Μετάβαση σε περιεχόμενο

1α ΓΕΝΕΘΛΙΑ,ΠΡΩΤΑ ΒΗΜΑΤΑ Κ ΝΟΣΤΙΜΕΣ ΤΟΥΡΤΕΣ!


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια τι κανετε?

γιουλακι συγχαρητηρια ... αντε ολα καλα θα πανε.... κ τωρα που εμεινες εγκυος τουλαχιστον μια φορα την μερα θα ποσταρεις κ στο θεματακι μας... :lol::lol:

μαμμυ χρονια πολλα να χαιρεσαι την ζουζουνα σου ....

εμενα η μεγαλη μου σημερα εχει λιγο πυρετο :roll: ελπιζω να μην κρατησει μερες κ κλειστουμε 3μερακι κ το κυριοτερο μην κολλησει το μικρο! :roll::evil::roll:

εχει καμια κανονισει κατι για το 3μερο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 855
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευχαριστω πολυ κοριτσια μου!

κωνσταντινος περαστικα κ σε σας να "καθαρισετε" κ να εχετε ενα φανταστικο τριημερο!!!

εμεις δεν θα παμε πουθενα.Ο γιατρος μου ειπε να ΜΗΝ πεταξω χαρταετο κ να κατσω στα αυγα μου :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τωρα ετσι οπως εχουν ερθει τα πραγματα θα εφησω το τεφτερι με τις συνταγες κ το μενου των γενεθλιων στην ακρη κ θα τα παρω ολα ετοιμα.Δεν μπορω την ορθοστασια κ τη ν ταλαιπωρια.Ισως μονο τητ ουρτα ετοιμασω εγω!Θα δω πως θα ειμαι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!συγχαρητηρια γιουλακι!!!ολα καλα να πανε μεχρι τελους!ασε τις τουρτες παιδι μου.οι ζαχαροπλαστες κλεφτες θα γινουν?

εμεις περασαμε ενα ασχημο βραδυ..κοιμηθηκε κατα τις 10 παρα ωραια κ καλα κ 22:30 ξυπναει με λυγμους.μεχρι τις 23:15 εκλαιγε ασταματητα.πρωτη φορα τετοιο πραγμα.πρεπει τελικα να πονουσε το στομαχι του.εκλανε κ ρευοταν συνεχεια.λετε να τον πειραξε το τζατζικι στο πιτογυρο που εφαγε? :lol::lol: πλακα κανω!μαλλον θα τον πειραξε η αγκιναρα που του ειχα βαλει,δεν εξηγειται διαφορετικα.εντωμεταξυ τον βλεπω κ ζεστουλι κ ψιλοβηχει μια στο τοσο.οποτε ισως πονουσε κ ο λαιμος του?αγνωστο!

τωρα κοιμαται,αλλα ειναι κακοδιαθετο.θα του ξεκινησω λιγο σιροπι για το βηχα κ κανα ζεστο.

του πηρα στολη αλλαντιν,ολα τα λεφτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααα!!!!

γκαστρογιουλακιιιιιιιιιιιιιι συγχαρητηρια κοπελιτσα :-bd:-bd:-bd:-bd ολα θα πανε κατευχην!!!!

μαμμυς και ντεμακι να χαιρεστε τα καμαρια σας, παντα χαρουμενα και γεματα υγεια!!!

νεα δεν εχω να σας πω... φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πώς περνάει ο καιρός;πότε γέννησα και σε λίγο καιρό θα χρονίσει!Είναι ουτε 9 μηνών και προσπαθεί να περπατήσει και δεν έχει μπουσουλήσει και ούτε πρόκειται!Αχ, αυτοί οι πόνοι των δοντιών όμως είναι άλλο πράγμα...πολλά ξενύχτια κορίτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουλακι δεν ξερεις ποσο χαιρομαι!!!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] που να σε ηξερα και απο κοντα!!!!!!!!!!ποοοοοοοοοοοολααααααα συγχαρητηρια σουευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη %%-%%-%%-%%- εμεις πολυ καλητερα..σας ευχαριστω πολυ για της ευχες σας στο κοριτσακι μου!!!!!α!καλε ξεχασα περασα τα σηματα σημερα και μαλιστα χωρις κανενα λαθος......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mammys χρονια πολλα κ από μένα!Να τη χαίρεσαι την κοπέλα σου!

γιουλάκι συγχαρητήρια!!Να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!Όλα να πάνε καλά και η Παναγίτσα να προσέχει το φασολάκι σου!

Κωνσταντίνος περαστικά σας!!

Εμείς πάλι φαί εξω έχει το πρόγραμμα(ή που δε θα βγαίνουμε καθόλου ή που θα ξεσκιζόμαστε στις τσάρκες)

Καλό τριήμερο κορίτσια με το καλό να τον αμολύσετε!χεχε!Οι εγκυούλες στον καναπέ τους περικαλώ! :P φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω πολυ πολυ!!!

μαμμυς συγχαρητηριαααααααααααα αντε βρε σωφερινα με το καλο κ το διπλωμα!!

Μπισκοτακι καλως μας ηρθες!!! να χαιρεσαι που δεν μπουσουλαει,κατευθειαν θα περπατησει.Εμενα η δικια μου μπουσουλαει εδω κ 4 μηνες και επειδη εχει μαθει το τροπο βαριεται να προσπαθησει να περπατησει μονη της.Οσο για τα δοντια,τα καημενα πρεπει να πονανε πολυ.Αν δεν κανω λαθος 20 δεν ειναι τα δοντακια τους?

κωνσταντινος εχετε τα επομενα γενεθλια, ολα ετοιμα??Στο μαγαζι σας αν θυμαμαι θα τα κανετε ε?Απο φαγι τι θα εχεις??Τιποτα νηστισιμο θα βαλεις?Αυτο σκεφτομαι ,μιας κ τη Δευτερα αρχιζει η νηστεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια... μπηκα να σας πω οτι ειναι πλεον γεγονος περπαταμε...!

τα γενεθλια γιουλακι θα τα κανω την αλλη κυριακη, απο νηστιμα θα εχω σιγουρα σπανακοπιτα κ λουκουμαδες με μελι τωρα τπτ αλλο σε νηστισιμο δεν εχω σκεφτει :roll:

η κορη ανεβασε μεχρι 38.4 ας ελπισουμε οτι αυρι θα ναι καλυτερα...

μαμμυ σουπερ σωφερινα συγχαρητηρια!

καληνυχτααααααααααααααααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!! τι κανετε??

γιουλακι πολλα συγχαρητηρια!! με το καλο να κρατησεις αλλο ενα γερο μωρο στην αγκαλια σου!! αντε τωρα και με εναν αντρακλα!! ;);) αληθεια αυτη τη φορα θα μαθετε το φυλο? παπαπα, δεν θα αντεχα με τιποτα νομιζω!!! :D:D

εγω εχω αρχισει κι εχω κατι πονακια χαμηλα ειδικα οταν σηκωνω το μικρο για κανα δεκαλεπτο και εχω αρχισει να φοβαμαι. εχω μπολικη βοηθεια και σκεφτομαι αν αρχισαν απο τωρα τα οργανα, τι θα γινει πιο μετα??? :?:?:? κατα τα αλλα καλα.

ο μικρος δεν περπαταει κι εμας με τιποτα. την εχει καταβρει με το μπουσουλημα... ισως οταν με το καλο περπατησει πια, να ξεκουραστω λιγο??? ποιος ξερει...

τωρα τον περιμενω να ξυπνησει και θα παμε μια βολτιτσα να παρουμε τον αερα μας παλι... αυτη τη βδομαδα ειχε πολυ καλο καιρο κ το ευχαριστηθηκαμε. χτες πηγαμε κ στο πρωτο μας παρτυ!!! ηταν κ μασκε!! τον ντυσαμε λαγο και ηταν οοολα τα λεφτα!! πολυ πλακα!! τωρα απλα ελπιζω να μην κολλησε τιποτα. κυκλοφορουσε ενα κοριτσακι που εβηχε σαν τρελο... :?:?

σημερα φευγουμε για τριημερακι στο χωριο μας οικογενειακως. ευτυχως θα ειναι μαζι κ οι παππουδογιαγιαδες κ ετσι θα κανουμε κι εμεις καμια βολτα παραπανω... αυτα τα νεα μας...

θα τα πουμε απο τριτη. πολλα φιλια κ καλα να περασετε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

Σοφουκι καλα να περασετε και οχι πολλα πολλα.Εγω την εχω μαθει να κατεβαινει μονη απο το κρεβατι για να μη τη σηκωνω.Και εσυ με ρεγουλα λιγο!!!!

Κωνσταντινος ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ΙΔΕΑ οι λουκουμαδες!!!!!!!!!!!!!

Δεν το ειχα σκεφτει ευχαριστω θα τους κανω κ εγω σιγουρα!!!!

Εγω εδω συνεχιζω να κανω "βαθουλωμα" στο καναπε μουυ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki εσυ πως την παλευεις? εχεις καθολου βοηθεια? τωρα που θα πρεπει να εισαι κι εσυ προσεκτικη δεν χρειαζεσαι καποιον?? εγω ρε παιδι μου δεν ξερω... καμια φορα σκεφτομαι οτι ισως ειμαι κ πολυ κακομαθημενη... ειναι φορες που νιωθω αχρηστη ακομα και για το πιο ασημαντο πραγμα... :(:(

ακουω για κοπελες πουμεγαλωνουνμονες τους 2-3-4 παιδια και αισθανομαι πολυ περιεργα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ,γεια σας....κostantinos froggy gioulakiσας ευχαριστω πολυ ελπιζω μεχρι της 14 απριλη που ειναι το πασχα αλλα και τα γενεθλιακια μου να το χω παρει το διπλωμα.κωσταντινος φτιαξε και περπατοπιτα για τα γενεθλιακια εμεις παλι το μονο καινουργιο ειναι οτι την πιανω απο το ενα χερακι και περπαταει αρκετουτσικα για μονη της απο τον αλλο μηνα φοβαται μωρε το γλυκο μου ακομα.......καλο τριημερο να εχετε ολες εμεις εδω αθηνα θα ειμαστε οποτε θα ξαναμπω φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφουκι να μην αισθανεσαι καθολου ασχημα, τυχερη να αισθανεσαι!Ολες θα θελαμε βοηθεια.Μακαρι να ειχα λιγη . Το οτι δεν εχω κανεναν ΔΕΝ με κανει εμενα καλυτερη μανα ουτε καμια αλλη,ατυχη κ νευρικη με κανει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εγω το μονο που ζηταω περισοοτερο ειναι να βοηθαει ο αντρας μου περισσοτερο.Αλλα απο την αλλη τον καταλαβαινω δουλευει 9-9 συν το πηγαινε ελα, τι να πρωτοκανει.Αλλα ερχονται ωρες ωρες που τα νευρα γινονται κροσια κ προσπαθω να τα κουμανταρω.Μεχρι στιγμης καλα παω 8-)

Το καλο ειναι οτι η Εβελινα ειναι ευκολο παιδι απο νεογεννητο εχει προγραμμα στον υπνο κ το φαι οποτε με βοηθαει πολυ αυτο.Δεν την ειχα μαθει αγκαλιες κ δεν γκρινιαζει παραμονο οταν νυσταζει. Το μονο δυσκολο ειναι πως οταν θελω να φαω κατι πρεπει να το κανω κρυφα γιατι η λιχουδα αμεσως ζηλευει κ ορμαει, ακομα κ αν ειναι χορτατη.Εχω κρυφτει στο μπανιο για να φαω μια σοκοφρετα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Α ναι Κωνσταντινος αν κανεις περπατοπιτα στειλε κανενα κομματι κ απο δωθε!!!!!ΜΕ μυρισε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ η τεμπελα η μανα δεν εκανα τπτ κ θα βγαλω κ κριθαρακι επειδη μυρισε στην εγκυο :ymdaydream::roll:

ετοιμαζομαι για εξοδο (στο μαγαζι μας) κ πως βαριεμαι να ετοιμαστω... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααχ αχ ααααααχ οι φρεσκο-εγκυούλες μας τα λενε χιχιχιχι... :mrgreen:

DEMIE "basta" !!! μαζί Απριλιο-Μάιο στο υποσχομαι !!! χαχχαχαχαχα :lol: εκανα κ κατι υπολογισμους με κατι μετρητήρια στο ιντερνετ (υποθετικά !!!) κ αν πιασουμε εκει, ανοιξη, θα γεννάμε Γενάρη ;):x:x:x:x:x:x:x:x:x

-Χριστουγεννα δεν ειναι (που τοσο θα επιθυμούσα) αλλα κ παλι συμφωνα με τα δικα μου δεδομενα- :lol: -, βολικα ειναι... θα χουν ξεπεταχτει για τα καλά μεχρι το καλοκαιράκι να αμολυθούμε παραλιες με τα πιτσιποπακια χωρις απαγορεύσεις απο τους γιατρούς ;):geek: (λεμε τωρα λεεεεεεεεμεεεε :lol: ) ο μικρος τρελος αγκαλίτσας μας, μαλλον θα περπαταει ηδη το Πασχα, αφου μερα με τη μερα ολο κ καποιο βημα παραπανω κανει :) παλι στη σημερινή βολτα (μασκαρεμένο τιγρακι !!!!!) τον κραταγαμε απο τα χερακια κ περπαταγε, δεν ηθελε πολύ καροτσι μονο οταν κουραζόταν :roll: κ στο σπιτι ολο κ αφηνει τα χερακια του απ οπου κρατιεται κ κανει μικρα βηματακια μοναχουλης του (δυο δυο τη φορα ομως :oops: )

απο λογακια ειμαστε πισω, :roll: νομίζω... λεει (εκτος απο μαμα/μπαμπα) κ κατι "τόι-τόι" που μοιαζουν γιαπωνέζικα :lol::lol::lol: του εδειξα κανα δυο φορες ομως το νερακι του, λεγοντας του "που ειναι το νερό σου;;" (το αφηνω διπλα στα παιχνιδια του) κ εκεινος παει κ το βρισκει ! αρα κατανοεί :P

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ειδατε κατι γαλατακια μικρα (χαρτινη συσκευασία) που εβγαλε η Νεστλε (για των 12 μηνων) που ειναι ΤΕΛΕΙΑ για την βόλτα ;;;; του πηρα να δοκιμάσει, εχουν κ καλαμάκι (οπως πχ κατι σοκολατουχα που ειναι για μεγαλυτερα παιδακια) κ ρουφάει το πιτσιποπακι !!!!!!!!!!!!!!!!!!! αχαχαχαχα !!

:mrgreen: αυριο εχουμε τρελό μπαρμπεκιου κ για επιδόρπιο τουρταρα τιγκα στη σοκολάτα, ε πριν μπουμε στη σαρακοστή, να "αποχαιρετίσουμε" ΚΑΛΑ ολα αυτα τα ΠΕΝΤΑΝΟΣΤΙΜΑ πραματα...

----κοριτσουδια ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ κ αυριο με ΥΓΕΙΑ !!!---- :x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki mouuuuu :-bd:-bd:-bd[smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] συγχαρητηρια ,με το καλο κοριτσι μου!!!!!!!!!

τι κανετε ????εμεις αρρωστουλες,το μικρακι μου ειναι μπουκωμενο,μυξουλες-φταρνισμα φουλ, χαμος!!!!!!!

σας φιλώ,να περασετε καλα οσες βγειτε για χαρταετοπουλο αυριο :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορτσούδια μου! ευχαριστώ κ τα υπόλοιπα γλυκά κοριτσάκια για τις ευχές γενεθλίων του Γιώργου μου!

mammys να την χαίρεσαι τη μικρούλα σου!

gioulaki συνέχισε εσύ το βαθούλωμα στον καναπέ κ να σκέφτεσαι κ το σπορουλίνι, τι καλά! ευτυχώς που το Εβελινάκι είναι βολικό παιδάκι!

χμμμμ, τι άλλα?

α, μαράκι πραγματικά δεν θα ήθελα να γεννήσω το 2013.... μα, 13? άσε που πάντα ονειρευόμουν να έχουν τα παιδιά μου 1 ετος διαφορά..... τι καλά να μπορούσα να επιχειρήσω πιο πριν για μωράκι ... τεσπα... δειλά δειλά κάτι θα ξεκινήσουμε κ βλέπουμε... έτσι όπως είναι η κατάσταση στη χώρα μας, μας έχουν μαυρίσει την ψυχολογία κιόλας... :roll: απο την άλλη, με την τάση που έχω εγώ να γεννάω την 36η εβδομάδα κ ούτε καλά-καλά, κ απρίλη να μείνω, πάλι χριστούγεννα με βλέπω να γεννάω με την καισαρική.... :oops:

σήμερα πήγαμε μια σούπερ ωραία βόλτα, αν κ είχε ήλιο με δοντάρες κ σε κάποια φάση άρχισε να φυσάει πολύ στη θάλασσα, οπότε τα μαζέψαμε κ φύγαμε :| χτες είχαμε πάρτυ γενεθλίων της ξαδερφούλας μας κ ήταν τέλεια. τον έντυσα πειρατάκο. γενικώς περπατάμε κανονικότατα κ σφαιράτοι! δοκιμάσαμε τα παπουτσάκια μας για τα καλά στο έδαφος μπορώ να πω! :lol:

καλή Σαρακοστή να έχουμε, πολλά πολλά φιλάκια!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι μου κάνετε?Είμαι πολύ συγκινημένη σήμερα έκανε καμιά δεκαρία βηματάκια για να φτάσει στην μπαλκονόπορτα!Κάθε μέρα φορτσάρει πιο πολύ.Πότε μεγάλωσαν κιόλας τα σπόρια κ περπατάνε ούτε που το κατάλαβα ρε κορίτσια!

Χτες κατεβήκαμε στην αποκριάτικη παρέλαση της πόλης μας να χαζέψουμε,τον ντύσαμε πιγκουινάκι κ ήταν τρέλα,παντού είχε καρναβαλάκια! :P

Επίσης νομίζω ότι κατέληξα σε τούρτα μίκυ την οποία θα κάνω μόνη μου,δηλαδή μαζι με την μαμά!χεχε! ;)

Α κ θα κανω κ cupcakes με μπισκότα ορεο!μιαμ μιαμ!Από αλμυρά τα κλασσικά πιτάκια κτλ.Δεν σκέφτηκα κάτι πρωτότυπο..Οποιαδήποτε ιδέα δεκτή!

tesh περαστικα στη μικρή σου!Και μένα φτερνιστηκε αρκετά σήμερα κ μπήκαν ψύλλοι στα αυτιά μου..θα δούμε..

demie για άλλους το 13 είναι ο τυχερός τους αριθμός!(πχ για τον άντρα μου :? )οπότε why not? :mrgreen:

Καλή Σαρακοστή girls!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσοπουλα!καλη σαρακοστη!σημερα δεν εχει καλη μερα,αλλα θα βγουμε μια βολτουλα για μαμ αργοτερα..

εχουμε τραβηξει τοοσο ξενυχτι αυτες τις μερες,ουτε νεογεννητο ετσι!ξυπναει κατα τις 23:00-24:00 μια για παιχνιδι κ την αλλη με κλαμα ασταματητο.ειναι κ κρυωμενος,οποτε λογικα μπουκωνει απτη μυτη του κ ξυπναει.κ σημερα απτο πρωι ειναι με γκρινια.δεν τρωει καθολου,του εδωσα κ γαλα τωρα,δεν το ηπιε..ουφφφφφφφφφφ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ καλη σαρακοστη..... οντως μας τα παραχαλασε ο καιρος :evil: ουτε αετο δεν μπορεσαμε να πεταξουμε..... βεβαια για μαμ κ μεις βγηκαμε...!

κοριτσια help πειτε μου ακριβως πως κανετε το αυγο (ποσα λεπτα το βραζετε, βαζετε μεσα ψωμι ή κατι αλλο κτλ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κων/νε,εγω το αυγο το βαζω μεσα οταν αρχισει να βραζει το νερο κ το αφηνω για 6 λεπτα.τοσο θελει για να σκοτωθει το μικροβιο της σαλμονελας.

καλα βλεπω βιντεο που εχουμε τραβηξει απο νεογεννητο.καμια σχεση μου φαινεται!ποτε περασε ο καιρος ουτε που το καταλαβα!παντως βλεπω πως απο μικρος ηταν πολυ νευρικος.5,5 μηνων σηκωνοταν ορθιος στην κουνια του.γιαυτο περπατησε τοσο νωρις.εχει νευρα απο μωρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλή Σαρακοστή !!!

εμείς σήμερα με τον παλιόκαιρο, πήγαμε στης αδερφούλας μου κ ο μικρός το καταφχαριστήθηκε :D έπαιζε στο δωμάτιο της ξαδέρφης του και με την ίδια κ με τον ξαδερφούλη του κ ήταν όλα τα λεφτά! κοιμήθηκε εξαντλημένος θα έλεγα!

το αυγουλάκι όοοοοοταν το κάνουμε, το βράζω για 7-8 λεπτάκια.

froggy, να σου πω, όποτε κ να'ρθει το άλλο μπεμπέ, δεν θα πω και όχι... βασικά εμμένω στην ιδέα μου (ή ατο κόλλημά μου) ότι θα προτιμούσα να είχαν μικρή διαφορά.. όποτε έρθει όμως, δεν κανονίζουμε εμείς.. άλλωστε για να πω την αλήθεια, μόνο κάτι ψιλοάφοβες μέρες κάνουμε φρι κ ό,τι ήθελε προκύψει. κ αυτό, διότι υπάρχει το βασικό άγχος μην τυχόν κ στραβώσουν απο τη δουλειά μου κ μείνω χωρίς..... δεν θα το ήθελα γιατί δεν μας πολυπαίρνει κ αλλιώς.. κατα τα άλλα, θα πηγαίναμε βουρ για το 2ο νινί πολύ πιο σύντομα. ίδωμεν! μπορεί κ να αγχώνομαι χωρίς λόγο κ όλα να πάνε καλά. στον Γιώργο μου, μόλις είχαμε μετακομίσει πιο έξω απο Αθηνα κ έτσι δεν έκανα τότε αίτηση για δουλειά. τώρα όμως τα έχω όλα στρωμένα τρόπον τινά, αλλά ξέρετε, όταν ακούσουν για εγκυμοσύνη, τσινάνε.. ειδικά εμείς στα φροντιστήρια, που έχουμε κ εποχικές συμβάσεις :roll: έχει ο Θεός!

Ράνια, περαστικάκια στον μικρούλη Βασίλη! παρεμπιπτόντως, κ μας κάνει κάτι ξυπνήματα τώρα τελευταία με τα κλάματα κ μέχρι να ξανακοιμηθεί περνάει κανένα μισάωρο κ βάλε...

αχ, αύριο είπε χιονάκια κ πολύ κρύο, ευτυχώς όμως δεν θα κρατήσει πολύ, να πάμε κ καμιά βόλτα επιτέλους να χαρούμε τη θάλασσα και τον ήλιο!

σας καληνυχτώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ ρανια κ γω το ιδιο !!! κοιταζα τα παλια βιντεακια του μικρου μας κ πωπωωω πως μου φαινεται εκει... παντως παει, ξεπεταχτηκαν νομιζω... αν εξαιρεσουμε μερες τρελής γκρινιας, γενικά ειναι καθε μερα κ πιο ευκολη η καθημερινότητα ε; ή μονο εμενα μου φαινεται ;;

Demaki αγνοησέ το το 13 !!! χαχαχαχα να λες οτι γεννησες λιγο μετα τα Χριστούγεννα του 2012 :lol::lol::lol::lol::lol::lol: παντως με το ετος ως νουμερο εχω θεμα, αν κ δεν μου αρεσουν οι μονοί αριθμοι...:P:mrgreen: ολα τα καλά σε μονά ετη τα εχω ζήσει !!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα! Καλη Σαρακοστη να εχουμε!!!!

Κωνσταντινος το αυγο εγω το δινω σφηχτο.Δεν χρονομετραω πρεπει :roll: ?

Καθαριζω το ασπραδι κ με ενα κουταλακι σε 4 κομματια το τρωει σε δευτερολεπτα.χωρις ψωμια και συναφί!

Ντεμακι μου να ερθει το μπεμπε οποτε το θελησετε.Η αληθεια ειναι με τα φροντιστηρια ειναι ζορι.Η καλυτερη περιοδος ειναι να μεινεις Οκτωβρη για να βγει η σεζον και μετα να καθισεις.Ετσι εκανε η αδερφη μο.Γεννησε Ιουνιο κ το Σεπτεμβρη ηταν ετοιμη.Τωρα που ξαναειναι εγκυος κ γενναει Απριλιο ,"κλωτσισαν" τα αφεντικα και ηδη εδω και πολυ καιρο βρηκαν ευκαιρια κ της εκοψαν ωρες :?

Δυσκολα

ΣΑς φιλωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...