Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ'11:ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΤΟΥΜΠΕΣ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γιούλη, τα υδραργυρικά θερμόμετρα είναι επικίνδυνα. Δεν πρέπει να χρησιμοποιούνται ούτε στη μασχάλη.

Έχουν ήδη αποσυρθεί από τα νοσοκομεία εδώ και 1,5 χρόνο.

Εγώ έχω πάρει αυτό http://www.pharmacy4u.gr/microlife-mt400-digital-thermometer-seconds-p-11343.html

Η θερμοκρασία στον ποπό είναι πιο αξιόπιστη στα βρέφη μέχρι 12 μηνών.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ένα παρόμοιο θερμόμετρο έχω κι εγώ και σφυρίζει μόνο του όταν τελειώσει. Μου το είχαν δώσει στο Ιασώ.

Μετά από προτροπή του παιδιάτρου τώρα πια τον μετράω συνήθως στη μασχάλη, αν όμως δείχνει χαμηλή θερμοκρασία ενώ μου φαίνεται ζεστός, τότε βάζω και στον ποπό για σιγουριά. Όταν βέβαια παρακολουθείς έναν πυρετό είναι σημαντικό να μετράς από το ίδιο σημείο πάντα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω πω μου ερχοντε μυρωδιες απο την κουζινα της γεωργιαννας.....μου μυριζουν κ κατι κοψιδια απο την ταβερνα που πηγε η δαναη...μμμμμμσλουρπ!!!!!!!τι μου κανετε μωρε οπως λεει κ η μενεγακη :lol::lol::lol:

περαστικα βρε δαφνουλα να γινει γρηγορα καλα ο αρουλης!!!!!οπου βαγγελης μαλαμα!!!ε!!καμμια σχεση :lol::lol::lol: καλα να παθουμε :lol::lol::lol:

οσο για τα καθησματακια σημασια εχει να μην θελει να γινει το κακο τι μπροστα κ τι πισω...ο θεουλης ας προστατευε ολα τα μωρακια...

το καινουριο το δικο μας κοιταζει μπροστα μας το εκαναν δωρο ακομη δεν το βαλαμε εχουμε το βρεφικο αλλα σιγα σιγα πρεπει να γινει η αλλαγη γιατι σφηνωνει εκει μεσα...

αντρια δεν νομιζω να φταιει η ποσοτητα του φαγητου που τρωει η βικτωρια καλα κανεις κ το ψαχνεις!!!

οσο για τα γαλατα γιουι κ εμεις δοκιμασαμε πολλα στο τελος καταληξαμε στο nativa ηταν ιδιο σε υφη κ γευση με το nan ηταν κ τις ιδιας εταιριας απλα πολυ πιο οικονομικο απο το nan..

αναστασια κ σε εσας περαστικα!!μαλλον για δοντακι μου ακουγετε...!!!

γιουλι εγω παντα μετραω απο μασχαλη κ στο νοσοκομειο απο μασχαλη μετροσαν οι γιατροι εχω ηλεκτρονικο θερμομετρο απο μαλακο υλικο μου το εφερε η κουνιαδα μου απο γερμανια..

αφροδιτη καθεται να της βγαλεις τις μυξες???την τελευταια φορα που αρρωστησε η ελενα παλευαμε για να την βγαλω την μυξα δεν καθοταν με τιποτα!!!!!

σημερα πηγαμε στην πεθερα μου φαγαμε κλασσικα οπως καθε κυριακη εκανε πανσετες με πατατες στον φουρνο κ τα εκανε λουκουμι!!!!

πρωι πρωι εκανε κ ο βαγγελης μια αλλαγη στην θεση των επιπλων κ μου αρεσε πολυ το σαλονακι μας ανανεωθηκαμε κ εμεις!!!τωρα εχει αρκετο χωρο να παιζει η ελενα στο πατωμα...αυτα!!!

εχθες εγραψα σεντονι κ χαθηκε ελπιζω σημερα να δημοσιευτη γιατι δεν σας προλαβαινω κιολας :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Giouli mou otan epine gala den eixame ka8olou goulitses ante na mou evgaze ligo otan revotan, olo auto 3ekinise otan arxisame soupites, kremes k frouta..An itan to gala den 8a eixame e3arxis provlima? Egw pistevw argei na xwne4ei auto pou trwei..

Emeis exoume tis Avent pirame ena paketo pou exei 8ermometro pipila, kanoniki pipila k 8ermometro opws auto pou dimosieuse i Anastasia alla i 8ermometro pipila mou fanike voliki 2-3 fores pou tin xrisimopoiisa (makria apo emas :) )..Auta exoume (photo)

Soula mou protimw na tin parw giatro k as min einai tipota para na eimai mesa sto agxos mera nixta ti simvainei k an einai kati mikro na to antimetwpisoume giati einai krima k i mikri na talaipwreitai..

post-5713-1387393871222_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαφνη μου τα ηξερα αυτα, μου τα ειχεν πει στο Ανατελλω οταν πηγα και αγορασα το πρωτο του καθισμα. Εκει ειχαμε βρει ενα που κοστιζει 400ε που κοιταει πισω. σορρυ αλλα ας βαλει το χερι του ο Θεος, οπως ειπε και η Σουλιτσα, και να μην συμβει κατι κακο, γτ δεν μου περισσευουν αυτα τα λεφτα.

Ειμαι ομως απο τις τυχερες που οικονομικα με βοηθαει η μαμα μου, μου αγοραζει ρουχα και παπουτσια στα παιδια!!!

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!!

Σημερα σηκωθηκε ορθιος στο τραπεζι της κουζινας!!! τρελαθηκα απο την χαρα μου οταν τον ειδα!!! σιδερωνα και ηταν πισω μου, μαλλον πιαστηκε απο το ποδαρακι και τσουπ πανω!!!

Σουλιτσα μου τι να σου στειλω: κρουασαν που τωρα τα ψηνω; κουλουρακια ή μηλοπιτα, για φαγητο σουτζουκακια γιαουρτλου, φασολαδα; εχω και ενα πιατο κρεατοσουπα. αρε πραμα!!!!!!

Πιο μετα θα ψησω στα καρβουνα παιδακια κοτοπουλου να σου στειλω;;

Παω να κανω μπανακι το μωρο μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Δάφνη τι έγινε?Ο Βαγγέλης σου κάνει νερά όπως ο δικός μου?Μαλλον πρεπει να το παρουν αποφαση πως πρεπει να ειναι ψύχραιμοι γτ εχουμε πολυ μεγάλη πορεια μπροστα μας κ δεν την παλεύουμε.

Περαστικά στον Αρούλα μωλέεε....συντομα!

Εγώ αναλογικό χρησιμ. μασχάλη μου εχει πει ο γιατρός....

Αφροδίτη εμένα τρώει μπισκότο μετά την κρέμα το απογευμα,αλλά όχι κάθε μέρα...έχει μάθει να λυώνει την τροφή με το σάλιο κ μετά την κατεβάζει,το ίδιο ισχυει με την φρυγανιά κ το ψωμί,πάντα υπο έλεγχο φυσικά.

Το ξεκινησα γυρω στον 7ο μηνα,αν θυμαμαι καλα...

Καλό ειναι να μαθουν να τρώνε οχι όλα αλεσμένα,απο αυριο θα ξεκινησω να την αφήνω με το κουτάλι με μια μικρή ποσότητα στο πιάτο έτσι για να μπαίνει στην διαδικασία.

Οσο για τα καθισματα έχω μια απορια...αν ειναι μακρυά τα πόδια δεν βρισκουν στο καθισμα πίσω?

Τι γινεται σε αυτη την περίπτωση.

Επίσης συμφωνώ πως όσο πιο πολυπλοκο είναι σε θεμα δεσίματος,νομίζω κ πιο ασφαλη,αλλά δεν εχω ασχοληθεί ακόμα καθολου γτ το δικό μας είναι μέχρι 13 κιλά.

Περαστικά σε όλα τα μωρακια μας!

Γεωργιάννα για στρατο μαγειρεύεις?Δλδ όταν μεγαλωσει ο Διονύσης τι θα φτιάχνεις??? :lol:

Παντως νόστιμα πολυ....ζηλευω!

Τι λιχουδιές είναι αυτές που ακούω???

Εγώ ημουν όλη μερα στην μητερα μου,η Χριστίνα λεει "ναιιιι?"οταν ακουει τηλ.,αλλάζει κανάλια με το τηλεκοντρόλ κοιτώντας την t.v κ χαιρεταει οποιον φεύγει....το πιο σημαντικο είναι χαμογελαστη με όλους κ πολυ χαρούμενη κ ας μην τον έχει ξαναδεί...πολύ χαίρομαι για αυτό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαφνη,περαστικά στο μικιό μας (όπως λένε κ στην Κρητη το μικρο)!

Γεωργιάννα,θα θελα να είμαι στην κουζίνα σου!!!ποποποπο όνειρο ζω,μην με ξυπνάτεεεεεεεε!!

Γιούλη,κ εγώ το microlife εχω ψηφιακό κ μετράω στον ποπό!

Αναστασία,από ο,τι έχω ακούσει οι τραπεζίτες είναι πολύ ζόρικοι!!!μα τι παιδί ειναι αυτό?!?!?!μηπως βιάζεται να φαει παϊδάκια?!?!?! :lol:

παω να δω τα αποτελέσματα του joker!!!!wish me luck!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιαννα τα θελω ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!μηπως θα ηθελες να μετακομοισης για λιγο καιρο στο σπιτι μου :lol::lol::lol:

σηκωθηκε ο μαγκας!!!αντε καλο κυνηγι κ σε εσενα τωρα :lol::lol::lol:

δαναη πολυ ομορφη φωτογραφια αλλα αυτη που εβαλες στο φατσοβιβλιο ειναι ολα τα λεφτα!!!!

γωγω εχεις δικιο πρεπει να μαθουνε να τρωνε κ λιγο πιο νιανια τα φαγητα εγω της δινω λιγο ψωμακι στο χερακι κ τσουκου τσουκου το μασουλαει θελω να αρχισω κ με το φαγητο τωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουου!!

γεωργιαννα αμαν μας ανοιξες την ορεξ..ποτε προλαβαινεις?

δαφνη περαστικα στον Αρουλη μας!!! το καημενουλινι μου...

Αναστασια η κορκοδειλιτσα σου εχει παρει φορα..

δαναη ελα να μοιραστουμε τα κερδη! :lol::lol::lol::lol::lol:

αναστασια το ιδιο θερμομετρο εχουμε μονο που το πηρα διπλασια τιμη..

εμεις πηραμε καρεκλακι να κοιταει μρπστα κ χαιρετε!! καμαρωνει σαν βασιλισα..

εχθες ειχα τρεχαματα..καναμε μπανιο το βραδυ κ το πιπι της εγινε μεσα στην κοκκινιλα κ τα σπυρακια..ετρεχα μεσα στη νυχτα για σουντοκρέμ!!!! δενειχα..περιμενω ακομα τα weleda μουα πο Γερμανια.. εχουν ερθει κ τα ελτα ειναι οτι ναναι..αν δν ερυουν αυριο θα γινει πανικος!!! με τα τζονσον 2 φορες εχι βγελει εξανθηματα.. πηρα φισαν τα ιδια.. τι βαζετε εσεις για τηνα λλαγη της πανας?εκτως απο φρεζυντερμ..

σουλιτσα πς εισαι με το μπεμπε ; οι αλλαγες ειναι ωραιες κεγω τις θελω!! το εχω φερει οτυμπα το σπιτι!!

σας αφηνω κουτουλαω απο νυστα μεχρι να τα διαβασω ολα! φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααααααααααα βρε παιδια πως μεγαλωσαν ολα μα τα μωρακια τοσο γρηγορα? :lol::lol::lol::lol: ειναι γλυκουλλια , ομορφες γλυκες φατσουλλες , λουκουμακια!!!!! :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον ειρηνακι μου... η hydrovit που καποια ειπε οτι εχει ωραιο αφρολουτρο εχει και μια εξαιρετη ποπουδοκρεμα εγω αυτη χρησιμοποιω στο καθημερινο και αμα συγκαει τη φτιαχτη της μαμας μου που η σοφια που της τη στειλαμε μας εκανε κειμενο πολυ συγκουνηθηκα http://supermomrocks.wordpress.com/2012 ... %85%CF%81/

Αλλες τωρα λοιπον της βελεντα ειναι ωραια, της aveeno, klorane η eryteal ομως εχει πολλες... ασε εμας με τα δοντια ειναι φωτια το παιδι κι ολο ποναει κι εχει βγαλει μονο το 1/4 δοντιου

ειρηνη ακομα δε μου ριξανε χαρτακι οτι ηρθε το δεμα χαρτακι δε θα ρθει σπιτι κανονικα;;;

αστα τα ελτα..... :twisted::twisted::twisted::twisted: ]

γιωργιαννα καλο κυνηγιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

δαφνη αγωνιστικα περαστικα στον αρουλη μωρε, απο τοτε με τη δικια μου και το νοσοκομειο τον σιχαινομαι τον πυρετοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!Τι κάνετε?

Εγώ ειμαι πολύ ικανοποιημένη με όλη την σειρά της hydrovit μου την είχε προτείνει ο γιατρος μου απο οταν ηταν νεογεννητο....

Ειρηνη ναι πρέπει να ξεκινήσεις σιγά σιγά...θα μάθει πιο γρηγορα να τρώει κ να ειναι αυτόνομο στο φαγητό...

Δανάη καλή τυχη στα τυχερα παιχνίδια.....κ αν σου κάτσει???Θα μας κεράσεις κάτι ε?Αυτα τα υπεροχα καλτσουνακια yammiiiiii!!!

Γεωργιάννα welcome to the club,ναι θα χορέψεις...Are U reAdy???Καλή αρχη με τον Διονυσάκη!

Αναστασία πως είναι η Γεωργια σήμερα?

Γιούλη ο Αλεξάκος?Αντρια εσυ?

Ολα καλά κοριτσια???

Εγω εχω κουραστεί να την κατεβαζω απο το συνθετο κ το στερεοφωνικό που βγάζει το cd,αλλάζει κομμάτια κτλ....να φανταστειτε ενα ολοκληρο σαλονι κ μια κουζίνα ενιαια όλα σε παιδότοπο,δεν την συγκινει.....

Το μενου περιλαμβάνει φασολάκια με μοσχαρακι κ κοτοπουλο χωριάτικο για την Χριστίνα με διάφορα...

Σκέφτομαι να της ρίξω κ λίγο ηρεμιστικό στο φαγητό της,λέτε να το κτλαβει????

Καλημερα μας!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγώ μου,να σου στείλω κανένα xanax για τη Ζήνα;;;; :lol::lol::lol:

η δικιά μας χθες στην ταβέρνα μας έβγαλε την πίστη,δεν κατάφερα να φάω σαν άνθρωπος,δεν ήθελε να κάτσει στο καρότσι,γκρίνιαζε,έφαγε το ρυζάλευρο κ μετά πάλι γκρίνιαζε,για να ηρεμήσει την έβαλα στο θαυματουργό στήθος κ έτσι ηρέμησε λίγο.τα νεύρα μου τσαταλάκια!!θέλω κ δεύτερο τρομάρα μου :o τεσπα,από ό,τι καταλαβαίνω όσο μεγαλώνει θέλει να είναι πιο κινητική (λογικό) και θα αρχίσει το κυνηγητό σε λίγο...χαχαχα!αντε να χασω κ τα 5 κιλάκια που μου μείνανε!!!χοχοχο!επιστρεφω στη δουλειά!βαριέμαι σήμεραααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον ειρηνακι μου... η hydrovit που καποια ειπε οτι εχει ωραιο αφρολουτρο εχει και μια εξαιρετη ποπουδοκρεμα εγω αυτη χρησιμοποιω στο καθημερινο και αμα συγκαει τη φτιαχτη της μαμας μου που η σοφια που της τη στειλαμε μας εκανε κειμενο πολυ συγκουνηθηκα http://supermomrocks.wordpress.com/2012 ... %85%CF%81/

Αλλες τωρα λοιπον της βελεντα ειναι ωραια, της aveeno, klorane η eryteal ομως εχει πολλες... ασε εμας με τα δοντια ειναι φωτια το παιδι κι ολο ποναει κι εχει βγαλει μονο το 1/4 δοντιου

ειρηνη ακομα δε μου ριξανε χαρτακι οτι ηρθε το δεμα χαρτακι δε θα ρθει σπιτι κανονικα;;;

αστα τα ελτα..... :twisted::twisted::twisted::twisted: ]

γιωργιαννα καλο κυνηγιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

δαφνη αγωνιστικα περαστικα στον αρουλη μωρε, απο τοτε με τη δικια μου και το νοσοκομειο τον σιχαινομαι τον πυρετοοοοοοο

Αφρο,ωραίο το site!!μπράβο!δηλ κ η μαμά σου είναι φαρμακοποιός;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η μαμα μου ειναι φαρμακοποιος ! εγω τωρα θα γινω... απλα εχω δουλεψει εκει η πρωτη μου σχολη ειναι φιλολογος η δευτερη θα ναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Τι κάνετε? Δεν πρόλαβα να μπω καθόλου το σκ καθώς δούλευα σχεδόν όλες τις ώρες...

Σας μιλάει ένα κινούμενο πτώμα.... :?:?:?:?:?:?

Είστε καλά?

Και δεν φτάνει που πέθανα στην δουλειά μέσα στο κρύο έγκυος γυναίκα....ακούστε τι βλακεία μας δέρνει:

μετρούσα κάτι σπίτια για ένταξη στον νόμο/χαράτσι περί αυθαιρέτων. Και αφού τα μέτρησα όλα μέσα στο κρύο και είχαν κάνει ένα σωρό αυθαιρεσίες....τρεις μέρες δουλειάς τώρα...σκάει άλλος μηχανικός ( ο 'εργολάβος') και αρχίζει να τους λέει να λαδώσουν στην πολεοδομία για να γλυτώσουν κάποια λεφτά (εντωμεταξύ έχουν ήδη λαδώσει όταν τα έφτιαχναν) και έχει ένα φίλο κλπ κλπ...και πάει να μου πάρει και την δουλειά που έκανα για τόσες ημέρες...Εντωμεταξύ δεν τους χρεώνω για την αυτοψία κλπ ενώ κανονικά θα μπορούσα και ίσως θα έπρεπε (500-600 ευρώ)....και τους κάνω και 40-50% έκπτωση....που είναι πάρα πολύ μεγάλη γιατί η αρχική 'υποχρεωτικη' ελάχιστη αμοιβή είναι 2000 ευρώ....

Εντάξει με την έκπτωση, εντάξει που ο καθένας στην Ελλάδα κάνει όοοοοοοοοοοοοοοοοοοτι γουστάρει με τα σπίτια...παραβιάζει προκήπια, οικοδομικές γραμμές...γενικά όοοολους τους κανονισμούς και αρχίζει ...βγάλε μου λίγο πιο έξω αυτό το δωμάτιο...κάνε μου το γκαράζ υπνοδωμάτιο, βάλε μου εδώ μπαλκόνι κλπ κλπ....εντάξει που δούλευα όλο το σκ μέσα στο κύρο...

εντάξει που λάδωσαν όταν το έφτιαχναν ...(ελεος!!!!!!!!) αλλάξαν την σκάλα , το ένα το αλλο και καλούμαι εγώ να βγάλω το φίδι από την τρύπα και να δώσω βεβαίωση ότι όλα είναι νόμιμα για να τρέχουν εμένα μετά...

αλλά δεν μπορώ να ακούω ανθρώπους να λαδώνουν ξανά και ξανά......ειλικρινά............δεν αντέχω άλλο αυτή τη νοοτροπία στην Ελλάδα...Δεν μπορώ τους παλιούς μηχανικούς που κάνουν όλο ΄κόλπα΄ και παραβιάσεις .............πραγματικά αυτή η γενιά φταίει.....Πχ εμείς οι νέοι μηχανικοί δεν λειτουργούμε έτσι...Ακολουθούμε τους κανονισμούς....................Δεν μπορώ την ρουσφετολογία.............δεν βάζουμε μυαλό με τίποτα....

Τα νεύρα μου σας λέω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

και τους είπα, λαδώσατε πριν, θα λαδώσετε τώρα....θα λαδώσετε και στο μέλλον και θα έρθουν ξανά και ξανά....αλλά που να αλλάξει νοοτροπίες αιώνων ....

το μόνο καλό είναι ότι πήγαμε για ψαράκι (ασχετοοοοο) το Σάββατο και το κοριτσάκι μου έφαγε αρκετό φαγκρί :lol::lol::lol::lol::lol: και χθες της έδωσα και σπιτικά κεκάκια που έφτιαξα! Τώρα τρώει το αυγουλάκι της! Σύντομα θα φτάσουν τα γεννεθλιάκια της :D:D:D:D:D

σόρρυ για το ξέσπασμα αλλά είμαι μέχρι εδω (δε με βλέπετε καλεεεεεεεε :lol::lol::lol::lol: ) και με πονάει και ο λαιμός μου αφού ήμουν μέσα στο κρύο τόσες ώρες!!!!

φιλιάααααααααα

(PS: το εστιατόριο πάντως που πήγαμε το Σάββατο ήταν γεμάτο...κράτηση έπρεπε να κάνουμε! Και ακριβούτσικο...όσο μισό εβδομαδιαίο σούπερ μάρκετ...Αλλήθεια πόσα δίνετε στο Σ/Μ την εβδομαδα ή τον μήνα?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!!

Gwgw apaixti i Zina (tis emeine telika to Zina) :lol:

Pira til se ena katstima na rwtisw times gia recaro giati stin poli mas den exei ekleise prin ligous mines to katastima pou ta promi8evei k prepei na paw se alli poli 1 wra k vale diadromi k eipa na rwtisw gia times k an mporeis na to valeis k anapoda k mou lege pws mono ta neogennita vazoune etsi :shock: k tetoies mpourdes k tis e3igisa alla...tespa mou eipane 390,00 evro k mou to afinei 330,00 evro :o 8a to afisw panw sto andra mou protimaei tin recaro giati eixe ena filos mas k mas eipe kala logia k epeidi einai pio agwnistiki k o andras mou exei mania me auta eipa na maze4w times apo ka8ismatakia isa3ias asfaleias k na dei ta oikonomika mas k na mou pei poio mporei na paroume..

Simera stis 5:30 8a pame gastrentologo me kanonise na paw simera, mou eipe mono gala na tis dwsw..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!εγω εχω πολλα νευρα απο χτες, τα πηρα με την κουνιαδα μου, τον αντρα της και την πεθερα μου :twisted::twisted: αν εχω χρονο αργοτερα, θα σας τα πω...

προς το παρον, να διευκρινισω σχετικα με τα καθισματα αυτοκινητου, γιατι δεν μ'αρεσουν οι παρεξηγησεις.... νομιζω, οτι τοσο καιρο ( κι ας πει καποιος το αντιθετο αν θελει ) δεν εχω πει ΠΟΤΕ οτι η ταδε μεθοδος ειναι καλυτερη απο την αλλη για τον υπνο, την διατροφη η το παιχνιδι του μωρου... ΠΑΝΤΑ ελεγα και λεω, οτι καθε παιδι ειναι διαφορετικο και εμεις πρεπει να ακουμε τις αναγκες του δικου μας παιδιου...το διευκρινιζω , για να μην φανει οτι με υφος σνομπ και ξερολα ειπα τη γνωμη μου για τα καθισματα! και προς θεου, εμεις ζουμε με ΕΝΑ κουτσουρεμενο μισθο, μονο και μονο επειδη εχουμε την πολυτελεια να μην εχουμε δανειο σπιτιου η αυτοκινητου, κατα τα αλλα, ξερω κι εγω οτι ειναι ακριβα τα αναποδα καθισματα, κι επειδη ΔΕΝ εχουμε τα χρηματα, σκεφτομαστε μηπως το ζητησουμε σαν δωρο βαφτισης, αντι για ρουχα απο τις θειες μου, με τις οποιες εχουμε στενη σχεση....

και η δαφνη με καλυψε απολυτα, με τις πληροφοριες που ανηρτησε...

καλει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Simfwnw afrodite egw proswpika den se pare3igisa..K egw pira til ton andra mou na ton rwtisw posa dia8etoume gia na 3erw k mou eipe osa xreiastei 8a dwsoume 8a maze4oume xrimata k na paroume ena kalo den kanei ekptwseis stin asfaleia tis k oute 8elei na paroume ena pou sto telos na metanoiwsoume k na trexoume na paroume allo fisika k 8a kanoume ereuna agoras gia na vroume ena kalo k se mia logiki timi (k emeis me ena mis8o eimaste k me ena megalo stegastiko daneio)..To kalo einai pws antexoume akomi me auto pou exoume (an 8imame kala einai ws 13kg) k etsi 8a exoume xrono na maze4oume xrimata i na to paraggeiloume apo e3wteriko an einai pio ftino k opote er8ei..

Me voi8ise poli k i Anastasia, se euxaristw giati eimai asxeti na kanw "ereuna agoras" apo internet :) Eutixws o aderfos tou george einai i douleia tou na fernei emporeuma apo e3wteriko mexri k autokinita fernei k ta metapoula k molis katali3w se poia 8elw 8a tou zitisw na me voi8isei..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aνδρια,εύχομαι να πάνε όλα καλά στο γιατρό κ να μην έχει τπτ η μπουμπού!

το μεσημέρι θα σχολάσω στις 3 κ μετά θα πάω σε μια ραδιοφωνική εκπομπή που μας έχουν καλέσει να μιλήσω για την εφηβεία και την εξάρτηση από το διαδίκτυο,χθες βράδυ διάβαζα κ έγραφα μέχρι τις 12....για να δούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλησπέρα. Χάθηκα γιατί από την Κυριακή είμαστε στο χωριο του άντρα μου, στα πεθερικά, και έχουμε γονατίσει. Δυστυχώς δεν έχουμε την παραμικρή βοήθεια με την μπεμπα,την παραμικρή όμως παρόλο που ανακοινώσαμε την εγκυμοσύνη μου. Τελοσπαντων.... Σε άλλα νέα αυτήν την εβδομάδα τα συμπτώματα μου υποχώρησαν πλήρως, δεν είχα και πολλά εξάλλου. Είμαι 11+3 και την Τρίτη έχω αυχενική. Εννοείται έχω πανικοβληθεί, πιστεύω θα πάω για αυχενική και η καρδούλα θα έχει σταματήσει..... Δεν νιώθω απολύτως τίποτα, ούτε έστω μια αναγουλα να ησυχάσω κάπως. Απλά προσεύχομαι και αναμένω να έρθει η Τρίτη που ξέρω ότι μόλις ξυπνήσω το πρωί η ψυχολογία μου θα είναι πολύ κακή.  
    • Αχ κατάλαβα τι εχουμε να τραβήξουμε 🤣
    • Ναι δοκιμασε το να μας πεις την γνωμη σου εγω κύριος αυτό επαιρνα να σου πω την αλήθεια  αλλα κορίτσια όταν αρχίσαμε τις τροφες και λερωνόταν εεεε δεν καθαρίζουν με τίποτα τα ρούχα τους τι να πω έχω τρελαθεί.. αυτήν η μπανάνα και ντομάτα δεν βγαίνουν με ΤΙΠΟΤΑ 
    • Πήρα κι εγω πριν λιγο το  baby planet πριν λιγο που πηγα σούπερ να το δοκιμασω κι αυτο! Απο όσα μύρισα εκεί  μου αρεσε αυτο πιο πολύ! Θα δείξει!
    • Ααα πχ εμείς το ευρηκα το βρεφικό δεν το έχει στο σούπερ 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...