Μετάβαση σε περιεχόμενο

1α ΓΕΝΕΘΛΙΑ,ΠΡΩΤΑ ΒΗΜΑΤΑ Κ ΝΟΣΤΙΜΕΣ ΤΟΥΡΤΕΣ!


Recommended Posts

μια βροχερη καλημερα απο κερατσινι!!!!!!!!τι κανετε κοριτσια?εγω χαζευω στο pc η μικρη ξυπνησε 7.45και μολις ξανακοιμηθηκε και ο μεγαλος βλεπει παιδικα στην τηλεοραση.........εσεις?τι μαγειρευουνε παλι σημερα?στης 17 κλεινω 10 χρονια με τον αντρουλι μου και λεμε να οργανωσουμε τα δυο μας μια ομορφη νυχτα η μανουλα μου προσφερθηκε και θα μας κρατησει τα παιδια και ετσι λοιπον αρχιζω σκεψεις...... :-? να του παρω αραγε και κατι?εκεινος εκλεισε μου ειπε τραπεζι στο εστιατορειο εκει που μου εκανε προταση γαμου....το αγαπημενο μας μαγαζι,εχει διαφορες κουζινες βιετναμεζικη κινεζικη ασιατικη κτλ,και υπεροχο πραγματικα φαγητο,και τι να βαλω κατι απλο?η κατι πιο συνθετο :) για μετα δεν ξερω τι περιλαμβανει το προγγραμα!!!!!!!!!!!!!!!!! :?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 855
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα!!!Μαρια εχει δικαιο η λολλι κοιταξε το λιγο!!

Μαμμυς αν προλαβαινεις φτιαξε ενα αλμπουμ με φωτο σας απο τα παλια μεχρι σημερα σαν ημερολογιο, γραφε κ σχολια για την καθε φωτο κ πορεια της σχεσης.Με τους δυο σας.Και στο τελος βαλε απο μια φωτο των παιδιων και γραψς "ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ" το κανω καθε χρονο στην επετειο.Την ιστορια της καθε χρονιας,με αποκομματα απο εξοδους τυχον εκδρομες ή αλλα.Μηνα μηνα το κανω.Θα συγκινηθει πιστεψε με.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ξεχαστηκα Χριστινα ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif]

Αντε κ αυριο τα διδυμοδελφινακια!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα γιουλακι πολυ καλο :-bd !!!!!!!!!!μιας και ειναι στην δουλεια τωρα θα παω να βρω τι εχω απο περσι μεχρι τωρα σε φωτο η αναμνηστικα και θα το φτιαξω ..εχω και ενα μικρο αλπουμ με ενα ζευγαρι που φιλιετε στο ηλιοβασιλεμα και θα τα βαλω εκει μεσα.......... [smilie=blob10.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια γλυκά!!!!Νυστάζω....χάλια η νύχτα μας...έχω κουραστεί πια.....

Χρόνια σας πολλά Χριστινάκι!!

dolfin,καλά να περάσετε στο παρτάκι σας!!!

mamys love,πολύ καλή η ιδέα της Γιούλης!! ;) Επίσης μπορείς να φτιάξεις καμιά τούρτα σε σχήμα καρδιάς!

froggy,εγώ του έχω μάθει με παιχνίδι το "δωστο μου" και όταν πιάσει κάτι που δεν πρέπει,και θέλω να αποφύγω τις υστερίες του λέω δωστο μου και μου το δίνει!Μια άλλη λύση είναι να του προσφέρεις κάτι άλλο και να πάρεις το "κακό" από τα χέρια!

Μαράκι,και ο δικός μου όταν ανακάλυψε την τσιρίδα,γινόταν χαμός στο σπίτι!Δεν του πολυέδινα σημασία και το σταμάτησε!

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα!!!ξυπνησα στις 11!!απο περσι ειχα να ξυπνησω τετοια ωρα.κ το καλυτερο...ο μικρος ακομα κοιμαται!!βγηκε off χτες!ξυπνησε κατα τις 9,εφαγε κ τωρα ειναι τεζα!αντε να παμε κανα καφεδακι..εχει τελεια μερα!

χριστινακι χρονια σας πολλα κ καλα!!!

μαμμυς κ εμεις στις 14 κλεινουμε 3 χρονια γαμου!εγω αυτο που θα κανω (ειμαι κ πιο πεζη,κανενας ρομαντισμος),καινουρια εσωρουχα κ φικι φικι!! :oops::oops: χαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ράνια σε ζηλεύω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Θέλω κι εγώ ύπνο..μέχρι τις 9 μου φτάνει αν είναι σερί!!!

Όσο για την επέτειο,μια χαρά θα το εκτιμήσει ο αντρούλης!! :lol:

Εμείς έχουμε βροχή...από χθες το βράδυ!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα να πω τετοια ωρα;;;;

Τι κανετε;

Σεξουλιαρα ΡΑΝΙΑ σε μισω!!!!!!!!!!!!!!!! ~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x( Πρωτον...ξυπνησες στις 11 και μας το λες καταμουτρα!!!!! Και δευτερον εχετε ηλιο;;;;;!!!!;;;; [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif]

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

ΔΕΛΦΙΝΑΚΙ δε νομιζω να εχετε κλαμματα λογω κοσμου.Μαλλον θα κοιτανε γεματα περιεργεια και μετα θα πεσουν ξερα απο τις νεες εικονες!!!! Χιλιες ευχες και απο μενα και να περασετε αξεχαστα!!!!

ΜΑΜΜΥΣ ΛΟΒ ψηφιζω κι εγω την ιδεα του Γιουλακιου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια! πως περασατε το σαβ-κο?? εμεις αρκετα καλα, αν και μας τα χαλαει συνεχεια αυτος ο σκατοκαιρος...ολο βροχη...βροχη... τα νευρα μου πια!! ποτε θα φτιαξουν λιγο οι μερες μα ξαναπιασουμε τις καροτσαδες?? :D:D

ο μικρος ελειπε στης πεθερας μου απο την παρασκευη το μεσημερι και χορτασα υπνο και χουζουρι... :D

χτες βραδυ ημασταν σε μια ταβερνα με τους κουμπαρους μας, εφαγα του σκασμου κ με το που ηρθαμε σπιτι τα εβγαλα ολα!! :shock::shock: εκανα 3 φορες εμετο μεσα στη νυχτα... πολυ ταλαιπωρια... σημερα ομως καλυτερα... ουτε που σηκωθηκα απο τον καναπε... ολη μερα με τις πιτζαμες τριγυρναω..!! τωρα πηγε ο αντρας μου να φερει το μικρακι μας, ευτυχως ειναι κ φρεσκομπανιαρισμενος γιατι αυριο πρωι εχουμε παιδιατρο! ;) αυτα τα νεα μας...απο σεξ... τα θυμαστε καθολου απο περσυ?? απαγορευεται η επαφη τις πρωτες 12 εβδομαδες... :?:?:? και μετα βλεπουμε... αααχχχ.... ρανια δωστου να καταλαβει κ για μας...! :D:D

δελφινακι χρονια σας πολλα κ να περασετε τελεια!!

γιουλακι ποτε θα εχουμε νεα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι, να χαίρεσαι τον μικρό σου!!! Χρόνια του πολλά κ καλά! τυχερό να είναι το παιδάκι σου κ εσείς πάντα γεροί και δυνατοί να το καμαρώνετε! [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif]

Δελφινάκι, να χαίρεσαι τους γιους!!! Αύριο, να είναι μια ξεχωριστή μέρα για τα μικράκια σου! περιμένουμε εντυπώσεις απο τον παιδότοπο! [smilie=occasion13.gif] [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=occasion13.gif]

ααα, τι τέλεια! περιμένω το Σαββατάκι, να κάνω τα γενεθλια του καλού μας! βέβαια, στις 19 είναι, αλλά ας όψεται. θα ήθελα να διευκολύνω μωρέ τους ανθρώπους που θα έρθουν απο πιο μακριά. α! και στις 21 έχει ο μπαμπάς μας. δώρο του ήρθε ο γιόκας! :lol::thumbup:

Μαράκι, το απόγευμα κ μένα τον πιάνει μια ζουρλίτσα, γιατί είναι στη φάση που όλο θέλουν κάτι νέο...μια να περπατάει, μια να σηκώνεται, μια να φάει, μια να κάτσει, ξέρω' γω...

Σας είπα, εμάς πια περπατάει ο Τζορτζίτος μας!!! [smilie=love7.gif]

μαμμυς καλή επέτειο! τέλεια η ιδέα του γιουλακίου!!! αλήθεια, γιουλάκι πότε με το καλό, όπως ρωτάει κ το σοφουκι? σε καμια 10αριά μερούλες θα ξέρεις; άντε, κοριτσάκι, καλή επιτυχία κ σε αυτή την προσπάθεια!!! %%-%%-%%-

σήμερα ψόφησα... αναπλήρωση 9-6... έλιωσα στο μίλα μίλα.... μερικές φορές πολύ θα ήθελα να μην εργάζομαι...και να απολαμβάνω το παιδάκι μου! αλλά πού τέτοια τύχη! :|

πάω για ξεκούραση, φιλιά σε όλες κ καλή εβδομάδα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ !! να χαιρεσαι το μαναρακι σου !!! :x:x:x

αυριο με τα δελφινοπουλα εχει γενεθλια κ ο αντρουλης μου !!! ο τρελος μου Υδροχόος !!!! :x αγαπώωωω Υδροχόους :x !!

καλές επετείους ρανια (σεξουάλαααααα) κ mamys love !!! κ μεις 10 χρονια κλεισαμε στις 7/1 αλλα δεν καναμε τιποτα ιδιαιτερο... μας τρεχει ο τσιχλοΚωνσταντινάκος μας, τα οικονομικά ειναι χαλια...οποτε αρκεστήκαμε σε αγκαλιες - ευχες - αγαπες :oops:

σημερα εβρεχε κ δω Αθήνα, καποια στιγμή απογευματακι εβγαλε ηλιακο, βουτηξα το καροτσι κ βουρ!! βολτιτσα κοντινή κ μου αποκοιμηθηκε ο μπομπιρας :? ευτυχως μονο 40λεπτο :roll:

Αννουλι κ μεις ετσι, σπαστο νανι αλλα καμια φορα μας αλλαζει τα φωτα... οπως χθες, κοιμηθηκε 8 ξυπνησε με κλαματα στις 11, νανι ξανα στις 12 ορθιος στις 4.30 περιπου ως τις 7 !!!! μια ωρα υπνακο ξανα χοροπηδητά ... κοιμηθηκε παλι 12 - 2 περιπου το μεσημερακι κ γενικως σημερα μας αλλαξε τα φωτα με αυτο το προγραμμα υπνου !!! :twisted: τωρα αποκοιμηθηκε κ ευχομαι να παει καλα το αποψινο βραδυ (δηλαδή να σηκωθει κανα 2 φορες για γαλατακι κ νανι γρηγορα) ..

μας τα πρηξε κ η τιβι σημερα με τα πολιτικά... ποιον κοροϊδεύουν ;;;;;;!! διακοπτουν κ την τρελή κωμωδία :twisted: Ζοχαν :D !!

για την τσιρίδα ευχομαι να ειναι φαση κ να περάσει...κ γω δεν δινω σημασία για να μην το παρει για παιχνίδι :roll: για να δουμε... παντως σημερα παρατηρησα οτι στο τσουτσουνελι του ηταν ΠΟΛΥ κοκκινος !!! ενω χθες δεν ειχε ουτε υποψία συγκαματος...!;;! τον πλακωσα στο λαδακι να μας περασει συντομα... μηπως ηταν απο αυτό ;; θα δουμε...

ΦΙΛΙΑ Κ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΤΣΟΥΠΡΕΣ !!

ΥΓ: Σοφούκι με το νεο τικερ ;););) καμάρι εεεεε ;;; χιχι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααα, επιτελους ηλιος....!

χριστινα χρονια πολλα για χθες, ντολφιν να χαιρεσαι τα ζουζουνακια σου....!

και με το καλο ρανια κ μαμυ για την επετειο σας....

γενεθλια κ μεις δεν θα τακανουμε την μερα που τα χει .... :roll: γιατι πεφτουν τριτη κ τους περισσοτερους δεν θα τους βολεψει γιατι θα εχω καλεσμενους κ με μεγαλα παιδια, οποτε διαβασματα κτλ... κ θα τα κανω κυριακη 4/3... (ηταν η μερα που ειχα κλεισει ραντεβου να γεννησω αλλα κ ο δικος μου δεν κρατιοταν...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!

Δελφινοπαιδα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!

Να ειναι γερα τα αγοροδιδυμακια της παρεας μας κ να τα χαιρεστε οι γονεις!!!!!

Αποτελεσματα θα εχουμε σε μια εβδομαδα, η οποια δεν περναει κ πολυ ευκολα βεβαια :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσια??? τι θα γινει με αυτον τον καιρο???? εχω εκνευριστει...

σημερα κανονικα ειχαμε ραντεβου με τον παιδιατρο αλλα με τετοιο καιρο, μειναμε μεσα και το ακυρωσαμε. θα παμε την πεμπτη το απογευμα τελικα. γενικα δυσκολη μερα θα ειναι η πεμπτη. το πρωι εχω υπερηχο, το απογευμα παιδιατρο και το βραδυ εννοειται ταβερνακι αφου ειναι τσικνοπεμπτη!!! :D:D ευτυχως θα εχω εδω την πεθερα μου 1-2 μερες και θα ξεκουραστω λιγο παραπανω... :D:D

αχχ ρε κοριτσια... με εχει πιασει μια γωνια για το φυλο του μωρου.... δεν το περιμενα... :oops::oops:

στην αυχενικη ισως δουμε κατι εεε??? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ πιθανο να δειτε Σοφουκι μου.Αληθεια τι θα προτιμουσες τωρα στο δευτερο? ;)

Μια αγοριστικη παρεουλα η μια ζουζουνα για αλλαγη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααχχχ δεν ξερω ρε γιουλακι... πραγματικα δεν ξερω... :?:?:?

απο τη μια λεω καλυτερα αγορακι. τα εχω ολα ηδη ετοιμα κ δε θα χρειαστω τιποτα εξτρα. επειτα, νομιζω θα ειναι καλυτερα κ για τον νικολα μου να ερθει ετσι η κατασταση. θα μεγαλωσουν σαν διδυμακια, θα πηγαινουν παντου μαζι και τετοια. ο αντρας μου με τον αδερφο του εχουν 13 μηνες διαφορα!!! η πεθερα μου (που μεγαλωσε 3 γιους ολομοναχη :shock: ) ειναι ενθουσιασμενη και λεει οτι ειναι καλυτερα ετσι...

απο την αλλη τωρα... ενα κοριτσακι... δεν ξερω μωρε... ειναι αλλο πραγμα...

παντα δηλαδη ελεγα οτι αν εχεις ενα κι ενα ειναι οτι το καλυτερο...

δεν ξερω... γερο να ναι τελικα κ οτι να ναι!!!

εσυ γιουλακι αν πρωτα ο θεος πανε ολα καλα, τι σκεφτεσαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλακι, Αννουλα, Ρανια, Ντεμι, Μαρια+Φωτης,Κωνσταντινος και ολα τα κοριτσια, ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P

Φωτο απο χθες εχω στο προφιλ μου γιατι δεν ξερω πως να τις βαλω εδω!

Να ζησουν τα διδυμοδελφινακιαααααααα!Να ειναι γερα και να τα καμαρωσετε οπως επιθυμουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι εννοεις τι σκεφτομαστε απο φυλο εννοεις?

καλε εδω εμεις δεν μαθαμε ουτε το πρωτο τι ηταν.Ουτε που με νοιαζει να σου πω την αληθεια. Ολη αυτη η κασταση που περασα και που περναω τωρα μονο ενα γερο μωρο με ενδιαφερει να ερθει.

παλια που δεν ηξερα ελεγα θελω να κανω 3-4-5 παιδια μπερδεμενα.Τωρα θελω παλι πολλα παιδια παρα πολλα αλλα ο Θεος τελικα ειχε αλλα πλάνα για εμας, οποτε το μονο που ζηταω ειναι ενα παιδακι γερο.Γιατι αν τολμισω να σκεφτω λιγο παραπανω αισθανομαι αχαριστη.

Χαιρομαι πολυ ομως οταν ακουω μανουλες να κανουν σχεδια για το φυλο,τα δωματια και ολα τα υπολοιπα γιατι κανονικα ετσι θα επρεπε ;)

Η αληθεια παντως ειναι πως κ κοριτσακι να σας ερθει παλι μαζι θα μεγαλωσουν.Και ο αντρας μου κ εγω με τα αδερφια μας εχουμε 17 μηνες διαφορα κ ειμαστε μια"γροθια".Παρολα που και οι δυο εχουμε κοριτσια.Τα πρωτα παιχνιδια των παιδιων ειναι τοσο ιδια που δεν θα εχουν προβλημα.Ασε που ο Νικολας θα ειναι ο "Μεγαλος" προστατης της αδερφουλας ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια + Φωτης μην ανησυχεις, ψαξτο λιγο, μπορει κατι να τον ενοχλει, αν ομως το εχει βρει απλα παιχνιδι, λογικα θα του περασει συντομα!

Να χαιρεσαι τον καλο σουυυυ!!!!!!!!!!

Ρανια μου εμας μας εχει βγει πολυυυυ ξενυχτης, ντουρασελ, βασικα μαλλον μοιαζει στη μανουλα, δεν τον ενοχλει το ξενυχτι, αλλα το πρωινο ξυπνημα, ετσι ακριβως ειμαι κι εγω!Καλη επετειο να εχεις με τον αντρουλη σου και το δωρο σου ειναι ΜΙΑ ΧΑΡΑ! Θα το εκτιμησει δεοντως, ειδικα τωρα με το μωρο ειναι δυσκολο να βρεθεις μονη σου μαζι του συχνα, οποτε...

Φρογγυ μου δεν νομιζω να σου γινει τερατακι! Απλα φαση περναει, οπως ολα τα μικρα ταρζανακια μας!

Παντως ειναι τοοοοοσοοοο γλυκα, ακομα και οταν κανουν αταξιες!!! Εγω ειμαι χαζομαμα η ειναι πανεμορφα ακομα κι οταν κλαινε;; :oops:

Δελφινακι μου περιμενω νεα και φωτο απο το παρτυ. Μασκε θα ειναι;

Μαμυ'ς λοβ, να τα ΧΙΛΙΑΣΕΤΕ μωρε τα χρονια και να εισαι αγαπημενοι και ευτυχισμενοι!!!!Ακουγεται υπεροχο το ολο σχεδιο, να περασετε τελεια, να ξεφυγετε λιγακι, να χαρειτε την αγαπη σας!

Γιουλακι η ιδεα σου ειναι ΤΕΛΕΙΑ! Θα τη χρησιμοποιησω κι εγω, μια που τελευταια τα παμε σκατα με τον αντρουλη μου, μπας και εκτονωσει λιγο την ενταση...βεβαια δεν προλαβαινω για αυριο που ειναι 14/2, αλλα καλυτερα στο ασχετο...

Αντε ρε κοριτσακι να φυγει κι η εβδομαδα και να μας ερθεις με καλα νεα!

Αννουλα μου τι κανετε; Γιατι ειχατε δυσκολη νυχτα, δεν κοιμοταν το μωρο;

Καλησπερα Λολιποπ! Καλα ειστε;;;

Ντεμι μου καλησπερα! Ποσο σε νιωθω να ηξερες! Αλλα αυτα ειναι ονειρα θερινης νυχτος, σημερα και δουλευεις και δεν βγαινεις οικονομικα, το θεατρο του παραλογου! Αντε καλα βηματακια στο μωρο, να το φυλαει ο Θεουλης πιο πολυ ακομα τωρα!

Σοφουκι μου σε εχει πιασει η γνωστη λαιμαργια ετσι; Δεν πειραζει, μονο που μετα ταλαιπωρεισαι με τη δυσπεψια, τα ψιλοθυμαμαι! Κι αυτο για το σεξ το θυμαμαι. Μα ειμαστε κι εμεις τρελες η ατυχες; Οταν δεν μπορουμε να το κανουμε τοτε λυσσαμε, τοτε το θελουμε περισσοτερο, στην εγκυμοσυνη και στην περιοδο! :shock: Ισως βεβαια, φταινε κι οι ορμονες που ειναι στα υψη!

Εμεις περασαμε πολυ ομορφα, ειχαμε αρκετο κοσμο, αλλα δυστυχως κανενα παιδακι δεν ντυθηκε αποκριατικα, μονο ο μπεμπουλης μας ντυθηκε σεϊχης! :(

Ομως, το καπελο δεν του πολυστεκοταν, ζεσταθηκε κιολας με τοσο κοσμο και του τα εβγαλα αφου κανενα αλλο παιδακι δεν φορουσε. Το σπιτι βεβαια ηταν βομβαρδισμενο το πρωι απο τα πιτσιρικια, ευτυχως ειχα χρησιμοποιησει μονο πλαστικα πιατα και ποτηρια για ολους και δεν ειχα λαντζα!!!

Οσο για την ψυχολογια στο ναδιρ! Αυτα που ζουμε δεν γινονται! Νομιζω οτι βλεπω ταινια!Ας μην βαραινω ομως το κλιμα εδω...

Φιλια σε ολες και στα ζουζουνια σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσοπουλα!!δελφινακι να τα χαιρεσαι!!!!καλοτυχα κ γερα να ειναι!

χριστινακι εμεις δεν πρεπει να ειμαστε "φιλες" στο fb..στειλε μου πμ να σε βρω.

σοφουκι,ωραια!θα ειναι κοντα κοντα,θα ξεπεταχτουν μαζι.οτι φυλο κ να ειναι.εγω παντως λεω αν ξαναμεινω εγκυος πως δεν θα ηθελα να μαθω το φυλο.δεν με ενδιαφερει.γερο παιδακι κ τπτ αλλο.(αν κ θα προτιμουσα αγορι ;) ).

γιουλακι αντε να περασουν οι μερες να μας πεις τα ευχαριστα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα, τι μου κάνετε?

Χαθήκαμε!!!!!! Έχω να μπω και γω δεν ξέρω πόσες μέρες!!!! Είμαι λίγο πνιγμένη βασικά αυτές τις μέρες και δεν προλαβαίνω!!!!! Σας έχω χάσει εντελώς!!!! Δεν προλαβαίνω ούτε να σας διαβάσω, αλλά απ' το λίγο κατάλαβα να λέτε για τα δεύτερα ζουζούνια και για το χορό των γενεθλίων που ξεκίνησε!!!!!!

Λοιπόν Χρόνια πολλάααααααααααα σε όσες γιορτάσανε τα πρώτα γενέθλια των μπουμπουκιών τους!!!!!

Και όσο για το τι θα είναι το δεύτερο ΥΓΕΙΑ πάνω απ' όλα και ότι θέλει ας είναι!!!!!!

Η δικιά μου τώρα 2 μέρες μου έχει κόψει το μεσημεριανό και δεν ξέρω το λόγο!!!! Σήμερα βέβαια μου φταρνιζότανε το πρωί και μάλλον μας περιτριγυρίζει κρυωματάκι!!!! Μπορεί βέβαια να είναι και από τα δοντάκια της γιατί τώρα τελευταία το χέρι της το έχει συνέχεια μέσα στο στόμα!!!!

Της πήρα στολές!!!!! 2 της πήρα γιατί έχουμε να πάμε σε πολλά Party!!!!! Η μια είναι Αγελαδίτσα και η άλλη είναι Μαϊμουδάκι!!!! Όταν της τις φόρεσα βέβαια έκλαιγε αλλά ευελπιστώ ότι την Κυριακή θα της αρέσει!!!!!

Αυτά ήταν τα νέα μας εν συντομία!!!!!!

Φιλάκια πολλάααααα!!!!!!! :-*:-*:-*:-*

Ελπίζω να μην με ξεχάσατε γιατί θα κλαίω!!!!!! :((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρανια μου εγω δεν εχω φατσοβιβλιο, για αυτο δεν τα λεμε απο εκει.

Marieken ευχαριστω για τις ευχες! Περαστικα στη μπουμπουκα σου, δεν πιστευω να ειναι τιποτα! Ομορφες πρεπει να ειναι οι στολες, αν τις βαλετε δειξε μας καμια φωτογραφια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι στο "ναδίρ" ;;;; μηπως εισαι κ συ φιλος της αστρολογίας ;;; εεεε;;; :mrgreen::mrgreen:

εμενα παντως το ναδιρ μου ειναι στον Ταύρο χιχι :lol: κ τελευταια εχω παθει εναν αποσυντονισμό να το πω;; ενα νταουνιασμα να το πω ;;; σημερα εβγαλε μια ωραια λιακαδιτσα ...ΜΟΥΡΛΙΑ :x

αλλα αισθανομουν τοσο κομματια που δεν πηγαμε πουθενά...μακαρι να κανει κ αυριο να τον βγαλω :roll:

---ευχαριστώ κ για τις ευχές :D:x εφτιαξα μια τσιζκεικ κ μια σοκολατενια τουρτιτσα (κλασικά Γιωτης απο σουπερμαρκετ, αλλα μαλλον μονοι μας θα τις φαμε καθημερινή που επεσαν τα γενεθλια :? )

Demaki η σειρα σας τωρα ε;;! περιμενουμε εντυπωσεις ! ;)

πωπωω βρε κοριτσια παντως το λαδακι -λιτό κ απεριττο- κανει ΘΑΥΜΑΤΑ...χθες ηταν κατακοκκινο το τσουτσουνελι κ σημερα περδίκι !!!! τι σου ειναι η φυση...απλα κ φυσικά πραγματα βρε παιδί μου...

καλα Σοφουκι με τοσες ανακατωσούρες απο τοσο νωρίς, μπορεις να αρχισεις να τα βλεπεις ολα ΡΟΖ...παμε κ στοιχημα οτι εχεις κορη τουτη τη φορά !! αντε με το καλό :mrgreen:

Εμεις ρανια μου παρεού ε; για αγορι ΚΑΙ το δευτερο ;);)

demie δεν σε ξεχνώ !! απο ανοιξη μαζί ! ;) --χαχαχαχα :lol:

κοριτσια καλή ξεκούραση !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσοπουλα...? μαρακι μου να χαιρεσαι τον φωτη... ο δικος μου συζηγος εχει την πεμπτη γενεθλια...(ετυχε τσικνοπεμπτη)... ! πολλα υδροχοακια κ ιχθυακια μαζευτηκαν τελικα ;)

γιουλακι οκ με συγκινησες πρωι πρωι.... επιασες φλεβα που λεμε... εμεις που δεν δυσκολευτηκαμε να πιασουμε μωρακι τα βλεπουμε τελειως διαφορετικα που ωρες ωρες νιωθω οτι γινομαστε αχαριστες....! ολα καλα θα πανε μην ανησυχεις εχω καλο feeling :x:x:x ... αλλα κ στην αλλη περιπτωση δεν θα το βαλετε κατω... αποδειξη ειναι το εβελινακι !

χριστινακι τις φωτο που τις βλεπουμε?

εγω τελικα θα τον ντυσω πριγκιπα... μου την εδωσαν την στολη κ στην αρχη δεν μου καλο αρεσε αλλα οταν του την δοκιμασα ξετρελαθηκα , θα ανεβασω φωτο fb.... και της κορης βεβαια που θα ναι τσακπινα χανουμισα...! το σαββατο θα παμε σε αποκριατικο παρτυ που διοργανωνει ο συλογος του παιδικου κ την αλλη τεταρτη ο συλλογο του νηπιαγωγειου κ λεω να την παω κ στα δυο... το γιο μαλλον σε ενα απ τα δυο...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...