Μετάβαση σε περιεχόμενο

1α ΓΕΝΕΘΛΙΑ,ΠΡΩΤΑ ΒΗΜΑΤΑ Κ ΝΟΣΤΙΜΕΣ ΤΟΥΡΤΕΣ!


Recommended Posts

καλημερα!!νομιζω πως "ανακαλυψα" γιατι ξυπναει ο μικρος κ κλαιει τη νυχτα!κ ειναι τοοσο απλο.ΠΕΙΝΑΕΙ!χτες με τα πολλα κ ενω τον ειχαμε ενα μισαωρο αγκαλια να σπαραζει,λεω,ας του φτιαξω λιγο γαλα ζεστο μηπως ποναει ο λαιμος του.εφαγε,κοιμηθηκε ξερος κ 8:30 που εφυγα το πρωι δεν ειχε ξυπνησει ακομα.ποσο ηλιθια μπορει να ειμαι?το παιδι να πειναει κ εγω να καθομαι να παιζω μαζι του η να τον κοβω βολτες γυρω γυρω??εντωμεταξυ αυτες τις μερες δεν τρωει σχεδον τπτ απο φαγητο.τα μισα φρουτα του,2 κουταλακια φαγητο,καθολου κρεμα..μονο αν του δωσω γαλα θα πιει κ αυτο οχι παντα ολο.λογικο ειναι να πειναει το βραδυ.

σημερα δεν εχω πολυ δουλεια,εχει αδεια κ η κοπελα που εχω κ κααθομαι!εριξα ενα τρελο καθαρισμα στο μαγαζι κ τωρα παω βουρ για ενα τσιγαρακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 855
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερουδιαααα!!! καλη σαρακοστη να εχουμε ολες!!! πως περασατε?? εμεις γυρισαμε χτες βραδυ, περασαμε ομορφα, εκανε καλο καιρο και ο μικρος ευχαριστηθηκε καροτσαδες, εκτος απο την καθαρη, που μας τα χαλασε και εμεινε μεσα με τη γιαγια του. καναμε κι εμεις τη βολτα μας, πηραμε τον αερα μας, ολα καλα. απο σημερα παλι στην καθημερινοτητα μας. πρεπει να ασχοληθω λιγο με το παρτυ μας. αν και σημερα παλι τελειωσε το πετρελαιο και θελουμε παλι 1000 ευρω. τα νευρα μου. τελειωνει ο τονος στο πι και φι. πολλα λεφτα. το σπιτι ειναι καινουριο, ουτε 2 χρονια δε μενουμε μεσα και το καλοκαιρι θα εχουμε γκρεμισματα. λεμε να χαλασουμε το τζακι κ να το κανουμε ενεργειακο. δεν παλευεται το πετρελαιο και ξυλα στο χωριο εχουμε αφθονα.

τελος παντων. τα ξανελεμε αργοτρα. πολλα φιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσόπουλα,τι κανετε? τα μικρουλια σας?

Το λοιπον εμεις συνεχιζουμε με μπουκωμα,βηχα αλλά ευτυχως δεν καναμε πυρετο...την βγαλαμε με σιροπακι και οτριβιν...αληθεια φρογκι εσεις ?εξελιχτηκε το φταρνισμα σε τπτ? μας βλεπω σε 4-5 μερες να μαστε τελειως καλα.

αυτα τα νεα ,μας, αληθεια νηστευετε? εμεις ναι οπότε για βραδυ το μενου εχει αγαπημενο μπροκολο :lol::lol::lol: ευκαιρια να χασουμε κ καναν ποντο. :lol::lol:

αντε φιλια σας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε??/πωπω Απαραδεκτες!!!!

κωνσταντινος ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑ [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

να ΧΑΙΡΕΣΑΙ τα παιδακια σου και να ειστε πολυ ευτυχισμενη οικογενεια!!!!!!!

Τεσακι εγω δεν νυστευω ουτε φετος.Περσυ με βρηκε λεχωνα και φετος (ελπιζω) εγκυο!!!!

Αλλα και το μπροκολακι ωραιο ακουγεται,υπομονη.Μονο μη το ριξεις στα ψωμια γιατι ποντους δεν θα χασεις!Μυθος ειναι αυτα.Εχεις δει καμια αδυνατη μοναχή? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε γιουλακι,ευτυχως που εισαι κ εσυ εδω!

κων/νος να χαιρεσαι τον παιδαρο σου!!να ειναι υγιης κ ευτυχισμενος!

εγω εφαγα μια φλασια σημερα να πω της διαιτολογου να μη μου βαλει κρεας,αλλα μετα σκεφτηκα πως οποτε λεω να νηστεψω,βαζω κ τον αντρα μου στο "κολπο" κ καποια στιγμη εγω υποκυπτω κ τρωω κανα πιτογυρο κ μενει αυτος να νηστευει κ να με βριζει που του την κανω γυριστη!οποτε...δεεεν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια και ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ!

Κωνσταντινος HAPPY BIRTHDAY και απο μενα!!!!!!!!!!!!

Περαστικα στα μικρουλια σας που αρρωστησαν, ετσι ειναι δυστυχως, κοιτας πως και τι να βγουνε λιγο εξω, να πανε σε κανεναν παρτακι να ξεδωσουν κι αυτα και μετα νασου οι ιωσεις! Ελαφρες και περαστικες να ειναι!

Γιουλακι και Σοφουκι προσοχη λιγακι με τα βαρη, μην εχετε τρεχαματα, με ρεγουλα ολαααααα! Αληθεια στα παιδια το εχετε πει οτι θα τους κανετε αδερφακια;;; Τι λενε;;;

Εμεις περασαμε πολυ χαλαρα! Την Κυριακη Σαλαμινα ψησαμε το βραδακι με κατι φιλους και τη Δευτερα ο καθενας εφαγε στη μητερα του γιατι ειχαν και οι 2 τραπεζι και εμεις καναμε συνεννοηση μπουζουκι μεταξυ μας και το βραδυ με φιλους σε σπιτι φιλικο για καφεδακι. Ομορφα ηταν, ειχαμε καιρο να το κανουμε. Τη Δευτερα πριν το φαγητο βγηκαμε και για ενα καφεδακι με το μωρο, σοου γιναμε παλι, αυτος παει δεν καθεται πια στην καφετερια με τιποτα,βαριεται που ζει, αλλα ειναι και μικρος για παιδοτοπο, Απο την αλλη δεν θελω να τον παρω ξανα κι εγω γιατι χτες ειχε πολυ τσιγαρο μεσα εκει...

Καλα, στη Σαλαμινα οι φιλοι μας ειχαν ενα σκυλαρο τεραστιο, πιτ-μπουλ, ο μικρος τρελαθηκε πρεπει να του φανηκε πολυ τερας, γιατι στην αρχη με το που τον εβλεπε κοιταζε καλα καλα και μολις τον πλησιαζε να τον μυρισει εκανε νευριασμενα "ααααα", σαν να λεει ΑΣΕ ΜΕ! Αλλα ηταν πολυ φιλικο και γλυκο σκυλι- βεβαια τον ειχα συνεχεια απο κοντα γιατι ποτε δεν ξερεις- και ηδη μεγαλωνε με αλλα 2 μωρα των φιλων μας, οποτε τον χαϊδευα εγω και ελεγα "καλο καλο το σκυλακι" και ξεθαρρεψε κι ο δικος μου και του εκανε χαρουλες! Πολυ γελιο! Και χαιρομαι να εξοικειωνεται με τα ζωακια!

Αυτα απο μενα, ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ και παλι και περαστικουλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Konstantinos χρονια σας πολλά!Να είναι γερός!!!

tesh εμεις φαίνεται να την γλιτώσαμε προς το παρόν!Τουλάχιστον γλιτώσατε τον πυρετό..

gioulaki πότε με το καλό πας στον γατρό να δείτε το σποράκι σας?Περιμένουμε νέα!

A την αμαρτία μου θα την πω ούτε εμείς νηστεύουμε! :blush: ράνια πιτόγυρο ε?τι μου κάνεις τώρα.. :roll:

Ο σκατούλης πριν λίγο κοιμήθηκε,πολύ δύσκολος στον ύπνο λέμε,ενώ νυστάζει φριχτά δεν κλείνει το μάτι,πέφτει στο κρεβάτι του κ καλά να τώρα κάνω νάνι κ τσούπ σηκώνεται,αυτό το κάνει καμιά δεκαριά φορές,τον σηκώνω τον κουνάω μουγκρίζει(νανουρίζεται)ακούγεται λες κ μπήκε σμήνος από μέλισσες στο σπίτι,αφού θέλω να γελάσω κ κρατιέμαι!ε κ στο τέλος κοιμάται! :clap::clap:

Πάω να τσιμπήσω κάτι..πείνασα!καληνύχτα!! [smilie=kermit.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια , σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας... κ σεις να χαιρεστε τα παιδακια σας!

πως μεγαλωσαν ετσι τα παιδακια μας ? περασε ενας ολοκληρος χρονος... βεβαια σημερα δεν καναμε τπτ ιδιαιτερο κυριακη θα τα γιορτασουμε :x:x:x

σοφουκι κ μεις λεγαμε να γκρεμισουμε το τζακι κ να το κανουμε ενεργιακο , αλλα ακουσαμε οτι του χρονου θα βγαλουν ενα παραγωγο του πετρελαιου κ θα κανει 50 λεπτα , οποτε περιμενουμε να δουμε τι θα γινει τελικα κ μετα θα αποφασισουμε αν το γκρεμισουμε...

γιουλακι γυναικολογο ποτε ειπαμε οτι θα πας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα !! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ συνονόματε !! Να ειναι παντα γερά κ ευτυχισμένα τα παιδιά σου κ ολα τα παιδακια του κοσμου βεβαιως βεβαιως !! :mrgreen:

εμεις σημερα πηγαμε περπατωντας (ε, το κραταγαμε απο τα χερακια !!) 2 τετραγωνα :shock: ως το σουπερμαρκετ !! χαχα ! πρωτη φορα που δεν πηρα το καροτσι μας, για να τον βαλω να περπατησει κ να ψιλοκουραστει... τον επιασε ο χουχουλοκαιρός εδω στην Αθήνα κ μου παρακοιμηθηκε τη μερα, οποτε φοβομουν για ζωηρό βραδυ κ ετσι...περπατησαμε ως το σουπερ, μπηκαμε στο καθισμα του καροτσιου κ χαζευαμε γυρω γυρω...μοιραζαμε χαμόγελα κ καποια στιγμή διαπιστωσα οτι κραταγε ενα ταμπελακι απο ραφι :? κ εψαχνα να δω μηπως το ειχε ηδη μασουλησει :lol::lol:

ολα καλα ευτυχως εκτος απο ενα κιλό μάτι που φεραμε σπιτι :P ειδαμε κ παθαμε μεχρι να αποκοιμηθούμε .... μακαρι να εχουμε ολοι ενα ησυχο βραδακι !!

σας καληνυχτώ κ παω για ξαπλαντάν !! :mrgreen::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλο! κωνσταντίνος να χαίρεσαι το παιδάκι σου!

μαράκι στο σούπερ χωρίς καρότσι? τέλειους σας βρίσκω!

μπα, ούτε κ εμείς θα νηστέψουμε...

gioulaki όπως τα λες είναι με τα φροντιστηρια, ωστόσο θα το τολμήσω κ βλέπουμε... δεν θέλω να μπω σε διαδικασία να "πρέπει" να συλλάβω Σεπτέμβρη-Οκτώβρη, οπότε να δούμε πότε θα έρθει...

froggy, christina γεια σας κ εσάς!

φιλάκια καληνυχτας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!!!!!

Μαρια χερακι χερακι?Αχ δεν βλεπω την ωρα κ εγω να βγαινω ετσι εξω ;)

Βατραχακι ειναι ωραιο να εξοικιωνεται με τα σκυλακια.Ακομα και η μαμα αν εχει φοβια νομιζω οτι δεν πρεπει να την περασει στο παιδι.

Χριστινα τι να πει καλε η Εβελινα?Εδω τα βασικα δεν καταλαβαινει θα καταλαβει κ για το αδερφακι?Κατσε να αρχισει να με φωναζει μαμα οταν θελει κατι αντι για νταντα :lol::lol::lol::lol::lol::lol: κ βλεπουμε!!

κωνσταντινος σημερα το βραδυ θα παω ντοκτορ οποτε αυριο πρωι πρωι θα σας πω τα νεα μου!!

Ντεμη τα παιδια δεν ερχονατι με παραγγελεια.Οποτε ξεκινηστε κ οταν ερθει .Θα χασεις μια σεζον δουλειας θα κερδισεις ενα παιδι για παντα.Οι δουλειες ερχονται φευγουν και τα λεφτα ποτε δεν φτανουν.οποτε βουρρρρρρρρ στο πατσα!!!

Σημερα σιγουρα κανενα μωρακι δεν εχει γενεθλια γιατι περσυ δεν ειχαμε 29 του μηνα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κρυωσατε με το αστειο μου!!!Συγχωρεστε με ,αγωνια για το βραδυ εχω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα girls!

gioulaki μου, καλή επιτυχία στην εξέτασή σας! περιμένουμε τα νεάκια σας, με το καλό!!!!!!!!!!

εννοείται ότι δεν το "προγραμματίζω" για επόμενο παιδί, μου τη σπάει αυτό :cry: ωστόσο, αν με σουτάρουν δεν θα είναι μόνο για μια σεζόν, αλλά εν πάση περιπτώσει, δεν θέλω να σκέφτομαι αρνητικά...

καλημερούλες!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ρε Ντεμη αυτα ειναι τα χαζα με τα φροντιστηρια. Και εδω που φτασαμε με ολες τις δουλειες.Νομιζω μονο στην Ελλαδα σκεφτομαστε αν θα κανουμε παιδι για να μη μας διωξουν απο τις δουλειες μας!

και ειδικα τωρα πλεον με τη ζητηση που υπαρχει , δεν μας εχουν κ αναγκη και απο δω πανε κ αλλοι.

Σε καταλαβαινω.

Πας για μια δουλεια σε βλεπουν παντρεμενη δεν σε παιρνουν "μηπως" μεινεις εγκυος.

Εχεις παιδι?Παλι δεν σε παιρνουν για να μην απουσιαζεις συνεχεια λογο του παιδιου.....

Ασε ασε κωλο χωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενα εχω να πω!εκατσα στο λαπτοπ αγκαλια με το βασιλακη κ ενω σας διαβαζα,αρχισε να γελαει κ να κανει παλαμακια σαν τρελο κ συνειδητοποιησα πως εκανε ετσι οταν εβλεπε την εβελινα στο προφιλ του γιουλακιου!βρηκαμε νυφη! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Φρογγυ μου ουτε κι εγω εχω νηστεψει ακομα...αμαρτια εξομολογουμενη....

Κωνσταντινος πραγματικα ειναι απιστευτο το πως περναει ο καιρος και το ποσο εχουν μεγαλωσει!!!

Ντεμι μου αυτα τα πραγματα δεν εχουν προγραμμα! Και δηλαδη αν το προσπαθησεις για Σεπτεμβρη-Οκτωβρη και δεν κατσει θα το αφησεις για του χρονου; Δεν παιζει αυτο, κανε αυτο που θελεις, βημα βημα ολα θα γινουν!

Μαρια+Φωτης τι γλυκεια εικονα!!

Γιουλακι μου ο δικος μου ειναι αυτος με το σκυλαρο!!! Αντε να δουμε, να εχεις καλα αποτελεσματα για το βραδυ! Ελα ντε! Τι να πει το μωρο! Εμενα η αδερφη μου ειναι εγκυος και λεω του μπεμπη "η θεια εχει στην κοιλιτσα μωρο" και με κοιταει καλα καλα γιατι εχει συνηθισει να βλεπει μωρα και να του λεω "κανε γεια στο μωρο" και τωρα σου λεει ποιο μωρο, που ειναι; Εχει πλακα!

Ρανια απιστευτος ο μικρος! Μα ειναι να μην κανει ετσι, αφου κοιτα φωτο! Το Εβελινακι ειναι για ζουπηγμα! Αντε με το καλο, καλα στεφανα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

βρηκαμε γαμπρο, να σκασει το σπιρτουλι που δεν μας θελει!!!

Εχω αγωνια κοριτσακια μου,ουφ ποτε θα νυχτωσει να παω στο γιατρο? Τωρα περιμενω να ερθει ο μπαμπακας μου να δει τη μικρη να κανω ενα μπανακι κ μετα να τη κοιμησω κ να φυγω.Θα τον αφησω να τη προσεχει κ εχω μια αγωνια.Μη πελαγωσει ο καημενος μονος με το μωρο, αν ξυπνησει, αν κλαψει!!Ουφ αγχωθηκα κ γι'αυτο τωρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τσουπρες τι κανετε?

γιουλακι περιμενουμε νεα σου κ ελπιζουμε να ειναι τα καλυτερα!!!!!!

κωνσταντινε να χαιρεσαι το μωρο σου....τι ετοιμαζεις για κυριακή?????

ρανια φοβερη :lol::lol: με το πιτογυρο...ασχετο αλλά μου θυμισε εμάς σε αλλη εκδοχή κι εγω τον ζαλιζω να δουμε ταινία καθε βραδυ κ στο τελος με παιρνει ο υπνος κ ποτε δεν την βλεπω :lol::lol: ....ε την άλλη μερα το πρωι εχουμε μουρμουρα γτ τον αφηνω μονο να δει την ταινια...

φρογκι ευτυχως την σκαπουλαρατε ;)

λοιπόν σας αφηνω να μαγειρεψω - πατατες γιαχνι σημερα :D:D κ εχω κ 3 πλυντηρια να σιδερωσω :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Βλεπω σημερα εχει γενεθλια το αγορακι της Νενας.Παροτι δεν ειναι στη παρεα μας τωρα.Εμεις να της ευχηθουμε με πολλα πολλα φιλια να χαιρεται τον αγοραρο της!!

νενα :x:x:x:x

λοιπον εμεις πηγαμε στο γιατρο ειδαμε το σακουλακι.Αδειο ακομα βεβαια γιατι ειναι νωρις.

Γελασα ομως πολυ γιατι στην Εβελινα μου ειχε δωσει ΠΗΤ 25η Μαρτιου κ τωρα 28η Οκτωβριου. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ετοιμα τα βγαζω τα παιδια με τα σημαιακια για τη παρελαση!!!!

Κραταμε καποιες επιφυλαξεις μεχρι τις 12/3 που θα παμε να ακουσουμε καρδουλα (Σοφουκι στα γενεθλια σας)!!!

Αυτα τα νεα μου, σας φιλω πολυ πολυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στην όμορφη παρέα!!!!!

Καλό μήνα και με το καλό να μας έρθει επιτέλους η Άνοιξη!!!!!

Καλή Σαρακοστή σε όλες μιας και δεν μπήκα να ευχηθώ τη Δευτέρα!!!!

Gioulaki συγχαρητήρια για ακόμα μια φορά!!!!!

Εμείς περάσαμε ήσυχα το τριήμερο και από θέμα βόλτας και από θέμα κρυολογήματος!!! Ευτυχώς δηλαδή γιατί δεν μπορώ άλλες μύξες και άλλο βήχα!!!!

Βρε κορίτσια τι καιρός είναι αυτός??? Εγώ πάντως έχω κουραστεί πια, κι απ'ότι άκουσα το πρωί θα έχουμε νέα επιδείνωση!!!! Δεν αντέχω πια άλλο χειμώνα....

Κωνσταντίνε έχεις ξεκινήσει τις ετοιμασίες για τη Κυριακή???Για πες τίποτα για το μενού που έχεις διαλέξει!!!

Αυτά τα ολίγα φιλάκια πολλά!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ καλο μηνα... μπαινουμε στην ανοιξη αλλα μονο ανοιξη δεν θυμιζει ο καιρος :?

ο υιος το αυγο μονο που το μυριζει γυριζει το κεφαλι, αλλα συνηθισμενα τα βουνα απ τα χιονια κ η κορη μου ποτε δεν εφαγε βραστο αυγο.... κ γω δεν τρωω (μικρη ετρωγα)...

γιουλακι αντε με το καλο να ακουσετε κ καρδουλα , μακαρι να πανε ολα καλα :x:x

ρε κοριτσια η κουκιδα που χαθηκε? καιρο δεν εχει να γραψει? :roll:

μαρικεν μου παρηγγειλα τουρτα, η φαρμα των ζωων

http://www.pandecor.gr/catalogs/childre ... .html#/78/

απο ετοιμασια θα κανω: α)μπομπες αλμυρες, β) πιτσα , γ)πιτσα νηστισιμη, δ) τυροπιτα , γ)σπανακοπιτα νηστισιμη, ε) σκατζοχοιρο με κεφτεδακια κ λουκανικακια, κ λουκουμαδες, καλα δεν ειναι ? χυμουδακια για τα παιδια... πιατα, μπαλονια κτλ πηρα απο τα jumbo... ξεχναω κατι? δωστε καμια ιδεα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια! τι κανετε?? εγω σημερα παλευω μπας και μαζεψω λιγο το σπιτι αλλα με το μικρο μεσα στα ποδια μου, δυσκολευομαι... πριν καμια ωρα τον πηρα ο υπνος και μαζεψα λιγο την κουζινα, νεροχυτη και παγκους. νιωθω λες και εσκαβα κανα 3ωρο! :shock::shock:

τι θα φατε σημερα?? εγω εβαλα 2 μπουτακια κοτοπουλο στο φουρνο με πατατουλες, τα εχω ετοιμα στο ταψι και θα τα βαλω κατα τις 2 ωστε να τα φαμε κατα τις 4 ζεστα!

γιουλακι ευχομαι οοοολα να πανε κατ ευχην και σε λιγες μερες να ακουσετε παλι αυτον τον ξεχωριστο ηχο!! :D:D:D

οσον αφορα το παρτυ μας τωρα. θυμαστε που σας ειχα πει για ενα ξενοδοχειο? ακυρο τελικα. χτες μου ειπε μια φιλη για εναν παιδοτοπο και μου βγαινει σχεδον τσαμπα! 2,5 ευρω οι μεγαλοι και 3,5 τα παιδια.

για τους μεγαλους εχει καφε με βουτηματα, κεικ και μπισκοτα και για τους μικρους 4 ειδη αλμυρων. το βρηκα μια χαρα δεδομενου οτι θα ειναι 6 το απογευμα. επισης σου κανουν δωρο το στολισμο με μπαλονια και ενα υποτυπωδες δωρακι για τα παιδακια. ειμαστε γυρω στα 30 ατομα συνολο οποτε με 100 ευρουδακια μου ερχεται τελειο! ακομα κ σπιτι να τα εκανα θα ηθελα σιγουρα περισσοτερα! ;);)

μου μενει μονο η τουρτα να διαλεξω και ισως παμε το απογευματακι να ριξουμε μια ματια. αντε να φτιαξει κ αυτος ο καιρος... τι κλεισουρα εχουμε φαει οι μανες... :D:D

σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και καλο μηνα!

Γιουλακι μου μπραβο! Ολα πανε καλα λοιπον! Αντε και 12 Μαρτιου θα ακουσεις την καρδουλα να χτυπαει δυνατα!!!!

Τεση μου γιαχνι ε; Καλη ιδεα! Μεσα στις επομενες μερες θα το φτιαξω κι εγω!

Μαρικεν εχεις δικιο! Ειμαστε κι ασυνηθιστοι εδω στην Ελλαδα απο τετοιο χειμωνα και μας εχει πολυ κακοφανει! Εμενα για εναν ακομα λογο, βρεχει συνεχεια και ο αντρας μου δεν μπορει να παει να μοιρασει φυλλαδια και ρε γαμωτο ολο χανει μεροκαματα που τα χρειαζομαστε! Τεσπα...

Κωνσταντινος μια χαρα το βρισκω το μενου, ε παιδικο παρτυ ειναι, τι αλλο να φτιαξεις πια!

Σοφουκι μου τι κανετε; Με 2 μπουτακια καλε ποιος θα πρωτο φαει; Παντως ειναι απο τα αγαπημενα μου το κοτοπουλο με πατατες στο φουρνο!Πολυ καλυτερο αυτο με τον παιδοτοπο! Σιγουρα ενα 100ευρω το λιγοτερο θα σου εφευγε στο σπιτι!

Εγω την Νενα δεν την ξερω, αλλα ευχομαι ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello!!!!!!!!!!!!!!!γιουλακι μπραβο μωρε ολα καλα αντε σε μερικες μερουλες θα ακουσετε τον πιο υπεροχο ηχο αυτο της καρδουλας του δευτερου μωρου σας!!!!!!συνχαρητηρια!!!!!!!!κωσταντινος να χαιρεσαι το αγορακι σου γερο δυνατο καο καλοτυχο να ναι παντα!!!!!!!!!!το παρτι σας την κυριακη ε?εμας παλι την επομενη.....απο περπατημα ολο κι προσπαθουμε.......φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κ απο μενα ! Ναι μωρε, χαθηκε το νενάκι :( ... αλλα να χαιρεται το μαναράκι της !

Κωνσταντίνος το βρισκω πολύ καλό το μενού ! με το καλό το νταβαντούρι σας !

κ σεις σοφούκι καλά τα κανονίσατε, καλυτερα σας βγαίνει αυτος ο παιδότοπος !

12 Μάρτη εχει γενέθλια κ η μικρή αδελφή μου (εφηβη τώρα πια χιχι) :mrgreen: !!

με το καλό Γιουλάκι να ακουσετε την ΕΘΝΙΚΗ καρδουλίτσα !! :x:x:x:x:x:x:x:x:x

:) εμας ο μικρος κανει τα βηματακια του ελευθερα (3 - 4 δηλαδή, χωρις να πιανεται απο πουθενά) οταν δεν κοιταζουμε επιμονα... εννοειται οτι καποιος ειναι παντα διπλα του, αλλα ειναι ντροπαλός :oops: φαινεται ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...