Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες 2008 - Νο 17 - Και ξανά προς την δόξα τραβά!


Recommended Posts

Βρε κορίτσια ευχαριστώ που μου λέτε τόσο καλά λόγια που θηλάζω τη μικρούλα..Δεν είναι κατόρθωμα. Υπομονή, πείσμα και θέληση χρειάζεται.

Τόνια μου άμα το θες πολύ να θηλάσεις αποκλειστικά θα το καταφέρεις. Αρκεί να πιστέψεις ότι γάλα έχουν ΟΛΕΣ οι γυναίκες. Ξέρεις τι γίνεται;; Τα μωράκια στην αρχή θηλάζουν όοοολη την ώρα και οι μαμάδες λένε αμέσως ότι δεν φτάνει το γάλα τους και δίνουν αμέσως ξένο. Μερίδιο ευθύνης έχουν και οι παιδίατροι που λένε και αυτοί αμέσως ότι δεν φτάνει το γάλα και να δώσουμε ξένο. Είχα πάρει τηλ. τον παιδίατρο να του πω την κατάσταση της φραουλίτσας και μου είπε μήπως δεν φτάνει το γάλα μου. Δεν μου μίλησε για μαραθώνιους θηλασμούς και για τη δύσκολη αρχή μέχρι να εδραιωθεί η γαλουχία. Δεν τον αλλάζω όμως γιατί είναι εξαίρετος επιστήμονας και φοβερός σε δύσκολες καταστάσεις. Όλες οι γυναίκες μπορούν να θηλάσουν και όλες έχουν γάλα. Μπορεί να χρειαστεί όμως να έχουν το μωρό σχεδόν όλη μέρα στο στήθος μέχρι να έχουν ικανοποιητική παραγωγή. Αυτό είναι το δύσκολο και γι' αυτό οι περισσότερες μαμάδες πιστεύουν ότι δεν έχουν γάλα. Εγώ είχα ενημερωθεί απίστευτα και είχα αυτοπεποίθηση και αυτό με βοήθησε πολύ. Η αλήθεια είναι ότι θα αντιμετωπίσεις δυσκολία διότι έχεις και 2 παιδάκια με ανάγκες. Εκεί πραγματικά θέλει μεγάλες αντοχές γιατί δεν έχεις και βοήθεια..Μακάρι να τα καταφέρεις γιατί η ικανοποίηση είναι μεγάλη! Κάθε εβδομάδα ζυγίζω τη φραουλίτσα και όταν βλέπω ότι παίρνει 400-500 γρ. χάρη σε ΕΜΕΝΑ νιώθω απίστευτη χαρά και συγκίνηση....

Έρη μου ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου! Χάθηκες :(:(:(:(:( Να έρχεσαι πιο συχνά να μας λες τα νέα σου! Καλή αρχή στον Κώστα σου και περαστικά του! Οι συνταγές που ανεβάζεις στο fb είναι απλά θεϊκές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 778
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ανθή μου σέυχαριστώ πολύ, πολύ χαιρομαι για σένα, πως είναι το ζουζουνάκι σου είναι ήρεμο?

Για τον θηλασμό που λές, δεν μπορεις να το υπολογίσεις, όπως τα λες είναι θέλει προσπάθεια και είναι πολλές οι μανούλες που στο πρώτο δεν τα καταφέρνουν και τόσο και στο δευτερο τα πάνε μια χαρά χωρίς να αλλάξουν αυτές κάτι. Πιστεύω ότι είναι πιο χαλαρές και συμβαίνει αυτο. Πολλές φορές πιεζόμαστε και έχουμε τα αντίθετα αποτελέσματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έρη μου η μικρούλα μου δεν είναι από τα πιο καλόβολα μωράκια του κόσμου.Όταν είναι ξύπνια θηλάζει πάρα πολύ συχνά και αυτό σε συνδυσμό με τις ανάγκες του Πάνου με βγάζει νοκ άουτ. Στον ύπνο είναι πότε έτσι και πότε αλλιώς. Υπάρχουν μέρες που κοιμάται ικανοποιητικά και άλλες που κοιμάται ελάχιστα :shock::shock::shock: Είναι όμως ακόμα πολύ μικρούλα και έτσι ελπίζω σε καλύτερες μέρες!

Τον Πάνο αν θυμάσαι δεν κατάφερα να τον θηλάσω. Στην πρώτη δυσκολία τα παράτησα. Τώρα είμαι σίγουρα πιο χαλαρή. Πέρα απ' αυτό μετά το πρώτο παιδί αντέχουμε και περισσότερα πράγματα, ενώ στο πρώτο είμαστε πιο

"εύθραυστες" γιατί πριν κάνουμε παιδί ήμασταν "γιούχου" (εγώ τουλάχιστον).Πέρα απ' αυτό με έπιασε και πείσμα να τα καταφέρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ..ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ..ΑΝ Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΑΣ ΞΕΝΥΧΤΗΣΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΒΛΕΠΕ ΟΝΕΙΡΑ Κ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΖΟΜΠΙ...

ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!

ΡΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΟΥ?ΒΛΕΠΩ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ Κ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΗ ΧΩΡΑ Ο ΚΑΝΑΔΑΣ..ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΤΕ?ΕΛΠΙΖΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!!!

ΡΙΑ ΠΗΓΕΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ??ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες :!::!:

Χαθηκα γιατι ημουν συνεχεια σε αλλο ποστο, σημερα ειμαι 9-5 οποτε ειπα να μπω να σας διαβασω ;)

Λοιπον να ξεκινησω με τα δικα μας...

Ο Μητσαρας την Δευτερα ξεκινησε το σχολειο εγω δουλευα και ετσι τον πηγε ο αντρας μου καναμε κακη αρχη δεν καθησε με τιποτα και αυτες ειπαν τον αντρα μου να τον παρει και ετσι εκανε και αυτος....

Την Τριτη πηρα αδεια και τον πηγα εγω με αρκετο προλογο και τρελιτσα απο την ωρα που σηκωθηκαμε τον καταφερα και μπηκε στην ταξη χωρις γκρινια και υστεριες αυτες ομως ειδα οτι ειναι στην κοσμαρα τους καθονται στο γραφειο τους και δεν καλημεριζουν τα παιδια ετσι ωστε να μπουν και αυτα μεσα χαρουμενα

Τεταρτη τωρα πηγε με τον αντρα μου και παλι ειχαμε υστεριες αλλα επιτελους ξυπνησαν αυτες και τον πηραν μεσα με το ζορι τον ξεγελασαν σε ενα λεπτο και καθησε ολες τις ωρες πολυ ηρεμος ;) αφου βεβαια τις πηρα τηλ και τις εκραξα λιγακι...

Σημερα τον πηγα εγω μιας και με αλλαξαν βαρδια και μπηκε σχεδον αμεσως χωρις γκρινια

Αυριο θα δουμε τι θα γινει που εγω ειμαι πρωινη και θα τον παει ο αντρας μου :?

Εχουν 3δασκαλες οι οποιες ειναι μουτρωμενες συνεχεια και δεν ζοριζονται καθολου στο να καλμαρουν τα παιδια σε κλασματα δευτερολεπτου τα διωχνουν απο το σχολειο αλλα ειπα δεν θα τους περασει αυτο ειναι υποχρεωμενες να τα μιλουν ηρεμα και να ειναι παντα χαμογελαστες δεν ξερω δεν θα τα παμε καθολου καλα........

Κατα τα αλλα εδω στην δουλεια τα πραγματα ειναι χαλια και ακουστηκε οτι το πουλανε αντε να δουμε.....

Ασπακι μακαρι να πανε καλα τα πραγματα με την δουλεια του αντρα σου και να πας και εσυ μαζι του

Μπραβο σας καλη αρχη κανατε με τον παιδικο ευχομαι να συνεχισει ετσι :D

Τονια μου μην αγχωνεσαι ολα καλα θα πανε θα το δεις χαλαρωσε.......

Ανθη μου πως εισαι την παλευεις :?:

Μπηκατε σε προγραμμα :?: Ο Πανουλης πως ειναι :?:

Ριααααααααα που εισαι :?:

Ερη μου που εισαι χαθηκες να μπαινεις πιο συχνα να μας λες τα νεα σου.....φιλια

Σας αφηνω κοριτσαρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!

Μας είχε χαλάσει το Internet στο γραφείο έτρεχα και συνέχεια και που χρόνος για να μπω και να γράψω.

Λοιπόν το μπεμπέ μάλλον μας κρατάει μούτρα την Τρίτη πήγαμε στον γιατρό και είχε τα πόδια κλειστά και δεν τα άνοιγε με τίποτα.

Όλα καλά πάντως είναι και έχει πάει 100 γραμμάρια.

Εμείς στο σχολείο μια χαρά τα πάμε. Την Δευτέρα έχουμε ενημέρωση για να δούμε τι θα ακούσω :lol:

Φιλιά σε όλες!!!!!!!!!!!!!!!

Όταν έχω χρόνο θα ξαναμπώ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε συ Ρια μου πόσο καιρό είχα να σε δώ, και βλέπω και πολύ ευχάριστα νέα, συγχαρητήρια και σέ σενα κοριτσάκι μου, με το καλό να σου έρθει το δευτερο μωράκι! :D

Τι ωραία Νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασπακι μακαρι να πανε καλα τα πραγματα με την δουλεια του αντρα σου και να πας και εσυ μαζι του

Μπραβο σας καλη αρχη κανατε με τον παιδικο ευχομαι να συνεχισει ετσι

Άσε βρε Βάσω κάναμε καλή αρχή αλλά όχι καλή συνέχεια. Έχουμε θεματάκι πρωί πρωί με τον μικρό. Δεν ξέρω αν το κάνει από την νύστα του (μάλλον), διότι κάθε πρωί μόλις τον ξυπνάω αρχίζει την γκρίνια και δεν θέλει να πάει παιδικό. Βέβαια μόλις τον αφήνω είναι μια χαρά και καθ’ όλη την διάρκεια από ότι μου λένε. Άλλωστε το βλέπω και όταν πάω να τον πάρω, μου μιλάει με χαρά γι αυτά που μαθαίνει, αν και δεν τα θυμάται πάντα.

Πάντως και εσείς καλά πάτε….αλλά τον μπαμπά τον κάνει ότι θέλει εεε??? Βρε τον άτιμο, έχει καταλάβει ότι ο μπαμπάς γίνεται αλοιφή και του κάνει καψωνάκια!

Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, εύχομαι να σταθώ τυχερή και να μου έρθουν έτσι όπως τα υπολογίζω.

Καληνυχτίζω για την ώρα, φιλάκια και στις υπόλοιπες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου! Είστε όλες καλά; Εγώ είμαι πολύ καλύτερα γιατί πήγα και το κομμωτήριό μου και η φραουλίτσα μου έκανε δύο κάπως καλύτερες μέρες. Δεν βιάζομαι όμως να χαρώ γιατί μου είχε ξανακάνει τέτοιες μέρες και μετά ήρθε το χάος :?:?:?:? ...Κατά τα άλλα είμαι πιο ξεκούραστη αν και λίγο αγχωμένη που την Δευτέρα ξεκινάω δουλειά. Από τη μία χαίρομαι γιατί οι ώρες που θα λείπω θα είναι λίγες και έτσι θα ξεσκάω και λίγο αλλά από την άλλη αγχώνομαι για το αν θα τα καταφέρω όοολα :?:?:? Θα δούμε.

Άσπα τι κάνει ο μικρούλης σου;; Εξακολουθεί να γκρινιάζει στο πρωινό ξύπνημα;; Αφού όμως δεν έχει πρόβλημα όταν πηγαίνει στο σχολείο τότε μην σε απασχολεί.

Ρία τι κάνει το μπεμπέ που δεν θέλει να μας αποκαλύψει το φύλο του;;;;;;;;Έγώ πήγα την Παρασκευή και χάρηκα πολύ που τους είδα. Μου είπε πως η μήτρα μου είναι έτοιμη για άλλα 2-3 παιδιά :lol::lol::lol::lol: Εγώ πάλι είπα πως θέλω να βάλω σπιράλ :lol::lol::lol: . Μια κοπέλα που είχε πάει για παπ μετά τη γέννα ανακάλυψε πως ήταν ξανά έγκυος :?:?:?:? Φαντάζεσαι φρίκη;; Η Έλενα μου το είπε :?:?:?:?

Βασούλα τι κάνετε;; Ο Μητσάρας σου;; Τι καιρό κάνει στα βόρεια;; Όσο για τις δασκάλες είναι απαράδεκτες που δεν προσπαθούν ώστε τα παιδάκια να μην κλαίνε και να θέλουν να μείνουν. Τα ίδια ακούω από πολλές κοπέλες.

Έρη μου πώς είναι ο Κώστας σου;; Είναι καλύτερα; Να του δώσεις ένα φιλάκι από εμένα!

Τόνια πλησιάζει το ραντεβού σου και θα μάθεις μάλλον αν το μωράκι σου είναι αγοράκι ή κοροτσάκι. Βέβαια πάνω απ 'ολα μας νοιάζει να είναι καλά!!!!!!!

Φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσαρες!!

τι κανετε?εμεις ειμαστε καλα μονο που ο μικρος ειναι με διαρροια κ μας εχει τρελανει στο ξενυχτι..ποναει το κακομοιρο...εμενα μου σπασε το δοντακι σημερα οποτε πρεπει να παω στον οδοντιατρο..αχ κ φοβαμαι...

αχ ανθη μου την πεμτη παμε στον γιατρο μου να με δει κ την παρασκευη ειναι η αυχενικη εχω τοσοοοοοοοοοοοοο αγωνια!!! ανθη μου αρχιζεις δουλεια??υπομονη κ ολα θα καταφερεις!!!!η μικρη τι κανει?εχετε σκεφτει ονοματακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα αγαπες μου....

Ειμαι στην δουλεια και κλασικα βαριεμαι.....

Πηγα τον μικρο σημερα στα νηπια πηγε επιτελους με μεγαλη χαρα και μπηκε αμεσως μεσα :)

Ασπακι ο μικρος σου μαλλον νυσταζει γι αυτο σου κανει τετοια κολπα αφου μου λες πως μπαινει μεσα χωρις γκρινια που θα παει θα μαθει το προγραμμα του και θα ειστε μια χαρα.........

Ρια κολπα σου κανει το μπεμπε ε :?:

Για να το παιζει ζορικο και να μην ανοιγει τα ποδια κοριτσι θα ειναι :lol:

Ανθη μου περασε ο καιρος και πιανεις και δουλεια :?

Θα τα καταφερεις μια χαρα μωρε καθε αρχη και δυσκολη αλλα μετα θα στρωσεις ;)

Οταν λειπεις ποιος θα προσεχει τα μικρα :?:

Τονια πως ειναι ο μικρος σου :?:

Περαστικα....

Σας αφηνω φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα!!!

Έχω λίγες μέρες να μπω, διότι έχω πολύ δουλειά.

Και στο γραφείο γίνεται ένας ψιλοπανικός και απόγευμα από το σπίτι δουλεύω. Όσο μπορώ τουλάχιστον βοηθάω τον άντρα μου.

Κατά τα άλλα είμαστε καλά, και στο σχολείο πηγαίνουμε με χαρά και όλα κυλάνε ρολόι.

Ανθή καλή αρχή εύχομαι με την δουλειά. Πως σου φαίνεται που ξεφεύγει λίγο από το σπίτι? Η μικρή καλά με την γιαγιά?

Βασούλα, βαρεμάρα εεεεε??? Κάποτε έτσι ήμουν κι εγώ και τώρα τρέχωωωωωωωω, αλλά μ’ αρέσει!!!!! Χαχαχαχα……μήπως δεν πάω καλά?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πού έχετε χαθεί όλες σας;;;;;;

Ασπα μου χαίρομαι που παηγαίνω στη δουλίτσα. Αλλάζω παραστάσεις. Οταν όμως αρχίσει η διόρθωση θα τα δω όλα :shock::shock::shock: Η μικρή τα πηγαίνει πολύ καλά με τις γιαγιάδες της! Ευτυχώς γιατί το είχα άγχος..

Τρέχεις κι εσύ με τη δουλειά ε;;; Τελικά η δουλειά μας ανανεώνει..Πού φτάσαμε :lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιλάμε για κατάντια εεεεε???....όντως που φτάσαμε!!!

Τουλάχιστον περνάμε καλά, πολύ βασικό και αυτό.

Πίνω καφεδάκι στο μπαλκόνι, χαλαρά για την ώρα. Σε λίγο θα ετοιμαστούμε για τα πεθερικά. Θα πάμε για φαγητό όπως κάθε Κυριακή. Η μικρή είναι ήδη εκεί από την Πέμπτη, ήθελε να μείνει λίγες μέρες με την γιαγιά και μια και λείπουν οι δικοί μου και δεν είχα κάποιον να την παίρνει από το σχολείο, ήταν καλή ευκαιρία.

Σαβ/κο βγήκα αρκετά, δεν μπορώ να πω….πέρασα καλά. Ήρθε και μια φίλη από Ηγουμενίτσα και βγήκαμε την Παρασκευή στο Θησείο, τι ωραία βραδιά που ήταν, κάναμε βολτούλες στην αρεοπαγίτου, ήπιαμε και τα ποτάκια μας με θέα την ακρόπολη, μαγεία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια...τι κανετε?

εμεις σημερα επιστρεψαμε...τα αποτελεσματα της αυχενικης τελεια κ τονινι μια χαρα...τσουτσουνακι δεν ειδαν ουτε ο γιατρος μου ουτε ο αλλος οποτε μας ειπαν ερχεται η μπεμπα παντα με επιφυλαξη....τελη οκτωβρη εχω παλι ραντεβου οποτε θα το επιβεβαιωσουμε..αν κ ο γιατρος μου δεν ειναι απο αυτους που εα δεν ειναι σιγουρος δεν μιλαει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό, φαντάζομαι ότι ένα κοριτσάκι τώρα είναι ότι καλύτερο για σας.

Γερό να είναι και καλή εγκυμοσύνη να έχεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα!!!

Δεν είμαστε και τόσο καλά, αλλά την παλεύουμε. Η μικρή ότι τρώει το βγάζει και γενικότερα είναι κακοδιάθετη και ο μικρός έχει πολύ βήχα.

Για να δούμε πως θα πάει…

Καλή εβδομάδα να έχουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε μα τώρα καιρός είναι αυτός??? Μπήκε Οκτώβρης και κάνουμε ακόμα μπάνια, έχει αφόρητη ζέστη, κουνούπια και πάει λέγοντας. :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονιααααα!!!!Μαλλον κοριτσακι;;;;;Τι τελεια :D:D:D:D:D Με το καλο κοπελα μου!!!Πολυ χαιρομαι που ολα ηταν καλα στην αυχενικη!

Ασπα μου περαστικα στα παιδακια σου!Ειναι καλυτερα;;Αυτο μου τη δινει με το σχολειο.Με το καλημερα αρρωσταινουν :evil::evil::evil::evil::evil:

Εγω κοριτσια τρεχω και δεν φτανω.Πολλη κουραση, πολυ ξενυχτι, πολυ απ'όλα :?:?:?:? Με αποζημιωνουν ομως η φατσουλα της φραουλιτσας και οι αγκαλιτσες του Πανουλη μου.

Που εσαι Ρία;;;; Κανενα νεο για το φυλο του μωρου;;;

Βασουλα παλι χαθηκες :(:( Ειστε καλα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είμαι εντελώς κουκου-ρουκου εγώ….. :? :?

Σήμερα αργία για τα σχολεία, και εγώ σαν να μην τρέχει τίποτα την πήρα την μικρή από τα πεθερικά μου εχθές για να την στείλω σχολείο σήμερα. Όπως και έκανα…..την έστειλα με τον μπαμπά της, αλλά βρήκαν την πόρτα κλειδωμένη. :shock:

Μετά συνειδητοποιώ ότι είναι κλειστά σήμερα τα σχολείο, και άντε να βρω λύση για την μικρή. Τελικά πήρα τηλέφωνο στον παιδικό σταθμό που πήγαινε και τους εξήγησα την κατάσταση και την πήγε εκεί.

Τις είχαμε επισκεφτεί τις παλιές δασκάλες πριν λίγο καιρό, είχε περάσει η μικρή μου με ένα μπουκέτο λουλούδια και χαρήκανε τόσο πολύ που την είδαν και μας είπαν όποτε έχει απεργία το δημόσιο να την πηγαίνουμε εκεί, τόσο πολύ την αγαπάνε!!!

Εεε και σήμερα το εκμεταλλεύτηκα αυτό ;) , διότι οι γονείς μου λείπουν στο χωριό και δεν είχαμε που να την αφήσουμε. Χαρά που θα έκανε και η μικρή, θα μάθω εντυπώσεις το απόγευμα μετά την δουλειά. :-D

Ουφ, τέλος καλό, όλα καλά…..αλλά δεν πάω καλά!!!! Μα πως το ξέχασα??? :roll::?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...