Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες 2008 - Νο 17 - Και ξανά προς την δόξα τραβά!


Recommended Posts

Και εδώ βγήκε ήλιος και επωφελήθηκα και έβαλα και άλλο ένα πλυντήριο.

Κατά τα άλλα όλο το Σ/Κ την βγάλαμε σπίτι. Ούτε μέχρι τον φούρνο δεν βγήκα. Μόνο σήμερα άφησα την μικρή μου να πάει σε μια βάφτιση μαζί με τους γονείς μου. Πέρασε καλά το πουλάκι μου. Από αύριο θα ξαναπάει και σχολείο.

Και αύριο Δευτέρα…και ξανά μανά τα ίδια και τα ίδια….μισώ τις Δευτέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 778
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι κάνετε κορίτσια;;;

Σήμερα η μέρα ήταν άκρως βαρετή καθώς το μόνο που έκανα ήταν διόρθωμα και σιδέρωμα...Αύριο πάλι Δευτέρα, κέφια όχι και πολύ ανεβασμένα...Έχω και πολλά νεύρα για όλα όσα γίνονται στη χώρα μας...Ας χρεωκοπήσουμε ρε κορίτσια..Καλύτερα φτωχοί με αξιοπρέπεια παρά φτωχοί με σκυμμένο το κεφάλι....

Φανή μου θα περάσετε τέλεια με τον αντρούλη σου! Πολύ ρομαντική κίνηση που έκλεισε στο εστιατόριο που σου έκανε πρόταση γάμου. Προτείνω να φορέσεις κάτι...απλό ώστε να μη δυσκολέψεις πολύ τον άνθρωπο στα σχέδια που θα έχει για μετά το φαγητό.... :oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol: Καταλαβαίνεις τι εννοώ!!!

Τόνια περαστικά στον Άλεξ σου! Μόνο βήχα έχει;;; Να χαίρεσαι και τον Απόλλωνα που έγινε 10 μηνών! Είδες πόσο γρήγορα περνά ο καιρός;;;;

Έρη μου τελικά κοιμήθηκα και το Σάββατο και την Κυριακή! Εγώ πάλι δεν ακούω τι κάνουν στο σαλόνι γιατί δίνω εντολή να μου κλείσουν ΟΛΕΣ τις πόρτες :lol::lol: Ακόμα και να τους άκουγα όμως πάλι δε θα σηκωνόμουν..Θα έβαζα μαξιλάρι στο κεφάλι και θα συνέχιζα :lol::lol::lol: Ο ύπνος είναι ιερός!!! Άσε που είναι κάτι που μου λείπει μια που είμαι βαμπίρ :lol::lol::lol::lol:

Άσπα το χειμώνα δεν απλώνω ποτέ ρούχα έξω. Πάντα μέσα στο σπίτι και βάζω την απλώστρα δίπλα σε μεγάλο καλοριφέρ για να απορροφάται η υγρασία..Παρασκευή βράδυ τα απλώνω, Κυριακή πρωί είναι έτοιμα!!!! Έξω δε στεγνώνουν ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ! Άσε που γίναμε Αγγλία και βρέχει συνέχεια....Εγώ μισώ και τη Δευτέρα και την Κυριακή..Πώς να έχει κέφι κανείς την Κυριακή όταν ακολουθεί Δευτέρα, μου λες;;;;

Καλή εβδομάδα κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΧΩ ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΑΡΡΩΣΤΟ ΜΕ ΒΗΧΑ Κ ΠΥΡΕΤΟ...ΤΟ ΛΥΠΑΜΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟΜΟΙΡΟ...ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΑΘΗΝΑ ΔΙΟΤΙ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΤΕΓΝΩΣΕΙ ΑΚΟΜΑ..ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΑΛΛΙΩς...ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΞΙΩΘΩ...ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΑΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάκια μου?

Τονάκι περαστικά στον Απολλωνα!

Φανούλα τι ωραία που θα το γιορτάσετε και τι καλός ο άντρας σου που έκλεισε στο εστιατόριο που σου έκανε προταση! Σουπερ! Και εγώ κάτι απλό προτείνω να βάλεις. Γενικά να σου πω δεν μου αρέσουν τα πολύ εξαντρικ.. :roll:

Ανθή μου χαιρομαι που κοιμήθηκες το προηγούμενο ΣΚ.. Εγώ δεν είμαι και πολύ του ύπνου γενικά.. Αν και έχω ρίξει τους ύπνους όταν ημουν φοιτήτρια... Τώρα για την κατάσταση τι να πω και εγώ.. έχω πεί κάποια πράγματα εδώ... http://eri-captaincook.blogspot.com/201 ... st_13.html

Πραγματικά ελπίζω να αναστραφεί το κλίμα και όλα να πάνε κατευχην μπας και καταφέρουμε και εμείς να επιστρέψουμε.. :roll:

Ασπάκι και εγώ μέσα τα άπλωνα στην Ελλάδα τον χειμώνα (εδώ έχουμε στεγνωτήριο) αλλά τι καλά που κάνει λιακάδες σιγά σιγά.. Ερχεται το καλοκαιράκι,,,

Την Πέμπτη είναι Τσικνοπέμπτη θα κάνετε κάτι?

Η Βάσω ακόμη σε άδεια?

Η Βίκυ?

Εμείς είμαστε καλά, γραψαμε τον Κώστα στο σχολείο για τον Σεπτέμβρη, δεν φαντάζεστε τι χαρτούρα, σε ρωτάνε τα πάντα για το παιδί.. Με τι του άρε΄σει να πάιζει, πως αντιδράει όταν αισθάνεται αγχωμένος ή ταραγμένος, τι φοβάται, αν κοιμάται, τι τρώει.. τα παντα σας λέω... Το καλό ειναι ότι το σχολείο είναι στο ίδιο τετράγωνο με το σπίτι μας οπότε δεν θα έχω θέμα να τον πηγαινοφέρνω..

Σημερα του Αγίου Βαλεντίνου, κάνατε τίποτα?? Εμείς πήγαμε σε φίλους και παίξανε τα παιδιά..

Αυτά θα τα πούμε αυριο.. φιλάκια!!! :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..ευχαριστω Ελεθευρια μου...και εμενα στο παιδικο χιλιες ερωτησεις μου εκαναν για τον αλεξανδρο...καθομουν ωρα κ σκεφτομουν τι να πρωτοαπαντησω..κοριτσια ο απολλωνας εχει λαρυγγιτιδα και εχθες στο τσαφ γλτιωσαμε την εισαγωγη στο νοσοκομειο...προχθες το βραδυ δεν μπορουσε να ανασανει κ καποια στιγμη δεν μπορουσε ανασα τον βγαλαμε στο μπαλκονι οπως ειπε η γιατρος κ καποως ηρεμησε..κανει εισππνοες και παιρνερι κορτιζονη διοτι υπαρχει κινδυνος να ξαναπαθει το ιδιο κ να το γυρισει σε βροχιτιδα..ο αλεξανδρος ειναι καλυτερα ειναι στο σχολειο και ξεδινει χαχαχα....σημερα ερχεται κ η μαμα μου διοτι ειμαι και εγω λιγακι κομματιααααα...φιλουρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες

ειμαι στην δουλεια αλλα μπηκε απο το κινητό γιατι κόψανε το ιντερνετ κ δεν μετη αν θα το συνδέσουν ξανα.

δεν σας διάβασα γιατι μου ειναι πολυ δυσκολο να βγαλε ακρη απο εδω.φιλια σε ολεςΑνθη μου σου εχω κ παλι ερωτηση αν πχ το τεστ δειξεισημερα οτι εχω ωορεξια μετα απο δυο μερες πρεπει να ερθω σε επαφη?για πες μου σε παρακαλω.

θα προσπαθήσω να αγ στο μαγαζί να μπω απο εκει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Βασούλα εγώ δεν έχω ιδέα για το τεστ, ελπίζω να το δει συντομα η Ανθή..! Καλή επιτυχία!! :x:x

Τονάκι και πάλι περαστικά σας βρε συ, ελπίζω να περάσει γρήγορα! Τουλάχιστον θα έρθει η μαμά σου.

Παιδιά πρέπει να κάνω δουλειές και βαριέμαιιιιιι.... Βοήθεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάρες μου;;;; Εγώ είμαι καλά! Σήμερα έκανα αυχενική και μου είπε ο γιατρός πως όλα είναι καλά! Τώρα περιμένω και τα αποτελέσματα της papp A για να έχω μια πιο συνολική εικόνα! Επίσης μου είπε ότι μάλλον είναι κοριτσάκι. Το ίδιο ακριβώς μου είχε πει και ο γιατρός μου στον προηγούμενο υπέρηχο, ότι δηλαδή μάλλον είναι κοριτσάκι. Εγώ πάλι ήμουν σίγουρη ότι έχω αγόρι και ακόμα και τώρα πιστεύω πως στον επόμενο υπέρηχο θα πεταχτεί τσουτσούνι :lol::lol::lol::lol: Μα τι σκατά μητρικό ένστικτο έχω;;; Στον Πάνο ήμουν 1000% σίγουρη πως έχω κορίτσι :lol::lol::lol::lol::lol: Όλο μέσα πέφτω :lol::lol::lol::lol: Καλά να είναι το μωράκι μου και ας είναι Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ. Το εννοώ αυτό που λέω.

Βασούλα μου όπως έχω ξαναπεί και στον Πάνο και σε αυτό το νινί με τεστ ωορρηξίας δούλεψα :lol::lol: ..Και τις 2 φορές λοιπόν ήρθα σε επαφή τη μέρα που βγήκε το τεστ θετικό και την επόμενη. Η ωορρηξία γίνεται 1-2 μέρες μετά. Προτείνω λοιπόν να έρθεις σε επαφή τη μέρα που θα βγει το τεστάκι θετικό και τις 2 επόμενες. Σϊγουρα πράγματα!!!! Πάντως αν κούφια η ώρα που το ακούει μείνω άνεργη σκέφτομαι να ζητήσω δυλειά στη HOME TEST στην εξυπηρέτηση πελατών :lol::lol::lol::lol: Έχω εντρυφήσει στο θέμα ε;;;; :lol::lol::lol::lol:

Έρη μου γράψατε τον Κώστα στο σχολείο;;; Άντε με το καλό να αρχίσει το μαθητούδι σου!!!! Αυτό που είπες για το καλοκαιράκι που έρχεται μου έφτιαξε τη διάθεση :D:D:D:D:D:D !!!!!!Δεν έχω καλύτερο από το καλοκαίρι!!!! Λατρεύω το καλοκαίρι!!!!!!!!!!!!!!!!!Μακάρι Έρη μου να φτιάξουν τα πράγματα για να γυρίσετε κι εσείς και για να έχουν και τα παιδιά μας ένα καλύτερο μέλλον!

Τονάκι μου περαστικά στον Απολλωνάκο σου!!!! Τις λαρυγγίτιδες τις έχω φάει με το κουτάλι και ξέρω τι εστί λαρυγγίτιδα από πρώτο χέρι...Την πρώτη φορά που έπαθε ο Πάνος ήταν σαν τον Απόλλωνα και τα είχα παίξει :o:o:shock::shock::shock: Τραγικό να βλέπεις το παιδί σου να μη μπορεί να πάρει ανάσα. Γενικώς να αποφεύγεις πολύ τις ιώσεις με βήχα..Αν ακούς βήχα...ΜΑΚΡΙΑ!!!!!! Τις πρώτες φορές τρέξαμε αμέσως νοσοκομείο. Τώρα δίνουμε κατευθείαν soldesanil και τον βγάζουμε στο μπαλκόνι μέχρι να συνέλθει. Ευτυχώς δεν ξαναχρειάστηκε να τον πάμε νοσοκομείο. Είναι καλύτερα το νινί σου τώρα;;;;ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΑΣ!!!!

Αυτά κοριτσάκια μου! Φιλάκια πολλά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδούλες μου καλησπέρα!!! :D:D

Καλέ τι ωραία που περάσαμε την τσικνοπέμπτη μας!!!! Σπίτι φυσικά μαζί με την μαμά μου και τα παιδάκια μου. Τα έντυσα κι όλας με τις αποκριάτικες στολές τους, βάλαμε δυνατά την μουσική και χορέψαμε.

Ο άντρα μου βγήκε, είχε κανονίσει η παρέα, αλλά εγώ με τέτοιο ψοφόκρυο δεν υπήρχε περίπτωση να βγω βραδιάτικα. Καλύτερα την πέρασα σπιτάκι μου, άναψα το τζάκι και δεν έκανα τίποτα όλο το απόγευμα. Ακόμα και τις μπριζόλες και τα φιλέτα οι μαμά μου τα έψησε :mrgreen::mrgreen: ……χαχαχα…. οικοδέσποινα σου λέει μετά!!!! :roll::oops:

Βέβαια με ζαβλάκωσε η ζέστη, ήπια και τα κρασάκια μου μετά και τώρα είμαι κάπως….για αυτό και δεν μπορώ να σχολιάσω καμία….μόνο να ευχηθώ στην Ανθή καλά αποτελέσματα με τις εξετάσεις!!!!

Καληνύχτα……καλό ξημέρωμα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθη! Τι καλά που θα τα έχεις ένα και ένα! Με το καλό κορίτσι μου και με το γερό σου κοριτσάκι στην αγκαλιά σου! :x:x Και εγώ στον Κωστα ημουν 100% σίγουρη ότι θα είναι κορίτσι χαχαχα!!! :lol::lol:

Ασπα τέλεια ρε συ, εγώ και μέσα και έξω τέλεια θα περνούσα τσικνοπέμπτη.. Τι τα έντυσες τα παιδιά?

Εμείς δεν θα κάνουμε τίποτα σήμερα.. δεν έχω και κανα κρέας να ψησω, θα μπω του άντρα μου να φέρει κάτι να το τσικνίσουμε λίγο κ εμείς..

Φιλάκια κορίτσια, τα λέμε αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Καλά είστε; Η ώρα είναι μόλις 12 τα μεσάνυχτα κι εγώ νυστάζω τόοοοοοσο πολύ....Τις προηγούμενες μέρες δεν κοιμήθηκα καλά γιατί έπεφτα 4 με 4.30 τα ξημερώματα και ξυπνούσα στις 10...Μαζεύτηκε αϋπνία....

Εράκι μου ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχούλες σου! Πάντως από μητρικό ένστικτο σκίζεις κι εσύ ε;;; Κοριτσάκια περιμέναμε τον Κώστα και τον Πάνο βγάλαμε :lol::lol::lol::lol::lol: Για να δούμε τώρα είναι όντως κορίτσι;;; Μάλλον κορίτσι μου είπανε και οι 2 γιατροί. Ο Πάνος πάντως χτυπιέται ότι θέλει αγοράκι! Τι καιρό κάνει εκεί;;; Εμάς μας έχει "μπιπ" το κρύο φέτος...Νέο κύμα κακοκαιρίας αναμένουμε πάλι...Δεν την παλεύω άλλο :evil::evil::evil:

Άσπα μου περάσατε τέλεια λοιπόν ε;; Βοήθησε και η μαμά σου, μια χαρούλα! Ο άντρας σου τον έβγαλε τον γύψο;;;;; Σ' ευχαριστώ πολύ για την ευχή σου για τις εξετάσεις. Θα σας ενημερώσω όταν έχω νέα.

Αυτά. Τα μάτια μου κλείνουν...Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας!!!!!!!ανθη μου κοριτσακι ε?τι καλα....εχουν χαρη και πολυ τσαχπινια και ειναι τοσο χαριτωμενα με κοτσιδακια φουστιτσες κτλ και ο πανος θα ξετρελαθει θα δεις θα προστατευει την μικρη του αδερφη.....οπως ο γιος μου....τονια μου περαστικα σας!!!!!!!!!που τσικνησατε τελικα ?εμεις στους κουμπαρους μας ντυσαμε και τα παιδια και λυσαξανε στο παιχνιδι τα μωρα μου πολυ το ευχαριστηθηκαν....χορευε και η μικρη πανω στο τραπεζι...το γελιο που καναμε δεν λεγετε....χορευταρου σαν την μανα της και αυτη.....την χειροκροτουσαμε και ολοι και δωστου αυτη χορο και γελιο μαζι ,και το αποκορυφωμα ανεβηκε και ο γιος μου μαζι της ...πηρε φωτια η καμερα σας λεω......α!σημερα εχουμε την επετειο μας με τον αντρουλι μου και εχω μποτε απο το μεσημερι και μετα για την βραδυνη εξοδο οσο για ρουχα ενα φορεματακι μεχρι το γονατο θα βαλω με χοντρο καλσον και γοβιτσα.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμενα..τι κανετε?εμεις το παλευουμε ακομα..ο απολλωνας ειναι ακομα αρρωστουλι...δυστυχως δεν εχουμε ακομα αμαξι και ευτυχως ειχε ερθει με το περιπολικο ο νικος κ ξαναπηγαμε στον γιατρο...βρεχει συνεχεια και εχει τρελο κρυο...τωρα εχει ηλιο αλλα ως γνωστον εδω δεν κραταει πολυ...τα νεα σας?εχθες ο αλεξανδρος ειχε τον 1ο αποκριατικο χορο στο σχολειο εφαγαν σουβλακια και περαΣΕ υπεροχα..την αλλη βδομαδα θα ντυσω κ τον μικρο και θα παμε στον επομενο χορο...τι καλα...η μαμα φευγει την δευτερα και ευτυχως εχει αναλαβει τα ξενυχτια του μικρου...

'σας φιλω ολες και ανθη μου παντα καλα αποτελεσματα να εχεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι πολυ χαρουμενη επιτελους μας ανοιξαν το ιντερνετ τι χαρα που πηρα

επιτελους δεν αντεχα αλλο χωρις να σας διαβαζω εμπαινα απο το κινητο αλλα

τζιφος ακρη δεν εβγαζα................

Ανθη μου σε ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες μου ειναι πολυτιμες

θα αρχισω τα τεστ απο αυριο για να ειμαι μεσα...........

Χαρηκα που ειναι ολα καλα με το μπεμπε κοριτσαρα τι ωραιαααααααααααααααααααα και εγω

κοριτσακι θελω αλλα οπως λες και εσυ γερο να ειναι και οτι να θελει ας βγει ;)

Ακομη για να πω την αληθεια δεν σας διαβασα :oops::oops:

Διαβαζα μονο την Ανθη για να μαθω λεπτομερειες για το τεστ αχ τι να κανω εχω παθει ψυχωση

με αυτο και ολη μερα αυτα σκεφτομαι...........

Σας στελνω παντως ολες τα φιλια μου.........

Εγω εχθες βγηκα μετα απο πολυ καιρο με τις φιλες μου γυναικοπαρεα στην ταβερνα στο χωριο μας

αλλα περασαμε τελεια ο μικρος με την αδερφη μου και ετσι ξεσκασα λιγακι ;)

Αυριο ο συλλογος του χωριου μας εχει παρτι μασκε για τα παιδακια και θα παω

με τον μικρο του πηρα στολη αρχαιος Ελληνας καλα ειναι ενας κουκλος αλλα θα μου πειτε με

κουκλα μανα τι γιο θα κανω :?::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ειμαι απογευματινη σημερα οποτε μεχρι τις 7 σιγουρα θα διαβασω και θα επανελθω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου τι κάνετε?

Ανθή μου ελπίζω να ξεκουράστηκες και να κοιμηθηκες σήμερα. Αλήθεια πάλι κρύο περιμένετε? :!: Με τον αντρα μου λέμε ότι έφυγε το κρύο απο εδώ και πήγε στην Ευρώπη.. ειδαμε και κάτι εικόνες απο τις Βόρειες Ευρωπαικές χώρες αλλά και απο τα Γρεβεννα και πάθαμε σοκ! Εδώ τίποτα το σπουδαίο δεν έκανε.. Βέβαια έχουμε ακομη, ο Μάρτης είναι Γδάρτης που λένε!

Φανούλαααα!!! Χρονια σας πολλά!!! @};-@};-@};- [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] Να ζήσετε, να είσαστε πάντα μια αγκαλιά και να χαίρεστε τα παιδάκια σας!

Τι ωραία που περάσατε τέλεια χθες, πολύτιμα αυτά τα βίντεο με τα μικρά να χορεύουν! :D:D

Τονάκι περαστικά στο μικρούλι και πάλι. ευτυχώς είναι η μαμά και δεν ταλαιπωρείσαι τα βράδυα!..

Βασούλα επιτέλους καλωσήρθες! Σου ευχομαι να γίνει αυτο που θέλεις αυτο τον μήνα κιολας, αλλά μην αγχώνεσαι βρε παιδάκι μου τόσο, δεν βοηθάς την κάτασταση!! Γυναικοπαρέες πεθαίνω, είναι το καλύτερο μου!

Εμείς είμαστε καλά, την Δευτέρα έχουμε αργία είναι family day και έτσι έχουμε τριήμερο... Εσεις θα έχετε την άλλη εβδομάδα που ειναι Καθαρά Δευτέρα..

Ο Κώστας έχει λίγες μυξούλες σήμερα και ελπίζω να μην εξελιχθεί σε τίποτα άλλο...

Φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάκια μου;;;;; Παρασκεούλα σήμερα!!!!! Μα τι όμορφη μέρα είναι αυτή...Αύριο έχουμε παιδικό πάρτυ αποκριάτικο! Ο Πανούλης ευτυχώς πήρε στολή. Δεν ήθελε καμιά...Δεν ανέχεται καθόλου πάνω του τις αποκριάτικες στολές...Τελικά τον πήγε η μαμά μου στα JUMBO και αγόρασαν μια στολή γιατρού που έχει μόνο ένα άσπρο πουκάμισο και εργαλεία γιατρού. Έτσι λοιπόν το δέχτηκε :lol::lol::lol::lol: ..Είχε πολλή πλάκα γιατί ήθελε να μας εξετάζει συνεχώς :lol::lol::lol:

Φανούλα χρόνια σας πολλά!!!! Εύχομαι να είστε πάντα πολύ πολύ ευτυχισμένοι και πολύ πολύ αγαπημένοι!!!! Πώς περάσατε στην έξοδο;;;; Φαντάζομαι πως θα ήταν μια τρέλα η κορούλα σου που χόρευε στο τραπέζι!!!! Και ο μεγάλος αδερφός σηκώθηκε να τη συνοδεύσει :lol::lol::lol: ;;;;;;Ευτυχώς που είχες κάμερα μαζί και τα τράβηξες ;);)

Τονάκι μου σε ευχαριστώ πολύ για την ευχούλα σου να έχω πάντα καλά αποτελέσματα!!!!!!! Τι καλά που ήρθε πάλι η μανούλα σου!!!! Αξιέπαινη μανούλα! Παρόλο που η απόσταση δεν είναι κοντινή όποτε τη χρειάζεσαι έρχεται αμέσως!!! Τι κάνει ο Απόλλωνας είναι καλύτερα;;; Ο Αλέξανδρος τι ντύθηκε στο πάρτυ;;;

Εράκι τι να πω πια για τον καιρό εδώ στην Ελλάδα...Τα έχει παίξει....Σύνέχεια κρύο και βροχή...Μου έχουν σπάσει τα νεύρα :evil::evil::evil::evil: Θέλω επιτέλους λίγο ήλιο (χωρίς δόντια :?:? ). Οι αργίες που έχουν σε Αμερική-Καναδά κλπ είναι όλα τα λεφτά!!! Family day;;;;;;; Άπαικτο! Θα μου πεις όμως ότι και οι δικές μας αργίες θα τους φαίνονται κουλές..Βλέπε "Clean Monday" :lol::lol::lol::lol::lol: ..Αν τους το πεις θα σε κοιτάνε λες και κατέβηκες από τον Άρη :lol::lol::lol::lol::lol: ...Να περάσετε τέλεια στο τριήμερό σας!!!!Έρη μου τελικά δεν κοιμήθηκα.........Όταν πήγα να κοιμηθώ έπιασε ένας τρελός αέρας και πήγα να σηκώσω τις τέντες για να μη σπάσουν..Εντωμεταξύ οι τέντες μου είναι ηλεκτρικές και ο διακόπτης που τις ανεβοκατεβάζει είναι μέσα στο σπίτι. Χωρίς καν να ανοίξω το πατζούρι πάτησα το κουμπί που της ανεβάζει..Δυστυχώς όμως το πορτάκι από το κουτί που έχουμε μέσα το λέβητα του φυσικού αερίου ήταν ανοιχτό (δεν το είχα πάρει χαμπάρι) και η γωνία του ήταν πάνω στην τέντα..Όσο λοιπόν η τέντα ανέβαινε σκιζόταν ταυτόχρονα:shock::shock::shock::?:?:?:o:o:o Μόλις αντιλήφθηκα ότι κάτι δεν πάει καλά βγήκα έξω να δω τι γίνεται και είδα την τέντα μου σκισμένη.....Στεναχωρήθηκα τόοοοοσο πολύ που τελικά έχασα τον ύπνο μου :(:(:( ...Ευτυχώς την επομένη η μαμά μου κράτησε τον Πάνο και έτσι κατάφερα να κοιμηθώ μια ωρίτσα πριν φύγω για τη δουλειά γιατί δε θα την πάλευα.....

Βασούλα μου πολύ χαίρομαι που σε βοήθησαν οι πληροφορίες μου!!!!!!Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έχεις τα αποτελέσματα που επιθυμείς από τον πρώτο κιόλας μήνα!

Αρχαίος Έλληνας ο μικρός ε;;;; Κούκλος θα είναι! Ε μας πώς να μην είναι με τέτοια μαμά όπως λες κι εσύ!!! Ψωνάρα μου εσύ :lol::lol::lol::lol::-*:-*:-*:-* !!!!!

Όσο για μένα για να δούμε θα είναι τελικά κοριτσάκι;;; Με το μάλλον με έχουν συνέχεια :lol::lol::lol::lol: Στο τέλος θα μου πουν ότι πέταξε τσουτσούνι τελικά :lol::lol::lol::lol:

Αυτάαααααα!!!! Πάω να απλώσω ρουχαλάκια! Το πλυντήριο έχει τελειώσει εδώ και μισή ώρα και δε λέω να το πάρω απόφαση :?:?:?

Φιλάκια πολλά σε όλες σας!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας!!!!!!!!!ανθη αυτο με της τεντες ειναι φοβος μου και επειδη μενουμε στον 5 χειμωνα της μαζευω γιατι εχει κατι αεριδες που περνουν της γλαστρες βολτα αστα...οσο για την καμερα αλλα και την φωτογραφικη εχω κολλημα ειναι η προεκταση του χεριου μου που λενε :lol::lol: μ αρεσει να αποθανατηζω στιγμες και της κραταω αρχειο...το χτεσινο βραδυ ηταν απλα ΥΠΕΡΟΧΟ περασαμε τελεια....βασω μην ανχωνεσαι τοσο που θα παει θα ερθει το σπορακι!!!!!!!!!!!ερη και μεις εχουμε λιγο βηχα και οι 2 και γω ελπιζω να μην εξελιχθει σε τιποτα αλλο.φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΛΑΥΣΑΜΕ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΜΕ ΗΛΙΟ ΚΑΙΡΟς ΗΤΑΝ....ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ?Ο ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΑΚΟΜΑ ΒΑΣΑΝΙΖΕΤΕ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ,..Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΕ ΕΙΧΕ ΝΤΥΘΕΙ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΣ.,,ΠΕΡΝΑΕΙ ΥΠΕΡΟΧΑ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΥ ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΟΥ....ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ?ΕΜΕΙΣ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΒΡΑΔΙΝΟΣ]

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοπελιές μου!!!

Να ‘μαι κι εγώ, εδώ χαλαρά με καφεδάκι. Σπίτι είμαι μόνο με τα παιδιά και χαίρομαι ιδιαίτερα για αυτό…κοινώς επικρατεί ησυχία.

Το Σαβ/κο μας ήταν πολύ ωραίο. Έκανε και πάρα πολύ καλό καιρό….τι λιακάδα ήταν αυτή!!!

Έτσι λοιπόν εχθές πήρα τα παιδιά και πήγαμε και είδαμε τον «γάτο σπιρουνάτο», πολύ ωραίο ήταν το χαρήκανε πολύ τα μικρά. Το απόγευμα σπίτι χαλαρά….

Σήμερα πάλι πήγαμε θέατρο, αλλά μόνο με την μικρή πήγα. Ο μικρός δεν είναι του θεάτρου, μου το δήλωσε από χθες, χαχαχα…μετά στα πεθερικά για φαγητό. Και τώρα ξεκούραση, για λίγο βέβαια, διότι έχω μαγείρεμα γι αύριο.

Πολλά μασκέ πάρτυ διαβάζω και χαίρομαι για αυτό…..εμείς είμαστε Ρομπέν των δασών, και νεράιδα. Την άλλη εβδομάδα έχουμε να πάμε σε 2. Το ένα μάλιστα είναι και για μεγάλους και λέω και εγώ αυτή τη φορά να ντυθώ. Το έχω ανάγκη βρε παιδί μου να ξεδώσω λίγο…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμενα...σημερα φευγει κ η μαμα...εχει να φροντισει τον πατερα και την αδερφη μου...τι ειναι η μανα!!!! :D

ο απολλωνας ειναι ακομα αρρωστος επι 2μερες εχει πυρετο δε κοιμαται τα βραδια σκετο μαρτυριο...αντε να δουμε...ο αλεξανδρος πηγε σχολειο μεσα στην τρελη χαρα..σε 2 ωριτσες θα τον εχω παλι αγκαλιτσα...τα νεα σας???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες ειμαι στο μαγαζι περιμενω ποτε θα κλεισει

ο αντρας μου για να παμε καζινο στα Σκοπια με παρεα αντε να δουμε τι ωρα θα φυγουμε

Δεν σας διαβασα αλλα θα το κανω αυριο με την ησυχια μου απο την δουλεια

Φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!! Μπορεί ακόμα να είμαστε στην αρχή της εβδομάδας αλλά τα κέφια είναι ανεβασμένα εν όψει τριήμερου! Το κακό είναι ότι η μύτη μου είναι βουλωμένη (άρπαξα ιωσούλα) και φοβάμαι μήπως εξελιχθεί σε τίποτα χειρότερο...

Τόνια πάρα πολύ νωρίς έκανε βηματάκια ο Απόλλωνας!!! Μπράβο του!!! Όσο για τον πυρετό, τι να πω;; Έχει ταλαιπωρηθεί ο μικρούλης σου..Περαστικά σύντομα εύχομαι..Πολύ πρωτότυπη η στολή του Αλέξανδρου!

Βάσω πήγατε καζίνο;;; Καλά περάσατε;; Έπαιξες;; Κέρδισες τίποτα;;; Περιμένουμε τα νέα σου! Εγώ καζίνο έχω πάει 2 φορές στη ζωή μου και μου ήρθε να αυτοκτονήσω από τη βαρεμάρα...

Άσπα ωραίες βόλτες κανονίζεις τα ΣΚ! Το γάτο σπιρουνάτο τον έχει δει και ο Πάνος και του άρεσε!

Φανή πώς είναι τα μωρά σου;; Τη γλιτώσατε τελικά με το βήχα και τις μύξες;;;;

Αυτά κοριτσάκια και για σήμερα...Πέσαμε ξανά. Δε βλέπω κίνηση...Για μαζευτείτε!!!

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας καλημεριζω :!::!::!:

Εχω μια νυστα αλλο πραμα...

Ενα εχω να πω τους τα πηρα ολα και εφυγααααααααααααααααααααα

με 20ε πηρα 250 το εσκισα το μηχανημα...........

Να πω βεβαια πως μεχρι να μπω στο κλιμα ειχα βαρεθει την ζωη μου εκει μεσα

αλλα μετα δεν ξεκκολουσα η τυχη του πρωταρη που λενε ;):lol::lol::lol:

Το ιδιο και ο αντρας μου αν και επαιξε περισσοτερα χρηματα αλλα στο τελος τα πηρε πισω.....

Σε γενικες γραμμες ηταν καλουτσικα και πιο καλα βεβαια που κερδισα......

Πηραμε τις κολωνιες μας τα καλυντικα τσιγαρα αλλα οταν περασαμε τον ελεγχο ημουν

σαν χεσμενη γατα το θετικο ειναι πως ανοιξαν μονο την τσαντα μου δεν ειδαν τιποτα και δεν εψαξαν

στο αμαξι αλλα μονο που τους εβλεπα με τους φακους να μας κανουν ψαχτιρι με πηγε ναααααααααααααααααααααααααααααα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ξεκινησα απο προχθες τα τεστακια πιστευω να καταφερω αυτη τη φορα................

Μου αρεσει που ειπα οτι αυριο θα σας σχολιασω με την ησυχια μου σας διαβασα αλλα

δεν μπορω να συγκεντρωθω με τιποτα ηρθα αμεσως απο το καζινο στην δουλεια και

τα ματια μου βλεπουν ακομη φρουτακια............

Φιλια σε ολες και πιο πολλα στην εγκυουλα μας :D (γιατι ειναι διπλη) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...