και πολύ στα καλά του φέτος, δεν ξέρω γιατί, πέρασα 3-4 γαστρεντερίτιδες και ίσως μου το ισοπέδωσαν! :?

Στο σχολείο της Β είχαν κρούσμα οστρακιάς και έτσι την έχω σπίτι τα πρωινά, δεν το ρισκάρω! ;)

Αναστασίααααααααααα!!!! =))=))=))=))=))=))=))=))=))

Δεν υπάρχεις λέμε!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σισσάκι μανάρι μου, συνέχισε στο σωστό δρόμο... Εγώ σε καμαρώνω!!! :ymapplause::ymapplause:O:-)O:-)

Μόνο σε ένα σημείο θα διαφωνήσω... Μην αποθαρρύνεις την αγαπητή εν Χριστώ αδελφή μας, Παναγιώτα, από την αγιοσύνη... Η αγιοσύνη είναι για όλους, ΟΛΟΙ είμαστε ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ άγιοι... ;) Μπορούμε να γίνουμε δηλαδή!!! ;) Αρκεί να το θελήσουμε φυσικά!!! Είτε μέσα από τη μοναστική ζωή, είτε μέσα απ' τον έγγαμο βίο, ακόμα και τα απωλολώτα πρόβατα οι φιλενάδες μας!!! :ymdevil::ymdevil:=)) Η ιστορία της Ορθοδοξίας μας είναι γεμάτη παραδείγματα Αγίων, όλων των "ειδών"... ;)

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Έχω ψοφήσει στα γέλια με το "μουουουουουουουουουουουου" και τα "μπουμ" των αντρών σας!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μα τι γέλιο!!!! :lol::lol: Κι εγώ το ίδιο θα έκανα!!! :lol::lol::lol::lol:

Βικάκι, ρώτησες τη γνώμη μου, περί κρίσης, ε; Τι γλυκό! :x

Αν και το θέμα χωρεί μεγάλης συζήτησης, συνοπτικά...

Πιστεύω ότι η κρίση είναι πράγματι εικονική, και ναι, συμφωνώ απόλυτα με την Τόνια στο ότι όλα είναι κανονισμένα και προσχεδιασμένα πολλά χρόνια πριν, για να μας οδηγήσουν σαν έθνος, ακριβώς στο σημείο που θέλουν... :evil::evil::evil:

Δεν υποστηρίζω ότι σαν λαός είμαστε αλάνθαστοι, αλλά σε καμία περίπτωση δεν πιστεύω ότι οι δοκιμασίες στις οποίες θα υποβληθούμε είναι συνέπεια των λαθών μας. Το ψάρι βρωμάει απ' το κεφάλι και το κεφάλι είναι... ΕΘΝΟΠΡΟΔΟΤΕΣ!!!

Ένα μπαμ θα γίνει αργά ή γρήγορα, το πιστεύω ότι μας έρχεται... Δεν ξέρω ΤΙ ακριβώς θα είναι τελικά, αλλά έρχεται... Γι' αυτό, ναι, όσο γραφικό κι αν ακούγεται, άρχισα κι εγώ να κάνω καμία προμήθεια σε τρόφιμα, σαπούνια, φάρμακα, γιατί αν ΔΕΝ το κάνω και μου χρειαστούν... Θα χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο!!! :? ΜΑΚΑΡΙ να μη μας χρειαστούν, να έρθει το καλοκαίρι και να μην έχει συμβεί τίποτα, και χαμένα δεν θα πάνε... Όσα δεν καταναλώσουμε, θα βρούμε μια οικογένεια που να τα χρειάζεται, να της τα δώσουμε!!! ;)

Αυτά από μένα, εν ολίγοις. :roll::P:evil::evil::evil::evil:

Φλυάρησα πάλι και το μικρόβιο λαλεί! 8-)

Πάω! Σας αγαπώ! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εράκι μου γλυκό και τρυφερό συγχαρητήριααααα... [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif] Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και ενα γερό μωράκι στην κοιλίτσα..... :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x Πόοοοοοοοσο χάρηκα.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σιγά που θα έμενε το τρενάκι χωρίς γκαστρωμένη..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Μετά την Έρη, θα γκαστρωθεί η Σαβρογιώτα και θα αρχίσει πάλι ο χορός....Μαρία έγκυος στο 3ο,Παναγιώτα έγκυος στο τρίτο, Νατάσα έγκυος στο τρίτο, Λενάκι έγκυος στος 3ο, Θου έγκυος στο τρίτο, Τόνια έγκυος στο 3ο, (την μουστούνα μου την προσπερνάω γιατί ΜΟΝΟ αν κερδίσω το τζόκερ και έχω τη βιλάρα μου και δε δουλεύω θα κάνω 3ο), Αφρο έγκυος στο 3ο (κοριτσάκι αυτή τη φορά και θα της το βαφτίσω εγώ :ymparty::ymparty::ymparty: ), Μιτσάκι έγκυος στο 3ο, Λένα έγκυος στο 3ο, Βίκυ έγκυος στο 3ο και ξανά Έρη έγκυος στο 3ο...Και κάπου εκεί πετάγεται και η ΤΣΟΥΤΣΟΥ, η Ανασταία και είναι έγκυος στο ΔΕΥΤΕΡΟ.....Και θα κυνηγάει το 20χρονο να της αναγνωρίσει το παιδί που περιμένει... =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):)):)):)):))8-}8-}8-}8-}8-}8-}:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Μωρή ψηλή μα δεν τρώγεσαι με τίποτα..... =))=))=))=))=))=))=))=)) Μα πόση εξυπνάδα χωράει πια αυτό το κεφαλάκι σου;;;;; =))=))=))=))=))=))=)) Πεθαίνω για την πάρτη σου λέμε..... :x:x:x:x Αχ να μην ήμασταν κοντά...Κώλος και βρακί θα ήμασταν....Εσύ ο κώλος κι εγώ το βρακί.... [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] :lol::lol::lol:

Στη διατροφολόγο πάω για να μου δίνει αυτή πρόγραμμα και να με ελέγχει.... [smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif]

Νατασάκι ευχαριστώ για τις πληροφορίες για το α-γλούτενο ψωμί.... :lol::lol::lol: Πήρα τηλ τη γιατρό το πρωί και της είπα ότι δε βρίσκω χωρίς γλουτένη και ότι και το πολυσπορο έχει, μου είπε ο φούρναρης..Και μου είπε "δύσκολα θα βρεις στην Ελλάδα, εκτός αν βρεις σε βιολογικά..Γι'αυτό σου είπα πολύσπορο...Έχει ναι μεν γλουτένη, αλλά σε πολύ μικρότερες ποσότητες από τα άλλα..." :roll::roll::roll: Και αυτό μου το είπε και ο φούρναρης... :roll::roll::roll:

Χρύσα περαστικά ρε στον Ο....Γαμιώντας σας πάει κι εσάς.... :?:?:?

Τόνιααααα μωρήηηηηη αστην να κλάψει την κλαψομούνα.... :lol::lol::lol::lol::lol: Έτσι, θα φτιάξει χαρακτήρα...Που πήγαν οι αρχές σου, οι ιδέες σου, τα πιστεύω σου;;;;;; [smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif] Ακούς αυτές εδώ τις κουζουλές;;;;;;Τι αγκαλιές και μαλακίες;;;;Κλάααααααμα είναι η μόνη λύση..... [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif]

Στάσαααα [smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif]

Εμένα η δικιά μου προς το παρόν ηρέμησε.... :mrgreen::mrgreen:

Μαρία τα ίδια ακριβώς νιώθω κι εγώ για τον Γ.... :oops::oops::oops: Δεν τον έχω χορτάσει, μου λείπει, θέλω να κάνω πράγματα μαζί του......Φοβάμαι μην πάθει κάτι και δεν τον χορτάσω...Τρέμω στην ιδέα πως θα τον χάσω....(αααααα...Δεν υπάρχει τροπος να τον ξεχάσω..Που λέει και ο Καρράς... :lol::lol::lol: )Οπότε σε καταλαβαίνω...

Μωρή Σίσσυ πήγαινε να σε διαβάσει κανας παπάς..... :o:o:o:o:o:o Πήγαινε στον πατέρα Βασίλη της σιγανοπαπαδιάς Δήμητρας... ;;);;);;);;):lol::lol::lol::lol::lol:

Παναγιωτίνι μου να μου τον φιλήσεις τον Φωτάκο μου...Μα τι στενοχωρια πήρα.... :(:(:(

Λενάκι αντε πάρε δίπλωμα και μετά σε περιμενουμε να έρθεις οδικώς εδώ να μας δεις όλες... :lol::lol:

Ετοιμάζει κέιτερινγκ μες στην εφημερίδα φαγητά...Θα κόψουμε πρωτοχρονιάτικη πίτα και θα σαβουριαστούν στο φαγητό...Και αναμένονται και ανακοινώσεις... :?:?:? Απολύσεις, μειώσεις.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll: Ουφ!!!!!!!

Αυτάάαααααα τα ολίγα.... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...Και κάπου εκεί πετάγεται και η ΤΣΟΥΤΣΟΥ, η Ανασταία και είναι έγκυος στο ΔΕΥΤΕΡΟ.....Και θα κυνηγάει το 20χρονο να της αναγνωρίσει το παιδί που περιμένει... =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):)):)):)):))8-}8-}8-}8-}8-}8-}:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλά ρε συ στην κοπή πίτας και στην χαρά της απόλαυσης του φαγητού θα σας πουν για απολύσεις? :o:o:o:o:o:o:o

επίσης εδώ μπορείς να βρεις όλα τα προϊόντα χωρίς γλουτένη :!: ήταν ένα 6χρονο παιδάκι στο διπλανό κρεβάτι στο νοσοκομείο, που ήταν αλλεργικος στην γλουτένη και μου είπε ο μπαμπάς του ότι βρίσκουν τα πάντα χωρίς γλουτένι και το αλεύρι είναι το μαύρο! :!: ...........μου είπε ότι είναι δύσκολο, αλλά είναι και θέμα συνήθειας, όλη η οικογένεια πλην ΄του πατέρα έχει την αλλεργία!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερη ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κοριτσακι!!!!!!!!!!!!! μια τελεια κ ηρεμη εγκυμοσυνη να εχεις!!!!!!!

πολυ χαρηκα!!!

συμπεθερα αρχισες διατροφη ε???

μαρεσει μαρεσει πολυ που θα καταπολεμησουμε την υπογεννητικοτητα!! :lol::lol::lol::lol::lol:

εχω πεθανει με την ανασταση τη σισσιω κ την τονια!!!

αναστασι πεθανα με την τηλεοραση!!! :lol::lol::lol::lol:

πω πω χρυσα περαστικα σας..

η θου αν μεινει εγκυος στο τριτο συντομα το βλεπω να βγαινει εθισμενο στα λεξοτανιλ! :lol::lol::lol::lol:

σας φιλω ολες, δε θυμαμαι να τα σοχλιασω οοοολα αυτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ok μου φτιαχνετε λιγο τη διαθεση!

ΕΓΩ 3ο ...χχαχχαχαχχαχ...θα το περιφραξω το χωραφακι κι θα του κανω και στιρωση!

μαθαμε το τελικο ποσο του μισθου του Π....

οκ θα μπω να νοσηλευτω γιατι θα βγω απο το παραθυρο!

Γωγω...ελπιζω σε εσας να ειναι καλυτερα τα πραγματα!

Σισσυ....εγω γιατι να μην παω στο παρδεισο?

εχει φεις κοντρολε και δεν του αρεσει η φατσα μου?

τοσες καλες πραξεις κανω και θα κανω...

πχ.θα απαλαξω απο την αμαρτια του 20ρικο την Αναστασια...ποσες να αντεξει και αυτη!

Δημητρουλα....την ιδια αποψη εχω και εγω...ολα ειναι κανονισμενα...και οχι απο τους δικους μας κυβερνοντες...αλλα απο πιο ψηλα...

οσο για τα τροφιμα....εγω εχω ξεκινησει και μαζευω...οτι μπορω βεβαια...μακαρι να μην γινει τιποτα και να τα πεταξω - μοιρασω..

τουλαχιστον να περασουμε κανα μηνα απο τροφη!

Χρυσα περαστικα σε ολους!

καλο κουραγιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

ερηηηη :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::x:x:x με το καλο να ερεθι κ δευτερος γιος :lol::lol::lol:8-)8-)8-)8-) ποτε ειχες τελευταια περιοδο?

να βγαλω πητ :lol::lol::lol:

το θελατε?δηλ βαλατε μπρος? :mrgreen::oops:

νατασα παρτο χαμπαριιιι

εχεις 2 θεουσες συμπεθερες :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

αναστασια εισαι μεγαλο νουμερο ρεεεε :lol::lol::lol::lol:

μαγδα κ γωγω εχετε απιστευτο χιουμορ

τονια εσυ δε πας πισω..στη σελ 86 ειναι οι ζωγραφιες :D

φιλια σε ολες..βαριεμαιιι

ερχονται ΔΥΣΚΟΛΑ ΧΡΟΝΙΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η ΤΣΟΥΤΣΟΥ, η Ανασταία και είναι έγκυος στο ΔΕΥΤΕΡΟ.....Και θα κυνηγάει το 20χρονο να της αναγνωρίσει το παιδί που περιμένει... =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):)):)):)):))8-}8-}8-}8-}8-}8-}:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Μωρή ψηλή μα δεν τρώγεσαι με τίποτα..... =))=))=))=))=))=))=))=)) Μα πόση εξυπνάδα χωράει πια αυτό το κεφαλάκι σου;;;;; =))=))=))=))=))=))=)) Πεθαίνω για την πάρτη σου λέμε..... :x:x:x:x Αχ να μην ήμασταν κοντά...Κώλος και βρακί θα ήμασταν....Εσύ ο κώλος κι εγώ το βρακί.... [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] :lol::lol::lol:

=))=))=))=))=))=))=))=))=)) Tρελλη!!!!!!!!!!Εσκασες κ εσυ απο ζηλεια για το 20ρικο!!!! :lol::lol::lol: Για αλλο λογο θα τον κυνηγαω!!!!Θα εχω ορμες οπως η Β! :lol::lol::lol::lol::lol:

Επισης γιατι παντα προτιμας να "παιζεις" το βρακι??? :P:P:P:P Βρακι αλλαζει καθε μερα ο υπεροχος κωλος μου!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::P:P:P:P:P:-*:-*:-*:-*

Σοβαρα τωρα...Να σας πω τις σκεψεις μου?Με βαση αυτα που εχω ζησει παντα!

Ο γαμος ειναι σαν το πανεπιστημιο."πρεπει" να το δοκιμασεις.Θα σου προσφερει πολλα..θα σε ωριμασει,θα σε καλλιεργησει κλπ.Αλλα συνηθως το "πτυχιο" θα το βαλεις στον... σου!!! ;):D Ελαχιστοι ειναι οι "αριστοι" μαθητες(τα εισαγωγικα πανε στην παρομοιωση με το γαμο).Ελαχιστοι θα γουσταρουν τρελλα αυτο που σπουδαζουν!καποιοι ακολουθουν αλλο δρομο "εργασιας".(αυτον του μοναχισμου κατα την αδελφη Αθανασια διοτι δεν υπαρχει τριτος :lol::P ).Επισης δεν βγαινουν ολοι πιο ωριμοι ή πιο "καλλιεργημενοι" απο αυτο το πανεπιστημιο!Δλδ βγαινουν στουρναρια χειροτερα απ'οτι ηταν οταν μπηκαν!

Εν κατακλειδι θεωρω ΠΛΕΟΝ ξεπερασμενη την εννοια του γαμου,της μονογαμικοτητας κλπ.Δεν υφιστανται.Ποτε δεν υπηρχαν...Ακομα και στις "καλυτερες" οικογενειες.Κερατα?ψεματα?κλπκλπκλπ

Παρολαυτα ευχομαι ολα τα ζευγαρια να ειναι και να παραμεινουν τοσο κολλημενα(με τη θετικη εννοια) οπως πχ η Μαρια,η Νατασα,η Γωγω και οποιες αλλες νιωθουν ετσι!!!!Μακαρι!!!!! :D:D:D:D

Την αγαπη αυτη την εχω νιωσει μονο για την Αννυ!Ειναι μολις 2,5 χρ κ εγω την φιλαω και προσπαθω να την χορτασω!!!Θελω να κλαψω κ μονο στη σκεψη πως δε θα καταφερω να την χορτασω(ή ισως δεν προλαβω :? )...Κ απο την αλλη ουτε τον Α χορτασα κ ομως δε θελω να φαω απο αυτο το πιατο!!! :lol::lol::lol: Καταλαβαινετε τι εννοω?!

Τεσπα σας επρηξα κ ολο αρλουμπες γραφω!!!!... :oops::oops:

Ελενα χαιρομαι που σε "ακουω" ηρεμη!!! ;):D

Χρυσα περαστικα σας!!!!Απο παντου σας βρηκε...

Οταν λετε πως μαζευετε τροφιμα-σαπουνια κλπ...δλδ πειτε αριθμο!Εγω απο παντα εγω ενα καποιο αποθεμα απλα γτ ετσι αισθανομαι γεματη!!!!

Μαρη Γωγω για τη Ρεα ειπα να την σκασει στις αγκαλιες ,οχι για την Αδριαννα!!!Αλλα κ παλι...Ουστ μαρη φραου!!! :lol::lol:

Καλα αδερφες Αθανασια και Δημητρα [smilie=glasses7.gif] [smilie=glasses6.gif] [smilie=hippy2.gif] εσεις κ εγω!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

, Τόνια έγκυος στο 3ο,

:o:o:o:o:o:o:o^#(^^#(^^#(^^#(^^#(^8-x8-x8-x8-x8-x [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif]

Μωρη ληγμενα πινεις;;;;;;;;;;;;;;;;;;;!!!!!!!!!!!!!!!! :o:o:o:o:o:o:o:o Μονο στη σκεψη δενω πετρουλα και παω να βουτηξω απο το Κουλε!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-o:-o:-o:-o:-o:-o

Σισσακι αν κανει κορη η Ερη πως στο καλο θα συμπεθερεψετε μαρη;;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Συμπεθερακι αν ειναι ατοπικη δερματιτιδα θα εχει και φαγουρα..παντως για τα εκζεματα της ατοπικης ειναι πολυ δραστικη αλοιφη η protopik..

Ρε συ αληθεια δεν εκλαιγε η μικρη που της επαιρναν αιμα;;;;;;;ψυχουλα μου δυνατη!!!! :x:x:x

Αναστασι εγω παντως θα ερθω μαζι σου στο πυρ το εξωτερον παρεα με το 20χρονο(αν και προτιμω 25 και ανω!)!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Νατασακι τις ξεματιαζα εχθες τις κορες μας γι αυτο ξεραθηκαν στον υπνο!!!!!!και η δικια μου σημερα εχει λιωσει!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Ρε σεις αληθεια μαζευετε προμηθειες;;;;;; :o Εγω ουτε που το εχω σκεφτει.... :?

Μαρη Αναστασι τι ρεντα ειναι αυτη τελευταια;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol: εχω λιωσει λεμεεεε!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Βρε μπας και το χεις βρει το 20ρικο κι εχεις φαει "κανενα" ,ξεμπουκωσες και φυσαει το καρμπυλατερ;;;;;;;;;; :)):)):)):)):)):))

Σε καλο μας απο χθες!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Θουλακι εχω μεινει με αυτα που ζωγραφιζει ο γιος σου!!!!!!!!!!!! :o:o:o:o:o:o:o:o

Μα τη Παναγια να πας το παιδι σε καμια σχολη ζωγραφικης μολις ειναι σε καταλληλη ηλικια!!!!!! ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ!!!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty::-bd:-bd:-bd:-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρη Αναστασι τι ρεντα ειναι αυτη τελευταια;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol: εχω λιωσει λεμεεεε!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Βρε μπας και το χεις βρει το 20ρικο κι εχεις φαει "κανενα" ,ξεμπουκωσες και φυσαει το καρμπυλατερ;;;;;;;;;; :)):)):)):)):)):))

Σε καλο μας απο χθες!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):((:((:((:((:lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ πάλι δεν νομίζω ότι "πρέπει" να περάσεις από το πανεπιστήμιο ή ότι "πρέπει" να δοκιμάσεις τον γάμο....εγώ είμαι κατά του γάμου....αν δεν έκανα παιδιά δεν θα παντρευόμουν....δεν υπάρχει λόγος να παντρευτείς....βλέπω ζευγάρια που δεν έχουν παιδιά και είναι παντρεμένα, γιατί? :!: ο γάμος φθείρει την σχέση, δεν σε αφήνει να χαρείς την σχέση με τον άνθρωπο σου......αργά ή γρήγορα απλά συμβιβάζεσαι....εγώ θα ήθελα να συζώ, να αισθάνομαι ελεύθερη!!! :!:

Αναστ. τι αγκαλιές καλέ να της κάνω? ξέρεις τι κάνει τώρα? φτύνει σε όλο το σπίτι :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: .....της έβαλα να φάει και τρώει το κινητό :evil::evil::evil::evil: (παιδικό!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,

δεν τα διάβασα όλα

Έρη τι υπέροχα νέα :D:D

Συγχαρητήρια, να πάνε όλα καλά, να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη κι ένα υγιέστατο μωράκι!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα απο εδώ, σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας, να ξέρετε ότι σας έχω όλες σας μέσα στην καρδιά μου! Εχω τρομερή υπερένταση, 2 μέρες τώρα δεν μπόρεσα να κοιμηθώ.. Εχω άγχος.

Μολις το είπα και στην μαμά μου... Στην πεθερά μου δεν το είπα ακόμη.. να την πάρω?

Λοιπόν επειδή περίδο είχα 19 Δεκέμβρη, είναι πολύ νωρίς ακόμη και λέω να τον καθυστερήσω λίγο τον γιατρό, τι λέτε? Ελεγα να πάω σε γιατρό κατα τις 15 Φλεβάρη..

Φιλάκια κάνω αυγόφετες για πρωινό στον Κώστα, θα τα πούμε μετά! :x:x:x:x

Σισσάκι όχι μόνο με χαροποίησες που με θες συμπεθέρα, με συγκίνησες ταμάλα :x:x:x:x:x

Αναστασία τι κουκλίτσα που ειναι η Α και τι τέλειο outfit!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω γενικα στη ζωη πιστευω ακραδαντα πως αν δεν παθεις δεν θα μαθεις!Ετσι κ με το γαμο!Ακομα κ αν το "βλεπεις" πως ειναι μαπα το καρπουζι δεν μπορει να ΞΕΡΕΙΣ αν δεν το ζησεις...Εκει βεβαια παιζει και με ποιον θα κανεις το βημα... :?:?:? Τεσπα!Ουτε με τα παιδια χρειαζεται συγκατοικηση κ γαμος.. ;)

Θενκς για την Α!!! :D:D

Ερη ας την παρει ο Β ρε συ!Οταν νομιζει!Στο γιατρο...Κ εγω θα ελεγα να περιμενεις λιγακι ακομα! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Για εμένα, μπορεί και τσάμπα να το σκέφτεσαι.. μετά από τρίμηνη καταστολή των ενδογενών ορμονών δεν ξέρεις αν θα είναι καλές οι ορμόνες στην πρώτη εμμηνόρροια για να προχωρήσετε σε διέγερση.. μίλα με το γιατρό σου κάνε τις εξετάσεις σου δείτε πως θα είναι ο κύκλος σου και το αποφασίζετε τότε με το γιατρό σου..! Εγώ τουλάχιστον και σύμφωνα με αυτά που έχουν αναφέρει κορίτσια στο παρελθόν με ενδομητριωση, αν έπαιρνα το οκ από το γιατρό μου να προχωρήσουμε θα το έκανα τώρα που θεωρητικά η ενδομητριωση είναι σε ύφεση και οι πιθανότητες καλύτερες..
    • It is one of the well-known complications following in vitro fertilization (IVF) with embryo transfer (ET). The incidence of ectopic pregnancy is estimated to be 2.1–8.6% of clinical pregnancy after IVF-ET, which is 4 times higher than natural conceptions. No significant difference could be demonstrated on the incidence of EP in fresh IVF cycles vs. frozen/thawed cycles in a large cohort of patients. Donor egg recipients were found to have a significantly lower incidence of ectopic pregnancy compared with standard IVF patients. Πηγή: Pubmed  Ισχύει.. του εναντίον δηλαδή, η εξωσωματική αυξάνει τις πιθανότητες..
    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...