Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες 2008 - Νο 17 - Και ξανά προς την δόξα τραβά!


Recommended Posts

τι κανετε????

σημερα ειχα μια πολυ κουραστικη μερα αλλα ευτυχως τελειωνει

ερακι :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: love you!!!

φανουλα αντε φτιαξτο αυριο περιμενω εντυπωσεις!!!!!!

τονια μου ελπιζω μεχρι εκει να σταματησουν οι ζημιες σασ κ εδω σημερα τρελη βροχη!!

ανθη μου νομιζω οτι ο χαρης ειναι ο καλυτερος του χωριου καλοπερναει,ελπιζω το αλλο σκ να ναι πιο ξεκουραστοοο

παω να παραδωθω στο μορφεαααα καληνυχταααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 778
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλη σας μερα....πως πανε τα κεφια?????????εμενα ετσι και ετσι μου την εχει σπασει ο καιρος θελω να παω μια βολτιτσα με τα παιδακια μου και να χει μια ηλιολουστη ωραια μερα αλλα να παμε παντου να κανουμε τρελλες κτλ αωλλα το βλεπω να αργει....ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΑΝΟΙΞΗ.......καθενας με τον πονο του ε! :lol: φιλια φιλια φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοπελούδες, τι κανετε???

εγώ στη δουλειά νιώθω να μην ξεκουραστηκα καθόλου,νιωθω πτωμα,εχω ενα σπιτι χάλια κ διαθεση 0 να το κανω τεσπα!!

τι νεα εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω!πω!πολυ ησυχια εχουμε σημερα.............τι μαγειρευετε?????????εγω μολις εβαλα γεμιστα στο φουρνο....σουπερ!!!!!!!!!!!!!!!και επιτελους φτιαχνω ενα ακομα πιο σουπερ μπραουνις............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο φανουλα,εγω τπτ δεν εχω μαγειρεψει ο χαρης θα φαει στη μαμα μου κ εγω αερα κοπανιστο :lol::lol::lol::lol: καλα εφαγα τοσο πολυ το σκ που ειμαι κομπλε για ενα μηνα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eρη μου λυπαμαι πολυ,ειχα κ εγω μια αποβολη πριν την κορη μου,θα κανεις αλλο παιδακι,μην μου στεναχωριεσαι.

ανθη πολυ σκουρα τα πραγματα με τα 2 παιδακια!!

φανη κ εγω θελω ανοιξη κ καλοκαιρι αλλα που??

ουφφφφ στεναχωρεθηκα τωρα δεν ξερω τι αλλα να γραψω!!!

ερη μου σε φιλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!

ερυ μου λυπαμαι αλλα ευχομαι συντομα να ξαναμεινεις εγκυος!!!!να εισαι παντα καλα...

σημερα ειμαι πτωμα...ο νικος εινια βραδυ τα μικρα κοιμουνται κ εγω νιωθω ζομπι...το αλλο σ/κ θα ανεβουμε αθηνα εαν εινια καλα το αμαξι...ο καιρος μαυρα χαλια κρυο βροχη πολυ και πολλα μποφωρ..θελω ηλιοοοοοο θελω να βγω με τον απολλωνα με το καροτσι του βολτιτσα..βαρεθηκαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φιλενάδες μου, είστε καλά???

Ας αρχίσω με τα νέα του Σαβ/κου. Όπως σας είχα πει το Σάββατο κάναμε το πάρτυ της Μαρίας μου. Περάσαμε τέλεια….ήρθαν όλοι οι καλεσμένοι μας και είχαμε 10παιδάκια και 12 μεγάλοι! Τα μικρά ξεσαλώσανε, το ίδιο και οι μεγάλοι. Το τι χορό ρίξαμε δεν λέγεται !!!

Η τούρτα μας νοστιμότατη, με την μπάρμι παρακαλώ….χαχα, τι πρωτότυπο!!!

Την επόμενη μέρα ξαναείχαμε πάρτυ…για τους μεγάλους καλεσμένους. Ευτυχώς είχαμε παραγγείλει μεγάλη τούρα και έτσι την υπόλοιπη μισή την κόψαμε την επόμενη μέρα.

Με κούρασε όμως πάρα πολύ αυτό το διπλό πάρτυ, βέβαια πιο πολύ με κούρασε το γεγονός ότι τα μικρά το βράδυ του Σαββάτου ανεβάσανε πυρετό και άρχισαν και βήχαν, με αποτέλεσμα να κοιμηθούμε σχεδόν 5 τα ξημερώματα. Την άλλη μέρα κομμάτια εγώ. Το ίδιο και Κυριακή μας πήγε πολύ αργά να κοιμηθούμε.

Την Δευτέρα σερνόμουν στην δουλειά…ευτυχώς εχθές το βράδυ ήταν κάπως καλύτερα τα πράγματα. Και να φανταστείτε ότι όλη την προηγούμενη εδβομάδα δεν την έστειλα παιδικό την μικρή. Τέλος πάντων….

Έρη λυπήθηκα πολύ για το αποτέλεσμα της εγκυμοσύνης σου…το κεφάλι ψηλά εεε!!! Την επόμενη φορά για είσαι πιο τυχερή!!!

Βασούλαααααααααααα, που είσαι κοριτσάκι??????????????

Ανθή τι κάνεις???? Φουσκώνει η κοιλίτσα??????? Αλήθεια πότε θα γνωριστούμε, μου λές???

Κοτσιδούλα, πάλι περιδρόμιαζες το ΣΚ???? Εγώ να δεις!!!!!!!!!!! Χαχαχαχα…..και κάνω και διατροφή!!!

Τόνια επλίζω να ήταν η τελευταία καταστροφή που σας βρήκε. Θα ξαναβρέξει…εύχομαι να μην έχετε πάλι προβλήματα…

Σε όλες να στείλω τα φιλιά μου και την αγάπη μου!!!! Είμαι γραφείο και δεν μπορώ να σας διαβάσω αυτή την στιγμή…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ κοριτσάκια μου για τα καλά σας λόγια, τι να κάνουμε συμβάινουν αυτά..

Ασπάκι ωραία στο παρτάκι, τώρα είναι άρρωστα τα μικ΄ρα? Περαστικά!

Βικάκι, πολύ κούραση ε? Καλά για τις δουλειές ασε, εγώ να δεις τι μπουρδέλο σπιτι έχω.. Πρέπει να ανασυγκροτειθώ.. :roll:

Αχ Φανούλα τι ωραία τα γεμιστά, μου τα θυμισες, θα φτιάξω κ εγώ σε λίγο καιρό!

Τονάκι μου φιλάκια, θα ανοιξέι ο καιρός, που θα πάει, στην Ελλάδα ζείτε!

Σταμούλα μου σ'ευχαριστώ κοριτσάκι μου φιλάκια! :x

Η Βασω στην αναγκαστική άδεια ε? :roll:

Ανθή μου χιλια συγνώμη αν σε στεναχώρησα δεν ήξερα τι να κάνω.. σκεφτόμουν να εξαφανιστώ πάλι για να είμαι ειλικρινής..

Φιλάκια πολλά :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;;;; Εγώ κουρασμένη είμαι...Η Δευτέρα και η Τρίτη είναι οι πιο κουραστικές μου μέρες και γενικώς τα παίζω....

Έρη μου, κρίμα ρε γαμώτο με την εγκυμοσύνη :(:(:(:( ...Μη στεναχωριέσαι...Εύχομαι ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ σύντομα να μας ξαναπείς ευχάριστα νέα και αυτή τη φορά να πάνε όλα καλά!

Φανή τα διάβασα τα νέα σου και στο fb....Ευτυχώς είστε πλέον όλοι καλά! Εσύ πώς τη γλίτωσες;;; Αυτή η ίωση δεν αφήνει κανέναν όρθιο...Το καλοκαίρι είχε κολλήσει ο Πάνος και εννοείται πως κόλλησα και εγώ και ο άντρας μου..Εγώ ειδικά ήμουν...ΧΑΛΙΑ. Δυο μέρες κράτησε αλλά ήταν εφιαλτικές :?:?:?

Αύριο θα πάω στο γιατρό και λογικά θα κανονίσουμε και την αυχενική γιατί είμαι 11 εβδομάδων και 3 ημερών. Κοίτα να δεις, πέρα από ένα γερό μωράκι όπως σωστά λες, θα ήθελα μάλλον αγοράκι γιατί έχω επηρεαστεί από τον Πάνο που λέει συνέχεια ότι θέλει αγοράκι...Επίσης, τόσα ρούχα και παιχνίδια κρίμα δεν είναι να πάνε χαμένα;;;;;; Κατά τα άλλα και τα κοριτσάκια με τα ρουχαλάκια τους και τα λούσα τους είναι αποθέωση...Δε με νοιάζει..Ας έρθει ό,τι να' ναι.

Τόνια μου πολλά σας έχουν βρει τις τελευταίες μέρες βρε παιδί μου.....Μάτι φάγατε;;;;;;; Υπομονή και όλα θα πάνε καλά..Όσο για τα 500 ευρώ στα καλά καθούμενα..τι να πω;;; Κρίμα ρε γαμώτο...Πάλι καλά που ο μικρούλης σου κοιμήθηκε σερί το βράδυ..Α και κάτι τελευταίο: Σου πάνε τα καστανά μαλλιά! Πιο πολύ από τα ξανθά νομίζω.Οι φωτό που ανέβασες στο fb τέλειες!

Βίκυ μου εύχομαι λοιπόν αυτό το Σκ να είναι πιο ξεκούραστο και να μη θέλει πάλι ξεπορτίσματα ο Χαράκης σου :lol::lol::lol::lol::lol: Σου έχω πει ότι δεν αντέχω άλλο με τις λιχουδιές που φτιάχνεις;;;Εσύ και η Έρη θα με ξεκάνετε :lol::lol::lol:

Στάμυ μου δεν είναι καθόλου ενθαρρυντικά αυτά που μου λες για τα 2 παιδάκια :?:?:?:?:?:?:? Δεν τις μπορώ τις κακουχίες :?:?:?:? Αχχχχχχχχχχχ.........Τουλάχιστον ξεπετάγονται εύκολα και γρήγορα. Ο Πάνος ούτε που κατάλαβα πότε έφτασε σχεδόν 3 ετών.....Βέβαια ήταν και ένα υπερβολικά ήσυχο παιδάκι...Δεν μου έλειψε ο ύπνος....

Άσπα μου περάσατε τέλεια ε;;; Μα διπλό πάρτυ;;;;; Πώς άντεξες;;;;;Χαρά στο κουράγιο σου! Πώς είναι τώρα τα παιδάκια σου;;; Μας έχουν ξετινάξει οι ιώσεις..Ο Πάνος κόλλησε συνάχι και με κόλλησε...Όχι τραγικά πράγματα προς το παρόν αλλά σήμερα βήχω κιόλας και όταν με πιάνει βήχας δε φεύγει ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ :?:?:? ...Η κοιλίτσα παραφούσκωσε Άσπα μου για το μήνα μου..Μια συνάδελφος που είναι επίσης έγκυος στο δεύτερο (3 εβδομάδες περισσότερο από εμένα) έχει πλάκα κοιλίτσα...Εγώ είμαι όπως ήμουν στον Πάνο στον 5ο μήνα :?:?:?:? Τρομάζω λίγο για το πώς θα γίνω αλλά χαλάλι...Θέλω κι εγώ πάρα πολύ να γνωριστούμε....Εντωμεταξύ δουλεύεις και στα μέρη μου...Αν καμιά μέρα έχω αργία και εσύ χρόνο μετά το σχόλασμα μπορούμε να πάμε και στο βέρντε...

Εράκι μου τώρα διάβασα την τελευταία σου δημοσίευση...Μα είναι δυνατόν να μου ζητάς συγνώμη;;;;;;;;; Ευτυχώς που δεν εξαφανίστηκες πάλι γιατί θα σε έβρισκα και θα σε κατσάδιαζα :evil::evil: Ακούς εκεί...Άλλωστε είμαι σίγουρη ότι γρήγορα θα μας πεις πάλι ευχάριστα νέα και θα πάνε όλα καλά!Γι' αυτό δεν έχουμε το παρεάκι μας άλλωστε;;; Για να μοιραζόμαστε τις χαρές μας και τις λύπες μας...Καλά έχω καταλάβει πάντως ότι είσαι χρυσή καρδιά.......Σκέφτηκες εμένα στη στεναχώρια σου..Τι να πω;;

Αλλάζω θέμα. Αυτή τη συνταγή με τα λουκανοπιτάκια θα την ενεβάσεις στο fb;;; Δε φεύγει η εικόνα τους από το μυαλό μου :lol::lol: Είναι εύκολη;;;;

Αυτά κοριτσάκια μου! Πολλά πολλά φιλάκια σε όλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανθη μου σε ευχαριστω πολυ..ηθελα μια αλλη γνωμη για το νεο μαλλι..μωρε σκουρυνε πολυ το μαλλι απο τις εγκυμοσυνες οποτε δεν μ αρεσε πια...

αχ κοριτσια σημερα ο νικος πηγε παλι το αμαξι για φτιαξιμο..το εχουν ξηλωσει ολο το καθαριζουν παλι εχει πολυ νερο και βρωμιες...μολις με το καλο στεγωνσει παει στο συνεργειο για ελεγχο ηλεκτρολογικων!!!

εμεις να ειμαστε καλα....βρε παιδια τι νεα μετρα ερχονται???οεο?/αυτοι θελουν σφαξιμο ελεος πια.....

τα παιδακια σας τι κανουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες

Μπαινω απο το μαγαζι και τα γραφω πολυ γρηγορα γιατι εχω τον μικρο κ δεν

καθεται με κανεναν...........

Στην δουλεια δεν παω γιατι εχει χιονια και ειμαστε κλειστα

Τα νεα μου τα; ιδια ..........

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια :x:x:x

Βασούλα γειά σου, τόσα χιόνια έχετε? Ελπίζω να ξεκουράστηκες τουλάχιστον!

Εισαστε όλες καλά? Χαμός γίνεται στην Ελλάδα ε? Οσο και να θέλω δεν μπορώ να τα ζήσω όλα αυτα που γίνονται... ειμαι πολύ μακριά.. μιλάω όμως με τους γονείς μου και τον αδερφό μου και τα μαθαίνω... Κάτι πρέπει να γίνει βρε παιδιά..

Εμείς ειμαστε καλά, εντάξει και με τα εμβόλια, τα είχε ο γιατρός και τα ετοιμάσαμε... Τωρα θέλουμε μια μετάφραση του πιστοποιητικού γεννήσεως του Κώστα και θα πάμε να τον γράψουμε στο σχολείο!

Φιλάκια πολλά σε όλες!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;;;

Κρύο, πολύ κρύο....πότε θα έρθει η άνοιξη;;;;; Αχχχχχ...

Εγώ καλά είμαι. Δουλειά, σπίτι, σπίτι, δουλειά. Αυτές τις μέρες έχω και υπερβολική διόρθωση γιατί μου έδωσαν ένα 'πακετάκι" με 60 επαναληπτικά διαγωνίσματα :?:?:? Τέλος πάντων....στο πρόγραμμα είναι όλα.

Βάσω τόσο χιόνι έχετε;;; Ευτυχώς εδώ μπορεί να έχουμε κρύο αλλά δεν έχουμε τουλάχιστον χιόνι! Μου τη δίνει το χιόνι. Εκτός αν κάνω διακοπές.

Έρη είδες που τελικά τα είχε ο παιδίατρος τα εμβόλια;;; Τσάμπα ανησύχησες...Όσο για την κατάσταση εδώ..τι να πει κανείς..Κι εγώ που ζω Ελλάδα νομίζω ότι κάπου αλλού συμβαίνουν όλα αυτά..Δεν μπορώ να πιστέψω ότι λίαν συντόμως μας περιμένουν τραγικές μέρες....Δε δέχομα να το πιστέψω...Αφού, όμως, μας κυβέρνησαν προδότες ήταν επόμενο να πουληθεί η χώρα μας...Ανάθεμα στον παλιοπ..που μας έβαλε στο ΔΝΤ. Κακό χρόνο να έχει ο κερατάς...Συγχύστηκα πάλι :evil::evil::evil: ..Δε μου είπες, πού μπορώ να βρω τη συνταγή με τα λουκανικοπιτάκια;; Στο μπλόγκ σου;;

Βικυ κρυώνεις ε;;;; Μα γιατί καλέ;;; Χαρά Θεού έξω :?:?:?:lol::lol::lol: Καλά είστε;;

Τόνια εντάξει με το αυτοκίνητο;;; Στέγνωσε τελικά;; Τα ηλεκτρολογικά ΟΚ;;;;;

Ουφ..Παράφαγα σήμερα και έχω πολύ βαρύ στομάχι......Πρέπει να τρώω ελαφρά γαμώτο, αλλά ώρες ώρες πεινάω τόοοοοσο πολύ που ξεχνάω ότι έχω θέμα με το στομάχι και σαβουριζω...Θέλει πολλά και μικρά γεύματα...Θα το εμπεδώσω ποτέεεεεε;;;;;;

Αυτά κοριτσάκια μου! Πολλά φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια...εδω εχει τρελο κρυο και βροχη...να σημειωσω οτι δεν εχουμε θερμανση και ευτυχως ζεσταινομαστε με τα κλιματιστικα...το αμαξι εχει ζημια 1000ευρω προς το παρον..ο καιρος ειναι εναντια σε ολους μας γιατι οσο κ να ρουφηξαν τα νερα δεν μπορει να στεγνωσει δεν λεει να βγαλει ηλιο!!!!ελεος πια...

η κατασταση στην χωρα μας ειναι αισχος..πρεπει να κανουμε κατι αλλιως θα μεινουμε ολοι χωρις φαγητο και χωρις τα βασικα...ο αντρας μου θα υποστει κ αλλη περικοπη...δηλαδη τι θα παιρνει 800??ντροπηηηηηη....αρκετα εμειναν στην εξουσια τα καθικια,,,,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπες μου τι κανετε?

Μολις ηρθα στο μαγαζι ο μικρος ειναι στην μαμα μου και ειπα να μπω

Απο Δευτερα θα παω μαλλον δουλεια ακομη εχουμε πολυ χιονι και να δεν χιονισει

το σκ θα παμε...............

Ασπακι να χαιρεσαι την κορουλα σου

Ερη μου πολυ στεναχωρεθηκα με τα νεα σου αλλα μην το βαζεις κατω το κεφαλι ψηλα

και συνεχιζουμε ;)

Ανθη σου εχω και παλι ημερ/νειες

15 οκτωμβ

26νοεμβ

30δεκεμ

6φεβρουα

Κανε τους υπολογισμους σου για να μου πεις ποτε να κανω τα τεστακια :lol::lol::lol::lol:

το μπεμπε τι κανει :?:

τα φιλια μου σε ολες δεν σας σχολιαζω γιατι πινω καφε με τον αντρουλη μου ;)

ευκαιρια ειναι.................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ‘μαι κι εγώ.

Την καλησπέρα μου σε όλη την παρέα.

Πριν λίγο γυρίσαμε από τον παιδίατρο, βασικά είχαμε ξαναπάει και την Τετάρτη, αλλά επειδή δεν είδα βελτίωση και συνεχιζόταν ο πυρετός, στον Λεωνίδα τουλάχιστον, ξαναπήγαμε σήμερα.

Το αποτέλεσμα είναι να πάρουν και τα δυο αντιβίωση για 10 μέρες + ότι άλλο σιρόπι, εισπνεόμενα, σταγόνες, μας είχα δώσει αρχικά.

Από την ημέρα του πάρτυ και μετά έχω ρίξει τρελό ξενύχτι, τις πρώτες μέρες δεν μπορούσε να κοιμηθεί η Μαρία από τον βήχα, πήγαινε σχεδόν 4:00-4:30 το πρωί για να την πάρει ο ύπνος. Εντωμεταξύ 7:00 σηκώνομαι για την δουλειά. Ενδιάμεσα σηκώνομαι πολλές φορές για να σκεπάσω τον Λεωνίδα.

Ηρεμεί η Μαρία από τον βήχα, άρχισε τα επόμενα βράδια ο Λεωνίδας να ξυπνά ανά μια ώρα και να κλαίει χωρίς να ξέρω τι θέλει, ούτε κι αυτός ήξερε.

Στο γραφείο πολύ δουλειά, στο σπίτι επίσης, διότι ο καλός μου έχει ακόμα τον γύψο στο πόδι, και δεν μπορεί να με βοηθήσει σε τίποτα.

Ουφφφφφφφφφφφφ…..ευτυχώς που είναι Παρασκευούλα και θα είμαι σπιτάκι μου όλο το Σαβ/κο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Είστε καλά;;; Εγώ καλά είμαι σήμερα γιατί μου ακύρωσαν τα 2 από τα τρία μαθήματα λόγω ιώσεων και έτσι ξεκουράστηκα πάρα πολύ. Εντωμεταξύ είχα φαγητό από την προηγούμενη μέρα και ούτε καν μαγείρεψα!!!! Τέλεια;;; Ο Πανούλης όταν του είπα ότι το απόγευμα θα είμαι μαζί του και ότι δεν έχω δουλειά χοροπηδούσε και με φιλούσε!!! Έλιωσα! Μου ζήτησε να τον πάω και στα JUMBO! Το πήγα το σκαθαράκι μου και το καταχάρηκε!

Λοιπόν Βασούλα. Τους έκανα πάλι τους υπολογισμούς μου. Με βάση τις ημερομηνίες που μου έδωσες ο μικρότερος κύκλος σου διήρκησε 34 μέρες. Τους προηγούμενους μήνες είχες ποτέ μικρότερο κύκλο από 34 μέρες;;; Με κύκλο 34 ημερών λοιπόν, ωορρηξία κάνεις γύρω στην 20 ημέρα. Προτείνω λοιπόν να ξεκινήσεις τα τεστάκια για σιγουριά τη 15η με 16η μέρα του κύκλου σου, δηλαδή 20 με 21 Φεβρουαρίου. Σου υπενθυμίζω ότι είναι καλύτερο να τα κάνεις κατά τις 6 με 7 το απόγευμα και όχι το πρωί γιατί το απόγευμα συνήθως εμφανίζεται η ορμόνη. Φρόντισε πριν να μην έχεις καταναλώσει πολλά υγρά. Επίσης, να προτιμήσεις το κυπελάκι και να μην κρατάς το τεστ στη ροή των ούρων. Τα εγκυμοσύνης πάντως τα τεστ που σου έδωσαν μαζί να μην τα κάνεις πριν την καθυστέρηση και τα χαλάσεις τσάμπα γιατί δεν είναι καθόλου ευαίσθητα...Σαν τα predictor ένα πράγμα. Είχα κάνει 2 Clear blue και είχαν βγει καραθετικά και το predictor έβγαινε αρνητικότατο...Γαμώ τα τεστ :lol::lol::lol::lol: Ό,τι άλλο θες εδώ είμαι!

Τόνια μου είναι απογοητευτική η κατάσταση...Όλο περικοπές. Ειδικά τους ΔΥ τους έχουν ξεσκίσει...Δεν ξέρω που θα πάει αυτή η κατάσταση αλλά δυστυχώς θα ζήσουμε πολύ δύσκολες μέρες. Να μας εξαθλιώσουν θέλουν και το καταφέρνουν μια χαρούλα.. Μας πούλησε ο προδότης στους ξένους..Τώρα θα είμαστε υπόλογοι ΜΙΑ ΖΩΗ...Θα σκύβουμε κεφάλι και θα λέμε ναι. Κρίμα ρε γαμώτο με το αυτοκίνητό σας. Πάρα πολλά λεφτά...Στην αντιροσωπεία το πήγατε;; Οι αντιπροσωπείες ζητούν τα κέρατά τους....

Βικάκι να χαίρεσαι το γιο σου!!! Πάντα ευτυχισμένο να είναι το σκαθαράκι σου!

Άσπα μου περαστικά στα παιδάκια σου. Φαντάζομαι ότι θα είσαι ΕΡΕΙΠΙΟ σωστό. Πώς αντέχεις με τόσο λίγες ώρες ύπνου;; Στο γραφείο δεν είσαι γκολ;;;

Αυτά κοριτσάκια μου και για σήμερα. Αύριο θέλω να κοιμηθώ μέχρι πολύυυυυυυυυ αργά. Θα τα καταφέρω άραγε;;; Ο άντρας μου είπε ότι θα είναι με τον μικρό και δε θα με ενοχλήσουν. Άμα όμως ο Πάνος αποφασίσει να μπει στο δωμάτιο και να έρθει να με φιλήσει για να ξυπνήσω..δεν τον σταματάει ΤΙΠΟΤΑ...

Φιλάκια πολλά σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια και απο μένα.

ΒΙΚΥ να χαιρεσαι τον Χαράκη σου!!! [smilie=wav.gif] Ελπίζω να περάσατε τέλεια σήμερα!

Ασπάκι μου περαστικά ρε συ στα παιδιά, ελπίζω με την αντιβίωση να συνέλθουν γρήγορα!

Τονάκι αστα να πάνε, δεν το πιστεύω πως έχουν ρίξει έτσι τους μισθούς στο δημόσιο.. Με τον αντρα μου έχουμε βγάλει το συμπερασμα ότι το κάνουν επίτηδες για να φύγει ο κόσμος γιατι ποιος θα μπορει να ζήσει με 700 και 800 ευρώ?

Βασούλα μου φιλάκια, σ'ευχαριστώ για τ ακαλά σου λόγια!

Ανθή μου ευχομαι να κοιμηθείς αυριο να ξεκουραστείς! Εγώ όποτε μου το λένε αυτο δεν μπορώ γιατι τους ακούω να γελάνε και να περνάνε καλά μέσα στο σαλόνι και σηκώνομαι....

Φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera....τι κανετε?εδω εχει κρυο κ δεν λεει να σταματησει να βρεχει...ελεος πια..ειμαστε μια βδομαδα κλεισμενοι μεσα...τα μικρα σας τι κανουν?τα δικα μας κοιμουνται αμην και εγω ηρεμωω πριν αρχισψ να διαβαζω...σας στελνω τα φιλια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια βροχερη καλημερα απο κερατσινι!!!!!!!!τι κανετε κοριτσια?εγω χαζευω στο pc η μικρη ξυπνησε 7.45και μολις ξανακοιμηθηκε και ο μεγαλος βλεπει παιδικα στην τηλεοραση.........εσεις?τι μαγειρευουνε παλι σημερα?στης 17 κλεινω 10 χρονια με τον αντρουλι μου και λεμε να οργανωσουμε τα δυο μας μια ομορφη νυχτα η μανουλα μου προσφερθηκε και θα μας κρατησει τα παιδια και ετσι λοιπον αρχιζω σκεψεις...... να του παρω αραγε και κατι?εκεινος εκλεισε μου ειπε τραπεζι στο εστιατορειο εκει που μου εκανε προταση γαμου....το αγαπημενο μας μαγαζι,εχει διαφορες κουζινες βιετναμεζικη κινεζικη ασιατικη κτλ,και υπεροχο πραγματικα φαγητο,και τι να βαλω κατι απλο?η κατι πιο συνθετο ? για μετα δεν ξερω τι περιλαμβανει το προγγραμα!!!!!!!!!φανταζομαι ομως :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα απο τον ηλιολουστο πυργο...επιτελους εβγαλε ηλιο εστω κ για λιγακι..να βγουμε αυριο εξω...εμεις καλα ειμαστε..ο αλεξ βηχει λιγακι πινει το συροπακι του και βαζουμε ορο στην μυτουλα...ο απολλων εχει λιγακι γκρινια αλλα παλευεται..σε λιγο θα παει κ ο νικος στην δουλεια οποτε θα ειμαι μοναχουλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...