Μετάβαση σε περιεχόμενο

1α ΓΕΝΕΘΛΙΑ,ΠΡΩΤΑ ΒΗΜΑΤΑ Κ ΝΟΣΤΙΜΕΣ ΤΟΥΡΤΕΣ!


Recommended Posts

καλημερα φιλενάδες!!!!!!!!τι μου κανετε???????

ρανια αυτο με το αυτι κ το μαλλι το κανει κ η δικια μου οταν νυσταζει κ γενικα οταν κουραζεται :lol::lol::lol: πλακα εχει :lol::lol:

αληθεια τα γενεθλια θα τα κανετε σπιτι ή σε παιδοτοπο? εγώ αν αποφασισω να τα κανω κ να καλεσω κ οσους μας καλουν τοτε μαζευομαστε πανω απο 30 ατομα , πραγμα απαγορευτικο για να γινουν στο σπιτι,θα γινει χαος!!!!!!Αν παμε σε παιδοτοπο θα ξοδεψουμε αρκετα κ δεν θα καταλαβει κ κατι τομωρο...μμμμ ....προβληματιζομαι.

όσο για το σιδερο κι γω το σιχαινομαι αλλα σιδερωνω τα παντααααα!!!!!!!η μανα μου με βριζει :lol::lol: σεντονια , παπλωματοθηκες,βρακια ακομα κ τα ξεσκονοπανα :lol::lol::lol: κ τωρα που μιλαμε με περιμενουν στο δωματιακι 2 δικα μας κ δυο της μικρης.σημερα θα τα κανω οπωσδηποτε...απλά το πιο σπαστικο απόλα ειναι να τα βαζεις στην θεση τους ...ανοιξε ντουλαπα κλεισε ντουλαπα, ανοιξε συρταρια κλεισε συρταρια αει σηχτηρ.

δεν μου λετε κορασιδες αγορες μεσω ιντερνετ κανετε?σαυτα τα διαφορα σαιτ που διαφημιζονται κ facebook κ παραγγελνεις κ ερχονται μετα απο λιγες μερες αντικαταβολη. μεχει πιασει μια μανια ειναι αληθεια κ αυτοι βγαζουν συνεχεια καμπανιες καθε 2- 3 μερες και βλεπεις κατι ωραιο που εχει ας πουμε 85 ευρω κ το πουλανε 25....ε λεω ευκαιρια κ να παραγγελνω και να εγκεφαλικο ο αντρας μου...ο δε κουριερ εχει παθει πλακα... :lol::lol: μαλλον εχω εθιστει :roll::roll::roll:

αντε φιλουρες θα τα ξαναπουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 855
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα!δυσκολη νυχτα η χτεσινη..ξυπνημα ανα 10λεπτο κ κατα τη 1 για κανα μισαωρο κλαμα..κ κλασσικα,τωρα κοιμαται το πουλακι μου! :twisted::twisted:

ευκαιρια,εβαλα κ εγω ενα πλυντηριο..για σιδερο κ εγω το αποφευγω οοοσο μπορω!εννοειται πως δεν σιδερωνω σεντονια,πετσετες,βρακια κ τα συναφη!κανα παντελονι(σπανια) κ τα πουκαμισα πουλοβερ του αντρα μου.κ φοραει ποοολυ πουκαμισο ρε γμτ..

τεσακι κ εγω εχω ενα κολλημα με τις παραγγελιες απο ιντερνετ.ebay μπαινω.παιρνω συνεχεια διαφορα για τη δουλεια μου,στρας για νυχια,λιμες,διαφορα διακοσμητικα κ τετοια..τωρα εχω σταμπαρει κατι φορεματακια.λεω να το ρισκαρω..θα βαφτισουμε την ανοιξη τη μπεμπα απο τα διδυμακια φιλων κ μεχρι τοτε θα εχω χασει κ κανα κιλο(ελπιζω),οποτε λεω να παρω απο εκει τπτ.

μαρια κ εμενα ο μικρος 2-3 μερες τωρα,αν τσαντιστει μου τσιμπαει δυνατα το μπρατσο κ ψιλοφωναζει!κοιτα λεω το σκατο που εχει κ νευρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια..... διαβαζω , διαβαζω κ τελειωμο δεν εχετε :lol:

λοιπον αννουλα τι κιλα ειναι αυτα ...? ποσο υψος εχεις αν επιτρεπεται? κ γω πηρα 2 κιλακια (απο 56 εγινα 58)

κ θα ηθελα να τα χασω αλλα δεν το κοβω γτ με το φαγητο κ τα γλυκα εχω αριστες σχεσεις!...

παλαμακια εμεις ρανια εχουμε καιρο πολυ που κανουμε (επιτελους σας περασαμε σε κατι) :lol:

ντεμι μου μπραβο για το δοντακι.... τωρα θα αρχισει να τα βγαζει μαζεμενα ;)

κ μεις θα χουμε πολυ κοσμο στα γενεθλια γυρω στα 30 ατομα, αλλα θα τα κανω στην καφετερια - μπαρ που εχουμε, αλλα πεφτει μεσα στην νηστεια οποτε θα πρεπει να χω κ νηστισιμα :roll: , σιγουρα μια σπανακοπιτα (νηστισιμη) , πιτσακια , τυροπιτακια, λουκανοπιτακια, σκατζοχοιρο με καλαμακια απο λουκανικακια κ κεφτεδακια (πηρα απο το ικεα, εχετε δοκιμασει? ειναι μουρλια) κ κανενα γλυκακι νηστισιμο γι αυτους που δεν θα μπορουν να φανε τουρτα.. χυμουδακια για τα παιδακια , κ τουρτα πιθανον με θεμα την φαρμα των ζωων! αυτα εν ολιγης!

απο θεμα υπνου ευτυχως ο δικος μου εχει στρωσει....! φτου - φτου μην τον ματιαξω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!

Τεσακι κ εγω στο σπιτι λεω να τα κανω.Ειχα σχεδια αλλα αν πανε καλα τα πραγματα κ εχω θετικα αποτελεσματα δεν ξερω κατα ποσο θα μπορεσω να ασχοληθω.

τα αυτακια της και τα μαλλακια της κ η δικια μου τα τραβουσε οταν νυσταζε,αλλα τωρα το εκοψε.Μονο τα ματακια της τριβει.επισης επειδη δεν θελει πιπιλα παρα μονο οταν κοιμαται.Εχω αναμεσα στα παιχνιδια της μια πιπιλα χυμα.Οταν δω οτι την βουταει κ τη βαζει στο στομα καταλαβαινω οτι ηρθε η ωρα.

Απο το νετ κ εγω ψωνιζω αρκετα.Τα περισοτερα για το μωρο απο εκει τα πηρα.Θηλαστρο,τσαντα αλλαξιερα,πιπιλες με το ονομα της για τη βαφτιση,ρουχαλακαι κτλ.

Επισης επειδη η βαφτιστηρα μου κ η αδερφη μου μενουν εκτος.Τα παραγγελνω απο το νετ και δινω διευθυνση αποστολη εκει.Στις σημειωσεις γραφω να μην στειλουν την αποδειξη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεχασα να σας πω.... τον ξεκινησα ψαροσουπα χθες κ την εφαγε ολη , μιαμ, μιαμ.....!

εκτος απο μπακαλιαρο τι αλλο μπορω να βαλω χωρις πολλα αγκαθια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα μου ειπε και ψημενη τσιπουρα ή λαβρακι. δεν ειναι αλλεργιογονα και εχουν αρκετο κρεας.

Γλωσσα μου ειπε οχι ακομα γιατι φερνει λιγες αλλεργιες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα ομορφες!

Μαρια+Φωτης εισαι ΠΑΡΑ πολυ τυχερη που μαγειρευει ο αντρας σου, κολοτουμπες θα εκανα να μαγειρευε ο δικος μου! Αχχχχ!

Εμας οταν δεν γινεται το δικο του τσιριζει για λιγο και ψευτοκλαιει και μετα σταματαει, αλλα δεν πτοειται, παει να ξανακανει το δικο του, δεν ειναι καθολου γκρινιας αλλα πολυυυυ επιμονος!

Ντεμι μου, εκανες τοσα γλυκα για 2 δοντακια; Αμα πει πρωτη φορα ΜΑΜΑ τι θα κανεις, τραπεζι; :lol::lol::lol: Παντως απο την περιγραφη μου τρεχουν τα σαλια και εννοειται οτι δεν υπηρχε περιπτωση να φαω ενα κομματακι; ενα; ενα=κανενα!!! :mrgreen:

Γεια σου βρε Τεση! Καλα πλακα κανεις, σιδερωνεις τα ξεσκονοπανα;; :lol:

Εγω σε παιδοτοπο ηθελα γιατι εχουμε πολυ κοσμο, αλλα ο συζυγος ουτε να το ακουσει! Θα παθει πονοκεφαλο λεει με τοση φασαρια! Τωρα που θα γινει το σπιτι μας παιδοτοπος να τον δω μετα τι θα λεει, αλλα ακουει;-δεν ακουει!

Κωνσταντινος καλησπερα! Αυτο το σκαντζοχειρακι δηλαδη το πουλανε ετοιμο και το ψηνεις; Καλη ιδεα!

Γιουλακι μου, ποτε με το καλο θα μαθεις;; Η ζουζουνιτσα σου τι κανει;

Εγω απο νετ δεν εχω ψωνισει, μονο μια φορα ενα βιβλιο, γιατι δεν εχω καρτα πιστωτικη, αλλα αν βρω κατι καλο με αντικαταβολη θα το παρω! Απο ποια σαιτ παιρνετε εσεις;

Φιλιαααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον χριστινα αστα τα σιδερωνω γτ τα θελω ωραια στην θεση τους,συρταρια κλπ.

σαιτ για ψωνια :lol::lol::lol: θα με βριζουν οι αντρες σας :lol::lol::lol:

www.melinamay.com

www.brandsgalaxy.gr

www.stilago.gr

κολλημα με παπουτσια... www.myshoe.gr k alla pollaaaaaaaa

κωνσταντινε εγω παιρνω περκα φιλετο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλαααααα Χριστινάκι ωραια τα νοστιμα φαγητά αλλα πανε κ καθονται μετα τα κιλα αστα να πανε...

εντομεταξύ πετυχε κ μενα που δεν ειμαι καθολου απαιτητική...θα μπορούσα να ζησω τρωγοντας μονο κρεατικά (σχαρας !!!) κοτοπουλο, μπριζολα... :D γεμιστα, μουσακαδες κλπ οκ νοστιμα αλλα ψιλοχεστηκα... :lol::lol:

καλα με το σιδερο παντως του μικρού, ηταν καλή ευκαιρία κ πήραμε στεγνωτηριο που ειναι θαύμα ! ειδικα αυτες τις μερες που κανει παλιοκαιρο ;! ουτε που με νοιαζει αν λερωνεται κ ποσο... :D

σημερα εφτιαξα πιτα με γλυκια κολοκυθα + ανθοτυρο... δεν ξετρελάθηκα... :roll:

θα προτιμουσα ....κοτοπουλο χιχι ...

απο γκρινια συνεχιζει ακαθεκτος... μιλαμε για ηθοποιάρα ε;! κλαιει γινεται κατακοκκινος απο την πιεση που βάζει κ τα νευρα του κ μολις τον παρεις πχ αγκαλιά ΓΕΛΑΕΙ !!! κ να φανταστειτε οτι εγω εχω καιρο (μηνες) που τον σηκωνω αγκαλια μονο για τα απαραιτητα... οχι για "βολτιτσες" μες στο σπιτι... αλλα τον παιρνει ο Φωτης κ ο πατερας μου (αφου αντεχει καλυτερα η μεση τους!) κ ετσι φαινεται κακομαθαινει... αλλα στην ωρα του φαγητού ;;;;;; εκει που τρωει 3 - 4 μπουκιες κ φαινεται οτι πειναει, ξαφνικά σουφρωνει τα μουτρακια του, παταει μια τσιριδα γκρινιας, τριβει μουτρα κ μετα απο λιγο ξανατρωει την επομενη μπουκια... :shock:

αυτο τωρα ;;;;

καλα εχουμε συναχι και φαινεται οτι τον τρωνε τα ουλα του παλι, αλλα τι περιεργα ειναι αυτα ;;

τε σπα...

εμεις απο παρτυ γενεθλιων μαλλον πολύ στενα κ οικογενειακά απλα κ με αγαπουλες μονο, αλλα σιγουρα θα κανουμε μεγαλο νταβαντουρι στην πρωτη μας εορτή :D μετα τη νηστεια δηλαδή :mrgreen: αρνι στη σουβλα κ δεν συμμαζεύεται (δευτερη Πασχαλιά YEAH !!!!)

:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας διάβαζα αλλά δεν προλάβαινα να γράψω! :?

Αννούλα να σου ζήσει το αγορίνι σου!Μ α τι γλύκας που είναι!

Demie μεγειά το δοντάκι,ε όχι που θα μενε φαφούτης!

Α εμένα δεν κάνει παλαμάκια ο τεμπελχανας ,κανει όμως συνέχεια τον γάιδαρο,με το που πεις "γαιδουράκι"αρχίζει..

Από κιλά ξεκίνησα εγκυμοσύνη 55,5 έβαλα 13 κιλά κ είμαι 52,5,να σημειώσω ότι έχασα άπειρο βυζί μετά το θηλασμό :evil: απλά μέχουν πρηξει να βάλω κανένα κιλό,έκανα κ εξετάσεις θυροειδή μπας κ αλλά τπτ τέτοιο..τεσπά

Ιντερνετικές αγορές ειμαι εθισμενη το ομολογώ!!λατρευω αμαζον!! :D έχω κάνει σούπερ αγορές!ράνια μου δεν έχω ρισκάρει ακόμα ebay,δεν το εχω καταλάβει ακομα,μπορείνα χρειαστώ τα φώτα σου αν το επιχειρήσω!

ΣΊΔΕΡΟ??το μισώ!Οκ δε σιδερώνω κ πολλά λόγω στεγνωτηρίου αλλά δεν ξέρω τι κάνω λάθος κ μου έχουν μαζέψει αρκετα ρουχαλάκια :o:roll:

Κοπελίτσες καληνύχτα κ φιλάκια πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

good morning girls... τι κανετε?

γιουλακι γτ ψητο το ψαρι? δεν το κανεις ψαροσουπα?

φρογγυ οντως το στεγνωτηριο τα μαζευει λιγουλακι τα ρουχα... αλλα νομιζω οτι ειναι στην ποιοτητα του ρουχου αν ειναι να μαζεψει θα μαζεψει κ μονο στο πλυντηριο δλδ....

αννουλα οταν λεω σκατζοχοιρο τι εννοω: θα ψησω τα κεφτεδακια θα περασω σε καλαμακι δυο κεφτεδακι κ στην μεση λουκανικακι (τα μικρα) κ 2 κυβακια κιτρινο τυρι , θα παρω στρογγυλο ψωμι κ θα καρφιστωσω πανω τα καλαμακια ;) περιπου ετσι δες φωτο απλα εγω θα κανω πιο ενισχυμενο με καλαμακια (αντι για οδοντογλυφιδες!

http://massakouzina.blogspot.com/2011/0 ... st_19.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα. Οχι κ ψαροσουπα, απλα σαν εναλλακτικη οταν ρωτησα τι αλλο να δωσω της ειπα "Επειδη τρωμε συχνα ψαρι στο σπιτι κ συνηθως μεγαλα τσιπουρες κ λαβρακια μπορω να της δωσω απο το δικο μου?" Και μου ειπς φυσικα ειναι κ πολυ υγιεινο.Απλα λεει προτεινουν μπακαλιαρακι κ ψαροσουπα γιατι ειναι κ πιο οικονομικο.

Τι κανετε?????????????

Εχω τοσες ιδεες για μενου αλλα δεν ξερω αν θα τα καταφερω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηρε καμια το βιβλιο του Λαζαρου απο τον τηλεθεατη??? Δεν το προλαβα και θα εχει μεσα ωραια πραγματα φανταζομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα γιουλακι δεν το πηρα το βιβλιο....

ομως σχετο ψαρακι λογικα δεν θα φαει μεγαλη ποσοτητα για να χορτασει ... ετσι δεν ειναι? :roll:

τον δικο μου τον ξετρελανε το ψαρακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια! πως πατε?? εμενα τα συμπτωματα καλα κρατουν ακομα και νιωθω ηδη εξαντλημενη...

η βδομαδα που μας ερχεται ειναι γεματη τρεξιμο και γιατρους. παιδιατρο ο νικολας, εξετασεις αιματος εγω, μετα υπερηχο και μετα ολο το πακετακι στο γιατρο μου να δουμε πως παμε.. μεθαυριο μπαινω στην δεκατη βδομαδα... αντε παλι ξανα το ιδιο αγχος για αυχενικη κτλ... τα μισα ουτε που τα θυμαμαι... αυχενικη 12-13η βδομαδα δεν καναμε?? :?:? τελος παντων...

και ο δικος μου οταν νυσταζει ξυνεται ολοκληρος και τραβαει αυτια και μαλλια... πλακα εχει...

αντε ρε γιουλακι να εχεις κι εσυ ευχαριστα... να εχω κι εγω παρεα...

τα γενεθλια μας θα τα κανουμε σε παιδοτοπο ενος ξενοδοχειου, γιατι ειμαστε γυρω στα 40 ατομα μαζι με τα παιδακια κι εγω ετσι που σερνομαι, αποκλειεται να τα κανατφερω...

απο τιμες εχετε ρωτησει τι παιζει? εμενα μου ειπαν 5 ευρω για τα παιδακια (5 τεμ. φαγητου+χυμος+νερο) και 7 ευρω για τους μεγαλους (7 τεμ. φαγητου+καφες ή χυμος+νερο). επιβαρυνομαι επιπλεον τους φυσικους χυμους αν καποιος παραγγειλει και φυσικα οτιδηποτε αλκοολουχο. καλα μου ακουστηκαν ειναι η αληθεια αν σκεφτιες οτι σε γιορτη του αντρα μου πριν τα χριστουγεννα, δωσαμε κανα 300 σουπερ μαρκετ και ημασταν οι μισοι... :?:? τι λετε κι εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκου !!!!τσα!!!!!να με και γω,αυτο ειναι το καινουργιο μας παιχνιδι κρυβεται στην κουρτινα και οταν την τραβαει η που της λεω τσα και ξεκαρδιζετε η που το λεει το τα!!!μονη της,επισης απο γκρινια αλλο τιποτα πολυ πονο πρεπει να τρβαει το μαναρι μου με τα δοντακια της εχουμε 2 κατω τα ουλα επανω εχουν γινει τουμπανο και τα ατιμα δεν σκανε μυτη,,,αφηστε που εχουν πρηστει και τα διπλανα απο αυτα που εχουν βγει τα κατω και βαζει οτι βρει στο στομα της και το δαγκωνει με μανια και καμμια φοραεκει πο δεγκωνει γκρινιαζει κιολας ,ευτηχως που παιρνουμε και κανενα ντεπονακι οταν ποναει αρκετα και ηρεμει το πουλακι μου...απο σιδερο σαν την τες και γω σιδερωνω τα παντα ,οχι ξεσκονοπανα και καλτσες ομως!παρολο που το ΜΙΣΩ!!!!!!!σπανια με πιανουν οι καλες μου και βαζω μουσικη σιδερωνω και τραγουδαω........απο παρτακι ειπαμε 40 ατομα θα εχω και το παρτυ θα γινει στον παιδατιπο με φαι ποτα γλυκα χυμους καφεδες και ολα τα συναφηΕΙΠΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΟ...σοφουκι η τιμη καλη ειναι που σου ειπανε και μενα σε εναν αλλο παιδοτοπο που ειχα ρωτησει περιποτ εκει μου ειπανε.....και απο κιλακια 62 παρακαλω και 168 υψος...αλλα δεν θελω να αδυνατισω παντα εκει ημουν πανω κατω....ευτηχως που τα κιλα της εγκυμοσυνης εξαφανιστικαν γρηγορα και μονα τους γιατι με διατροφες και διαιτες δεν τα παω καλα,,το θελω το γλυκακι μου την κοκακολα μου κτλ πολλα ειπα ε???φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α!επισης οταν νυσταζουμε και μεις τριβουμε ματακια αυτακι και παιρνουμε ενα μικρο αρκουδακι που εχουμε στην κουνια μας το μυριζουμε και νανουριζομαστε,οσο για παλαμακια κανει απο8 μηνων.για περπατημα μετα τα πρωτα μας γενεθλια το κοβω......μα τι λογοδιαροια με εχει πιασει :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα καλησπερα!!!

Τεση μου ευχαριστω για τα λινκ!

Μαρια+Φωτης, ουτε εγω ειμαι απαιτητικη, αν χρειαστει τη βγαζω με τοστ και αβγα. Αλλα εχω ενα χουι, δεν θελω με τιποτα να πεταω φαγητο. Κι αν αυτο το συνδυασεις με το οτι δεν μαγειρευω και πολυ καλα, καταλαβαινεις γιατι θα ηθελα να μου μαγειρευει ο αντρας μου! Μπορει να ειμαι ολιγαρκης, αλλα αμα το εχω το καλο το φαι το τσακιζωωω!!!!!!!

Μα τα ειδες τι παλιοζουζουνα ειναι; Κι εμενα τσιριζει λιγακι η κανει γκουχου και μολις τον χαϊδολογησω λιγο σταματαει και αρχιζει τα γελια! Αυτο παλι που σου κανει με το φαγητο, δεν το εχω ξανακουσει, αλλα πρεπει να ειναι γλυκα!

Φρογγυ τι τυχερη που εισαι, εσυ εχασες και περισσοτερα!!! Γουαου!

Κωνσταντινος εγω σε ειχα ρωτησει για το σκαντζοχοιρο. Κι εγω σκεφτομουν ετσι σουβλακια, αλλα με τοσα μικρα να τρεχουν φοβαμαι λιγο με τα σουβλερα ξυλακια μη βγαλουν κανενα ματι...

Γιουλακι μου εμενα το ψητο ψαρακι το κανει μια χαψια, πολυ του αρεσει, καθως και ψωμακι βουτηγμενο στο λαδακι! Μενου τιποτα ιδιαιτερο, πιτακια διαφορα, μια μπομπα, κανενα λουκανικακι, κανενα κεφτεδακι και ισως τυροκοροκετες, τουρτα αυτα!

Σοφουκακι καλες μου φαινονται οι τιμες! Και μη νομιζεις, αν το κανεις σπιτι το πολυ να γλιτωσεις 30-40 ευρω και θα φας ολη την ταλαιπωρια! Αντε καλη αρχη με τις εξετασεις σου! Ολα καλα θα ειναι!

Μαμυ κουκου και καλως την! Δεν ειναι γλυκυτατα; Παιρνουν κατι φατσουλες!...Και τωρα ολο μαθαινουν καινουργια πραγματα, ολο εξερευνουν τον κοσμο!!!

Πολυ θεμα αυτο με τα δοντια! Εμενα εβγαλε μαζεμενα τα δυο κατω, αλλα πανε πανω απο 2 μηνες και τα πανω ειναι πολυ πρησμενα και ποναει αλλα δοντι δεν βγαζει! Αντε να δουμε...

Φιλια πολλα πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας,γεια σας!επιτελους,εχω χρονο να κατσω στον υπολογιστη!κατι το γυμναστηριο το πρωι,κατι ο μικρος στο τρεξιμο μετα,μαγειρεμα κ τα σχετικα,δουλεια..ουφ!πηγαμε κ στους δικους μου,γιορταζε η μανα μου σημερα(παει η διαιτα,2 κομματια πιτσα,3 κεφτεδακια,1 καλαμακι χοιρινο..).με αυτα κ με εκεινα κ αφου ο βασιλακης κοιμηθηκε ενα διωρακι το απογευμα με το μπαμπα του αγκαλια(βρηκαν ευκαιρια οι αντρες που ελειπα εγω),εφτασε 12 παρα για να κοιμηθει τωρα!!μια γεματη μερα λοιπον!κ εχω κ ενα πονο στην κοιλια,αλλο πραγμα!κ απορω γιατι,σε καμια 10αρια μερες περιμενω..

αυτα,φιλια στα μπεμπεκια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...την τσιρίδα μου μεσα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι τσιριζει ;;;;!!!!! ΓΙΑΤΙ ΤΣΙΡΙΖΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;!!!!

θα πηδηχτώ απ το παραθυρο !!!

εκει που περασαμε ενα ΜΑΓΙΚΟ πρωινό ολο αγαπη κ ηρεμία, απο το μεσημερακι κ επειτα εχει λυσαξει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...την τσιρίδα μου μεσα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι τσιριζει ;;;;!!!!! ΓΙΑΤΙ ΤΣΙΡΙΖΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;!!!!

θα πηδηχτώ απ το παραθυρο !!!

εκει που περασαμε ενα ΜΑΓΙΚΟ πρωινό ολο αγαπη κ ηρεμία, απο το μεσημερακι κ επειτα εχει λυσαξει!

Μαρακι λες οτι η τσιριδα αρχιζει απο το μεσημερι και μετα...εχεις παρατηρησει μηπως τον ενοχλει καποιο φαγητο; Μηπως του φερνει αερια ή φουσκωμα;; Ξερω και εγω...υποθεσεις κανω....Οκ ειναι και τα δοντια αλλα κι εγω δε μπορω να τα διακιολογω ολα για χαρη των δοντιων :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lolli μου θα το εξετάσω οπωσδήποτε... λογική η παρατήρησή σου............!!

καλα εσυ κ το δελφινάκι ειστε ΟΙ ΗΡΩΕΣ με ολα τα γραμματα κεφαλαία !!!! :mrgreen:

εδώ ειχαμε σώου παρανοιας... τσίριζε (το αγνοουμε για λιγο - μη νομίζει οτι "πιανει" κιολας το κολπο του) κ μετα τον πιανουμε στα γαργαλητά ... τρελά χαχανα κ μετα καθεται στα ποδια του μπαμπα του κ εκεινος κουναει το ποδι ρυθμικά πανω κατω... παρατηρώ λοιπον το μικρό που κλεινει τα ματια !!!!!!

κ ετσι μου κοιμηθηκε αποψε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock::shock::shock::shock::shock:

τι παραξενο παιδακι ;;!

μου το εκανε κ τις προαλλες, νωρις το μεσημερι, εφαγε κρεμουλα κ ακουγε απο το ραδιο εκκλησία... κ εκλειναν τα ματακια του !!!!!!!!!!!!! :lol::lol:

τον βουτηξα αρον αρον κ τον εβαλα κρεβατακι για νανιτο (ετσι προχωρησα κ γω το βιβλιαρακι μου χιχι ;) )

ηρθε το σαββατοβραδο λοιπον !!! εμεις εχουμε φρεσκοψημμενους κεφτεδες (δια χειρος Φωτης βεβαια...) κ ...κοκακολα :P:lol::lol::P !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας!!πηγε 23:30 κ σημερα για να κοιμηθει το σκατουλι.κ με μολις 1 ωρα υπνο κατα τις 2 το μεσημερι.ειχαμε παει στον αδερφο μου κ ειχε το μυαλο του στο παιχνιδι.δεν γκρινιαξε καθολου.στο αυτοκινητο οταν γυριζαμε επεσε ξερος!εφαγε τα κερατα του σημερα!το μεσημερι εφαγε μια αηδια που του εφτιαξα..πατατα,σελινο,καροτο,κρεμμυδι,φακες κ ρυζι!οτι εβρισκα το εριχνα μεσα.εφαγε μια πιαταρα..περιεργο!κ τωρα στον αδερφο μου κ ενω ειχε φαει κρεμα,εφαγε 2 κουλουρακια,λιγο ανανα,ψωμι...θα χεστει αυριο!

μαρια οντως,κατι θα τον ενοχλει.δεν εξηγειται διαφορετικα..γιατι συγκεκριμενα το απογευμα να τσιριζει?κ στα καλα καθουμενα?εμενα εχει τσαντιστει 3-4 φορες οταν δεν περναει το δικο του.δεν μπορω να πω πως εχει τσιριξει.το βλεπεις κ γελαει μετα?μηπως του αρεσει κ το εχει βρει παιχνιδι να ακουει τη φωνη του?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ ειμαι κ γώ!!Τι μου κάνετε?Εμείς όμορφα ζωηρεύουμε ταμάλα!!

Ράνια μάρεσει που λένε ότι όταν περπατάνε κουράζονται εύκολα κ πέφτουν ξερά!μούφα δηλαδή ε?Να μην ελπίζω!? :roll:

Εμένα ρε κορίτσια ο δικός μου αν δε γίνει το δικό του ή του πάρω κάτι "κακό" απτα χέρια του πατάει κάτι κλαμματα!δάκρυα!χειλάκι να κρέμεται!χαμός λέμε!Θέατρο κανονικό γτ το επόμενο λεπτό αν τον γαργαλήσω αρχίζει τα χάχανα!Δε γίνεται δουλειά όμως έτσι!Με βλέπω να καλώ την νταντά του σκαι,θα τρελαθώ αν γίνει σαν εκείνα που δείχνει τα χτυπιούνται σαν υστερικά αν δε γίνει το δικό τους! :shock::shock: Είναι όμως γλύκας ρε γμτ άρχισε να δίνει φιλακια στο μάγουλο,όταν του δίνω μάγουλο κάνει μμα(με ανοιχτο στομα κ λίγο γλώσσα χαχα) :x:x

Πάω για νάνι τώρα!Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια.αυριο θα γιορτασουμε τα πρωτα μας γενεθλια.σε παιδοτοπο τελικα.ελπιζω να μην κλαψουν τα δελφινακια μου με τον πολυ κοσμο.χιχι.δεν ειναι και συνηθισμενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...