Μετάβαση σε περιεχόμενο

1α ΓΕΝΕΘΛΙΑ,ΠΡΩΤΑ ΒΗΜΑΤΑ Κ ΝΟΣΤΙΜΕΣ ΤΟΥΡΤΕΣ!


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια!!

πρωτον κων/νε,λυσσαξες!!!μη κανουμε λιγουλακι σεξ παραπανω,που εισαι κ που εισαι! :lol::lol: πλακα κανω,χτες χαλαρα,βγηκαμε για ενα καφεδακι,απλα εμπλεξα με δουλειες κ δεν προλαβα να μπω.

τεσακι (κ γιουλακι),να συμπληρωσω στη μανιταροπιτα φρεσκο κρεμμυδακι ψιλοκομμενο κ μπεικον που τα σοταρουμε μαζι με τα μανιταρια.σλουρπππ!!παρεπιμπτοντως(καλο ε?),μισο κιλο εχασα αυτη την εβδομαδα με αυτα κ με εκεινα...συνολο σχεδον 5 σε ενα μηνα.

μαρια εγω ζυγος με αντρα ιχθυ.ο γιος κριος..

αυτα για την ωρα,σας αφηνω γιατι ερχεται συνεχεια στον υπολογιστη.ολοτον μαλωνω κ γελαει.τι θα κανω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 855
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα κοριτσιαααα!!!!!

Απο οσα ακουω ολα τα μωρακια μας ειναι μια χαρα και αναπτυσσονται υπεροχα! ;) Τελεια!

Η μανιταροπιτα ακουγεται τελεια και με τις προσθηκες της Ρανιας μου τρεχουν τα σαλια! Μια διευκρινιση μονο, τι μανιταρια βαζουμε;

Λοιπον Μαρακι μου εγω καλαμποκι εδινα απο τη στιγμη που ξεκινησε τα λαχανικα, δεν ειχα ποτε προβλημα...

Μια που προσφερθηκες, για πες:

Εγω Διδυμος με ωροσκοπο Ζυγο

Συζυγος Ταυρος με ωροσκοπο (μαλλον) Διδυμο

Γιος Υδροχοος με ωροσκοπο Καρκινο

Τι προβλεπουν τα αστρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααα

ναι βολταραμε κ τωρα ξυπνησαμε απο τον μςσημεριανο υπνακο...τοσα χαλιά στρωμενα,αυτη στα πλακακια βαζει τον κωλο της :lol::lol::lol:

στην μανιταροπιτα βαζεις οτι θελεις βρε παιδια τοζω δοκιμασει κ με φρεσκα αλλα κ με μανιταρια κονσερβα. με τις προσθηκες ρανιας νομιζω οτι θα γινει πολυ βαρια αλλα εξισου νοστιμη ειδικα το κρεμμυδι. εκανα κανελονια με κοτοπουλο προχτες στα οποια εκανα το λαθος να βαλω κρεμμυδακι,ε μου χαλασαν ολη την γευση κ μ υρωδια που ηθελα.τεσπα γουστα ειναι αυτα κοριτσια πειραματιστειτε.

λοιπον η μαρια μου φαινεται θαρχισει να βαζει ταριφα στις προβλεψεις γτ εχει μεγαλη ζητηση. :lol::lol:

αυριο θα ερθουν φιλες σπιτι για καφε,για πειτε καμμια λιχουδια να φτιαξω ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://thatseat.blogspot.com/2011/12/blog-post.html

Για δες Τεση μου αυτο το κεικ! Ειναι πανευκολο και πεντανοστιμο! Κι αν θες, αλλαζεις το λεμονι με πορτοκαλι!

Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον λοιπον λοιπον...

Αννουλα πολύ συχνο φαινομενο κ Ζυγός με Κριό αντρα... μας γοητεύει η αντρίλα που αποπνέουν καθοτι ειμαστε ευαισθητα κ απροστατευτα πλάσματα χιχι... να ! κ αυτος ειναι συμπληρωματικός συνδιασμός οπως η κορη σου με τον πατερα της Κωνσταντίνος ! σε αυτες τις περιπτωσεις ειναι τα ακριβως απενταντι ζωδια δηλαδή Κριος - Ζυγός, Ταυρος - Σκορπιος κλπ κλπ κλπ οπως κ Λεων - Υδροχόος... εκει οτι λειπει απο το ενα το εχει το αλλο ζωδιο :geek: ενω οι καρμικες οπως Ζυγός με Ιχθύ, Ταύρο με Τοξότη, Υδροχόο με Καρκίνο σημαινει οτι υπαρχει σχεση αγαπης - μισους που λενε... ειναι αυτο που ενω αγαπας τον αλλο ΠΟΛΥ παρ ολ αυτα μπορει να ειναι κ ο μοναδικός ανθρωπος που θα σε βγάλει απο τα ρουχα σου ;;;; αυτο...

Χριστινάκι "σταυρωτά" ταιριαζετε με τον συζυγο ε; Ταυρος - Ζυγός κ Δίδυμο - Δίδυμο (ζωδια/ωροσκόποι) χιχι !! αλλα προλαβαίνετε να κανετε διαλογο ;; πολύ μπλα μπλα οπου υπαρχει Διδυμος ;) --εχει κ ο γιος μου ωροσκοπο Διδυμο :roll:

οσο για Καρκίνο (οπου υπαρχει ειτε ζωδιο ειτε ωροσκόπο)... καλα παιδιά αλλα λιγο ...γκρινιαρικα να το πω;;; ανασφαλή να το πω ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ απο εμένα ερωτευμένα κοριτσάκια! Να είστε καλά κ πάντοτε ερωτευμένες με τους καλούς σας καιμε τα παιδάκια σας [smilie=love7.gif]

ήθελα να γραψω χτες, αλλά δεν πρόλαβα... έχει πέσει δουλειά κ διόρθωση.. :?

Μαράκι, εγώ είμαι Καρκινάκι με ωροσκόπο Δίδυμο, ο καλός μου είναι Ιχθύς, αλλά δεν θυμαμαι ωροσκόπο και ο γιόκας μου είναι Ιχθύς (τσέκαρα βάσει ώρας κ συγκαταλάγεται στους Ιχθύς το 19/2, γιατί αν θυμάσαι είχα κ ένα ερωτηματικό για το ζώδιο του γιου μου :roll: ) με ωροσκόπο Καρκίνο! καλό ε? χμμμ, βασικά, καλό είναι?

κατα τα άλλα, τρέχω κ δεν φτάνω με την οργάνωση του πάρτυ. απο αύριο που έχω 1 μικρό κενό θα τα οργανώσω. πρέπει να πάω κ jumbo να πάρω δωράκια για τα μικρά του πάρτυ... λέω ένα σετ ζωγραφικής. α, και να παραγγείλω και την τούρτα. θέμα μάλλον σε looney tunes.

πήρε το μάτι μου που λέγατε για το φύλο. σίγουρα γερό μωράκι, αλλά εγώ ομολογουμένως και δεν ξέρω γιατί, θα ήθελα κοριτσάκι το 2ο. γενικώς τρελαίνομαι για τα κοριτσάκια! αλλά σκέφτομαι κ όπως το sofouki, που θεωρεί ότι 1 ακόμη αντράκι είναι καλή παρέα για τον Νικόλα της. κ η κουμπάρα μου αυτό υποστήριζε, κ στην πράξη είχε δίκιο. όλο μαζί παίζουν (έχουν 1 ημερολογιακό έτος διαφορά, αλλά περισσότερους μήνες).

θα επανέλθω κάποια στιγμή με νεότερα. βρε gioulaki, πότε είπαμε πας για χοριακή?

σας φιλώ όλες μια μια. τα λέμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι super η αναλυση σου.... μηπως να βγαλεις αγγελια με 090.... να κανεις αστρολογικες προβλεψεις....? :lol::lol::lol:

καλημερουδια κοριτσια... που θα το τσικνισετε σημερις...? εμεις θα μαζευτουμε το μεσημερι μεγαλη παρεα κ θα ψησουμε....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τσικνοκοριτσα!

μαρια,οντως κ σε μενα με τον αντρα μου (ζυγος με ιχθυ),μεσα επεσες.σχεση παθους κ μισους! :lol::lol:

εμεις θα βγουμε το βραδυ σε μια ταβερνουλα με τζακι κ πολυυυυ ψητουρα!παει η διαιτα δηλ κ σημερα,αλλα τουλαχιστον εχει προνοησει η διαιτολογος,θα φαω πιο ελαφρια το μεσημερι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!!! Τι μου κάνετε????

Καλά έχω χάσει πολλά επεισόδια!!! Γιουλάκι είσαι έγκυος???

Το Marieken μου ευτυχώς την περνάει πολύ ελαφριά και μόνο με σταγόνες Fenistil και ορούς!!!!

Χτες το απόγευμα είχα φασίνα! Μου βγήκε ο πάτος!!! Ποιος είπε ότι οι μεζονέτες είναι εύκολες? Μου βγαίνει ο πάτος κάθε φορά που είναι να καθαρίσω και πάλι δεν έχω τελειώσει!!!!

Η μανιταρόπιτα πρέπει να είναι τέλεια... Δεν ξέρω αν είδατε χτες το chef στον αέρα... ήταν ένας τύπος και έφτιαξε κάτι απίστευτα σάντουιτς και μια απίστευτη σαλάτα!!! Μπείτε στη σελίδα και δείτε τις χτεσινές συνταγές πιστεύω ότι θα ξετρελαθείτε!!!

Αααα Μαράκι για πες εγώ είμαι Αιγώκερος, ο άντρας μου Λέων και η μικρή Κριός!!! Φονικός συνδυασμός?

Όσο για το τσίκνησμα εμείς εδώ έχουμε τις Φουνάρες σε διάφορα μέρη τις πόλης και πάμε και τρώμε και πίνουμε!!!!!

Αυτά τα ολίγα κι από μένα!!!!

Φιλάκια πολλά!!!! :-*:-*:-*

Αυτά τα ολίγα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τσικνοκοριτσα!!!!!!!!!!!!

Χοριακη μαλλον θα κανω τη Δευτερα αλλα μπορει κ αυριο :lol::lol::lol::lol::lol:

θα σας ενημερωσω πάντως!!!!!!!

Μαριεκεν απο τοτε που μετακομισαμε κ αφησαμε τη μεζονετα σωθηκα!!!! Αυτο το πανω κατω με ειχε σκοτωσει.Ημουν κ εγκυος στη μετακομιση οποτε μου ειχε ερθει λουκουμι.Τωρα με το παιδι ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω!

Εγω ειδα σε αυτη την εκμπομπη την τουρτα την αλμυρη κ σκεφτομαι να την φτιαξω.Μου αρεσε αλλα δεν εκανε ωραιο ντεκορ, εγω θα κανω καλυτερο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλη τσικνοπεμπτη σε όλες!!!!!!

εδω βεβαια πάααααλι χιονιζει,θα σκασω,βαρεθηκα να βλεπω ασπρα. ακυρος κ ο σημερινος καφες....ουφ παλι θα μουχλιασουμε μεσα προβλεπω.

αντε σας αφηνω γτ ακομα δεν εβαλα το φαγητο - μπιφτεκακια με πατατες φρουνου παρακαλω :lol::lol: κ θα κανω ρυζογαλο για απογευματινο της μικρης - μας ειπε μπορουμε να δινουμε κ ρυζογαλο κ ανθος αραβοσιτου βανιλια... φιλιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki δεν αμφιβαλλουμε οτι θα κανεις καλυτερο ντεκορ....

ρανια τι εγινε εσκασες μυτη παλι ...? μας θυμηθηκες κοπελια.... ? :lol::lol:

(απο ζηλεια τα λεω γιατι αγιου βαλεντινου μου ηρθε περιοδος...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κωνσταντινος μη με κοροιδευεις :lol::lol::lol::lol::lol: αυτη πηγε και εβαλε κατι μαρουλια και κατι τεραστιες ντοματες απο πανω.Μα το κανεις τοσο ωραιο και το χαλας στο τελος???

Ασε Τεση και εγω εχω βαρεθει μεσα,αλλα οχι λογο καιρου , αντε να βγω λιγο εξω κι εγω να ξελαμπικαρει το μυαλο μου λιγο!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσιαααα!Χάθηκα αλλά ήμουν Θεσσαλονίκη!!!Πήγαμε για ψώνια(ε είπαμε να τα φάμε πρώτα εμείς πριν μας τα φάνε άλλοι!!)Ειδαμε κ την αδερφούλα μου κ τον ανηψούλη μου(5 μηνών)κ περάσαμε τέλεια!! :D Ο μικρούλης μου ήταν πολύ καλό παιδί,ακολουθούσε παντού χωρίς γκρίνιες κ ας νύσταζε καμιά φορά!!

Α μη ξεχάσω Χριστινάκι να τον χαίρεσαι τον γιόκα σου,dolfin και συ να χαίρεσαι τα δελφινάκια σου!

Γιουλάκι καλά αποτελέσματα να έχεις!!Υπομονή μέχρι αύριο!Έχω δυο φίλες που είναι σε φαση εξωσωματικής κ ζω από κοντά τη δύσκολη αυτή φάση.Αχ μακάρι να είναι κ αυτές τυχερές σαν και σένα κ να αποκτήσουν κ ένα κ δύο ζουζουνάκια!

sofouki σήμερα κάνεις αυχενική?Περιμένουμε νέα!!

Ωραία μέρα σήμερα πέριμένω να ξυπνήσει ο αλητάκος κ να πάμε βόλτα με μια φίλη κ τον 20 μηνών γιόκα της!

Φιλιά σε όλες και κάλό τσίκνισμα!!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια κ ΚΑΛΗ ΤΣΙΚΝΟΠΕΜΠΤΗ να χουμε :D εγω τσικνισα κοτοπουλο ρολο κ εδωσα κ στο μικρο να δοκιμάσει !! εχει αρχίσει κ κανει "μιαμ μιαμμμμμ" οταν τρωει κατι κ του αρεσει πολύ :lol:

κ τωρα ριχνει εναν υπνακο :x κατα τα αλλα, ειχα αργησει να του δωσω δικό του ποτηρακι με νερό, δεν το εβλεπα να το αποζητάει κ μονος του κ τελικα εκανα μαλ%κια μου φαινεται... εδω κ δυο μερες που του εδωσα ενα κ του το εχω συνεχεια στα παιχνιδια του διπλα, ΔΕΝ ΜΟΥ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΓΙΑ ΘΗΛΑΣΜΟ !! εχει 2 νυχτες τωρα που ξυπνησε μονο 1 φορα κ μετα σερι ως το πρωί !!:shock:

μακαρι να μην ειναι τυχαίο κ να συνεχιστεί !!

ΕΠΙΣΗΣ : ποσο γαλα πινουν τα παιδακια σας τωρα ;;

--Κωνσταντίνος μη νομιζεις... λογω προσωπικών αρχών δεν εχω μπλεξει ακομα με τετοια σταδιοδρομία κ το κανω ως χομπι... :lol: αλλα πανε πολλα χρονια που διαβαζω ΟΤΙ αστρολογικό πεσει στα χερια μου κ ετσι μαζόχτηκαν οι γνωσεις :lol::lol:

Μαρικέν το χα υποψιαστεί οτι κατι απο Αιγοκερω θα χεις απο το φατσομπούκι ;) εισαι η νοτα λογικής σε ενα σπιτι φλογερό κ συ...ελπιζω να μη σε προδωσει ο ωροσκοπος σου οπως την Τεση

οσο για την Demie κανεις το ιδανικό επαγγελμα για τον ωροσκόπο σου !!! το ειχα ψαξει γιατι κ ο μικρος μου εχει ωροσκ. Διδυμο κ λεει οτι ειναι το πεπρωμενο σας να "διδαξετε αυτα που θα μαθετε στη ζωή" ;):geek: κατα τα αλλα ειστε ολοι πολύ συναισθηματικοί κ ευαίσθητοι στη φαμιλια σας, ε; ολο ζωδια του νερού !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσουδες! Καλη Τσικνοπεμπτη!

Εμεις δεν θα τσικνισουμε πρωτον γιατι no money no honey για εξω και δευτερον σχολαω 11 παρα, που ορεξη μετα για τσικνισμα!

Μαριεκεν η μπομπου σου καλυτερα;

Γιουλακι και Σοφουκι περιμενουμε τις απαντησεις σας εναγωνιως!

Φρογγυ μου ευχαριστω πολυ! Καλα περασατε στη Θεσαλλονικη ε; Απο εκει εισαι η απλα εχεις εκει την αδερφουλα σου λογω δουλειας/γαμου κλπ; Θελω να παω καποια στιγμη να τη γυρισω!

Τεση, Αννουλα, Ντεμι και Κωνσταντινος καλησπερα!

Μαρια+Φωτης Ναι καλε μιλαμε, οχι οτι συνεννοουμαστε παντως! Πιο πολυ αυτο που περιεγραψες στην Αννουλα το σχεση αγαπης-μισους μου κανει για μενα και τον αντρα μου! Εκει που τον λατρευω εκει θελω να τον πνιξω! Κι εκεινος το ιδιο!

Οσο για το μικρο, γκρινιαρης δεν ειναι καθολου, πολυυυυυ επιμονος ομως!

Φιλια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΣΑς ΜΕΡΑ!τι εγινε χτες το τσικνησατε?εμεις πηγαμε στους κουμπαρους μας ψησαμε ντυσαμε και τα μικρα τα οποια παρεπιπτωντως λυσαξανε,και γενικα περασαμε μουρλια!!!!!!!!!!!σοφουκι περιμενουμε νεα και γω κοριτσι λεω οτι θα χεις,οχι απο συμπτωματα απλα μου κολησε η ιδεα....γιουλακι εκανες χοριακη ?μακαρι να εχεις σπορακι στην κοιλιτσα......αν παλι οχι μην μασας!!!!!!!!!!!!μαρακι εμεις ειμαστε κριος εγω υχθεις τα παιδακια μου και παρθενακι ο αντρουλης μου,,,,για πες!!!!!!!!!!!!!!ντεμακι να σου ζησει ο μπουμπουκος.....αληθεια κανενα αλλο μωρακι περπατησε??/εμεις παντος οχι :lol::lol: γαλατακι πινουμε 240mlκαι το αυξησε ξαφνικα...απο 180 με 200 πηγε 240 ακατεβατα.....α!ξεκινησα μποτε μασκες αποτριχωση κτλ σημερα γιορταζω με τον αντρουκι μου κλεινουμε τα 10 χρονια μαζι....ρανια πηρα εσωρουχα!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες καλημέρα!!!!!

Τσικνιστήκαμε???? Εμείς πήγαμε στις φουνάρες που σας είπα χτες και είχε πολύ γέλιο!!!! Κρύο βέβαια αλλά ήταν πολύ ωραία!!!!

Το κοριτσάκι μου είναι μια χαρά!!!! Ευτυχώς!!!!

Gioulaki i cross my fingers for you!!!! Εύχομαι ότι καλύτερο!!!!! ;););)

Σοφούκι το ίδιο και για σένα εύχομαι να πάνε όλα καλά με την αυχενική!!!! ;););)

Maria+fotis εγώ τη θηλάζω μόνο πρωί και βράδυ!!!! Άλλο γάλα δεν της δίνω...

Κορίτσια έχω πάθει πλάκα με αυτή την εκπομπή chef on air, χτες πάλι έφτιαξε κάποιος κανταΐφι με μαλλιά αγγέλου... Τώρα αμέσως θα μπω για να εκτυπώσω την συνταγή!!!!

Αυτά τα ολίγα και σήμερα από μένα!!!!

Φιλάκια πολλά και καλό ΣΚ σε όλες!!!!! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας!κ εμεις χτες το τσικνισαμε για τα καλα!μας βγηκε ξινο ομως.γυρισαμε κατα τη 1,παιρνω το μικρο κ οταν τον εβαλα στην κουνια του εκλαιγε.τον βαζουμε στο κρεβατι μας,ηθελε παιχνιδια.γελουσε,εκανε παλαμακια..του εδωσα χαμομηλι,τπτ..κατσαμε στο σαλονι κ παιζαμε,ωσπου πηγε 3 η ωρα,του εδωσα γαλα κ κοιμηθηκε!!τωρα ξυπνησε απτις 8:30,κατουρημενος παντου.τον αλλαζα πρωι πρωι,κλααααμα!κ τωρα καθομαστε στον καναπε κ ειναι μες στην τρελη χαρα!κ εγω κουτουλαω!αυτος καλα θα κοιμηθει μετα,εγω θα παω για δουλεια...

γιουλακι,αντε πες μας τα νεαααα!!

σοφουκι κ εσυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και βεβαια ρανια μου!!!!!!!!!!να σου πω την αληθεια τετοιες.........εκπληξεις του κανω θεου θελοντος και καιρου επιτρεποντως..... :oops: που ειστε οι υπολοιπες?τι καλο μαγειρευετε σημερις?????εγω παστιτσιο απο χτες εχω και αφου δεν εχω μαγειρεμα παω να πιασω το σιδερο γιατι τα ασιδερωτα μου κλεινουν το ματι απο το απεναντι σκαμπο :lol::lol::lol::lol: μαρια περιμενω προβλεψη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!! χρονιοα πολλα στα παιδακια που γιορταζαν και σε εσας mammys...

δεν γραφω τελαυταια γιατι δεν θα ειμαι και η καλυτερη παρεα... η ψυχολογια μου ειναι στα κατω της..... σας διαβαζω ομως και χαιρομαι που ειστε καλα.

Γιουλακι καλα αποτελεσματα!!! εχω και γω θετικο feeling για τα σπορακια σου!!!

πολλα φιλια!!

ο μπεμπακος μου θα ντυθει οβελιξ.

Τα λεμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...